calendario de fútbol 01-10-2016
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
tiempo | Minute | local | final | 1er Tiempo | visitante | análisis | |||||
English Premier League calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 12:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Liverpool | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Chelsea | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Middlesbrough | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | AFC Bournemouth | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | West Bromwich | |||||||
England Championship calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 12:45 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Queens Park Rangers | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Blackburn Rovers | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Wigan Athletic | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Nottingham Forest | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Cardiff City | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Huddersfield Town | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Barnsley | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Aston Villa | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Derby County | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Newcastle United | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Brighton | |||||||
01 Oct 2016 17:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Norwich City | |||||||
Italy Serie A calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 16:59 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Chievo | |||||||
01 Oct 2016 19:45 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Lazio | |||||||
Italy Serie B calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 14:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Pro Vercelli | |||||||
01 Oct 2016 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Novara | |||||||
01 Oct 2016 14:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Perugia | |||||||
01 Oct 2016 14:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Salernitana | |||||||
01 Oct 2016 14:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 3 | Hellas Verona | |||||||
01 Oct 2016 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Cittadella | |||||||
01 Oct 2016 14:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Vicenza | |||||||
Spanish La Liga calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 12:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Leganes | |||||||
01 Oct 2016 15:15 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Alaves | |||||||
01 Oct 2016 17:30 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Las Palmas | |||||||
01 Oct 2016 19:45 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Sporting de Gijon | |||||||
Spain Segunda Division B calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Almeria | |||||||
01 Oct 2016 16:59 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Mallorca | |||||||
01 Oct 2016 16:59 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Elche | |||||||
01 Oct 2016 16:59 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Sevilla | |||||||
01 Oct 2016 18:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Cordoba C.F. | |||||||
Germany Bundesliga calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 14:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Eintr Frankfurt | |||||||
01 Oct 2016 14:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Hamburger | |||||||
01 Oct 2016 14:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Werder Bremen | |||||||
01 Oct 2016 14:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Hoffenheim | |||||||
01 Oct 2016 14:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Koln | |||||||
01 Oct 2016 17:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Borussia Dortmund | |||||||
Germany Bundesliga 2 calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 12:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Karlsruher SC | |||||||
01 Oct 2016 12:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | St Pauli | |||||||
French Ligue 1 calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 16:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Bordeaux | |||||||
01 Oct 2016 19:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 2 | Montpellier | |||||||
01 Oct 2016 19:00 | FT | 0 - 7 | 0 - 3 | Monaco | |||||||
01 Oct 2016 19:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Bastia | |||||||
01 Oct 2016 19:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Nancy | |||||||
01 Oct 2016 19:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Toulouse | |||||||
French Ligue 2 calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 14:00 | FT | 2 - 4 | 1 - 2 | Valenciennes | |||||||
Portugal Primera Liga calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 11:45 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | GD Estoril-Praia | |||||||
01 Oct 2016 16:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Belenenses | |||||||
01 Oct 2016 18:15 | FT | 3 - 3 | 0 - 2 | Sporting Lisbon | |||||||
01 Oct 2016 20:30 | FT | 0 - 4 | 0 - 3 | Porto | |||||||
Eredivisie calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 17:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Groningen | |||||||
01 Oct 2016 18:45 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | PSV Eindhoven | |||||||
01 Oct 2016 18:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | NEC Nijmegen | |||||||
01 Oct 2016 19:45 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | SBV Excelsior | |||||||
Argentina Primera Division calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 01:15 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Union Santa Fe | |||||||
01 Oct 2016 18:00 | FT | 5 - 0 | 1 - 0 | Arsenal de Sarandi | |||||||
01 Oct 2016 18:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Talleres Cordoba | |||||||
01 Oct 2016 20:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Newells Old Boys | |||||||
01 Oct 2016 22:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Patronato Parana | |||||||
Belgium Jupiler League calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 16:59 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Sporting Charleroi | |||||||
01 Oct 2016 19:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 2 | Royal Excel Mouscron | |||||||
01 Oct 2016 19:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Beveren | |||||||
01 Oct 2016 19:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Kortrijk | |||||||
Russia Premier League calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 10:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Ural Yekaterinburg | |||||||
01 Oct 2016 12:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | FK Anzhi | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Arsenal Tula | |||||||
