αποτελέσματα ποδοσφαίρου 04-09-2020
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Ώρα | Minute | Εντός έδρας | Τελικά | Ημίχρονα | Εκτός έδρας | ανάλυση | |||||
International Friendly ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Sep 2020 09:00 | FT | Arda | 3 - 0 | 2 - 0 | Lokomotiv Gorna Oryahovitsa | ||||||
04 Sep 2020 09:30 | FT | Slovan Liberec | 3 - 2 | 1 - 2 | Hradec Kralove | ||||||
04 Sep 2020 09:30 | FT | Pribram | 1 - 2 | 1 - 2 | Slavoj Vysehrad | ||||||
04 Sep 2020 09:30 | FT | FK Baumit Jablonec | 3 - 1 | 2 - 0 | Sk Slovan Varnsdorf | ||||||
04 Sep 2020 10:00 | FT | Chrudim | 1 - 2 | 0 - 0 | Viktoria Zizkov | ||||||
04 Sep 2020 10:00 | FT | Zaglebie Lubin | 1 - 1 | 1 - 0 | Chrobry Glogow | ||||||
04 Sep 2020 10:00 | FT | Westerlo | 1 - 2 | 0 - 1 | St-Truidense VV | ||||||
04 Sep 2020 10:00 | FT | Opava | 0 - 2 | 0 - 1 | Prostejov | ||||||
04 Sep 2020 10:00 | FT | Hermannstadt | 0 - 2 | 0 - 1 | UTA Arad | ||||||
04 Sep 2020 11:00 | FT | Sukhothai | 3 - 0 | 0 - 0 | Lampang Fc | ||||||
04 Sep 2020 11:00 | FT | Real Oviedo | 2 - 2 | 1 - 1 | Athletic Bilbao | ||||||
04 Sep 2020 11:00 | FT | Horsens | 2 - 0 | 1 - 0 | Esbjerg FB | ||||||
04 Sep 2020 11:00 | FT | Beveren | 4 - 0 | 4 - 0 | Lierse | ||||||
04 Sep 2020 11:30 | FT | AS Eupen | 5 - 3 | 0 - 0 | Standard Wetteren | ||||||
04 Sep 2020 12:00 | Sonderjyske | ? - ? | ? - ? | Vendsyssel | |||||||
04 Sep 2020 12:00 | FT | Cercle Brugge | 1 - 1 | 0 - 0 | Dunkerque | ||||||
04 Sep 2020 13:00 | FT | Bayer Leverkusen | 1 - 1 | 1 - 1 | Anderlecht | ||||||
04 Sep 2020 13:00 | FT | Wil 1900 | 0 - 0 | 0 - 0 | Austria Lustenau | ||||||
04 Sep 2020 13:00 | FT | Genk | 6 - 1 | 3 - 0 | Willem II | ||||||
04 Sep 2020 13:00 | FT | Sparta Rotterdam | 1 - 1 | 0 - 0 | ADO Den Haag | ||||||
04 Sep 2020 13:15 | FT | Eintr. Braunschweig | 0 - 1 | 0 - 1 | De Graafschap | ||||||
04 Sep 2020 13:30 | FT | Groningen | 3 - 3 | 3 - 1 | NEC Nijmegen | ||||||
04 Sep 2020 14:00 | FT | Sheffield United | 2 - 2 | 1 - 0 | Preston North End | ||||||
04 Sep 2020 14:00 | FT | Aalborg BK | 2 - 1 | 0 - 1 | Odense BK | ||||||
04 Sep 2020 14:00 | Metz | ? - ? | ? - ? | Kaiserslautern | |||||||
04 Sep 2020 14:00 | FT | Angers SCO | 6 - 1 | 3 - 0 | Chateauroux | ||||||
04 Sep 2020 14:00 | Guingamp | ? - ? | ? - ? | Chambly | |||||||
04 Sep 2020 14:00 | FT | KVSK Lommel | 1 - 3 | 0 - 2 | Patro Eisden | ||||||
04 Sep 2020 15:00 | Stocksbridge Park Steels | ? - ? | ? - ? | Ramsbottom United | |||||||
04 Sep 2020 15:00 | FT | Lazio | 3 - 2 | 2 - 2 | Vicenza | ||||||
04 Sep 2020 15:00 | FT | Rizespor | 3 - 4 | 2 - 3 | Trabzonspor | ||||||
04 Sep 2020 15:00 | FT | TSV Hartberg | 1 - 0 | 0 - 0 | NK Maribor | ||||||
04 Sep 2020 15:00 | FT | Grenoble | 0 - 0 | 0 - 0 | Rodez Aveyron | ||||||
04 Sep 2020 15:30 | FT | Yantra Gabrovo | 0 - 1 | 0 - 0 | Etar Veliko Tarnovo | ||||||
04 Sep 2020 16:00 | FT | Napoli | 4 - 0 | 2 - 0 | Teramo | ||||||
04 Sep 2020 16:00 | SV Sandhausen | ? - ? | ? - ? | SV Wehen Wiesbaden | |||||||
