ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ποδόσφαιρο 22-07-2018
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Ώρα | Minute | Εντός έδρας | Τελικά | Ημίχρονα | Εκτός έδρας | ανάλυση | |||||
International Friendly ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 09:30 | ? - ? | ? - ? | Blau Weiss Linz | ||||||||
22 Jul 2018 10:30 | FT | 0 - 5 | 0 - 5 | Athletic Bilbao | |||||||
22 Jul 2018 13:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | AZ Alkmaar | |||||||
22 Jul 2018 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Huddersfield Town | |||||||
22 Jul 2018 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Leeds United | |||||||
22 Jul 2018 14:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Renate Ac | |||||||
22 Jul 2018 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Blackburn Rovers | |||||||
22 Jul 2018 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Panathinaikos | |||||||
22 Jul 2018 16:30 | ? - ? | ? - ? | Virtus Entella | ||||||||
22 Jul 2018 16:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 3 | Rizespor | |||||||
22 Jul 2018 16:59 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Goztepe | |||||||
22 Jul 2018 19:00 | ? - ? | ? - ? | Gillingham | ||||||||
22 Jul 2018 19:00 | ? - ? | ? - ? | Alicante | ||||||||
22 Jul 2018 19:45 | ? - ? | ? - ? | Glentoran | ||||||||
22 Jul 2018 20:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Everton | |||||||
22 Jul 2018 20:00 | FT | 5 - 1 | 2 - 0 | Carpi | |||||||
22 Jul 2018 22:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | San Jose Earthquakes | |||||||
Brasil Serie A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 01:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Corinthians Paulista | |||||||
22 Jul 2018 20:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Gremio | |||||||
22 Jul 2018 20:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Atletico Mineiro | |||||||
22 Jul 2018 20:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Vitoria Salvador BA | |||||||
22 Jul 2018 20:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | America MG | |||||||
22 Jul 2018 20:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Fluminense | |||||||
22 Jul 2018 23:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Santos | |||||||
22 Jul 2018 23:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Atletico Paranaense | |||||||
Denmark SAS Ligaen ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 11:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Randers FC | |||||||
22 Jul 2018 13:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | Sonderjyske | |||||||
22 Jul 2018 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Nordsjaelland | |||||||
22 Jul 2018 16:59 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Vejle | |||||||
Sweden Allsvenskan ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 14:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Hacken | |||||||
22 Jul 2018 14:00 | FT | 5 - 1 | 1 - 1 | Brommapojkarna | |||||||
22 Jul 2018 16:30 | FT | 3 - 2 | 1 - 2 | IFK Goteborg | |||||||
Iceland Premier Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | IBV Vestmannaeyjar | |||||||
22 Jul 2018 16:59 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Vikingur Reykjavik | |||||||
22 Jul 2018 18:00 | FT | 5 - 1 | 2 - 0 | Fylkir | |||||||
22 Jul 2018 18:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Stjarnan | |||||||
22 Jul 2018 20:15 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Hafnarfjordur FH | |||||||
USA MLS ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 00:05 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | New England Revolution | |||||||
22 Jul 2018 00:05 | FT | 1 - 3 | 1 - 0 | Los Angeles Galaxy | |||||||
22 Jul 2018 00:05 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Toronto FC | |||||||
22 Jul 2018 01:15 | FT | 3 - 2 | 0 - 1 | Orlando City | |||||||
22 Jul 2018 02:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Dallas | |||||||
22 Jul 2018 03:05 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Colorado Rapids | |||||||
22 Jul 2018 04:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Montreal Impact | |||||||
Ireland Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Shamrock Rovers | |||||||
Republic Gambrinus Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 14:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Synot Slovacko | |||||||
22 Jul 2018 16:59 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Slavia Praha | |||||||
Finland Veikkausliga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | IFK Mariehamn | |||||||
22 Jul 2018 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | VPS Vaasa | |||||||
22 Jul 2018 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Ps Kemi | |||||||
Mexico Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 01:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Monterrey | |||||||
22 Jul 2018 03:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Chivas Guadalajara | |||||||
22 Jul 2018 03:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Club Leon | |||||||
22 Jul 2018 18:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Morelia | |||||||
Portugal League Cup ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Arouca | |||||||
22 Jul 2018 19:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Leixoes | |||||||
Switzerland National Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Lugano | |||||||
22 Jul 2018 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Grasshoppers | |||||||
22 Jul 2018 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Thun | |||||||
U19 European ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 16:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Bồ Đào Nha U19 | |||||||
