αποτελέσματα ποδοσφαίρου 04-02-2018
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Ώρα | Minute | Εντός έδρας | Τελικά | Ημίχρονα | Εκτός έδρας | ανάλυση | |||||
English Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 14:15 | FT | Crystal Palace | 1 - 1 | 0 - 1 | Newcastle United | ||||||
04 Feb 2018 16:30 | FT | Liverpool | 2 - 2 | 1 - 0 | Tottenham Hotspur | ||||||
Italy Serie A ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 11:30 | FT | Hellas Verona | 0 - 1 | 0 - 1 | AS Roma | ||||||
04 Feb 2018 14:00 | FT | Atalanta | 1 - 0 | 0 - 0 | Chievo | ||||||
04 Feb 2018 14:00 | FT | Bologna | 1 - 2 | 1 - 1 | Fiorentina | ||||||
04 Feb 2018 14:00 | FT | Cagliari | 2 - 0 | 1 - 0 | Spal | ||||||
04 Feb 2018 14:00 | FT | Juventus | 7 - 0 | 4 - 0 | US Sassuolo Calcio | ||||||
04 Feb 2018 14:00 | FT | Udinese | 1 - 1 | 0 - 1 | AC Milan | ||||||
04 Feb 2018 19:45 | FT | Benevento | 0 - 2 | 0 - 1 | Napoli | ||||||
Italy Serie B ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 16:30 | FT | Cesena | 4 - 3 | 3 - 2 | Ternana | ||||||
Spanish La Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 11:00 | FT | Getafe | 0 - 0 | 0 - 0 | Leganes | ||||||
04 Feb 2018 15:15 | FT | Espanyol | 1 - 1 | 0 - 0 | Barcelona | ||||||
04 Feb 2018 17:30 | FT | Girona | 2 - 0 | 1 - 0 | Athletic Bilbao | ||||||
04 Feb 2018 19:45 | FT | Atletico Madrid | 1 - 0 | 0 - 0 | Valencia | ||||||
Spain Segunda Division B ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 11:00 | FT | CD Lugo | 1 - 1 | 0 - 0 | Albacete | ||||||
04 Feb 2018 15:00 | FT | Sevilla | 0 - 1 | 0 - 0 | SD Huesca | ||||||
04 Feb 2018 17:00 | FT | Numancia | 1 - 0 | 0 - 0 | CF Reus Deportiu | ||||||
04 Feb 2018 17:00 | FT | Real Oviedo | 2 - 1 | 1 - 1 | Sporting de Gijon | ||||||
04 Feb 2018 19:00 | FT | Cordoba C.F. | 1 - 2 | 1 - 0 | Barcelona B | ||||||
Germany Bundesliga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 14:30 | FT | Augsburg | 3 - 0 | 1 - 0 | Eintr Frankfurt | ||||||
04 Feb 2018 17:00 | FT | Hamburger | 1 - 1 | 0 - 1 | Hannover 96 | ||||||
Germany Bundesliga 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 12:30 | FT | Darmstadt | 1 - 2 | 1 - 1 | MSV Duisburg | ||||||
04 Feb 2018 12:30 | FT | Eintr. Braunschweig | 1 - 2 | 0 - 2 | Kaiserslautern | ||||||
04 Feb 2018 12:30 | FT | Dynamo Dresden | 2 - 0 | 1 - 0 | Bochum | ||||||
French Ligue 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 14:00 | FT | Stade Rennais FC | 0 - 1 | 0 - 0 | Guingamp | ||||||
04 Feb 2018 15:59 | FT | Caen | 3 - 2 | 1 - 1 | Nantes | ||||||
04 Feb 2018 20:00 | FT | Monaco | 3 - 2 | 2 - 2 | Lyon | ||||||
Portugal Primera Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 15:59 | FT | Desportivo de Tondela | 1 - 2 | 1 - 1 | Moreirense | ||||||
04 Feb 2018 15:59 | FT | Feirense | 1 - 2 | 1 - 1 | Chaves | ||||||
04 Feb 2018 18:00 | FT | GD Estoril-Praia | 2 - 0 | 2 - 0 | Sporting Lisbon | ||||||
04 Feb 2018 20:15 | FT | Vitoria Guimaraes | 3 - 2 | 2 - 1 | Pacos Ferreira | ||||||
Eredivisie ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 11:30 | FT | SBV Excelsior | 2 - 2 | 1 - 1 | Utrecht | ||||||
04 Feb 2018 13:30 | FT | AZ Alkmaar | 2 - 2 | 2 - 1 | Roda JC Kerkrade | ||||||
04 Feb 2018 13:30 | FT | Sparta Rotterdam | 1 - 0 | 1 - 0 | Willem II | ||||||