04 Sep 2020 16:00 | FT | Santa Clara | 1 - 3 | 0 - 0 | Vizela | ||||||
04 Sep 2020 16:00 | FT | LKS Lodz | 1 - 1 | 0 - 0 | Radomiak Radom | ||||||
04 Sep 2020 16:00 | FT | Rapid Wien | 1 - 0 | 0 - 0 | Grazer AK | ||||||
04 Sep 2020 16:00 | FT | St.Polten | 2 - 1 | 1 - 1 | Floridsdorfer AC Wien | ||||||
04 Sep 2020 16:00 | FT | SK Austria Klagenfurt | 2 - 4 | 0 - 1 | Ask Bravo | ||||||
04 Sep 2020 16:00 | FT | Blansko | 0 - 1 | 0 - 0 | Fotbal Trinec | ||||||
04 Sep 2020 16:00 | Dijon | ? - ? | ? - ? | Auxerre | |||||||
04 Sep 2020 16:30 | FT | Olympiakos Nicosia | 2 - 2 | 2 - 0 | Karmiotissa Pano Polemidion | ||||||
04 Sep 2020 17:00 | Medjimurje | ? - ? | ? - ? | Slaven Belupo Koprivnica | |||||||
04 Sep 2020 17:00 | Sabadell | ? - ? | ? - ? | SD Huesca | |||||||
04 Sep 2020 17:00 | Trenkwalder Admira | ? - ? | ? - ? | Austria Wien Amateure | |||||||
04 Sep 2020 17:00 | TSV Hartberg | ? - ? | ? - ? | Hellas Verona | |||||||
04 Sep 2020 17:00 | FT | Apollon Limassol FC | 4 - 2 | 2 - 0 | Ethnikos Achnas | ||||||
04 Sep 2020 17:00 | FT | Alki Oroklini | 4 - 0 | 1 - 0 | Doxa Katokopias | ||||||
04 Sep 2020 17:00 | FT | Nice | 2 - 3 | 2 - 0 | Monaco | ||||||
04 Sep 2020 17:00 | FT | EN Paralimni | 0 - 0 | 0 - 0 | Agia Napa | ||||||
04 Sep 2020 17:30 | FT | Senglea Athletic | 0 - 3 | 0 - 2 | Gudja United | ||||||
04 Sep 2020 17:30 | FT | Wacker Innsbruck | 2 - 1 | 0 - 0 | Sudtirol | ||||||
04 Sep 2020 17:30 | FT | Onisilos Sotiras | 0 - 2 | 0 - 1 | Anorthosis Famagusta FC | ||||||
04 Sep 2020 17:30 | FT | Vitoria Guimaraes | 1 - 0 | 0 - 0 | Academico Viseu | ||||||
04 Sep 2020 18:00 | FT | Tenerife | 1 - 3 | 0 - 0 | Las Palmas | ||||||
04 Sep 2020 18:00 | FT | VVV Venlo | 0 - 4 | 0 - 2 | Monchengladbach | ||||||
04 Sep 2020 18:00 | FT | Osasuna | 1 - 1 | 1 - 1 | Eibar | ||||||
04 Sep 2020 18:30 | Granada | ? - ? | ? - ? | Cadiz | |||||||
04 Sep 2020 19:00 | FT | Trenkwalder Admira | 2 - 1 | 1 - 1 | SV Horn | ||||||
04 Sep 2020 19:00 | FT | Taunton Town | 3 - 1 | 1 - 1 | Chippenham Town | ||||||
04 Sep 2020 19:00 | FT | Besiktas | 3 - 0 | 2 - 0 | Antalyaspor | ||||||
04 Sep 2020 19:30 | FT | Yeovil Town | 2 - 1 | 0 - 1 | Frome Town | ||||||
04 Sep 2020 19:30 | FT | Mosta | 2 - 1 | 0 - 0 | Valletta FC | ||||||
04 Sep 2020 19:30 | FT | Frome Town | 1 - 2 | 1 - 0 | Yeovil Town | ||||||
04 Sep 2020 19:45 | FT | Chichester City | 2 - 4 | 1 - 2 | Bognor Regis Town | ||||||
04 Sep 2020 19:45 | FT | Dunston Uts | 2 - 1 | 1 - 1 | Morpeth Town | ||||||
04 Sep 2020 20:00 | FT | Campinense Pb | 6 - 3 | 3 - 1 | Central Sc Pe | ||||||
04 Sep 2020 20:00 | FT | Sporting Lisbon | 2 - 1 | 0 - 0 | Valladolid | ||||||
Brasil Serie A ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Sep 2020 00:00 | FT | Atletico Mineiro | 3 - 0 | 2 - 0 | Sao Paulo | ||||||
Ireland Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Sep 2020 19:45 | Derry City | ? - ? | ? - ? | Dundalk | |||||||
