αποτελέσματα ποδοσφαίρου 04-08-2019
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Ώρα | Minute | Εντός έδρας | Τελικά | Ημίχρονα | Εκτός έδρας | ανάλυση | |||||
England Championship ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 16:30 | FT | Bristol City | 1 - 3 | 0 - 1 | Leeds United | ||||||
Germany Bundesliga 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 12:30 | FT | Heidenheimer | 2 - 2 | 0 - 0 | VfB Stuttgart | ||||||
04 Aug 2019 14:30 | FT | Erzgebirge Aue | 3 - 2 | 2 - 1 | SV Wehen Wiesbaden | ||||||
04 Aug 2019 14:30 | FT | Darmstadt | 2 - 0 | 1 - 0 | Holstein Kiel | ||||||
Eredivisie ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 11:15 | FT | Heracles Almelo | 0 - 4 | 0 - 3 | SC Heerenveen | ||||||
04 Aug 2019 13:30 | FT | Feyenoord Rotterdam | 2 - 2 | 0 - 0 | Sparta Rotterdam | ||||||
04 Aug 2019 15:45 | FT | ADO Den Haag | 2 - 4 | 2 - 2 | Utrecht | ||||||
04 Aug 2019 19:00 | FT | AZ Alkmaar | 4 - 0 | 0 - 0 | Fortuna Sittard | ||||||
International Friendly ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 10:00 | Hoffenheim | ? - ? | ? - ? | Sevilla | |||||||
04 Aug 2019 13:00 | FT | Bayer Leverkusen | 1 - 2 | 1 - 1 | Valencia | ||||||
04 Aug 2019 14:00 | FT | Fredrikstad | 5 - 1 | 4 - 0 | Orn-Horten | ||||||
04 Aug 2019 14:15 | Mes Krman | ? - ? | ? - ? | Fajr Sepasi | |||||||
04 Aug 2019 16:00 | Besiktas | ? - ? | ? - ? | Brescia | |||||||
04 Aug 2019 16:00 | De Graafschap | ? - ? | ? - ? | Osasuna | |||||||
04 Aug 2019 16:59 | Alanyaspor | ? - ? | ? - ? | Al-Wasl | |||||||
04 Aug 2019 18:00 | FT | Mallorca | 2 - 2 | 1 - 2 | Valladolid | ||||||
04 Aug 2019 18:30 | FT | Granada | 2 - 0 | 0 - 0 | Las Palmas | ||||||
04 Aug 2019 18:30 | Lamia | ? - ? | ? - ? | Larisa | |||||||
04 Aug 2019 18:30 | UD Marbella | ? - ? | ? - ? | Almeria | |||||||
04 Aug 2019 19:00 | FT | Barcelona | 2 - 1 | 0 - 1 | Arsenal | ||||||
04 Aug 2019 19:00 | FT | SD Huesca | 2 - 2 | 1 - 0 | CD Castellon | ||||||
04 Aug 2019 19:00 | Las Palmas | ? - ? | ? - ? | Granada | |||||||
04 Aug 2019 19:30 | Spal | ? - ? | ? - ? | Hellas Verona | |||||||
04 Aug 2019 19:45 | FT | Bordeaux | 2 - 3 | 1 - 2 | Genoa | ||||||
04 Aug 2019 20:00 | FT | Marseille | 0 - 1 | 0 - 1 | Napoli | ||||||
04 Aug 2019 20:00 | FT | RCA Raja Casablanca Atlhletic | 0 - 1 | 0 - 0 | Real Betis | ||||||
Argentina Primera Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 00:00 | FT | Velez Sarsfield | 2 - 2 | 2 - 0 | Racing Club | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Union Santa Fe | 2 - 1 | 1 - 0 | Defensa Y Justicia | ||||||
04 Aug 2019 17:15 | Gimnasia LP | ? - ? | ? - ? | San Lorenzo | |||||||
04 Aug 2019 19:30 | FT | CA Banfield | 1 - 0 | 1 - 0 | Estudiantes La Plata | ||||||
04 Aug 2019 21:45 | FT | River Plate | 3 - 0 | 2 - 0 | Lanus | ||||||
Belgium Jupiler League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 13:30 | FT | Gent | 6 - 1 | 4 - 0 | AS Eupen | ||||||
04 Aug 2019 16:59 | FT | Royal Excel Mouscron | 0 - 0 | 0 - 0 | Anderlecht | ||||||
04 Aug 2019 19:00 | FT | Royal Antwerp | 4 - 1 | 2 - 1 | Beveren | ||||||
Russia Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 14:30 | FT | Tambov | 0 - 1 | 0 - 1 | Arsenal Tula | ||||||
04 Aug 2019 16:59 | FT | Rubin Kazan | 0 - 1 | 0 - 1 | CSKA Moscow | ||||||
04 Aug 2019 19:30 | FT | Sochi | 0 - 0 | 0 - 0 | Bashinformsvyaz-Dynamo Ufa | ||||||
Scotland Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 13:30 | FT | Kilmarnock | 1 - 2 | 0 - 1 | Glasgow Rangers | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Aberdeen | 3 - 2 | 1 - 0 | Hearts | ||||||
Brasil Serie A ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Santos | 6 - 1 | 3 - 0 | Goias | ||||||
04 Aug 2019 20:00 | FT | Bahia | 3 - 0 | 3 - 0 | Flamengo | ||||||
04 Aug 2019 20:00 | FT | Avai | 0 - 2 | 0 - 1 | Botafogo | ||||||
04 Aug 2019 23:00 | FT | Corinthians Paulista | 1 - 1 | 1 - 0 | Palmeiras | ||||||
04 Aug 2019 23:00 | FT | Atletico Mineiro | 2 - 0 | 1 - 0 | Cruzeiro | ||||||
04 Aug 2019 23:00 | FT | Vasco da Gama | 0 - 0 | 0 - 0 | CSA Alagoas AL | ||||||
Denmark SAS Ligaen ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 11:00 | FT | Randers FC | 3 - 1 | 3 - 0 | Nordsjaelland | ||||||
04 Aug 2019 13:00 | FT | Esbjerg FB | 0 - 1 | 0 - 0 | Odense BK | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Brondby | 1 - 2 | 1 - 1 | Horsens | ||||||
04 Aug 2019 16:59 | FT | Midtjylland | 1 - 0 | 0 - 0 | Aalborg BK | ||||||
Sweden Allsvenskan ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 14:00 | FT | Kalmar FF | 2 - 2 | 0 - 1 | Hammarby | ||||||
04 Aug 2019 16:30 | FT | Hacken | 4 - 1 | 3 - 1 | IK Sirius FK | ||||||
USA MLS ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 00:30 | FT | New England Revolution | 0 - 2 | 0 - 1 | Los Angeles FC | ||||||
04 Aug 2019 00:30 | FT | Orlando City | 2 - 0 | 1 - 0 | Dallas | ||||||
04 Aug 2019 01:10 | FT | Cincinnati | 1 - 2 | 1 - 1 | Vancouver Whitecaps FC | ||||||
04 Aug 2019 02:00 | FT | Colorado Rapids | 6 - 3 | 4 - 1 | Montreal Impact | ||||||
04 Aug 2019 02:30 | FT | Houston Dynamo | 0 - 1 | 0 - 1 | Chicago Fire | ||||||
04 Aug 2019 03:00 | FT | Real Salt Lake | 3 - 1 | 1 - 1 | New York City Fc | ||||||
04 Aug 2019 03:00 | FT | San Jose Earthquakes | 1 - 1 | 1 - 0 | Columbus Crew | ||||||
04 Aug 2019 21:00 | FT | Minnesota United | 1 - 0 | 0 - 0 | Portland Timbers | ||||||
Norway Tippeligaen ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 16:59 | FT | Ranheim IL | 0 - 3 | 0 - 2 | Brann | ||||||
04 Aug 2019 16:59 | FT | Stabaek | 1 - 1 | 0 - 0 | FK Haugesund | ||||||
04 Aug 2019 16:59 | FT | Tromso IL | 2 - 2 | 1 - 0 | Mjondalen | ||||||
04 Aug 2019 16:59 | FT | Viking | 0 - 2 | 0 - 0 | Molde | ||||||
04 Aug 2019 19:00 | FT | Valerenga | 1 - 1 | 0 - 1 | Kristiansund BK | ||||||