04 Feb 2018 13:30 | FT | VVV Venlo | 1 - 0 | 0 - 0 | Feyenoord Rotterdam | ||||||
04 Feb 2018 15:45 | FT | Ajax Amsterdam | 3 - 1 | 2 - 1 | NAC Breda | ||||||
International Friendly ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 01:00 | FT | Seattle Sounders | 2 - 1 | 1 - 1 | Portland Timbers | ||||||
04 Feb 2018 04:00 | FT | JEF United Ichihara | 1 - 4 | 0 - 0 | Kashiwa Reysol | ||||||
04 Feb 2018 07:30 | Belarus U17 | ? - ? | ? - ? | Kazakhstan U17 | |||||||
04 Feb 2018 08:00 | Blacktown Spartans | ? - ? | ? - ? | Sutherland Sharks | |||||||
04 Feb 2018 08:00 | Marconi Stallions | ? - ? | ? - ? | St Georges | |||||||
04 Feb 2018 08:10 | FT | Manly United | 2 - 2 | 2 - 2 | Rockdale City Suns | ||||||
04 Feb 2018 09:00 | FT | Chertanovo Moscow | 3 - 1 | 1 - 0 | FK Kaluga | ||||||
04 Feb 2018 10:00 | FT | Olimpik Sarajevo | 2 - 2 | 2 - 1 | Istra 1961 | ||||||
04 Feb 2018 11:00 | Akhmat Grozny | ? - ? | ? - ? | Zeta | |||||||
04 Feb 2018 11:00 | Chiangmai Fc | ? - ? | ? - ? | Chiangrai United | |||||||
04 Feb 2018 11:30 | FT | AFC United | 6 - 1 | 2 - 0 | Syrianska FC | ||||||
04 Feb 2018 12:00 | FT | Luch Minsk | 0 - 3 | 0 - 2 | Trakai Riteriai | ||||||
04 Feb 2018 12:00 | FT | Lech Poznan | 2 - 0 | 1 - 0 | GKS Tychy | ||||||
04 Feb 2018 12:15 | FT | Akropolis IF | 2 - 0 | 0 - 0 | Arameisk-syrianska If | ||||||
04 Feb 2018 12:30 | Dukla Praha | ? - ? | ? - ? | Vardar Skopje | |||||||
04 Feb 2018 13:00 | Gefle IF | ? - ? | ? - ? | Vasalunds IF | |||||||
04 Feb 2018 13:00 | Mfk Karvina | ? - ? | ? - ? | Nitra | |||||||
04 Feb 2018 13:00 | Lyngby | ? - ? | ? - ? | Sonderjyske | |||||||
04 Feb 2018 13:00 | FT | Dnepr Mogilev | 1 - 1 | 0 - 1 | Luki Energiya | ||||||
04 Feb 2018 14:00 | FT | Skeid Oslo | 3 - 3 | 0 - 2 | Moss | ||||||
04 Feb 2018 14:00 | FT | Flora Tallinn | 2 - 0 | 0 - 0 | Spartaks Jurmala | ||||||
04 Feb 2018 14:05 | FT | Zenit St.Petersburg | 0 - 0 | 0 - 0 | Slovan Bratislava | ||||||
04 Feb 2018 15:00 | Crvena Zvezda | ? - ? | ? - ? | Ujpesti TE | |||||||
04 Feb 2018 15:00 | FT | Nest-Sotra | 1 - 1 | 1 - 1 | Floro | ||||||
04 Feb 2018 15:00 | Shelbourne | ? - ? | ? - ? | Limerick FC | |||||||
04 Feb 2018 15:00 | FT | Viktoria Plzen | 0 - 0 | 0 - 0 | SV Ried | ||||||
04 Feb 2018 15:00 | FT | Olimpia Grudziadz | 1 - 0 | 1 - 0 | Pogon Siedlce | ||||||
04 Feb 2018 15:59 | Volsungur Husavik | ? - ? | ? - ? | Magni | |||||||
04 Feb 2018 15:59 | FT | Bray Wanderers | 1 - 3 | 0 - 3 | St Patrick's | ||||||
04 Feb 2018 17:00 | Tromsdalen UIL | ? - ? | ? - ? | Salangen | |||||||
Argentina Primera Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 00:30 | FT | River Plate | 2 - 0 | 0 - 0 | Olimpo | ||||||
04 Feb 2018 20:00 | FT | Estudiantes La Plata | 4 - 2 | 1 - 0 | Newells Old Boys | ||||||
04 Feb 2018 20:00 | FT | Arsenal de Sarandi | 0 - 0 | 0 - 0 | Gimnasia LP | ||||||
04 Feb 2018 22:15 | FT | San Lorenzo | 1 - 1 | 1 - 1 | Boca Juniors | ||||||
Belgium Jupiler League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 13:30 | FT | Anderlecht | 2 - 2 | 1 - 2 | KV Mechelen | ||||||
04 Feb 2018 17:00 | FT | Club Brugge | 3 - 3 | 1 - 2 | Sporting Charleroi | ||||||
04 Feb 2018 19:00 | FT | Zulte-Waregem | 1 - 1 | 1 - 1 | Oostende | ||||||
