ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ποδόσφαιρο 22-04-2019
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Ώρα | Minute | Εντός έδρας | Τελικά | Ημίχρονα | Εκτός έδρας | ανάλυση | |||||
English Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 20:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 2 | Burnley | |||||||
England Championship ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 13:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Millwall | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Bolton Wanderers | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Queens Park Rangers | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 3 | Sheffield United | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Swansea City | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Middlesbrough | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | West Bromwich | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 0 | Birmingham | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Bristol City | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Norwich City | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Preston North End | |||||||
22 Apr 2019 17:15 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Leeds United | |||||||
Italy Serie A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 18:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Atalanta | |||||||
Italy Serie B ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 14:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Benevento | |||||||
22 Apr 2019 16:59 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Salernitana | |||||||
22 Apr 2019 20:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Lecce | |||||||
22 Apr 2019 20:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Venezia | |||||||
22 Apr 2019 20:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Pescara | |||||||
22 Apr 2019 20:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Padova | |||||||
22 Apr 2019 20:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Livorno | |||||||
22 Apr 2019 20:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Spezia | |||||||
22 Apr 2019 20:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Cremonese | |||||||
Spain Segunda Division B ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 20:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Osasuna | |||||||
Germany Bundesliga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 19:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Eintr Frankfurt | |||||||
French Ligue 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 19:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Valenciennes | |||||||
Portugal Primera Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 20:15 | FT | 6 - 0 | 1 - 0 | Maritimo | |||||||
Belgium Jupiler League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 13:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Club Brugge | |||||||
22 Apr 2019 16:59 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Beerschot AC | |||||||
Denmark SAS Ligaen ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 11:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | Vendsyssel | |||||||
22 Apr 2019 13:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Aalborg BK | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Copenhagen | |||||||
22 Apr 2019 16:59 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Brondby | |||||||
Sweden Allsvenskan ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 14:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Helsingborg IF | |||||||
USA MLS ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 00:20 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Seattle Sounders | |||||||
Norway Tippeligaen ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 16:59 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Tromso IL | |||||||
22 Apr 2019 16:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Stromsgodset | |||||||
22 Apr 2019 16:59 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Sarpsborg 08 FF | |||||||
22 Apr 2019 16:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ranheim IL | |||||||
22 Apr 2019 16:59 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Stabaek | |||||||
22 Apr 2019 16:59 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Molde | |||||||
22 Apr 2019 19:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Valerenga | |||||||
Ireland Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Dundalk | |||||||
22 Apr 2019 16:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Derry City | |||||||
22 Apr 2019 16:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sligo Rovers | |||||||
22 Apr 2019 16:59 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | St Patrick's | |||||||
Sweden Superettan ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Trelleborgs FF | |||||||
22 Apr 2019 16:30 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Brommapojkarna | |||||||
22 Apr 2019 16:30 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Syrianska FC | |||||||
22 Apr 2019 16:30 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Osters IF | |||||||
Finland Veikkausliga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 16:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Ilves Tampere | |||||||
Turkey Super Lig ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 18:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Besiktas | |||||||
England Divison 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 12:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Coventry | |||||||
22 Apr 2019 13:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Burton Albion FC | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Fleetwood Town | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Gillingham | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Rochdale | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Scunthorpe United | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Sunderland | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 3 | Barnsley | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 3 | 2 - 1 | Oxford United | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Walsall | |||||||
AFC Champions League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Al Ittihad | |||||||
22 Apr 2019 16:20 | FT | 4 - 3 | 1 - 3 | Al Rayyan | |||||||
22 Apr 2019 16:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Persepolis | |||||||
22 Apr 2019 16:59 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Pakhtakor Tashkent | |||||||
Mexico Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 00:06 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Queretaro FC | |||||||
Gouden Gids Divisie ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 13:30 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Roda JC Kerkrade | |||||||
22 Apr 2019 13:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | RKC Waalwijk | |||||||
22 Apr 2019 13:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Sparta Rotterdam | |||||||
22 Apr 2019 13:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Den Bosch | |||||||
22 Apr 2019 13:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Jong AZ | |||||||