04 Sep 2020 19:45 | FT | Waterford United | 3 - 0 | 2 - 0 | St Patrick's | ||||||
Sweden Superettan ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Sep 2020 18:00 | FT | GAIS | 2 - 1 | 0 - 0 | Trelleborgs FF | ||||||
Brasil Serie B ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Sep 2020 23:15 | FT | Figueirense (SC) | 0 - 1 | 0 - 0 | Parana PR | ||||||
Mexico Primera Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Sep 2020 01:00 | FT | Queretaro FC | 4 - 1 | 2 - 0 | Toluca | ||||||
04 Sep 2020 03:00 | FT | Pachuca | 3 - 1 | 2 - 0 | Atletico San Luis | ||||||
Korea League Classic ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Sep 2020 11:00 | FT | Sangju Sangmu Phoenix | 1 - 0 | 0 - 0 | Suwon Samsung Bluewings | ||||||
Capital One Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Sep 2020 17:30 | FT | Middlesbrough | 4 - 3 | 2 - 1 | Shrewsbury Town | ||||||
04 Sep 2020 19:30 | FT | Burton Albion FC | 1 - 1 | 1 - 0 | Accrington Stanley | ||||||
Hungary ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Sep 2020 19:00 | FT | Varda Se | 0 - 3 | 0 - 1 | Videoton Puskas Akademia | ||||||
Malaysia Super League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Sep 2020 13:15 | FT | Sabah FA | 1 - 2 | 0 - 0 | Selangor PB | ||||||
04 Sep 2020 14:00 | FT | Johor FC | 7 - 0 | 4 - 0 | Perak | ||||||
04 Sep 2020 14:00 | FT | Melaka United | 1 - 0 | 0 - 0 | Terengganu | ||||||
Egypt Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Sep 2020 16:00 | FT | Misr El Maqasah | 4 - 1 | 2 - 1 | El Ismaily | ||||||
04 Sep 2020 19:00 | FT | Al Ahly | 2 - 0 | 1 - 0 | Wadi Degla SC | ||||||
Qatar ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Sep 2020 16:15 | FT | Al Duhail Lekhwia | 3 - 0 | 2 - 0 | Umm Salal | ||||||
04 Sep 2020 16:15 | FT | Al-Ahli Doha | 2 - 1 | 1 - 1 | Al-Wakra | ||||||
04 Sep 2020 18:30 | FT | Al Khor SC | 2 - 2 | 0 - 2 | Al-Arabi SC | ||||||
China Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Sep 2020 11:00 | FT | Shenzhen | 0 - 0 | 0 - 0 | ShenHua SVA FC | ||||||
04 Sep 2020 13:00 | FT | Guangzhou Evergrande FC | 2 - 1 | 0 - 0 | Guangzhou R&F | ||||||
EURO U21 Qualifying ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Sep 2020 15:00 | FT | Latvia U21 | 2 - 2 | 2 - 0 | Serbia U21 | ||||||
04 Sep 2020 15:30 | FT | Bosnia Herzegovina U21 | 1 - 0 | 0 - 0 | Xứ Wales U21 | ||||||
04 Sep 2020 16:59 | FT | Estonia U21 | 0 - 6 | 0 - 3 | Ba Lan U21 | ||||||
04 Sep 2020 16:59 | FT | Nga U21 | 2 - 0 | 1 - 0 | Bulgaria U21 | ||||||
04 Sep 2020 16:59 | FT | Na Uy U21 | 6 - 0 | 2 - 0 | Gibraltar U21 | ||||||
04 Sep 2020 16:59 | FT | Đảo Síp U21 | 0 - 4 | 0 - 2 | Bồ Đào Nha U21 | ||||||
04 Sep 2020 16:59 | FT | Belarus U21 | 0 - 7 | 0 - 3 | Hà Lan U21 | ||||||
04 Sep 2020 16:59 | FT | Malta U21 | 0 - 2 | 0 - 0 | Bắc Ireland U21 | ||||||
04 Sep 2020 16:59 | FT | Đan Mạch U21 | 1 - 1 | 0 - 0 | Ukraine U21 | ||||||
04 Sep 2020 16:59 | FT | Phần Lan U21 | 1 - 3 | 1 - 1 | Romania U21 | ||||||