Turkey Super Lig ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 10:30 | FT | Kasimpasa | 2 - 0 | 0 - 0 | Akhisar Bld.Geng | ||||||
04 Feb 2018 10:30 | FT | Osmanlispor | 0 - 1 | 0 - 1 | Kayserispor | ||||||
04 Feb 2018 13:00 | FT | Konyaspor | 1 - 1 | 0 - 1 | Basaksehir FK | ||||||
04 Feb 2018 15:59 | FT | Sivasspor | 2 - 1 | 1 - 0 | Galatasaray | ||||||
Mexico Primera Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 01:00 | FT | Monterrey | 5 - 1 | 2 - 0 | Club Leon | ||||||
04 Feb 2018 01:00 | FT | Santos Laguna | 0 - 0 | 0 - 0 | Club Tijuana | ||||||
04 Feb 2018 01:06 | FT | Pachuca | 2 - 3 | 1 - 1 | Morelia | ||||||
04 Feb 2018 03:00 | FT | Club America | 5 - 1 | 2 - 0 | Lobos Buap | ||||||
04 Feb 2018 03:00 | FT | Necaxa | 0 - 0 | 0 - 0 | Toluca | ||||||
04 Feb 2018 18:00 | FT | Pumas UNAM | 2 - 0 | 2 - 0 | Tigres UANL | ||||||
Argentina Primera B Nacional ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 20:00 | FT | Guillermo Brown | 1 - 3 | 1 - 1 | Atletico Rafaela | ||||||
04 Feb 2018 21:00 | FT | San Martin Tucuman | 1 - 0 | 0 - 0 | Los Andes | ||||||
Switzerland National Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 15:00 | FT | Basel | 0 - 1 | 0 - 1 | Lugano | ||||||
04 Feb 2018 15:00 | FT | Sion | 1 - 3 | 0 - 2 | Grasshoppers | ||||||
04 Feb 2018 15:00 | FT | Zurich | 2 - 4 | 0 - 2 | Thun | ||||||
Danish Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 11:30 | FT | Copenhagen | 0 - 1 | 0 - 1 | Brondby | ||||||
Liga de Honora ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 11:15 | FT | Academica Coimbra | 0 - 1 | 0 - 1 | Santa Clara | ||||||
04 Feb 2018 15:00 | FT | Academico Viseu | 1 - 3 | 0 - 3 | Arouca | ||||||
04 Feb 2018 15:00 | FT | Varzim | 1 - 3 | 1 - 1 | SL Benfica B | ||||||
04 Feb 2018 15:00 | FT | CF Uniao Madeira | 0 - 0 | 0 - 0 | Gil Vicente | ||||||
04 Feb 2018 15:00 | FT | Real Sport | 1 - 3 | 0 - 2 | Vitoria Guimaraes B | ||||||
04 Feb 2018 15:00 | FT | Porto B | 2 - 1 | 0 - 1 | Leixoes | ||||||
04 Feb 2018 15:00 | FT | Sporting Braga B | 0 - 0 | 0 - 0 | Penafiel | ||||||
04 Feb 2018 15:00 | FT | SC Covilha | 1 - 1 | 0 - 0 | UD Oliveirense | ||||||
04 Feb 2018 15:00 | FT | CD Cova Piedade | 3 - 1 | 3 - 0 | Sporting CP B | ||||||
04 Feb 2018 15:59 | FT | Famalicao | 3 - 2 | 2 - 1 | CD Nacional | ||||||
Australia League A ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 06:00 | FT | Central Coast Mariners FC | 1 - 2 | 0 - 2 | Western Sydney | ||||||
04 Feb 2018 08:00 | FT | Brisbane Roar FC | 1 - 2 | 1 - 1 | Melbourne City | ||||||
Greece National A ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 13:00 | FT | Pas Giannina | 1 - 3 | 0 - 3 | PAOK Saloniki | ||||||
04 Feb 2018 15:15 | FT | Lamia | 1 - 1 | 0 - 0 | PAE Atromitos | ||||||
04 Feb 2018 15:15 | FT | PAE Levadiakos | 2 - 0 | 0 - 0 | Kerkyra | ||||||
04 Feb 2018 17:30 | FT | Olympiakos | 1 - 2 | 0 - 0 | AEK Athens | ||||||
Israel Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 17:30 | FT | Ashdod MS | 1 - 1 | 1 - 0 | Bnei Yehuda Tel Aviv | ||||||
04 Feb 2018 19:00 | FT | Maccabi Tel Aviv | 1 - 0 | 0 - 0 | Hapoel Beer Sheva | ||||||
Iran Pro League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 11:30 | FT | Zob Ahan | 2 - 1 | 0 - 1 | Esteghlal Tehran | ||||||
