ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ποδόσφαιρο 06-04-2019
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Ώρα | Minute | Εντός έδρας | Τελικά | Ημίχρονα | Εκτός έδρας | ανάλυση | |||||
English Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Burnley | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 1 | Leicester City | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Crystal Palace | |||||||
England Championship ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 12:30 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Queens Park Rangers | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Leeds United | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Stoke City | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Ipswich | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 3 - 3 | 2 - 2 | Derby County | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Wigan Athletic | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Reading | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | West Bromwich | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Sheffield United | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Nottingham Forest | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Aston Villa | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Middlesbrough | |||||||
Italy Serie A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Torino | |||||||
06 Apr 2019 16:59 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | AC Milan | |||||||
06 Apr 2019 19:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | AS Roma | |||||||
Italy Serie B ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 14:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Padova | |||||||
06 Apr 2019 14:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Livorno | |||||||
06 Apr 2019 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Spezia | |||||||
06 Apr 2019 16:59 | FT | 2 - 4 | 2 - 3 | Benevento | |||||||
Spanish La Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 12:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Espanyol | |||||||
06 Apr 2019 15:15 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Eibar | |||||||
06 Apr 2019 17:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Valencia | |||||||
06 Apr 2019 19:45 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Atletico Madrid | |||||||
Spain Segunda Division B ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Rayo Majadahonda | |||||||
06 Apr 2019 16:59 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Almeria | |||||||
06 Apr 2019 16:59 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Malaga | |||||||
06 Apr 2019 19:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Las Palmas | |||||||
Germany Bundesliga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 14:30 | FT | 2 - 4 | 2 - 1 | RB Leipzig | |||||||
06 Apr 2019 14:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Fortuna Dusseldorf | |||||||
06 Apr 2019 14:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Eintr Frankfurt | |||||||
06 Apr 2019 14:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Nurnberg | |||||||
06 Apr 2019 14:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Hannover 96 | |||||||
06 Apr 2019 17:30 | FT | 5 - 0 | 4 - 0 | Borussia Dortmund | |||||||
Germany Bundesliga 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 12:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | St Pauli | |||||||
06 Apr 2019 12:00 | FT | 2 - 4 | 0 - 1 | Ingolstadt 04 | |||||||
06 Apr 2019 12:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | SC Paderborn 07 | |||||||
French Ligue 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 16:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Dijon | |||||||
06 Apr 2019 19:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Saint-Etienne | |||||||
06 Apr 2019 19:00 | FT | 3 - 3 | 0 - 1 | Stade Rennais FC | |||||||
06 Apr 2019 19:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Monaco | |||||||
06 Apr 2019 19:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Caen | |||||||
French Ligue 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Metz | |||||||
Portugal Primera Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 15:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Santa Clara | |||||||
06 Apr 2019 15:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Aves | |||||||
06 Apr 2019 18:00 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Chaves | |||||||
06 Apr 2019 20:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Sporting Braga | |||||||
Eredivisie ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 17:30 | FT | 1 - 4 | 1 - 2 | Ajax Amsterdam | |||||||
06 Apr 2019 17:30 | FT | 5 - 0 | 3 - 0 | Utrecht | |||||||
06 Apr 2019 18:45 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | SBV Excelsior | |||||||
06 Apr 2019 19:45 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | AZ Alkmaar | |||||||
06 Apr 2019 19:45 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | NAC Breda | |||||||
International Friendly ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 11:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | KTP Kotka | |||||||
06 Apr 2019 11:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Haka | |||||||
06 Apr 2019 12:45 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Nữ Đức | |||||||
06 Apr 2019 13:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Salon Palloilijat Salpa | |||||||
06 Apr 2019 14:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Mp Mikkeli | |||||||
06 Apr 2019 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Jaro | |||||||
06 Apr 2019 16:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Nữ Hungary | |||||||
06 Apr 2019 23:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Fluminense | |||||||
Argentina Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 01:10 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | San Lorenzo | |||||||
06 Apr 2019 17:15 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Colon | |||||||
06 Apr 2019 19:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Estudiantes La Plata | |||||||
06 Apr 2019 19:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Newells Old Boys | |||||||
06 Apr 2019 21:45 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Lanus | |||||||
Belgium Jupiler League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 16:59 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Beerschot AC | |||||||
06 Apr 2019 19:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | St-Truidense VV | |||||||
06 Apr 2019 19:00 | FT | 5 - 1 | 2 - 1 | Beveren | |||||||
06 Apr 2019 19:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 0 | Cercle Brugge | |||||||
06 Apr 2019 19:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Gent | |||||||
Russia Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 12:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Dynamo Moscow | |||||||
06 Apr 2019 14:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Krylya Sovetov Samara | |||||||
06 Apr 2019 16:59 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | CSKA Moscow | |||||||
Scotland Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 12:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Hibernian FC | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Livingston | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | St Mirren | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Aberdeen | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | St Johnstone | |||||||
Denmark SAS Ligaen ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Vendsyssel | |||||||
Sweden Allsvenskan ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Helsingborg IF | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Malmo FF | |||||||
USA MLS ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 03:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Los Angeles Galaxy | |||||||
06 Apr 2019 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Montreal Impact | |||||||
06 Apr 2019 20:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Chicago Fire | |||||||
06 Apr 2019 20:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 3 | Los Angeles FC | |||||||
Norway Tippeligaen ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 16:59 | FT | 4 - 5 | 1 - 2 | Bodo Glimt | |||||||