22 Jul 2018 16:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Na Uy U19 | |||||||
Korea League Classic ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 10:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Seoul | |||||||
22 Jul 2018 11:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Daegu FC | |||||||
22 Jul 2018 11:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Jeonbuk Hyundai Motors | |||||||
Vietnam ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Hải Phòng | |||||||
22 Jul 2018 13:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Quảng Ninh | |||||||
J-League Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 10:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sanfrecce Hiroshima | |||||||
22 Jul 2018 10:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Shonan Bellmare | |||||||
22 Jul 2018 10:30 | FT | 6 - 2 | 3 - 1 | Kashiwa Reysol | |||||||
22 Jul 2018 11:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Urawa Red Diamonds | |||||||
22 Jul 2018 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Jubilo Iwata | |||||||
22 Jul 2018 11:00 | FT | 5 - 2 | 3 - 0 | Yokohama F Marinos | |||||||
22 Jul 2018 11:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Shimizu S-Pulse | |||||||
22 Jul 2018 11:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | V-Varen Nagasaki | |||||||
22 Jul 2018 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Vegalta Sendai | |||||||
Russian Cup ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Luki Energiya | |||||||
22 Jul 2018 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Metallurg Lipetsk | |||||||
Russian First Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 11:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Shinnik Yaroslavl | |||||||
22 Jul 2018 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Tom Tomsk | |||||||
22 Jul 2018 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Chertanovo Moscow | |||||||
22 Jul 2018 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Sochi | |||||||
22 Jul 2018 16:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Tambov | |||||||
22 Jul 2018 16:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | FK Tyumen | |||||||
22 Jul 2018 16:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Mordovia Saransk | |||||||
22 Jul 2018 16:59 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Luch-Energiya | |||||||
22 Jul 2018 17:10 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | SKA Energiya Khabarovsk | |||||||
Singapore ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 10:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Albirex Niigata FC | |||||||
22 Jul 2018 10:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Young Lions | |||||||
Indonesia Super Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 07:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Persipura Jayapura | |||||||
22 Jul 2018 09:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Persebaya Surabaya | |||||||
22 Jul 2018 12:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Persib Bandung | |||||||
Ukraine Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 12:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Illichivets mariupol | |||||||
22 Jul 2018 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | PFC Oleksandria | |||||||
22 Jul 2018 17:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Lviv | |||||||
Romania - Division A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Dunarea Calarasi | |||||||
22 Jul 2018 19:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Voluntari | |||||||
Thailand ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 12:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Air Force Central | |||||||
22 Jul 2018 12:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Ratchaburi FC | |||||||
22 Jul 2018 13:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Buriram United | |||||||
22 Jul 2018 13:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Samut Prakan City | |||||||
Hungary ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 16:30 | FT | 4 - 1 | 3 - 1 | Diosgyor | |||||||
22 Jul 2018 18:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | MTK Hungaria FC | |||||||
Poland ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 14:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Korona Kielce | |||||||
22 Jul 2018 16:59 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Lech Poznan | |||||||
Serbia ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 18:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Partizan Belgrade | |||||||
22 Jul 2018 19:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Proleter Novi Sad | |||||||
Malaysia Super League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 14:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Negeri Sembilan | |||||||
22 Jul 2018 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Kedah | |||||||
Bulgaria ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 16:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Beroe | |||||||
22 Jul 2018 18:45 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Lokomotiv Plovdiv | |||||||
Slovakia ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 18:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | DAC Dunajska Streda | |||||||
22 Jul 2018 18:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 1 | Slovan Bratislava | |||||||
Slovenia Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 17:15 | FT | 0 - 5 | 0 - 1 | NK Maribor | |||||||
22 Jul 2018 19:15 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Krsko Posavlje | |||||||
Belarus Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 14:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Dinamo Minsk | |||||||
