αποτελέσματα ποδοσφαίρου 09-01-2019
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Ώρα | Minute | Εντός έδρας | Τελικά | Ημίχρονα | Εκτός έδρας | ανάλυση | |||||
International Friendly ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Jan 2019 08:30 | FT | Misc Mifa Petaling | 1 - 1 | 0 - 1 | PDRM | ||||||
09 Jan 2019 11:00 | FT | Padideh Mashhad | 0 - 1 | 0 - 1 | Sepahan | ||||||
09 Jan 2019 12:00 | Spartak Trnava | ? - ? | ? - ? | SC Znojmo | |||||||
09 Jan 2019 12:00 | FT | Sivasspor | 1 - 1 | 0 - 0 | Partizani Tirana | ||||||
09 Jan 2019 12:00 | FT | Manisa Bb Spor | 2 - 0 | 1 - 0 | Nigde Belediyespor | ||||||
09 Jan 2019 12:30 | FT | Besa Kavaje | 0 - 1 | 0 - 0 | Kastrioti Kruje | ||||||
09 Jan 2019 13:00 | FT | Hertha Berlin | 4 - 1 | 1 - 0 | Arminia Bielefeld | ||||||
09 Jan 2019 13:00 | FT | Sparta Praha | 3 - 1 | 2 - 0 | Budejovice | ||||||
09 Jan 2019 13:00 | FT | Munchen 1860 | 2 - 2 | 1 - 2 | SV Ried | ||||||
09 Jan 2019 13:00 | FT | Zurich | 4 - 3 | 2 - 3 | Aarau | ||||||
09 Jan 2019 13:30 | FT | Lugano | 3 - 0 | 1 - 0 | Chiasso | ||||||
09 Jan 2019 14:00 | FT | Erzgebirge Aue | 1 - 0 | 0 - 0 | Hallescher | ||||||
09 Jan 2019 14:00 | FT | Besiktas | 5 - 1 | 0 - 1 | Afjet Afyonspor | ||||||
09 Jan 2019 14:00 | FT | Mlada Boleslav | 3 - 0 | 1 - 0 | Viktoria Zizkov | ||||||
09 Jan 2019 14:00 | FT | 1. Magdeburg | 2 - 0 | 0 - 0 | Shenzhen | ||||||
09 Jan 2019 14:00 | FT | Basaksehir FK | 2 - 1 | 1 - 0 | KS Perparimi Kukesi | ||||||
09 Jan 2019 14:00 | FT | VfL Osnabruck | 1 - 2 | 0 - 2 | Rizespor | ||||||
09 Jan 2019 14:30 | FT | Zulte-Waregem | 3 - 3 | 0 - 0 | Hannover 96 | ||||||
09 Jan 2019 18:00 | FT | Linense Bra | 1 - 3 | 0 - 3 | Botafogo Sp | ||||||
09 Jan 2019 20:00 | FT | Criciuma | 2 - 0 | 0 - 0 | Juventude | ||||||
09 Jan 2019 22:00 | FT | Veranopolis Rs | 0 - 0 | 0 - 0 | Sao Luiz(RS) | ||||||
Copa Del Rey ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Jan 2019 18:30 | FT | Girona | 1 - 1 | 1 - 1 | Atletico Madrid | ||||||
09 Jan 2019 19:30 | FT | Getafe | 1 - 0 | 0 - 0 | Valladolid | ||||||
09 Jan 2019 19:30 | FT | Villarreal | 2 - 2 | 0 - 1 | Espanyol | ||||||
09 Jan 2019 20:30 | FT | Real Madrid | 3 - 0 | 1 - 0 | Leganes | ||||||
French League Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Jan 2019 17:45 | FT | Monaco | 1 - 1 | 0 - 1 | Stade Rennais FC | ||||||
09 Jan 2019 20:05 | FT | Paris Saint Germain | 1 - 2 | 0 - 0 | Guingamp | ||||||
09 Jan 2019 20:05 | FT | Bordeaux | 1 - 0 | 0 - 0 | Le Havre | ||||||
Liga de Honora ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Jan 2019 15:00 | FT | Pacos Ferreira | 1 - 0 | 0 - 0 | Leixoes | ||||||
09 Jan 2019 15:00 | FT | Sporting Braga B | 0 - 1 | 0 - 1 | Porto B | ||||||
09 Jan 2019 15:00 | FT | Penafiel | 2 - 0 | 0 - 0 | Academico Viseu | ||||||
09 Jan 2019 17:00 | FT | GD Estoril-Praia | 1 - 1 | 0 - 1 | Arouca | ||||||
09 Jan 2019 17:00 | FT | Varzim | 2 - 1 | 1 - 0 | CD Cova Piedade | ||||||
09 Jan 2019 17:00 | FT | Vitoria Guimaraes B | 2 - 1 | 1 - 0 | SL Benfica B | ||||||
Australia League A ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Jan 2019 08:50 | FT | Adelaide United FC | 2 - 0 | 2 - 0 | Melbourne Victory FC | ||||||
09 Jan 2019 11:00 | FT | Perth Glory FC | 3 - 1 | 3 - 0 | Sydney FC | ||||||
French Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Jan 2019 20:05 | Bordeaux | ? - ? | ? - ? | Le Havre | |||||||
Capital One Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Jan 2019 19:45 | FT | Manchester City | 9 - 0 | 4 - 0 | Burton Albion FC | ||||||
Cyprus 1 Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Jan 2019 17:00 | FT | AEK Larnaca | 0 - 0 | 0 - 0 | Apollon Limassol FC | ||||||
India ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Jan 2019 08:30 | FT | Mohun Bagan | 2 - 0 | 1 - 0 | Minerva Punjab | ||||||
AFC ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Jan 2019 11:00 | FT | Nhật Bản | 3 - 2 | 0 - 1 | Turkmenistan | ||||||