Ireland Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 19:45 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Bohemians | |||||||
Republic Gambrinus Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 18:00 | FT | 1 - 5 | 0 - 3 | Slavia Praha | |||||||
Sweden Superettan ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 12:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Jonkopings Sodra IF | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 3 | Orgryte | |||||||
Finland Veikkausliga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | HIFK | |||||||
Turkey Super Lig ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Bursaspor | |||||||
06 Apr 2019 14:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 3 | Kayserispor | |||||||
06 Apr 2019 16:59 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Yeni Malatyaspor | |||||||
England Divison 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Accrington Stanley | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Doncaster Rovers | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Barnsley | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Southend United | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Blackpool | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Gillingham | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Charlton Athletic | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Sunderland | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Scunthorpe United | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Oxford United | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 1 | Portsmouth | |||||||
Mexico Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 02:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Atlas | |||||||
06 Apr 2019 04:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Morelia | |||||||
Argentina Primera B Nacional ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 01:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Almagro | |||||||
06 Apr 2019 19:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Atletico Rafaela | |||||||
06 Apr 2019 19:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Villa Dalmine | |||||||
Switzerland National Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 18:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Zurich | |||||||
06 Apr 2019 18:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | St. Gallen | |||||||
England FA Cup ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 17:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Brighton | |||||||
Liga de Honora ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 11:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 1 | Porto B | |||||||
06 Apr 2019 16:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Academico Viseu | |||||||
06 Apr 2019 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Sporting Braga B | |||||||
06 Apr 2019 18:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Arouca | |||||||
Australia League A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 07:35 | FT | 3 - 2 | 0 - 1 | Western Sydney | |||||||
06 Apr 2019 09:50 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Melbourne Victory FC | |||||||
Korea League Classic ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 06:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Seongnam FC | |||||||
06 Apr 2019 06:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Gyeongnam FC | |||||||
06 Apr 2019 08:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Ulsan Hyundai Horang-i | |||||||
06 Apr 2019 08:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Incheon United FC | |||||||
Vietnam ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 11:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Khánh Hòa | |||||||
06 Apr 2019 11:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Hoàng Anh Gia Lai | |||||||
06 Apr 2019 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Tp Hồ Chí Minh | |||||||
J-League Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 05:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Oita Trinita | |||||||
06 Apr 2019 06:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Gamba Osaka | |||||||
06 Apr 2019 06:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Shimizu S-Pulse | |||||||
06 Apr 2019 06:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Sagan Tosu | |||||||
06 Apr 2019 08:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Jubilo Iwata | |||||||
06 Apr 2019 11:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Vissel Kobe | |||||||
Norway NM Cupen ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 11:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Varegg | |||||||
06 Apr 2019 12:00 | FT | 4 - 2 | 0 - 0 | Rana | |||||||
06 Apr 2019 12:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Finnsnes | |||||||
06 Apr 2019 13:00 | FT | 2 - 4 | 0 - 0 | Froya | |||||||
06 Apr 2019 13:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Andalsnes | |||||||
06 Apr 2019 14:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Bergsoy | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 5 - 0 | 0 - 0 | Kolbu/kk | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Norild | |||||||
06 Apr 2019 15:30 | FT | 5 - 0 | 0 - 0 | Kolbotn | |||||||
06 Apr 2019 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Klepp | |||||||
06 Apr 2019 16:59 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Sund | |||||||
Greece National A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 15:15 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Pas Giannina | |||||||
06 Apr 2019 16:59 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Aris Thessaloniki | |||||||
06 Apr 2019 17:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Larisa | |||||||
Israel Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 16:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Bnei Yehuda Tel Aviv | |||||||
06 Apr 2019 16:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Hapoel Haifa | |||||||
06 Apr 2019 16:59 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Maccabi Petah Tikva FC | |||||||
06 Apr 2019 18:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Hapoel Hadera | |||||||
Cyprus 1 Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Ermis Aradippou | |||||||
06 Apr 2019 16:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | AEK Larnaca | |||||||
06 Apr 2019 16:59 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | APOEL Nicosia | |||||||
Singapore ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 10:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Balestier Khalsa FC | |||||||
06 Apr 2019 10:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Young Lions | |||||||
Ukraine Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 12:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Desna Chernihiv | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 3 | Arsenal Kyiv | |||||||
Romania - Division A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 12:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Voluntari | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Politehnica Iasi | |||||||
Austria ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 16:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Rapid Wien | |||||||
06 Apr 2019 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Rheindorf Altach | |||||||
06 Apr 2019 16:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | TSV Hartberg | |||||||
Thailand ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 11:45 | FT | 5 - 0 | 3 - 0 | Prachuap Khiri Khan | |||||||
06 Apr 2019 13:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Suphanburi FC | |||||||
06 Apr 2019 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Samut Prakan City | |||||||
HongKong ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 07:30 | FT | 1 - 5 | 1 - 3 | Guangzhou Rf U19 | |||||||
Hungary ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 16:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | MTK Hungaria FC | |||||||
06 Apr 2019 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Szombathelyi Haladas | |||||||
06 Apr 2019 16:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Paksi SE | |||||||
06 Apr 2019 16:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Varda Se | |||||||
06 Apr 2019 16:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Mezokovesd-Zsory | |||||||
