ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ποδόσφαιρο 19-04-2019
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Ώρα | Minute | Εντός έδρας | Τελικά | Ημίχρονα | Εκτός έδρας | ανάλυση | |||||
England Championship ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 12:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Reading | |||||||
19 Apr 2019 12:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Nottingham Forest | |||||||
19 Apr 2019 13:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Brentford | |||||||
19 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 2 | Derby County | |||||||
19 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Aston Villa | |||||||
19 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Wigan Athletic | |||||||
19 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Stoke City | |||||||
19 Apr 2019 15:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Ipswich | |||||||
19 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Blackburn Rovers | |||||||
19 Apr 2019 15:00 | FT | 4 - 3 | 1 - 2 | Rotherham United | |||||||
19 Apr 2019 15:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Hull City | |||||||
19 Apr 2019 19:45 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Sheffield Wed | |||||||
Spanish La Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 20:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Valladolid | |||||||
Spain Segunda Division B ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 20:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 2 | Malaga | |||||||
French Ligue 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 18:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Stade Rennais FC | |||||||
19 Apr 2019 19:45 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Angers SCO | |||||||
French Ligue 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 19:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Metz | |||||||
19 Apr 2019 19:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | ES Troyes AC | |||||||
19 Apr 2019 19:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Sochaux | |||||||
19 Apr 2019 19:00 | FT | 5 - 6 | 3 - 2 | AS Beziers | |||||||
19 Apr 2019 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ajaccio | |||||||
19 Apr 2019 19:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Chamois Niortais | |||||||
19 Apr 2019 19:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Paris Fc | |||||||
19 Apr 2019 19:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Orleans US 45 | |||||||
19 Apr 2019 19:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Nancy | |||||||
Portugal Primera Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 15:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Portimonense | |||||||
19 Apr 2019 15:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Boavista | |||||||
19 Apr 2019 18:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Sporting Lisbon | |||||||
19 Apr 2019 20:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Aves | |||||||
Eredivisie ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 19:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | SC Heerenveen | |||||||
International Friendly ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 12:00 | FT | 5 - 0 | 4 - 0 | Vorskla Poltava | |||||||
19 Apr 2019 13:00 | ? - ? | ? - ? | Salon Palloilijat Salpa | ||||||||
Copa Sudamericana ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 01:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Union Espanola | |||||||
19 Apr 2019 01:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Wanderers FC | |||||||
Belgium Jupiler League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 19:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Genk | |||||||
Russia Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 17:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Akhmat Grozny | |||||||
Denmark SAS Ligaen ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Hobro I.K. | |||||||
19 Apr 2019 16:59 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Nordsjaelland | |||||||
Sweden Allsvenskan ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 12:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Elfsborg | |||||||
19 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | AIK Solna | |||||||
19 Apr 2019 15:00 | FT | 4 - 3 | 2 - 1 | Falkenbergs FF | |||||||
Ireland Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 19:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Shamrock Rovers | |||||||
19 Apr 2019 19:45 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Cork City | |||||||
19 Apr 2019 19:45 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | UC Dublin UCD | |||||||
19 Apr 2019 19:45 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Sligo Rovers | |||||||
19 Apr 2019 19:45 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Finn Harps | |||||||
Sweden Superettan ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | IK Brage | |||||||
Finland Veikkausliga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 16:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Inter Turku | |||||||
Turkey Super Lig ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 18:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Bursaspor | |||||||
England Divison 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 13:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Bradford AFC | |||||||
19 Apr 2019 13:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Charlton Athletic | |||||||
19 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Bristol Rovers | |||||||
19 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Shrewsbury Town | |||||||
19 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Portsmouth | |||||||
19 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Peterborough United | |||||||
19 Apr 2019 15:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Plymouth Argyle | |||||||
19 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Wycombe Wanderers | |||||||
19 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Blackpool | |||||||
19 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Southend United | |||||||
19 Apr 2019 17:15 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Doncaster Rovers | |||||||
Gouden Gids Divisie ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 19:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 2 | NEC Nijmegen | |||||||
19 Apr 2019 19:00 | ? - ? | ? - ? | Twente Enschede | ||||||||
19 Apr 2019 19:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 1 | MVV Maastricht | |||||||
19 Apr 2019 19:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Cambuur Leeuwarden | |||||||
19 Apr 2019 19:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Jong Utrecht | |||||||
19 Apr 2019 19:00 | FT | 4 - 4 | 0 - 1 | Dordrecht 90 | |||||||
19 Apr 2019 19:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Telstar | |||||||
19 Apr 2019 19:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Oss | |||||||
19 Apr 2019 19:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Jong PSV Eindhoven | |||||||
19 Apr 2019 19:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Helmond Sport | |||||||