Romania - Division A ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 15:59 | FT | Botosani | 0 - 0 | 0 - 0 | Juventus Bucharest | ||||||
04 Feb 2018 18:45 | FT | Dinamo Bucuresti | 2 - 2 | 1 - 1 | CS Universitatea Craiova | ||||||
Austria ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 15:30 | FT | Rapid Wien | 1 - 1 | 0 - 0 | Austria Wien | ||||||
HongKong ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 06:30 | FT | Hong Kong Rangers FC | 1 - 3 | 0 - 0 | Sun Pegasus | ||||||
04 Feb 2018 06:30 | FT | Wofoo Tai Po | 1 - 0 | 0 - 0 | Southern District | ||||||
04 Feb 2018 09:30 | FT | Eastern A.A Football Team | 1 - 1 | 1 - 0 | Yuen Long | ||||||
India ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 09:00 | FT | Neroca | 1 - 0 | 1 - 0 | Gokulam | ||||||
04 Feb 2018 12:00 | FT | East Bengal | 1 - 0 | 0 - 0 | AIFF XI Arrows | ||||||
Malaysia Super League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 13:00 | FT | Pahang | 0 - 0 | 0 - 0 | Perak | ||||||
04 Feb 2018 13:00 | FT | Kuala Lumpur | 0 - 2 | 0 - 1 | Selangor PB | ||||||
Egypt Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 12:30 | FT | Tala Al Jaish | 1 - 0 | 0 - 0 | Enppi | ||||||
04 Feb 2018 15:15 | FT | Ittihad Alexandria | 0 - 3 | 0 - 1 | Al Ahly | ||||||
04 Feb 2018 18:00 | FT | El Zamalek | 2 - 1 | 2 - 1 | Tanta | ||||||
Iraq ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 11:30 | FT | Naft Alwasat | 0 - 0 | 0 - 0 | Al Talaba | ||||||
04 Feb 2018 11:30 | FT | Baghdad | 2 - 0 | 1 - 0 | Al Hussein Irbid | ||||||
04 Feb 2018 11:30 | FT | Al-Naft | 2 - 1 | 2 - 0 | Zakho | ||||||
04 Feb 2018 13:45 | FT | Al Shorta | 4 - 1 | 1 - 1 | Al Semawah | ||||||
04 Feb 2018 15:59 | FT | Naft Misan | 3 - 2 | 1 - 1 | Al-Hudod | ||||||
South Africa Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 13:30 | FT | Polokwane City | 1 - 1 | 0 - 0 | Ajax Cape Town | ||||||
04 Feb 2018 13:30 | FT | Chippa United FC | 3 - 3 | 1 - 1 | Platinum Stars | ||||||
Switzerland Challenge League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 15:00 | FT | Winterthur | 1 - 1 | 0 - 0 | Rapperswil-jona | ||||||
Andorra Super league ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 11:00 | FT | UE Sant Julia | 0 - 0 | 0 - 0 | Ue Engordany | ||||||
04 Feb 2018 11:00 | FT | Encamp | 0 - 2 | 0 - 1 | Inter Club Escaldes | ||||||
04 Feb 2018 15:00 | FT | UE Santa Coloma | 2 - 1 | 1 - 0 | Lusitanos la Posa | ||||||
04 Feb 2018 17:00 | FT | Penya Encarnada | 0 - 3 | 0 - 1 | Santa Coloma | ||||||
African Nations Championship ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 19:00 | FT | Ma rốc | 4 - 0 | 1 - 0 | Nigeria | ||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 19:00 | FT | Real Potosi | 3 - 2 | 1 - 1 | Nacional Potosi | ||||||
04 Feb 2018 19:00 | FT | Sport Boys Warnes | 0 - 2 | 0 - 1 | Blooming | ||||||
04 Feb 2018 21:15 | FT | Universitario de Sucre | 0 - 1 | 0 - 0 | Bolivar | ||||||
04 Feb 2018 23:30 | FT | Oriente Petrolero | 5 - 2 | 2 - 1 | Club Guabira | ||||||
Guatemala Liga Nacional ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 02:30 | FT | Xelaju MC | 2 - 2 | 1 - 1 | CSD Municipal | ||||||
04 Feb 2018 18:00 | FT | CD Malacateco | 1 - 0 | 0 - 0 | CD Suchitepequez | ||||||
04 Feb 2018 18:00 | FT | Siquinala FC | 1 - 0 | 0 - 0 | CD Marquense | ||||||