Kazakhstan Super League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Irtysh Pavlodar | |||||||
22 Jul 2018 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Kairat Almaty | |||||||
Bosnia Premijer Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 16:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | FK Sarajevo | |||||||
22 Jul 2018 19:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Tuzla City | |||||||
China Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 12:35 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | ShenHua SVA FC | |||||||
22 Jul 2018 12:35 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | Tianjin Quanjian | |||||||
22 Jul 2018 12:35 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Jiangsu Suning | |||||||
22 Jul 2018 12:35 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Guizhou Zhicheng | |||||||
Vietnam First Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 11:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Đồng Tháp | |||||||
Austria Cup ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 10:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Austria Wien | |||||||
22 Jul 2018 15:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Rheindorf Altach | |||||||
22 Jul 2018 16:15 | FT | 0 - 6 | 0 - 2 | Red Bull Salzburg | |||||||
Estonia ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 14:00 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Paide Linnameeskond | |||||||
22 Jul 2018 16:59 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Nomme JK Kalju | |||||||
22 Jul 2018 16:59 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Tartu JK Tammeka | |||||||
Belgium Super Cup ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 19:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Standard Liege | |||||||
Switzerland Challenge League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 15:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Vaduz | |||||||
International Champions Cup ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 21:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 0 | Borussia Dortmund | |||||||
Malaysia Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 09:45 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Pulau Pinang | |||||||
22 Jul 2018 13:15 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Felcra | |||||||
Costa Rica Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 03:05 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Universidad de Costa Rica | |||||||
22 Jul 2018 18:05 | FT | 1 - 4 | 0 - 2 | Alajuelense | |||||||
22 Jul 2018 20:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Cartagines Deportiva SA | |||||||
22 Jul 2018 22:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Guadalupe | |||||||
22 Jul 2018 22:05 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Ad San Carlos | |||||||
22 Jul 2018 23:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Santos De Guapiles | |||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 20:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Destroyers | |||||||
22 Jul 2018 22:15 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Universitario de Sucre | |||||||
22 Jul 2018 22:15 | FT | 4 - 2 | 2 - 1 | San Jose | |||||||
Korea K League Challenge ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Seongnam FC | |||||||
22 Jul 2018 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Busan I'Park | |||||||
Ecuador Copa Pilsener A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 00:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Tecnico Universitario | |||||||
22 Jul 2018 21:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Deportivo Cuenca | |||||||
22 Jul 2018 23:30 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | CD El Nacional | |||||||
Latvia - 1. Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 15:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Jelgava | |||||||
22 Jul 2018 15:00 | FT | 4 - 1 | 3 - 1 | Fk Valmiera | |||||||
22 Jul 2018 16:59 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Rigas Futbola Skola | |||||||
Colombia Copa Mustang ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 00:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Atletico Junior Barranquilla | |||||||
22 Jul 2018 01:45 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Deportivo Cali | |||||||
22 Jul 2018 21:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Independiente Santa Fe | |||||||
22 Jul 2018 23:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Deportiva Once Caldas | |||||||
22 Jul 2018 23:15 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Boyaca Chico | |||||||
Ukraine U21 Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 09:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Olimpic Donetsk U21 | |||||||
South Australian Super League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 06:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Adelaide United Fc Youth | |||||||
Japan Football League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 07:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Gamba Osaka U23 | |||||||
22 Jul 2018 09:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Blaublitz Akita | |||||||
22 Jul 2018 11:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Thespa Kusatsu Gunma | |||||||
Sweden Div 1 Sodra ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Tvaakers IF | |||||||
Colombia Copa Premier ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 21:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Valledupar | |||||||
22 Jul 2018 21:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Bogota | |||||||