01 Oct 2016 17:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Gazovik Orenburg | |||||||
Scotland Premier League calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 12:15 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Celtic | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Inverness C.T. | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Aberdeen | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Partick Thistle | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | St Johnstone | |||||||
Brasil Serie A calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Sport Club Recife | |||||||
01 Oct 2016 20:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Flamengo | |||||||
01 Oct 2016 20:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 4 | Vitoria Salvador BA | |||||||
01 Oct 2016 20:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Atletico Paranaense | |||||||
01 Oct 2016 20:30 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Corinthians Paulista | |||||||
01 Oct 2016 20:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Atletico Mineiro | |||||||
01 Oct 2016 22:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Gremio | |||||||
Denmark SAS Ligaen calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Esbjerg FB | |||||||
Sweden Allsvenskan calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 13:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Jonkopings Sodra IF | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 2 - 4 | 2 - 2 | Malmo FF | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 6 - 1 | 3 - 1 | Falkenbergs FF | |||||||
Iceland Premier Division calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Fjolnir | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | IBV Vestmannaeyjar | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Fylkir | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Vikingur Olafsvik | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Vikingur Reykjavik | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | IA Akranes | |||||||
USA MLS calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 01:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | New York City Fc | |||||||
Norway Tippeligaen calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 14:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Lillestrom | |||||||
01 Oct 2016 16:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Brann | |||||||
Ireland Premier League calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 19:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | Finn Harps | |||||||
Republic Gambrinus Liga calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 14:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Dukla Praha | |||||||
01 Oct 2016 16:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | FK Baumit Jablonec | |||||||
01 Oct 2016 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Synot Slovacko | |||||||
01 Oct 2016 19:05 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Mfk Karvina | |||||||
Sweden Superettan calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Dalkurd Ff | |||||||
Finland Veikkausliga calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 13:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 0 | SJK Seinajoki | |||||||
Turkey Super Lig calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 14:00 | FT | 4 - 0 | 0 - 0 | Trabzonspor | |||||||
01 Oct 2016 14:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Kayserispor | |||||||
01 Oct 2016 16:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Besiktas | |||||||
01 Oct 2016 16:59 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Bursaspor | |||||||
England Divison 1 calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Gillingham | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Oxford United | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Scunthorpe United | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Rochdale | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Bradford AFC | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Sheffield United | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 0 | Bristol Rovers | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Milton Keynes Dons | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Coventry | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Swindon | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Peterborough United | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Millwall | |||||||
Brasil Serie B calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 00:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Tupi Juiz de Fora MG | |||||||
01 Oct 2016 01:30 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Paysandu (PA) | |||||||
01 Oct 2016 20:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | CRB AL | |||||||
01 Oct 2016 20:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Vasco da Gama | |||||||
01 Oct 2016 22:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Oeste FC | |||||||
Mexico Primera Division calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 03:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Atlas | |||||||
01 Oct 2016 23:00 | FT | 5 - 3 | 2 - 2 | Veracruz | |||||||
01 Oct 2016 23:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Santos Laguna | |||||||
Switzerland National Liga calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 16:45 | FT | 2 - 5 | 2 - 2 | Sion | |||||||
01 Oct 2016 19:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Thun | |||||||
England FA Cup calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 5 - 1 | 4 - 0 | Thamesmead Town | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 7 - 1 | 3 - 1 | Swindon Supermarine | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Chorley | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Rushden&Diamonds | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Workington | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Stourbridge | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Staines Town | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 1 | Harrogate Town | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Merthyr Town | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Nantwich Town | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Bedworth United | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Brackley Town | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 2 - 3 | 2 - 1 | Kidderminster | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Banbury United | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 0 | Dartford | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Stalybridge Celtic | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 4 - 2 | 2 - 0 | Hereford | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Salford City | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Winchester City | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Bishop