06 Apr 2019 18:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Fehervar Videoton | |||||||
Poland ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 14:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Zaglebie Sosnowiec | |||||||
06 Apr 2019 16:59 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Piast Gliwice | |||||||
06 Apr 2019 19:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Lech Poznan | |||||||
Malaysia Super League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 14:00 | FT | 3 - 4 | 1 - 2 | Selangor PB | |||||||
06 Apr 2019 14:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Kedah | |||||||
06 Apr 2019 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | PKNP | |||||||
Croatia ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 2 | NK Lokomotiva Zagreb | |||||||
06 Apr 2019 18:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | NK Rijeka | |||||||
Egypt Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 14:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Tala Al Jaish | |||||||
06 Apr 2019 16:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Nogoom El Mostakbal | |||||||
06 Apr 2019 16:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | El Mokawloon | |||||||
06 Apr 2019 19:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | El Ismaily | |||||||
Bulgaria ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 15:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | CSKA Sofia | |||||||
06 Apr 2019 18:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Vitosha Bistritsa | |||||||
Slovakia ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 14:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | MSK Zilina | |||||||
06 Apr 2019 16:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 2 | FK Senica | |||||||
06 Apr 2019 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Nitra | |||||||
06 Apr 2019 16:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Sport Podbrezova | |||||||
06 Apr 2019 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | MFK Ruzomberok | |||||||
Slovenia Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 15:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | NK Maribor | |||||||
06 Apr 2019 18:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Domzale | |||||||
Belarus Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 12:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | BATE Borisov | |||||||
06 Apr 2019 14:00 | FT | 0 - 6 | 0 - 1 | Gomel | |||||||
06 Apr 2019 16:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Shakhter Soligorsk | |||||||
06 Apr 2019 17:45 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Isloch Minsk | |||||||
Wales Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 14:30 | FT | 2 - 5 | 0 - 0 | Barry Town Afc | |||||||
06 Apr 2019 14:30 | FT | 0 - 6 | 0 - 2 | The New Saints | |||||||
06 Apr 2019 14:30 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Llandudno | |||||||
06 Apr 2019 14:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Cardiff Metropolitan | |||||||
Iraq ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 13:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Naft Misan | |||||||
06 Apr 2019 13:30 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Al-Hudod | |||||||
06 Apr 2019 13:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Al Karkh | |||||||
06 Apr 2019 13:30 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Al Hussein Irbid | |||||||
06 Apr 2019 15:45 | FT | 4 - 0 | 0 - 0 | Arbil | |||||||
Kazakhstan Super League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 10:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | FK Aktobe Lento | |||||||
06 Apr 2019 10:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Taraz | |||||||
06 Apr 2019 11:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Zhetysu Taldykorgan | |||||||
06 Apr 2019 12:00 | FT | 4 - 1 | 3 - 1 | Okzhetpes | |||||||
Morocco Super League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 16:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 1 | MCO Mouloudia Oujda | |||||||
06 Apr 2019 20:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Rcoz Oued Zem | |||||||
South Africa Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Cape Town City | |||||||
06 Apr 2019 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Orlando Pirates | |||||||
06 Apr 2019 14:00 | ? - ? | ? - ? | Free State Stars | ||||||||
06 Apr 2019 16:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Baroka | |||||||
06 Apr 2019 19:15 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Chippa United FC | |||||||
Bosnia Premijer Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 15:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Tuzla City | |||||||
06 Apr 2019 15:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | NK Celik | |||||||
06 Apr 2019 15:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Zvijezda 09 Brgule | |||||||
06 Apr 2019 18:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | FK Sarajevo | |||||||
China Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 08:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Hebei Hx Xingfu | |||||||
06 Apr 2019 10:30 | ? - ? | ? - ? | HeNan | ||||||||
06 Apr 2019 12:35 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Guangzhou R&F | |||||||
Vietnam First Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 10:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Đồng Tháp | |||||||
06 Apr 2019 11:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Đắk Lắk | |||||||
06 Apr 2019 13:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | An Giang | |||||||
Estonia ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Trans Narva | |||||||
Switzerland Challenge League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Lausanne Sports | |||||||
06 Apr 2019 16:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Servette | |||||||
06 Apr 2019 19:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Vaduz | |||||||
06 Apr 2019 19:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Schaffhausen | |||||||
Moldova Divizia Nationala ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Dinamo-Auto | |||||||
06 Apr 2019 16:59 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Codru Lozova | |||||||
Armenia Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 11:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Banants | |||||||
Malaysia Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 09:15 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Kelantan FA | |||||||
06 Apr 2019 09:45 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Sabah FA | |||||||
06 Apr 2019 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Ukm | |||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 20:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Destroyers | |||||||
Guatemala Liga Nacional ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 03:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | CD Puerto de Iztapa | |||||||
06 Apr 2019 21:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Xelaju MC | |||||||
Honduras Liga Nacional ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 02:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Real De Minas | |||||||
06 Apr 2019 22:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Real Espana | |||||||
Korea K League Challenge ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 05:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Suwon FC | |||||||
06 Apr 2019 07:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Chungnam Asan | |||||||
Ecuador Copa Pilsener A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 01:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Tecnico Universitario | |||||||
06 Apr 2019 21:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Guayaquil City | |||||||
06 Apr 2019 23:30 | FT | 2 - 3 | 0 - 1 | Delfin SC | |||||||
Lithuania - 1. Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 11:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Atlantas Klaipeda | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Spyris Kaunas | |||||||
Latvia - 1. Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Riga Fc | |||||||
06 Apr 2019 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | FK Ventspils | |||||||
