ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ποδόσφαιρο 20-04-2019
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Ώρα | Minute | Εντός έδρας | Τελικά | Ημίχρονα | Εκτός έδρας | ανάλυση | |||||
English Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 12:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Tottenham Hotspur | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Fulham | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Watford | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Leicester City | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Brighton | |||||||
20 Apr 2019 17:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Southampton | |||||||
Italy Serie A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 11:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | AC Milan | |||||||
20 Apr 2019 14:00 | FT | 2 - 4 | 1 - 2 | Spal | |||||||
20 Apr 2019 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | US Sassuolo Calcio | |||||||
20 Apr 2019 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Frosinone | |||||||
20 Apr 2019 14:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Sampdoria | |||||||
20 Apr 2019 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Torino | |||||||
20 Apr 2019 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Chievo | |||||||
20 Apr 2019 16:59 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Fiorentina | |||||||
20 Apr 2019 19:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | AS Roma | |||||||
Spanish La Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 12:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Girona | |||||||
20 Apr 2019 15:15 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Atletico Madrid | |||||||
20 Apr 2019 17:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | SD Huesca | |||||||
20 Apr 2019 19:45 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Real Sociedad | |||||||
Spain Segunda Division B ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Granada | |||||||
20 Apr 2019 16:59 | FT | 4 - 2 | 3 - 2 | Las Palmas | |||||||
20 Apr 2019 16:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sporting de Gijon | |||||||
20 Apr 2019 19:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Rayo Majadahonda | |||||||
Germany Bundesliga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 14:30 | FT | 6 - 0 | 3 - 0 | VfB Stuttgart | |||||||
20 Apr 2019 14:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Nurnberg | |||||||
20 Apr 2019 14:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Werder Bremen | |||||||
20 Apr 2019 14:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Fortuna Dusseldorf | |||||||
20 Apr 2019 17:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | RB Leipzig | |||||||
20 Apr 2019 19:30 | FT | 2 - 5 | 0 - 2 | Hoffenheim | |||||||
Germany Bundesliga 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 12:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Union Berlin | |||||||
20 Apr 2019 12:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | SV Sandhausen | |||||||
20 Apr 2019 12:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | SC Paderborn 07 | |||||||
20 Apr 2019 12:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Erzgebirge Aue | |||||||
French Ligue 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 16:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Marseille | |||||||
20 Apr 2019 19:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Caen | |||||||
20 Apr 2019 19:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Bordeaux | |||||||
20 Apr 2019 19:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Montpellier | |||||||
French Ligue 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Lens | |||||||
Portugal Primera Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 15:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Rio Ave | |||||||
20 Apr 2019 15:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Chaves | |||||||
20 Apr 2019 18:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Sporting Braga | |||||||
20 Apr 2019 20:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Santa Clara | |||||||
Eredivisie ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 17:30 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Utrecht | |||||||
20 Apr 2019 17:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Ajax Amsterdam | |||||||
20 Apr 2019 18:45 | FT | 4 - 1 | 1 - 1 | Zwolle | |||||||
20 Apr 2019 19:45 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | AZ Alkmaar | |||||||
20 Apr 2019 19:45 | FT | 4 - 1 | 1 - 1 | De Graafschap | |||||||
International Friendly ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | TPS Turku | |||||||
20 Apr 2019 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Malawi | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Breidablik | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Fylkir | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Seychelles | |||||||
Belgium Jupiler League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 16:59 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Zulte-Waregem | |||||||
20 Apr 2019 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Oostende | |||||||
20 Apr 2019 19:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Kortrijk | |||||||
20 Apr 2019 19:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | St-Truidense VV | |||||||
Russia Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 09:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Arsenal Tula | |||||||
20 Apr 2019 12:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | FK Rostov | |||||||
20 Apr 2019 14:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Krylya Sovetov Samara | |||||||
20 Apr 2019 16:59 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | CSKA Moscow | |||||||
20 Apr 2019 19:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Zenit St.Petersburg | |||||||
Scotland Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 12:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Glasgow Rangers | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Motherwell FC | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Aberdeen | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | St Mirren | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Dundee | |||||||
Sweden Allsvenskan ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 12:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Kalmar FF | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Malmo FF | |||||||
USA MLS ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 00:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Real Salt Lake | |||||||
20 Apr 2019 01:05 | FT | 4 - 3 | 2 - 1 | Minnesota United | |||||||
20 Apr 2019 04:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Houston Dynamo | |||||||
20 Apr 2019 18:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 1 | Colorado Rapids | |||||||
20 Apr 2019 18:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Montreal Impact | |||||||
20 Apr 2019 20:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Vancouver Whitecaps FC | |||||||
