calendario de fútbol 25-10-2019
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
tiempo | Minute | local | final | 1er Tiempo | visitante | análisis | |||||
English Premier League calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 20:00 | FT | 0 - 9 | 0 - 5 | Leicester City | |||||||
Italy Serie A calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 19:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | US Sassuolo Calcio | |||||||
Italy Serie B calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 20:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Virtus Entella | |||||||
Spanish La Liga calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 20:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Alaves | |||||||
Spain Segunda Division B calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 20:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Cadiz | |||||||
Germany Bundesliga calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 19:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Koln | |||||||
Germany Bundesliga 2 calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 17:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Erzgebirge Aue | |||||||
25 Oct 2019 17:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Bochum | |||||||
French Ligue 1 calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 19:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Monaco | |||||||
French Ligue 2 calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 19:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Ajaccio | |||||||
25 Oct 2019 19:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Chamois Niortais | |||||||
25 Oct 2019 19:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Grenoble | |||||||
25 Oct 2019 19:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Clermont Foot | |||||||
25 Oct 2019 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Lens | |||||||
25 Oct 2019 19:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Chateauroux | |||||||
25 Oct 2019 19:00 | FT | 2 - 4 | 0 - 1 | Caen | |||||||
25 Oct 2019 19:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Chambly | |||||||
Portugal Primera Liga calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 20:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Rio Ave | |||||||
Eredivisie calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 19:00 | FT | 4 - 1 | 3 - 0 | Emmen | |||||||
International Friendly calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 00:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Laferrere | |||||||
Belgium Jupiler League calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 19:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Anderlecht | |||||||
Russia Premier League calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 17:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ural Yekaterinburg | |||||||
Denmark SAS Ligaen calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 18:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Midtjylland | |||||||
USA MLS calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 01:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Philadelphia Union | |||||||
25 Oct 2019 03:45 | FT | 5 - 3 | 2 - 1 | Los Angeles Galaxy | |||||||
Ireland Premier League calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 19:45 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | St Patrick's | |||||||
25 Oct 2019 19:45 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Cork City | |||||||
25 Oct 2019 19:45 | FT | 4 - 2 | 2 - 1 | UC Dublin UCD | |||||||
25 Oct 2019 19:45 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Sligo Rovers | |||||||
25 Oct 2019 19:45 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Finn Harps | |||||||
Republic Gambrinus Liga calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 16:59 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Teplice | |||||||
Sweden Superettan calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 18:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Norrby IF | |||||||
Turkey Super Lig calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 18:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Ankaragucu | |||||||
Brasil Serie B calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 01:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Operario Ferroviario Pr | |||||||
25 Oct 2019 23:15 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Oeste FC | |||||||
25 Oct 2019 23:15 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | America MG | |||||||
Gouden Gids Divisie calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 19:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Eindhoven | |||||||
25 Oct 2019 19:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Jong Ajax Amsterdam | |||||||
25 Oct 2019 19:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Jong AZ | |||||||
25 Oct 2019 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Den Bosch | |||||||
25 Oct 2019 19:00 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Dordrecht 90 | |||||||
25 Oct 2019 19:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 3 | Telstar | |||||||
25 Oct 2019 19:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Cambuur Leeuwarden | |||||||
25 Oct 2019 19:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | MVV Maastricht | |||||||
25 Oct 2019 19:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Jong PSV Eindhoven | |||||||
25 Oct 2019 19:00 | FT | 4 - 2 | 2 - 1 | NAC Breda | |||||||
Australia League A calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 09:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Melbourne Victory FC | |||||||
U17 European calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 12:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Armenia U17 | |||||||
