αποτελέσματα ποδοσφαίρου 04-03-2017
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Ώρα | Minute | Εντός έδρας | Τελικά | Ημίχρονα | Εκτός έδρας | ανάλυση | |||||
English Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 12:30 | FT | Manchester United | 1 - 1 | 1 - 1 | AFC Bournemouth | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Leicester City | 3 - 1 | 1 - 1 | Hull City | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Stoke City | 2 - 0 | 2 - 0 | Middlesbrough | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Swansea City | 3 - 2 | 1 - 1 | Burnley | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Watford | 3 - 4 | 1 - 2 | Southampton | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | West Bromwich | 0 - 2 | 0 - 0 | Crystal Palace | ||||||
04 Mar 2017 17:30 | FT | Liverpool | 3 - 1 | 2 - 0 | Arsenal | ||||||
England Championship ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Blackburn Rovers | 1 - 0 | 0 - 0 | Wigan Athletic | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Bristol City | 0 - 0 | 0 - 0 | Burton Albion FC | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Derby County | 2 - 1 | 0 - 0 | Barnsley | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Fulham | 3 - 1 | 1 - 0 | Preston North End | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Ipswich | 1 - 1 | 1 - 1 | Brentford | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Nottingham Forest | 3 - 0 | 0 - 0 | Brighton | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Queens Park Rangers | 2 - 1 | 0 - 1 | Cardiff City | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Reading | 2 - 1 | 0 - 0 | Wolves | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Rotherham United | 0 - 2 | 0 - 0 | Aston Villa | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Sheffield Wed | 5 - 1 | 3 - 1 | Norwich City | ||||||
04 Mar 2017 17:30 | FT | Huddersfield Town | 1 - 3 | 0 - 2 | Newcastle United | ||||||
Italy Serie A ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 14:00 | FT | AS Roma | 1 - 2 | 0 - 1 | Napoli | ||||||
04 Mar 2017 17:00 | FT | Sampdoria | 3 - 1 | 1 - 1 | Pescara | ||||||
04 Mar 2017 19:45 | FT | AC Milan | 3 - 1 | 1 - 1 | Chievo | ||||||
Italy Serie B ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 14:00 | FT | Virtus Entella | 2 - 0 | 1 - 0 | Bari | ||||||
04 Mar 2017 14:00 | FT | Trapani | 1 - 1 | 1 - 1 | Latina Calcio | ||||||
04 Mar 2017 14:00 | FT | Ascoli | 1 - 2 | 1 - 1 | Novara | ||||||
04 Mar 2017 14:00 | FT | Avellino | 0 - 5 | 0 - 2 | Perugia | ||||||
04 Mar 2017 14:00 | FT | Spal | 1 - 1 | 1 - 1 | Pisa | ||||||
04 Mar 2017 14:00 | FT | Ternana | 1 - 2 | 1 - 2 | Pro Vercelli | ||||||
04 Mar 2017 14:00 | FT | Carpi | 1 - 0 | 1 - 0 | Spezia | ||||||
04 Mar 2017 14:00 | FT | Cesena | 1 - 1 | 1 - 1 | Vicenza | ||||||
Spanish La Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 12:00 | FT | Leganes | 1 - 0 | 0 - 0 | Granada | ||||||
04 Mar 2017 15:15 | FT | Eibar | 1 - 4 | 0 - 3 | Real Madrid | ||||||
04 Mar 2017 17:30 | FT | Villarreal | 2 - 0 | 1 - 0 | Espanyol | ||||||
04 Mar 2017 19:45 | FT | Barcelona | 5 - 0 | 2 - 0 | Celta Vigo | ||||||
Spain Segunda Division B ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Alcorcon | 0 - 0 | 0 - 0 | Sevilla | ||||||
04 Mar 2017 17:00 | FT | Rayo Vallecano | 0 - 0 | 0 - 0 | CF Reus Deportiu | ||||||
04 Mar 2017 17:00 | FT | Girona | 5 - 1 | 3 - 0 | Getafe | ||||||
04 Mar 2017 19:00 | FT | Real Oviedo | 2 - 1 | 1 - 1 | Cadiz | ||||||
Germany Bundesliga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 14:30 | FT | Borussia Dortmund | 6 - 2 | 2 - 0 | Bayer Leverkusen | ||||||
04 Mar 2017 14:30 | FT | Koln | 0 - 3 | 0 - 1 | Bayern Munich | ||||||
04 Mar 2017 14:30 | FT | Mainz 05 | 1 - 1 | 1 - 1 | Wolfsburg | ||||||
04 Mar 2017 14:30 | FT | Werder Bremen | 2 - 0 | 0 - 0 | Darmstadt | ||||||
04 Mar 2017 14:30 | FT | Hoffenheim | 5 - 2 | 1 - 1 | Ingolstadt 04 | ||||||
04 Mar 2017 17:30 | FT | Monchengladbach | 4 - 2 | 1 - 1 | Schalke 04 | ||||||
Germany Bundesliga 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 12:00 | FT | Karlsruher SC | 2 - 0 | 1 - 0 | Hannover 96 | ||||||
04 Mar 2017 12:00 | FT | Munchen 1860 | 1 - 2 | 1 - 2 | St Pauli | ||||||
French Ligue 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 15:59 | FT | Paris Saint Germain | 1 - 0 | 0 - 0 | Nancy | ||||||
04 Mar 2017 19:00 | FT | Dijon | 0 - 1 | 0 - 0 | Nice | ||||||
04 Mar 2017 19:00 | FT | Metz | 1 - 1 | 1 - 0 | Stade Rennais FC | ||||||
04 Mar 2017 19:00 | FT | Montpellier | 1 - 1 | 0 - 0 | Guingamp | ||||||
04 Mar 2017 19:00 | FT | Bastia | 0 - 0 | 0 - 0 | Saint-Etienne | ||||||
04 Mar 2017 19:00 | FT | Caen | 2 - 3 | 1 - 2 | Angers SCO | ||||||
French Ligue 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 14:00 | FT | Orleans US 45 | 1 - 1 | 1 - 1 | Chamois Niortais | ||||||
04 Mar 2017 14:00 | FT | ES Troyes AC | 4 - 0 | 2 - 0 | Amiens | ||||||
Portugal Primera Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 15:59 | FT | Sporting Braga | 3 - 1 | 1 - 1 | Arouca | ||||||
04 Mar 2017 18:15 | FT | Porto | 7 - 0 | 2 - 0 | CD Nacional | ||||||
04 Mar 2017 20:30 | FT | Feirense | 0 - 1 | 0 - 1 | SL Benfica | ||||||
Eredivisie ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 17:30 | FT | Twente Enschede | 2 - 1 | 2 - 0 | Willem II | ||||||
04 Mar 2017 18:45 | FT | PSV Eindhoven | 4 - 0 | 2 - 0 | Roda JC Kerkrade | ||||||
04 Mar 2017 19:45 | FT | Zwolle | 3 - 1 | 2 - 0 | Vitesse Arnhem | ||||||
International Friendly ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 08:00 | Lida | ? - ? | ? - ? | Neman Grodno | |||||||
04 Mar 2017 10:00 | Partizan Bardejov | ? - ? | ? - ? | Lokomotiva Kosice | |||||||
04 Mar 2017 10:30 | Baerum SK | ? - ? | ? - ? | Honefoss | |||||||
04 Mar 2017 11:00 | FT | KFUM Oslo | 1 - 3 | 0 - 1 | Ullensaker/Kisa IL | ||||||
04 Mar 2017 12:00 | FT | Follo | 0 - 0 | 0 - 0 | Kjelsas IL | ||||||
04 Mar 2017 12:15 | FT | Vindbjart | 1 - 1 | 0 - 1 | Grorud IL | ||||||
04 Mar 2017 13:00 | FT | Elverum | 0 - 1 | 0 - 1 | Ham-Kam | ||||||
04 Mar 2017 13:00 | Molde | ? - ? | ? - ? | Kristiansund BK | |||||||
04 Mar 2017 13:00 | FT | Stromsgodset | 2 - 0 | 1 - 0 | Lillestrom | ||||||
04 Mar 2017 13:00 | Mjondalen | ? - ? | ? - ? | Notodden FK | |||||||
04 Mar 2017 14:00 | Arendal | ? - ? | ? - ? | Fram Larvik | |||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Asane Fotball | 1 - 2 | 1 - 2 | Brann | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | Viking | ? - ? | ? - ? | Bryne | |||||||
04 Mar 2017 19:15 | FT | Nữ Pháp | 0 - 0 | 0 - 0 | Nữ Đức | ||||||
04 Mar 2017 22:00 | FT | Nữ Mỹ | 0 - 1 | 0 - 0 | Nữ Anh | ||||||
Belgium Jupiler League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 19:00 | FT | Sporting Charleroi | 1 - 1 | 0 - 0 | Kortrijk | ||||||
04 Mar 2017 19:00 | FT | Genk | 2 - 1 | 2 - 1 | Club Brugge | ||||||