22 Jul 2018 22:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Real Cartagena | |||||||
Western Australia Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 08:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Bayswater City | |||||||
Venezuela Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 20:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Lara | |||||||
22 Jul 2018 20:40 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Monagas SC | |||||||
22 Jul 2018 21:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Carabobo | |||||||
22 Jul 2018 22:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Metropolitanos | |||||||
22 Jul 2018 22:15 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Deportivo Anzoategui | |||||||
22 Jul 2018 23:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Tachira | |||||||
Australia Victorian Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 07:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Hume City | |||||||
22 Jul 2018 07:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Bentleigh Greens | |||||||
Paraguayan Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 20:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Guarani CA | |||||||
Chinese Football League Divison 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 12:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Wuhan ZALL | |||||||
22 Jul 2018 12:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Shenzhen | |||||||
22 Jul 2018 12:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Shijiazhuang Ever Bright | |||||||
22 Jul 2018 12:35 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Qingdao Yellow Sea Pharmaceutical | |||||||
Brisbane Premier emier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 08:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Virginia United | |||||||
Czech Republic 2. Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 09:15 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Chrudim | |||||||
22 Jul 2018 16:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Fotbal Trinec | |||||||
22 Jul 2018 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Hradec Kralove | |||||||
22 Jul 2018 16:59 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Vysocina Jihlava | |||||||
Sweden Div 2 Norrland ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 14:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Akropolis IF | |||||||
22 Jul 2018 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Tegs Thoren ff | |||||||
22 Jul 2018 16:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Carlstad United BK | |||||||
Norway Adeccoligaen ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 16:59 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Ham-Kam | |||||||
22 Jul 2018 16:59 | FT | 3 - 2 | 0 - 1 | Strommen | |||||||
22 Jul 2018 16:59 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Levanger | |||||||
22 Jul 2018 16:59 | FT | 4 - 1 | 3 - 1 | Jerv | |||||||
22 Jul 2018 16:59 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Sandnes Ulf | |||||||
22 Jul 2018 16:59 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Nest-Sotra | |||||||
22 Jul 2018 16:59 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Notodden FK | |||||||
Ukraine Division 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 16:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Volyn | |||||||
22 Jul 2018 17:25 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Ahrobiznes Volochysk | |||||||
Norway 2 Division B ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 16:59 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Skeid Oslo | |||||||
22 Jul 2018 16:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Arendal | |||||||
Zimbabwe Premier Soccer League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Chicken Inn | |||||||
22 Jul 2018 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Ngezi Platinum Stars | |||||||
22 Jul 2018 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Highlanders Fc | |||||||
22 Jul 2018 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Zpc Kariba | |||||||
Estonia Esi Liiga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 16:59 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Jk Tallinna Kalev Iii | |||||||
22 Jul 2018 16:59 | FT | 5 - 0 | 3 - 0 | Elva | |||||||
Iceland Division 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 15:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Leiknir F | |||||||
22 Jul 2018 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Kari Akranes | |||||||
Iceland Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 16:59 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Ir Reykjavik | |||||||
Slovakia 2. Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 16:30 | FT | 6 - 4 | 4 - 2 | Partizan Bardejov | |||||||
Australia Victorian Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 06:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | North Geelong Warriors | |||||||
22 Jul 2018 06:00 | FT | 3 - 3 | 2 - 2 | Sunshine George Cross | |||||||
22 Jul 2018 06:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Ballarat Red Devils | |||||||
Kazakhstan Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 12:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Taraz | |||||||
Latvia - 2. Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 12:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Fk Auda Riga | |||||||
Chinese Football League Divison 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 12:35 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Ningxia Qidongli | |||||||
Thailand Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 12:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 2 | Khonkaen FC | |||||||