Republic Gambrinus Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 15:30 | FT | Budejovice | 1 - 1 | 0 - 1 | FK Baumit Jablonec | ||||||
04 Aug 2019 15:30 | FT | Mfk Karvina | 0 - 0 | 0 - 0 | Slavia Praha | ||||||
04 Aug 2019 18:00 | FT | Sparta Praha | 3 - 0 | 2 - 0 | Pribram | ||||||
Sweden Superettan ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 14:00 | FT | Syrianska FC | 2 - 2 | 0 - 2 | Trelleborgs FF | ||||||
04 Aug 2019 14:00 | FT | Ik Frej Taby | 1 - 1 | 1 - 0 | Vasteras SK FK | ||||||
04 Aug 2019 16:30 | FT | Osters IF | 2 - 1 | 1 - 1 | GAIS | ||||||
Finland Veikkausliga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Ilves Tampere | 2 - 2 | 0 - 1 | RoPS Rovaniemi | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | KuPS | 1 - 1 | 0 - 1 | HIFK | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Lahti | 1 - 0 | 0 - 0 | Kpv | ||||||
04 Aug 2019 16:00 | FT | Inter Turku | 1 - 0 | 0 - 0 | IFK Mariehamn | ||||||
Mexico Primera Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 01:00 | FT | Club America | 3 - 1 | 0 - 0 | Club Tijuana | ||||||
04 Aug 2019 01:00 | FT | Pachuca | 1 - 2 | 0 - 1 | Morelia | ||||||
04 Aug 2019 03:00 | FT | Monterrey | 3 - 2 | 1 - 2 | Club Leon | ||||||
04 Aug 2019 03:05 | FT | Necaxa | 7 - 0 | 1 - 0 | Veracruz | ||||||
04 Aug 2019 18:00 | FT | Pumas UNAM | 0 - 1 | 0 - 0 | Tigres UANL | ||||||
Switzerland National Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Neuchatel Xamax | 1 - 1 | 0 - 1 | St. Gallen | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Servette | 1 - 0 | 0 - 0 | Luzern | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Young Boys | 2 - 0 | 1 - 0 | Lugano | ||||||
Italy Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Sudtirol | 4 - 2 | 1 - 0 | Citta Di Fasano | ||||||
04 Aug 2019 16:30 | FT | Carrarese | 1 - 1 | 0 - 1 | Fermana | ||||||
04 Aug 2019 16:30 | FT | Ravenna | 1 - 0 | 1 - 0 | Unione Sanremo | ||||||
04 Aug 2019 16:30 | FT | Adriese | 0 - 1 | 0 - 0 | Feralpisalo | ||||||
04 Aug 2019 16:59 | FT | Piacenza | 0 - 0 | 0 - 0 | Viterbese | ||||||
04 Aug 2019 17:30 | FT | Ac Monza | 2 - 0 | 2 - 0 | Alessandria | ||||||
04 Aug 2019 17:30 | FT | Pro Patria | 1 - 0 | 0 - 0 | Matelica | ||||||
04 Aug 2019 18:00 | FT | Catanzaro | 1 - 1 | 0 - 0 | Us Casertana 1908 | ||||||
04 Aug 2019 19:00 | FT | Triestina | 3 - 1 | 2 - 1 | Cavese | ||||||
04 Aug 2019 19:30 | FT | Imolese | 2 - 2 | 0 - 1 | Sambenedettese | ||||||
04 Aug 2019 19:30 | FT | Siena | 0 - 2 | 0 - 1 | Mantova | ||||||
04 Aug 2019 19:30 | FT | Catania | 3 - 0 | 2 - 0 | Asd Cavenago Fanfulla | ||||||
04 Aug 2019 19:30 | FT | Ss Monopoli 1966 | 4 - 1 | 3 - 1 | Ponsacco | ||||||
04 Aug 2019 19:45 | FT | Arezzo | 1 - 0 | 0 - 0 | Turris Neapolis | ||||||
04 Aug 2019 20:00 | FT | As Calcio Potenza | 2 - 0 | 0 - 0 | Asd Lanusei Calcio | ||||||
Korea League Classic ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 12:00 | FT | Incheon United FC | 0 - 1 | 0 - 0 | Seongnam FC | ||||||
04 Aug 2019 12:00 | FT | Suwon Samsung Bluewings | 0 - 2 | 0 - 1 | Pohang Steelers | ||||||
04 Aug 2019 12:00 | FT | Gangwon FC | 3 - 3 | 1 - 1 | Jeonbuk Hyundai Motors | ||||||
Vietnam ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 11:00 | FT | Nam Định | 2 - 2 | 1 - 0 | Hoàng Anh Gia Lai | ||||||
04 Aug 2019 12:00 | FT | Quảng Ninh | 1 - 1 | 0 - 0 | Đà Nẵng | ||||||
04 Aug 2019 13:00 | FT | Tp Hồ Chí Minh | 1 - 2 | 1 - 1 | Khánh Hòa | ||||||
J-League Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 11:00 | FT | Urawa Red Diamonds | 2 - 2 | 1 - 2 | Nagoya Grampus Eight | ||||||
04 Aug 2019 11:00 | FT | Kawasaki Frontale | 0 - 0 | 0 - 0 | Matsumoto Yamaga FC | ||||||
04 Aug 2019 11:30 | FT | Sagan Tosu | 2 - 2 | 0 - 0 | Oita Trinita | ||||||
Japanese League Division 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 10:00 | FT | V-Varen Nagasaki | 1 - 3 | 1 - 1 | Gifu | ||||||
04 Aug 2019 10:00 | FT | Zweigen Kanazawa FC | 1 - 1 | 1 - 0 | Tochigi SC | ||||||
04 Aug 2019 10:00 | FT | Ventforet Kofu | 3 - 0 | 0 - 0 | Machida Zelvia | ||||||
04 Aug 2019 10:00 | FT | Albirex Niigata Japan | 4 - 0 | 2 - 0 | Tokushima Vortis | ||||||
04 Aug 2019 10:00 | FT | Kyoto Purple Sanga | 4 - 0 | 3 - 0 | Tokyo Verdy | ||||||
04 Aug 2019 10:00 | FT | Avispa Fukuoka | 0 - 2 | 0 - 0 | Yokohama FC | ||||||
04 Aug 2019 11:00 | FT | Kashiwa Reysol | 5 - 1 | 2 - 1 | Ryukyu | ||||||
04 Aug 2019 11:00 | FT | Ehime FC | 2 - 0 | 2 - 0 | Okayama FC | ||||||
04 Aug 2019 11:00 | FT | Kagoshima United | 2 - 1 | 0 - 1 | JEF United Ichihara | ||||||
04 Aug 2019 11:00 | FT | Omiya Ardija | 3 - 2 | 2 - 1 | Yamagata Montedio | ||||||
04 Aug 2019 11:00 | FT | Renofa Yamaguchi | 1 - 0 | 1 - 0 | Mito Hollyhock | ||||||
Russian Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 14:00 | FT | Kamaz | 2 - 2 | 0 - 1 | Zvezda Perm | ||||||
04 Aug 2019 14:00 | FT | Nosta Novotroitsk | 0 - 1 | 0 - 1 | FK Tyumen | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Akron Togliatti | 3 - 0 | 1 - 0 | Volga Ulyanovsk | ||||||
FA Community Shield ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Liverpool | 1 - 1 | 0 - 1 | Manchester City | ||||||
Russian First Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 16:00 | FT | Torpedo Moscow | 2 - 1 | 1 - 1 | Torpedo Armavir | ||||||
Singapore ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 10:30 | FT | Balestier Khalsa FC | 3 - 4 | 2 - 1 | Hougang United FC | ||||||
Indonesia Super Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 09:30 | FT | Pusamania Borneo | 2 - 2 | 0 - 1 | Pss Sleman | ||||||
04 Aug 2019 12:40 | FT | Barito Putera | 1 - 0 | 0 - 0 | Persib Bandung | ||||||
Ukraine Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Olimpic Donetsk | 0 - 1 | 0 - 0 | Kolos Kovalivka | ||||||
04 Aug 2019 17:30 | FT | Zorya | 1 - 1 | 0 - 1 | Dnipro-1 | ||||||
04 Aug 2019 17:30 | FT | Shakhtar Donetsk | 3 - 0 | 2 - 0 | Karpaty Lviv | ||||||