09 Jan 2019 13:30 | FT | Uzbekistan | 2 - 1 | 1 - 0 | Oman | ||||||
09 Jan 2019 15:59 | FT | Qatar | 2 - 0 | 0 - 0 | Lebanon | ||||||
Egypt Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Jan 2019 15:00 | FT | Enppi | 1 - 0 | 1 - 0 | Tala Al Jaish | ||||||
South Africa Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Jan 2019 17:30 | FT | Bidvest Wits | 0 - 2 | 0 - 0 | Kaizer Chiefs FC | ||||||
09 Jan 2019 17:30 | FT | Maritzburg United | 1 - 2 | 1 - 0 | Free State Stars | ||||||
Greee Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Jan 2019 13:00 | FT | Apollon Smirnis | 0 - 3 | 0 - 1 | PAE Atromitos | ||||||
09 Jan 2019 15:15 | FT | Larisa | 3 - 2 | 3 - 1 | Asteras Tripolis | ||||||
09 Jan 2019 17:30 | FT | Kissamikos | 1 - 1 | 0 - 1 | AEK Athens | ||||||
Tunisia Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Jan 2019 13:00 | FT | Es Du Sahel | 4 - 1 | 3 - 0 | Stade Tunisien | ||||||
Saudi Arabia Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Jan 2019 12:20 | FT | Al Kawkab | 2 - 1 | 2 - 1 | Al Ain Ksa | ||||||
09 Jan 2019 12:40 | FT | Al Tai | 0 - 0 | 0 - 0 | Al-Ansar | ||||||
09 Jan 2019 12:50 | FT | Dhamk | 0 - 0 | 0 - 0 | Abha | ||||||
09 Jan 2019 14:45 | FT | Al Khaleej Club | 2 - 1 | 1 - 0 | Al Jeel | ||||||
09 Jan 2019 14:45 | FT | Hajer | 0 - 1 | 0 - 1 | Al Adalh | ||||||
Mexico Copa ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Jan 2019 01:00 | FT | CF Atlante | 1 - 2 | 1 - 2 | Pachuca | ||||||
09 Jan 2019 01:00 | FT | Uaem Potros | 1 - 2 | 0 - 1 | Morelia | ||||||
09 Jan 2019 01:00 | FT | Pumas UNAM | 0 - 1 | 0 - 0 | Atlas | ||||||
09 Jan 2019 03:00 | FT | Lobos Buap | 0 - 1 | 0 - 0 | Mineros De Zacatecas | ||||||
09 Jan 2019 03:00 | FT | Cimarrones De Sonora | 1 - 2 | 0 - 2 | Chivas Guadalajara | ||||||
England Southern Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Jan 2019 19:45 | FT | Taunton Town | 2 - 1 | 2 - 0 | Beaconsfield Sycob | ||||||
England Johnstone's Paint Trophy ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Jan 2019 19:00 | FT | Chelsea U21 | 1 - 3 | 1 - 0 | Peterborough United | ||||||
England Conference South Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Jan 2019 19:45 | FT | Woking | 2 - 0 | 1 - 0 | Welling United | ||||||
Spanish Federacion Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Jan 2019 16:30 | FT | UE Llagostera | 1 - 1 | 1 - 0 | UB Conquense | ||||||
09 Jan 2019 17:00 | FT | Pontevedra | 0 - 0 | 0 - 0 | CD Artistico Navalcarnero | ||||||
09 Jan 2019 18:30 | FT | CD Pena Sport | 3 - 3 | 1 - 1 | Real Union de Irun | ||||||
09 Jan 2019 19:15 | FT | Barakaldo CF | 2 - 3 | 1 - 2 | CD Mirandes | ||||||
09 Jan 2019 19:45 | FT | Talavera CF | 1 - 0 | 0 - 0 | Ud Socuellamos | ||||||
Brazil Campeonato Carioca ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Jan 2019 18:00 | FT | Nova Iguacu | 1 - 2 | 1 - 0 | Resende-RJ | ||||||
09 Jan 2019 21:00 | FT | Macae | 0 - 2 | 0 - 2 | Americano Rj | ||||||
Angola Girabola League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Jan 2019 14:00 | FT | Sagrada Esperanca | 1 - 1 | 1 - 1 | Bravos Do Maquis | ||||||
09 Jan 2019 14:00 | FT | Sporting Cabinda | 0 - 0 | 0 - 0 | Kabuscorp Do Palanca | ||||||
09 Jan 2019 14:00 | FT | Saurimo | 1 - 0 | 0 - 0 | Interclube Luanda | ||||||
09 Jan 2019 14:00 | FT | Recreativo Libolo | 2 - 1 | 0 - 1 | Asa Luanda | ||||||
Portugal U23 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Jan 2019 11:00 | FT | Sporting Braga U23 | 2 - 2 | 0 - 2 | Belenenses U23 | ||||||
Sudan Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Jan 2019 17:00 | FT | Hay Al Arab | 1 - 0 | 0 - 0 | Al Shorta Algadarf | ||||||
Jamaica Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
09 Jan 2019 20:00 | FT | Reno | 0 - 3 | 0 - 2 | Dunbeholden | ||||||
09 Jan 2019 20:00 | FT | University Of West Indies Uwi | 0 - 1 | 0 - 1 | Harbour View |
Σύνολο αγώνων: 78
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Πρωταθλήματος (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...