04 Sep 2020 17:30 | FT | Iceland U21 | 1 - 0 | 0 - 0 | Thụy Điển U21 | ||||||
04 Sep 2020 17:30 | FT | Áo U21 | 1 - 5 | 0 - 2 | Albania U21 | ||||||
04 Sep 2020 18:00 | FT | Georgia U21 | 0 - 2 | 0 - 1 | Pháp U21 | ||||||
04 Sep 2020 18:00 | FT | Thụy Sỹ U21 | 4 - 1 | 2 - 1 | Slovakia U21 | ||||||
04 Sep 2020 18:00 | FT | Kosovo U21 | 0 - 6 | 0 - 0 | Anh U21 | ||||||
04 Sep 2020 18:30 | FT | Thổ Nhĩ Kỳ U21 | 1 - 0 | 0 - 0 | Andorra U21 | ||||||
Malaysia Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Sep 2020 13:15 | FT | Sarawak | 0 - 0 | 0 - 0 | Ukm | ||||||
04 Sep 2020 14:00 | FT | Kelantan United | 0 - 2 | 0 - 0 | Kuala Lumpur | ||||||
04 Sep 2020 14:00 | FT | Pulau Pinang | 2 - 0 | 1 - 0 | Negeri Sembilan | ||||||
Poland - 2. Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Sep 2020 16:59 | FT | Arka Gdynia | 3 - 2 | 1 - 0 | Puszcza Niepolomice | ||||||
South Australian Super League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Sep 2020 11:00 | FT | Campbelltown City SC | 1 - 0 | 0 - 0 | Adelaide City FC | ||||||
04 Sep 2020 11:45 | FT | Adelaide Raiders SC | 0 - 1 | 0 - 0 | Cumberland United | ||||||
French Nationa League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Sep 2020 19:00 | Bourg Peronnas | ? - ? | ? - ? | Red Star 93 | |||||||
04 Sep 2020 19:00 | Concarneau | ? - ? | ? - ? | Cholet So | |||||||
04 Sep 2020 19:00 | FT | Creteil | 2 - 1 | 2 - 1 | Stade Briochin | ||||||
04 Sep 2020 19:00 | FT | Stade Lavallois MFC | 3 - 1 | 2 - 1 | Lyon la Duchere | ||||||
04 Sep 2020 19:00 | FT | Sete FC | 0 - 0 | 0 - 0 | Annecy | ||||||
04 Sep 2020 19:00 | FT | Villefranche | 0 - 1 | 0 - 0 | Quevilly | ||||||
Paraguayan Primera Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Sep 2020 22:00 | FT | 12 De Octubre | 0 - 1 | 0 - 0 | Ca River Plate Asuncion | ||||||
Ireland Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Sep 2020 19:45 | FT | Shamrock Rovers ii | 1 - 2 | 0 - 1 | Longford Town | ||||||
04 Sep 2020 19:45 | FT | Bray Wanderers | 3 - 0 | 1 - 0 | Cabinteely | ||||||
04 Sep 2020 19:45 | FT | Athlone | 1 - 4 | 0 - 1 | Galway United | ||||||
04 Sep 2020 19:45 | FT | Drogheda United | 0 - 1 | 0 - 0 | Cobh Ramblers | ||||||
04 Sep 2020 19:45 | FT | UC Dublin UCD | 8 - 0 | 4 - 0 | Wexford Youths | ||||||
Serbia Prva Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Sep 2020 15:30 | FT | Zeleznicar Pancevo | 2 - 0 | 1 - 0 | Zemun | ||||||
Moldova Division 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Sep 2020 14:00 | FT | Drochia | 6 - 1 | 4 - 1 | Olimp Comrat | ||||||
04 Sep 2020 14:00 | FT | Sheriff B | 0 - 0 | 0 - 0 | Cf Sparta Selemet | ||||||
04 Sep 2020 14:00 | FT | Iskra-stal Ribnita | 0 - 1 | 0 - 0 | Csf Baliti | ||||||
04 Sep 2020 14:00 | FT | Sucleia | 4 - 2 | 2 - 2 | Flacara Falesti | ||||||
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Sep 2020 15:00 | FT | Frydek-mistek | 0 - 0 | 0 - 0 | SC Znojmo | ||||||
04 Sep 2020 16:00 | FT | Hlucin | 1 - 0 | 0 - 0 | Velke Mezirici | ||||||