20 Apr 2019 21:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Dallas | |||||||
Sweden Superettan ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 12:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Orgryte | |||||||
Finland Veikkausliga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 14:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Kpv | |||||||
20 Apr 2019 14:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Honka | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | RoPS Rovaniemi | |||||||
Turkey Super Lig ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Antalyaspor | |||||||
20 Apr 2019 14:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Yeni Malatyaspor | |||||||
20 Apr 2019 16:59 | FT | 3 - 1 | 3 - 1 | Kayserispor | |||||||
20 Apr 2019 16:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Erzurum BB | |||||||
England Divison 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 17:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Luton Town | |||||||
Mexico Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 02:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Monterrey | |||||||
20 Apr 2019 03:06 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Lobos Buap | |||||||
20 Apr 2019 23:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Pachuca | |||||||
20 Apr 2019 23:06 | FT | 5 - 2 | 1 - 0 | Atlas | |||||||
Argentina Primera B Nacional ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 00:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Central Cordoba Sde | |||||||
20 Apr 2019 17:05 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Los Andes | |||||||
20 Apr 2019 17:05 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Olimpo | |||||||
20 Apr 2019 20:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Agropecuario De Carlos Casares | |||||||
20 Apr 2019 23:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Gimnasia Mendoza | |||||||
Switzerland National Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 18:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Thun | |||||||
20 Apr 2019 18:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Luzern | |||||||
Liga de Honora ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 11:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Academico Viseu | |||||||
20 Apr 2019 16:59 | FT | 1 - 3 | 1 - 3 | Famalicao | |||||||
20 Apr 2019 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | CD Mafra | |||||||
20 Apr 2019 18:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Arouca | |||||||
Australia League A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 08:35 | FT | 1 - 6 | 0 - 2 | Newcastle Jets FC | |||||||
20 Apr 2019 10:50 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Western Sydney | |||||||
Korea League Classic ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 06:00 | FT | 3 - 0 | 3 - 0 | Pohang Steelers | |||||||
20 Apr 2019 08:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Jeonbuk Hyundai Motors | |||||||
20 Apr 2019 08:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 1 | Suwon Samsung Bluewings | |||||||
20 Apr 2019 10:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Seongnam FC | |||||||
Vietnam ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 11:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Khánh Hòa | |||||||
20 Apr 2019 12:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Sài Gòn FC | |||||||
20 Apr 2019 13:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Viettel | |||||||
J-League Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 05:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Vissel Kobe | |||||||
20 Apr 2019 05:00 | FT | 3 - 0 | 3 - 0 | Yokohama F Marinos | |||||||
20 Apr 2019 06:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Jubilo Iwata | |||||||
20 Apr 2019 06:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Sagan Tosu | |||||||
20 Apr 2019 07:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Vegalta Sendai | |||||||
20 Apr 2019 07:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Cerezo Osaka | |||||||
20 Apr 2019 08:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Oita Trinita | |||||||
Japanese League Division 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 06:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Kyoto Purple Sanga | |||||||
20 Apr 2019 06:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Albirex Niigata Japan | |||||||
20 Apr 2019 10:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 3 | V-Varen Nagasaki | |||||||
20 Apr 2019 10:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Avispa Fukuoka | |||||||
20 Apr 2019 11:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Tokushima Vortis | |||||||
Copa do Brasil ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 20:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Vila Nova (GO) | |||||||
Russian First Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 10:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Luch-Energiya | |||||||
20 Apr 2019 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Torpedo Armavir | |||||||
20 Apr 2019 12:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Chertanovo Moscow | |||||||
20 Apr 2019 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Tambov | |||||||
20 Apr 2019 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | FK Tyumen | |||||||
20 Apr 2019 13:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Pari Nizhny Novgorod | |||||||
20 Apr 2019 14:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Mordovia Saransk | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | SKA Energiya Khabarovsk | |||||||
Cyprus 1 Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Alki Oroklini | |||||||
20 Apr 2019 16:59 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Doxa Katokopias | |||||||
Singapore ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 10:30 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Geylang United FC | |||||||
20 Apr 2019 13:15 | FT | 4 - 2 | 2 - 0 | Singapore Warriors | |||||||
Romania - Division A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 19:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | CFR Cluj | |||||||
Austria ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 16:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Rapid Wien | |||||||
20 Apr 2019 16:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | TSV Hartberg | |||||||
20 Apr 2019 16:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Wacker Innsbruck | |||||||
Thailand ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 11:45 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Ratchaburi FC | |||||||
20 Apr 2019 12:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Samut Prakan City | |||||||
20 Apr 2019 13:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Bangkok United FC | |||||||
20 Apr 2019 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Port | |||||||
HongKong ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 07:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Sun Pegasus | |||||||