Auckland | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Boston United | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 7 - 0 | 3 - 0 | Havant and Waterlooville | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 6 - 0 | 2 - 0 | Worthing | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Alfreton Town | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 0 | Leiston Fc | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Handsworth Parramore | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Morpeth Town | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Stamford AFC | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Egham Town | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Folkestone Invicta | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Bath City | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Hampton & Richmond | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 6 - 0 | 3 - 0 | Brimscombe Thrupp | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Felixstowe&Walton United | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 6 - 1 | 2 - 0 | Cadbury Heath | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Chippenham Town | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Walton Casuals | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Hadley | |||||||
J-League Division 1 calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 06:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Omiya Ardija | |||||||
01 Oct 2016 06:00 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Avispa Fukuoka | |||||||
01 Oct 2016 06:05 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Gamba Osaka | |||||||
01 Oct 2016 07:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Albirex Niigata Japan | |||||||
01 Oct 2016 08:30 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Yokohama F Marinos | |||||||
01 Oct 2016 10:30 | FT | 2 - 3 | 0 - 1 | Vegalta Sendai | |||||||
01 Oct 2016 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Kashiwa Reysol | |||||||
01 Oct 2016 11:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Kawasaki Frontale | |||||||
01 Oct 2016 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Tokyo | |||||||
Russian First Division calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Yenisey Krasnoyarsk | |||||||
Greece National A calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Pas Giannina | |||||||
01 Oct 2016 16:15 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Larisa | |||||||
01 Oct 2016 18:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Panionios | |||||||
Israel Premier League calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 16:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Hapoel Haifa | |||||||
01 Oct 2016 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Hapoel Ironi Kiryat Shmona | |||||||
01 Oct 2016 18:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Hapoel Ashkelon | |||||||
01 Oct 2016 18:10 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Bnei Yehuda Tel Aviv | |||||||
01 Oct 2016 18:10 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Hapoel Kfar Saba | |||||||
Cyprus 1 Division calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | AE Zakakiou | |||||||
01 Oct 2016 16:59 | FT | 5 - 3 | 4 - 2 | Anagenisis Dherina | |||||||
01 Oct 2016 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | AEL Limassol | |||||||
Singapore calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 12:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | DPMM FC | |||||||
01 Oct 2016 12:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Balestier Khalsa FC | |||||||
Indonesia Super Liga calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 07:30 | FT | 5 - 0 | 0 - 0 | Persela Lamongan | |||||||
01 Oct 2016 09:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | PSM Makassar | |||||||
01 Oct 2016 10:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Persiba Balikpapan | |||||||
Ukraine Premier League calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Chernomorets Odessa | |||||||
01 Oct 2016 17:30 | FT | 1 - 4 | 0 - 3 | PFC Oleksandria | |||||||
01 Oct 2016 17:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Olimpic Donetsk | |||||||
Romania - Division A calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Voluntari | |||||||
01 Oct 2016 18:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Dinamo Bucuresti | |||||||
Austria calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Rheindorf Altach | |||||||
01 Oct 2016 17:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Mattersburg | |||||||
HongKong calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 07:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Southern District | |||||||
01 Oct 2016 10:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Kitchee | |||||||
Poland calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 14:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Piast Gliwice | |||||||
01 Oct 2016 16:59 | FT | 2 - 3 | 0 - 2 | Wisla Krakow | |||||||
01 Oct 2016 19:30 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Lechia Gdansk | |||||||
Croatia calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 16:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | NK Lokomotiva Zagreb | |||||||
01 Oct 2016 18:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Zapresic | |||||||
Bulgaria calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 13:15 | FT | 2 - 4 | 1 - 1 | Lokomotiv Gorna Oryahovitsa | |||||||
01 Oct 2016 15:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | CSKA Sofia | |||||||
01 Oct 2016 18:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | FC Vereya | |||||||
Slovakia calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Sport Podbrezova | |||||||
01 Oct 2016 16:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | FK Senica | |||||||
01 Oct 2016 16:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | DAC Dunajska Streda | |||||||
01 Oct 2016 16:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Zemplin Michalovce | |||||||
01 Oct 2016 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Zlate Moravce | |||||||
Slovenia Liga calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | NK Aluminij | |||||||
01 Oct 2016 16:59 | FT | 1 - 4 | 1 - 2 | NK Rudar Velenje | |||||||
01 Oct 2016 19:15 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Domzale | |||||||
Belarus Premier League calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 12:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Torpedo Zhodino | |||||||
01 Oct 2016 14:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Naftan Novopolock | |||||||
Wales Premier League calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 14:30 | FT | 1 - 5 | 0 - 2 | The New Saints | |||||||
01 Oct 2016 17:15 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Llandudno | |||||||
