ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ποδόσφαιρο 08-04-2019
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Ώρα | Minute | Εντός έδρας | Τελικά | Ημίχρονα | Εκτός έδρας | ανάλυση | |||||
English Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
08 Apr 2019 20:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | West Ham United | |||||||
Italy Serie A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
08 Apr 2019 19:30 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Chievo | |||||||
Italy Serie B ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
08 Apr 2019 20:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Hellas Verona | |||||||
Spain Segunda Division B ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
08 Apr 2019 20:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 2 | Zaragoza | |||||||
Germany Bundesliga 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
08 Apr 2019 19:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | 1. Magdeburg | |||||||
French Ligue 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
08 Apr 2019 19:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Lens | |||||||
Portugal Primera Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
08 Apr 2019 20:15 | FT | 3 - 2 | 0 - 2 | Portimonense | |||||||
International Friendly ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
08 Apr 2019 02:00 | FT | 6 - 0 | 4 - 0 | Nữ Bỉ | |||||||
08 Apr 2019 10:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 3 | Nữ Belarus | |||||||
08 Apr 2019 19:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Nữ Brazil | |||||||
08 Apr 2019 20:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Nữ Đan Mạch | |||||||
Belgium Jupiler League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
08 Apr 2019 19:30 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Standard Liege | |||||||
Russia Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
08 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Akhmat Grozny | |||||||
Denmark SAS Ligaen ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
08 Apr 2019 18:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Brondby | |||||||
Sweden Allsvenskan ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
08 Apr 2019 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | AIK Solna | |||||||
08 Apr 2019 18:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Djurgardens | |||||||
08 Apr 2019 18:00 | FT | 3 - 2 | 3 - 1 | AFC United | |||||||
Norway Tippeligaen ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
08 Apr 2019 18:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Odd Grenland | |||||||
Republic Gambrinus Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
08 Apr 2019 16:59 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Zlin | |||||||
Sweden Superettan ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
08 Apr 2019 18:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Mjallby AIF | |||||||
Finland Veikkausliga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
08 Apr 2019 16:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | IFK Mariehamn | |||||||
08 Apr 2019 16:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Inter Turku | |||||||
Turkey Super Lig ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
08 Apr 2019 18:00 | FT | 2 - 7 | 1 - 2 | Besiktas | |||||||
AFC Champions League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
08 Apr 2019 16:30 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Al Ain | |||||||
08 Apr 2019 16:40 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Zob Ahan | |||||||
08 Apr 2019 18:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Al Hilal | |||||||
08 Apr 2019 18:15 | FT | 4 - 1 | 2 - 1 | Al Zawraa | |||||||
Mexico Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
08 Apr 2019 00:06 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Pachuca | |||||||
Gouden Gids Divisie ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
08 Apr 2019 19:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | NEC Nijmegen | |||||||
Liga de Honora ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
08 Apr 2019 18:00 | FT | 4 - 5 | 2 - 0 | Penafiel | |||||||
Vietnam ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
08 Apr 2019 11:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Viettel | |||||||
Norway NM Cupen ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
08 Apr 2019 18:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Stord IL | |||||||
Greece National A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
08 Apr 2019 16:59 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Apollon Smirnis | |||||||
Israel Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
08 Apr 2019 19:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Beitar Jerusalem | |||||||
Iran Pro League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
08 Apr 2019 13:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Peykan | |||||||
Romania - Division A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
08 Apr 2019 16:30 | FT | 1 - 4 | 1 - 2 | Viitorul Constanta | |||||||
08 Apr 2019 19:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Sepsi | |||||||
HongKong ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
08 Apr 2019 13:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Southern District | |||||||
Poland ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
08 Apr 2019 16:59 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Slask Wroclaw | |||||||
Croatia ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
08 Apr 2019 16:59 | FT | 3 - 3 | 1 - 1 | Istra 1961 | |||||||
Bulgaria ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
08 Apr 2019 15:30 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Septemvri Sofia | |||||||
Morocco Super League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
08 Apr 2019 19:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Kawkab de Marrakech | |||||||
Denmark 1.Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
08 Apr 2019 17:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Herfolge Boldklub Koge | |||||||
Armenia Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
08 Apr 2019 11:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Shirak | |||||||
Costa Rica Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
08 Apr 2019 00:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Ad San Carlos | |||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
08 Apr 2019 00:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Nacional Potosi | |||||||
Ecuador Copa Pilsener A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
08 Apr 2019 00:30 | FT | 3 - 1 | 3 - 1 | CD El Nacional | |||||||
Colombia Copa Mustang ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
08 Apr 2019 00:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Independiente Santa Fe | |||||||
08 Apr 2019 02:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Cucuta | |||||||
South Australian Super League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
08 Apr 2019 10:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Adelaide Olympic | |||||||
