αποτελέσματα ποδοσφαίρου 02-05-2018
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Ώρα | Minute | Εντός έδρας | Τελικά | Ημίχρονα | Εκτός έδρας | ανάλυση | |||||
Sweden Allsvenskan ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
02 May 2018 18:00 | FT | IK Sirius FK | 2 - 3 | 2 - 1 | AIK Solna | ||||||
Champions League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
02 May 2018 19:45 | FT | AS Roma | 4 - 2 | 1 - 2 | Liverpool | ||||||
AFC CUP ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
02 May 2018 07:30 | FT | Hwaebul | 0 - 2 | 0 - 2 | April 25 Sports Club | ||||||
02 May 2018 12:00 | FT | New Radiant | 5 - 1 | 1 - 0 | Abahani Limited Dhaka | ||||||
02 May 2018 12:00 | FT | Hang Yuen | 1 - 4 | 1 - 2 | Benfica De Macau | ||||||
02 May 2018 13:30 | FT | Altyn Asyr | 5 - 0 | 2 - 0 | Alay Osh | ||||||
02 May 2018 15:30 | FT | Bengaluru | 5 - 0 | 3 - 0 | Aizawl | ||||||
Liga de Honora ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
02 May 2018 16:00 | FT | Vitoria Guimaraes B | 0 - 1 | 0 - 1 | Porto B | ||||||
Copa Libertadores ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
02 May 2018 01:30 | FT | Nacional Montevideo | 1 - 0 | 0 - 0 | Santos | ||||||
02 May 2018 23:15 | FT | Atletico Tucuman | 1 - 0 | 0 - 0 | CA Penarol | ||||||
02 May 2018 23:15 | FT | Atletico Junior Barranquilla | 1 - 1 | 1 - 0 | Boca Juniors | ||||||
Korea League Classic ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
02 May 2018 11:00 | FT | Jeonbuk Hyundai Motors | 2 - 1 | 2 - 0 | Daegu FC | ||||||
02 May 2018 11:30 | FT | Gyeongnam FC | 0 - 0 | 0 - 0 | Seoul | ||||||
02 May 2018 11:30 | FT | Suwon Samsung Bluewings | 0 - 0 | 0 - 0 | Ulsan Hyundai Horang-i | ||||||
02 May 2018 11:30 | FT | Jeju United FC | 3 - 5 | 3 - 3 | Gangwon FC | ||||||
02 May 2018 11:30 | FT | Pohang Steelers | 0 - 0 | 0 - 0 | Incheon United FC | ||||||
02 May 2018 11:30 | FT | Sangju Sangmu Phoenix | 1 - 1 | 1 - 0 | Chunnam Dragons | ||||||
J-League Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
02 May 2018 11:00 | FT | Gamba Osaka | 1 - 0 | 0 - 0 | Vegalta Sendai | ||||||
02 May 2018 11:00 | FT | Kashima Antlers | 2 - 1 | 2 - 1 | V-Varen Nagasaki | ||||||
02 May 2018 11:00 | FT | Kawasaki Frontale | 0 - 2 | 0 - 1 | Urawa Red Diamonds | ||||||
02 May 2018 11:00 | FT | Nagoya Grampus Eight | 0 - 0 | 0 - 0 | Cerezo Osaka | ||||||
02 May 2018 11:00 | FT | Shonan Bellmare | 1 - 2 | 0 - 2 | Kashiwa Reysol | ||||||
02 May 2018 11:00 | FT | Vissel Kobe | 0 - 0 | 0 - 0 | Tokyo | ||||||
02 May 2018 11:00 | FT | Yokohama F Marinos | 1 - 3 | 0 - 2 | Jubilo Iwata | ||||||
02 May 2018 11:30 | FT | Sanfrecce Hiroshima | 2 - 0 | 1 - 0 | Shimizu S-Pulse | ||||||
02 May 2018 12:00 | FT | Sagan Tosu | 1 - 2 | 0 - 0 | Consadole Sapporo | ||||||
Copa do Brasil ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
02 May 2018 23:30 | FT | Ponte Preta | 0 - 1 | 0 - 1 | Flamengo | ||||||