Hungary ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 16:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Szombathelyi Haladas | |||||||
20 Apr 2019 16:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Paksi SE | |||||||
20 Apr 2019 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Varda Se | |||||||
20 Apr 2019 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Mezokovesd-Zsory | |||||||
20 Apr 2019 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Budapest Honved | |||||||
20 Apr 2019 18:30 | FT | 4 - 1 | 1 - 1 | Fehervar Videoton | |||||||
Poland ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 14:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Piast Gliwice | |||||||
20 Apr 2019 16:59 | FT | 2 - 3 | 2 - 2 | Pogon Szczecin | |||||||
20 Apr 2019 16:59 | FT | 3 - 3 | 1 - 2 | Lech Poznan | |||||||
20 Apr 2019 19:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Cracovia Krakow | |||||||
Serbia ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | FK Vozdovac Beograd | |||||||
20 Apr 2019 16:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 2 | Crvena Zvezda | |||||||
20 Apr 2019 16:00 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Vojvodina | |||||||
20 Apr 2019 16:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Macva Sabac | |||||||
20 Apr 2019 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Radnik Surdulica | |||||||
Malaysia Super League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Pahang | |||||||
20 Apr 2019 14:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | PKNP | |||||||
20 Apr 2019 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Misc Mifa Petaling | |||||||
20 Apr 2019 14:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Selangor PKNS | |||||||
Croatia ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 13:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | NK Lokomotiva Zagreb | |||||||
20 Apr 2019 15:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Hnk Gorica | |||||||
20 Apr 2019 18:00 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | NK Rijeka | |||||||
Egypt Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 16:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Nogoom El Mostakbal | |||||||
Bulgaria ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 15:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Levski Sofia | |||||||
20 Apr 2019 18:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Botev Plovdiv | |||||||
Slovakia ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | FK Senica | |||||||
20 Apr 2019 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Trencin | |||||||
20 Apr 2019 16:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Zlate Moravce | |||||||
20 Apr 2019 16:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Skf Sered | |||||||
20 Apr 2019 16:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | DAC Dunajska Streda | |||||||
Slovenia Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 13:45 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | NK Mura 05 | |||||||
20 Apr 2019 16:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | NK Rudar Velenje | |||||||
Belarus Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 13:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | BATE Borisov | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Dinamo Minsk | |||||||
20 Apr 2019 16:59 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Torpedo Zhodino | |||||||
Wales Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 14:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Barry Town Afc | |||||||
20 Apr 2019 14:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Aberystwyth Town | |||||||
20 Apr 2019 14:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Carmarthen | |||||||
20 Apr 2019 14:30 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Llandudno | |||||||
20 Apr 2019 19:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Caernarfon | |||||||
Kazakhstan Super League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 12:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Shakhtyor Karagandy | |||||||
20 Apr 2019 12:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | FK Aktobe Lento | |||||||
20 Apr 2019 12:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Astana | |||||||
20 Apr 2019 12:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ordabasy | |||||||
20 Apr 2019 12:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Okzhetpes | |||||||
20 Apr 2019 12:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Zhetysu Taldykorgan | |||||||
Morocco Super League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Difaa Hassani Jdidi | |||||||
20 Apr 2019 16:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Maghrib Association Tetouan | |||||||
20 Apr 2019 20:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Chabab Rif Hoceima | |||||||
South Africa Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Mamelodi Sundowns | |||||||
Bosnia Premijer Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 15:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | FK Sarajevo | |||||||
20 Apr 2019 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Tuzla City | |||||||
20 Apr 2019 16:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | GOSK Gabela | |||||||
20 Apr 2019 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Zvijezda 09 Brgule | |||||||
20 Apr 2019 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Zrinjski Mostar | |||||||
20 Apr 2019 19:00 | FT | 3 - 0 | 3 - 0 | Krupa | |||||||
China Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 08:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Shenzhen | |||||||
20 Apr 2019 12:35 | FT | 2 - 3 | 0 - 2 | Tianjin Teda | |||||||
20 Apr 2019 12:35 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Beijing Guoan | |||||||
Vietnam First Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 09:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Đồng Tháp | |||||||
20 Apr 2019 10:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Bình Phước | |||||||
20 Apr 2019 11:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Cần Thơ FC | |||||||
Estonia ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Viljandi Jk Tulevik | |||||||
20 Apr 2019 11:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | JK Tallinna Kalev | |||||||
20 Apr 2019 14:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Trans Narva | |||||||
Switzerland Challenge League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 16:00 | FT | 2 - 3 | 2 - 1 | Servette | |||||||
20 Apr 2019 16:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Schaffhausen | |||||||
20 Apr 2019 16:59 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Vaduz | |||||||
20 Apr 2019 19:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 2 | Lausanne Sports | |||||||
Moldova Divizia Nationala ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 12:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Milsami | |||||||
20 Apr 2019 16:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Codru Lozova | |||||||
Armenia Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Pyunik | |||||||