04 Feb 2018 20:30 | FT | Guastatoya | 3 - 2 | 0 - 0 | Antigua Gfc | ||||||
El Salvador Primera Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 01:00 | FT | Isidro Metapan | 1 - 1 | 1 - 0 | Sonsonate | ||||||
04 Feb 2018 21:00 | FT | Municipal Limeno | 2 - 0 | 1 - 0 | Aguila | ||||||
04 Feb 2018 21:00 | FT | Alianza | 2 - 0 | 1 - 0 | Cd Audaz | ||||||
04 Feb 2018 22:00 | FT | Santa Tecla | 2 - 0 | 0 - 0 | Cd Pasaquina | ||||||
04 Feb 2018 23:00 | FT | Luis Angel Firpo | 0 - 1 | 0 - 1 | Cd Chalatenango | ||||||
Honduras Liga Nacional ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 20:00 | FT | Juticalpa | 2 - 1 | 2 - 1 | Real Sociedad Tocoa | ||||||
04 Feb 2018 21:00 | FT | Upnfm | 0 - 2 | 0 - 0 | Platense | ||||||
04 Feb 2018 22:00 | FT | CD Olimpia | 1 - 1 | 1 - 0 | CD Motagua | ||||||
Colombia Copa Mustang ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 01:00 | FT | Deportivo Cali | 0 - 0 | 0 - 0 | Envigado | ||||||
04 Feb 2018 20:15 | FT | Atletico Junior Barranquilla | 1 - 0 | 0 - 0 | Atletico Bucaramanga | ||||||
04 Feb 2018 22:15 | FT | Deportes Tolima | 0 - 1 | 0 - 0 | Atletico Nacional | ||||||
04 Feb 2018 22:30 | FT | Independiente Santa Fe | 0 - 2 | 0 - 1 | Patriotas | ||||||
Belgium - 2e Klasse ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 15:00 | FT | St Gilloise | 1 - 0 | 1 - 0 | Beerschot AC | ||||||
Jordan Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 15:30 | FT | Al-Faisaly | 1 - 2 | 1 - 0 | Al-Jazeera (Jordan) | ||||||
Argentina Prim B Metropolitana ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 20:00 | FT | Defensores de Belgrano | 2 - 1 | 1 - 0 | Sacachispas | ||||||
Venezuela Primera Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 19:30 | FT | Academia Puerto Cabello | 0 - 1 | 0 - 0 | Portuguesa de Desportos | ||||||
04 Feb 2018 19:30 | FT | Caracas FC | 0 - 0 | 0 - 0 | Estudiantes Merida | ||||||
04 Feb 2018 21:00 | FT | Aragua | 0 - 0 | 0 - 0 | Trujillanos FC | ||||||
04 Feb 2018 21:00 | FT | Atletico Venezuela | 1 - 0 | 1 - 0 | Monagas SC | ||||||
04 Feb 2018 23:00 | FT | Zulia | 0 - 1 | 0 - 1 | Deportivo La Guaira | ||||||
Paraguayan Primera Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 21:00 | FT | Deportivo Santani | 1 - 0 | 0 - 0 | 3 De Febrero | ||||||
04 Feb 2018 23:20 | FT | Nacional Asuncion | 2 - 1 | 2 - 1 | Cerro Porteno | ||||||
Turkey 2 Ligi A ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 10:00 | FT | Adana Demirspor | 1 - 1 | 0 - 0 | Samsunspor | ||||||
04 Feb 2018 10:00 | FT | Ankaragucu | 0 - 0 | 0 - 0 | Elazigspor | ||||||
04 Feb 2018 12:30 | FT | Denizlispor | 0 - 2 | 0 - 2 | Eskisehirspor | ||||||
04 Feb 2018 15:00 | FT | Giresunspor | 0 - 1 | 0 - 0 | Istanbulspor | ||||||
Greece Super League 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 13:00 | FT | Aharnaikos | 0 - 3 | 0 - 0 | OFI Crete | ||||||
04 Feb 2018 13:00 | FT | Apollon Larissas | 1 - 0 | 0 - 0 | Apollon Kalamaria | ||||||
04 Feb 2018 13:00 | FT | Ergotelis | 1 - 0 | 1 - 0 | Anagenisi Karditsa | ||||||
04 Feb 2018 13:00 | FT | Panahaiki-2005 | 1 - 1 | 0 - 1 | Panserraikos | ||||||
04 Feb 2018 13:00 | FT | Aris Thessaloniki | 1 - 0 | 0 - 0 | Athletic Union Of Sparta | ||||||