Poland - 2. Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 14:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Rakow Czestochowa | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Wigry Suwalki | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Sandecja | |||||||
06 Apr 2019 16:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Chojniczanka Chojnice | |||||||
Colombia Copa Mustang ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 21:15 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Patriotas | |||||||
06 Apr 2019 23:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | America de Cali | |||||||
Russia Div 2 West ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 12:00 | FT | 1 - 6 | 0 - 2 | Pskov 747 | |||||||
06 Apr 2019 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Leningradets | |||||||
06 Apr 2019 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Torpedo Vladimir | |||||||
06 Apr 2019 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Veles Moscow | |||||||
Scotland Championship ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Alloa Athletic | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Greenock Morton | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Dunfermline | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Inverness C.T. | |||||||
Scotland Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | East Fife | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Montrose | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Brechin City | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Raith Rovers | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Forfar Athletic | |||||||
Korea K-National League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 07:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Cheonan City | |||||||
Australia Queensland State League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 08:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Western Pride | |||||||
06 Apr 2019 08:00 | FT | 3 - 1 | 3 - 0 | SWQ Thunder | |||||||
06 Apr 2019 09:00 | FT | 3 - 1 | 3 - 0 | Magpies Crusaders | |||||||
06 Apr 2019 09:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Brisbane Roar Am | |||||||
06 Apr 2019 10:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 2 | Gold Coast Knights | |||||||
06 Apr 2019 10:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Brisbane Olympic United FC | |||||||
South Australian Super League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 05:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | West Adelaide | |||||||
06 Apr 2019 05:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Croydon Kings | |||||||
06 Apr 2019 09:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Adelaide Comets FC | |||||||
Japan Football League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 05:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Thespa Kusatsu Gunma | |||||||
06 Apr 2019 05:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Azul Claro Numazu | |||||||
06 Apr 2019 06:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Grulla Morioka | |||||||
Uzbekistan Professional Football League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 12:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Metallurg Bekobod | |||||||
06 Apr 2019 13:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 2 | Kuruvchi Bunyodkor | |||||||
Sweden Div 1 Sodra ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | IK Oddevold | |||||||
06 Apr 2019 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Atvidabergs FF | |||||||
06 Apr 2019 14:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 2 | Tvaakers IF | |||||||
Jordan Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Al Salt | |||||||
06 Apr 2019 17:30 | FT | 2 - 3 | 2 - 2 | Al Wihdat Amman | |||||||
Colombia Copa Premier ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 20:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Bogota | |||||||
06 Apr 2019 21:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Llaneros FC | |||||||
06 Apr 2019 21:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Fortaleza CEIF | |||||||
Sweden Div 2 Norra Svealand ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 13:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Skiljebo SK | |||||||
06 Apr 2019 13:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Hudiksvalls Forenade FF | |||||||
06 Apr 2019 13:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Valbo Ff | |||||||
06 Apr 2019 14:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 3 | Ifk Stocksund | |||||||
06 Apr 2019 14:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Ifk Mora | |||||||
Argentina Prim B Metropolitana ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 19:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Almirante Brown | |||||||
06 Apr 2019 21:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sacachispas | |||||||
Western Australia Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 08:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Cockburn City | |||||||
06 Apr 2019 08:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 3 | Sorrento | |||||||
06 Apr 2019 08:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Perth Glory Am | |||||||
06 Apr 2019 08:00 | FT | 3 - 3 | 2 - 0 | Armadale | |||||||
06 Apr 2019 08:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Perth SC | |||||||
06 Apr 2019 08:10 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Stirling Lions | |||||||
Georgia Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Lokomotiv Tbilisi | |||||||
Venezuela Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 21:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Lara | |||||||
06 Apr 2019 21:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Lala | |||||||
Republic of Azerbaijan Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 13:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | FK Inter Baku | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 4 - 2 | 2 - 0 | Zira | |||||||
Russia Div 2 South ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 12:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Alania | |||||||
06 Apr 2019 13:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 2 | Mashuk-KMV | |||||||
06 Apr 2019 13:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Legion Dynamo | |||||||
06 Apr 2019 14:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Kuban | |||||||
06 Apr 2019 14:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Volgar-Gazprom Astrachan | |||||||
06 Apr 2019 14:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Akademia | |||||||
Russia Div 2 Center ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Zorkyi Krasnogorsk | |||||||
06 Apr 2019 12:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Torpedo Moscow | |||||||
06 Apr 2019 12:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Saturn | |||||||
06 Apr 2019 12:30 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Strogino Moscow | |||||||
06 Apr 2019 13:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Khimki Reserve | |||||||
06 Apr 2019 14:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 2 | Rotor Volgograd B | |||||||
06 Apr 2019 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Salyut-Energia Belgorod | |||||||
Australia Victorian Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 05:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Pascoe Vale Sc | |||||||
06 Apr 2019 08:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Bentleigh Greens | |||||||
06 Apr 2019 09:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Avondale Heights | |||||||
06 Apr 2019 09:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Port Melbourne Sharks | |||||||
French Nationa League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 13:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Le Mans | |||||||
Paraguayan Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 23:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | General Diaz | |||||||
Libya League Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Al Akhdhar | |||||||
06 Apr 2019 14:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Al Taawun | |||||||
06 Apr 2019 14:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Al Nasr Benghazi | |||||||
Ireland Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 19:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Cabinteely | |||||||
Turkey 2 Ligi A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 12:00 | FT | 4 - 0 | 4 - 0 | Karabukspor | |||||||