African Nations Championship ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Malawi | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Seychelles | |||||||
Malaysia Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 09:45 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Terengganu B DKTT-Team | |||||||
20 Apr 2019 13:15 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Ukm | |||||||
20 Apr 2019 14:00 | FT | 2 - 5 | 1 - 2 | Negeri Sembilan | |||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 20:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | The Strongest | |||||||
El Salvador Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 22:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Cd Chalatenango | |||||||
Korea K League Challenge ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 07:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Anyang | |||||||
20 Apr 2019 09:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Suwon FC | |||||||
Ecuador Copa Pilsener A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 01:15 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Deportivo Cuenca | |||||||
20 Apr 2019 18:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Sociedad Deportiva Aucas | |||||||
20 Apr 2019 20:15 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Guayaquil City | |||||||
20 Apr 2019 23:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Club Sport Emelec | |||||||
Lithuania - 1. Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 11:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Stumbras | |||||||
20 Apr 2019 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Atlantas Klaipeda | |||||||
Latvia - 1. Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 14:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Riga Fc | |||||||
Poland - 2. Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 12:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Odra Opole | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Gks Jastrzebie | |||||||
20 Apr 2019 15:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | GKS Katowice | |||||||
20 Apr 2019 16:30 | FT | 4 - 2 | 3 - 1 | Chojniczanka Chojnice | |||||||
20 Apr 2019 16:59 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Puszcza Niepolomice | |||||||
Colombia Copa Mustang ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 20:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | La Equidad | |||||||
20 Apr 2019 20:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 2 | Alianza Petrolera | |||||||
20 Apr 2019 23:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Jaguares De Cordoba | |||||||
Austria Erste Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 13:30 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | SK Austria Klagenfurt | |||||||
Russia Div 2 West ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 13:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | FK Kolomna | |||||||
20 Apr 2019 14:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 2 | Lokomotiv Moscow B | |||||||
Scotland Championship ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Alloa Athletic | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Greenock Morton | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Dundee United | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Dunfermline | |||||||
Scotland Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | East Fife | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Airdrie United | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Forfar Athletic | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Brechin City | |||||||
Korea K-National League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 07:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Gimhae City | |||||||
20 Apr 2019 07:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Gangneung | |||||||
20 Apr 2019 07:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Gyeongju KHNP | |||||||
20 Apr 2019 07:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Mokpo City | |||||||
Uzbekistan Professional Football League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 13:15 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Kuruvchi Bunyodkor | |||||||
Malaysia FA Cup ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 14:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Selangor PKNS | |||||||
Colombia Copa Premier ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 20:00 | FT | 4 - 2 | 1 - 0 | Llaneros FC | |||||||
20 Apr 2019 20:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Leones | |||||||
20 Apr 2019 21:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Bogota | |||||||
20 Apr 2019 21:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Boyaca Chico | |||||||
20 Apr 2019 21:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Fortaleza CEIF | |||||||
20 Apr 2019 22:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Deportivo Pereira | |||||||
Argentina Prim B Metropolitana ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 19:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ca San Miguel | |||||||
20 Apr 2019 19:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Defensores Unidos | |||||||
20 Apr 2019 19:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Almirante Brown | |||||||
20 Apr 2019 21:05 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Barracas Central | |||||||
Western Australia Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 08:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Cockburn City | |||||||
20 Apr 2019 08:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Balcatta | |||||||
20 Apr 2019 08:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | ECU Joondalup | |||||||
20 Apr 2019 08:00 | FT | 5 - 2 | 2 - 2 | Armadale | |||||||
20 Apr 2019 08:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Sorrento | |||||||
20 Apr 2019 10:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 2 | Perth SC | |||||||
Georgia Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 13:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 1 | Saburtalo Tbilisi | |||||||
20 Apr 2019 16:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Metalurgi Rustavi | |||||||
20 Apr 2019 18:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Lokomotiv Tbilisi | |||||||
Venezuela Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 21:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Zamora Barinas | |||||||
Russia Div 2 South ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 14:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Mashuk-KMV | |||||||
Russia Div 2 Center ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 11:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Torpedo Moscow | |||||||
20 Apr 2019 12:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Salyut-Energia Belgorod | |||||||
20 Apr 2019 12:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Strogino Moscow | |||||||
20 Apr 2019 12:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | FK Zvezda Ryazan | |||||||
20 Apr 2019 13:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Zorkyi Krasnogorsk | |||||||