04 Mar 2017 19:00 | FT | KV Mechelen | 3 - 2 | 2 - 0 | Anderlecht | ||||||
04 Mar 2017 19:00 | FT | Royal Excel Mouscron | 1 - 0 | 1 - 0 | Standard Liege | ||||||
04 Mar 2017 19:00 | FT | Oostende | 0 - 0 | 0 - 0 | KSC Lokeren | ||||||
04 Mar 2017 19:00 | FT | St-Truidense VV | 2 - 1 | 1 - 0 | AS Eupen | ||||||
04 Mar 2017 19:00 | FT | Beveren | 2 - 3 | 2 - 1 | Gent | ||||||
04 Mar 2017 19:00 | FT | Zulte-Waregem | 2 - 2 | 1 - 1 | Westerlo | ||||||
Russia Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 11:00 | FT | Gazovik Orenburg | 3 - 0 | 2 - 0 | Arsenal Tula | ||||||
04 Mar 2017 13:30 | FT | CSKA Moscow | 0 - 0 | 0 - 0 | Zenit St.Petersburg | ||||||
Scotland Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Kilmarnock | 1 - 2 | 1 - 0 | Motherwell FC | ||||||
Denmark SAS Ligaen ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Aarhus AGF | 1 - 2 | 1 - 1 | Sonderjyske | ||||||
USA MLS ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 03:00 | FT | Portland Timbers | 5 - 1 | 1 - 0 | Minnesota United | ||||||
04 Mar 2017 19:00 | FT | Columbus Crew | 1 - 1 | 1 - 0 | Chicago Fire | ||||||
04 Mar 2017 21:00 | FT | Los Angeles Galaxy | 1 - 2 | 0 - 0 | Dallas | ||||||
04 Mar 2017 21:30 | FT | Real Salt Lake | 0 - 0 | 0 - 0 | Toronto FC | ||||||
04 Mar 2017 23:00 | FT | Colorado Rapids | 1 - 0 | 0 - 0 | New England Revolution | ||||||
Ireland Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 19:45 | FT | Sligo Rovers | 0 - 4 | 0 - 2 | Dundalk | ||||||
Republic Gambrinus Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 14:00 | FT | FK Baumit Jablonec | 0 - 0 | 0 - 0 | Bohemians 1905 | ||||||
04 Mar 2017 14:00 | FT | Synot Slovacko | 0 - 0 | 0 - 0 | Brno | ||||||
04 Mar 2017 14:00 | FT | Teplice | 1 - 0 | 0 - 0 | Vysocina Jihlava | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Hradec Kralove | 0 - 0 | 0 - 0 | Mlada Boleslav | ||||||
04 Mar 2017 17:00 | FT | Sparta Praha | 1 - 0 | 1 - 0 | Dukla Praha | ||||||
Turkey Super Lig ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 13:00 | FT | Bursaspor | 2 - 1 | 1 - 1 | Gaziantepspor | ||||||
04 Mar 2017 15:59 | FT | Besiktas | 1 - 0 | 1 - 0 | Rizespor | ||||||
England Divison 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Bolton Wanderers | 1 - 1 | 1 - 1 | AFC Wimbledon | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Bradford AFC | 1 - 0 | 1 - 0 | Peterborough United | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Bury | 1 - 2 | 0 - 1 | Gillingham | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Millwall | 2 - 1 | 1 - 1 | Milton Keynes Dons | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Northampton Town | 2 - 1 | 1 - 1 | Charlton Athletic | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Oxford United | 0 - 2 | 0 - 2 | Bristol Rovers | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Rochdale | 3 - 3 | 1 - 2 | Sheffield United | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Scunthorpe United | 0 - 2 | 0 - 1 | Fleetwood Town | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Shrewsbury Town | 0 - 0 | 0 - 0 | Coventry | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Southend United | 1 - 1 | 0 - 0 | Port Vale | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Swindon | 0 - 1 | 0 - 0 | Chesterfield | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Walsall | 2 - 0 | 0 - 0 | Oldham Athletic | ||||||
Sweden Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 13:00 | FT | IFK Norrkoping | 7 - 0 | 5 - 0 | Halmstads | ||||||
04 Mar 2017 13:00 | FT | Degerfors IF | 1 - 4 | 0 - 0 | Brommapojkarna | ||||||
04 Mar 2017 13:00 | FT | Djurgardens | 1 - 0 | 0 - 0 | Helsingborg IF | ||||||
04 Mar 2017 13:00 | FT | Orgryte | 1 - 3 | 0 - 2 | Vanersborg | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | IFK Goteborg | 2 - 2 | 1 - 0 | IK Sirius FK | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Trelleborgs FF | 2 - 1 | 0 - 1 | Landskrona BoIS | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Kalmar FF | 3 - 0 | 1 - 0 | Gefle IF | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Ljungskile SK | 2 - 0 | 0 - 0 | Arameisk-syrianska If | ||||||
Mexico Primera Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 03:00 | FT | Club Tijuana | 2 - 3 | 1 - 0 | Pachuca | ||||||
04 Mar 2017 23:00 | FT | CDSyC Cruz Azul | 2 - 0 | 0 - 0 | Jaguares Chiapas FC | ||||||
Switzerland National Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 16:45 | FT | Lugano | 2 - 1 | 1 - 1 | Lausanne Sports | ||||||
04 Mar 2017 16:45 | FT | Young Boys | 3 - 2 | 1 - 2 | Thun | ||||||
Liga de Honora ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 11:15 | FT | CD Cova Piedade | 0 - 2 | 0 - 0 | Sporting CP B | ||||||
Australia League A ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 06:35 | FT | Wellington Phoenix | 3 - 3 | 2 - 1 | Perth Glory FC | ||||||
04 Mar 2017 08:50 | FT | Western Sydney | 0 - 0 | 0 - 0 | Adelaide United FC | ||||||
Korea League Classic ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 06:00 | FT | Gwangju Fc | 1 - 0 | 1 - 0 | Daegu FC | ||||||
04 Mar 2017 06:00 | FT | Sangju Sangmu Phoenix | 1 - 2 | 0 - 0 | Gangwon FC | ||||||
04 Mar 2017 06:00 | FT | Ulsan Hyundai Horang-i | 2 - 1 | 0 - 0 | Pohang Steelers | ||||||
Vietnam ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 09:00 | FT | Thanh Hóa | 1 - 0 | 1 - 0 | Cần Thơ FC | ||||||
04 Mar 2017 10:00 | FT | Hoàng Anh Gia Lai | 0 - 1 | 0 - 0 | Tp Hồ Chí Minh | ||||||
04 Mar 2017 10:00 | FT | Khánh Hòa | 1 - 0 | 1 - 0 | Đồng Tâm Long An | ||||||
J-League Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 05:00 | FT | Urawa Red Diamonds | 3 - 1 | 2 - 0 | Cerezo Osaka | ||||||
04 Mar 2017 05:00 | FT | Sanfrecce Hiroshima | 0 - 1 | 0 - 0 | Shimizu S-Pulse | ||||||
04 Mar 2017 05:00 | FT | Ventforet Kofu | 0 - 1 | 0 - 0 | Kashima Antlers | ||||||
04 Mar 2017 06:00 | FT | Tokyo | 2 - 0 | 0 - 0 | Omiya Ardija | ||||||
04 Mar 2017 06:00 | FT | Jubilo Iwata | 0 - 1 | 0 - 0 | Vegalta Sendai | ||||||
04 Mar 2017 07:00 | FT | Vissel Kobe | 2 - 1 | 1 - 0 | Albirex Niigata Japan | ||||||
04 Mar 2017 10:00 | FT | Yokohama F Marinos | 3 - 0 | 0 - 0 | Consadole Sapporo | ||||||
Japanese League Division 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 05:00 | FT | Nagoya Grampus Eight | 1 - 1 | 0 - 0 | Gifu | ||||||
04 Mar 2017 05:00 | FT | Mito Hollyhock | 4 - 0 | 1 - 0 | Zweigen Kanazawa FC | ||||||
04 Mar 2017 05:00 | FT | JEF United Ichihara | 1 - 1 | 0 - 0 | Yamagata Montedio | ||||||
04 Mar 2017 06:00 | FT | Kyoto Purple Sanga | 1 - 0 | 0 - 0 | Tokushima Vortis | ||||||
04 Mar 2017 07:00 | FT | Shonan Bellmare | 3 - 1 | 1 - 0 | Thespa Kusatsu Gunma | ||||||
Greece National A ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 13:00 | FT | Larisa | 1 - 1 | 1 - 1 | Pas Giannina | ||||||
04 Mar 2017 15:15 | FT | Panaitolikos Agrinio | 2 - 0 | 0 - 0 | PAE Levadiakos | ||||||