06 Apr 2019 17:30 | FT | 1 - 5 | 0 - 1 | Istanbulspor | |||||||
06 Apr 2019 17:30 | FT | 2 - 4 | 1 - 2 | Eskisehirspor | |||||||
Russia Youth Championship League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 09:30 | FT | 0 - 4 | 0 - 0 | Krylya Sovetov Samara Youth | |||||||
06 Apr 2019 10:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Yenisey Krasnoyarsk Youth | |||||||
06 Apr 2019 11:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Zenit St.petersburg Youth | |||||||
06 Apr 2019 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Fk Rostov Youth | |||||||
Chinese Football League Divison 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 08:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Inner Mongolia Zhongyou | |||||||
06 Apr 2019 08:30 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Heilongjiang heilongjiang Ice City | |||||||
06 Apr 2019 08:30 | FT | 4 - 2 | 1 - 1 | Xinjiang Tianshan Leopard | |||||||
06 Apr 2019 09:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Meizhou Hakka | |||||||
06 Apr 2019 12:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Beijing Beikong | |||||||
06 Apr 2019 12:30 | FT | 3 - 2 | 1 - 2 | Shanghai Shenxin | |||||||
Brisbane Premier emier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 08:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Albany Creek | |||||||
06 Apr 2019 09:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Bayside United | |||||||
06 Apr 2019 09:15 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | North Pine | |||||||
06 Apr 2019 10:15 | FT | 3 - 4 | 0 - 3 | Caboolture | |||||||
Czech Republic 2. Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 09:15 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Fk Mas Taborsko | |||||||
06 Apr 2019 09:15 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Vitkovice | |||||||
06 Apr 2019 15:30 | FT | 5 - 1 | 3 - 0 | SC Znojmo | |||||||
Sweden Div 2 Norrland ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 12:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | IFK Ostersund | |||||||
06 Apr 2019 13:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 0 | Akropolis IF | |||||||
06 Apr 2019 13:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Ifk Umea | |||||||
06 Apr 2019 13:00 | FT | 1 - 7 | 0 - 5 | Gottne If | |||||||
06 Apr 2019 14:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Vasalunds IF | |||||||
06 Apr 2019 14:00 | FT | 7 - 0 | 3 - 0 | Sandviks Ik | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | IF Sylvia | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | IFK Lulea | |||||||
Norway Adeccoligaen ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 14:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Kongsvinger | |||||||
Ukraine Division 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 11:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Balkany Zorya | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Obolon Kiev | |||||||
Algeria Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 16:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Mo Bejaia | |||||||
Iceland Cup ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 16:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Vidir Gardur | |||||||
Tunisia Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Stade Tunisien | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | U.s.monastir | |||||||
Czech Republic U19 League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 09:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Mfk Karvina U19 | |||||||
06 Apr 2019 10:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Pribram U19 | |||||||
06 Apr 2019 11:00 | FT | 7 - 2 | 3 - 0 | Banik Ostrava u19 | |||||||
06 Apr 2019 11:00 | FT | 2 - 3 | 2 - 2 | Ceske Budejovice u19 | |||||||
06 Apr 2019 12:00 | FT | 2 - 3 | 2 - 2 | Zlin U19 | |||||||
06 Apr 2019 12:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Sk Sigma Olomouc u19 | |||||||
06 Apr 2019 12:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Hradec Kralove u19 | |||||||
06 Apr 2019 12:15 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Vysocina Jihlava U19 | |||||||
Zimbabwe Premier Soccer League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 14:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Mushowani Stars | |||||||
06 Apr 2019 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Telone | |||||||
06 Apr 2019 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Herentals College | |||||||
06 Apr 2019 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Chicken Inn | |||||||
06 Apr 2019 14:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Triangle Fc | |||||||
Greece Super League 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Kissamikos | |||||||
Lithuania - 2. Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Minija | |||||||
06 Apr 2019 12:00 | FT | 6 - 0 | 4 - 0 | Atmosfera Mazeikiai | |||||||
06 Apr 2019 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Banga Gargzdai | |||||||
Faroe Islands Formuladeildin ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 19:00 | FT | 4 - 2 | 4 - 0 | Vikingur Gotu | |||||||
Serbia Prva Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 14:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Sloboda Uzice Sevojno | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Zlatibor Cajetina | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 4 - 2 | 2 - 1 | FK Javor Ivanjica | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Fk Sindelic Nis | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Novi Pazar | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Fk Teleoptik Zemun | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Borac Cacak | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | FK Metalac Gornji Milanovac | |||||||
Moldova Division 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 14:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Victoria Bardar | |||||||
06 Apr 2019 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Floresti | |||||||
06 Apr 2019 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Iskra-stal Ribnita | |||||||
06 Apr 2019 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Cf Sparta Selemet | |||||||
Bahrain Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 15:20 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | East Riffa | |||||||
06 Apr 2019 18:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Al Budaiya | |||||||
Slovenia 2. Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 13:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Nafta | |||||||
06 Apr 2019 15:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Rogaska | |||||||
06 Apr 2019 15:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Nk Roltek Dob | |||||||
06 Apr 2019 15:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | NK Krka | |||||||
06 Apr 2019 15:30 | FT | 2 - 3 | 2 - 2 | ND Ilirija 1911 | |||||||
Slovakia 2. Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Lokomotiva Kosice | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Stk 1914 Samorin | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Inter Bratislava | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | FK Pohronie | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas | |||||||
Korea Challengers League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 06:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Paju Citizen Fc | |||||||
England Divison 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 2 | Bury | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Exeter City | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Oldham Athletic | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Forest Green Rovers | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Stevenage Borough | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Morecambe | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Cambridge United | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Lincoln City | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Tranmere Rovers | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Northampton Town | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Crewe Alexandra | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Yeovil Town | |||||||
