αποτελέσματα ποδοσφαίρου 13-06-2020
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Ώρα | Minute | Εντός έδρας | Τελικά | Ημίχρονα | Εκτός έδρας | ανάλυση | |||||
Spanish La Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jun 2020 13:00 | FT | Espanyol | 2 - 0 | 1 - 0 | Alaves | ||||||
13 Jun 2020 16:00 | FT | Celta Vigo | 0 - 1 | 0 - 0 | Villarreal | ||||||
13 Jun 2020 18:30 | FT | Leganes | 1 - 2 | 0 - 1 | Valladolid | ||||||
13 Jun 2020 21:00 | FT | Mallorca | 0 - 4 | 0 - 2 | Barcelona | ||||||
Spain Segunda Division B ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jun 2020 16:00 | FT | Racing de Santander | 1 - 2 | 1 - 0 | CD Lugo | ||||||
13 Jun 2020 18:30 | FT | Las Palmas | 0 - 0 | 0 - 0 | Girona | ||||||
13 Jun 2020 20:30 | FT | Zaragoza | 1 - 3 | 0 - 0 | Alcorcon | ||||||
Germany Bundesliga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jun 2020 14:30 | FT | Fortuna Dusseldorf | 0 - 1 | 0 - 0 | Borussia Dortmund | ||||||
13 Jun 2020 14:30 | FT | Hertha Berlin | 1 - 4 | 1 - 0 | Eintr Frankfurt | ||||||
13 Jun 2020 14:30 | FT | Wolfsburg | 2 - 2 | 2 - 1 | Freiburg | ||||||
13 Jun 2020 14:30 | FT | Koln | 1 - 2 | 0 - 1 | Union Berlin | ||||||
13 Jun 2020 14:30 | FT | SC Paderborn 07 | 1 - 5 | 0 - 3 | Werder Bremen | ||||||
13 Jun 2020 17:30 | FT | Bayern Munich | 2 - 1 | 1 - 1 | Monchengladbach | ||||||
Germany Bundesliga 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jun 2020 12:00 | FT | Heidenheimer | 4 - 1 | 1 - 0 | SSV Jahn Regensburg | ||||||
13 Jun 2020 12:00 | FT | Holstein Kiel | 1 - 2 | 1 - 1 | SV Wehen Wiesbaden | ||||||
13 Jun 2020 12:00 | FT | Nurnberg | 0 - 1 | 0 - 0 | Greuther Furth | ||||||
13 Jun 2020 12:00 | FT | VfL Osnabruck | 0 - 2 | 0 - 1 | Bochum | ||||||
Portugal Primera Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jun 2020 21:00 | FT | Sporting Braga | 0 - 1 | 0 - 0 | Boavista | ||||||
International Friendly ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jun 2020 08:00 | FT | Changchun YaTai | 5 - 1 | 0 - 0 | Beijing Beikong | ||||||
13 Jun 2020 09:00 | FT | Pisek | 2 - 2 | 0 - 1 | Slavia Prague B | ||||||
13 Jun 2020 09:00 | FT | Valasske Mezirici | 2 - 2 | 2 - 1 | Hranice Kunz | ||||||
13 Jun 2020 09:00 | FT | Viktoria Otrokovice | 5 - 1 | 3 - 0 | Nove Sady | ||||||
13 Jun 2020 09:15 | FT | Cesky Lev Union Beroun | 0 - 4 | 0 - 3 | Kladno | ||||||
13 Jun 2020 09:15 | FT | Vsetin | 4 - 0 | 3 - 0 | Novy Jicin | ||||||
13 Jun 2020 09:30 | FT | Fk Loko Vltavin | 1 - 3 | 0 - 2 | Meteor Praha | ||||||
13 Jun 2020 09:30 | FT | Uhersky Brod | 1 - 1 | 1 - 0 | Slovacko Ii | ||||||
13 Jun 2020 12:00 | FT | Tromso IL | 4 - 2 | 0 - 1 | KFUM Oslo | ||||||
13 Jun 2020 12:00 | FT | Lahti | 3 - 3 | 1 - 2 | Gnistan | ||||||
13 Jun 2020 14:30 | FT | Vaduz | 3 - 0 | 1 - 0 | Luzern | ||||||
13 Jun 2020 15:00 | FT | Grasshoppers | 1 - 3 | 0 - 1 | Lugano | ||||||
13 Jun 2020 15:00 | FT | Thun | 3 - 0 | 2 - 0 | Sc Kriens | ||||||
13 Jun 2020 15:00 | FT | Neuchatel Xamax | 4 - 2 | 2 - 1 | Stade Lausanne Ouchy | ||||||
13 Jun 2020 15:00 | FT | St. Gallen | 4 - 1 | 3 - 1 | Aarau | ||||||
13 Jun 2020 16:00 | Schaffhausen | ? - ? | ? - ? | Zurich | |||||||