Argentina Primera B Nacional ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 21:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Atletico Rafaela | |||||||
Switzerland National Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 19:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Zurich | |||||||
19 Apr 2019 19:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Basel | |||||||
Liga de Honora ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 11:15 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Porto B | |||||||
19 Apr 2019 16:00 | FT | 3 - 1 | 3 - 1 | UD Oliveirense | |||||||
19 Apr 2019 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Leixoes | |||||||
19 Apr 2019 18:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Penafiel | |||||||
19 Apr 2019 18:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Sporting Braga B | |||||||
Australia League A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 10:50 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Melbourne Victory FC | |||||||
Vietnam ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 11:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Sông Lam Nghệ An | |||||||
J-League Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 11:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Shonan Bellmare | |||||||
19 Apr 2019 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Tokyo | |||||||
Copa do Brasil ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 00:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Londrina (PR) | |||||||
Russian First Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 16:59 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Krasnodar II | |||||||
Iran Pro League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 12:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Padideh Mashhad | |||||||
19 Apr 2019 13:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Peykan | |||||||
19 Apr 2019 14:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 0 | Sanat-Naft | |||||||
19 Apr 2019 15:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Sepidroud Rasht | |||||||
Romania - Division A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Voluntari | |||||||
19 Apr 2019 19:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | CS Universitatea Craiova | |||||||
Thailand ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Trat Fc | |||||||
Serbia ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Spartak Subotica | |||||||
Malaysia Super League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 14:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Felda United FC | |||||||
Croatia ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 15:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | ZNK Osijek | |||||||
19 Apr 2019 18:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Dinamo Zagreb | |||||||
Egypt Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 16:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | El Mokawloon | |||||||
19 Apr 2019 16:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Misr El Maqasah | |||||||
19 Apr 2019 19:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Tala Al Jaish | |||||||
19 Apr 2019 19:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Smouha SC | |||||||
Bulgaria ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 15:30 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Lokomotiv Plovdiv | |||||||
19 Apr 2019 18:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 2 | Slavia Sofia | |||||||
Slovenia Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Gorica | |||||||
19 Apr 2019 17:15 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | NK Aluminij | |||||||
Belarus Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 16:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Dnepr Mogilev | |||||||
19 Apr 2019 18:45 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Vitebsk | |||||||
Wales Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 14:30 | FT | 2 - 3 | 2 - 2 | Bala Town | |||||||
Iraq ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 13:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Al-Hudod | |||||||
19 Apr 2019 13:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Al-Naft | |||||||
19 Apr 2019 15:45 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Al Semawah | |||||||
UAE League Professional ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 14:55 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ittihad Kalba | |||||||
19 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Dabba Al-Fujairah | |||||||
19 Apr 2019 17:30 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Emirate | |||||||
Morocco Super League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 20:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | OCK Olympique de Khouribga | |||||||
China Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 12:35 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Shanghai East Asia FC | |||||||
19 Apr 2019 12:35 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Shandong Taishan | |||||||
Armenia Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 12:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Ararat Yerevan | |||||||
19 Apr 2019 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Banants | |||||||
19 Apr 2019 13:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Lori Vanadzor | |||||||
Malaysia Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Johor Darul Takzim II | |||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 01:15 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | San Jose | |||||||
Guatemala Liga Nacional ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 03:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Deportivo Chiantla | |||||||
Lithuania - 1. Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 15:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Suduva | |||||||
19 Apr 2019 16:59 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Spyris Kaunas | |||||||
Latvia - 1. Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 12:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Fk Valmiera | |||||||
19 Apr 2019 14:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 0 | Daugava Daugavpils | |||||||
19 Apr 2019 16:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Metta/LU Riga | |||||||
Poland - 2. Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 19:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Sandecja | |||||||
Colombia Copa Mustang ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 01:30 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Patriotas | |||||||
Austria Erste Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 18:10 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Kapfenberg Superfund | |||||||
19 Apr 2019 18:10 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Wacker Innsbruck Amateure | |||||||
19 Apr 2019 18:10 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | SKU Amstetten | |||||||
19 Apr 2019 18:10 | FT | 2 - 3 | 1 - 0 | Austria Lustenau | |||||||
19 Apr 2019 18:10 | FT | 5 - 1 | 2 - 1 | Superfund Pasching | |||||||