25 Oct 2019 12:55 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Pháp U17 | |||||||
25 Oct 2019 13:00 | FT | 9 - 1 | 4 - 1 | Gibraltar U17 | |||||||
25 Oct 2019 13:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Đảo Síp U17 | |||||||
25 Oct 2019 18:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Iceland U17 | |||||||
Iran Pro League calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 13:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Naft Masjed Soleyman | |||||||
25 Oct 2019 13:40 | ? - ? | ? - ? | Gol Gohar | ||||||||
25 Oct 2019 14:15 | FT | 0 - 5 | 0 - 3 | Persepolis | |||||||
25 Oct 2019 14:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Saipa | |||||||
25 Oct 2019 14:15 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Zob Ahan | |||||||
25 Oct 2019 14:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Nassaji Mazandaran | |||||||
25 Oct 2019 15:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Teraktor-Sazi | |||||||
25 Oct 2019 16:30 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Pars Jonoubi Jam | |||||||
Cyprus 1 Division calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 16:59 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Olympiakos Nicosia | |||||||
Romania - Division A calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 18:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Voluntari | |||||||
Poland calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 16:59 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Pogon Szczecin | |||||||
25 Oct 2019 19:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Zaglebie Lubin | |||||||
Serbia calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 16:59 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | FK Vozdovac Beograd | |||||||
Croatia calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 16:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Zapresic | |||||||
Belarus Premier League calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 16:59 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | FC Minsk | |||||||
Wales Premier League calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 19:45 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Connah's QN | |||||||
25 Oct 2019 19:45 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Cardiff Metropolitan | |||||||
25 Oct 2019 19:45 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Bala Town | |||||||
UAE League Professional calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 15:15 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Khor Fakkan | |||||||
25 Oct 2019 15:15 | FT | 1 - 7 | 1 - 1 | Al Ain | |||||||
25 Oct 2019 18:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Al Ahli Dubai | |||||||
Qatar calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 15:20 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Al-Sailiya | |||||||
25 Oct 2019 17:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Al Rayyan | |||||||
Kazakhstan Super League calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | FK Atyrau | |||||||
South Africa Premier League calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 19:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Black Leopards | |||||||
25 Oct 2019 19:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Maritzburg United | |||||||
Bosnia Premijer Liga calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 13:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Zvijezda 09 Brgule | |||||||
25 Oct 2019 16:59 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | FK Velez Mostar | |||||||
China Premier League calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 12:35 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | ShenHua SVA FC | |||||||
Switzerland Challenge League calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 19:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 1 | Vaduz | |||||||
Denmark 1.Division calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 18:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Hvidovre IF | |||||||
25 Oct 2019 18:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Vendsyssel | |||||||
25 Oct 2019 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Vejle | |||||||
Moldova Divizia Nationala calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Dinamo-Auto | |||||||
25 Oct 2019 16:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Codru Lozova | |||||||
Armenia Premier League calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 12:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 3 | Shirak | |||||||
25 Oct 2019 13:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Artsakh Noah | |||||||
25 Oct 2019 16:00 | FT | 2 - 4 | 1 - 1 | Alashkert | |||||||
Poland - 2. Liga calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 16:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Puszcza Niepolomice | |||||||
25 Oct 2019 18:10 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Wigry Suwalki | |||||||
25 Oct 2019 19:45 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Miedz Legnica | |||||||
Colombia Copa Mustang calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 00:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Deportiva Once Caldas | |||||||
25 Oct 2019 02:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Patriotas | |||||||
Austria Erste Division calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 18:10 | FT | 2 - 3 | 2 - 2 | SV Ried | |||||||
25 Oct 2019 18:10 | FT | 3 - 2 | 0 - 2 | Kapfenberg Superfund | |||||||
25 Oct 2019 18:10 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Blau Weiss Linz | |||||||
25 Oct 2019 18:10 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | SK Vorwarts Steyr | |||||||
