soccer fixtures, all schedule leagues all over the world 13-10-2018
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Time | Minute | Home | Full-time | Half-time | Away | Analysis | |||||
Spain Segunda Division B fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Cordoba C.F. | |||||||
13 Oct 2018 16:59 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | CF Reus Deportiu | |||||||
13 Oct 2018 19:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Las Palmas | |||||||
13 Oct 2018 19:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Zaragoza | |||||||
International Friendly fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 01:30 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Chile | |||||||
13 Oct 2018 07:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Đức U19 | |||||||
13 Oct 2018 09:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Pháp U19 | |||||||
13 Oct 2018 09:30 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Jordan U19 | |||||||
13 Oct 2018 10:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Wisla Plock | |||||||
13 Oct 2018 10:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Dunarea Calarasi | |||||||
13 Oct 2018 10:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Ekibastuzets | |||||||
13 Oct 2018 10:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Pháp U20 | |||||||
13 Oct 2018 11:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Dinamo Minsk | |||||||
13 Oct 2018 12:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Bolivia | |||||||
13 Oct 2018 12:35 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ấn Độ | |||||||
13 Oct 2018 13:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Nga U19 | |||||||
13 Oct 2018 14:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Bursaspor | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Bắc Triều Tiên | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Uzbekistan U17 | |||||||
13 Oct 2018 16:00 | FT | 5 - 1 | 2 - 0 | Fk Moik Baku | |||||||
13 Oct 2018 16:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Philippines | |||||||
13 Oct 2018 22:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Brazil U20 | |||||||
Brasil Serie A fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 21:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Fluminense | |||||||
13 Oct 2018 23:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Corinthians Paulista | |||||||
USA MLS fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 03:00 | FT | 4 - 2 | 1 - 1 | Houston Dynamo | |||||||
13 Oct 2018 19:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Colorado Rapids | |||||||
13 Oct 2018 22:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Dallas | |||||||
England Divison 1 fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 12:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Luton Town | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Portsmouth | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Bradford AFC | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Bristol Rovers | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Wycombe Wanderers | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Shrewsbury Town | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Southend United | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Plymouth Argyle | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 1 | Doncaster Rovers | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Peterborough United | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | ? - ? | ? - ? | Blackpool | ||||||||
13 Oct 2018 15:00 | ? - ? | ? - ? | Charlton Athletic | ||||||||
Brasil Serie B fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 00:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Sampaio Correa | |||||||
13 Oct 2018 01:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Ponte Preta | |||||||
13 Oct 2018 20:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Fortaleza | |||||||
13 Oct 2018 20:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Avai | |||||||
13 Oct 2018 20:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Boa Esporte Clube | |||||||
13 Oct 2018 23:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Coritiba | |||||||
Argentina Primera B Nacional fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 19:30 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Atletico Mitre De Salta | |||||||
13 Oct 2018 19:45 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Deportivo Moron | |||||||
13 Oct 2018 21:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Instituto | |||||||
Portugal League Cup fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Rio Ave | |||||||
U19 European fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 10:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Belarus U19 | |||||||
13 Oct 2018 11:00 | FT | 3 - 0 | 3 - 0 | Albania U19 | |||||||
13 Oct 2018 13:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Estonia U19 | |||||||
13 Oct 2018 13:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Phần Lan U19 | |||||||
13 Oct 2018 13:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Na Uy U19 | |||||||
13 Oct 2018 14:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | Slovenia U19 | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Đảo Faroe U19 | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Andorra U19 | |||||||
13 Oct 2018 18:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Kosovo U19 | |||||||
13 Oct 2018 19:00 | FT | 6 - 0 | 4 - 0 | Bosnia Herzegovina U19 | |||||||
Japanese League Division 2 fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 07:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Okayama FC | |||||||
13 Oct 2018 07:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Yokohama FC | |||||||
13 Oct 2018 07:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Avispa Fukuoka | |||||||
13 Oct 2018 08:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Tochigi SC | |||||||
13 Oct 2018 08:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Albirex Niigata Japan | |||||||
13 Oct 2018 09:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Tokushima Vortis | |||||||
U17 European fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 14:00 | FT | 11 - 0 | 4 - 0 | Gibraltar U17 | |||||||
13 Oct 2018 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Iceland U17 | |||||||
13 Oct 2018 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Kazakhstan U17 | |||||||
13 Oct 2018 16:59 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Belarus U17 | |||||||
