αποτελέσματα ποδοσφαίρου 12-01-2018
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Ώρα | Minute | Εντός έδρας | Τελικά | Ημίχρονα | Εκτός έδρας | ανάλυση | |||||
England Championship ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
12 Jan 2018 19:45 | FT | Sheffield United | 0 - 0 | 0 - 0 | Sheffield Wed | ||||||
Spanish La Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
12 Jan 2018 20:00 | FT | Getafe | 1 - 0 | 0 - 0 | Malaga | ||||||
Spain Segunda Division B ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
12 Jan 2018 20:00 | FT | Rayo Vallecano | 2 - 2 | 1 - 1 | Real Oviedo | ||||||
Germany Bundesliga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
12 Jan 2018 19:30 | FT | Bayer Leverkusen | 1 - 3 | 0 - 1 | Bayern Munich | ||||||
French Ligue 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
12 Jan 2018 19:45 | FT | Strasbourg | 0 - 2 | 0 - 2 | Guingamp | ||||||
French Ligue 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
12 Jan 2018 19:00 | FT | Nimes | 0 - 1 | 0 - 0 | Lens | ||||||
12 Jan 2018 19:00 | FT | Chamois Niortais | 0 - 0 | 0 - 0 | Nancy | ||||||
12 Jan 2018 19:00 | FT | Stade Brestois | 2 - 3 | 0 - 3 | Ajaccio | ||||||
12 Jan 2018 19:00 | FT | Auxerre | 1 - 1 | 0 - 0 | Le Havre | ||||||
12 Jan 2018 19:00 | FT | Paris Fc | 2 - 0 | 0 - 0 | Bourg Peronnas | ||||||
12 Jan 2018 19:00 | FT | Tours FC | 0 - 0 | 0 - 0 | Clermont Foot | ||||||
12 Jan 2018 19:00 | FT | Orleans US 45 | 0 - 2 | 0 - 2 | Stade Reims | ||||||
12 Jan 2018 19:00 | FT | Sochaux | 0 - 1 | 0 - 0 | Quevilly | ||||||
12 Jan 2018 19:00 | FT | Valenciennes | 1 - 2 | 1 - 0 | Chateauroux | ||||||
Portugal Primera Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
12 Jan 2018 20:30 | FT | Chaves | 4 - 3 | 3 - 3 | Vitoria Guimaraes | ||||||
International Friendly ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
12 Jan 2018 00:00 | FT | Atletico Mineiro | 0 - 1 | 0 - 0 | Glasgow Rangers | ||||||
12 Jan 2018 01:10 | FT | San Lorenzo | 3 - 1 | 1 - 0 | Defensa Y Justicia | ||||||
12 Jan 2018 08:00 | FT | Persija Jakarta | 0 - 1 | 0 - 1 | Persela Lamongan | ||||||
12 Jan 2018 11:00 | Kortrijk | ? - ? | ? - ? | Roda JC Kerkrade | |||||||
12 Jan 2018 11:00 | Chiangrai United | ? - ? | ? - ? | Nakhon Ratchasima | |||||||
12 Jan 2018 11:45 | FT | Valerenga | 3 - 0 | 0 - 0 | Strommen | ||||||
12 Jan 2018 12:00 | FT | Jyvaskyla JK | 0 - 0 | 0 - 0 | KuPS | ||||||
12 Jan 2018 12:00 | MFK Ruzomberok | ? - ? | ? - ? | Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas | |||||||
12 Jan 2018 12:30 | Felda United FC | ? - ? | ? - ? | Misc Mifa Petaling | |||||||
12 Jan 2018 13:00 | FT | Willem II | 3 - 1 | 0 - 0 | Hibernian FC | ||||||
12 Jan 2018 13:00 | FT | Sturm Graz | 2 - 2 | 1 - 0 | LASK Linz | ||||||
12 Jan 2018 13:00 | FT | Stabaek | 5 - 1 | 3 - 1 | Asker | ||||||
12 Jan 2018 13:00 | FT | Al Wihdat Amman | 2 - 1 | 1 - 0 | Hilal Al Quds | ||||||
12 Jan 2018 13:00 | FT | Muang Thong United | 6 - 2 | 3 - 0 | Khonkaen FC | ||||||