Denmark SAS Ligaen ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jun 2020 16:00 | FT | Hobro I.K. | 1 - 1 | 1 - 1 | Horsens | ||||||
Iceland Premier Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jun 2020 21:00 | FT | Valur | 0 - 1 | 0 - 1 | KR Reykjavik | ||||||
Turkey Super Lig ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jun 2020 16:30 | FT | Basaksehir FK | 2 - 0 | 0 - 0 | Alanyaspor | ||||||
13 Jun 2020 19:00 | FT | Besiktas | 1 - 2 | 0 - 2 | Antalyaspor | ||||||
13 Jun 2020 19:00 | FT | Yeni Malatyaspor | 1 - 2 | 1 - 0 | Kasimpasa | ||||||
Italy Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jun 2020 20:00 | FT | Napoli | 1 - 1 | 1 - 1 | Inter Milan | ||||||
Korea League Classic ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jun 2020 08:30 | FT | Ulsan Hyundai Horang-i | 1 - 0 | 0 - 0 | Seongnam FC | ||||||
13 Jun 2020 11:00 | FT | Sangju Sangmu Phoenix | 2 - 4 | 1 - 2 | Pohang Steelers | ||||||
13 Jun 2020 11:00 | FT | Suwon Samsung Bluewings | 2 - 2 | 1 - 1 | Gangwon FC | ||||||
13 Jun 2020 11:00 | FT | Jeonbuk Hyundai Motors | 1 - 0 | 0 - 0 | Incheon United FC | ||||||
Greece National A ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jun 2020 17:15 | FT | Volos Nfc | 1 - 0 | 1 - 0 | Xanthi | ||||||
13 Jun 2020 17:30 | FT | PAE Atromitos | 1 - 1 | 1 - 1 | Lamia | ||||||
13 Jun 2020 19:30 | FT | Panathinaikos | 0 - 0 | 0 - 0 | PAOK Saloniki | ||||||
Israel Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jun 2020 18:00 | FT | Hapoel Hadera | 0 - 0 | 0 - 0 | Hapoel Kfar Saba | ||||||
13 Jun 2020 18:00 | FT | Hapoel Raanana | 0 - 1 | 0 - 0 | Hapoel Ironi Kiryat Shmona | ||||||
13 Jun 2020 18:45 | FT | Ashdod MS | 2 - 0 | 1 - 0 | Sektzia Nes Tziona | ||||||
13 Jun 2020 19:00 | FT | Maccabi Haifa | 0 - 0 | 0 - 0 | Beitar Jerusalem | ||||||
Ukraine Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jun 2020 12:00 | FT | Illichivets mariupol | 1 - 1 | 0 - 0 | Vorskla Poltava | ||||||
13 Jun 2020 15:00 | FT | Zorya | 1 - 3 | 0 - 0 | Dynamo Kyiv | ||||||
13 Jun 2020 17:30 | FT | Olimpic Donetsk | 2 - 0 | 0 - 0 | Lviv | ||||||
Romania - Division A ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jun 2020 15:00 | FT | Voluntari | 3 - 0 | 2 - 0 | Clinceni | ||||||
13 Jun 2020 18:00 | FT | Sepsi | 1 - 1 | 1 - 0 | Hermannstadt | ||||||
Austria ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jun 2020 16:00 | FT | Trenkwalder Admira | 0 - 3 | 0 - 1 | WSG Wattens | ||||||
13 Jun 2020 16:00 | FT | Mattersburg | 1 - 4 | 1 - 2 | Austria Wien | ||||||
13 Jun 2020 16:00 | FT | Rheindorf Altach | 2 - 0 | 1 - 0 | St.Polten | ||||||
Hungary ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jun 2020 15:55 | FT | Ferencvarosi TC | 1 - 0 | 0 - 0 | Varda Se | ||||||
13 Jun 2020 18:00 | FT | Debreceni VSC | 2 - 2 | 1 - 1 | Videoton Puskas Akademia | ||||||
13 Jun 2020 20:05 | FT | Zalaegerszegi TE | 3 - 3 | 1 - 1 | Paksi SE | ||||||
Serbia ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jun 2020 15:00 | FT | Macva Sabac | 1 - 4 | 0 - 2 | Spartak Subotica | ||||||