22 Apr 2019 13:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Go Ahead Eagles | |||||||
22 Apr 2019 13:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Eindhoven | |||||||
22 Apr 2019 13:30 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Almere City FC | |||||||
22 Apr 2019 13:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Jong Ajax Amsterdam | |||||||
22 Apr 2019 13:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Volendam | |||||||
Argentina Primera B Nacional ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 01:30 | FT | 2 - 4 | 1 - 2 | Almagro | |||||||
Switzerland National Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Young Boys | |||||||
Israel Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 19:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Maccabi Haifa | |||||||
Cyprus 1 Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 16:59 | FT | 5 - 2 | 3 - 2 | Omonia Nicosia FC | |||||||
Romania - Division A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Concordia Chiajna | |||||||
22 Apr 2019 19:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Botosani | |||||||
Poland ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 14:30 | FT | 2 - 3 | 2 - 1 | Wisla Plock | |||||||
22 Apr 2019 14:30 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Zaglebie Sosnowiec | |||||||
22 Apr 2019 16:59 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Slask Wroclaw | |||||||
22 Apr 2019 16:59 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Arka Gdynia | |||||||
Bulgaria ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 18:00 | FT | 2 - 5 | 1 - 4 | Botev Vratsa | |||||||
Slovenia Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 16:59 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Domzale | |||||||
Switzerland Challenge League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 13:30 | FT | 0 - 4 | 0 - 3 | Aarau | |||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 00:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Always Ready | |||||||
22 Apr 2019 20:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Real Potosi | |||||||
Korea K League Challenge ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 11:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Bucheon 1995 | |||||||
22 Apr 2019 11:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Seoul E Land | |||||||
Ecuador Copa Pilsener A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 00:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Independiente Jose Teran | |||||||
Colombia Copa Mustang ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 00:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Pasto | |||||||
22 Apr 2019 02:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Atletico Nacional | |||||||
Ukraine U21 Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 11:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Desna Chernihiv U21 | |||||||
22 Apr 2019 11:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Illichivets U21 | |||||||
22 Apr 2019 13:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Chernomorets Odessa U21 | |||||||
Australia Queensland State League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 07:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 3 | Brisbane Olympic United FC | |||||||
22 Apr 2019 08:00 | FT | 3 - 8 | 1 - 5 | Eastern Suburbs | |||||||
22 Apr 2019 08:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Queensland Lions SC | |||||||
22 Apr 2019 08:15 | FT | 5 - 1 | 4 - 0 | SWQ Thunder | |||||||
22 Apr 2019 09:00 | FT | 1 - 6 | 0 - 1 | Gold Coast Knights | |||||||
Georgia Pirveli Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 12:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Baia Zugdidi | |||||||
22 Apr 2019 12:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Gagra | |||||||
Sweden Div 1 Sodra ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Atvidabergs FF | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Tvaakers IF | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Oskarshamns AIK | |||||||
22 Apr 2019 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Lindome GIF | |||||||
22 Apr 2019 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Skovde AIK | |||||||
Russia Div 2 Ural-Povolzhye ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 10:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Nosta Novotroitsk | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Chelyabinsk | |||||||
Sweden Div 2 Norra Svealand ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 13:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Ifk Mora | |||||||
Argentina Prim B Metropolitana ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 19:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Sacachispas | |||||||
22 Apr 2019 19:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | San Telmo | |||||||
Venezuela Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 22:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 1 | Deportivo La Guaira | |||||||
Paraguayan Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 00:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Nacional Asuncion | |||||||
22 Apr 2019 23:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | General Diaz | |||||||
Turkey 2 Ligi A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 16:59 | FT | 7 - 1 | 6 - 0 | Karabukspor | |||||||
Czech Republic 2. Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 12:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Fotbal Trinec | |||||||
Sweden Div 2 Norrland ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Bodens BK | |||||||
22 Apr 2019 15:30 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Anundsjo If | |||||||
22 Apr 2019 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Gefle IF | |||||||
22 Apr 2019 16:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Umea FC | |||||||
Israel Leumit League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 16:59 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Hapoel Kfar Saba | |||||||
22 Apr 2019 16:59 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Hapoel Natzrat Illit | |||||||
22 Apr 2019 16:59 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Beitar Tel Aviv Ramla | |||||||
22 Apr 2019 16:59 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Hapoel Ashkelon | |||||||
Norway Adeccoligaen ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 14:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Nest-Sotra | |||||||
22 Apr 2019 16:59 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Start Kristiansand | |||||||
22 Apr 2019 16:59 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Kongsvinger | |||||||
22 Apr 2019 16:59 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Strommen | |||||||
22 Apr 2019 16:59 | FT | 4 - 2 | 3 - 1 | Skeid Oslo | |||||||
22 Apr 2019 16:59 | FT | 3 - 3 | 2 - 3 | Sandefjord | |||||||
22 Apr 2019 16:59 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Notodden FK | |||||||
Ukraine Division 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Fk Avanhard Kramatorsk | |||||||
Norway 2 Division A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 13:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Egersunds IK | |||||||