Kazakhstan Super League calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 11:30 | FT | 4 - 3 | 1 - 3 | FK Atyrau | |||||||
01 Oct 2016 12:00 | FT | 5 - 1 | 4 - 0 | FK Aktobe Lento | |||||||
01 Oct 2016 13:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Ordabasy | |||||||
01 Oct 2016 13:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Akzhayik Oral | |||||||
01 Oct 2016 13:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 0 | Tobol Kostanai | |||||||
Morocco Super League calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 16:00 | FT | 2 - 3 | 2 - 2 | Wydad Casablanca | |||||||
Bosnia Premijer Liga calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Sloboda | |||||||
01 Oct 2016 14:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | NK Siroki Brijeg | |||||||
01 Oct 2016 14:30 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Vitez | |||||||
01 Oct 2016 14:30 | FT | 0 - 4 | 0 - 4 | Zrinjski Mostar | |||||||
01 Oct 2016 14:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | FK Zeljeznicar | |||||||
Estonia calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 11:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | JK Sillamae Kalev | |||||||
01 Oct 2016 11:00 | FT | 1 - 6 | 0 - 2 | Flora Tallinn | |||||||
01 Oct 2016 11:00 | FT | 0 - 6 | 0 - 0 | Trans Narva | |||||||
01 Oct 2016 14:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | FCI Tallinn | |||||||
Switzerland Challenge League calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 16:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Chiasso | |||||||
01 Oct 2016 18:00 | FT | 4 - 1 | 0 - 1 | Winterthur | |||||||
Moldova Divizia Nationala calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 14:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Abus Ungheni | |||||||
01 Oct 2016 14:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Saxan Ceadir Lunga | |||||||
Armenia Premier League calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 13:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Pyunik | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Shirak | |||||||
Honduras Liga Nacional calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 22:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Real Espana | |||||||
Korea K League Challenge calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 06:00 | FT | 4 - 3 | 3 - 1 | Daejeon Citizen | |||||||
01 Oct 2016 07:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Chungnam Asan | |||||||
01 Oct 2016 08:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 0 | Chungju Hummel | |||||||
Ecuador Copa Pilsener A calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 01:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Mushuc Runa | |||||||
01 Oct 2016 01:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Guayaquil City | |||||||
01 Oct 2016 01:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Deportivo Cuenca | |||||||
01 Oct 2016 01:45 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | CD El Nacional | |||||||
Lithuania - 1. Division calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 13:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Spyris Kaunas | |||||||
01 Oct 2016 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Atlantas Klaipeda | |||||||
Latvia - 1. Division calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 12:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | FK Ventspils | |||||||
01 Oct 2016 12:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Daugava Daugavpils | |||||||
01 Oct 2016 14:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Metta/LU Riga | |||||||
Poland - 2. Liga calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | GKS Katowice | |||||||
01 Oct 2016 16:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Znicz Pruszkow | |||||||
01 Oct 2016 16:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Wigry Suwalki | |||||||
01 Oct 2016 16:59 | FT | 2 - 3 | 2 - 1 | Bytovia Bytow | |||||||
01 Oct 2016 16:59 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Zaglebie Sosnowiec | |||||||
Colombia Copa Mustang calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 00:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Atletico Bucaramanga | |||||||
01 Oct 2016 02:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Atletico Nacional | |||||||
Russia Div 2 West calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 16:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Dnepr Smolensk | |||||||
Ukraine U21 Liga calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 09:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Karpaty Lviv U21 | |||||||
01 Oct 2016 13:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Zorya U21 | |||||||
01 Oct 2016 13:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Zirka Kirovohrad U21 | |||||||
Scotland Championship calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Queen of South | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Raith Rovers | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Dunfermline | |||||||
01 Oct 2016 17:15 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Falkirk | |||||||
Scotland Division 1 calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Livingston | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Stenhousemuir | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Queens Park | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Airdrie United | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Brechin City | |||||||
Korea K-National League calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 07:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 3 | Cheonan City | |||||||
01 Oct 2016 07:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Gimhae City | |||||||
01 Oct 2016 07:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Changwon City | |||||||
01 Oct 2016 07:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Incheon Korail | |||||||
01 Oct 2016 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Mokpo City | |||||||
Japan Football League calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 06:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Fujieda Myfc | |||||||
Belgium - 2e Klasse calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 19:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Cercle Brugge | |||||||
Uzbekistan Professional Football League calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 12:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Navbahor Namangan | |||||||
01 Oct 2016 12:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Qizilqum Zarafshon | |||||||
01 Oct 2016 13:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Neftchi Fargona | |||||||
01 Oct 2016 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Sogdiana Jizak | |||||||
01 Oct 2016 13:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Mashal Muborak | |||||||