19 Apr 2019 19:30 | FT | 3 - 3 | 1 - 1 | SV Ried | |||||||
Russia Div 2 West ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 14:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Dnepr Smolensk | |||||||
19 Apr 2019 16:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Pskov 747 | |||||||
19 Apr 2019 16:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Torpedo Vladimir | |||||||
Scotland Championship ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 19:05 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Ross County | |||||||
Belgium - 2e Klasse ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 19:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Oud Heverlee | |||||||
Uzbekistan Professional Football League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 14:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Kuruvchi Kokand Qoqon | |||||||
Sweden Div 1 Sodra ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Trollhattan | |||||||
19 Apr 2019 14:00 | FT | 3 - 2 | 0 - 2 | Lunds BK | |||||||
Sweden Div 2 Norra Svealand ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 13:00 | FT | 5 - 3 | 1 - 2 | Enkoping | |||||||
19 Apr 2019 13:00 | FT | 5 - 1 | 1 - 1 | Skiljebo SK | |||||||
19 Apr 2019 13:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Hudiksvalls Forenade FF | |||||||
19 Apr 2019 14:00 | FT | 2 - 4 | 0 - 2 | Ifk Stocksund | |||||||
Argentina Prim B Metropolitana ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 19:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | CA Fenix Pilar | |||||||
Republic of Azerbaijan Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 13:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Zira | |||||||
19 Apr 2019 15:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Neftci Baku | |||||||
French Nationa League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 19:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Quevilly | |||||||
19 Apr 2019 19:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Rodez Aveyron | |||||||
19 Apr 2019 19:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Chambly | |||||||
19 Apr 2019 19:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Tours FC | |||||||
19 Apr 2019 19:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Villefranche | |||||||
19 Apr 2019 19:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Pau FC | |||||||
19 Apr 2019 19:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Avranches | |||||||
19 Apr 2019 19:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Dunkerque | |||||||
Ireland Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 19:45 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Cabinteely | |||||||
19 Apr 2019 19:45 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Galway United | |||||||
19 Apr 2019 19:45 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Drogheda United | |||||||
19 Apr 2019 19:45 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Limerick FC | |||||||
Turkey 2 Ligi A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 16:59 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Osmanlispor | |||||||
Russia Youth Championship League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 10:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Fk Rostov Youth | |||||||
19 Apr 2019 11:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Zenit St.petersburg Youth | |||||||
19 Apr 2019 11:00 | FT | 1 - 6 | 0 - 3 | Arsenal Tula Youth | |||||||
19 Apr 2019 11:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Cska Moscow Youth | |||||||
19 Apr 2019 12:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Yenisey Krasnoyarsk Youth | |||||||
19 Apr 2019 13:00 | FT | 3 - 1 | 3 - 0 | Krylya Sovetov Samara Youth | |||||||
Sweden Div 2 Norrland ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 13:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Sollentuna United FF | |||||||
19 Apr 2019 14:00 | FT | 5 - 1 | 2 - 0 | Rynninge IK | |||||||
19 Apr 2019 14:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 1 | Bk Forward | |||||||
Ukraine Division 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Mfk Vodnyk Mikolaiv | |||||||
Zimbabwe Premier Soccer League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Telone | |||||||
19 Apr 2019 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Zpc Kariba | |||||||
19 Apr 2019 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Chicken Inn | |||||||
Lithuania - 2. Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 16:59 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Dainava Alytus | |||||||
Slovakia 2. Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 15:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | KFC Komarno | |||||||
19 Apr 2019 15:30 | FT | 4 - 1 | 1 - 1 | Slavoj Trebisov | |||||||
19 Apr 2019 16:59 | FT | 3 - 2 | 0 - 0 | Stk 1914 Samorin | |||||||
19 Apr 2019 16:59 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Inter Bratislava | |||||||
England Divison 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 13:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Crawley Town | |||||||
19 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Swindon | |||||||
19 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Lincoln City | |||||||
19 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Oldham Athletic | |||||||
19 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Grimsby Town | |||||||
19 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Yeovil Town | |||||||
19 Apr 2019 15:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Morecambe | |||||||
19 Apr 2019 15:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Bury | |||||||
19 Apr 2019 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Macclesfield Town | |||||||
19 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Milton Keynes Dons | |||||||
19 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 1 | Stevenage Borough | |||||||
19 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Forest Green Rovers | |||||||
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 09:15 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Slovan Velvary | |||||||
19 Apr 2019 09:15 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Kraluv Dvur | |||||||
19 Apr 2019 09:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Karlovy Vary Dvory | |||||||
19 Apr 2019 10:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 3 | Dobrovice | |||||||
19 Apr 2019 16:00 | FT | 3 - 0 | 3 - 0 | Domazlice | |||||||
19 Apr 2019 16:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Sokol Brozany | |||||||
Sweden Div 2 Norra Gotaland ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 13:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | IFK Uddevalla | |||||||
19 Apr 2019 13:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Ifk Amal | |||||||
19 Apr 2019 13:00 | FT | 5 - 1 | 2 - 0 | Ifk Tidaholm | |||||||
19 Apr 2019 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Savedalens IF | |||||||
19 Apr 2019 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Nordvarmland Ff | |||||||
Sweden Div 2 Vastra Gotaland ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 12:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Bk Olympic | |||||||