20 Apr 2019 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Saturn | |||||||
Paraguayan Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 22:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Olimpia Asuncion | |||||||
Ireland Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Longford Town | |||||||
Turkey 2 Ligi A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 12:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Eskisehirspor | |||||||
20 Apr 2019 12:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Denizlispor | |||||||
20 Apr 2019 17:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Istanbulspor | |||||||
Russia Youth Championship League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 09:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Rubin Kazan Youth | |||||||
Chinese Football League Divison 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 08:30 | FT | 1 - 4 | 1 - 1 | Shanghai Shenxin | |||||||
20 Apr 2019 12:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Qingdao Yellow Sea Pharmaceutical | |||||||
20 Apr 2019 12:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Zhejiang Professional | |||||||
20 Apr 2019 12:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Changchun YaTai | |||||||
20 Apr 2019 12:35 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Meizhou Hakka | |||||||
Czech Republic 2. Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 09:15 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Prostejov | |||||||
20 Apr 2019 09:15 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Fk Graffin Vlasim | |||||||
Sweden Div 2 Norrland ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Akropolis IF | |||||||
Iceland Cup ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Magni | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 3 | 2 - 1 | Dalvik Reynir | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 3 - 1 | 3 - 0 | Kari Akranes | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Fjardabyggd | |||||||
Tunisia Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Us Ben Guerdane | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | C. A. Bizertin | |||||||
Zimbabwe Premier Soccer League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Caps United Fc | |||||||
20 Apr 2019 14:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Hwange Colliery | |||||||
Greece Super League 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 13:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Aittitos Spata | |||||||
Lithuania - 2. Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 12:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Banga Gargzdai | |||||||
20 Apr 2019 12:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Fk Zalgiris Vilnius 2 | |||||||
20 Apr 2019 12:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Atmosfera Mazeikiai | |||||||
Serbia Prva Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | FK Metalac Gornji Milanovac | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 2 | Backa Topola | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Radnicki 1923 Kragujevac | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 0 | FK Javor Ivanjica | |||||||
Estonia Esi Liiga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 11:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Parnu Linnameeskond | |||||||
20 Apr 2019 16:59 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Jk Welco Elekter | |||||||
Moldova Division 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 14:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Singerei | |||||||
20 Apr 2019 14:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Olimpia Balti | |||||||
20 Apr 2019 14:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Iskra-stal Ribnita | |||||||
Bahrain Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 16:45 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Al-Najma | |||||||
20 Apr 2019 16:45 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Manama Club | |||||||
Slovenia 2. Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Nk Radomlje | |||||||
20 Apr 2019 14:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Nafta | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | ND Ilirija 1911 | |||||||
20 Apr 2019 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Rogaska | |||||||
20 Apr 2019 16:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Nk Roltek Dob | |||||||
20 Apr 2019 16:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | NK Krka | |||||||
20 Apr 2019 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Jadran Dekani | |||||||
20 Apr 2019 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Brda | |||||||
Slovakia 2. Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 15:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Msk Zilina B | |||||||
20 Apr 2019 15:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | FK Pohronie | |||||||
20 Apr 2019 15:30 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas | |||||||
Luxembourg National Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 16:59 | FT | 4 - 1 | 2 - 1 | Una Strassen | |||||||
20 Apr 2019 16:59 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | F91 Dudelange | |||||||
20 Apr 2019 16:59 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Us Mondorf-les-bains | |||||||
20 Apr 2019 16:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Differdange 03 | |||||||
20 Apr 2019 16:59 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Hamm Rm Benfica | |||||||
20 Apr 2019 16:59 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | CS Petange | |||||||
20 Apr 2019 18:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Fola Esch | |||||||
FYR Macedonia Prva liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Belasica Strumica | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Korzo Prilep | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 4 - 2 | 3 - 0 | FK Makedonija | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Rabotnicki Skopje | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Renova Cepciste | |||||||
Korea Challengers League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 05:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Yangju Citizen Fc | |||||||
20 Apr 2019 06:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Jeonju Citizen | |||||||
20 Apr 2019 07:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Pyeongtaek Citizen | |||||||
20 Apr 2019 07:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Siheung City | |||||||
20 Apr 2019 07:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Cheongju Jikji Fc | |||||||
20 Apr 2019 07:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Gimpo Fc | |||||||
20 Apr 2019 07:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Yangpyeong | |||||||
20 Apr 2019 07:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Paju Citizen Fc | |||||||
20 Apr 2019 07:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Ulsan Citizen | |||||||
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 09:15 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Prevysov | |||||||