Romania - Division A ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 16:00 | FT | Hermannstadt | 2 - 1 | 0 - 1 | CS Universitatea Craiova | ||||||
04 Aug 2019 19:00 | FT | Sepsi | 2 - 2 | 1 - 0 | Viitorul Constanta | ||||||
Austria ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 16:00 | FT | Wolfsberger AC | 0 - 1 | 0 - 1 | Sturm Graz | ||||||
04 Aug 2019 16:00 | FT | Red Bull Salzburg | 4 - 1 | 3 - 0 | Mattersburg | ||||||
04 Aug 2019 16:00 | FT | St.Polten | 2 - 2 | 1 - 1 | Rapid Wien | ||||||
Thailand ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 12:00 | FT | Chainat FC | 2 - 2 | 0 - 1 | Chiangmai Fc | ||||||
04 Aug 2019 12:00 | FT | Suphanburi FC | 1 - 1 | 0 - 0 | Bangkok United FC | ||||||
04 Aug 2019 12:00 | FT | Prachuap Khiri Khan | 1 - 1 | 0 - 0 | Port | ||||||
04 Aug 2019 13:00 | FT | Ptt Rayong | 0 - 1 | 0 - 0 | Buriram United | ||||||
04 Aug 2019 13:00 | FT | Chiangrai United | 1 - 1 | 0 - 0 | Ratchaburi FC | ||||||
Hungary ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 16:59 | FT | Diosgyor | 2 - 1 | 1 - 1 | Budapest Honved | ||||||
04 Aug 2019 16:59 | FT | Fehervar Videoton | 4 - 2 | 3 - 2 | Kaposvar | ||||||
Poland ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 14:00 | FT | Wisla Plock | 1 - 2 | 0 - 1 | Lechia Gdansk | ||||||
04 Aug 2019 16:30 | FT | Piast Gliwice | 0 - 0 | 0 - 0 | Pogon Szczecin | ||||||
04 Aug 2019 16:30 | FT | Legia Warszawa | 0 - 0 | 0 - 0 | Slask Wroclaw | ||||||
Serbia ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 19:00 | FT | Spartak Subotica | 1 - 2 | 1 - 1 | Backa Topola | ||||||
04 Aug 2019 19:00 | FT | Cukaricki | 1 - 0 | 1 - 0 | Radnik Surdulica | ||||||
04 Aug 2019 19:00 | FT | Partizan Belgrade | 4 - 0 | 2 - 0 | Macva Sabac | ||||||
Croatia ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 16:59 | FT | Hajduk Split | 3 - 0 | 2 - 0 | NK Lokomotiva Zagreb | ||||||
04 Aug 2019 19:00 | FT | ZNK Osijek | 3 - 1 | 0 - 1 | Zapresic | ||||||
Bulgaria ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 16:45 | FT | CSKA Sofia | 1 - 0 | 0 - 0 | Botev Vratsa | ||||||
04 Aug 2019 19:00 | FT | Lokomotiv Plovdiv | 1 - 1 | 0 - 0 | Ludogorets Razgrad | ||||||
Slovakia ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 16:59 | FT | Spartak Trnava | 2 - 0 | 1 - 0 | Nitra | ||||||
04 Aug 2019 18:00 | FT | Skf Sered | 3 - 1 | 0 - 0 | DAC Dunajska Streda | ||||||
Slovenia Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 16:30 | FT | Tabor Sezana | 2 - 1 | 2 - 0 | Domzale | ||||||
04 Aug 2019 19:15 | FT | NK Olimpija Ljubljana | 4 - 2 | 3 - 1 | Triglav Gorenjska | ||||||
Kazakhstan Super League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 14:00 | FT | Irtysh Pavlodar | 0 - 2 | 0 - 1 | Kairat Almaty | ||||||
04 Aug 2019 14:30 | FT | Shakhtyor Karagandy | 1 - 0 | 1 - 0 | Astana | ||||||
04 Aug 2019 14:30 | FT | Taraz | 1 - 0 | 1 - 0 | Ordabasy | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | FK Atyrau | 0 - 1 | 0 - 1 | Tobol Kostanai | ||||||
South Africa Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 14:00 | FT | Black Leopards | 0 - 1 | 0 - 1 | Polokwane City | ||||||
04 Aug 2019 14:00 | FT | Lamontville Golden Arrows | 1 - 0 | 0 - 0 | Maritzburg United | ||||||
04 Aug 2019 14:00 | FT | Highlands Park | 2 - 3 | 1 - 1 | Kaizer Chiefs FC | ||||||
Bosnia Premijer Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 19:00 | FT | FK Zeljeznicar | 1 - 0 | 0 - 0 | Zrinjski Mostar | ||||||
04 Aug 2019 19:30 | FT | NK Siroki Brijeg | 3 - 0 | 2 - 0 | Radnik Bijeljina | ||||||
Vietnam First Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 09:30 | FT | Đồng Tháp | 2 - 4 | 1 - 1 | Hồng Lĩnh Hà Tĩnh | ||||||
04 Aug 2019 10:00 | FT | Bình Định | 3 - 2 | 1 - 1 | Huế | ||||||
04 Aug 2019 11:00 | FT | Đồng Tâm Long An | 1 - 0 | 0 - 0 | Bình Phước | ||||||
Estonia ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 16:59 | Flora Tallinn | ? - ? | ? - ? | Viljandi Jk Tulevik | |||||||
Switzerland Challenge League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Stade Lausanne Ouchy | 3 - 3 | 2 - 3 | Vaduz | ||||||
International Champions Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 15:05 | FT | Tottenham Hotspur | 1 - 1 | 1 - 1 | Inter Milan | ||||||
Denmark 1.Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 12:45 | FT | Roskilde | 1 - 1 | 0 - 0 | Skive IK | ||||||
04 Aug 2019 12:45 | FT | Naestved | 0 - 2 | 0 - 1 | Kolding IF | ||||||
04 Aug 2019 13:00 | FT | Herfolge Boldklub Koge | 1 - 3 | 0 - 1 | Fredericia | ||||||
04 Aug 2019 14:00 | FT | Vejle | 2 - 4 | 0 - 3 | Nykobing Falster | ||||||
04 Aug 2019 16:59 | FT | Vendsyssel | 0 - 1 | 0 - 0 | Fremad Amager | ||||||
Moldova Divizia Nationala ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 16:00 | FT | Speranta Nisporeni | 1 - 2 | 0 - 1 | Sfintul Gheorghe | ||||||
04 Aug 2019 18:00 | FT | Sheriff | 3 - 0 | 0 - 0 | Zimbru Chisinau | ||||||
African Nations Championship ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 14:00 | FT | Mozambique | 3 - 2 | 3 - 0 | Madagascar | ||||||
04 Aug 2019 14:00 | FT | Nam Phi | 0 - 3 | 0 - 0 | Lesotho | ||||||
04 Aug 2019 14:00 | FT | Kenya | 0 - 0 | 0 - 0 | Tanzania | ||||||
04 Aug 2019 14:00 | FT | Ethiopia | 4 - 3 | 2 - 1 | Djibouti | ||||||
04 Aug 2019 14:00 | FT | Zimbabwe | 3 - 1 | 1 - 1 | Mauritius | ||||||
04 Aug 2019 14:00 | FT | South Sudan | 1 - 2 | 1 - 0 | Burundi | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Namibia | 0 - 0 | 0 - 0 | Comoros | ||||||
04 Aug 2019 16:59 | FT | Togo | 1 - 0 | 0 - 0 | Benin | ||||||
04 Aug 2019 16:59 | FT | Mali | 3 - 0 | 2 - 0 | Guinea Bissau | ||||||
04 Aug 2019 18:00 | FT | Equatorial Guinea | 2 - 1 | 1 - 0 | Chad | ||||||
Costa Rica Primera Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 03:00 | FT | Herediano | 1 - 2 | 0 - 1 | Jicaral | ||||||