04 Mar 2017 17:30 | FT | Panathinaikos | 5 - 0 | 4 - 0 | Veria FC | ||||||
Israel Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 14:00 | FT | Hapoel Haifa | 1 - 2 | 0 - 1 | Hapoel Ironi Kiryat Shmona | ||||||
04 Mar 2017 15:59 | FT | Hapoel Raanana | 0 - 1 | 0 - 1 | Hapoel Bnei Sakhnin FC | ||||||
04 Mar 2017 16:15 | FT | Hapoel Tel Aviv | 1 - 2 | 1 - 0 | Bnei Yehuda Tel Aviv | ||||||
04 Mar 2017 18:30 | FT | Ashdod MS | 0 - 1 | 0 - 0 | Hapoel Beer Sheva | ||||||
Iran Pro League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 12:30 | FT | Esteghlal Khozestan | 1 - 0 | 1 - 0 | Mashin Sazi | ||||||
04 Mar 2017 13:55 | FT | Esteghlal Tehran | 1 - 1 | 0 - 1 | Siah Jamegan Khorasan | ||||||
Cyprus 1 Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 14:00 | FT | AE Zakakiou | 0 - 4 | 0 - 2 | Doxa Katokopias | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | APOEL Nicosia | 2 - 1 | 2 - 0 | Omonia Nicosia FC | ||||||
04 Mar 2017 15:59 | FT | Nea Salamis | 1 - 3 | 1 - 0 | Karmiotissa Pano Polemidion | ||||||
04 Mar 2017 17:00 | FT | Aris Limassol | 3 - 1 | 2 - 1 | Ethnikos Achnas | ||||||
Singapore ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 11:30 | FT | Geylang United FC | 2 - 0 | 1 - 0 | Balestier Khalsa FC | ||||||
04 Mar 2017 11:30 | FT | Young Lions | 0 - 5 | 0 - 3 | Albirex Niigata FC | ||||||
Ukraine Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 12:00 | FT | Dnipro Dnipropetrovsk | 1 - 1 | 1 - 0 | Chernomorets Odessa | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Dynamo Kyiv | 1 - 0 | 0 - 0 | Olimpic Donetsk | ||||||
Romania - Division A ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 15:59 | FT | ACS Poli Timisoara | 1 - 1 | 0 - 1 | Concordia Chiajna | ||||||
04 Mar 2017 18:30 | FT | Steaua Bucuresti | 1 - 1 | 0 - 0 | FCM Targu Mures | ||||||
Austria ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Sturm Graz | 3 - 0 | 1 - 0 | Rheindorf Altach | ||||||
04 Mar 2017 17:30 | FT | Wolfsberger AC | 1 - 1 | 1 - 0 | Trenkwalder Admira | ||||||
04 Mar 2017 17:30 | FT | SV Ried | 0 - 3 | 0 - 2 | Austria Wien | ||||||
04 Mar 2017 17:30 | FT | Mattersburg | 1 - 0 | 0 - 0 | St.Polten | ||||||
Thailand ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 10:45 | FT | Sisaket | 3 - 1 | 1 - 0 | Sukhothai | ||||||
04 Mar 2017 11:00 | FT | Osotspa Saraburi FC | 1 - 2 | 1 - 0 | BEC Tero Sasana | ||||||
04 Mar 2017 12:00 | FT | Thai Honda Fc | 1 - 5 | 0 - 2 | Buriram United | ||||||
04 Mar 2017 12:00 | FT | Nakhon Ratchasima | 2 - 2 | 1 - 1 | Samut Prakan City | ||||||
04 Mar 2017 13:00 | FT | Port | 1 - 0 | 1 - 0 | Navy | ||||||
HongKong ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 09:30 | FT | Yuen Long | 1 - 4 | 0 - 2 | Kitchee | ||||||
Hungary ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 14:30 | FT | Mezokovesd-Zsory | 0 - 2 | 0 - 1 | Vasas | ||||||
04 Mar 2017 14:30 | FT | MTK Hungaria FC | 1 - 2 | 0 - 2 | Paksi SE | ||||||
04 Mar 2017 14:30 | FT | Debreceni VSC | 3 - 0 | 2 - 0 | Diosgyor | ||||||
04 Mar 2017 14:30 | FT | Fehervar Videoton | 3 - 0 | 1 - 0 | Budapest Honved | ||||||
04 Mar 2017 14:30 | FT | Gyirmot Se | 1 - 2 | 0 - 2 | Szombathelyi Haladas | ||||||
04 Mar 2017 17:00 | FT | Ujpesti TE | 0 - 1 | 0 - 1 | Ferencvarosi TC | ||||||
Poland ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 14:30 | FT | Cracovia Krakow | 1 - 1 | 0 - 1 | Arka Gdynia | ||||||
04 Mar 2017 17:00 | FT | LKS Nieciecza | 0 - 0 | 0 - 0 | Ruch Chorzow | ||||||
04 Mar 2017 19:30 | FT | Piast Gliwice | 1 - 2 | 0 - 0 | Wisla Krakow | ||||||
India ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 08:30 | FT | Aizawl | 2 - 0 | 0 - 0 | Mumbai FC | ||||||
04 Mar 2017 11:00 | FT | Shillong Lajong FC | 1 - 2 | 0 - 2 | East Bengal | ||||||
04 Mar 2017 13:35 | FT | Churchill Brothers | 2 - 1 | 0 - 1 | Mohun Bagan | ||||||
Serbia ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 13:00 | FT | FK Napredak Krusevac | 1 - 2 | 1 - 0 | Radnicki Nis | ||||||
04 Mar 2017 13:00 | FT | FK Vozdovac Beograd | 3 - 0 | 1 - 0 | Radnik Surdulica | ||||||
04 Mar 2017 13:00 | FT | Mladost Lucani | 0 - 1 | 0 - 0 | Novi Pazar | ||||||
04 Mar 2017 13:00 | FT | FK Metalac Gornji Milanovac | 0 - 1 | 0 - 1 | Backa Backa Palanka | ||||||
04 Mar 2017 13:00 | FT | FK Rad Beograd | 1 - 1 | 0 - 1 | FK Javor Ivanjica | ||||||
04 Mar 2017 13:00 | FT | Spartak Subotica | 0 - 1 | 0 - 0 | Cukaricki | ||||||
04 Mar 2017 17:00 | FT | Crvena Zvezda | 1 - 1 | 1 - 0 | Partizan Belgrade | ||||||
Malaysia Super League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 08:45 | FT | Selangor PKNS | 1 - 1 | 1 - 0 | Pulau Pinang | ||||||
04 Mar 2017 13:00 | FT | Kedah | 4 - 0 | 1 - 0 | Melaka United | ||||||
04 Mar 2017 13:00 | FT | Felda United FC | 2 - 0 | 0 - 0 | Sarawak | ||||||
04 Mar 2017 13:00 | FT | Kelantan FA | 4 - 2 | 1 - 0 | Terengganu B DKTT-Team | ||||||
04 Mar 2017 13:00 | FT | Selangor PB | 0 - 1 | 0 - 0 | Perak | ||||||
Croatia ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 14:00 | FT | Dinamo Zagreb | 2 - 0 | 1 - 0 | Zapresic | ||||||
04 Mar 2017 15:59 | FT | NK Rijeka | 2 - 1 | 1 - 1 | NK Lokomotiva Zagreb | ||||||
Egypt Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 17:00 | FT | Nasr Taadeen | 1 - 4 | 0 - 1 | EL Masry | ||||||
Bulgaria ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 10:30 | FT | PFK Montana | 1 - 2 | 0 - 0 | Dunav Ruse | ||||||
04 Mar 2017 12:30 | FT | Levski Sofia | 2 - 1 | 0 - 1 | CSKA Sofia | ||||||
04 Mar 2017 15:30 | FT | Lokomotiv Plovdiv | 2 - 1 | 1 - 1 | Lokomotiv Gorna Oryahovitsa | ||||||
Slovakia ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 13:00 | FT | DAC Dunajska Streda | 1 - 1 | 1 - 1 | MFK Ruzomberok | ||||||
04 Mar 2017 15:59 | FT | 1. Tatran Presov | 1 - 2 | 0 - 1 | Trencin | ||||||
04 Mar 2017 15:59 | FT | Zlate Moravce | 0 - 0 | 0 - 0 | Spartak Trnava | ||||||
Slovenia Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 14:00 | FT | NK Publikum Celje | 1 - 0 | 0 - 0 | Nk Radomlje | ||||||
04 Mar 2017 15:59 | FT | Domzale | 0 - 1 | 0 - 1 | Koper | ||||||
Wales Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 14:30 | FT | Cardiff Metropolitan | 2 - 2 | 0 - 1 | Carmarthen | ||||||
04 Mar 2017 14:30 | FT | Newtown | 4 - 1 | 2 - 1 | Airbus | ||||||
04 Mar 2017 17:15 | FT | The New Saints | 4 - 0 | 1 - 0 | Bangor City FC | ||||||
UAE League Professional ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 13:30 | FT | Ittihad Kalba | 3 - 4 | 1 - 3 | Al Wehda UAE | ||||||
04 Mar 2017 13:30 | FT | Dabba Al-Fujairah | 1 - 1 | 1 - 0 | Al-Shabab UAE | ||||||
04 Mar 2017 13:35 | FT | Al Ain | 2 - 0 | 1 - 0 | Hatta | ||||||
04 Mar 2017 16:30 | FT | Al Ahli Dubai | 2 - 1 | 0 - 0 | Al-Jazira UAE | ||||||
Qatar ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 13:55 | FT | Al Rayyan | 4 - 0 | 2 - 0 | Al-Wakra | ||||||