Russian First Division fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 06:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Rotor Volgograd | |||||||
13 Oct 2018 11:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Sochi | |||||||
13 Oct 2018 11:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Avangard | |||||||
13 Oct 2018 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Pari Nizhny Novgorod | |||||||
13 Oct 2018 12:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Spartak Moscow II | |||||||
13 Oct 2018 13:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Zenit-2 St.Petersburg | |||||||
13 Oct 2018 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Shinnik Yaroslavl | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | FK Khimki | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Baltika | |||||||
African Nations Cup fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 14:00 | FT | 6 - 0 | 3 - 0 | Seychelles | |||||||
13 Oct 2018 14:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Lesotho | |||||||
13 Oct 2018 16:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Libya | |||||||
13 Oct 2018 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Madagascar | |||||||
13 Oct 2018 16:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Namibia | |||||||
13 Oct 2018 18:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Zimbabwe | |||||||
13 Oct 2018 19:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Comoros | |||||||
13 Oct 2018 19:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Botswana | |||||||
13 Oct 2018 19:15 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Niger | |||||||
13 Oct 2018 20:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Sudan | |||||||
Indonesia Super Liga fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 07:30 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Persela Lamongan | |||||||
13 Oct 2018 09:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Barito Putera | |||||||
13 Oct 2018 12:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Pusamania Borneo | |||||||
Wales Premier League fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 14:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Carmarthen | |||||||
Costa Rica Primera Division fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 22:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Guadalupe | |||||||
Guatemala Liga Nacional fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 03:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 3 | Siquinala FC | |||||||
13 Oct 2018 20:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | CD Malacateco | |||||||
Korea K League Challenge fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 06:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 2 | Gwangju Fc | |||||||
13 Oct 2018 07:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Daejeon Citizen | |||||||
13 Oct 2018 08:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Anyang | |||||||
Ecuador Copa Pilsener A fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 02:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Delfin SC | |||||||
13 Oct 2018 22:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | CD El Nacional | |||||||
Poland - 2. Liga fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | GKS Tychy | |||||||
13 Oct 2018 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Bytovia Bytow | |||||||
13 Oct 2018 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Stal Mielec | |||||||
Colombia Copa Mustang fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 21:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Atletico Huila | |||||||
13 Oct 2018 23:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Boyaca Chico | |||||||
Russia Div 2 East fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 09:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Zenit Irkutsk | |||||||
Russia Div 2 West fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 12:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Pskov 747 | |||||||
13 Oct 2018 13:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | FK Kolomna | |||||||
13 Oct 2018 14:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Znamya Truda | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 4 - 1 | 3 - 0 | Dnepr Smolensk | |||||||
Scotland Championship fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Dundee United | |||||||
Japan Football League fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 05:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Gamba Osaka U23 | |||||||
13 Oct 2018 09:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Giravanz Kitakyushu | |||||||
13 Oct 2018 10:00 | FT | 3 - 0 | 3 - 0 | Fukushima United FC | |||||||
Belgium - 2e Klasse fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 16:00 | ? - ? | ? - ? | KVSK Lommel | ||||||||
Sweden Div 1 Sodra fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 13:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Husqvarna FF | |||||||
13 Oct 2018 13:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Grebbestads If | |||||||
13 Oct 2018 14:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | IK Oddevold | |||||||
13 Oct 2018 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Ljungskile SK | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Oskarshamns AIK | |||||||
Sweden Div 2 Norra Svealand fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Taby | |||||||
13 Oct 2018 13:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 1 | Skiljebo SK | |||||||
13 Oct 2018 13:00 | FT | 6 - 2 | 0 - 1 | Vasalunds IF | |||||||
13 Oct 2018 14:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Ifk Mora | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Karlbergs BK | |||||||
Argentina Prim B Metropolitana fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 19:30 | ? - ? | ? - ? | Tristan Suarez | ||||||||
13 Oct 2018 19:30 | ? - ? | ? - ? | Atletico Atlanta | ||||||||
13 Oct 2018 19:30 | ? - ? | ? - ? | Deportivo Riestra | ||||||||
Russia Div 2 Center fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 11:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Strogino Moscow | |||||||
13 Oct 2018 12:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Kvant Obninsk | |||||||
13 Oct 2018 12:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | FK Kaluga | |||||||
13 Oct 2018 12:00 | FT | 4 - 3 | 2 - 0 | FK Zvezda Ryazan | |||||||
13 Oct 2018 12:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Salyut-Energia Belgorod | |||||||