08 Apr 2019 11:00 | FT | 4 - 0 | 4 - 0 | Adelaide Panthers | |||||||
Georgia Pirveli Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
08 Apr 2019 12:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Shukura Kobuleti | |||||||
08 Apr 2019 12:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Kolkheti Poti | |||||||
08 Apr 2019 12:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Norchi Dinamoeli Tbilisi | |||||||
08 Apr 2019 12:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Baia Zugdidi | |||||||
08 Apr 2019 12:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Gagra | |||||||
Argentina Prim B Metropolitana ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
08 Apr 2019 19:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Defensores Unidos | |||||||
08 Apr 2019 19:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Barracas Central | |||||||
08 Apr 2019 19:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Estudiantes de Caseros | |||||||
08 Apr 2019 19:35 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | All Boys | |||||||
Georgia Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
08 Apr 2019 16:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Saburtalo Tbilisi | |||||||
Russia Div 2 South ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
08 Apr 2019 14:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Krasnodar Iii | |||||||
Paraguayan Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
08 Apr 2019 00:30 | FT | 5 - 1 | 5 - 1 | Deportivo Capiata | |||||||
08 Apr 2019 23:15 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Ca River Plate Asuncion | |||||||
Turkey 2 Ligi A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
08 Apr 2019 16:59 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Gaziantep Buyuksehir Belediyesi | |||||||
08 Apr 2019 16:59 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Altinordu | |||||||
Russia Youth Championship League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
08 Apr 2019 09:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Akhmat Grozny Youth | |||||||
Israel Leumit League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
08 Apr 2019 16:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Hapoel Kfar Saba | |||||||
08 Apr 2019 16:59 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Hapoel Ashkelon | |||||||
08 Apr 2019 16:59 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Ironi Ramat Hasharon | |||||||
Armenia Division 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
08 Apr 2019 12:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Shirak Gjumri B | |||||||
08 Apr 2019 12:30 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Lokomotiv Yerevan | |||||||
08 Apr 2019 12:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Alashkert B Martuni | |||||||
Estonia Esi Liiga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
08 Apr 2019 16:30 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Tallinna Levadia 2 | |||||||
08 Apr 2019 16:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Flora Tallinn Ii | |||||||
08 Apr 2019 16:59 | FT | 2 - 5 | 1 - 3 | Tallinna Jk Legion | |||||||
Sweden Folksam U21 Allsvenskan Sodra ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
08 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Helsingborg U21 | |||||||
08 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Hacken U21 | |||||||
Sweden Div 2 Sodra Svealand ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
08 Apr 2019 18:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Huddinge If | |||||||
Sweden Div 2 Vastra Gotaland ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
08 Apr 2019 18:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Bk Olympic | |||||||
08 Apr 2019 18:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Eslovs Bk | |||||||
German 3. Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
08 Apr 2019 18:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Munchen 1860 | |||||||
Scottish Development League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
08 Apr 2019 14:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 0 | Falkirk U20 | |||||||
08 Apr 2019 14:00 | FT | 4 - 2 | 3 - 2 | Aberdeen U20 | |||||||
08 Apr 2019 14:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 2 | Hibernian Fc U20 | |||||||
08 Apr 2019 14:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Celtic U20 | |||||||
08 Apr 2019 14:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Kilmarnock U20 | |||||||
Nigeria Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
08 Apr 2019 16:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Sunshine Stars | |||||||
Peru Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
08 Apr 2019 21:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Sport Boys Association | |||||||
Jordan Divison 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
08 Apr 2019 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Ethad Al-Ramtha | |||||||
08 Apr 2019 14:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Al-Arabi (jordan) | |||||||
08 Apr 2019 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Al Karmel | |||||||
Bahrain Division 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
08 Apr 2019 16:45 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Qalali | |||||||
08 Apr 2019 16:45 | FT | 0 - 7 | 0 - 5 | Sitra | |||||||
Israel State League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
08 Apr 2019 15:00 | FT | 5 - 0 | 1 - 0 | Hapoel Kfar Shalem | |||||||
Chile Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
08 Apr 2019 01:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Curico Unido | |||||||
Mexico Primera Divison A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
08 Apr 2019 00:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Uaem Potros | |||||||
Angola Girabola League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
08 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Asa Luanda | |||||||
Bulgaria Division 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
08 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Strumska Slava | |||||||
08 Apr 2019 18:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Arda | |||||||
Kosovo Super League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
08 Apr 2019 14:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Kf Feronikeli | |||||||
08 Apr 2019 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Kf Prishtina | |||||||
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
08 Apr 2019 19:30 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Defensores De Cambaceres | |||||||
Croatia 2 HNL ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
08 Apr 2019 15:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Osijek B | |||||||
Jamaica Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
08 Apr 2019 23:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Portmore United |
Σύνολο αγώνων: 105
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
Πρωταθλήματος (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...