04 Mar 2017 16:05 | FT | Al-Khuraitiat | 0 - 3 | 0 - 1 | Al Duhail Lekhwia | ||||||
Morocco Super League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Difaa Hassani Jdidi | 1 - 0 | 0 - 0 | Kawkab de Marrakech | ||||||
04 Mar 2017 17:30 | FT | Renaissance Sportive de Berkane | 1 - 0 | 1 - 0 | Maghrib Association Tetouan | ||||||
South Africa Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 13:30 | FT | Kaizer Chiefs FC | 1 - 1 | 1 - 1 | Orlando Pirates | ||||||
04 Mar 2017 15:59 | FT | Lamontville Golden Arrows | 1 - 0 | 1 - 0 | Maritzburg United | ||||||
04 Mar 2017 18:15 | FT | Supersport United | 0 - 0 | 0 - 0 | Ajax Cape Town | ||||||
Bosnia Premijer Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 14:00 | FT | FK Zeljeznicar | 1 - 0 | 1 - 0 | Mladost Doboj Kakanj | ||||||
04 Mar 2017 14:00 | FT | Zrinjski Mostar | 3 - 1 | 1 - 1 | Krupa | ||||||
04 Mar 2017 14:00 | FT | Vitez | 0 - 0 | 0 - 0 | NK Celik | ||||||
04 Mar 2017 14:00 | FT | Sloboda | 2 - 1 | 1 - 1 | Metalleghe Bsi | ||||||
04 Mar 2017 14:00 | FT | Olimpik Sarajevo | 0 - 1 | 0 - 0 | FK Sarajevo | ||||||
04 Mar 2017 14:00 | FT | NK Siroki Brijeg | 2 - 2 | 1 - 0 | Radnik Bijeljina | ||||||
China Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 07:30 | FT | Guangzhou R&F | 2 - 0 | 1 - 0 | Tianjin Quanjian | ||||||
04 Mar 2017 11:35 | FT | Shanghai East Asia FC | 5 - 1 | 2 - 1 | Changchun YaTai | ||||||
04 Mar 2017 11:45 | FT | Shandong Taishan | 2 - 0 | 0 - 0 | Tianjin Teda | ||||||
Vietnam First Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 08:30 | FT | Huế | 4 - 1 | 2 - 1 | Đồng Tháp | ||||||
04 Mar 2017 08:30 | FT | Tây Ninh | 2 - 1 | 2 - 0 | Bình Phước | ||||||
04 Mar 2017 09:00 | FT | Nam Định | 2 - 0 | 1 - 0 | Đắk Lắk | ||||||
Estonia ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 11:00 | FT | Viljandi Jk Tulevik | 1 - 0 | 1 - 0 | JK Sillamae Kalev | ||||||
04 Mar 2017 11:00 | FT | Parnu Linnameeskond | 2 - 6 | 1 - 3 | Nomme JK Kalju | ||||||
04 Mar 2017 11:00 | FT | Paide Linnameeskond | 1 - 5 | 0 - 3 | Trans Narva | ||||||
04 Mar 2017 14:00 | FT | Flora Tallinn | 1 - 1 | 1 - 1 | Levadia Tallinn | ||||||
Switzerland Challenge League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 16:45 | FT | Wohlen | 0 - 2 | 0 - 0 | Servette | ||||||
04 Mar 2017 18:00 | FT | Neuchatel Xamax | 0 - 2 | 0 - 1 | Schaffhausen | ||||||
Moldova Divizia Nationala ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 12:00 | FT | Speranta Nisporeni | 0 - 1 | 0 - 1 | Olimpia Balti | ||||||
04 Mar 2017 14:00 | FT | Sheriff | 4 - 0 | 3 - 0 | Cs Petrocub | ||||||
Armenia Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 10:00 | FT | Banants | 1 - 2 | 0 - 2 | Alashkert | ||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 19:00 | FT | Club Guabira | 3 - 1 | 0 - 0 | Nacional Potosi | ||||||
El Salvador Primera Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 21:00 | FT | Cd Pasaquina | 2 - 0 | 1 - 0 | CD Universidad de El Salvador | ||||||
04 Mar 2017 21:00 | FT | CD Dragon | 0 - 2 | 0 - 0 | Aguila | ||||||
Korea K League Challenge ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 06:00 | FT | Ansan Greeners | 2 - 1 | 1 - 0 | Daejeon Citizen | ||||||
04 Mar 2017 06:00 | FT | Seongnam FC | 0 - 1 | 0 - 1 | Busan I'Park | ||||||
Ecuador Copa Pilsener A ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 01:00 | FT | Guayaquil City | 0 - 2 | 0 - 2 | Universidad Catolica Quito | ||||||
04 Mar 2017 19:00 | FT | Delfin SC | 5 - 1 | 2 - 1 | Fuerza Amarilla | ||||||
04 Mar 2017 21:00 | FT | CD Clan Juvenil | 1 - 1 | 0 - 0 | Barcelona SC(ECU) | ||||||
04 Mar 2017 21:00 | FT | Club Sport Emelec | 2 - 0 | 1 - 0 | Macara | ||||||
Lithuania - 1. Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 11:00 | FT | Atlantas Klaipeda | 1 - 2 | 0 - 2 | FK Zalgiris Vilnius | ||||||
04 Mar 2017 13:00 | FT | Suduva | 3 - 3 | 1 - 1 | Lietava Jonava | ||||||
Poland - 2. Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Bytovia Bytow | 0 - 1 | 0 - 0 | Wisla Pulawy | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Sandecja | 4 - 0 | 1 - 0 | Pogon Siedlce | ||||||
04 Mar 2017 15:59 | FT | Mks Kluczbork | 0 - 1 | 0 - 0 | Stal Mielec | ||||||
04 Mar 2017 15:59 | FT | Olimpia Grudziadz | 2 - 1 | 2 - 0 | Miedz Legnica | ||||||
04 Mar 2017 15:59 | FT | Zaglebie Sosnowiec | 1 - 1 | 0 - 0 | Stomil Olsztyn OKS 1945 | ||||||
04 Mar 2017 16:45 | FT | Chojniczanka Chojnice | 2 - 2 | 1 - 2 | GKS Katowice | ||||||
04 Mar 2017 17:00 | FT | Chrobry Glogow | 1 - 1 | 1 - 1 | Znicz Pruszkow | ||||||
Colombia Copa Mustang ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 20:15 | FT | Deportivo Pasto | 1 - 0 | 0 - 0 | Alianza Petrolera | ||||||
04 Mar 2017 22:30 | FT | Atletico Bucaramanga | 0 - 1 | 0 - 0 | Tigres FC | ||||||
04 Mar 2017 23:00 | FT | Independiente Santa Fe | 0 - 0 | 0 - 0 | Patriotas | ||||||
Ukraine U21 Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 10:00 | FT | Volyn U21 | 0 - 2 | 0 - 1 | Shakhtar Donetsk U21 | ||||||
04 Mar 2017 11:00 | FT | Vorskla U21 | 1 - 0 | 0 - 0 | Zorya U21 | ||||||
04 Mar 2017 11:00 | FT | Stal Dniprodzerzhynsk U21 | 0 - 0 | 0 - 0 | Zirka Kirovohrad U21 | ||||||
04 Mar 2017 11:00 | FT | Karpaty Lviv U21 | 0 - 1 | 0 - 0 | Pfc Oleksandria U21 | ||||||
Scotland Championship ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Dunfermline | 5 - 1 | 2 - 0 | Dumbarton | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Queen of South | 0 - 2 | 0 - 1 | Falkirk | ||||||
Scotland Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Stenhousemuir | 3 - 1 | 2 - 0 | Peterhead | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Queens Park | 1 - 1 | 1 - 1 | Livingston | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Airdrie United | 1 - 2 | 0 - 0 | Stranraer | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | East Fife | 2 - 0 | 0 - 0 | Albion Rovers | ||||||
Australia Queensland State League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 07:00 | FT | SWQ Thunder | 2 - 2 | 1 - 1 | Sunshine Coast | ||||||
04 Mar 2017 08:00 | FT | Brisbane Strikers | 4 - 0 | 2 - 0 | Moreton Bay United | ||||||
04 Mar 2017 08:30 | FT | Palm Beach Sharks | 2 - 1 | 1 - 0 | Brisbane City SC | ||||||
04 Mar 2017 09:00 | FT | North Queensland Fury | 2 - 0 | 0 - 0 | Far North Queensland Bulls | ||||||
04 Mar 2017 09:15 | FT | Brisbane Roar Am | 4 - 3 | 1 - 1 | Western Pride | ||||||
South Australian Super League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 04:30 | FT | Croydon Kings | 1 - 0 | 0 - 0 | Cumberland United | ||||||
04 Mar 2017 04:30 | FT | Para Hills Knights | 2 - 4 | 2 - 1 | Campbelltown City SC | ||||||
04 Mar 2017 04:30 | FT | West Adelaide | 1 - 1 | 1 - 0 | West Torrens Birkalla | ||||||
04 Mar 2017 04:30 | FT | North Eastern Metrostars | 4 - 1 | 3 - 1 | Adelaide Olympic | ||||||
04 Mar 2017 06:30 | FT | Adelaide United Fc Youth | 1 - 7 | 0 - 2 | Adelaide City FC | ||||||