Australia Victorian Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 05:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Whittlesea Ranges Fc | |||||||
06 Apr 2019 05:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Box Hill United Sc | |||||||
06 Apr 2019 05:00 | FT | 1 - 5 | 1 - 1 | Fc Bulleen Lions | |||||||
06 Apr 2019 06:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Melbourne Heart Youth | |||||||
06 Apr 2019 06:00 | FT | 3 - 4 | 3 - 4 | Brunswick City | |||||||
06 Apr 2019 07:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Melbourne Victory Fc Am | |||||||
06 Apr 2019 07:15 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Eastern Lions Sc | |||||||
06 Apr 2019 09:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Langwarrin | |||||||
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 09:15 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Kraluv Dvur | |||||||
06 Apr 2019 09:15 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Dobrovice | |||||||
06 Apr 2019 09:15 | FT | 4 - 1 | 3 - 1 | Karlovy Vary Dvory | |||||||
06 Apr 2019 09:30 | FT | 2 - 4 | 1 - 3 | Benesov | |||||||
06 Apr 2019 15:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Fk Loko Vltavin | |||||||
06 Apr 2019 15:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Slovan Velvary | |||||||
Sweden Div 2 Norra Gotaland ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 13:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Grebbestads If | |||||||
06 Apr 2019 13:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Ifk Amal | |||||||
06 Apr 2019 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ifk Tidaholm | |||||||
06 Apr 2019 13:00 | FT | 4 - 2 | 2 - 2 | Savedalens IF | |||||||
06 Apr 2019 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Torslanda IK | |||||||
06 Apr 2019 14:00 | FT | 6 - 1 | 3 - 1 | IFK Uddevalla | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Vanersborg | |||||||
Sweden Div 2 Sodra Svealand ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 12:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 3 | Haninge | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Arameisk-syrianska If | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | IFK Aspudden-Tellus | |||||||
06 Apr 2019 16:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Afk Linkoping | |||||||
Sweden Div 2 Vastra Gotaland ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 12:30 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Qviding FIF | |||||||
06 Apr 2019 13:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Stafsinge If | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | IS Halmia | |||||||
Sweden Div 2 Sodra Gotaland ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 13:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Nosaby If | |||||||
06 Apr 2019 13:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | IFK Hassleholm | |||||||
06 Apr 2019 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Asarums If Fk | |||||||
06 Apr 2019 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ifo Bromolla If | |||||||
06 Apr 2019 14:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Nassjo Ff | |||||||
06 Apr 2019 14:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Husqvarna FF | |||||||
Kazakhstan Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 10:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Ekibastuzets | |||||||
06 Apr 2019 10:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Akzhayik Oral | |||||||
06 Apr 2019 12:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Zhetysu Ii | |||||||
06 Apr 2019 13:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Bolat Temirtau | |||||||
Latvia - 2. Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 12:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Grobina | |||||||
06 Apr 2019 12:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Fk Auda Riga | |||||||
06 Apr 2019 12:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Rezekne / Bjss | |||||||
06 Apr 2019 13:00 | FT | 11 - 0 | 2 - 0 | Balvu Vilki | |||||||
06 Apr 2019 16:59 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | New Project | |||||||
Austrian Regionalliga Mitte ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Vocklamarkt | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Vst Volkermarkt | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Sc Gleisdorf | |||||||
Montenegro Prva Crnogorska Lig ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 14:30 | FT | 2 - 2 | 2 - 2 | Ofk Titograd Podgorica | |||||||
Thailand Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 11:45 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Air Force Central | |||||||
06 Apr 2019 12:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Nong Bua Pitchaya | |||||||
06 Apr 2019 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Jl Chiangmai United | |||||||
06 Apr 2019 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Ayutthaya Fc | |||||||
06 Apr 2019 13:00 | ? - ? | ? - ? | Bangkok Glass Pathum | ||||||||
06 Apr 2019 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Khonkaen FC | |||||||
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 14:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Detonit Junior | |||||||
06 Apr 2019 14:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Bregalnica Stip | |||||||
06 Apr 2019 14:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Kozuv | |||||||
06 Apr 2019 14:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Tikves Kavadarci | |||||||
06 Apr 2019 14:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Borec Veles | |||||||
06 Apr 2019 14:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Vlazrimi Kicevo | |||||||
06 Apr 2019 14:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Fk Rinija Gostivar | |||||||
06 Apr 2019 14:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Skopje | |||||||
06 Apr 2019 14:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Labunishta | |||||||
Japan Women Division 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 05:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Nữ As Harima Albion | |||||||
German 3. Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 13:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Wurzburger Kickers | |||||||
06 Apr 2019 13:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Energie Cottbus | |||||||
06 Apr 2019 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | VfR Aalen | |||||||
06 Apr 2019 13:00 | FT | 4 - 0 | 0 - 0 | SpVgg Unterhaching | |||||||
06 Apr 2019 13:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 3 | Uerdingen | |||||||
06 Apr 2019 13:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | SV Wehen Wiesbaden | |||||||
Albania Super league ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 13:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Kamza | |||||||
06 Apr 2019 14:45 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | KS Perparimi Kukesi | |||||||
06 Apr 2019 14:45 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Teuta Durres | |||||||
06 Apr 2019 17:45 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | KF Tirana | |||||||
06 Apr 2019 17:45 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Luftetari Gjirokaster | |||||||
England Northern Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 4 | 0 - 1 | Scarborough | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Farsley Celtic | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Hyde United | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Grantham Town | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Warrington Town AFC | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 3 | 2 - 3 | Mickleover Sports | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Hednesford Town | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Basford Utd | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Marine | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Workington | |||||||
Saudi Arabia Professional League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 16:55 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Al Taawon | |||||||
06 Apr 2019 18:45 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Al-Ettifaq | |||||||
Poland 3. Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Widzew lodz | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Gryf Wejherowo | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | KS Energetyk ROW | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Resovia Rzeszow | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Elana Torun | |||||||