02 May 2018 23:30 | FT | Atletico Mineiro | 0 - 0 | 0 - 0 | Chapecoense SC | ||||||
Norway NM Cupen ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
02 May 2018 15:00 | FT | Mjolner | 2 - 1 | 1 - 0 | Stjordals Blink | ||||||
02 May 2018 16:30 | FT | Junkeren | 0 - 3 | 0 - 1 | Levanger | ||||||
02 May 2018 16:59 | FT | Arendal | 0 - 3 | 0 - 0 | Start Kristiansand | ||||||
02 May 2018 16:59 | FT | Fredrikstad | 1 - 3 | 0 - 2 | Odd Grenland | ||||||
02 May 2018 16:59 | FT | Nest-Sotra | 2 - 2 | 1 - 0 | Asane Fotball | ||||||
02 May 2018 16:59 | FT | Skeid Oslo | 3 - 0 | 1 - 0 | Sandefjord | ||||||
02 May 2018 16:59 | FT | Orn-Horten | 0 - 6 | 0 - 4 | Sarpsborg 08 FF | ||||||
02 May 2018 16:59 | FT | Alta | 1 - 1 | 0 - 0 | Tromsdalen UIL | ||||||
02 May 2018 16:59 | FT | Egersunds IK | 2 - 1 | 1 - 1 | Jerv | ||||||
02 May 2018 16:59 | FT | Elverum | 1 - 1 | 1 - 1 | KFUM Oslo | ||||||
02 May 2018 16:59 | FT | Brattvag | 0 - 0 | 0 - 0 | Molde | ||||||
02 May 2018 16:59 | FT | Bergsoy | 0 - 6 | 0 - 3 | Kristiansund BK | ||||||
02 May 2018 16:59 | FT | Fyllingsdalen | 1 - 1 | 1 - 0 | Sogndal | ||||||
02 May 2018 16:59 | FT | Fram Larvik | 1 - 1 | 1 - 1 | Mjondalen | ||||||
02 May 2018 16:59 | FT | Harstad | 2 - 5 | 1 - 1 | Bodo Glimt | ||||||
02 May 2018 16:59 | FT | IL Hodd | 0 - 0 | 0 - 0 | Floro | ||||||
02 May 2018 16:59 | FT | Valdres FK | 1 - 3 | 0 - 1 | Stromsgodset | ||||||
02 May 2018 16:59 | FT | Kjelsas IL | 0 - 3 | 0 - 1 | Ullensaker/Kisa IL | ||||||
02 May 2018 16:59 | FT | Notodden FK | 3 - 0 | 0 - 0 | Asker | ||||||
02 May 2018 16:59 | FT | Sandnes Ulf | 1 - 0 | 1 - 0 | FK Vidar | ||||||
02 May 2018 16:59 | FT | Strommen | 1 - 2 | 0 - 0 | Baerum SK | ||||||
02 May 2018 16:59 | FT | Steinkjer | 0 - 5 | 0 - 3 | Rosenborg | ||||||
02 May 2018 16:59 | FT | Ham-Kam | 0 - 0 | 0 - 0 | Honefoss | ||||||
02 May 2018 16:59 | FT | Lysekloster | 1 - 2 | 0 - 1 | FK Haugesund | ||||||
02 May 2018 16:59 | FT | Sotra Sk | 0 - 4 | 0 - 3 | Brann | ||||||
02 May 2018 17:15 | FT | Senja | 0 - 0 | 0 - 0 | Tromso IL | ||||||
02 May 2018 18:00 | FT | Bryne | 1 - 0 | 0 - 0 | Viking | ||||||
Russian First Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
02 May 2018 07:00 | FT | Luch-Energiya | 2 - 2 | 2 - 1 | Avangard | ||||||
02 May 2018 11:00 | FT | Yenisey Krasnoyarsk | 2 - 1 | 0 - 0 | Volgar-Gazprom Astrachan | ||||||
02 May 2018 12:00 | FT | Gazovik Orenburg | 1 - 0 | 1 - 0 | Sibir | ||||||
02 May 2018 13:00 | FT | Spartak Moscow II | 2 - 2 | 1 - 0 | Sochi | ||||||
02 May 2018 13:30 | FT | Tambov | 3 - 1 | 1 - 0 | FK Tyumen | ||||||
02 May 2018 14:00 | FT | Baltika | 0 - 0 | 0 - 0 | Shinnik Yaroslavl | ||||||
02 May 2018 14:00 | FT | Fakel Voronezh | 0 - 1 | 0 - 0 | Tom Tomsk | ||||||
02 May 2018 15:00 | FT | Rotor Volgograd | 0 - 2 | 0 - 2 | Krylya Sovetov Samara | ||||||
02 May 2018 15:00 | FT | Zenit-2 St.Petersburg | 1 - 0 | 1 - 0 | FK Khimki | ||||||