04 Aug 2019 18:00 | FT | Deportivo Saprissa | 4 - 1 | 1 - 0 | Guadalupe | ||||||
04 Aug 2019 22:00 | FT | Universidad de Costa Rica | 0 - 1 | 0 - 0 | Cartagines Deportiva SA | ||||||
04 Aug 2019 22:05 | FT | Limon | 1 - 0 | 1 - 0 | Santos De Guapiles | ||||||
04 Aug 2019 23:00 | FT | Perez Zeledon | 1 - 4 | 1 - 1 | Alajuelense | ||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 00:30 | FT | Club Guabira | 0 - 1 | 0 - 0 | Real Potosi | ||||||
04 Aug 2019 20:00 | FT | Aurora | 0 - 0 | 0 - 0 | Sport Boys Warnes | ||||||
04 Aug 2019 20:00 | FT | The Strongest | 3 - 2 | 1 - 1 | Nacional Potosi | ||||||
04 Aug 2019 22:15 | FT | San Jose | 3 - 1 | 1 - 1 | Royal Pari | ||||||
Guatemala Liga Nacional ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 18:00 | FT | Deportivo Sanarate | 0 - 0 | 0 - 0 | Siquinala FC | ||||||
04 Aug 2019 18:00 | FT | CSD Municipal | 1 - 0 | 1 - 0 | Club Comunicaciones | ||||||
04 Aug 2019 19:00 | FT | CD Malacateco | 0 - 0 | 0 - 0 | Xelaju MC | ||||||
04 Aug 2019 20:00 | FT | CD Puerto de Iztapa | 0 - 1 | 0 - 1 | Antigua Gfc | ||||||
04 Aug 2019 22:00 | FT | Csyd Mixco | 1 - 1 | 0 - 1 | Guastatoya | ||||||
El Salvador Primera Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 22:00 | FT | Cd El Vencedor | 0 - 0 | 0 - 0 | Independiente San Vicente | ||||||
04 Aug 2019 22:30 | FT | CD FAS | 1 - 2 | 1 - 1 | Aguila | ||||||
04 Aug 2019 22:30 | FT | Cd Chalatenango | 2 - 3 | 0 - 3 | Municipal Limeno | ||||||
04 Aug 2019 22:45 | FT | Isidro Metapan | 1 - 1 | 1 - 0 | Sonsonate | ||||||
Honduras Liga Nacional ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 22:30 | FT | Real De Minas | 1 - 0 | 0 - 0 | Honduras Progreso | ||||||
04 Aug 2019 23:00 | FT | Platense | 1 - 1 | 0 - 0 | Upnfm | ||||||
Korea K League Challenge ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 12:00 | FT | Chungnam Asan | 0 - 1 | 0 - 1 | Busan I'Park | ||||||
04 Aug 2019 12:00 | FT | Seoul E Land | 1 - 0 | 0 - 0 | Bucheon 1995 | ||||||
04 Aug 2019 12:00 | FT | Suwon FC | 1 - 1 | 0 - 0 | Anyang | ||||||
Ecuador Copa Pilsener A ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 20:00 | FT | Liga Dep. Universitaria Quito | 1 - 1 | 0 - 0 | Macara | ||||||
04 Aug 2019 22:15 | FT | Universidad Catolica Quito | 2 - 1 | 1 - 0 | Barcelona SC(ECU) | ||||||
Lithuania - 1. Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 16:59 | FT | Atlantas Klaipeda | 1 - 3 | 1 - 1 | FK Zalgiris Vilnius | ||||||
Latvia - 1. Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 16:59 | FT | Fk Valmiera | 2 - 1 | 1 - 0 | Liepajas Metalurgs | ||||||
Poland - 2. Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 16:45 | FT | Chojniczanka Chojnice | 0 - 1 | 0 - 1 | Podbeskidzie | ||||||
Colombia Copa Mustang ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 00:00 | FT | Cucuta | 1 - 1 | 1 - 0 | Deportiva Once Caldas | ||||||
04 Aug 2019 02:00 | FT | Millonarios | 2 - 1 | 1 - 1 | Jaguares De Cordoba | ||||||
04 Aug 2019 21:45 | FT | Alianza Petrolera | 1 - 0 | 0 - 0 | Envigado | ||||||
04 Aug 2019 23:00 | FT | Atletico Junior Barranquilla | 0 - 1 | 0 - 0 | America de Cali | ||||||
04 Aug 2019 23:45 | FT | Patriotas | 2 - 0 | 0 - 0 | Aguilas Doradas | ||||||
Austria Erste Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 09:30 | FT | Wacker Innsbruck | 1 - 0 | 1 - 0 | Dornbirn | ||||||
04 Aug 2019 16:00 | FT | SK Austria Klagenfurt | 4 - 4 | 1 - 2 | Liefering | ||||||
Georgia Pirveli Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 14:30 | FT | Shevardeni | 1 - 0 | 0 - 0 | Spartaki Tskhinvali | ||||||
04 Aug 2019 14:30 | FT | Telavi | 2 - 0 | 0 - 0 | Guria Lanchkhuti | ||||||
04 Aug 2019 14:30 | FT | Samtredia | 1 - 0 | 0 - 0 | Baia Zugdidi | ||||||
Japan Football League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 05:00 | FT | Vanraure Hachinohe | 2 - 2 | 1 - 1 | Gamba Osaka U23 | ||||||
04 Aug 2019 07:00 | FT | Grulla Morioka | 3 - 4 | 1 - 4 | Sc Sagamihara | ||||||
04 Aug 2019 07:00 | FT | Azul Claro Numazu | 2 - 4 | 1 - 1 | Fukushima United FC | ||||||
04 Aug 2019 09:00 | FT | AC Nagano Parceiro | 2 - 1 | 1 - 0 | Giravanz Kitakyushu | ||||||
04 Aug 2019 09:00 | FT | Tokyo U23 | 2 - 2 | 2 - 1 | Gainare Tottori | ||||||
04 Aug 2019 11:00 | FT | Thespa Kusatsu Gunma | 3 - 2 | 1 - 1 | Yokohama Scc | ||||||
04 Aug 2019 11:00 | FT | Roasso Kumamoto | 0 - 0 | 0 - 0 | Blaublitz Akita | ||||||
Belgium - 2e Klasse ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | St Gilloise | 3 - 0 | 1 - 0 | Roeselare | ||||||
Sweden Div 1 Sodra ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Trollhattan | 2 - 4 | 1 - 2 | Assyriska Turab Ik Jkp | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Torns IF | 2 - 0 | 2 - 0 | Kristianstads FF | ||||||
04 Aug 2019 16:00 | FT | Ljungskile SK | 3 - 0 | 1 - 0 | Skovde AIK | ||||||
Colombia Copa Premier ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 21:00 | FT | Atletico Clube Purtugal | 1 - 1 | 1 - 1 | Leones | ||||||
04 Aug 2019 21:30 | FT | Deportivo Pereira | 1 - 0 | 0 - 0 | Llaneros FC | ||||||
Sweden Div 2 Norra Svealand ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Skiljebo SK | 0 - 3 | 0 - 1 | Karlbergs BK | ||||||
04 Aug 2019 15:30 | FT | Gute | 2 - 4 | 2 - 1 | Gamla Upsala | ||||||
Argentina Prim B Metropolitana ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 19:30 | FT | Deportivo Armenio | 0 - 1 | 0 - 0 | Defensores Unidos | ||||||
Western Australia Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 08:00 | FT | Perth Glory Am | 1 - 0 | 0 - 0 | Stirling Lions | ||||||
Georgia Primera Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 18:00 | FT | Lokomotiv Tbilisi | 0 - 6 | 0 - 4 | Dinamo Tbilisi | ||||||
04 Aug 2019 18:00 | FT | Dinamo Batumi | 0 - 0 | 0 - 0 | Dila Gori | ||||||
04 Aug 2019 18:00 | Saburtalo Tbilisi | ? - ? | ? - ? | Torpedo Kutaisi | |||||||