06 Apr 2019 16:59 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Gornik Leczna | |||||||
06 Apr 2019 16:59 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Rozwoj Katowice | |||||||
06 Apr 2019 16:59 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Stal Stalowa Wola | |||||||
Poland Centralna Liga Juniorow ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 11:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 2 | Korona Kielce Youth | |||||||
06 Apr 2019 11:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Arka Gdynia Youth | |||||||
06 Apr 2019 13:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Wisla Krakow Youth | |||||||
06 Apr 2019 14:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Ruch Chorzow Youth | |||||||
England Southern Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 3 - 3 | 2 - 0 | Tiverton Town | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Wimborne Town | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Poole Town | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Chesham United | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Dorchester Town | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Swindon Supermarine | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Gosport Borough | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Metropolitan Police | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Frome Town | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Staines Town | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Hartley Wintney | |||||||
Peru Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 02:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Melgar | |||||||
06 Apr 2019 19:15 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Alianza Huanuco | |||||||
06 Apr 2019 21:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Sporting Cristal | |||||||
06 Apr 2019 23:45 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Deportivo Union Comercio | |||||||
England Conference ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Sutton United | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Aldershot Town | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Barrow | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Chesterfield | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 4 - 2 | 1 - 2 | Eastleigh | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Ebbsfleet United | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Solihull Moors | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Harrogate Town | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Halifax Town | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Barnet | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Salford City | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Braintree Town | |||||||
England Conference North Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 7 | 0 - 3 | Altrincham | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 3 - 0 | 3 - 0 | Spennymoor Town | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Boston United | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Guiseley | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | AFC Telford United | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Leamington | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Fc United Of Manchester | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | Stockport County | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Bradford Park Avenue | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Chester FC | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Southport FC | |||||||
England Conference South Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Hampton & Richmond | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Dulwich Hamlet | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Gloucester City | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Slough Town | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Hemel Hempstead Town | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Chelmsford City | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | ? - ? | ? - ? | Concord Rangers | ||||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | East Thurrock United | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Bath City | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 3 - 1 | 3 - 0 | Dartford | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 3 - 3 | 2 - 1 | Torquay United | |||||||
Welsh Football League First Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 14:30 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Afan Lido | |||||||
06 Apr 2019 14:30 | FT | 1 - 4 | 0 - 1 | Llantwit Major | |||||||
06 Apr 2019 14:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Briton Ferry Athletic | |||||||
06 Apr 2019 14:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Haverfordwest County | |||||||
06 Apr 2019 14:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Pontypridd | |||||||
Oman ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 14:45 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Mrbat | |||||||
06 Apr 2019 14:50 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Al Nasr (OMA) | |||||||
Lebanon ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 14:00 | FT | 1 - 6 | 1 - 3 | Al-Ahed | |||||||
06 Apr 2019 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Al-Nejmeh | |||||||
Northern Ireland Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Glentoran | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Warrenpoint Town | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Crusaders FC | |||||||
Chile Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 00:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Cobresal | |||||||
06 Apr 2019 19:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Colo Colo | |||||||
06 Apr 2019 22:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Audax Italiano | |||||||
Brazil Campeonato Carioca ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 23:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Fluminense | |||||||
Mexico Primera Divison A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 02:00 | FT | 5 - 2 | 4 - 0 | Tampico Madero | |||||||
06 Apr 2019 04:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Venados | |||||||
Brazil Campeonato Gaucho Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 20:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Caxias Rs | |||||||
Angola Girabola League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Kabuscorp Do Palanca | |||||||
06 Apr 2019 15:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Sagrada Esperanca | |||||||
06 Apr 2019 17:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Interclube Luanda | |||||||
Scotland Division 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Edinburgh City | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Queens Park | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Elgin City | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 3 - 3 | 0 - 2 | Peterhead | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 6 - 0 | 0 - 0 | Berwick Rangers | |||||||
Bulgaria Division 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Cska 1948 Sofia | |||||||
06 Apr 2019 13:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 2 | Litex Lovech | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Botev Galabovo | |||||||
06 Apr 2019 16:59 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | Kariana Erden | |||||||
06 Apr 2019 16:59 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Chernomorets Pomorie | |||||||
Ecuador Campeonato Serie B ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 21:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Pottu via HO | |||||||
06 Apr 2019 21:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Orense SC | |||||||
06 Apr 2019 21:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Santo Domingo | |||||||
06 Apr 2019 21:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Liga de Loja | |||||||
Japan Football League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 05:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Honda | |||||||