25 Oct 2019 18:10 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Liefering | |||||||
Ukraine U21 Liga calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 10:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Vorskla U21 | |||||||
25 Oct 2019 12:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Kolos Kovalivka U21 | |||||||
Scotland Championship calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 19:05 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Dundee | |||||||
Belgium - 2e Klasse calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 19:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Westerlo | |||||||
Georgia Primera Division calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | WIT Georgia Tbilisi | |||||||
Paraguayan Primera Division calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 22:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Sportivo Luqueno | |||||||
Ireland Division 1 calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 19:45 | FT | 5 - 1 | 1 - 0 | Cabinteely | |||||||
Turkey 2 Ligi A calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 16:59 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Keciorengucu | |||||||
Russia Youth Championship League calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 10:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | Fk Ural Youth | |||||||
25 Oct 2019 12:00 | FT | 7 - 1 | 3 - 1 | Ufa Youth | |||||||
25 Oct 2019 12:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Pfc Sochi Youth | |||||||
Czech Republic 2. Liga calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 16:59 | FT | 3 - 2 | 3 - 0 | Pardubice | |||||||
Israel Leumit League calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 13:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Hapoel Ramat Gan FC | |||||||
25 Oct 2019 13:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Hapoel Bnei Sakhnin FC | |||||||
25 Oct 2019 13:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Hapoel Rishon Letzion | |||||||
25 Oct 2019 13:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 3 | Hapoel Natzrat Illit | |||||||
25 Oct 2019 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Hapoel Acco | |||||||
25 Oct 2019 13:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Kfar Kasem | |||||||
25 Oct 2019 13:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Maccabi Petah Tikva FC | |||||||
Czech Republic U19 League calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 10:00 | FT | 2 - 5 | 1 - 4 | Sk Sigma Olomouc u19 | |||||||
Greece Super League 2 calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 17:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Pas Giannina | |||||||
Serbia Prva Liga calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 12:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | FK Metalac Gornji Milanovac | |||||||
Estonia Esi Liiga calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 16:59 | FT | 5 - 1 | 0 - 1 | Tartu JK Tammeka B | |||||||
Slovenia 2. Liga calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 16:59 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Jadran Dekani | |||||||
Austrian Regionalliga Mitte calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 18:00 | FT | 2 - 4 | 1 - 2 | Wolfsberger Ac Amateure | |||||||
25 Oct 2019 18:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Deutschlandsberger Sc | |||||||
25 Oct 2019 18:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 0 | Sturm Graz Amat. | |||||||
German 3. Liga calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 18:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | 1. Magdeburg | |||||||
German Frauen Bundesliga calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 18:15 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Nữ Bayer Leverkusen | |||||||
UEFA European Women's U17 Championship calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 15:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Nữ Latvia U17 | |||||||
25 Oct 2019 16:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Nữ Israel U17 | |||||||
England Northern Premier League calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 15:00 | ? - ? | ? - ? | Whitby Town | ||||||||
25 Oct 2019 15:00 | ? - ? | ? - ? | Morpeth Town | ||||||||
25 Oct 2019 15:00 | ? - ? | ? - ? | Gainsborough Trinity | ||||||||
25 Oct 2019 15:00 | ? - ? | ? - ? | Grantham Town | ||||||||
Saudi Arabia Professional League calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 16:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Al-Fath | |||||||
25 Oct 2019 16:20 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Al-Raed | |||||||
India Super League calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 15:00 | FT | 5 - 0 | 3 - 0 | Hyderabad | |||||||
Poland 3. Liga calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 16:59 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Garbarnia Krakow | |||||||
25 Oct 2019 18:40 | FT | 2 - 4 | 0 - 3 | Gornik Polkowice | |||||||
England Southern Premier League calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 19:45 | ? - ? | ? - ? | Hayes&Yeading | ||||||||
Peru Primera Division calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 21:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Deportivo Municipal | |||||||
Malta Cup calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 16:59 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Marsa | |||||||
25 Oct 2019 19:15 | FT | 0 - 5 | 0 - 3 | Lija Athletic | |||||||
Kuwait League calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 16:55 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Al Kuwait SC | |||||||
Argentina Cup calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 21:10 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Lanus | |||||||