Sweden Div 1 Sodra calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 14:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Utsiktens BK | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Ksf Prespa Birlik | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Oskarshamns AIK | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Osters IF | |||||||
Finland Ykkonen calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 14:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 1 | Ekenas IF Fotboll | |||||||
01 Oct 2016 14:00 | FT | 6 - 0 | 3 - 0 | Jazz | |||||||
Sweden Div 2 Norra Svealand calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 12:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Kvarnsvedens IK | |||||||
01 Oct 2016 13:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Ik Franke | |||||||
01 Oct 2016 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sollentuna United FF | |||||||
01 Oct 2016 13:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Gamla Upsala | |||||||
01 Oct 2016 13:00 | FT | 4 - 3 | 2 - 0 | BKV Norrtalje | |||||||
01 Oct 2016 14:00 | FT | 5 - 0 | 1 - 0 | Gute | |||||||
01 Oct 2016 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Karlbergs BK | |||||||
Argentina Prim B Metropolitana calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 19:30 | ? - ? | ? - ? | Estudiantes de Caseros | ||||||||
Georgia Primera Division calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 13:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Torpedo Kutaisi | |||||||
01 Oct 2016 13:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Guria Lanchkhuti | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Chikhura Sachkhere | |||||||
Venezuela Primera Division calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 21:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Estudiantes Caracas SC | |||||||
Republic of Azerbaijan Premier League calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | AZAL PFC Baku | |||||||
01 Oct 2016 16:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Fk Kapaz Ganca | |||||||
Russia Div 2 Center calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 12:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Avangard | |||||||
01 Oct 2016 12:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Dinamo Briansk | |||||||
French Nationa League calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 14:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Concarneau | |||||||
Paraguayan Primera Division calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 00:10 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Deportivo Capiata | |||||||
01 Oct 2016 22:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | General Caballero | |||||||
Ireland Division 1 calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 19:15 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Limerick FC | |||||||
Turkey 2 Ligi A calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 14:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Vestel Manisaspor | |||||||
01 Oct 2016 16:59 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Umraniyespor | |||||||
01 Oct 2016 16:59 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Elazigspor | |||||||
Russia Youth Championship League calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 11:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Spartak Moscow Youth | |||||||
01 Oct 2016 11:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Amkar Perm Youth | |||||||
01 Oct 2016 12:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Rubin Kazan Youth | |||||||
Czech Republic 2. Liga calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 09:05 | FT | 3 - 2 | 0 - 0 | Sk Slovan Varnsdorf | |||||||
01 Oct 2016 14:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Budejovice | |||||||
01 Oct 2016 14:30 | FT | 5 - 2 | 2 - 0 | Vitkovice | |||||||
01 Oct 2016 15:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Pardubice | |||||||
01 Oct 2016 18:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Prostejov | |||||||
Sweden Div 2 Norrland calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 13:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Akropolis IF | |||||||
01 Oct 2016 13:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | IK Brage | |||||||
Norway 2 Division C calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 13:00 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Forde IL | |||||||
01 Oct 2016 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Frigg FK | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 6 - 1 | 3 - 1 | FK Vidar | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 5 - 3 | 0 - 1 | Lysekloster | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Fana | |||||||
Ukraine Division 2 calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 12:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Bukovyna Chernivtsi | |||||||
01 Oct 2016 13:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Cherkaskyi Dnipro | |||||||
01 Oct 2016 13:30 | FT | 2 - 5 | 0 - 0 | Desna Chernihiv | |||||||
01 Oct 2016 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Veres Rivne | |||||||
01 Oct 2016 14:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Ternopil | |||||||
01 Oct 2016 14:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Skala Stryi | |||||||
01 Oct 2016 16:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 1 | Fk Avanhard Kramatorsk | |||||||
Norway 2 Division A calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Tromsdalen UIL | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 1 | Grorud IL | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 1 | Ullern | |||||||
01 Oct 2016 15:30 | FT | 5 - 0 | 4 - 0 | Mo IL | |||||||
Norway 2 Division B calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 12:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Stjordals Blink | |||||||
01 Oct 2016 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Nardo | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Strindheim IL | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 2 | Elverum | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Ham-Kam | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Tynset | |||||||
Algeria Division 1 calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 16:59 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Usm Bel Abbes | |||||||
01 Oct 2016 16:59 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Mc Alger | |||||||
01 Oct 2016 16:59 | FT | 3 - 2 | 3 - 0 | Om Medea | |||||||
01 Oct 2016 19:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Js Kabylie | |||||||
Czech Republic U19 League calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 10:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Viktoria Plzen U19 | |||||||
01 Oct 2016 10:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Banik Ostrava u19 | |||||||
01 Oct 2016 10:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Vysocina Jihlava U19 | |||||||