04 Sep 2020 16:00 | FT | Zlin B | 2 - 2 | 1 - 1 | Sigma Olomouc B | ||||||
04 Sep 2020 16:30 | FT | Kraluv Dvur | 0 - 0 | 0 - 0 | Pisek | ||||||
Sweden Div 2 Norra Gotaland ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Sep 2020 18:00 | FT | Vanersborgs If | 0 - 0 | 0 - 0 | Ik Gauthiod | ||||||
Sweden Div 2 Vastra Gotaland ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Sep 2020 18:00 | FT | Eslovs Bk | 2 - 1 | 1 - 0 | Bunkeflo IF | ||||||
Austrian Regionalliga Mitte ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Sep 2020 17:30 | FT | Wels | 1 - 1 | 0 - 1 | Sturm Graz Amat. | ||||||
04 Sep 2020 18:00 | Deutschlandsberger Sc | ? - ? | ? - ? | Bad Gleichenberg | |||||||
04 Sep 2020 18:00 | FT | SC Kalsdorf | 0 - 2 | 0 - 0 | Wsc Hertha Wels | ||||||
German Frauen Bundesliga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Sep 2020 18:15 | FT | Nữ Wolfsburg | 3 - 0 | 1 - 0 | Nữ Sg Essen Schonebeck | ||||||
Saudi Arabia Professional League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Sep 2020 18:35 | FT | Abha | 2 - 1 | 1 - 0 | Al Ahli Jeddah | ||||||
04 Sep 2020 18:35 | FT | Al-Fath | 1 - 0 | 0 - 0 | Al Taawon | ||||||
04 Sep 2020 18:35 | FT | Al Feiha | 2 - 0 | 1 - 0 | Al Adalh | ||||||
04 Sep 2020 18:35 | FT | Al-Raed | 2 - 1 | 1 - 1 | Al Faisaly Harmah | ||||||
04 Sep 2020 18:35 | FT | Al Wehda Mecca | 1 - 3 | 0 - 1 | Al Hilal | ||||||
04 Sep 2020 18:35 | FT | Al-Ettifaq | 0 - 2 | 0 - 1 | Dhamk | ||||||
04 Sep 2020 18:35 | FT | Al Ittihad | 1 - 1 | 1 - 1 | Al Nassr | ||||||
04 Sep 2020 18:35 | FT | Al Shabab Ksa | 1 - 0 | 0 - 0 | Al Hazm | ||||||
Poland 3. Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Sep 2020 16:59 | FT | Znicz Pruszkow | 1 - 1 | 0 - 0 | Bytovia Bytow | ||||||
Chile Primera Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Sep 2020 16:00 | FT | Union La Calera | 2 - 2 | 1 - 2 | Cobresal | ||||||
04 Sep 2020 23:30 | FT | La Serena | 1 - 1 | 0 - 1 | O Higgins | ||||||
Ecuador Campeonato Serie B ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Sep 2020 01:00 | FT | Sociedad Deportivo Quito | 0 - 0 | 0 - 0 | 9 De Octubre | ||||||
04 Sep 2020 21:00 | FT | Chacaritas | 2 - 1 | 1 - 0 | Manta | ||||||
04 Sep 2020 21:00 | FT | Fuerza Amarilla | 0 - 2 | 0 - 0 | Atletico Porteno | ||||||
Chile Primera B ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Sep 2020 18:30 | FT | Deportes Temuco | 0 - 0 | 0 - 0 | Valdivia Huadiwei sub | ||||||
UEFA Nations League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Sep 2020 16:59 | FT | Lithuania | 0 - 2 | 0 - 1 | Kazakhstan | ||||||
04 Sep 2020 19:45 | FT | Italy | 1 - 1 | 0 - 0 | Bosnia Herzegovina | ||||||
04 Sep 2020 19:45 | FT | Hà Lan | 1 - 0 | 0 - 0 | Ba Lan | ||||||
04 Sep 2020 19:45 | FT | Na Uy | 1 - 2 | 0 - 1 | Áo | ||||||
04 Sep 2020 19:45 | FT | Romania | 1 - 1 | 1 - 0 | Bắc Ireland | ||||||
04 Sep 2020 19:45 | FT | Scotland | 1 - 1 | 1 - 0 | Israel | ||||||
04 Sep 2020 19:45 | FT | Slovakia | 1 - 3 | 0 - 0 | Séc | ||||||