12 Jan 2018 13:00 | FT | Sturm Graz | 2 - 2 | 1 - 0 | Blau Weiss Linz | ||||||
12 Jan 2018 13:30 | FT | Kasimpasa | 1 - 0 | 0 - 0 | Partizani Tirana | ||||||
12 Jan 2018 14:00 | FT | Holstein Kiel | 2 - 2 | 0 - 1 | St-Truidense VV | ||||||
12 Jan 2018 14:00 | FT | Vitesse Arnhem | 1 - 1 | 1 - 0 | Hearts | ||||||
12 Jan 2018 14:00 | FT | AZ Alkmaar | 2 - 2 | 1 - 1 | St. Gallen | ||||||
12 Jan 2018 14:00 | FT | Besiktas | 3 - 2 | 1 - 1 | Skenderbeu Korca | ||||||
12 Jan 2018 14:00 | FT | Union Berlin | 2 - 3 | 0 - 2 | SV Wehen Wiesbaden | ||||||
12 Jan 2018 14:00 | FT | Darmstadt | 0 - 0 | 0 - 0 | Wurzburger Kickers | ||||||
12 Jan 2018 14:00 | Beveren | ? - ? | ? - ? | Seoul | |||||||
12 Jan 2018 14:00 | FT | Alessandria | 0 - 0 | 0 - 0 | Feralpisalo | ||||||
12 Jan 2018 14:00 | KSC Lokeren | ? - ? | ? - ? | Yan Bian Changbaishan | |||||||
12 Jan 2018 14:00 | Sporting Charleroi | ? - ? | ? - ? | Yan Bian Changbaishan | |||||||
12 Jan 2018 14:30 | FT | Thun | 5 - 2 | 0 - 0 | Rapperswil-jona | ||||||
12 Jan 2018 15:00 | FT | Basaksehir FK | 4 - 0 | 2 - 0 | ADO Den Haag | ||||||
12 Jan 2018 15:00 | FT | Heracles Almelo | 2 - 3 | 2 - 1 | Karlsruher SC | ||||||
12 Jan 2018 15:00 | FT | Goztepe | 0 - 0 | 0 - 0 | Adanaspor | ||||||
12 Jan 2018 15:00 | FT | Sivasspor | 1 - 1 | 1 - 1 | Zhetysu Taldykorgan | ||||||
12 Jan 2018 15:00 | FT | Partick Thistle | 2 - 1 | 0 - 0 | ShenHua SVA FC | ||||||
12 Jan 2018 15:59 | SBV Excelsior | ? - ? | ? - ? | Ulsan Hyundai Horang-i | |||||||
12 Jan 2018 15:59 | FT | Start Kristiansand | 11 - 0 | 5 - 0 | Vindbjart | ||||||
12 Jan 2018 15:59 | FT | Start Kristiansand | 11 - 0 | 5 - 0 | Donn | ||||||
12 Jan 2018 17:00 | FT | Liefering | 4 - 2 | 2 - 2 | SKU Amstetten | ||||||
12 Jan 2018 17:00 | FT | Sarpsborg 08 FF | 3 - 0 | 1 - 0 | Moss | ||||||
12 Jan 2018 17:00 | FT | Raufoss | 4 - 1 | 2 - 0 | Gjovik Ff | ||||||
12 Jan 2018 18:00 | FT | Sturm Graz Amat. | 3 - 3 | 1 - 1 | Deutschlandsberger Sc | ||||||
12 Jan 2018 18:30 | FT | Neuchatel Xamax | 5 - 0 | 3 - 0 | Breitenrain | ||||||
12 Jan 2018 19:15 | FT | Flora Tallinn Ii | 2 - 0 | 0 - 0 | Parnu Linnameeskond | ||||||
12 Jan 2018 19:45 | FT | Liffeys Pearse | 1 - 5 | 1 - 1 | Bluebell United | ||||||
Gouden Gids Divisie ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
12 Jan 2018 19:00 | FT | Cambuur Leeuwarden | 3 - 2 | 2 - 1 | De Graafschap | ||||||
12 Jan 2018 19:00 | FT | Den Bosch | 1 - 3 | 1 - 1 | Almere City FC | ||||||
12 Jan 2018 19:00 | FT | Eindhoven | 2 - 1 | 2 - 0 | Emmen | ||||||
12 Jan 2018 19:00 | FT | Jong PSV Eindhoven | 1 - 2 | 1 - 0 | Helmond Sport | ||||||
12 Jan 2018 19:00 | FT | NEC Nijmegen | 5 - 1 | 2 - 1 | Go Ahead Eagles | ||||||
12 Jan 2018 19:00 | FT | Fortuna Sittard | 2 - 1 | 2 - 0 | Jong Ajax Amsterdam | ||||||
12 Jan 2018 19:00 | FT | Volendam | 3 - 1 | 2 - 0 | Oss | ||||||
12 Jan 2018 19:00 | FT | RKC Waalwijk | 1 - 0 | 1 - 0 | Jong AZ | ||||||
12 Jan 2018 19:00 | FT | MVV Maastricht | 0 - 0 | 0 - 0 | Telstar | ||||||