13 Oct 2018 13:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Torpedo Moscow | |||||||
13 Oct 2018 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Sokol | |||||||
Paraguayan Primera Division fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 00:15 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Guarani CA | |||||||
13 Oct 2018 23:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Sol De America | |||||||
Sweden Div 2 Norrland fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 13:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Vasteras SK FK | |||||||
13 Oct 2018 14:00 | FT | 5 - 0 | 3 - 0 | Nykopings BIS | |||||||
13 Oct 2018 14:00 | FT | 3 - 2 | 0 - 1 | Fc Linkoping City | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Karlslunds If Hfk | |||||||
Ukraine Division 2 fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 13:00 | FT | 1 - 5 | 0 - 1 | Fk Avanhard Kramatorsk | |||||||
13 Oct 2018 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Rukh Vynnyky | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Mfk Vodnyk Mikolaiv | |||||||
13 Oct 2018 16:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Prykarpattya Ivano Frankivsk | |||||||
13 Oct 2018 16:59 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Hirnyk Sport | |||||||
Norway 2 Division A fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 14:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Baerum SK | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Grorud IL | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 2 | Raufoss | |||||||
Norway 2 Division B fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 12:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Bryne | |||||||
13 Oct 2018 12:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Arendal | |||||||
Algeria Division 1 fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 21:00 | ? - ? | ? - ? | Mc Oran | ||||||||
Czech Republic U19 League fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 09:15 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Hradec Kralove u19 | |||||||
13 Oct 2018 09:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Banik Ostrava u19 | |||||||
13 Oct 2018 10:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Ceske Budejovice u19 | |||||||
13 Oct 2018 10:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Mlada Boleslav U19 | |||||||
13 Oct 2018 10:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Sk Sigma Olomouc u19 | |||||||
13 Oct 2018 10:00 | ? - ? | ? - ? | Viktoria Plzen U19 | ||||||||
13 Oct 2018 12:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Synot Slovacko U19 | |||||||
13 Oct 2018 13:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Mfk Karvina U19 | |||||||
Zimbabwe Premier Soccer League fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Harare City | |||||||
Lithuania - 2. Division fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 12:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Fk Zalgiris Vilnius 2 | |||||||
13 Oct 2018 12:00 | FT | 6 - 2 | 1 - 2 | Kupiskis | |||||||
13 Oct 2018 12:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Dziugas Telsiai | |||||||
13 Oct 2018 13:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Nfa Aisciai Kaunas | |||||||
13 Oct 2018 13:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Pakruojis | |||||||
13 Oct 2018 13:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Taip Vilnius | |||||||
13 Oct 2018 13:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Utenis Utena | |||||||
Chile Cup fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 00:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Audax Italiano | |||||||
13 Oct 2018 19:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Universidad de Chile | |||||||
Serbia Prva Liga fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Borac Cacak | |||||||
13 Oct 2018 14:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Sloboda Uzice Sevojno | |||||||
13 Oct 2018 14:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Novi Pazar | |||||||
13 Oct 2018 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Indjija | |||||||
13 Oct 2018 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Radnicki 1923 Kragujevac | |||||||
Moldova Division 2 fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Cahul 2005 | |||||||
13 Oct 2018 13:00 | FT | 5 - 8 | 1 - 4 | Abus Ungheni | |||||||
13 Oct 2018 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Codru Lozova | |||||||
Slovenia 2. Liga fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 14:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Tabor Sezana | |||||||
13 Oct 2018 14:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Rogaska | |||||||
13 Oct 2018 14:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Brezice | |||||||
England Divison 2 fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 14:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Forest Green Rovers | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Milton Keynes Dons | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Morecambe | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Crawley Town | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Bury | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Swindon | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Stevenage Borough | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 2 - 6 | 0 - 3 | Lincoln City | |||||||
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 09:15 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Prevysov | |||||||
13 Oct 2018 09:15 | FT | 4 - 1 | 2 - 1 | Karlovy Vary Dvory | |||||||
13 Oct 2018 09:15 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Stechovice | |||||||
13 Oct 2018 09:30 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Benesov | |||||||
13 Oct 2018 14:30 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Slovan Velvary | |||||||
13 Oct 2018 14:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Pisek | |||||||
13 Oct 2018 14:30 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Sokol Brozany | |||||||
Sweden Div 2 Norra Gotaland fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 13:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Vanersborgs If | |||||||
13 Oct 2018 14:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | IFK Uddevalla | |||||||
13 Oct 2018 14:00 | FT | 6 - 0 | 2 - 0 | Orebro Syrianska If | |||||||