Georgia Pirveli Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 11:00 | FT | Sioni Bolnisi | 1 - 0 | 0 - 0 | Baia Zugdidi | ||||||
04 Mar 2017 11:00 | FT | Merani Martvili | 0 - 0 | 0 - 0 | Gagra | ||||||
04 Mar 2017 11:00 | FT | WIT Georgia Tbilisi | 3 - 0 | 0 - 0 | Samgurali Tskh | ||||||
04 Mar 2017 11:00 | FT | Metalurgi Rustavi | 3 - 1 | 0 - 0 | Guria Lanchkhuti | ||||||
Uzbekistan Professional Football League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 10:30 | FT | Kuruvchi Kokand Qoqon | 1 - 2 | 0 - 1 | Nasaf Qarshi | ||||||
04 Mar 2017 11:00 | FT | Shurtan Guzor | 1 - 0 | 0 - 0 | Neftchi Fargona | ||||||
04 Mar 2017 11:00 | FT | Navbahor Namangan | 2 - 1 | 1 - 0 | Obod Tashkent | ||||||
04 Mar 2017 11:30 | FT | Buxoro | 1 - 0 | 1 - 0 | OTMK Olmaliq | ||||||
04 Mar 2017 13:00 | FT | Kuruvchi Bunyodkor | 1 - 0 | 0 - 0 | Sogdiana Jizak | ||||||
Jordan Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 13:00 | FT | Shabab AlOrdon | 0 - 0 | 0 - 0 | Mansheiat Bani Hasan | ||||||
Colombia Copa Premier ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 19:00 | FT | Bogota | 0 - 1 | 0 - 0 | Llaneros FC | ||||||
04 Mar 2017 20:00 | FT | Orsomarso | 1 - 0 | 0 - 0 | Deportes Quindio | ||||||
Western Australia Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 11:00 | FT | Sorrento | 5 - 0 | 1 - 0 | Mandurah City | ||||||
04 Mar 2017 11:10 | FT | Cockburn City | 2 - 1 | 1 - 0 | Bayswater City | ||||||
04 Mar 2017 11:15 | FT | Inglewood United | 3 - 1 | 0 - 0 | Subiaco AFC | ||||||
04 Mar 2017 12:00 | FT | Armadale | 0 - 1 | 0 - 0 | Balcatta | ||||||
04 Mar 2017 12:00 | FT | Perth SC | 3 - 1 | 1 - 0 | Floreat Athena | ||||||
Georgia Primera Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 10:05 | FT | Samtredia | 1 - 1 | 1 - 1 | Shukura Kobuleti | ||||||
Venezuela Primera Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 20:00 | FT | Deportivo La Guaira | 0 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Lara | ||||||
04 Mar 2017 21:00 | FT | Mineros de Guayana | 2 - 1 | 1 - 1 | Metropolitanos | ||||||
Republic of Azerbaijan Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 12:00 | FT | Standard Sumqayit | 0 - 4 | 0 - 2 | Qarabag | ||||||
04 Mar 2017 15:59 | FT | FK Inter Baku | 0 - 2 | 0 - 0 | Gilan Gabala | ||||||
Australia Victorian Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 04:00 | FT | North Geelong Warriors | 0 - 2 | 0 - 0 | Fc Bulleen Lions | ||||||
04 Mar 2017 06:30 | FT | Hume City | 2 - 3 | 1 - 0 | Bentleigh Greens | ||||||
04 Mar 2017 08:45 | FT | Heidelberg United | 1 - 0 | 0 - 0 | South Melbourne | ||||||
French Nationa League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 17:00 | FT | Epinal | 1 - 2 | 0 - 0 | Quevilly | ||||||
04 Mar 2017 17:00 | FT | Avranches | 2 - 1 | 1 - 1 | AS Beziers | ||||||
Paraguayan Primera Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 23:10 | FT | Olimpia Asuncion | 2 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Capiata | ||||||
Ireland Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 19:30 | FT | Longford Town | 1 - 3 | 0 - 0 | Cobh Ramblers | ||||||
Turkey 2 Ligi A ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 10:00 | FT | Boluspor | 2 - 2 | 2 - 2 | Eskisehirspor | ||||||
04 Mar 2017 10:00 | FT | Surfaspor | 1 - 2 | 1 - 1 | Adana Demirspor | ||||||
04 Mar 2017 13:00 | FT | Elazigspor | 5 - 2 | 4 - 1 | Goztepe | ||||||
04 Mar 2017 15:30 | FT | Gaziantep Buyuksehir Belediyesi | 1 - 2 | 0 - 1 | Mersin Idman Yurdu | ||||||
Russia Youth Championship League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 09:00 | FT | Krylya Sovetov Samara Youth | 0 - 7 | 0 - 4 | Lokomotiv Moscow Youth | ||||||
04 Mar 2017 10:00 | FT | Fk Ural Youth | 1 - 1 | 0 - 1 | Amkar Perm Youth | ||||||
04 Mar 2017 11:00 | FT | Fk Krasnodar Youth | 2 - 2 | 1 - 1 | Spartak Moscow Youth | ||||||
Brisbane Premier emier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 07:00 | FT | Peninsula Power | 1 - 1 | 0 - 0 | Grange Thistle Sc | ||||||
04 Mar 2017 07:45 | FT | Albany Creek | 2 - 3 | 2 - 2 | Queensland Lions SC | ||||||
04 Mar 2017 08:00 | FT | Mitchelton | 2 - 1 | 0 - 0 | Logan Lightning | ||||||
04 Mar 2017 08:15 | FT | Holland Park Hawks | 2 - 1 | 1 - 0 | Rochedale Rovers | ||||||
04 Mar 2017 09:00 | FT | Capalaba | 0 - 1 | 0 - 0 | Eastern Suburbs | ||||||
Czech Republic 2. Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 09:15 | FT | Pardubice | 0 - 3 | 0 - 2 | SK Sigma Olomouc | ||||||
04 Mar 2017 13:00 | FT | Fk Mas Taborsko | 3 - 2 | 2 - 1 | Vitkovice | ||||||
04 Mar 2017 13:30 | FT | Prostejov | 1 - 0 | 0 - 0 | Fk Banik Sokolov | ||||||
04 Mar 2017 13:30 | FT | Fk Graffin Vlasim | 3 - 1 | 2 - 0 | Frydek-mistek | ||||||
04 Mar 2017 14:00 | FT | Banik Ostrava | 3 - 0 | 1 - 0 | Usti nad Labem | ||||||
Algeria Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 14:00 | FT | Drb Tadjenant | 1 - 0 | 1 - 0 | Usm El Harrach | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Cs Constantine | 2 - 1 | 2 - 0 | Cr Belouizdad | ||||||
04 Mar 2017 15:59 | FT | Na Hussein Dey | 2 - 1 | 1 - 0 | Om Medea | ||||||
04 Mar 2017 16:45 | FT | Usm Alger | 2 - 2 | 2 - 2 | Mc Alger | ||||||
04 Mar 2017 17:00 | FT | Js Saoura | 3 - 0 | 2 - 0 | Usm Bel Abbes | ||||||
Czech Republic U19 League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 10:00 | FT | Slavia Praha u19 | 1 - 2 | 0 - 1 | Sparta Praha U19 | ||||||
04 Mar 2017 10:00 | FT | Sk Sigma Olomouc u19 | 4 - 1 | 3 - 1 | Brno U19 | ||||||
04 Mar 2017 10:00 | FT | Vysocina Jihlava U19 | 3 - 2 | 0 - 1 | Synot Slovacko U19 | ||||||
04 Mar 2017 10:00 | FT | Zlin U19 | 3 - 1 | 1 - 0 | Teplice U19 | ||||||
04 Mar 2017 10:05 | FT | Viktoria Plzen U19 | 0 - 0 | 0 - 0 | Mfk Karvina U19 | ||||||
04 Mar 2017 11:00 | FT | Opava U19 | 0 - 0 | 0 - 0 | Pribram U19 | ||||||
04 Mar 2017 12:15 | FT | Pardubice U19 | 2 - 0 | 1 - 0 | Mlada Boleslav U19 | ||||||
04 Mar 2017 13:00 | FT | Ceske Budejovice u19 | 3 - 1 | 2 - 0 | Hlucin U19 | ||||||
Greece Super League 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 13:00 | FT | Apollon Smirnis | 1 - 0 | 0 - 0 | Athletic Union Of Sparta | ||||||
Faroe Islands Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 19:00 | FT | Vikingur Gotu | 2 - 1 | 1 - 0 | Ki Klaksvik | ||||||
Serbia Prva Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 13:00 | FT | BSK Borca | 1 - 1 | 0 - 0 | Fk Sindelic Nis | ||||||
Estonia Esi Liiga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 11:00 | FT | Tartu FS Santos | 1 - 2 | 0 - 0 | Fci Tallinn B | ||||||
Australia Victorian Premier League U21 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 06:30 | Heidelberg United U21 | ? - ? | ? - ? | South Melbourne U21 | |||||||
San Marino Girone A ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 14:00 | FT | Tre Fiori | 1 - 6 | 0 - 3 | SP La Fiorita | ||||||