02 May 2018 16:00 | FT | Kuban Krasnodar | 0 - 0 | 0 - 0 | Pari Nizhny Novgorod | ||||||
Singapore ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
02 May 2018 12:45 | FT | Singapore Warriors | 2 - 2 | 2 - 1 | DPMM FC | ||||||
02 May 2018 12:45 | FT | Hougang United FC | 3 - 3 | 0 - 2 | Home United FC | ||||||
02 May 2018 12:45 | FT | Tampines Rovers FC | 1 - 0 | 0 - 0 | Balestier Khalsa FC | ||||||
Malaysia Super League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
02 May 2018 14:00 | FT | Johor FC | 2 - 0 | 0 - 0 | Selangor PB | ||||||
02 May 2018 14:00 | Johor FC | ? - ? | ? - ? | Selangor PB | |||||||
02 May 2018 14:00 | FT | PKNP | 2 - 0 | 2 - 0 | Kelantan FA | ||||||
02 May 2018 14:00 | FT | Kuala Lumpur | 2 - 1 | 2 - 1 | Selangor PKNS | ||||||
02 May 2018 14:00 | FT | Melaka United | 1 - 2 | 0 - 1 | Perak | ||||||
Egypt Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
02 May 2018 15:30 | FT | EL Masry | 1 - 1 | 0 - 0 | Enppi | ||||||
Slovenia Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
02 May 2018 14:00 | FT | Triglav Gorenjska | 2 - 0 | 2 - 0 | Krsko Posavlje | ||||||
02 May 2018 15:00 | FT | NK Rudar Velenje | 1 - 3 | 0 - 1 | NK Maribor | ||||||
02 May 2018 16:59 | FT | Domzale | 4 - 0 | 2 - 0 | Ankaran Hrvatini Mas Tech | ||||||
Iraq ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
02 May 2018 14:30 | FT | Al Najaf | 2 - 0 | 1 - 0 | Al Bahri | ||||||
02 May 2018 14:30 | FT | Baghdad | 0 - 1 | 0 - 1 | Al Quwa Al Jawiya | ||||||
Morocco Super League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
02 May 2018 16:00 | FT | Rcoz Oued Zem | 3 - 1 | 2 - 0 | RCA Raja Casablanca Atlhletic | ||||||
02 May 2018 18:00 | FT | Maghrib Association Tetouan | 1 - 0 | 0 - 0 | Renaissance Sportive de Berkane | ||||||
Estonia ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
02 May 2018 16:59 | FT | Parnu Linnameeskond | 1 - 1 | 0 - 0 | Paide Linnameeskond | ||||||
02 May 2018 16:59 | FT | JK Tallinna Kalev | 1 - 2 | 0 - 0 | Viljandi Jk Tulevik | ||||||
02 May 2018 17:30 | FT | Flora Tallinn | 3 - 3 | 0 - 1 | Nomme JK Kalju | ||||||
Denmark 1.Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
02 May 2018 16:59 | FT | Fredericia | 0 - 0 | 0 - 0 | Roskilde | ||||||
Armenia Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
02 May 2018 16:59 | FT | Alashkert | 0 - 0 | 0 - 0 | Shirak | ||||||
02 May 2018 16:59 | FT | Pyunik | 2 - 1 | 0 - 0 | Banants | ||||||
Lithuania - 1. Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
02 May 2018 16:00 | FT | Palanga | 1 - 0 | 1 - 0 | Trakai Riteriai | ||||||
02 May 2018 18:00 | FT | FK Zalgiris Vilnius | 2 - 3 | 2 - 2 | Suduva | ||||||
Scotland Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
02 May 2018 19:45 | FT | Stirling Albion | 0 - 1 | 0 - 1 | Peterhead | ||||||
02 May 2018 19:45 | FT | Alloa Athletic | 2 - 0 | 1 - 0 | Raith Rovers | ||||||
02 May 2018 19:45 | FT | Arbroath | 1 - 2 | 0 - 0 | Dumbarton | ||||||