01 Oct 2016 10:00 | FT | 4 - 1 | 0 - 1 | Hradec Kralove u19 | |||||||
01 Oct 2016 10:00 | FT | 7 - 2 | 4 - 1 | Hlucin U19 | |||||||
01 Oct 2016 10:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Slavia Praha u19 | |||||||
01 Oct 2016 10:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Sk Sigma Olomouc u19 | |||||||
01 Oct 2016 11:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Mfk Karvina U19 | |||||||
Lithuania - 2. Division calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 11:00 | FT | 8 - 0 | 2 - 0 | Krazante | |||||||
01 Oct 2016 12:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Silute | |||||||
01 Oct 2016 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Nevezis | |||||||
01 Oct 2016 14:00 | FT | 7 - 3 | 4 - 1 | Minija | |||||||
Serbia Prva Liga calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Radnicki Pirot | |||||||
01 Oct 2016 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Proleter Novi Sad | |||||||
01 Oct 2016 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Sloboda Uzice Sevojno | |||||||
01 Oct 2016 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Macva Sabac | |||||||
01 Oct 2016 14:00 | FT | 3 - 3 | 0 - 0 | Dinamo Vranje | |||||||
01 Oct 2016 14:00 | FT | 2 - 4 | 0 - 0 | Jagodina | |||||||
Bahrain Premier League calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 14:50 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | East Riffa | |||||||
01 Oct 2016 14:50 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Manama Club | |||||||
01 Oct 2016 17:05 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Al Ahli Bhr | |||||||
Slovenia 2. Liga calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 14:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Brezice | |||||||
01 Oct 2016 14:30 | FT | 4 - 2 | 2 - 1 | NK Ptuj Drava | |||||||
01 Oct 2016 18:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | Zarica Kranj | |||||||
San Marino Girone A calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Cailungo | |||||||
01 Oct 2016 14:00 | FT | 4 - 1 | 0 - 0 | SP Domagnano | |||||||
01 Oct 2016 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Tre Penne | |||||||
01 Oct 2016 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | SP La Fiorita | |||||||
Slovakia 2. Liga calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 14:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Odeva Lipany | |||||||
01 Oct 2016 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas | |||||||
01 Oct 2016 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | MFK Kosice | |||||||
01 Oct 2016 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | FK Pohronie | |||||||
01 Oct 2016 14:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 0 | Skf Sered | |||||||
01 Oct 2016 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Mfk Skalica | |||||||
01 Oct 2016 16:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Partizan Bardejov | |||||||
Luxembourg National Division calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 16:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 0 | Differdange 03 | |||||||
01 Oct 2016 16:00 | FT | 3 - 4 | 1 - 3 | Fola Esch | |||||||
01 Oct 2016 16:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | UN Kaerjeng 97 | |||||||
01 Oct 2016 16:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | F91 Dudelange | |||||||
FYR Macedonia Prva liga calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Bregalnica Stip | |||||||
England Divison 2 calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Leyton Orient | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Accrington Stanley | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Colchester United | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Luton Town | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Blackpool | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Mansfield Town | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Hartlepool United FC | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 1 | Yeovil Town | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Doncaster Rovers | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Exeter City | |||||||
Sweden Div 2 Norra Gotaland calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 13:00 | FT | 2 - 5 | 0 - 2 | Skovde AIK | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Ik Gauthiod | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Karlstad BK | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Vanersborg | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Kortedala If | |||||||
Sweden Div 2 Sodra Svealand calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Karlslunds If Hfk | |||||||
01 Oct 2016 14:00 | FT | 14 - 1 | 8 - 1 | Konyaspor KIF | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 4 - 2 | 1 - 0 | Smedby Ais | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 1 | Arameisk-syrianska If | |||||||
Sweden Div 2 Vastra Gotaland calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 13:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Tenhults IF | |||||||
01 Oct 2016 13:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | IS Halmia | |||||||
01 Oct 2016 13:00 | FT | 2 - 4 | 1 - 1 | Dalstorps If | |||||||
01 Oct 2016 13:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Vinbergs If | |||||||
01 Oct 2016 14:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Hogaborgs Bk | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Laholms | |||||||
Sweden Div 2 Sodra Gotaland calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 13:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Ifk Berga | |||||||
01 Oct 2016 13:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Lunds BK | |||||||
01 Oct 2016 13:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Kvarnby IK | |||||||
Latvia - 2. Division calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 12:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Fk Valmiera | |||||||
01 Oct 2016 12:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Ogres Fk 33 | |||||||
01 Oct 2016 12:00 | FT | 4 - 1 | 0 - 0 | Jdfs Alberts | |||||||
01 Oct 2016 13:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Babite | |||||||
01 Oct 2016 13:00 | FT | 6 - 2 | 0 - 0 | Rezekne / Bjss | |||||||
Montenegro Prva Crnogorska Lig calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Grbalj Radanovici | |||||||
01 Oct 2016 14:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | FK Sutjeska Niksic | |||||||
01 Oct 2016 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Zeta | |||||||
01 Oct 2016 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Bokelj Kotor | |||||||
01 Oct 2016 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ofk Titograd Podgorica | |||||||
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 14:00 | FT | 2 - 4 | 1 - 0 | Academy Pandev | |||||||
01 Oct 2016 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Vardar Negotino | |||||||