04 Mar 2017 14:00 | FT | SS Murata | 5 - 1 | 0 - 0 | S.S Pennarossa | ||||||
04 Mar 2017 14:00 | FT | Sp Cosmos | 1 - 0 | 0 - 0 | SC Faetano | ||||||
Slovakia 2. Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 14:00 | FT | Nove Mesto | 0 - 1 | 0 - 0 | Mfk Skalica | ||||||
04 Mar 2017 14:00 | FT | Dukla Banska Bystrica | 1 - 1 | 1 - 1 | Svaty Jur | ||||||
04 Mar 2017 14:00 | FT | Msk Fomat Martin | 0 - 3 | 0 - 2 | FK Pohronie | ||||||
04 Mar 2017 14:00 | FT | Skf Sered | 3 - 1 | 1 - 1 | Msk Zilina B | ||||||
FYR Macedonia Prva liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 13:00 | FT | Rabotnicki Skopje | 0 - 0 | 0 - 0 | Renova Cepciste | ||||||
Korea Challengers League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 06:00 | FT | Jeonju Citizen | 1 - 3 | 1 - 1 | Paju Citizen Fc | ||||||
04 Mar 2017 06:00 | FT | Yangpyeong | 0 - 1 | 0 - 0 | Cheongju City | ||||||
04 Mar 2017 06:00 | FT | Hwaseong Fc | 0 - 2 | 0 - 0 | Chuncheon Citizen | ||||||
04 Mar 2017 06:00 | FT | Icheon Citizen Fc | 2 - 2 | 1 - 0 | Cheongju Jikji Fc | ||||||
04 Mar 2017 06:00 | FT | Gimpo Fc | 2 - 0 | 0 - 0 | Gyeongju Citizen Fc | ||||||
England Divison 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Accrington Stanley | 1 - 0 | 0 - 0 | Barnet | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Blackpool | 3 - 1 | 1 - 0 | Morecambe | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Cambridge United | 1 - 1 | 1 - 0 | Colchester United | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Cheltenham Town | 0 - 0 | 0 - 0 | Mansfield Town | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Crawley Town | 0 - 0 | 0 - 0 | Doncaster Rovers | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Grimsby Town | 1 - 2 | 1 - 0 | Wycombe Wanderers | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Hartlepool United FC | 3 - 1 | 0 - 1 | Exeter City | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Newport County | 0 - 4 | 0 - 3 | Leyton Orient | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Plymouth Argyle | 2 - 0 | 2 - 0 | Carlisle | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Portsmouth | 0 - 1 | 0 - 0 | Crewe Alexandra | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Stevenage Borough | 3 - 0 | 1 - 0 | Notts County | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Yeovil Town | 0 - 4 | 0 - 2 | Luton Town | ||||||
Australia Victorian Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 04:00 | FT | Whittlesea Ranges Fc | 1 - 0 | 1 - 0 | Eastern Lions Sc | ||||||
04 Mar 2017 04:00 | FT | Springvale White Eagles | 0 - 1 | 0 - 0 | Moreland Zebras | ||||||
04 Mar 2017 04:00 | FT | Murray United | 1 - 3 | 0 - 0 | Melbourne Victory Fc Am | ||||||
04 Mar 2017 04:00 | FT | Nunawading City | 2 - 4 | 0 - 0 | Brunswick City | ||||||
04 Mar 2017 04:15 | FT | Sunshine George Cross | 0 - 1 | 0 - 1 | Dandenong City Sc | ||||||
04 Mar 2017 06:00 | FT | Bendigo | 1 - 1 | 0 - 1 | Richmond | ||||||
04 Mar 2017 06:00 | FT | Northcote City | 3 - 0 | 0 - 0 | Box Hill United Sc | ||||||
04 Mar 2017 06:00 | FT | Werribee City Sc | 1 - 3 | 0 - 0 | Melbourne Heart Youth | ||||||
04 Mar 2017 07:00 | FT | Ballarat Red Devils | 0 - 0 | 0 - 0 | Goulburn Valley Suns | ||||||
04 Mar 2017 07:00 | FT | Dandenong Thunder | 3 - 3 | 0 - 0 | Moreland City | ||||||
Montenegro Prva Crnogorska Lig ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 13:30 | FT | Grbalj Radanovici | 3 - 0 | 2 - 0 | Decic Tuzi | ||||||
04 Mar 2017 13:30 | FT | Rudar Pljevlja | 1 - 0 | 1 - 0 | FK Buducnost Podgorica | ||||||
04 Mar 2017 13:30 | FT | FK Sutjeska Niksic | 2 - 1 | 1 - 1 | Iskra Danilovgrad | ||||||
04 Mar 2017 13:30 | FT | Bokelj Kotor | 2 - 1 | 1 - 0 | Jedinstvo Bijelo Polje | ||||||
04 Mar 2017 13:30 | FT | Ofk Titograd Podgorica | 0 - 0 | 0 - 0 | Lovcen Cetinje | ||||||
Thailand Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 11:00 | FT | Samut Songkhram FC | 0 - 0 | 0 - 0 | Chiangmai Fc | ||||||
04 Mar 2017 12:00 | FT | Nong Bua Pitchaya | 3 - 1 | 1 - 0 | Army United | ||||||
04 Mar 2017 12:00 | FT | Krabi Fc | 0 - 1 | 0 - 0 | Ptt Rayong | ||||||
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 13:00 | FT | Metalurg Skopje | 0 - 0 | 0 - 0 | Fk Gorno Lisice | ||||||
04 Mar 2017 13:00 | FT | Novaci | 0 - 1 | 0 - 0 | Brera Strumica | ||||||
04 Mar 2017 13:00 | FT | FK Teteks Tetovo | 0 - 0 | 0 - 0 | Skopje | ||||||
04 Mar 2017 13:00 | FT | Vrapciste | 0 - 2 | 0 - 1 | Vardar Negotino | ||||||
German 3. Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 13:00 | FT | Holstein Kiel | 2 - 1 | 1 - 1 | SC Paderborn 07 | ||||||
04 Mar 2017 13:00 | FT | Hansa Rostock | 1 - 1 | 0 - 1 | VfR Aalen | ||||||
04 Mar 2017 13:00 | FT | SG Sonnenhof Grobaspach | 3 - 1 | 0 - 0 | FSV Frankfurt | ||||||
04 Mar 2017 13:00 | FT | Preuben Munster | 1 - 1 | 0 - 0 | Hallescher | ||||||
04 Mar 2017 13:00 | FT | 1. Magdeburg | 1 - 2 | 1 - 1 | Mainz Am | ||||||
04 Mar 2017 13:00 | FT | SV Wehen Wiesbaden | 2 - 1 | 0 - 1 | VfL Osnabruck | ||||||
04 Mar 2017 13:05 | FT | Rot-weiss Erfurt | 1 - 3 | 0 - 1 | Fsv Zwickau | ||||||
04 Mar 2017 13:05 | FT | SSV Jahn Regensburg | 2 - 0 | 0 - 0 | Sportfreunde Lotte | ||||||
Albania Super league ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 13:00 | FT | Ks Korabi Peshkopi | 1 - 1 | 1 - 1 | KF Tirana | ||||||
04 Mar 2017 13:00 | FT | Luftetari Gjirokaster | 0 - 0 | 0 - 0 | Vllaznia Shkoder | ||||||
04 Mar 2017 15:59 | FT | Skenderbeu Korca | 1 - 1 | 0 - 1 | Teuta Durres | ||||||
England Northern Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Barwell | 0 - 1 | 0 - 0 | Buxton FC | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Coalville | 0 - 0 | 0 - 0 | Marine | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Corby Town | 3 - 0 | 3 - 0 | Skelmersdale United | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Frickley Athletic | 0 - 1 | 0 - 0 | Hednesford Town | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Ilkeston Town | 0 - 2 | 0 - 0 | Warrington Town AFC | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Nantwich Town | 1 - 1 | 1 - 1 | Grantham Town | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Stourbridge | 5 - 3 | 4 - 3 | Matlock Town | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Sutton Coldfield Town | 3 - 2 | 1 - 2 | Blyth Spartans | ||||||
Saudi Arabia Professional League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 15:25 | FT | Al-Fath | 1 - 1 | 1 - 1 | Al Shabab Ksa | ||||||
04 Mar 2017 15:45 | FT | Al Taawon | 1 - 3 | 0 - 0 | Al Qadasiya | ||||||
04 Mar 2017 17:30 | FT | Al Khaleej Club | 2 - 2 | 1 - 2 | Al Ahli Jeddah | ||||||
Saudi Arabia Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 12:50 | FT | Al Qaisoma | 3 - 2 | 2 - 2 | Al Nojoom | ||||||
04 Mar 2017 13:05 | FT | Dhamk | 2 - 1 | 0 - 0 | Al Jeel | ||||||