04 Sep 2020 19:45 | FT | Belarus | 0 - 2 | 0 - 1 | Albania | ||||||
Myanmar National League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Sep 2020 10:00 | FT | Mahar United | 1 - 3 | 1 - 2 | Yangon United | ||||||
04 Sep 2020 10:00 | FT | Rakhine United | 0 - 3 | 0 - 0 | Shan United | ||||||
Australia New South Wales Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Sep 2020 10:30 | FT | Manly United | 5 - 2 | 4 - 0 | A.p.i.a. Leichhardt Tigers | ||||||
Primera Division de Uruguay ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Sep 2020 21:00 | FT | Cerro Largo | 1 - 1 | 1 - 0 | Ca Torque | ||||||
Uruguay Segunda ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Sep 2020 14:00 | FT | Ia Sud America | 6 - 0 | 4 - 0 | Ca Atenas | ||||||
04 Sep 2020 16:15 | FT | Ca Juventud De Las Piedras | 0 - 0 | 0 - 0 | Tacuarembo | ||||||
04 Sep 2020 18:30 | FT | Rampla Juniors | 3 - 1 | 3 - 1 | Rocha FC | ||||||
04 Sep 2020 23:15 | FT | Central Espanol | 2 - 3 | 0 - 2 | Villa Espanola | ||||||
Denmark - 2.Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Sep 2020 17:30 | FT | Naestved | 2 - 0 | 1 - 0 | Hillerod Fodbold | ||||||
Austrian 3.Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Sep 2020 18:00 | FT | Sc Neusiedl 1919 | 3 - 0 | 1 - 0 | Asv Drassburg | ||||||
04 Sep 2020 18:30 | FT | Wiener Sportklub | 2 - 1 | 1 - 0 | Bruck Leitha | ||||||
Austria Landesliga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Sep 2020 16:45 | FT | Sv Kraig | 0 - 1 | 0 - 0 | SAK Klagenfurt | ||||||
04 Sep 2020 18:00 | FT | ATSV Wolfsberg | 5 - 2 | 5 - 0 | Maria Saal | ||||||
04 Sep 2020 18:00 | FT | SC/ESV Parndorf | 1 - 1 | 1 - 1 | Klingenbach | ||||||
04 Sep 2020 18:00 | Sv Lendorf | ? - ? | ? - ? | Treibach | |||||||
04 Sep 2020 18:00 | FT | Donau Linz | 4 - 2 | 0 - 1 | Grun Weiss Micheldorf | ||||||
04 Sep 2020 18:30 | FT | Kremser | 2 - 3 | 1 - 1 | Sc Retz | ||||||
Czech Group D League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Sep 2020 17:00 | FT | Ceska Lipa | 3 - 1 | 1 - 0 | Chomutov | ||||||
Iceland 4 Deild ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Sep 2020 18:30 | FT | Gg Grindavik | 4 - 2 | 1 - 0 | Vatnaliljur | ||||||
04 Sep 2020 18:30 | FT | Ymir | 0 - 3 | 0 - 0 | Ih Hafnarfjordur | ||||||
04 Sep 2020 21:00 | FT | Skautafelag Reykjavikur | 3 - 2 | 2 - 0 | Kormakur | ||||||
Croatia 2 HNL ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Sep 2020 16:00 | FT | Radnik Sesvete | 1 - 1 | 0 - 0 | Bijelo Brdo | ||||||
Sweden Div 2 Ostra Gotaland ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Sep 2020 18:00 | FT | Hassleholms If | 3 - 1 | 0 - 0 | Rappe Goif | ||||||
Mexico Youth U20 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
04 Sep 2020 16:00 | FT | Juarez U20 | 0 - 1 | 0 - 0 | Santos Laguna U20 |
Σύνολο αγώνων: 187
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
Πρωταθλήματος (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...