Bahrain Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 15:30 | FT | Manama Club | 2 - 3 | 2 - 1 | Al-Muharraq | ||||||
04 Feb 2018 15:30 | FT | Malkia | 3 - 3 | 1 - 0 | East Riffa | ||||||
San Marino Girone A ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 14:00 | FT | SP La Fiorita | 9 - 0 | 3 - 0 | SS Murata | ||||||
04 Feb 2018 14:00 | FT | SP Domagnano | 2 - 1 | 1 - 1 | Tre Fiori | ||||||
04 Feb 2018 14:00 | FT | Sp Cosmos | 2 - 0 | 1 - 0 | Cailungo | ||||||
German 3. Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 13:05 | FT | Rot-weiss Erfurt | 0 - 3 | 0 - 2 | Fsv Zwickau | ||||||
German Frauen Bundesliga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 10:00 | FT | Nữ Fcr 2001 Duisburg | 0 - 2 | 0 - 1 | Nữ Sc Sand | ||||||
04 Feb 2018 13:00 | FT | Nữ Sg Essen Schonebeck | 0 - 3 | 0 - 1 | Nữ Sc Freiburg | ||||||
Albania Super league ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 12:00 | FT | KS Perparimi Kukesi | 1 - 1 | 0 - 1 | Flamurtari | ||||||
04 Feb 2018 12:00 | FT | KF Laci | 0 - 0 | 0 - 0 | Teuta Durres | ||||||
04 Feb 2018 12:00 | FT | Lushnja Ks | 0 - 0 | 0 - 0 | Luftetari Gjirokaster | ||||||
04 Feb 2018 12:00 | FT | Skenderbeu Korca | 4 - 1 | 1 - 1 | Vllaznia Shkoder | ||||||
04 Feb 2018 15:00 | FT | Partizani Tirana | 2 - 1 | 2 - 1 | Kamza | ||||||
Nigeria Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 15:00 | FT | Kano Pillars | 2 - 0 | 0 - 0 | Mfm | ||||||
04 Feb 2018 15:00 | FT | Rivers United | 1 - 0 | 0 - 0 | Go Round Omoku | ||||||
04 Feb 2018 15:00 | FT | El Kanemi Warriors | 0 - 0 | 0 - 0 | Enyimba International | ||||||
04 Feb 2018 15:00 | FT | Plateau United | 5 - 0 | 3 - 0 | Sunshine Stars | ||||||
04 Feb 2018 15:00 | FT | Heartland | 2 - 0 | 1 - 0 | Kwara United | ||||||
04 Feb 2018 15:00 | FT | Katsina United | 2 - 0 | 1 - 0 | Niger Tornadoes | ||||||
04 Feb 2018 15:00 | FT | Akwa United | 4 - 0 | 1 - 0 | Wikki Tourist | ||||||
04 Feb 2018 15:00 | FT | Abia Warriors | 0 - 0 | 0 - 0 | Enugu Rangers International | ||||||
04 Feb 2018 15:05 | FT | Lobi Stars | 1 - 0 | 1 - 0 | Ifeanyi Ubah | ||||||
Saudi Arabia Professional League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 12:40 | FT | Al Feiha | 2 - 0 | 2 - 0 | Al Qadasiya | ||||||
04 Feb 2018 15:20 | FT | Al Baten | 1 - 5 | 0 - 0 | Al Hilal | ||||||
04 Feb 2018 15:20 | FT | Al Shabab Ksa | 0 - 0 | 0 - 0 | Al-Raed | ||||||
04 Feb 2018 17:20 | FT | Al Ittihad | 0 - 0 | 0 - 0 | Al Ahli Jeddah | ||||||
India Super League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 14:30 | FT | Goa | 2 - 2 | 1 - 1 | Northeast United | ||||||
HongKong 1st Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 05:30 | FT | Convoy Sun Hei | 1 - 4 | 0 - 2 | Wong Tai Sin District Rsc | ||||||
04 Feb 2018 05:30 | FT | Eastern District Sa | 2 - 1 | 0 - 0 | Wan Chai Sf | ||||||
04 Feb 2018 07:30 | FT | Dreams Metro Gallery Old | 2 - 0 | 1 - 0 | Tung Sing | ||||||
04 Feb 2018 07:30 | FT | Tai Chung | 1 - 4 | 0 - 3 | Citizen | ||||||
04 Feb 2018 07:30 | FT | Wing Yee Ft | 5 - 1 | 1 - 0 | Kwun Tong Fa | ||||||
04 Feb 2018 07:30 | FT | Hoi King Sa | 0 - 1 | 0 - 1 | Double Flower Fa | ||||||
Peru Primera Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 01:00 | FT | Sport Boys Association | 3 - 1 | 2 - 1 | Cusco FC | ||||||