Sweden Div 2 Norra Gotaland ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 14:00 | FT | 7 - 2 | 2 - 0 | Torslanda IK | |||||||
Sweden Div 2 Vastra Gotaland ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 13:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | IS Halmia | |||||||
Latvia - 2. Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 12:00 | FT | 5 - 0 | 3 - 0 | Rezekne / Bjss | |||||||
20 Apr 2019 13:00 | FT | 9 - 1 | 1 - 1 | Balvu Vilki | |||||||
20 Apr 2019 16:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Fk Auda Riga | |||||||
20 Apr 2019 16:59 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Fk Smiltene Bjss | |||||||
Austrian Regionalliga Mitte ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Vocklamarkt | |||||||
Chinese Football League Divison 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 08:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Baoding Rongda FC | |||||||
20 Apr 2019 08:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Shenzhen Pengcheng | |||||||
20 Apr 2019 08:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Chengdu Rongcheng | |||||||
20 Apr 2019 08:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Suzhou Dongwu | |||||||
20 Apr 2019 08:00 | FT | 3 - 0 | 3 - 0 | Zibo Cuju | |||||||
20 Apr 2019 08:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Yanbian Beiguo | |||||||
20 Apr 2019 08:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Beijing Tech | |||||||
20 Apr 2019 08:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Shanxi Xindu | |||||||
20 Apr 2019 08:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Xian Daxing Chongde | |||||||
20 Apr 2019 08:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Guangxi Baoyun | |||||||
20 Apr 2019 08:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Lhasa Urban Construction Investment | |||||||
20 Apr 2019 08:30 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Qingdao Red Lions | |||||||
20 Apr 2019 09:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Jilin Baijia | |||||||
20 Apr 2019 12:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Nanjing Shaye | |||||||
Montenegro Prva Crnogorska Lig ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Zeta | |||||||
20 Apr 2019 15:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Grbalj Radanovici | |||||||
20 Apr 2019 15:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Mornar | |||||||
Thailand Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 11:45 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Ubon Umt United | |||||||
20 Apr 2019 12:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Lampang Fc | |||||||
20 Apr 2019 13:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Thai Honda Fc | |||||||
20 Apr 2019 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Customs Department FC | |||||||
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Detonit Junior | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Kozuv | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Tikves Kavadarci | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Borec Veles | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Plackovica | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Vlazrimi Kicevo | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Skopje | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Labunishta | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Korab Debar | |||||||
Japan Women Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 04:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Nữ Vegalta Sendai | |||||||
20 Apr 2019 05:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 2 | Nữ Nippon Sport Science University | |||||||
20 Apr 2019 05:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Nữ Iga Kunoichi | |||||||
Japan Women Division 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 05:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Nữ As Elfen Sayama | |||||||
20 Apr 2019 06:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Nữ Setagaya Sfida | |||||||
German 3. Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 13:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | SpVgg Unterhaching | |||||||
20 Apr 2019 13:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Munchen 1860 | |||||||
20 Apr 2019 13:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | SV Wehen Wiesbaden | |||||||
20 Apr 2019 13:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Sv Meppen | |||||||
20 Apr 2019 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | SG Sonnenhof Grobaspach | |||||||
20 Apr 2019 13:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | VfR Aalen | |||||||
20 Apr 2019 13:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Wurzburger Kickers | |||||||
German Frauen Bundesliga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 14:00 | FT | 6 - 2 | 2 - 2 | Nữ Bayer Leverkusen | |||||||
Albania Super league ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Teuta Durres | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Partizani Tirana | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Skenderbeu Korca | |||||||
20 Apr 2019 18:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Luftetari Gjirokaster | |||||||
20 Apr 2019 18:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | KS Perparimi Kukesi | |||||||
England Northern Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 4 - 2 | 2 - 1 | Matlock Town | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Marine | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Workington | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Hyde United | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Nantwich Town | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Grantham Town | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | South Shields | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Warrington Town AFC | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Whitby Town | |||||||
Saudi Arabia Professional League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 16:55 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Al Hazm | |||||||
20 Apr 2019 18:30 | FT | 3 - 4 | 2 - 3 | Al Faisaly Harmah | |||||||
Poland 3. Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 11:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Resovia Rzeszow | |||||||
20 Apr 2019 12:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Widzew lodz | |||||||
20 Apr 2019 12:05 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Elana Torun | |||||||
20 Apr 2019 12:30 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Blekitni Stargard Szczecinski | |||||||
20 Apr 2019 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Znicz Pruszkow | |||||||
20 Apr 2019 16:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Gryf Wejherowo | |||||||
20 Apr 2019 16:59 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Stal Stalowa Wola | |||||||
20 Apr 2019 16:59 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | KS Energetyk ROW | |||||||