22 Apr 2019 13:10 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Arendal | |||||||
22 Apr 2019 14:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Levanger | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Byasen Toppfotball | |||||||
22 Apr 2019 16:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Nardo | |||||||
22 Apr 2019 16:59 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Fredrikstad | |||||||
22 Apr 2019 18:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Sola | |||||||
Norway 2 Division B ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Asker | |||||||
22 Apr 2019 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Oppsal | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Sotra Sk | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Alta | |||||||
22 Apr 2019 16:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Asane Fotball | |||||||
22 Apr 2019 18:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Baerum SK | |||||||
Armenia Division 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 13:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Banants C | |||||||
22 Apr 2019 14:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Erebuni | |||||||
Zimbabwe Premier Soccer League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Herentals College | |||||||
22 Apr 2019 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Mushowani Stars | |||||||
22 Apr 2019 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Triangle Fc | |||||||
Greece Super League 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Kerkyra | |||||||
22 Apr 2019 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Doxa Dramas | |||||||
22 Apr 2019 13:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Irodotos | |||||||
22 Apr 2019 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Giorgos Karaiskakis | |||||||
22 Apr 2019 13:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Volos Nfc | |||||||
Lithuania - 2. Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Stumbras Ii | |||||||
22 Apr 2019 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Nevezis | |||||||
Faroe Islands Cup ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 14:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Ki Klaksvik | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 10 - 0 | 4 - 0 | Toftir B68 | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 5 - 1 | 3 - 0 | Tb Tuoroyri | |||||||
22 Apr 2019 16:59 | FT | 4 - 0 | 0 - 0 | B71 Sandur | |||||||
Serbia Prva Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 16:59 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Sloboda Uzice Sevojno | |||||||
England Divison 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Northampton Town | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Notts County | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Cambridge United | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Carlisle | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Tranmere Rovers | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Newport County | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Port Vale | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 4 - 0 | 0 - 0 | Cheltenham Town | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Mansfield Town | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Exeter City | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Crewe Alexandra | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Colchester United | |||||||
Sweden Div 2 Sodra Svealand ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 12:00 | FT | 4 - 2 | 1 - 1 | Afk Linkoping | |||||||
22 Apr 2019 13:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Tyreso Ff | |||||||
22 Apr 2019 13:00 | FT | 2 - 6 | 1 - 1 | Assyriska If I Norrkoping | |||||||
22 Apr 2019 18:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Arameisk-syrianska If | |||||||
22 Apr 2019 18:30 | FT | 6 - 1 | 4 - 0 | Varmbols Fc | |||||||
Sweden Div 2 Sodra Gotaland ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 13:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 0 | Dalstorps If | |||||||
22 Apr 2019 14:00 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Nassjo Ff | |||||||
Korea Women's League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Hwacheon Kspo Womens | |||||||
22 Apr 2019 11:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Nữ Seoul Amazones | |||||||
22 Apr 2019 11:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Changnyeong Womens | |||||||
22 Apr 2019 11:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Nữ Busan Sangmu | |||||||
German 3. Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 18:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Eintr. Braunschweig | |||||||
German Frauen Bundesliga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 12:00 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Nữ Fcr 2001 Duisburg | |||||||
England Northern Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Gainsborough Trinity | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Stalybridge Celtic | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Bamber Bridge | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 6 | 0 - 3 | Buxton FC | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Basford Utd | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Stafford Rangers | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | Scarborough | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Witton Albion | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Farsley Celtic | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Lancaster City | |||||||
Scottish Development League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 14:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Hibernian Fc U20 | |||||||
22 Apr 2019 14:00 | FT | 4 - 2 | 2 - 0 | St Mirren U20 | |||||||
22 Apr 2019 14:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Celtic U20 | |||||||
22 Apr 2019 14:00 | FT | 5 - 1 | 1 - 0 | Dundee U20 | |||||||
22 Apr 2019 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Falkirk U20 | |||||||
Saudi Arabia Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 16:50 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Dhamk | |||||||
England Southern Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Metropolitan Police | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Hendon | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 6 - 0 | 2 - 0 | Tiverton Town | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Basingstoke Town | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Wimborne Town | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 9 - 1 | 3 - 0 | Staines Town | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Weymouth | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Hartley Wintney | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 3 - 2 | 0 - 0 | Merthyr Town | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Kings Langley | |||||||
22 Apr 2019 15:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Salisbury City | |||||||