Israel State League calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 10:00 | FT | 5 - 2 | 3 - 0 | Maccabi Ironi Kiryat Ata | |||||||
25 Oct 2019 10:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Hapoel Kafr Kanna | |||||||
25 Oct 2019 11:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 0 | Hakoah Amidar Ramat Gan FC | |||||||
25 Oct 2019 11:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Hapoel Herzliya | |||||||
25 Oct 2019 11:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Hapoel Bnei Arrara Ara | |||||||
25 Oct 2019 11:45 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Hapoel Kaukab | |||||||
25 Oct 2019 12:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Moadon Sport Tira | |||||||
25 Oct 2019 12:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Maccabi Kabilio Jaffa | |||||||
25 Oct 2019 12:00 | FT | 3 - 4 | 2 - 2 | As Nordia Jerusalem | |||||||
25 Oct 2019 12:00 | FT | 5 - 0 | 1 - 0 | Maccabi Kiryat Gat | |||||||
25 Oct 2019 12:15 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Hapoel Bikat Hayarden | |||||||
25 Oct 2019 12:15 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Sc Maccabi Ashdod | |||||||
25 Oct 2019 12:15 | FT | 6 - 0 | 2 - 0 | Maccabi Yavne | |||||||
Northern Ireland Premier League calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 19:45 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Ballymena United | |||||||
Mexico Primera Divison A calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 02:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Celaya | |||||||
Paraguay Division 2 calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 23:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Independiente Fbc | |||||||
Malta Premier League calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 16:59 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Senglea Athletic | |||||||
25 Oct 2019 19:15 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Mosta | |||||||
Romania Liga 2 calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Universitaea Cluj | |||||||
Primera Division de Uruguay calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 20:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | CA Penarol | |||||||
25 Oct 2019 20:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Rampla Juniors | |||||||
25 Oct 2019 20:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 1 | Defensor SC | |||||||
25 Oct 2019 23:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Ca Juventud De Las Piedras | |||||||
25 Oct 2019 23:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Liverpool P. | |||||||
Austrian 3.Liga calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Asv Drassburg | |||||||
25 Oct 2019 18:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Sc Neusiedl 1919 | |||||||
25 Oct 2019 18:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Mauerwerk | |||||||
25 Oct 2019 18:30 | FT | 6 - 1 | 4 - 0 | Sv Leobendorf | |||||||
25 Oct 2019 18:30 | FT | 0 - 4 | 0 - 0 | Rapid Vienna Amateure | |||||||
Czech Group D League calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 17:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Spolana Neratovice | |||||||
Romania - Liga 3 Seria calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 13:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Cs Gloria Lunca Teuz Cermei | |||||||
25 Oct 2019 13:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Otelul Galati | |||||||
25 Oct 2019 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Sticla Ariesu Turda | |||||||
25 Oct 2019 13:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Cluj Ii | |||||||
25 Oct 2019 13:00 | FT | 5 - 1 | 2 - 1 | Csm Flacara Moreni | |||||||
25 Oct 2019 13:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Inainte Modelu | |||||||
25 Oct 2019 13:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Odorheiu Secuiesc | |||||||
25 Oct 2019 13:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Luceafarul Oradea B | |||||||
25 Oct 2019 13:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Corvinul Hunedoara | |||||||
25 Oct 2019 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Acs Olimpic Cetate Rasnov | |||||||
25 Oct 2019 13:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Unirea 2004 Slobozia | |||||||
Croatia 2 HNL calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 14:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Medjimurje | |||||||
South Africa First League calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 14:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Royal Eagles | |||||||
UAE Cup calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 13:50 | FT | 1 - 4 | 0 - 3 | Masfut | |||||||
25 Oct 2019 13:50 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Al Taawon | |||||||
25 Oct 2019 13:50 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Al Thaid | |||||||
Portugal U23 calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Benfica U23 | |||||||
25 Oct 2019 11:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Vitoria Guimaraes U23 | |||||||
25 Oct 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Leixoes U23 | |||||||
Mexico Youth U20 calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 15:00 | FT | 4 - 2 | 2 - 1 | Necaxa U20 | |||||||
25 Oct 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Santos Laguna U20 | |||||||
25 Oct 2019 23:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Veracruz U20 | |||||||
CONCACAF League calendario |
|||||||||||
25 Oct 2019 01:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Deportivo Saprissa | |||||||
25 Oct 2019 03:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | CD Motagua |
partidos totales: 200
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
liga (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...