England Southern Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Frome Town | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Beaconsfield Sycob | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Taunton Town | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Dorchester Town | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Farnborough Town | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Poole Town | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 4 - 2 | 3 - 0 | Walton Casuals | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 1 | Gosport Borough | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Harrow Borough | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Chesham United | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Swindon Supermarine | |||||||
Peru Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 19:15 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Alianza Lima | |||||||
20 Apr 2019 21:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Academia Cantolao | |||||||
20 Apr 2019 23:45 | FT | 4 - 3 | 2 - 2 | Binacional | |||||||
Australia FFA Cup ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 03:05 | FT | 2 - 3 | 0 - 3 | Boroondara | |||||||
20 Apr 2019 05:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Moreland City | |||||||
20 Apr 2019 05:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Green Gully Cavaliers | |||||||
20 Apr 2019 05:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | South Hobart | |||||||
20 Apr 2019 05:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Metro Claremont Sc | |||||||
20 Apr 2019 05:00 | FT | 6 - 0 | 1 - 0 | Mazenod Victory | |||||||
20 Apr 2019 05:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Dandenong City Sc | |||||||
20 Apr 2019 06:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Sturt Lions | |||||||
20 Apr 2019 06:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Salisbury United | |||||||
20 Apr 2019 06:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Noarlunga United | |||||||
20 Apr 2019 06:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Brunswick City | |||||||
20 Apr 2019 06:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Strathmore | |||||||
20 Apr 2019 06:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Bentleigh Greens | |||||||
20 Apr 2019 06:00 | FT | 2 - 4 | 0 - 3 | Adelaide Comets FC | |||||||
20 Apr 2019 06:25 | FT | 6 - 0 | 2 - 0 | Sandown Lions | |||||||
20 Apr 2019 09:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | St Albans Saints | |||||||
20 Apr 2019 09:15 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Manningham United Blues | |||||||
20 Apr 2019 10:30 | FT | 1 - 6 | 0 - 4 | Cumberland United | |||||||
England Conference North Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 13:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Stockport County | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 3 | 2 - 2 | Fc United Of Manchester | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | AFC Telford United | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Altrincham | |||||||
England Conference South Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Hemel Hempstead Town | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 6 - 0 | 3 - 0 | Dartford | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Slough Town | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Gloucester City | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Dulwich Hamlet | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Hampton & Richmond | |||||||
Welsh Football League First Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 14:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Cambrian Clydach | |||||||
20 Apr 2019 14:30 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Briton Ferry Athletic | |||||||
20 Apr 2019 14:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Goytre Afc | |||||||
20 Apr 2019 14:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Penybont | |||||||
20 Apr 2019 14:30 | FT | 1 - 4 | 0 - 0 | Afan Lido | |||||||
20 Apr 2019 14:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Cwmbran Celtic | |||||||
Oman ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 14:45 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Al Nasr (OMA) | |||||||
20 Apr 2019 16:59 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Al-Suwaiq Club | |||||||
Lebanon ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 14:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Tadamon Sour | |||||||
20 Apr 2019 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Shabab Al Ghazieh | |||||||
20 Apr 2019 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Al-Safa | |||||||
20 Apr 2019 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Trables Sports Club | |||||||
20 Apr 2019 14:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Salam Zgharta | |||||||
Algeria Division 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Usm El Harrach | |||||||
20 Apr 2019 16:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Jsm Skikda | |||||||
20 Apr 2019 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Nc Magra | |||||||
20 Apr 2019 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Es Mostaganem | |||||||
20 Apr 2019 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Mc El Eulma | |||||||
20 Apr 2019 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Rc Relizane | |||||||
20 Apr 2019 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Wa Tlemcen | |||||||
20 Apr 2019 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Asm Oran | |||||||
Italian Women Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 11:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Nữ Juventus | |||||||
20 Apr 2019 11:30 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Mozzanica Womens | |||||||
20 Apr 2019 11:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Gs Roma Womens | |||||||
Northern Ireland Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Coleraine | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Crusaders FC | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Glenavon Lurgan | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Ards | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 5 - 3 | 2 - 3 | Dungannon Swifts | |||||||
Chile Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 20:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Univ Catolica | |||||||
20 Apr 2019 22:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Colo Colo | |||||||
Angola Girabola League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Recreativo Libolo | |||||||
20 Apr 2019 16:59 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Recreativo Caala | |||||||
Scotland Division 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Annan Athletic | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Peterhead | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 5 - 0 | 1 - 0 | Berwick Rangers | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Edinburgh City | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Cowdenbeath | |||||||