Argentina Prim B Metropolitana ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
02 May 2018 19:30 | Deportivo Espanol | ? - ? | ? - ? | Comunicaciones BsAs | |||||||
02 May 2018 23:10 | FT | Ca Platense | 0 - 0 | 0 - 0 | Estudiantes de Caseros | ||||||
Western Australia Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
02 May 2018 11:30 | FT | Joondalup United | 0 - 2 | 0 - 2 | Stirling Lions | ||||||
02 May 2018 12:00 | FT | Armadale | 1 - 1 | 0 - 0 | Perth Glory Am | ||||||
02 May 2018 12:00 | FT | Floreat Athena | 0 - 4 | 0 - 0 | Cockburn City | ||||||
02 May 2018 12:00 | FT | ECU Joondalup | 1 - 4 | 0 - 1 | Balcatta | ||||||
02 May 2018 12:00 | FT | Inglewood United | 3 - 2 | 1 - 1 | Perth SC | ||||||
02 May 2018 12:00 | FT | Forrestfield United | 0 - 0 | 0 - 0 | Subiaco AFC | ||||||
02 May 2018 13:30 | FT | Sorrento | 2 - 4 | 1 - 1 | Bayswater City | ||||||
Bosnia Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
02 May 2018 16:30 | FT | FK Zeljeznicar | 2 - 0 | 1 - 0 | Krupa | ||||||
Georgia Primera Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
02 May 2018 15:30 | FT | Metalurgi Rustavi | 1 - 0 | 1 - 0 | Lokomotiv Tbilisi | ||||||
02 May 2018 17:30 | FT | Dila Gori | 1 - 1 | 1 - 1 | Dinamo Tbilisi | ||||||
Czech Republic 2. Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
02 May 2018 16:00 | FT | Vitkovice | 4 - 0 | 1 - 0 | Fk Graffin Vlasim | ||||||
Ukraine Division 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
02 May 2018 12:00 | FT | Sumy | 2 - 1 | 1 - 1 | Fk Avanhard Kramatorsk | ||||||
02 May 2018 14:00 | FT | Kremin Kremenchuk | 1 - 1 | 0 - 1 | Balkany Zorya | ||||||
02 May 2018 14:00 | FT | Cherkaskyi Dnipro | 1 - 0 | 1 - 0 | Arsenal Kyiv | ||||||
02 May 2018 15:00 | FT | Helios Kharkiv | 0 - 2 | 0 - 1 | Fk Poltava | ||||||
02 May 2018 15:30 | FT | Mfk Vodnyk Mikolaiv | 1 - 0 | 1 - 0 | Hirnyk Sport | ||||||
02 May 2018 16:00 | FT | Inhulets Petrove | 1 - 0 | 0 - 0 | Rukh Vynnyky | ||||||
02 May 2018 16:00 | FT | Naftovik Ukrnafta | 1 - 0 | 0 - 0 | Zhemchuzhyna Odessa | ||||||
02 May 2018 16:00 | FT | Volyn | 0 - 1 | 0 - 0 | Kolos Kovalivka | ||||||
02 May 2018 16:59 | FT | Obolon Kiev | 0 - 2 | 0 - 0 | Desna Chernihiv | ||||||
Uzbekistan Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
02 May 2018 12:00 | FT | Nurafshon | 2 - 0 | 2 - 0 | Yozyovon | ||||||
02 May 2018 12:30 | FT | Sherdor Samarqand | 3 - 1 | 2 - 0 | Hotira Namangan | ||||||
02 May 2018 12:30 | FT | Iftixor Oltiariq | 1 - 0 | 0 - 0 | Lokomotiv Bfk | ||||||
02 May 2018 13:00 | FT | Aral Nukus | 1 - 2 | 1 - 1 | Andijon | ||||||
02 May 2018 13:00 | FT | Xorazm Urganch | 2 - 2 | 2 - 0 | Mashal Muborak | ||||||
02 May 2018 13:00 | FT | Zaamin | 1 - 0 | 0 - 0 | Fk Gijduvon | ||||||
02 May 2018 14:00 | FT | Shurtan Guzor | 1 - 2 | 1 - 2 | Naryn | ||||||
02 May 2018 14:00 | FT | Termez Surkhon | 2 - 1 | 1 - 0 | Dinamo Samarkand | ||||||
Zimbabwe Premier Soccer League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