Venezuela Primera Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 20:25 | Llaneros FC | ? - ? | ? - ? | Monagas SC | |||||||
04 Aug 2019 20:30 | FT | Llaneros Guanare | 0 - 1 | 0 - 1 | Monagas SC | ||||||
04 Aug 2019 21:00 | FT | Deportivo Lara | 2 - 1 | 1 - 0 | Estudiantes Merida | ||||||
04 Aug 2019 21:00 | FT | Deportivo La Guaira | 1 - 1 | 1 - 0 | Mineros de Guayana | ||||||
04 Aug 2019 22:00 | FT | Zamora Barinas | 0 - 1 | 0 - 0 | Caracas FC | ||||||
04 Aug 2019 22:00 | FT | Deportivo Tachira | 2 - 0 | 0 - 0 | Zulia | ||||||
Paraguayan Primera Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 20:30 | FT | Sportivo Luqueno | 0 - 0 | 0 - 0 | Sol De America | ||||||
04 Aug 2019 23:00 | FT | Cerro Porteno | 2 - 2 | 0 - 0 | Guarani CA | ||||||
Russia Youth Championship League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 09:00 | FT | Rubin Kazan Youth | 0 - 2 | 0 - 1 | Cska Moscow Youth | ||||||
04 Aug 2019 09:00 | FT | Pfc Sochi Youth | 0 - 0 | 0 - 0 | Ufa Youth | ||||||
Chinese Football League Divison 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 08:30 | FT | Changchun YaTai | 5 - 1 | 3 - 0 | Meizhou Hakka | ||||||
04 Aug 2019 12:00 | FT | Shaanxi Chang an Athletic | 0 - 1 | 0 - 1 | Inner Mongolia Zhongyou | ||||||
04 Aug 2019 12:30 | FT | Guizhou Zhicheng | 1 - 0 | 0 - 0 | Qingdao Yellow Sea Pharmaceutical | ||||||
04 Aug 2019 12:30 | FT | Liaoning Whowin | 1 - 1 | 1 - 0 | Xinjiang Tianshan Leopard | ||||||
04 Aug 2019 12:30 | FT | Shijiazhuang Ever Bright | 0 - 5 | 0 - 3 | Beijing Beikong | ||||||
04 Aug 2019 12:30 | FT | Guangdong Southern Tigers | 1 - 0 | 0 - 0 | Shanghai Shenxin | ||||||
Czech Republic 2. Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 09:15 | FT | Dukla Praha | 2 - 0 | 1 - 0 | Viktoria Zizkov | ||||||
04 Aug 2019 16:00 | FT | Sk Slovan Varnsdorf | 3 - 3 | 1 - 1 | Chrudim | ||||||
Sweden Div 2 Norrland ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 14:00 | FT | Tegs Thoren ff | 0 - 0 | 0 - 0 | Bodens BK | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Carlstad United BK | 2 - 1 | 1 - 0 | Gefle IF | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Sollentuna United FF | 0 - 2 | 0 - 2 | Akropolis IF | ||||||
04 Aug 2019 16:00 | FT | Sandvikens IF | 0 - 0 | 0 - 0 | Bk Forward | ||||||
04 Aug 2019 16:00 | FT | Vasalunds IF | 0 - 0 | 0 - 0 | Umea FC | ||||||
Norway Adeccoligaen ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 14:00 | FT | Start Kristiansand | 3 - 1 | 1 - 0 | Kongsvinger | ||||||
04 Aug 2019 16:59 | FT | Sandnes Ulf | 0 - 2 | 0 - 2 | Ham-Kam | ||||||
04 Aug 2019 16:59 | FT | Strommen | 3 - 1 | 2 - 0 | Jerv | ||||||
04 Aug 2019 16:59 | FT | Raufoss | 1 - 4 | 0 - 2 | Notodden FK | ||||||
04 Aug 2019 16:59 | FT | Sogndal | 3 - 0 | 1 - 0 | Ullensaker/Kisa IL | ||||||
04 Aug 2019 16:59 | FT | Nest-Sotra | 2 - 2 | 2 - 1 | KFUM Oslo | ||||||
04 Aug 2019 16:59 | FT | Sandefjord | 1 - 0 | 0 - 0 | Tromsdalen UIL | ||||||
Ukraine Division 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Rukh Vynnyky | 1 - 1 | 0 - 1 | Volyn | ||||||
Norway 2 Division B ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 13:00 | FT | Alta | 1 - 2 | 0 - 1 | Baerum SK | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Asker | 2 - 0 | 1 - 0 | Senja | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Kjelsas IL | 3 - 1 | 1 - 0 | Mjolner | ||||||
Lithuania - 2. Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 16:00 | FT | Banga Gargzdai | 2 - 1 | 1 - 1 | Trakai Ii | ||||||
04 Aug 2019 16:00 | FT | Lietava Jonava | 0 - 3 | 0 - 1 | Bfa | ||||||
Faroe Islands Formuladeildin ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Vikingur Gotu | 2 - 3 | 2 - 0 | NSI Runavik | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Skala Itrottarfelag | 0 - 1 | 0 - 0 | Ab Argir | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | EB Streymur | 0 - 2 | 0 - 1 | Tb Tuoroyri | ||||||
Serbia Prva Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 16:30 | FT | Zarkovo | 4 - 0 | 3 - 0 | Buducnost Dobanovci | ||||||
04 Aug 2019 16:30 | FT | Trajal Krusevac | 2 - 1 | 1 - 0 | Kolubara | ||||||
04 Aug 2019 16:30 | FT | Dinamo Vranje | 3 - 1 | 0 - 1 | Semendria 1924 | ||||||
Estonia Esi Liiga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 16:59 | FT | Jk Welco Elekter | 0 - 2 | 0 - 1 | Tallinna Levadia 2 | ||||||
Moldova Division 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 16:00 | FT | Cf Sparta Selemet | 2 - 1 | 0 - 1 | Real Succes | ||||||
04 Aug 2019 16:00 | FT | Abus Ungheni | 1 - 0 | 0 - 0 | Tighina | ||||||
04 Aug 2019 16:00 | FT | Floresti | 2 - 1 | 1 - 1 | Dacia Buiucani | ||||||
Hungary NB 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 16:30 | FT | Budaorsi Sc | 0 - 2 | 0 - 1 | Nyiregyhaza | ||||||
04 Aug 2019 16:30 | FT | Dorogi | 2 - 1 | 2 - 0 | Vasas | ||||||
04 Aug 2019 16:30 | FT | Soroksar | 1 - 1 | 0 - 0 | Kazincbarcika | ||||||
04 Aug 2019 16:30 | FT | Szegedi Ak | 0 - 3 | 0 - 3 | Budafoki Mte | ||||||
04 Aug 2019 18:00 | FT | Ajka | 0 - 1 | 0 - 1 | ETO Gyori FC | ||||||
04 Aug 2019 18:00 | FT | Csakvari Tk | 3 - 2 | 3 - 1 | MTK Hungaria FC | ||||||
04 Aug 2019 18:00 | FT | Siofok | 0 - 0 | 0 - 0 | Balmazujvaros | ||||||
04 Aug 2019 18:00 | FT | Szolnoki MAV | 2 - 1 | 1 - 1 | Vac-Dunakanyar | ||||||
04 Aug 2019 18:00 | FT | Bekescsaba | 0 - 1 | 0 - 0 | Duna Aszfalt Tvse | ||||||
Slovenia 2. Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 16:30 | FT | Nd Beltinci | 1 - 0 | 1 - 0 | Nafta | ||||||
Slovakia 2. Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 09:30 | FT | Artmedia Petrzalka | 3 - 1 | 0 - 1 | Msk Zilina B | ||||||