12 Jan 2018 19:00 | FT | Jong Utrecht | 0 - 2 | 0 - 0 | Dordrecht 90 | ||||||
Australia League A ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
12 Jan 2018 08:50 | FT | Newcastle Jets FC | 1 - 0 | 1 - 0 | Brisbane Roar FC | ||||||
Iran Pro League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
12 Jan 2018 10:30 | FT | Gostaresh Folad | 1 - 1 | 0 - 1 | Foolad Khozestan | ||||||
12 Jan 2018 11:00 | FT | Siah Jamegan Khorasan | 0 - 1 | 0 - 0 | Persepolis | ||||||
12 Jan 2018 11:30 | FT | Sepahan | 1 - 2 | 0 - 1 | Zob Ahan | ||||||
12 Jan 2018 13:05 | FT | Esteghlal Tehran | 1 - 1 | 1 - 0 | Saipa | ||||||
12 Jan 2018 13:30 | FT | Sanat-Naft | 1 - 1 | 0 - 1 | Pars Jonoubi Jam | ||||||
HongKong ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
12 Jan 2018 12:00 | FT | Sun Pegasus | 2 - 2 | 1 - 0 | Yuen Long | ||||||
India ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
12 Jan 2018 12:00 | FT | Gokulam | 0 - 1 | 0 - 0 | AIFF XI Arrows | ||||||
Iraq ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
12 Jan 2018 11:30 | FT | Al Diwaniya | 3 - 1 | 1 - 1 | Al Talaba | ||||||
12 Jan 2018 13:45 | FT | Al Zawraa | 2 - 0 | 1 - 0 | Al-Hudod | ||||||
UAE League Professional ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
12 Jan 2018 13:00 | FT | Dabba Al-Fujairah | 1 - 3 | 1 - 0 | Al Wehda UAE | ||||||
12 Jan 2018 13:05 | FT | Ajman | 1 - 1 | 0 - 0 | Al-Jazira UAE | ||||||
12 Jan 2018 15:45 | FT | Al-Wasl | 1 - 3 | 0 - 1 | Al Ain | ||||||
Qatar ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
12 Jan 2018 13:20 | FT | Al-Ahli Doha | 1 - 2 | 1 - 0 | Al-Garrafa | ||||||
12 Jan 2018 15:30 | FT | Al-Sailiya | 1 - 1 | 0 - 1 | Al-Arabi SC | ||||||
South Africa Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
12 Jan 2018 18:00 | FT | Maritzburg United | 4 - 0 | 1 - 0 | Bloemfontein Celtic | ||||||
12 Jan 2018 18:00 | FT | Ajax Cape Town | 3 - 1 | 0 - 1 | Platinum Stars | ||||||
Belgium - 2e Klasse ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
12 Jan 2018 19:30 | FT | Westerlo | 0 - 0 | 0 - 0 | Roeselare | ||||||
French Nationa League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
12 Jan 2018 19:00 | FT | Pau FC | 1 - 1 | 1 - 1 | Lyon la Duchere | ||||||
12 Jan 2018 19:00 | FT | Concarneau | 3 - 1 | 1 - 1 | AS Beziers | ||||||
12 Jan 2018 19:00 | FT | Creteil | 1 - 1 | 0 - 1 | GS Consolat Marseille | ||||||
12 Jan 2018 19:00 | FT | Dunkerque | 2 - 2 | 1 - 1 | Avranches | ||||||
12 Jan 2018 19:00 | FT | Les Herbiers | 1 - 3 | 0 - 1 | Chambly | ||||||
12 Jan 2018 19:00 | FT | Rodez Aveyron | 0 - 2 | 0 - 2 | Grenoble | ||||||
12 Jan 2018 19:00 | FT | Entente Sannois | 1 - 1 | 0 - 0 | Stade Lavallois MFC | ||||||
Israel Leumit League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
12 Jan 2018 13:00 | FT | Hapoel Hadera | 2 - 4 | 1 - 2 | Hapoel Natzrat Illit | ||||||
12 Jan 2018 13:00 | FT | Ironi Ramat Hasharon | 0 - 0 | 0 - 0 | Hapoel Ramat Gan FC | ||||||
12 Jan 2018 13:00 | FT | Ironi Nesher | 0 - 1 | 0 - 1 | Maccabi Herzliya | ||||||