06 Apr 2019 05:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 0 | Verspah Oita | |||||||
United Soccer League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 19:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Nashville Sc | |||||||
06 Apr 2019 20:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Reno 1868 | |||||||
06 Apr 2019 22:00 | FT | 3 - 4 | 2 - 1 | Bethlehem Steel | |||||||
Chile Primera B ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 00:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | La Serena | |||||||
06 Apr 2019 22:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Deportes Temuco | |||||||
06 Apr 2019 23:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Cd Copiapo S.a. | |||||||
Malta Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Hamrun Spartans | |||||||
06 Apr 2019 16:59 | FT | 2 - 3 | 2 - 2 | Sliema Wanderers FC | |||||||
06 Apr 2019 16:59 | FT | 3 - 3 | 2 - 1 | Floriana | |||||||
Malta First Division League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 14:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | San Gwann | |||||||
06 Apr 2019 16:15 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Lija Athletic | |||||||
06 Apr 2019 18:30 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Qrendi | |||||||
Romania Liga 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 09:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | UTA Arad | |||||||
06 Apr 2019 09:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Farul Constanta | |||||||
06 Apr 2019 09:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Scm Argesul Pitesti | |||||||
06 Apr 2019 09:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Ripensia Timisoara | |||||||
06 Apr 2019 09:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | ACS Poli Timisoara | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Juventus Bucharest | |||||||
06 Apr 2019 17:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | CS Mioveni | |||||||
Kosovo Super League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Kf Llapi | |||||||
06 Apr 2019 14:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | KF Trepca 89 | |||||||
Myanmar National League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 10:30 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Dagon | |||||||
06 Apr 2019 10:30 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Yadanabon | |||||||
Northern Ireland IFA Championship ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Police Service Of Northern Ireland | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Dundela | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Portadown FC | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Ballyclare Comrades | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Knockbreda | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Carrick Rangers | |||||||
South Australian Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 03:30 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | Noarlunga United | |||||||
06 Apr 2019 05:30 | FT | 6 - 1 | 3 - 0 | Adelaide Victory | |||||||
06 Apr 2019 05:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Modbury Jets | |||||||
06 Apr 2019 05:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Sturt Lions | |||||||
06 Apr 2019 05:30 | FT | 1 - 4 | 0 - 3 | Western Strikers SC | |||||||
06 Apr 2019 07:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Seaford Rangers | |||||||
Australia New South Wales Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 08:30 | FT | 2 - 3 | 2 - 2 | Sydney United | |||||||
06 Apr 2019 09:00 | FT | 2 - 4 | 2 - 0 | Sydney FC U21 | |||||||
Australia Capital Gatorade Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 07:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 1 | Monaro Panthers | |||||||
06 Apr 2019 09:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Belconnen United | |||||||
Australia New South Wales Northern Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 07:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Maitland | |||||||
06 Apr 2019 08:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Hamilton Olympic | |||||||
06 Apr 2019 09:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Newcastle Jets Fc Youth | |||||||
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Puerto Nuevo | |||||||
TAS Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 03:30 | FT | 0 - 9 | 0 - 5 | Hobart Zebras | |||||||
06 Apr 2019 06:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Hobart Olympia Warriors | |||||||
Australian cloth ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 09:00 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | New Farm | |||||||
06 Apr 2019 09:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | St George Willawong | |||||||
06 Apr 2019 09:00 | FT | 1 - 8 | 0 - 2 | Ipswich City | |||||||
06 Apr 2019 09:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Mount Gravatt | |||||||
Primera Division de Uruguay ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 19:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Racing Club Montevideo | |||||||
06 Apr 2019 20:00 | FT | 6 - 0 | 4 - 0 | Ca River Plate | |||||||
06 Apr 2019 20:00 | FT | 4 - 1 | 3 - 1 | Wanderers FC | |||||||
06 Apr 2019 23:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Danubio FC | |||||||
Sweden Div 3 Mellersta ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 12:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | IFK Ostersund | |||||||
06 Apr 2019 13:00 | FT | 1 - 7 | 0 - 5 | Gottne If | |||||||
06 Apr 2019 13:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Ifk Umea | |||||||
06 Apr 2019 14:00 | FT | 7 - 0 | 3 - 0 | Sandviks Ik | |||||||
06 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | IFK Lulea | |||||||
Croatia 2 HNL ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 15:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Solin | |||||||
06 Apr 2019 15:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Dinamo Zagreb B | |||||||
06 Apr 2019 15:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Zadar | |||||||
06 Apr 2019 15:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Medjimurje | |||||||
Sweden Div 2 Ostra Gotaland ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 13:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | IFK Hassleholm | |||||||
06 Apr 2019 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Asarums If Fk | |||||||
06 Apr 2019 13:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Nosaby If | |||||||
06 Apr 2019 14:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Husqvarna FF | |||||||
06 Apr 2019 14:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Nassjo Ff | |||||||
06 Apr 2019 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ifo Bromolla If | |||||||
Indonesia President Cup ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 13:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 0 | Persebaya Surabaya | |||||||
South Africa First League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 14:00 | FT | 5 - 0 | 1 - 0 | Witbank Spurs | |||||||
06 Apr 2019 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Royal Eagles | |||||||
06 Apr 2019 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Uthongathi | |||||||
06 Apr 2019 14:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Cape Town | |||||||
CAF Champions League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 14:00 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Al Ahly | |||||||
06 Apr 2019 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Tp Mazembe Englebert | |||||||
06 Apr 2019 16:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Wydad Casablanca | |||||||
06 Apr 2019 20:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 1 | Esperance Sportive de Tunis | |||||||
UAE Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 14:45 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Dubba Al-Husun | |||||||
06 Apr 2019 14:50 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Khor Fakkan | |||||||
Portugal U23 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
06 Apr 2019 11:00 | FT | 3 - 3 | 2 - 2 | Gd Estoril Praia U23 | |||||||
06 Apr 2019 11:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Cova Piedade U23 |
Σύνολο αγώνων: 693
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
Πρωταθλήματος (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...