ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ποδόσφαιρο 18-06-2020
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Ώρα | Minute | Εντός έδρας | Τελικά | Ημίχρονα | Εκτός έδρας | ανάλυση | |||||
Spanish La Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Jun 2020 18:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Real Sociedad | |||||||
18 Jun 2020 21:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Valencia | |||||||
Spain Segunda Division B ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Jun 2020 18:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | CD Mirandes | |||||||
18 Jun 2020 18:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Cadiz | |||||||
18 Jun 2020 20:45 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Sporting de Gijon | |||||||
Germany Bundesliga 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Jun 2020 17:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Dynamo Dresden | |||||||
18 Jun 2020 19:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Darmstadt | |||||||
Portugal Primera Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Jun 2020 19:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Vitoria Setubal | |||||||
18 Jun 2020 21:15 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Desportivo de Tondela | |||||||
International Friendly ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Jun 2020 09:30 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Synot Slovacko U19 | |||||||
18 Jun 2020 14:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Orebro Womens | |||||||
18 Jun 2020 15:00 | ? - ? | ? - ? | Kpv | ||||||||
18 Jun 2020 16:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Gnistan | |||||||
18 Jun 2020 16:59 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Aland | |||||||
18 Jun 2020 16:59 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Strommen | |||||||
Denmark SAS Ligaen ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Jun 2020 16:59 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Sonderjyske | |||||||
18 Jun 2020 16:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Silkeborg IF | |||||||
18 Jun 2020 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Brondby | |||||||
Sweden Allsvenskan ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Jun 2020 18:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Falkenbergs FF | |||||||
18 Jun 2020 18:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | IK Sirius FK | |||||||
18 Jun 2020 18:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Helsingborg IF | |||||||
18 Jun 2020 18:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | IFK Goteborg | |||||||
18 Jun 2020 18:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Malmo FF | |||||||
Vietnam ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Jun 2020 11:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Sài Gòn FC | |||||||
18 Jun 2020 11:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Nam Định | |||||||
18 Jun 2020 12:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Đà Nẵng | |||||||
18 Jun 2020 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Sông Lam Nghệ An | |||||||
Turkey Cup ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Jun 2020 18:45 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Antalyaspor | |||||||
18 Jun 2020 18:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Antalyaspor | |||||||
Israel Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Jun 2020 18:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Hapoel Raanana | |||||||
18 Jun 2020 18:15 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Maccabi Netanya | |||||||
Romania - Division A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Jun 2020 18:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Clinceni | |||||||
Serbia ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Jun 2020 18:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | FK Rad Beograd | |||||||
18 Jun 2020 20:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Radnik Surdulica | |||||||
Slovenia Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Jun 2020 16:59 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | NK Maribor | |||||||
Vietnam First Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Jun 2020 10:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 2 | Bà Rịa Vũng Tàu | |||||||
18 Jun 2020 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Tây Ninh | |||||||
Costa Rica Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Jun 2020 00:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Cartagines Deportiva SA | |||||||
18 Jun 2020 03:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Alajuelense | |||||||
Poland - 2. Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Jun 2020 17:10 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Stomil Olsztyn OKS 1945 | |||||||
18 Jun 2020 19:40 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | GKS Tychy | |||||||
Czech Republic 2. Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Jun 2020 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Viktoria Zizkov | |||||||
18 Jun 2020 16:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Slavoj Vysehrad | |||||||
18 Jun 2020 16:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Fk Banik Sokolov | |||||||
18 Jun 2020 16:59 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Brno | |||||||
Sweden Div 2 Norrland ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Jun 2020 18:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Taftea Ik | |||||||
18 Jun 2020 18:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Sandviks Ik | |||||||
Israel Leumit League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Jun 2020 18:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Hapoel Ramat Gan FC | |||||||
18 Jun 2020 18:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Ironi Ramat Hasharon | |||||||
18 Jun 2020 18:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Maccabi Petah Tikva FC | |||||||
18 Jun 2020 18:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Kfar Kasem | |||||||
18 Jun 2020 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Hapoel Ashkelon | |||||||
18 Jun 2020 18:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Maccabi Ahi Nazareth | |||||||
18 Jun 2020 18:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Hapoel Bnei Lod | |||||||
18 Jun 2020 18:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Hapoel Umm Al Fahm | |||||||
Iceland Ladies Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Jun 2020 20:15 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Nữ Hafnarfjordur | |||||||
18 Jun 2020 20:15 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Nữ Fylkir | |||||||
18 Jun 2020 20:15 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Nữ Valur | |||||||
18 Jun 2020 20:15 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Nữ Breidablik | |||||||
18 Jun 2020 20:15 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Nữ Valur | |||||||
Estonia Esi Liiga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Jun 2020 16:30 | FT | 3 - 2 | 1 - 2 | Tallinna Levadia 2 | |||||||
18 Jun 2020 16:59 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Parnu Linnameeskond | |||||||
18 Jun 2020 17:30 | FT | 2 - 3 | 2 - 1 | Nomme United | |||||||
18 Jun 2020 17:30 | FT | 6 - 1 | 2 - 0 | Parnu Jk | |||||||
England Divison 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Jun 2020 17:15 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Exeter City | |||||||
18 Jun 2020 19:45 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Cheltenham Town | |||||||
Sweden Div 3 Mellersta ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Jun 2020 18:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Sandviks Ik | |||||||
18 Jun 2020 18:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Taftea Ik | |||||||
Iceland 4 Deild ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Jun 2020 21:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 3 | Kh Hlidarendi | |||||||
18 Jun 2020 21:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Ih Hafnarfjordur | |||||||
18 Jun 2020 21:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 3 | Uppsveitir | |||||||
18 Jun 2020 21:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 2 | Hond Midasar | |||||||
Iceland 3 Deild ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Jun 2020 21:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ellidi | |||||||
Estonia Teine Liiga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Jun 2020 16:30 | FT | 2 - 4 | 1 - 1 | Laanemaa Haapsalu | |||||||
18 Jun 2020 16:30 | FT | 6 - 1 | 4 - 1 | Keila Jk | |||||||
18 Jun 2020 16:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Voru Jk | |||||||
18 Jun 2020 17:30 | FT | 8 - 1 | 4 - 1 | Rakvere Flora | |||||||
18 Jun 2020 17:30 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Jk Tallinna Kalev Iii | |||||||
Sweden Div 2 Ostra Gotaland ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Jun 2020 17:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Osterlen Ff | |||||||
18 Jun 2020 18:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Dalstorps If | |||||||
Belarus Reserve League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 Jun 2020 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Smolevichi Reserves | |||||||
18 Jun 2020 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Neman Grodno Reserves |
Σύνολο αγώνων: 82
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
Πρωταθλήματος (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...