12 Jan 2018 13:00 | FT | Maccabi Ahi Nazareth | 0 - 1 | 0 - 0 | Hapoel Afula | ||||||
Scottish Development League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
12 Jan 2018 13:30 | Dundee United U20 | ? - ? | ? - ? | Celtic U20 | |||||||
Saudi Arabia Professional League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
12 Jan 2018 15:15 | FT | Al Taawon | 2 - 2 | 1 - 2 | Al-Raed | ||||||
12 Jan 2018 17:00 | FT | Al Ahli Jeddah | 5 - 0 | 4 - 0 | Al Baten | ||||||
India Super League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
12 Jan 2018 14:30 | FT | Northeast United | 0 - 1 | 0 - 0 | Atletico De Kolkata | ||||||
Welsh Football League First Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
12 Jan 2018 19:30 | FT | Taffs Well | 0 - 0 | 0 - 0 | Penybont | ||||||
Lebanon ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
12 Jan 2018 12:15 | FT | Al-Ahed | 1 - 0 | 0 - 0 | Al Shabab Al Arabi | ||||||
Algeria CUP ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
12 Jan 2018 13:30 | FT | Mb Hessasna | 1 - 1 | 0 - 1 | Mo Bejaia | ||||||
12 Jan 2018 13:30 | FT | El Bayadh | 0 - 0 | 0 - 0 | Paradou Ac | ||||||
12 Jan 2018 13:30 | FT | Belkheir | 0 - 0 | 0 - 0 | Om Medea | ||||||
12 Jan 2018 13:30 | FT | Cr Zaouia | 1 - 0 | 0 - 0 | Nc Magra | ||||||
12 Jan 2018 13:30 | FT | As Ain Mlila | 0 - 0 | 0 - 0 | Irb Lakhdaria | ||||||
12 Jan 2018 13:45 | FT | Drb Tadjenant | 2 - 1 | 1 - 1 | Mc Saida | ||||||
12 Jan 2018 14:00 | FT | Cr Belouizdad | 2 - 0 | 1 - 0 | Cssw Illizi | ||||||
Kuwaiti Crown Prince Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
12 Jan 2018 13:05 | FT | Al Fahaheel Sc | 1 - 2 | 1 - 0 | Al-Arabi Club | ||||||
12 Jan 2018 15:35 | FT | Burgan Sc | 1 - 0 | 0 - 0 | Al Salibikhaet | ||||||
12 Jan 2018 15:45 | FT | Al Kuwait SC | 5 - 1 | 2 - 1 | Yarmouk | ||||||
Iceland Reykjavik Tournament ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
12 Jan 2018 19:00 | FT | Valur | 1 - 3 | 0 - 2 | Fylkir | ||||||
12 Jan 2018 21:00 | FT | Ir Reykjavik | 1 - 3 | 0 - 1 | Fjolnir | ||||||
AFC U23 Championship ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
12 Jan 2018 08:00 | FT | Trung Quốc U23 | 0 - 1 | 0 - 1 | Uzbekistan U23 | ||||||
12 Jan 2018 11:30 | FT | Oman U23 | 0 - 1 | 0 - 1 | Qatar U23 | ||||||
Malta Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
12 Jan 2018 18:00 | FT | Senglea Athletic | 2 - 0 | 1 - 0 | Lija Athletic | ||||||
Malta First Division League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
12 Jan 2018 18:00 | FT | Rabat Ajax | 0 - 2 | 0 - 1 | Pieta Hotspurs | ||||||
Myanmar National League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
12 Jan 2018 09:30 | FT | Zwekapin United | 0 - 0 | 0 - 0 | Shan United | ||||||
Northern Ireland IFA Championship ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
12 Jan 2018 20:00 | FT | Newry City | 1 - 0 | 0 - 0 | Dergview |
Σύνολο αγώνων: 120
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Πρωταθλήματος (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...