Bulgaria Division 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Kariana Erden | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Litex Lovech | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Strumska Slava | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Pirin Blagoevgrad | |||||||
Ecuador Campeonato Serie B ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 02:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Gualaceo SC | |||||||
20 Apr 2019 21:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Liga de Loja | |||||||
20 Apr 2019 21:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Orense SC | |||||||
20 Apr 2019 21:30 | FT | 3 - 2 | 2 - 2 | CD Clan Juvenil | |||||||
United Soccer League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 18:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Loudoun United | |||||||
20 Apr 2019 21:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Indy Eleven | |||||||
20 Apr 2019 22:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sporting Kansas City ii | |||||||
Chile Primera B ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 16:59 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Cd Santiago Morning | |||||||
20 Apr 2019 23:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Rangers Talca | |||||||
20 Apr 2019 23:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Union San Felipe | |||||||
Malta Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Gzira United | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Hamrun Spartans | |||||||
20 Apr 2019 16:59 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Sliema Wanderers FC | |||||||
20 Apr 2019 16:59 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Tarxien Rainbows | |||||||
Malta First Division League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Naxxar Lions | |||||||
20 Apr 2019 16:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sirens | |||||||
20 Apr 2019 18:30 | FT | 0 - 6 | 0 - 2 | Santa Lucia | |||||||
Belarus Pershaya Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Kommunalnik Slonim | |||||||
20 Apr 2019 14:00 | FT | 6 - 0 | 3 - 0 | Khimik Svetlogorsk | |||||||
20 Apr 2019 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Fc Baranovichi | |||||||
20 Apr 2019 14:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Krumkachy | |||||||
20 Apr 2019 14:30 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Lokomotiv Gomel | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Smorgon FC | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 6 - 1 | 2 - 0 | Fk Orsha | |||||||
Romania Liga 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 09:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Metaloglobus | |||||||
20 Apr 2019 09:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Luceafarul Oradea | |||||||
20 Apr 2019 09:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Scm Argesul Pitesti | |||||||
20 Apr 2019 09:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Cs Aerostar Bacau | |||||||
20 Apr 2019 09:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Acs Energeticianul | |||||||
20 Apr 2019 09:00 | FT | 3 - 2 | 0 - 1 | Pandurii | |||||||
20 Apr 2019 11:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Chindia Targoviste | |||||||
20 Apr 2019 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Politehnica Timisoara | |||||||
Kosovo Super League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Kf Prishtina | |||||||
20 Apr 2019 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Kf Llapi | |||||||
Myanmar National League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 11:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Yadanabon | |||||||
Northern Ireland IFA Championship ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Dergview | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Carrick Rangers | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Ballinamallard United | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Ballyclare Comrades | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Limavady United | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Harland Wolff Welders | |||||||
Australia New South Wales Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 10:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Sutherland Sharks | |||||||
Australia New South Wales Northern Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 05:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Newcastle Jets Fc Youth | |||||||
20 Apr 2019 08:00 | FT | 9 - 1 | 4 - 0 | Valentine | |||||||
South Africa League Cup ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Ts Galaxy | |||||||
20 Apr 2019 19:15 | FT | 2 - 4 | 0 - 1 | Kaizer Chiefs FC | |||||||
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Yupanqui | |||||||
20 Apr 2019 19:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Liniers | |||||||
20 Apr 2019 19:45 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Ca Lugano | |||||||
USA Women ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 20:30 | FT | 4 - 4 | 2 - 2 | Portland Thorns Fc Womens | |||||||
20 Apr 2019 23:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Houston Dash Womens | |||||||
Primera Division de Uruguay ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 20:00 | FT | 4 - 4 | 3 - 2 | Nacional Montevideo | |||||||
20 Apr 2019 20:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Ca River Plate | |||||||
20 Apr 2019 20:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Danubio FC | |||||||
20 Apr 2019 23:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Cerro Montevideo | |||||||
Croatia 2 HNL ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 15:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Osijek B | |||||||
20 Apr 2019 15:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Zadar | |||||||
South Africa First League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 14:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Jomo Cosmos | |||||||
20 Apr 2019 14:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Ajax Cape Town | |||||||
20 Apr 2019 14:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Ts Sporting | |||||||
20 Apr 2019 14:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Witbank Spurs | |||||||
20 Apr 2019 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Cape Umoya United | |||||||
Qatar Prince Cup ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 15:15 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Umm Salal | |||||||
20 Apr 2019 18:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Al Khor SC | |||||||
Portugal U23 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
20 Apr 2019 11:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Maritimo U23 | |||||||
20 Apr 2019 11:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Vitoria Fc Setubal U23 | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Sporting Clube De Portugal U23 | |||||||
20 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Academica Coimbra U23 |
Σύνολο αγώνων: 578
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Πρωταθλήματος (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...