19 Apr 2019 13:00 | FT | 8 - 2 | 2 - 2 | Eslovs Bk | |||||||
Sweden Div 2 Sodra Gotaland ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 12:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | IFK Hassleholm | |||||||
19 Apr 2019 13:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Ifk Berga | |||||||
19 Apr 2019 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Ifo Bromolla If | |||||||
19 Apr 2019 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Husqvarna FF | |||||||
Austrian Regionalliga Mitte ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 18:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Union Gurten | |||||||
19 Apr 2019 18:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | SC Kalsdorf | |||||||
19 Apr 2019 18:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Sc Gleisdorf | |||||||
19 Apr 2019 18:30 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Wels | |||||||
Chinese Football League Divison 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 08:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Zhejiang Yiwu | |||||||
Thailand Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 13:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Rayong | |||||||
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Struga Trim Lum | |||||||
England Northern Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Hednesford Town | |||||||
Saudi Arabia Professional League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 16:45 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Al Baten | |||||||
19 Apr 2019 18:30 | FT | 5 - 1 | 3 - 0 | Uhud Medina | |||||||
19 Apr 2019 18:45 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | Al Wehda Mecca | |||||||
Peru Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 21:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Sporting Cristal | |||||||
England Conference ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Salford City | |||||||
19 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Solihull Moors | |||||||
19 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Eastleigh | |||||||
19 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Aldershot Town | |||||||
19 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Barnet | |||||||
19 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Chesterfield | |||||||
19 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Halifax Town | |||||||
19 Apr 2019 15:00 | FT | 3 - 3 | 3 - 0 | Ebbsfleet United | |||||||
19 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Harrogate Town | |||||||
19 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Barrow | |||||||
19 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Braintree Town | |||||||
19 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Sutton United | |||||||
Australia FFA Cup ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 05:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | The Cove | |||||||
19 Apr 2019 06:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Essendon Royals | |||||||
19 Apr 2019 07:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Devonport City Striker | |||||||
19 Apr 2019 10:00 | FT | 4 - 2 | 3 - 0 | Box Hill United Sc | |||||||
19 Apr 2019 10:00 | FT | 5 - 4 | 2 - 2 | Banyule City | |||||||
19 Apr 2019 10:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Glenorchy Knights | |||||||
England Conference North Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Chester FC | |||||||
19 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Guiseley | |||||||
19 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Boston United | |||||||
19 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Southport FC | |||||||
19 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Bradford Park Avenue | |||||||
19 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Leamington | |||||||
19 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 1 | Spennymoor Town | |||||||
England Conference South Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Torquay United | |||||||
19 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Bath City | |||||||
19 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | East Thurrock United | |||||||
19 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Chelmsford City | |||||||
19 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Concord Rangers | |||||||
Argentina Cup ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 22:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Estudiantes Rio Cuarto | |||||||
Lebanon ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 14:00 | ? - ? | ? - ? | Salam Zgharta | ||||||||
Northern Ireland Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 19:45 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Glentoran | |||||||
Chile Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 20:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Deportes Iquique | |||||||
19 Apr 2019 23:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Cobresal | |||||||
Macao Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 12:05 | FT | 3 - 5 | 2 - 2 | Sporting Macau | |||||||
Mexico Primera Divison A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 01:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Zacatepec | |||||||
19 Apr 2019 03:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Cimarrones De Sonora | |||||||
Australia New South Wales Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 07:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Blacktown City Demons | |||||||
19 Apr 2019 07:45 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Manly United | |||||||
Australia New South Wales Northern Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 05:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Adamstown Rosebuds | |||||||
19 Apr 2019 05:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Edgeworth Eagles | |||||||
19 Apr 2019 07:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Weston Workers | |||||||
Croatia 2 HNL ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 15:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Radnik Sesvete | |||||||
Sweden Div 2 Ostra Gotaland ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 12:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | IFK Hassleholm | |||||||
19 Apr 2019 13:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Ifk Berga | |||||||
19 Apr 2019 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Ifo Bromolla If | |||||||
19 Apr 2019 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Husqvarna FF | |||||||
UAE Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
19 Apr 2019 14:55 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Al Hamriyah | |||||||
19 Apr 2019 14:55 | FT | 1 - 3 | 0 - 3 | Al Thaid | |||||||
19 Apr 2019 14:55 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Masafi | |||||||
19 Apr 2019 14:55 | FT | 2 - 3 | 1 - 0 | Khor Fakkan | |||||||
19 Apr 2019 14:55 | FT | 1 - 3 | 0 - 3 | Dubba Al-Husun |
Σύνολο αγώνων: 274
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Πρωταθλήματος (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...