04 Feb 2018 18:30 | FT | Dep. San Martin | 4 - 0 | 3 - 0 | Ayacucho Futbol Club | ||||||
04 Feb 2018 21:00 | FT | Alianza Lima | 1 - 1 | 1 - 1 | Comerciantes Unidos | ||||||
04 Feb 2018 23:15 | FT | Sport Rosario | 1 - 1 | 0 - 0 | Universitario de Deportes | ||||||
Tunisia Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 11:30 | Es Hamam Sousse | ? - ? | ? - ? | Cotransports | |||||||
04 Feb 2018 11:30 | Etoile Metlaoui | ? - ? | ? - ? | Esperance Sportive de Tunis | |||||||
New Zealand Football Championships ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 01:00 | FT | Canterbury United | 2 - 1 | 1 - 1 | Southern United | ||||||
04 Feb 2018 03:35 | FT | Auckland City | 0 - 0 | 0 - 0 | Team Wellington | ||||||
Kuwait League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 13:40 | FT | Al Kuwait SC | 1 - 0 | 1 - 0 | Al Salmiyah | ||||||
04 Feb 2018 15:59 | FT | Al-Qadsia SC | 0 - 0 | 0 - 0 | Al-Arabi Club | ||||||
Argentina Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 20:00 | FT | Gsan Martin Formosa | 1 - 1 | 0 - 0 | Sol De America Arg | ||||||
04 Feb 2018 20:30 | FT | Sol De Mayo | 2 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Rincon | ||||||
04 Feb 2018 21:00 | FT | Atletico San Jorge | 0 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Achirense | ||||||
Lebanon ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 12:15 | FT | Al Shabab Al Arabi | 0 - 0 | 0 - 0 | Al-Safa | ||||||
04 Feb 2018 14:00 | FT | Salam Zgharta | 4 - 3 | 2 - 1 | Bekaa Sport Club | ||||||
Chile Primera Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 15:00 | FT | Everton CD | 2 - 3 | 1 - 1 | Deportes Iquique | ||||||
04 Feb 2018 21:00 | FT | Universidad de Chile | 1 - 2 | 1 - 1 | Union Espanola | ||||||
04 Feb 2018 23:30 | FT | Audax Italiano | 2 - 4 | 0 - 1 | Huachipato | ||||||
Macao Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 06:05 | FT | Cd Monte Carlo | 1 - 1 | 1 - 1 | Sporting Macau | ||||||
04 Feb 2018 08:00 | FT | Benfica De Macau | 4 - 1 | 3 - 1 | Chao Pak Kei | ||||||
Mexico Primera Divison A ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 00:00 | FT | Cf Indios De Ciudad Juarez | 1 - 1 | 1 - 1 | Csyd Dorados De Sinaloa | ||||||
04 Feb 2018 01:00 | FT | Alebrijes De Oaxaca | 1 - 2 | 1 - 0 | Leones Univ Guadalajara | ||||||
04 Feb 2018 01:00 | FT | Cafetaleros De Tapachula | 3 - 2 | 1 - 1 | Celaya | ||||||
04 Feb 2018 02:00 | FT | Tampico Madero | 0 - 2 | 0 - 2 | Mineros De Zacatecas | ||||||
Brazil Pernambucano ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 19:00 | FT | Vitoria Pe | 5 - 2 | 4 - 1 | America Pe | ||||||
04 Feb 2018 19:00 | FT | Flamengo Arcoverde/pe | 0 - 1 | 0 - 0 | Afogados Ingazeira Pe | ||||||
Brazil Campeonato Gaucho Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 19:00 | FT | Brasil De Pelotas Rs | 1 - 0 | 1 - 0 | Internacional | ||||||
04 Feb 2018 20:00 | FT | Caxias Rs | 2 - 2 | 2 - 1 | Sao Jose Poa Rs | ||||||
04 Feb 2018 21:00 | FT | Veranopolis Rs | 1 - 0 | 1 - 0 | Sao Luiz(RS) | ||||||
Brazil Campeonato Paulista ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 19:00 | FT | Palmeiras | 2 - 1 | 1 - 0 | Santos | ||||||
04 Feb 2018 21:30 | FT | Sao Caetano (SP) | 0 - 2 | 0 - 1 | Mirassol | ||||||
04 Feb 2018 21:30 | FT | Gremio Novorizontino | 0 - 1 | 0 - 1 | Corinthians Paulista | ||||||