Luxembourg National Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | F91 Dudelange | 3 - 1 | 0 - 1 | Blue Boys Muhlench | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Racing Union Luxemburg | 2 - 3 | 1 - 1 | CS Petange | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Victoria Rosport | 3 - 0 | 1 - 0 | Etzella Ettelbruck | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Hostert | 0 - 1 | 0 - 1 | Us Mondorf-les-bains | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Rodange 91 | 1 - 2 | 0 - 0 | Una Strassen | ||||||
04 Aug 2019 17:30 | FT | Fola Esch | 1 - 2 | 1 - 0 | Differdange 03 | ||||||
Uzbekistan Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 14:10 | FT | Termez Surkhon | 3 - 1 | 1 - 1 | Lokomotiv Tashkent | ||||||
04 Aug 2019 16:00 | FT | Nasaf Qarshi | 3 - 0 | 1 - 0 | Andijon | ||||||
04 Aug 2019 16:00 | FT | Navbahor Namangan | 3 - 1 | 3 - 0 | Neftchi Fargona | ||||||
04 Aug 2019 16:00 | FT | Pakhtakor Tashkent | 5 - 0 | 1 - 0 | Yashnobod | ||||||
Belarus Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 13:00 | FT | Naftan Novopolock | 1 - 4 | 1 - 2 | Torpedo Zhodino | ||||||
04 Aug 2019 14:00 | FT | Dnepr Mogilev | 2 - 1 | 1 - 0 | Slutsksakhar Slutsk | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Slavia Mozyr | 3 - 1 | 2 - 1 | Vitebsk | ||||||
04 Aug 2019 16:00 | FT | Lokomotiv Gomel | 1 - 2 | 0 - 2 | Shakhter Soligorsk | ||||||
Australia Victorian Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 06:00 | FT | Melbourne Victory Fc Am | 1 - 2 | 0 - 1 | Manningham United Blues | ||||||
Kazakhstan Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 13:00 | FT | Aktobe Zhas | 1 - 3 | 1 - 0 | Akzhayik Oral | ||||||
Latvia - 2. Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 14:00 | FT | New Project | 2 - 1 | 2 - 0 | Balvu Vilki | ||||||
Chinese Football League Divison 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 12:30 | FT | Hunan Billows | 0 - 0 | 0 - 0 | Shenzhen Pengcheng | ||||||
Thailand Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 12:00 | FT | Ubon Umt United | 1 - 2 | 1 - 0 | Air Force Central | ||||||
04 Aug 2019 12:00 | FT | Samut Sakhon | 1 - 2 | 0 - 1 | Jl Chiangmai United | ||||||
04 Aug 2019 13:00 | FT | Navy | 3 - 2 | 1 - 1 | Ayutthaya Fc | ||||||
04 Aug 2019 13:10 | FT | Udon Thani | 1 - 0 | 1 - 0 | Bangkok Glass Pathum | ||||||
German 3. Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 12:00 | FT | Eintr. Braunschweig | 0 - 3 | 0 - 1 | MSV Duisburg | ||||||
04 Aug 2019 13:00 | FT | Fsv Zwickau | 2 - 0 | 1 - 0 | Carl Zeiss Jena | ||||||
Portugal Super Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 20:45 | FT | SL Benfica | 5 - 0 | 1 - 0 | Sporting Lisbon | ||||||
Malaysia Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 14:00 | FT | Perak | 3 - 0 | 1 - 0 | Sabah FA | ||||||
04 Aug 2019 14:00 | FT | Melaka United | 3 - 1 | 1 - 1 | PDRM | ||||||
Poland 3. Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 12:05 | FT | Stal Rzeszow | 3 - 1 | 1 - 0 | Ks Legionovia Legionowo | ||||||
Wales Challenge League Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 14:00 | Gresford Athletic | ? - ? | ? - ? | Colwyn Bay | |||||||
04 Aug 2019 14:30 | FT | Gresford Athletic | 1 - 0 | 0 - 0 | Colwyn Bay | ||||||
Belgian Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 14:00 | FT | Sint Niklaas | 0 - 0 | 0 - 0 | Alken | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Witgoor Sport | 2 - 3 | 0 - 0 | Rapid Symphorinois | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Rus Saint Ghislain Tertre Hautrage | 1 - 2 | 0 - 0 | Gullegem | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Kv Tervuren Duisburg | 1 - 3 | 0 - 0 | Rfc Meux | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Rfc Grand Leez | 1 - 1 | 0 - 0 | Torhout | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Kfc Duffel | 3 - 0 | 1 - 0 | Richelle United | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Habay La Neuve | 2 - 0 | 0 - 0 | Ethe Belmont | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Stade Everois | 2 - 0 | 0 - 0 | Meix Devant Virton | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Zwarte Leeuw | 1 - 1 | 0 - 0 | Onhaye | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Verlaine | 3 - 1 | 0 - 0 | Huizingen | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Raeren | 4 - 1 | 0 - 0 | Aische | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Couvin Mariembourg | 1 - 0 | 0 - 0 | Sassport Boezinge | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Bambrugge | 3 - 3 | 0 - 0 | Kfc Houtvenne | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Hades | 0 - 4 | 0 - 0 | Olsa Brakel | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Acren | 2 - 3 | 0 - 0 | Avanti Stekene | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Diest | 0 - 3 | 0 - 0 | Mariekerke | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Kws Lauwe | 1 - 1 | 0 - 0 | Wolvertem Merchtem | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Hoogstraten VV | 4 - 0 | 0 - 0 | Molenbaix | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Eendracht Aalst | 3 - 2 | 2 - 0 | Ksc City Pirates | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Menen | 5 - 0 | 0 - 0 | Andennais | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Kve Drongen | 1 - 2 | 0 - 0 | Res Durbuy | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Oppagne Weris | 0 - 0 | 0 - 0 | Sparta Petegem | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Merelbeke | 1 - 5 | 0 - 0 | Genly Quevy | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Eendracht Termien | 4 - 1 | 0 - 0 | Esperanza Neerpelt | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Jong Lede | 0 - 2 | 0 - 0 | Svelta Melsele | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Kskv Zwevezele | 2 - 3 | 0 - 0 | Kampenhout | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Diegem Sport | 3 - 4 | 0 - 0 | Royal Stade Brainois | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Ternesse | 0 - 3 | 0 - 0 | Waremme | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Royal Knokke | 1 - 0 | 0 - 0 | KRC Mechelen | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Rc Lebbeke | 12 - 0 | 0 - 0 | Tollembeek | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Bocholter Vv | 10 - 0 | 0 - 0 | Villers La Ville | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Belceil | 2 - 1 | 0 - 0 | Gent Zeehaven | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Sporting West Harelbeke | 0 - 0 | 0 - 0 | Uce Liege | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Weerstand Koersel | 4 - 0 | 0 - 0 | Racing Jet Wavre | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Montignies | 2 - 1 | 0 - 0 | Tongeren | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Spouwen Mopertingen | 3 - 3 | 1 - 1 | Eendracht Aalter | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Royal Excel Mouscron | 1 - 3 | 0 - 0 | Kfc De Kempen | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Stockay Warfusee | 2 - 2 | 0 - 0 | Ninove | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | ASV Geel | 3 - 1 | 1 - 1 | Royal Leopold | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Blankenberge | 3 - 3 | 0 - 0 | Libramont | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Solieres Sport | 6 - 1 | 0 - 0 | Vc Kesselt | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Oostnieuwkerke | 2 - 1 | 0 - 0 | Etoile De Faimes | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Ciney | 0 - 1 | 0 - 0 | Bilzerse Waltwilder | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Rc Hornu | 0 - 1 | 0 - 0 | Aywaille | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Huvo Jeuk | 2 - 3 | 0 - 0 | Loenhout Sk | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Kvk Ieper | 0 - 0 | 0 - 0 | Lyra Lierse Berlaar | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Ronse | 5 - 1 | 1 - 1 | Rus Biesme | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Londerzeel Sk | 6 - 1 | 0 - 0 | Heusden Zolder | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Sc Dikkelvenne | 5 - 2 | 0 - 0 | Excelsior Mariakerke | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Braine | 2 - 0 | 0 - 0 | Rocherath | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Berchem Sport | 3 - 0 | 0 - 0 | Dadizele | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Givry | 6 - 2 | 0 - 0 | Stockel | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Union Namur | 2 - 1 | 0 - 0 | Ster Francorchamps | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Jong Zulte | 3 - 0 | 0 - 0 | Rrc Hamoir | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Kv Zelzate | 2 - 1 | 1 - 1 | Kv Turnhout | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Oudenaarde | 9 - 1 | 4 - 0 | Vna Wortel | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Greunsjotters Vossem | 0 - 0 | 0 - 0 | Ixelles | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Pepingen | 11 - 0 | 0 - 0 | Vk Berg Op | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Royal Dottignies Sports | 1 - 1 | 0 - 0 | Racing Waregem | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Keendracht Stevoort | 0 - 4 | 0 - 0 | Royal Oupeye | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Gosselies Sports | 2 - 3 | 0 - 0 | Templiers Nandrin | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Kfc Rhodienne De Hoek | 1 - 1 | 0 - 0 | Wellen | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Saint Louis Saint Leger | 0 - 3 | 0 - 0 | Herstal | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Jodoigne | 1 - 7 | 0 - 0 | Tilleur | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Sint Job | 3 - 0 | 0 - 0 | Rfc Rhisnois | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Sint Lenaarts | 1 - 2 | 1 - 1 | Kfc Mandel United | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Rus Beloeil | 2 - 1 | 0 - 0 | Gent Zeehaven | ||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Ksk Hasselt | 1 - 3 | 0 - 0 | Wetteren Kwatrecht | ||||||
04 Aug 2019 16:00 | FT | Elene Grotenberge | 1 - 3 | 0 - 0 | Kfc Nijlen | ||||||
04 Aug 2019 17:30 | FT | Sprimont Comblain | 1 - 1 | 0 - 0 | Oostkamp | ||||||
Coppa Italia Lega PRO ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 15:30 | FT | Giana | 0 - 1 | 0 - 1 | Albinoleffe | ||||||
04 Aug 2019 17:30 | Rimini | ? - ? | ? - ? | Cesena | |||||||
Brazil National Football Tournament U20 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | America Mg Youth | 1 - 5 | 0 - 2 | Corinthians Youth | ||||||
Chile Primera Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 01:00 | FT | Universidad de Chile | 1 - 1 | 1 - 0 | Audax Italiano | ||||||
04 Aug 2019 17:30 | FT | Universidad de Concepcion | 0 - 3 | 0 - 1 | Univ Catolica | ||||||
04 Aug 2019 20:00 | FT | Csd Antofagasta | 1 - 1 | 0 - 1 | Everton CD | ||||||
04 Aug 2019 22:30 | FT | Colo Colo | 0 - 1 | 0 - 1 | Curico Unido | ||||||
Mexico Primera Divison A ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 01:00 | FT | Cafetaleros De Tapachula | 0 - 0 | 0 - 0 | Cimarrones De Sonora | ||||||
04 Aug 2019 18:00 | FT | Alebrijes De Oaxaca | 2 - 0 | 2 - 0 | Leones Univ Guadalajara | ||||||
Bulgaria Division 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 17:30 | Neftohimik | ? - ? | ? - ? | Chernomorets Pomorie | |||||||
04 Aug 2019 17:30 | FT | Neftohimik | 2 - 1 | 2 - 0 | Chernomorets Pomorie | ||||||
Canadian Premier Soccer League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 00:00 | FT | Real Mississauga Sc | 1 - 8 | 0 - 0 | Csc Mississauga | ||||||
Ecuador Campeonato Serie B ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 16:59 | FT | Manta | 1 - 1 | 1 - 0 | Pottu via HO | ||||||
04 Aug 2019 21:30 | FT | Cds Santa Rita | 2 - 0 | 1 - 0 | Atletico Porteno | ||||||