01 Oct 2016 14:00 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Tikves Kavadarci | |||||||
Japan Women Division 1 calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 05:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Nữ Inac Kobe | |||||||
01 Oct 2016 06:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Nữ Yunogo Belle | |||||||
Japan Women Division 2 calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 04:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Nữ Angeviolet Hiroshima | |||||||
01 Oct 2016 05:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Nữ As Elfen Sayama | |||||||
01 Oct 2016 05:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Nữ Cerezo Osaka Sakai | |||||||
German 3. Liga calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Hallescher | |||||||
01 Oct 2016 13:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Preuben Munster | |||||||
01 Oct 2016 13:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Chemnitzer | |||||||
01 Oct 2016 13:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | SSV Jahn Regensburg | |||||||
01 Oct 2016 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | FSV Frankfurt | |||||||
01 Oct 2016 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | SV Wehen Wiesbaden | |||||||
01 Oct 2016 13:10 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Holstein Kiel | |||||||
German Frauen Bundesliga calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 13:00 | ? - ? | ? - ? | Nữ Fcr 2001 Duisburg | ||||||||
01 Oct 2016 15:30 | ? - ? | ? - ? | Nữ Eintracht Frankfurt | ||||||||
Albania Super league calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Partizani Tirana | |||||||
01 Oct 2016 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | KF Laci | |||||||
01 Oct 2016 16:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Skenderbeu Korca | |||||||
UEFA European Women's U17 Championship calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 14:00 | ? - ? | ? - ? | Nữ Romania U17 | ||||||||
01 Oct 2016 14:00 | ? - ? | ? - ? | Nữ Bỉ U17 | ||||||||
England Northern Premier League calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Coalville | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 3 | Barwell | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Buxton FC | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Rushall Olympic | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Corby Town | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Sutton Coldfield Town | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Grantham Town | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Mickleover Sports | |||||||
Saudi Arabia Division 1 calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 16:25 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Al Jeel | |||||||
01 Oct 2016 16:25 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Wajj | |||||||
01 Oct 2016 16:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Al Orubah | |||||||
01 Oct 2016 16:50 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Al Nahdha | |||||||
India Super League calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 14:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Kerala Blasters | |||||||
Wales Cup calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 14:00 | ? - ? | ? - ? | Caersws | ||||||||
01 Oct 2016 14:00 | ? - ? | ? - ? | Llanfair United | ||||||||
01 Oct 2016 14:00 | ? - ? | ? - ? | Caerau | ||||||||
01 Oct 2016 14:00 | ? - ? | ? - ? | Barry Town Afc | ||||||||
01 Oct 2016 14:00 | ? - ? | ? - ? | Afc Porth | ||||||||
01 Oct 2016 14:00 | ? - ? | ? - ? | Ruthin Town | ||||||||
01 Oct 2016 14:00 | ? - ? | ? - ? | Trefelin | ||||||||
01 Oct 2016 14:00 | ? - ? | ? - ? | Prestatyn Town FC | ||||||||
Poland 3. Liga calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 12:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Rakow Czestochowa | |||||||
01 Oct 2016 14:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Polonia Bytom | |||||||
01 Oct 2016 14:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 1 | Olimpia Elblag | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Stal Stalowa Wola | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Belchatow | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Odra Opole | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Kotwica Kolobrzeg | |||||||
01 Oct 2016 16:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Polonia Warszawa | |||||||
England Southern Premier League calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 6 - 0 | 1 - 0 | Cinderford Town | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | St Ives Town | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Basingstoke Town | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Hitchin Town | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Stratford Town | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Redditch United | |||||||
England Conference calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Barrow | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | North Ferriby United | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 2 - 4 | 2 - 3 | Solihull Moors | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Guiseley | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Aldershot Town | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Wrexham | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 5 - 0 | 0 - 0 | Dover Athletic | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Torquay United | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Braintree Town | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Bromley | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 3 | Eastleigh | |||||||
01 Oct 2016 17:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Tranmere Rovers | |||||||
Scotland FA Cup calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Turriff United | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Forres Mechanics | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 6 - 2 | 0 - 0 | Civil Service Strollers | |||||||
Oman calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 14:15 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Al Rustaq | |||||||
01 Oct 2016 14:15 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Saham | |||||||
01 Oct 2016 15:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Jalan | |||||||
01 Oct 2016 16:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Al Oruba Sur | |||||||
01 Oct 2016 17:15 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Al Khaboora | |||||||
Lebanon calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 15:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Racing Beirut | |||||||
Algeria Division 2 calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 16:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ca Bordj Bou Arreridj | |||||||