13 Oct 2018 14:00 | FT | 7 - 3 | 4 - 1 | Fbk Karlstad | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Ik Gauthiod | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Stenungsunds If | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Trollhattan | |||||||
Sweden Div 2 Sodra Svealand fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 13:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | IK Sleipner | |||||||
13 Oct 2018 13:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Newroz | |||||||
13 Oct 2018 13:00 | FT | 6 - 0 | 3 - 0 | Afk Linkoping | |||||||
13 Oct 2018 14:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | Haninge | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 8 - 0 | 2 - 0 | Sodertalje | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Huddinge If | |||||||
Sweden Div 2 Vastra Gotaland fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 12:00 | FT | 2 - 4 | 2 - 2 | Hittarps Ik | |||||||
13 Oct 2018 12:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | IS Halmia | |||||||
13 Oct 2018 13:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 4 | Lindome GIF | |||||||
13 Oct 2018 13:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Varbergs Gif | |||||||
13 Oct 2018 13:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Ullared | |||||||
13 Oct 2018 13:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Hogaborgs Bk | |||||||
13 Oct 2018 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Rosengard | |||||||
Sweden Div 2 Sodra Gotaland fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 12:00 | FT | 3 - 4 | 3 - 1 | Raslatt SK | |||||||
13 Oct 2018 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Asarums If Fk | |||||||
13 Oct 2018 13:00 | FT | 1 - 5 | 1 - 0 | Hassleholms If | |||||||
13 Oct 2018 14:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Ifk Berga | |||||||
13 Oct 2018 14:00 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Assyriska Turab Ik Jkp | |||||||
13 Oct 2018 14:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Solvesborgs Goif | |||||||
Latvia - 2. Division fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 12:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Staiceles Bebri | |||||||
13 Oct 2018 12:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Preilu | |||||||
13 Oct 2018 12:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Rezekne / Bjss | |||||||
13 Oct 2018 12:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Rigas Tehniska Universitate | |||||||
13 Oct 2018 12:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Jdfs Alberts | |||||||
13 Oct 2018 12:00 | FT | 1 - 6 | 0 - 2 | Daugava Daugavpils | |||||||
Austrian Regionalliga Mitte fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 14:00 | ? - ? | ? - ? | Wolfsberger Ac Amateure | ||||||||
13 Oct 2018 17:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | SV Allerheiligen | |||||||
Chinese Football League Divison 2 fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 08:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Beijing Tech | |||||||
13 Oct 2018 08:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Inner Mongolia Caoshangfei | |||||||
13 Oct 2018 08:00 | FT | 3 - 1 | 3 - 0 | Hainan Boying Seamen | |||||||
13 Oct 2018 08:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Jilin Baijia | |||||||
13 Oct 2018 08:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Yanbian Beiguo | |||||||
13 Oct 2018 08:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Suzhou Dongwu | |||||||
13 Oct 2018 08:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Fujian Tianxin | |||||||
13 Oct 2018 08:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Hunan Billows | |||||||
13 Oct 2018 12:35 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Qingdao Jonoon | |||||||
13 Oct 2018 12:35 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Shenyang Urban | |||||||
13 Oct 2018 12:35 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Shenzhen Renren | |||||||
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 13:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Detonit Junior | |||||||
13 Oct 2018 13:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Pehchevo | |||||||
13 Oct 2018 13:30 | FT | 1 - 5 | 0 - 1 | Bregalnica Stip | |||||||
13 Oct 2018 13:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Vardar Negotino | |||||||
13 Oct 2018 13:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Korab Debar | |||||||
13 Oct 2018 13:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Vlazrimi Kicevo | |||||||
13 Oct 2018 13:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Labunishta | |||||||
Japan Women Division 1 fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 05:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Nữ Nippon Sport Science University | |||||||
13 Oct 2018 05:00 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Nữ Nagano Parceiro | |||||||
13 Oct 2018 05:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Nữ Cerezo Osaka Sakai | |||||||
13 Oct 2018 05:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Nữ Beleza | |||||||
13 Oct 2018 06:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Nữ Albirex Niigata | |||||||
Japan Women Division 2 fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 05:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Nữ Iga Kunoichi | |||||||
13 Oct 2018 06:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Nữ Ehime Fc | |||||||
German Frauen Bundesliga fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 12:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Nữ Hoffenheim | |||||||
Czech Republic Cup fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 12:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | FK Baumit Jablonec | |||||||
England Northern Premier League fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 5 - 2 | 3 - 1 | Stalybridge Celtic | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Buxton FC | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Lancaster City | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | South Shields | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Gainsborough Trinity | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Stafford Rangers | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Matlock Town | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Whitby Town | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Nantwich Town | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Bamber Bridge | |||||||
Poland 3. Liga fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 14:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Rozwoj Katowice | |||||||