United Soccer League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 00:00 | FT | Charlotte Independence | 0 - 1 | 0 - 0 | Louisville City | ||||||
04 Aug 2019 00:00 | FT | Carolina RailHawks | 1 - 2 | 0 - 1 | Indy Eleven | ||||||
04 Aug 2019 00:00 | FT | Pittsburgh Riverhounds | 4 - 0 | 2 - 0 | Memphis 901 | ||||||
04 Aug 2019 00:30 | FT | Charleston Battery | 0 - 5 | 0 - 3 | Tampa Bay Rowdies | ||||||
04 Aug 2019 01:00 | FT | Sporting Kansas City ii | 0 - 2 | 0 - 1 | Nashville Sc | ||||||
04 Aug 2019 01:30 | FT | Rio Grande Valley Fc Toros | 1 - 2 | 1 - 2 | Reno 1868 | ||||||
04 Aug 2019 01:30 | FT | San Antonio | 2 - 3 | 0 - 3 | Sacramento Republic Fc | ||||||
04 Aug 2019 02:00 | FT | Okc Energy Fc | 1 - 1 | 1 - 1 | Tulsa Roughneck | ||||||
04 Aug 2019 03:00 | FT | Los Angeles Galaxy 2 | 2 - 3 | 1 - 0 | Phoenix Rising Arizona U | ||||||
04 Aug 2019 03:20 | FT | New Mexico United | 2 - 2 | 1 - 1 | Austin Bold | ||||||
04 Aug 2019 03:30 | FT | Fresno | 2 - 1 | 1 - 0 | Las Vegas Lights | ||||||
Paraguay Division 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 15:00 | Sportivo Trinidense | ? - ? | ? - ? | 3 De Febrero | |||||||
04 Aug 2019 19:30 | FT | Ovetense | 0 - 0 | 0 - 0 | Club Fernando De La Mora | ||||||
04 Aug 2019 19:45 | FT | Fulgencio Yegros | 2 - 3 | 0 - 2 | Independiente Fbc | ||||||
04 Aug 2019 19:45 | FT | Ri 3 Corrales | 1 - 0 | 0 - 0 | 12 De Octubre | ||||||
04 Aug 2019 19:45 | FT | General Caballero | 1 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Caaguazu | ||||||
04 Aug 2019 20:15 | FT | 2 De Mayo | 1 - 0 | 0 - 0 | Resistencia Sc | ||||||
Chile Primera B ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 20:30 | FT | Valdivia Huadiwei sub | 1 - 1 | 0 - 1 | Cd Copiapo S.a. | ||||||
04 Aug 2019 20:30 | FT | Cobreloa | 3 - 1 | 1 - 1 | La Serena | ||||||
04 Aug 2019 20:30 | FT | Nublense | 0 - 0 | 0 - 0 | San Luis Quillota | ||||||
04 Aug 2019 21:00 | FT | Santiago Wanderers | 1 - 2 | 0 - 1 | Union San Felipe | ||||||
Romania Liga 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 09:00 | FT | Gloria Buzau | 1 - 0 | 0 - 0 | Csikszereda Miercurea | ||||||
04 Aug 2019 11:30 | FT | Metaloglobus | 1 - 2 | 1 - 0 | Petrolul Ploiesti | ||||||
Myanmar National League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 10:00 | FT | Shan United | 3 - 2 | 0 - 1 | Yadanabon | ||||||
04 Aug 2019 10:00 | FT | Southern Myanmar | 3 - 1 | 1 - 0 | Zwekapin United | ||||||
04 Aug 2019 10:30 | FT | Chinland | 1 - 1 | 0 - 1 | Yangon United | ||||||
Australia New South Wales Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 06:00 | FT | Manly United | 0 - 1 | 0 - 0 | A.p.i.a. Leichhardt Tigers | ||||||
04 Aug 2019 07:00 | FT | Sydney Olympic | 2 - 1 | 0 - 1 | Sydney United | ||||||
04 Aug 2019 07:30 | FT | Rockdale City Suns | 1 - 2 | 0 - 2 | South Coast Wolves | ||||||
Australia Capital Gatorade Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 06:00 | FT | Cooma Tigers | 0 - 1 | 0 - 1 | Canberra | ||||||
Australia New South Wales Northern Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 05:30 | FT | Maitland | 3 - 0 | 1 - 0 | Hamilton Olympic | ||||||
04 Aug 2019 05:30 | FT | Valentine | 3 - 1 | 1 - 0 | Edgeworth Eagles | ||||||
04 Aug 2019 05:30 | FT | Weston Workers | 2 - 2 | 1 - 1 | Charleston City Blues | ||||||
USA Women ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 01:00 | FT | Chicago Red Stars Womens | 2 - 0 | 1 - 0 | Utah Royals Womens | ||||||
04 Aug 2019 04:00 | FT | Portland Thorns Fc Womens | 1 - 1 | 1 - 0 | Gotham Fc Womens | ||||||
TAS Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 07:15 | FT | Hobart Olympia Warriors | 2 - 4 | 1 - 3 | Hobart Zebras | ||||||
Finland - Kakkonen Lohko ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 16:30 | Mp Mikkeli | ? - ? | ? - ? | JIPPO | |||||||
Norway Division 4 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 13:00 | FT | Bodo Glimt 2 | 4 - 2 | 2 - 1 | Gjelleraasen Il | ||||||
04 Aug 2019 14:00 | Vestfossen | ? - ? | ? - ? | Vard Haugesund | |||||||
Thai Division 2 League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 10:00 | FT | Ayutthaya Fc | 0 - 2 | 0 - 1 | Phrae United | ||||||
04 Aug 2019 10:00 | FT | Phuket | 0 - 0 | 0 - 0 | Nakhon Pathom FC | ||||||
04 Aug 2019 10:00 | FT | Army United | 1 - 1 | 0 - 0 | North Bangkok College | ||||||
04 Aug 2019 10:30 | FT | Krabi Fc | 2 - 1 | 0 - 0 | Raj Pracha Fc | ||||||
04 Aug 2019 12:00 | FT | Bangkok Fc | 2 - 2 | 0 - 0 | Muangkan United | ||||||
04 Aug 2019 14:00 | FT | Khonkaen United | 3 - 1 | 1 - 0 | Chachoengsao | ||||||
Venezuela Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 20:00 | FT | Real Frontera | 3 - 2 | 0 - 2 | Urena Sc | ||||||
04 Aug 2019 20:30 | FT | Deportivo Petare FC | 1 - 1 | 0 - 0 | Libertador | ||||||
Israel Ligat Al Toto Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 17:30 | FT | Hapoel Haifa | 4 - 1 | 4 - 1 | Hapoel Ironi Kiryat Shmona | ||||||
04 Aug 2019 18:30 | FT | Hapoel Tel Aviv | 0 - 1 | 0 - 1 | Beitar Jerusalem | ||||||
COTIF Tournament ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 21:30 | FT | Tây Ban Nha U20 | 2 - 0 | 2 - 0 | Bahrain U19 | ||||||
AFF U16 Championship ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 09:00 | FT | Indonesia U16 | 5 - 0 | 2 - 0 | Myanmar U16 | ||||||
04 Aug 2019 09:30 | FT | Singapore U16 | 3 - 2 | 1 - 0 | Philippines U16 | ||||||
04 Aug 2019 12:00 | FT | Viet Nam U16 | 1 - 0 | 0 - 0 | Timor Leste U16 | ||||||
Mexico Youth U20 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Aug 2019 15:00 | FT | Pumas Unam U20 | 1 - 1 | 0 - 0 | Tigres Uanl U20 | ||||||
04 Aug 2019 16:00 | FT | Juarez U20 | 0 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Toluca Mexiquense U20 |
Σύνολο αγώνων: 470
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
Πρωταθλήματος (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...