Italian Women Division 1 calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 14:00 | ? - ? | ? - ? | San Zaccaria Womens | ||||||||
Northern Ireland Premier League calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Carrick Rangers | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Ballymena United | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Linfield FC | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Dungannon Swifts | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Portadown FC | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 4 - 3 | 0 - 1 | Cliftonville | |||||||
Chile Primera Division calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 16:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | San Luis Quillota | |||||||
01 Oct 2016 19:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | O Higgins | |||||||
01 Oct 2016 22:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Huachipato | |||||||
Mexico Primera Divison A calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 01:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Zacatepec | |||||||
01 Oct 2016 03:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Correcaminos Uat | |||||||
01 Oct 2016 04:05 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Celaya | |||||||
01 Oct 2016 04:35 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Loros Universidad | |||||||
01 Oct 2016 23:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | CF Atlante | |||||||
Scotland Division 2 calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Stirling Albion | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 1 | Arbroath | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Annan Athletic | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Montrose | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Clyde | |||||||
Bulgaria Division 2 calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Chernomorets Pomorie | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Lokomotiv Sofia | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Bansko | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Spartak Pleven | |||||||
01 Oct 2016 16:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Oborishte | |||||||
Canadian Premier Soccer League calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 00:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Ukraine United | |||||||
01 Oct 2016 01:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Serbian White Eagles | |||||||
United Soccer League calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 01:30 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Los Angeles Galaxy 2 | |||||||
01 Oct 2016 02:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Vancouver Whitecaps B | |||||||
01 Oct 2016 23:05 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Charlotte Independence | |||||||
Chile Primera B calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 20:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Puerto Montt | |||||||
01 Oct 2016 22:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Iberia Los Angeles | |||||||
01 Oct 2016 23:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Union San Felipe | |||||||
Malta Premier League calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 14:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Tarxien Rainbows | |||||||
01 Oct 2016 16:00 | FT | 3 - 1 | 3 - 1 | Floriana | |||||||
Malta First Division League calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 14:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Lija Athletic | |||||||
01 Oct 2016 16:15 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Pieta Hotspurs | |||||||
Belarus Pershaya Liga calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Gomel | |||||||
01 Oct 2016 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Lida | |||||||
01 Oct 2016 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Fc Baranovichi | |||||||
01 Oct 2016 14:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Khimik Svetlogorsk | |||||||
Romania Liga 2 calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 09:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Acs Foresta Suceava | |||||||
01 Oct 2016 09:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Balotesti | |||||||
01 Oct 2016 09:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Politehnica Timisoara | |||||||
01 Oct 2016 09:00 | FT | 4 - 1 | 0 - 0 | Uta Batrana Doamna | |||||||
01 Oct 2016 09:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Dunarea Calarasi | |||||||
01 Oct 2016 13:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Dacia Unirea Braila | |||||||
Northern Ireland IFA Championship calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Ballyclare Comrades | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Loughgall | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 6 - 0 | 0 - 0 | Institute | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 7 - 0 | 0 - 0 | Annagh United | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Armagh City | |||||||
01 Oct 2016 15:00 | FT | 3 - 3 | 0 - 0 | Knockbreda | |||||||
USA Women calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 01:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Chicago Red Stars Womens | |||||||
Primera Division de Uruguay calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 20:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Rampla Juniors | |||||||
01 Oct 2016 20:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | CA Penarol | |||||||
01 Oct 2016 20:00 | FT | 4 - 2 | 2 - 1 | Danubio FC | |||||||
01 Oct 2016 20:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Centro Atletico Fenix | |||||||
Sweden Div 3 Mellersta calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 12:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Gallivare Malmbergets Ff | |||||||
01 Oct 2016 13:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Ifk Timra | |||||||
01 Oct 2016 13:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Valbo Ff | |||||||
01 Oct 2016 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Moron Bk | |||||||
01 Oct 2016 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Soderhamns Ff | |||||||
South Africa First League calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 14:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Mbombela United | |||||||
01 Oct 2016 14:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Black Leopards | |||||||
01 Oct 2016 14:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Jomo Cosmos | |||||||
01 Oct 2016 14:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Witbank Spurs | |||||||
01 Oct 2016 14:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Stellenbosch | |||||||
Morocco Cup calendario |
|||||||||||
01 Oct 2016 16:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Maghreb Fez |
partidos totales: 579
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
liga (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...