HongKong 1st Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 10:30 | FT | Wan Chai Sf | 1 - 3 | 0 - 0 | Tung Sing | ||||||
04 Mar 2017 10:30 | FT | Double Flower Fa | 1 - 3 | 1 - 1 | Convoy Sun Hei | ||||||
04 Mar 2017 12:30 | FT | Eastern District Sa | 4 - 2 | 1 - 0 | Yau Tsim Mong Ft | ||||||
Wales Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 17:15 | FT | The New Saints | 2 - 1 | 0 - 0 | Bangor City FC | ||||||
Poland 3. Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 12:00 | FT | Blekitni Stargard Szczecinski | 2 - 2 | 0 - 1 | KS Energetyk ROW | ||||||
04 Mar 2017 13:00 | FT | Odra Opole | 2 - 1 | 1 - 1 | Olimpia Elblag | ||||||
04 Mar 2017 13:00 | FT | Olimpia Zambrow | 1 - 5 | 0 - 4 | Ks Legionovia Legionowo | ||||||
04 Mar 2017 14:00 | FT | Rozwoj Katowice | 0 - 0 | 0 - 0 | Siarka Tarnobrzeg | ||||||
04 Mar 2017 15:59 | FT | Kotwica Kolobrzeg | 1 - 3 | 0 - 1 | Gryf Wejherowo | ||||||
England Southern Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Biggleswade Town | 2 - 5 | 2 - 1 | Merthyr Town | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Chesham United | 1 - 0 | 1 - 0 | Cinderford Town | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Chippenham Town | 1 - 0 | 0 - 0 | Dunstable Town | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Cirencester Town | 1 - 2 | 0 - 1 | Hayes&Yeading | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Frome Town | 1 - 2 | 0 - 2 | Banbury United | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Kings Lynn | 2 - 0 | 1 - 0 | Stratford Town | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Leamington | 2 - 0 | 0 - 0 | St Neots Town | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Redditch United | 4 - 2 | 4 - 2 | Dorchester Town | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Slough Town | 3 - 2 | 2 - 0 | Basingstoke Town | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Weymouth | 3 - 2 | 1 - 2 | Kettering Town | ||||||
Peru Primera Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 15:59 | FT | Sport Huancayo | 4 - 2 | 1 - 2 | Comerciantes Unidos | ||||||
04 Mar 2017 18:15 | FT | Dep. San Martin | 3 - 0 | 1 - 0 | Deportivo Union Comercio | ||||||
04 Mar 2017 20:30 | FT | Alianza Atletico | 1 - 1 | 0 - 0 | Ayacucho Futbol Club | ||||||
England Conference ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Barrow | 0 - 0 | 0 - 0 | Sutton United | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Dover Athletic | 0 - 0 | 0 - 0 | Solihull Moors | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Gateshead | 1 - 0 | 0 - 0 | Dagenham and Redbridge | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Maidstone United | 4 - 2 | 2 - 1 | Southport FC | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | North Ferriby United | 2 - 1 | 1 - 1 | Woking | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | York City | 3 - 1 | 2 - 1 | Eastleigh | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Aldershot Town | 0 - 0 | 0 - 0 | Lincoln City | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Boreham Wood | 0 - 0 | 0 - 0 | Bromley | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Braintree Town | 1 - 2 | 1 - 1 | Wrexham | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Forest Green Rovers | 3 - 0 | 1 - 0 | Macclesfield Town | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Torquay United | 1 - 2 | 1 - 0 | Guiseley | ||||||
Scotland FA Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 12:30 | FT | Glasgow Rangers | 6 - 0 | 1 - 0 | Hamilton FC | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Hibernian FC | 3 - 1 | 2 - 1 | Ayr Utd | ||||||
England Conference North Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Bradford Park Avenue | 0 - 1 | 0 - 0 | Gloucester City | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Curzon Ashton | 0 - 0 | 0 - 0 | Brackley Town | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Halifax Town | 0 - 0 | 0 - 0 | Boston United | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Harrogate Town | 3 - 3 | 1 - 1 | AFC Fylde | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Nuneaton Town | 2 - 1 | 0 - 1 | Gainsborough Trinity | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Stockport County | 0 - 0 | 0 - 0 | Chorley | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Tamworth | 2 - 0 | 2 - 0 | Salford City | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | AFC Telford United | 1 - 0 | 0 - 0 | Altrincham | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Fc United Of Manchester | 1 - 0 | 1 - 0 | Kidderminster | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Worcester City | 2 - 2 | 0 - 0 | Darlington | ||||||
Welsh Football League First Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 14:30 | FT | Port Talbot | 0 - 3 | 0 - 0 | Barry Town Afc | ||||||
04 Mar 2017 14:30 | FT | Caldicot Town Afc | 0 - 1 | 0 - 0 | Monmouth Town | ||||||
04 Mar 2017 14:30 | FT | Goytre Afc | 4 - 1 | 0 - 0 | Undy Athletic | ||||||
04 Mar 2017 14:30 | FT | Haverfordwest County | 3 - 1 | 0 - 0 | Cwmbran Celtic | ||||||
04 Mar 2017 14:30 | FT | Penybont | 5 - 1 | 0 - 0 | Risca United | ||||||
Argentina Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 20:00 | FT | Bella Vista Bb | 0 - 1 | 0 - 0 | Kimberley Mar Del Plata | ||||||
Lebanon ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 13:00 | FT | Bekaa Sport Club | 1 - 2 | 0 - 2 | Al Ansar Lib | ||||||
04 Mar 2017 13:00 | FT | Al-Ahed | 1 - 0 | 1 - 0 | Salam Zgharta | ||||||
Algeria Division 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 14:30 | FT | Jsm Bejaia | 1 - 1 | 0 - 1 | Aso Chlef | ||||||
Israel State League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 18:15 | Sektzia Nes Tziona | ? - ? | ? - ? | Kfar Kasem | |||||||
Chile Primera Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Everton CD | 2 - 2 | 2 - 0 | Santiago Wanderers | ||||||
04 Mar 2017 20:30 | FT | Colo Colo | 2 - 0 | 1 - 0 | Univ Catolica | ||||||
04 Mar 2017 23:30 | FT | Cobresal | 1 - 2 | 1 - 0 | Deportes Temuco | ||||||
Brazil Campeonato Carioca ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 19:00 | Volta Redonda | ? - ? | ? - ? | Nova Iguacu | |||||||
Macao Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 06:00 | FT | Sporting Macau | 1 - 1 | 1 - 1 | Lai Chi | ||||||
04 Mar 2017 08:00 | FT | Benfica De Macau | 6 - 0 | 3 - 0 | Cd Monte Carlo | ||||||
Mexico Primera Divison A ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 01:00 | FT | Uaem Potros | 1 - 1 | 1 - 1 | Correcaminos Uat | ||||||
04 Mar 2017 03:30 | FT | Deportivo Tepic | 0 - 1 | 0 - 1 | Alebrijes De Oaxaca | ||||||
04 Mar 2017 03:36 | FT | Cimarrones De Sonora | 1 - 5 | 1 - 2 | Csyd Dorados De Sinaloa | ||||||
04 Mar 2017 04:05 | FT | Murcielagos | 1 - 1 | 1 - 0 | Venados | ||||||
04 Mar 2017 23:00 | FT | Lobos Buap | 2 - 1 | 1 - 0 | Zacatepec | ||||||