02 May 2018 14:00 | FT | Yadah | 1 - 0 | 1 - 0 | Shabanie Mine | ||||||
02 May 2018 14:00 | FT | Bulawayo City | 3 - 0 | 1 - 0 | Nichrut | ||||||
02 May 2018 14:00 | FT | Chapungu United | 0 - 2 | 0 - 1 | Dynamos Fc | ||||||
02 May 2018 14:00 | FT | Bulawayo Chiefs | 0 - 0 | 0 - 0 | Herentals College | ||||||
02 May 2018 14:00 | FT | Harare City | 1 - 0 | 0 - 0 | Triangle Fc | ||||||
Egypt Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
02 May 2018 17:30 | FT | El Entag El Harby | 1 - 3 | 1 - 0 | El Zamalek | ||||||
Chile Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
02 May 2018 23:00 | FT | Deportes Santa Cruz | 0 - 1 | 0 - 0 | Csyd Barnechea | ||||||
02 May 2018 23:00 | FT | Valdivia Huadiwei sub | 2 - 0 | 1 - 0 | Deportes Linares | ||||||
Serbia Prva Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
02 May 2018 16:00 | FT | Radnicki Pirot | 2 - 0 | 2 - 0 | Fk Sindelic Nis | ||||||
02 May 2018 16:00 | FT | Proleter Novi Sad | 6 - 0 | 1 - 0 | Jagodina | ||||||
02 May 2018 16:00 | FT | Temnic 1924 | 0 - 2 | 0 - 2 | Novi Pazar | ||||||
02 May 2018 16:00 | FT | Indjija | 1 - 1 | 0 - 0 | Fk Teleoptik Zemun | ||||||
02 May 2018 16:00 | FT | FK Bezanija | 3 - 1 | 2 - 1 | Csk Pivara Celarevo | ||||||
02 May 2018 16:00 | FT | Dinamo Vranje | 1 - 2 | 0 - 0 | FK Metalac Gornji Milanovac | ||||||
02 May 2018 16:00 | FT | Buducnost Dobanovci | 2 - 1 | 1 - 0 | Backa Topola | ||||||
02 May 2018 18:00 | FT | Sloboda Uzice Sevojno | 2 - 0 | 0 - 0 | Radnicki 1923 Kragujevac | ||||||
Hungary NB 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
02 May 2018 16:00 | FT | Szolnoki MAV | 1 - 4 | 0 - 2 | Bekescsaba | ||||||
02 May 2018 16:00 | FT | Budaorsi Sc | 2 - 1 | 0 - 1 | Csakvari Tk | ||||||
02 May 2018 16:00 | FT | Dorogi | 1 - 0 | 1 - 0 | Varda Se | ||||||
02 May 2018 16:00 | FT | Soroksar | 2 - 0 | 1 - 0 | Zalaegerszegi TE | ||||||
02 May 2018 16:00 | FT | Kazincbarcika | 2 - 4 | 0 - 2 | ETO Gyori FC | ||||||
02 May 2018 16:00 | FT | Szegedi Ak | 0 - 0 | 0 - 0 | Mte Mosonmagyarovar | ||||||
02 May 2018 18:00 | FT | Budafoki Mte | 2 - 1 | 2 - 0 | Cegled | ||||||
02 May 2018 18:00 | FT | MTK Hungaria FC | 4 - 1 | 1 - 0 | Soproni Svse-gysev | ||||||
02 May 2018 18:10 | FT | Gyirmot Se | 0 - 0 | 0 - 0 | Vac-Dunakanyar | ||||||
Slovakia 2. Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
02 May 2018 16:00 | FT | Lokomotiva Kosice | 3 - 2 | 2 - 0 | Nove Mesto | ||||||
02 May 2018 16:00 | FT | Partizan Bardejov | 0 - 2 | 0 - 1 | KFC Komarno | ||||||
FYR Macedonia Prva liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
02 May 2018 14:00 | FT | Academy Pandev | 1 - 0 | 1 - 0 | Pobeda Prilep | ||||||
02 May 2018 15:00 | FT | FK Shkendija 79 | 3 - 0 | 1 - 0 | Rabotnicki Skopje | ||||||
02 May 2018 15:00 | FT | Korzo Prilep | 1 - 1 | 1 - 1 | Sileks | ||||||
02 May 2018 15:00 | FT | Vardar Skopje | 0 - 1 | 0 - 1 | Skopje | ||||||