England Conference ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Havant and Waterlooville | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Bromley | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Hartlepool United FC | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Dagenham and Redbridge | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Boreham Wood | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Maidenhead United | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Dover Athletic | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Wrexham | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Gateshead | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | AFC Fylde | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Leyton Orient | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Maidstone United | |||||||
Australia FFA Cup ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 05:20 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Adelaide Blue Eagles | |||||||
22 Apr 2019 08:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Bayswater City | |||||||
22 Apr 2019 08:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | ECU Joondalup | |||||||
22 Apr 2019 08:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Balga Sc | |||||||
22 Apr 2019 08:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Shamrock Rovers Sc | |||||||
22 Apr 2019 08:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Armadale | |||||||
22 Apr 2019 08:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Rockingham City | |||||||
22 Apr 2019 08:05 | FT | 3 - 2 | 0 - 1 | Port Kennedy Sc | |||||||
22 Apr 2019 09:00 | FT | 4 - 0 | 0 - 0 | Joondalup United | |||||||
England Conference North Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Alfreton Town | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Hereford | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Ashton United | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | York City | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Brackley Town | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Blyth Spartans | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Darlington | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Nuneaton Town | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Kidderminster | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Chorley | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Curzon Ashton | |||||||
England Conference South Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Oxford City | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Wealdstone | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | St Albans City | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Billericay Town | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Woking | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 1 | Welling United | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 3 - 2 | 0 - 2 | Chippenham Town | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Truro City | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Weston Super Mare | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Eastbourne Borough | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Hungerford Town | |||||||
Jordan Divison 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Ethad Al-Ramtha | |||||||
22 Apr 2019 14:00 | FT | 3 - 5 | 1 - 2 | Kufer Soom | |||||||
22 Apr 2019 14:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Al Tora | |||||||
Bahrain Division 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 16:45 | FT | 7 - 1 | 3 - 1 | Qalali | |||||||
22 Apr 2019 16:45 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Isa Town | |||||||
22 Apr 2019 16:45 | FT | 7 - 1 | 3 - 0 | Al Ittifaq | |||||||
22 Apr 2019 16:45 | FT | 0 - 8 | 0 - 2 | Busaiteen | |||||||
Israel State League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 14:30 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | Beitar Kfar Saba Shlomi | |||||||
Chile Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 01:30 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Everton CD | |||||||
Mexico Primera Divison A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 02:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Csyd Dorados De Sinaloa | |||||||
Bulgaria Division 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Cska 1948 Sofia | |||||||
22 Apr 2019 16:59 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Botev Galabovo | |||||||
Ecuador Campeonato Serie B ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 22:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Santo Domingo | |||||||
Malta Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 16:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | St Andrews | |||||||
22 Apr 2019 18:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Birkirkara FC | |||||||
22 Apr 2019 19:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Hibernians FC | |||||||
Malta First Division League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 16:59 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | San Gwann | |||||||
22 Apr 2019 16:59 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Mqabba | |||||||
22 Apr 2019 19:15 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Zejtun Corinthians | |||||||
22 Apr 2019 19:15 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Qrendi | |||||||
Kosovo Super League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Kf Flamurtari Pristina Kos | |||||||
22 Apr 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ballkani | |||||||
Myanmar National League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 10:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Ayeyawady United | |||||||
22 Apr 2019 10:30 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Southern Myanmar | |||||||
Australia New South Wales Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 06:10 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Mt Druitt Town Rangers | |||||||
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 19:30 | FT | 4 - 2 | 3 - 0 | Argentino De Merlo | |||||||
USA Women ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 03:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Orlando Pride Womens | |||||||
TAS Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 04:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Riverside Olympic | |||||||
22 Apr 2019 05:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Launceston City | |||||||
22 Apr 2019 05:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Devonport City Striker | |||||||
Sweden Div 3 Mellersta ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 15:30 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Anundsjo If | |||||||
Sweden Div 2 Ostra Gotaland ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 13:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 0 | Dalstorps If | |||||||
22 Apr 2019 14:00 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Nassjo Ff | |||||||
Armenia Cup ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Apr 2019 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Avan Academy | |||||||
22 Apr 2019 13:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Banants |
Σύνολο αγώνων: 298
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
Πρωταθλήματος (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...