13 Oct 2018 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Olimpia Grudziadz | |||||||
13 Oct 2018 14:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Siarka Tarnobrzeg | |||||||
13 Oct 2018 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Belchatow | |||||||
13 Oct 2018 16:59 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Znicz Pruszkow | |||||||
13 Oct 2018 18:10 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Skra Czestochowa | |||||||
Poland Centralna Liga Juniorow fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 10:00 | ? - ? | ? - ? | Jagiellonia Bialystok Youth | ||||||||
13 Oct 2018 13:00 | ? - ? | ? - ? | Lech Poznan Youth | ||||||||
England Southern Premier League fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 2 | Salisbury City | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Walton Casuals | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Harrow Borough | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Beaconsfield Sycob | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Hendon | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 4 - 4 | 3 - 2 | Basingstoke Town | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Taunton Town | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 2 - 6 | 1 - 3 | Merthyr Town | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Weymouth | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Farnborough Town | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 5 - 0 | 1 - 0 | Kings Langley | |||||||
Colombia Copa Cup fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 01:45 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Deportiva Once Caldas | |||||||
England Conference fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Maidenhead United | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Barrow | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Wrexham | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Aldershot Town | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Maidstone United | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Dover Athletic | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Gateshead | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Hartlepool United FC | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Braintree Town | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Ebbsfleet United | |||||||
13 Oct 2018 17:15 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Chesterfield | |||||||
England Conference North Division fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Chorley | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 3 - 1 | 3 - 0 | Alfreton Town | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Blyth Spartans | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Kidderminster | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Darlington | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Brackley Town | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Curzon Ashton | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | York City | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 5 - 0 | 3 - 0 | Ashton United | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Hereford | |||||||
England Conference South Division fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Gloucester City | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Dartford | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 2 - 4 | 1 - 0 | Torquay United | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Dulwich Hamlet | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Concord Rangers | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Bath City | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Hemel Hempstead Town | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Hampton & Richmond | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Slough Town | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | ? - ? | ? - ? | East Thurrock United | ||||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Chelmsford City | |||||||
Welsh Football League First Division fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 14:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Goytre Afc | |||||||
13 Oct 2018 14:30 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Ton Pentre | |||||||
13 Oct 2018 14:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Goytre United | |||||||
Scotland Bells Challenge Cup fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Alloa Athletic | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Queen of South | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Montrose | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sutton United | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 2 - 4 | 1 - 0 | Queens Park | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Sligo Rovers | |||||||
13 Oct 2018 19:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Coleraine | |||||||
Argentina Cup fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 19:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Gimnasia LP | |||||||
Algeria Division 2 fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Mc El Eulma | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Mc Saida | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Es Mostaganem | |||||||
13 Oct 2018 16:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Rc Relizane | |||||||
13 Oct 2018 16:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 0 | Wa Tlemcen | |||||||
13 Oct 2018 16:59 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Nc Magra | |||||||
13 Oct 2018 16:59 | ? - ? | ? - ? | Jsm Skikda | ||||||||
13 Oct 2018 18:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Usm El Harrach | |||||||
Northern Ireland Premier League fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Glentoran | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Ards | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Ballymena United | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Newry City | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | ? - ? | ? - ? | Cliftonville | ||||||||
Scotland Division 2 fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Cowdenbeath | |||||||
Canadian Premier Soccer League fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 20:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Sc Scarborough | |||||||
Ecuador Campeonato Serie B fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Manta | |||||||