02 May 2018 15:00 | FT | Pelister Bitola | 3 - 2 | 1 - 1 | Renova Cepciste | ||||||
Belarus Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
02 May 2018 15:45 | FT | Dnepr Mogilev | 1 - 4 | 0 - 1 | Dinamo Brest | ||||||
02 May 2018 17:45 | FT | Neman Grodno | 0 - 0 | 0 - 0 | BATE Borisov | ||||||
Sweden Folksam U21 Allsvenskan Sodra ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
02 May 2018 16:00 | FT | Halmstads U21 | 2 - 4 | 1 - 1 | Malmo FF U21 | ||||||
Kazakhstan Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
02 May 2018 11:00 | FT | Ekibastuzets | 1 - 0 | 1 - 0 | Okzhetpes | ||||||
02 May 2018 11:00 | FT | Baykonur | 0 - 0 | 0 - 0 | Aktobe Zhas | ||||||
02 May 2018 12:00 | FT | Maktaaral | 1 - 1 | 1 - 0 | Tarlan Shymkent | ||||||
02 May 2018 12:00 | FT | Kaspyi Aktau | 0 - 4 | 0 - 2 | Altay Spor Kulubu | ||||||
02 May 2018 12:00 | FT | Taraz | 1 - 1 | 0 - 0 | Bolat Temirtau | ||||||
02 May 2018 12:00 | FT | Kairat Academy | 3 - 1 | 0 - 1 | Zhetysu Ii | ||||||
Poland Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
02 May 2018 15:00 | FT | Arka Gdynia | 1 - 2 | 0 - 2 | Legia Warszawa | ||||||
Nigeria Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
02 May 2018 16:00 | FT | Kano Pillars | 1 - 0 | 1 - 0 | Akwa United | ||||||
02 May 2018 16:00 | FT | Go Round Omoku | 1 - 0 | 0 - 0 | Mfm | ||||||
02 May 2018 16:00 | FT | Plateau United | 1 - 1 | 1 - 0 | Wikki Tourist | ||||||
HongKong 1st Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
02 May 2018 13:30 | FT | Hong Kong FC | 1 - 1 | 0 - 1 | Shatin Sports | ||||||
England Southern Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
02 May 2018 19:45 | FT | Kings Lynn | 3 - 0 | 3 - 0 | Weymouth | ||||||
02 May 2018 19:45 | FT | Slough Town | 3 - 1 | 1 - 1 | Kettering Town | ||||||
Montenegro CUP ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
02 May 2018 16:00 | FT | Ofk Titograd Podgorica | 1 - 2 | 1 - 1 | FK Buducnost Podgorica | ||||||
02 May 2018 16:00 | FT | Grbalj Radanovici | 1 - 1 | 0 - 1 | Ofk Igalo | ||||||
England Conference ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
02 May 2018 19:00 | FT | Aldershot Town | 0 - 0 | 0 - 0 | Ebbsfleet United | ||||||
Australia FFA Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
02 May 2018 10:00 | FT | Northern Tiger | 1 - 3 | 0 - 1 | Bonnyrigg White Eagles | ||||||
02 May 2018 10:00 | FT | Lake Macquarie | 2 - 0 | 0 - 0 | Maitland | ||||||
02 May 2018 10:15 | FT | Sutherland Sharks | 0 - 2 | 0 - 1 | Hakoah Sydney | ||||||
02 May 2018 10:30 | FT | Manly United | 1 - 2 | 0 - 1 | Blacktown City Demons | ||||||
02 May 2018 10:30 | FT | Queensland Lions SC | 3 - 2 | 2 - 2 | Eastern Suburbs | ||||||
England Conference North Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
02 May 2018 19:45 | FT | Kidderminster | 0 - 2 | 0 - 1 | Bradford Park Avenue | ||||||
02 May 2018 19:45 | FT | Stockport County | 0 - 1 | 0 - 0 | Chorley | ||||||