22 Jul 2018 12:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Samut Sakhon | |||||||
22 Jul 2018 13:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Krabi Fc | |||||||
22 Jul 2018 13:00 | FT | 4 - 4 | 1 - 0 | Rayong | |||||||
Slovakia Cup ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 09:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Stara Lubovna | |||||||
22 Jul 2018 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Lokomotiva Devinska Nova Ves | |||||||
22 Jul 2018 16:00 | FT | 3 - 2 | 0 - 2 | Badin | |||||||
22 Jul 2018 16:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Mfk Lokomotiva Zvolen | |||||||
22 Jul 2018 16:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Salkova | |||||||
22 Jul 2018 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Tjd Pribelce | |||||||
22 Jul 2018 16:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Mfk Spartak Hrinova | |||||||
22 Jul 2018 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Csm Tisovec | |||||||
22 Jul 2018 16:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 3 | Sokol Medzibrod | |||||||
22 Jul 2018 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Ftc Filakovo | |||||||
22 Jul 2018 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Slovenske Darmoty | |||||||
22 Jul 2018 16:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Oravske Vesele | |||||||
22 Jul 2018 16:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 1 | Osk Rosina | |||||||
22 Jul 2018 16:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 1 | Dolny Kubin | |||||||
22 Jul 2018 16:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Javornik Makov | |||||||
22 Jul 2018 16:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Banik Stranavy | |||||||
22 Jul 2018 16:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 2 | Jednota Banova | |||||||
22 Jul 2018 16:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Msk Fomat Martin | |||||||
22 Jul 2018 16:00 | FT | 5 - 1 | 4 - 0 | Dynamo Diviaky | |||||||
22 Jul 2018 16:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Cadca | |||||||
22 Jul 2018 16:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Poltar | |||||||
22 Jul 2018 16:00 | FT | 5 - 0 | 1 - 0 | Mfk Detva | |||||||
22 Jul 2018 16:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Tatran Vlm | |||||||
22 Jul 2018 16:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | SK Pramen Kovacova | |||||||
22 Jul 2018 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Humenne | |||||||
22 Jul 2018 16:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Strazske | |||||||
22 Jul 2018 16:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 2 | Mfk Vranov Nad Topou | |||||||
22 Jul 2018 16:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Ofk Tatran Kracunovce | |||||||
22 Jul 2018 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Mfk Sobrance | |||||||
22 Jul 2018 16:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Mfk Velke Kapusany | |||||||
22 Jul 2018 16:00 | FT | 2 - 6 | 1 - 3 | Pavlovce Nad Uhom | |||||||
22 Jul 2018 16:00 | FT | 5 - 1 | 1 - 1 | Sm Streda Nad Bodrogom | |||||||
22 Jul 2018 16:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Mladost Kalsa | |||||||
22 Jul 2018 16:00 | FT | 1 - 6 | 1 - 0 | Krasnohorske Podhradie | |||||||
22 Jul 2018 16:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Mfk Spartak Medzev | |||||||
22 Jul 2018 16:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Kechnec | |||||||
22 Jul 2018 16:00 | FT | 3 - 7 | 2 - 3 | Geca | |||||||
22 Jul 2018 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Cana | |||||||
22 Jul 2018 16:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 1 | Slavia Tu Kosice | |||||||
22 Jul 2018 16:00 | FT | 5 - 2 | 0 - 0 | 1931 Hranovnica | |||||||
22 Jul 2018 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Start Hrabusice | |||||||
22 Jul 2018 16:00 | FT | 5 - 1 | 2 - 0 | Tatran Lubica | |||||||
22 Jul 2018 16:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 2 | Gerlachov | |||||||
22 Jul 2018 16:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Tesla Stropkov | |||||||
22 Jul 2018 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Slovan Zabokreky | |||||||
22 Jul 2018 16:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Kysucke Nove Mesto | |||||||
Poland 3. Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 14:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Rozwoj Katowice | |||||||
Peru Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 02:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Universitario de Deportes | |||||||
22 Jul 2018 16:59 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Melgar | |||||||
22 Jul 2018 19:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Cusco FC | |||||||
22 Jul 2018 22:00 | FT | 5 - 1 | 2 - 1 | Comerciantes Unidos | |||||||
Argentina Cup ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 00:10 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Deportivo Moron | |||||||
22 Jul 2018 19:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Tristan Suarez | |||||||
22 Jul 2018 22:00 | FT | 7 - 0 | 5 - 0 | Central Norte Salta | |||||||
Chile Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 01:00 | FT | 2 - 4 | 1 - 1 | Audax Italiano | |||||||
22 Jul 2018 16:59 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | San Luis Quillota | |||||||
22 Jul 2018 22:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Huachipato | |||||||
Mexico Primera Divison A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 01:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Csyd Dorados De Sinaloa | |||||||
22 Jul 2018 03:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Alebrijes De Oaxaca | |||||||