13 Oct 2018 22:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Santo Domingo | |||||||
Japan Football League fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 04:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Verspah Oita | |||||||
13 Oct 2018 05:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Reinmeer Aomori | |||||||
13 Oct 2018 05:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Veertien Mie | |||||||
13 Oct 2018 05:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Tegevajaro Miyazaki | |||||||
13 Oct 2018 05:00 | FT | 7 - 3 | 2 - 2 | Sony Sendai FC | |||||||
13 Oct 2018 05:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Honda Lock SC | |||||||
United Soccer League fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 19:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Charleston Battery | |||||||
Chile Primera B fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 21:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Valdivia Huadiwei sub | |||||||
13 Oct 2018 23:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Puerto Montt | |||||||
Belarus Pershaya Liga fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 12:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 3 | Belshina Babruisk | |||||||
13 Oct 2018 12:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Lida | |||||||
13 Oct 2018 12:30 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Naftan Novopolock | |||||||
13 Oct 2018 13:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 1 | Energetik Bgu Minsk | |||||||
13 Oct 2018 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Granit Mikashevichi | |||||||
13 Oct 2018 13:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Zhitkovichi | |||||||
13 Oct 2018 13:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Fc Baranovichi | |||||||
Romania Liga 2 fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 09:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Farul Constanta | |||||||
13 Oct 2018 09:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Juventus Bucharest | |||||||
13 Oct 2018 09:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | ACS Poli Timisoara | |||||||
13 Oct 2018 09:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 1 | Balotesti | |||||||
13 Oct 2018 09:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Clinceni | |||||||
13 Oct 2018 14:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Sportul Snagov | |||||||
13 Oct 2018 18:30 | FT | 6 - 1 | 1 - 0 | Dacia Unirea Braila | |||||||
UEFA Nations League fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Séc | |||||||
13 Oct 2018 16:59 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Slovenia | |||||||
13 Oct 2018 16:59 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Kazakhstan | |||||||
13 Oct 2018 16:59 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Andorra | |||||||
13 Oct 2018 16:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Gibraltar | |||||||
13 Oct 2018 19:45 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Đức | |||||||
13 Oct 2018 19:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Đan Mạch | |||||||
13 Oct 2018 19:45 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Đảo Síp | |||||||
13 Oct 2018 19:45 | FT | 4 - 1 | 3 - 1 | Liechtenstein | |||||||
Northern Ireland IFA Championship fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 1 | Dundela | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Harland Wolff Welders | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Dergview | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Ballinamallard United | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Limavady United | |||||||
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Central Ballester | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ca Lugano | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Liniers | |||||||
Primera Division de Uruguay fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 20:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Centro Atletico Fenix | |||||||
13 Oct 2018 20:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Rampla Juniors | |||||||
Sweden Div 3 Mellersta fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 12:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Taftea Ik | |||||||
13 Oct 2018 13:00 | FT | 5 - 1 | 3 - 1 | Ifk Umea | |||||||
13 Oct 2018 13:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Harnosands FF | |||||||
13 Oct 2018 13:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 2 | Hudiksvalls Forenade FF | |||||||
13 Oct 2018 14:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Pitea If | |||||||
13 Oct 2018 15:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 0 | IFK Ostersund | |||||||
Croatia 2 HNL fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 14:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 3 | Hajduk Split B | |||||||
13 Oct 2018 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Dugopolje | |||||||
13 Oct 2018 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Bijelo Brdo | |||||||
13 Oct 2018 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Dinamo Zagreb B | |||||||
13 Oct 2018 14:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | NK Varteks | |||||||
13 Oct 2018 14:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | NK Lucko | |||||||
Sweden Div 2 Ostra Gotaland fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 12:00 | FT | 3 - 4 | 3 - 1 | Raslatt SK | |||||||
13 Oct 2018 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Asarums If Fk | |||||||
13 Oct 2018 13:00 | FT | 1 - 5 | 1 - 0 | Hassleholms If | |||||||
13 Oct 2018 14:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Ifk Berga | |||||||
13 Oct 2018 14:00 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Assyriska Turab Ik Jkp | |||||||
13 Oct 2018 14:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Solvesborgs Goif | |||||||
UAE Cup fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 14:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Khor Fakkan | |||||||
13 Oct 2018 16:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Al Hamriyah | |||||||
Qatar League Cup fixtures |
|||||||||||
13 Oct 2018 15:35 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Al-Sailiya | |||||||
13 Oct 2018 15:35 | FT | 0 - 8 | 0 - 3 | Al Rayyan | |||||||
13 Oct 2018 17:45 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Al Khor SC |
Total matches: 412
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
league (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...