Brazil Campeonato Paulista ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 00:05 | FT | Red Bull Brasil | 1 - 3 | 0 - 1 | Palmeiras | ||||||
04 Mar 2017 19:00 | FT | Linense Bra | 3 - 2 | 0 - 1 | Gremio Novorizontino | ||||||
04 Mar 2017 21:30 | FT | Corinthians Paulista | 1 - 0 | 0 - 0 | Santos | ||||||
04 Mar 2017 21:30 | FT | Sao Bernardo | 3 - 1 | 1 - 1 | Audax Sao Paulo | ||||||
Scotland Division 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Clyde | 2 - 2 | 0 - 1 | Forfar Athletic | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Cowdenbeath | 0 - 2 | 0 - 1 | Stirling Albion | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Elgin City | 0 - 0 | 0 - 0 | Arbroath | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Montrose | 2 - 3 | 1 - 3 | Annan Athletic | ||||||
Chile Primera B ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 21:30 | FT | Iberia Los Angeles | 1 - 2 | 1 - 1 | Puerto Montt | ||||||
04 Mar 2017 23:00 | FT | Coquimbo Unido | 0 - 0 | 0 - 0 | Cd Copiapo S.a. | ||||||
04 Mar 2017 23:30 | FT | Union San Felipe | 2 - 2 | 1 - 0 | Curico Unido | ||||||
Malta Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 13:00 | FT | Hamrun Spartans | 1 - 3 | 1 - 1 | Gzira United | ||||||
04 Mar 2017 13:00 | FT | St Andrews | 0 - 0 | 0 - 0 | Floriana | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Sliema Wanderers FC | 1 - 2 | 0 - 2 | Hibernians FC | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Tarxien Rainbows | 0 - 1 | 0 - 1 | Birkirkara FC | ||||||
Malta First Division League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 13:00 | FT | Fgura United | 0 - 4 | 0 - 0 | Lija Athletic | ||||||
04 Mar 2017 15:15 | FT | Vittoriosa Stars | 1 - 4 | 1 - 2 | Marsa | ||||||
Romania Liga 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 09:00 | FT | Chindia Targoviste | 3 - 1 | 2 - 0 | Clinceni | ||||||
04 Mar 2017 09:00 | FT | Balotesti | 2 - 0 | 0 - 0 | Acs Foresta Suceava | ||||||
04 Mar 2017 09:00 | FT | Sepsi | 3 - 0 | 1 - 0 | Afumati | ||||||
04 Mar 2017 09:00 | FT | Unirea Tarlungeni | 0 - 3 | 0 - 0 | CS Mioveni | ||||||
04 Mar 2017 10:05 | FT | Juventus Bucharest | 2 - 1 | 2 - 1 | Luceafarul Oradea | ||||||
04 Mar 2017 11:30 | FT | Dunarea Calarasi | 1 - 1 | 1 - 1 | Brasov | ||||||
04 Mar 2017 13:00 | FT | Politehnica Timisoara | 1 - 1 | 1 - 1 | Dacia Unirea Braila | ||||||
Myanmar National League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 09:00 | FT | Yangon United | 1 - 0 | 0 - 0 | Shan United | ||||||
04 Mar 2017 09:00 | FT | Nay Pyi Taw | 2 - 1 | 1 - 1 | Rakhine United | ||||||
04 Mar 2017 09:30 | FT | Magway | 1 - 1 | 0 - 0 | Hantharwady United | ||||||
04 Mar 2017 09:30 | FT | Zwekapin United | 1 - 3 | 0 - 1 | Chin United | ||||||
04 Mar 2017 09:30 | FT | Yadanabon | 2 - 0 | 1 - 0 | Gospel For Asia Football Club | ||||||
Northern Ireland Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Ballymena United | 0 - 4 | 0 - 2 | Coleraine | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Crusaders FC | 0 - 2 | 0 - 0 | Linfield FC | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Portadown FC | 0 - 5 | 0 - 1 | Glenavon Lurgan | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Dungannon Swifts | 1 - 1 | 0 - 0 | Warrenpoint Town | ||||||
Northern Ireland IFA Championship ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Loughgall | 4 - 2 | 2 - 1 | Ballyclare Comrades | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Annagh United | 1 - 2 | 0 - 0 | Harland Wolff Welders | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Armagh City | 3 - 0 | 0 - 0 | Lurgan Celtic | ||||||
04 Mar 2017 15:00 | FT | Larne | 2 - 1 | 0 - 0 | Knockbreda | ||||||
South Australian Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 04:30 | FT | Salisbury United | 2 - 4 | 0 - 0 | Sturt Lions | ||||||
04 Mar 2017 04:30 | FT | Noarlunga United | 2 - 0 | 0 - 0 | Poet Adelarde Pirates | ||||||
04 Mar 2017 08:30 | FT | Adelaide Hills | 4 - 4 | 0 - 0 | The Cove | ||||||
04 Mar 2017 09:00 | FT | Adelaide Raiders SC | 1 - 1 | 0 - 0 | Modbury Jets | ||||||
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 20:00 | FT | Yupanqui | 2 - 1 | 1 - 1 | Central Ballester | ||||||
04 Mar 2017 20:00 | FT | Argentino De Rosario | 1 - 1 | 1 - 1 | Deportivo Muniz | ||||||
Australian cloth ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 05:30 | FT | Brisbane Wolves | 1 - 3 | 0 - 2 | University of Queensland | ||||||
04 Mar 2017 08:00 | FT | Moggill | 0 - 5 | 0 - 1 | Mount Gravatt | ||||||
04 Mar 2017 08:00 | FT | Brisbane Knights | 4 - 3 | 3 - 2 | North Pine | ||||||
04 Mar 2017 08:20 | FT | Southside Eagles | 2 - 2 | 1 - 1 | Taringa Rovers | ||||||
04 Mar 2017 09:00 | FT | The Gap BPL | 4 - 0 | 3 - 0 | Bayside United | ||||||
Primera Division de Uruguay ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 19:30 | FT | Cerro Montevideo | 2 - 1 | 1 - 0 | Liverpool P. | ||||||
04 Mar 2017 19:30 | FT | Ca River Plate | 0 - 0 | 0 - 0 | Centro Atletico Fenix | ||||||
04 Mar 2017 19:30 | FT | Ca Juventud De Las Piedras | 2 - 2 | 1 - 1 | Ia Sud America | ||||||
Finland Suomen Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 10:30 | FT | Ops-jp | 3 - 2 | 0 - 1 | Haupa | ||||||
04 Mar 2017 11:30 | FT | Musa | 1 - 3 | 0 - 2 | Sjk Akatemia | ||||||
04 Mar 2017 12:10 | FT | Grifk | 2 - 0 | 2 - 0 | Gnistan | ||||||
04 Mar 2017 12:30 | FT | P-iirot | 3 - 3 | 1 - 2 | Legirus Inter | ||||||
04 Mar 2017 13:00 | FT | AC Oulu | 1 - 2 | 0 - 0 | Kpv | ||||||
04 Mar 2017 13:00 | FT | KTP Kotka | 0 - 2 | 0 - 1 | Honka | ||||||
04 Mar 2017 13:15 | FT | Jaro | 6 - 1 | 2 - 1 | Jazz | ||||||
South Africa First League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 13:30 | FT | Magesi | 1 - 0 | 0 - 0 | Marumo Gallants | ||||||
04 Mar 2017 13:30 | FT | Mbombela United | 0 - 1 | 0 - 0 | AmaZulu | ||||||
04 Mar 2017 13:30 | FT | Real Kings | 3 - 2 | 0 - 0 | Pretoria Univ | ||||||
04 Mar 2017 13:30 | FT | Royal Eagles | 4 - 1 | 0 - 0 | Santos Cape Town | ||||||
04 Mar 2017 13:30 | FT | Stellenbosch | 2 - 1 | 0 - 0 | Black Leopards | ||||||
04 Mar 2017 13:30 | FT | Witbank Spurs | 2 - 2 | 0 - 0 | Jomo Cosmos | ||||||
Brazil Campeonato Catarinense Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 19:00 | FT | Chapecoense SC | 2 - 0 | 1 - 0 | Criciuma | ||||||
04 Mar 2017 21:30 | FT | Brusque | 0 - 0 | 0 - 0 | Joinville SC | ||||||
UAE Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 13:30 | FT | Ras Al Khaimah | 4 - 4 | 1 - 1 | Al Shaab | ||||||
04 Mar 2017 13:35 | FT | Ajman | 0 - 0 | 0 - 0 | Dubba Al-Husun | ||||||
04 Mar 2017 13:35 | FT | Al Hamriyah | 3 - 0 | 2 - 0 | Al Thaid | ||||||
UAFA Club Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Mar 2017 17:00 | FT | Al Merreikh | 2 - 2 | 2 - 0 | Tevragh Zeina |
Σύνολο αγώνων: 555
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
Πρωταθλήματος (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...