Chile Primera B ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 01:00 | FT | San Marcos De Arica | 0 - 1 | 0 - 1 | Santiago Wanderers | ||||||
04 Feb 2018 21:00 | FT | Cobreloa | 1 - 0 | 1 - 0 | Cobresal | ||||||
04 Feb 2018 22:00 | FT | Nublense | 1 - 0 | 0 - 0 | Valdivia Huadiwei sub | ||||||
Malta Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 13:00 | FT | Mosta | 0 - 0 | 0 - 0 | Hibernians FC | ||||||
04 Feb 2018 15:00 | FT | Valletta FC | 0 - 0 | 0 - 0 | Balzan | ||||||
Malta First Division League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 13:00 | FT | Zebbug Rangers | 2 - 0 | 1 - 0 | Rabat Ajax | ||||||
04 Feb 2018 13:00 | FT | Vittoriosa Stars | 1 - 1 | 1 - 0 | Sirens | ||||||
04 Feb 2018 15:15 | FT | Qormi | 3 - 1 | 2 - 1 | St Patrick | ||||||
04 Feb 2018 15:15 | FT | San Gwann | 2 - 0 | 2 - 0 | Zejtun Corinthians | ||||||
Myanmar National League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 09:00 | FT | Southern Myanmar | 4 - 0 | 1 - 0 | Mawyawadi | ||||||
04 Feb 2018 09:00 | FT | Shan United | 0 - 0 | 0 - 0 | Yadanabon | ||||||
04 Feb 2018 09:30 | FT | Magway | 2 - 0 | 0 - 0 | Hantharwady United | ||||||
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 20:00 | FT | Argentino De Rosario | 2 - 0 | 1 - 0 | Cdys Juventud Unida | ||||||
04 Feb 2018 20:10 | FT | Real Pilar | 0 - 2 | 0 - 1 | Victoriano Arenas | ||||||
Primera Division de Uruguay ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 20:00 | FT | Cerro Montevideo | 1 - 1 | 0 - 1 | Liverpool P. | ||||||
04 Feb 2018 20:00 | FT | Ca Progreso | 1 - 1 | 1 - 1 | Danubio FC | ||||||
04 Feb 2018 22:30 | FT | Defensor SC | 3 - 0 | 2 - 0 | Ca Atenas | ||||||
04 Feb 2018 22:30 | FT | Racing Club Montevideo | 0 - 2 | 0 - 1 | CA Penarol | ||||||
Finland Suomen Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 11:00 | FT | Pepo | 1 - 4 | 0 - 3 | HIFK | ||||||
Indonesia Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 08:35 | FT | Mitra Kukar | 1 - 3 | 0 - 2 | Persija Jakarta | ||||||
04 Feb 2018 12:30 | FT | Sriwijaya Palembang | 3 - 1 | 0 - 0 | Arema Malang | ||||||
Indonesia President Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 08:30 | FT | Mitra Kukar | 1 - 3 | 0 - 2 | Persija Jakarta | ||||||
04 Feb 2018 12:30 | FT | Sriwijaya Palembang | 3 - 1 | 0 - 0 | Arema Malang | ||||||
South Africa First League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 13:30 | FT | Mbombela United | 1 - 0 | 1 - 0 | Super Eagles | ||||||
04 Feb 2018 13:30 | FT | Uthongathi | 0 - 1 | 0 - 1 | Stellenbosch | ||||||
Brazil Campeonato Catarinense Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 19:00 | FT | Concordia Sc | 2 - 1 | 0 - 0 | Ec Internacional De Lages Sc | ||||||
04 Feb 2018 19:00 | FT | Criciuma | 0 - 1 | 0 - 1 | Avai | ||||||
04 Feb 2018 19:00 | FT | Figueirense (SC) | 1 - 0 | 0 - 0 | Joinville SC | ||||||
04 Feb 2018 19:00 | FT | Hercilio Luz Sc | 1 - 0 | 1 - 0 | Chapecoense SC | ||||||
Sudan Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Feb 2018 13:30 | FT | Merreikh El Fasher | 1 - 0 | 0 - 0 | Al Hilal Kadougli |
Σύνολο αγώνων: 268
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
Πρωταθλήματος (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...