Scotland League Cup ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Forfar Athletic | |||||||
22 Jul 2018 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Dunfermline | |||||||
Canadian Premier Soccer League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 01:00 | FT | 7 - 1 | 2 - 0 | Real Mississauga Sc | |||||||
22 Jul 2018 01:30 | FT | 1 - 4 | 1 - 2 | Sc Scarborough | |||||||
Japan Football League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 05:00 | FT | 1 - 5 | 1 - 1 | Sony Sendai FC | |||||||
22 Jul 2018 05:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Tegevajaro Miyazaki | |||||||
22 Jul 2018 06:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Veertien Mie | |||||||
22 Jul 2018 07:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Osaka | |||||||
22 Jul 2018 08:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Nara Club | |||||||
United Soccer League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 00:05 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Toronto Fc II | |||||||
22 Jul 2018 00:05 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Charleston Battery | |||||||
22 Jul 2018 00:05 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Atlanta United Fc Ii | |||||||
22 Jul 2018 00:05 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Nashville Sc | |||||||
22 Jul 2018 00:35 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | New York Red Bulls B | |||||||
22 Jul 2018 00:35 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Charlotte Independence | |||||||
22 Jul 2018 00:35 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Indy Eleven | |||||||
22 Jul 2018 01:15 | FT | 4 - 2 | 2 - 1 | Tulsa Roughneck | |||||||
22 Jul 2018 01:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Orange County Fc | |||||||
22 Jul 2018 01:30 | FT | 4 - 2 | 2 - 1 | Real Monarchs Slc | |||||||
22 Jul 2018 04:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Okc Energy Fc | |||||||
22 Jul 2018 22:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Las Vegas Lights | |||||||
22 Jul 2018 22:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Rio Grande Valley Fc Toros | |||||||
Paraguay Division 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 14:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Sportivo Trinidense | |||||||
22 Jul 2018 14:30 | FT | 3 - 2 | 3 - 1 | Resistencia Sc | |||||||
22 Jul 2018 20:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Deportivo Liberacion | |||||||
Chile Primera B ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 16:59 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Cd Copiapo S.a. | |||||||
22 Jul 2018 20:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | La Serena | |||||||
22 Jul 2018 20:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Csyd Barnechea | |||||||
22 Jul 2018 20:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Valdivia Huadiwei sub | |||||||
22 Jul 2018 21:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | San Marcos De Arica | |||||||
Myanmar National League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 10:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Zwekapin United | |||||||
22 Jul 2018 10:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Yadanabon | |||||||
Australia New South Wales Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 08:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Marconi Stallions | |||||||
Australia New South Wales Northern Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 05:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Weston Workers | |||||||
22 Jul 2018 05:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Edgeworth Eagles | |||||||
22 Jul 2018 05:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Maitland | |||||||
22 Jul 2018 05:30 | FT | 0 - 5 | 0 - 3 | Broadmeadow Magic | |||||||
USA Women ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 00:05 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Portland Thorns Fc Womens | |||||||
22 Jul 2018 00:05 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Houston Dash Womens | |||||||
TAS Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 05:15 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | South Hobart | |||||||
Australian cloth ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 07:05 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | St George Willawong | |||||||
Primera Division de Uruguay ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 19:00 | FT | 2 - 5 | 2 - 2 | Defensor SC | |||||||
22 Jul 2018 19:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Ca Progreso | |||||||
22 Jul 2018 19:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Centro Atletico Fenix | |||||||
22 Jul 2018 23:00 | FT | 3 - 2 | 0 - 1 | Ca Torque | |||||||
Sudan Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Merikh Kosti | |||||||
22 Jul 2018 15:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Wad Hashem Senar | |||||||
22 Jul 2018 18:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Al Merreikh | |||||||
22 Jul 2018 18:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Khartoum Al Watani | |||||||
22 Jul 2018 18:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Hay Al Wadi | |||||||
22 Jul 2018 18:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Ahli Al Khartoum | |||||||
Central American Games ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
22 Jul 2018 01:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Venezuela U20 | |||||||
22 Jul 2018 22:00 | FT | 3 - 2 | 3 - 0 | Trinidad Tobago U20 |
Σύνολο αγώνων: 331
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
Πρωταθλήματος (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...