England Conference South Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
02 May 2018 19:45 | FT | Hampton & Richmond | 1 - 1 | 1 - 1 | Truro City | ||||||
02 May 2018 19:45 | FT | Hemel Hempstead Town | 0 - 0 | 0 - 0 | Braintree Town | ||||||
Jordan Divison 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
02 May 2018 14:30 | FT | Al Jalil | 1 - 4 | 0 - 2 | Al Karmel | ||||||
02 May 2018 14:30 | FT | Ethad Al-Ramtha | 1 - 2 | 1 - 1 | Dar al Dawa | ||||||
Oman ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
02 May 2018 14:55 | FT | Fnjaa SC | 0 - 1 | 0 - 1 | Sohar Club | ||||||
02 May 2018 14:55 | FT | Muscat | 1 - 1 | 0 - 0 | Al Shabab Oma | ||||||
02 May 2018 15:00 | FT | Al Salam | 0 - 1 | 0 - 1 | Al Mudhaibhi | ||||||
02 May 2018 15:00 | FT | Dhufar | 0 - 1 | 0 - 0 | Al-Suwaiq Club | ||||||
02 May 2018 15:05 | FT | AL-Nahda | 1 - 1 | 0 - 1 | Al Nasr (OMA) | ||||||
02 May 2018 18:00 | FT | Mrbat | 0 - 1 | 0 - 0 | Oman Club | ||||||
02 May 2018 18:00 | FT | Saham | 2 - 1 | 0 - 0 | Al Oruba Sur | ||||||
Brasil Campeonato do Nordeste Primeira ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
02 May 2018 01:45 | FT | ABC RN | 1 - 0 | 1 - 0 | Santa Cruz (PE) | ||||||
United Soccer League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
02 May 2018 15:30 | FT | Ottawa Fury | 0 - 0 | 0 - 0 | New York Red Bulls B | ||||||
02 May 2018 16:30 | FT | Rio Grande Valley Fc Toros | 0 - 0 | 0 - 0 | Reno 1868 | ||||||
Paraguay Division 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
02 May 2018 20:15 | FT | Fulgencio Yegros | 2 - 1 | 1 - 0 | Deportivo Caaguazu | ||||||
02 May 2018 20:30 | FT | Ovetense | 1 - 1 | 1 - 0 | Guairena | ||||||
02 May 2018 20:30 | FT | General Caballero | 3 - 1 | 1 - 1 | Martin Ledesma | ||||||
02 May 2018 20:30 | FT | Club Fernando De La Mora | 3 - 1 | 2 - 0 | Ri 3 Corrales | ||||||
02 May 2018 20:30 | FT | Ca River Plate Asuncion | 1 - 0 | 0 - 0 | Rubio Nu Asuncion | ||||||
02 May 2018 23:00 | FT | Sportivo San Lorenzo | 3 - 0 | 1 - 0 | Resistencia Sc | ||||||
Kosovo Super League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
02 May 2018 15:00 | FT | Kf Liria | 0 - 2 | 0 - 1 | KF Trepca 89 | ||||||
02 May 2018 15:00 | FT | Gjilani | 1 - 1 | 1 - 1 | Kf Drita Gjilan | ||||||
02 May 2018 15:00 | FT | Kf Feronikeli | 0 - 0 | 0 - 0 | Kf Prishtina | ||||||
02 May 2018 15:00 | FT | Kf Llapi | 1 - 0 | 0 - 0 | Kf Drenica Srbica | ||||||
Myanmar National League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
02 May 2018 10:30 | FT | Gospel For Asia Football Club | 1 - 1 | 1 - 0 | Shan United | ||||||
Indonesia Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
02 May 2018 09:30 | FT | Persika Karawang | 1 - 1 | 0 - 0 | Perserang Serang | ||||||
02 May 2018 09:30 | FT | Pss Sleman | 1 - 2 | 0 - 1 | Madura |
Σύνολο αγώνων: 207
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Πρωταθλήματος (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...