13 Jun 2020 16:59 | FT | FK Napredak Krusevac | 1 - 0 | 1 - 0 | Mladost Lucani | ||||||
13 Jun 2020 19:00 | FT | Radnik Surdulica | 2 - 4 | 1 - 1 | Radnicki Nis | ||||||
Croatia ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jun 2020 19:00 | FT | Slaven Belupo Koprivnica | 0 - 0 | 0 - 0 | ZNK Osijek | ||||||
Bulgaria ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jun 2020 16:45 | FT | Cherno More Varna | 2 - 0 | 1 - 0 | Vitosha Bistritsa | ||||||
13 Jun 2020 19:00 | FT | Slavia Sofia | 2 - 4 | 2 - 2 | Beroe | ||||||
Slovakia ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jun 2020 16:00 | FT | Trencin | 4 - 0 | 2 - 0 | FK Pohronie | ||||||
13 Jun 2020 16:00 | FT | Zlate Moravce | 2 - 1 | 1 - 1 | Nitra | ||||||
13 Jun 2020 16:00 | FT | FK Senica | 1 - 1 | 1 - 1 | Skf Sered | ||||||
13 Jun 2020 16:59 | FT | Slovan Bratislava | 1 - 0 | 0 - 0 | MFK Ruzomberok | ||||||
13 Jun 2020 19:00 | FT | DAC Dunajska Streda | 5 - 0 | 1 - 0 | Zemplin Michalovce | ||||||
Slovenia Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jun 2020 16:59 | FT | NK Olimpija Ljubljana | 0 - 1 | 0 - 1 | NK Publikum Celje | ||||||
13 Jun 2020 20:30 | FT | NK Mura 05 | 3 - 2 | 2 - 0 | Tabor Sezana | ||||||
Belarus Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jun 2020 14:00 | FT | Neman Grodno | 2 - 0 | 0 - 0 | Vigvam Smolevichy | ||||||
13 Jun 2020 16:00 | FT | Torpedo Zhodino | 0 - 2 | 0 - 2 | Dinamo Brest | ||||||
13 Jun 2020 18:00 | FT | Dinamo Minsk | 1 - 0 | 1 - 0 | Slavia Mozyr | ||||||
Vietnam First Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jun 2020 09:30 | FT | Đắk Lắk | 0 - 0 | 0 - 0 | Huế | ||||||
13 Jun 2020 11:00 | FT | Cần Thơ FC | 0 - 1 | 0 - 0 | Khánh Hòa | ||||||
13 Jun 2020 11:00 | FT | Bà Rịa Vũng Tàu | 0 - 0 | 0 - 0 | PVF CAND | ||||||
Estonia ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jun 2020 14:00 | FT | Levadia Tallinn | 2 - 2 | 1 - 1 | Tartu JK Tammeka | ||||||
13 Jun 2020 16:59 | FT | Kuressaare | 0 - 0 | 0 - 0 | Tallinna Jk Legion | ||||||
Denmark 1.Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jun 2020 12:00 | FT | Kolding IF | 0 - 1 | 0 - 0 | Vejle | ||||||
13 Jun 2020 13:00 | FT | Fredericia | 3 - 1 | 1 - 1 | Fremad Amager | ||||||
13 Jun 2020 15:15 | FT | Naestved | 0 - 0 | 0 - 0 | Vendsyssel | ||||||
Armenia Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jun 2020 15:30 | FT | Gandzasar Kapan | 1 - 0 | 0 - 0 | Pyunik | ||||||
Korea K League Challenge ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jun 2020 08:00 | FT | Jeju United FC | 1 - 0 | 1 - 0 | Suwon FC | ||||||
13 Jun 2020 10:30 | FT | Seoul E Land | 2 - 0 | 1 - 0 | Daejeon Citizen | ||||||
Lithuania - 1. Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jun 2020 11:00 | FT | Spyris Kaunas | 2 - 0 | 1 - 0 | Baltija Panevezys | ||||||
13 Jun 2020 15:00 | FT | Banga Gargzdai | 0 - 1 | 0 - 0 | FK Zalgiris Vilnius | ||||||
Poland - 2. Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jun 2020 11:40 | FT | Radomiak Radom | 2 - 0 | 1 - 0 | Chrobry Glogow | ||||||
13 Jun 2020 14:10 | FT | Odra Opole | 2 - 0 | 1 - 0 | Warta Poznan | ||||||
13 Jun 2020 16:00 | FT | Stomil Olsztyn OKS 1945 | 1 - 0 | 0 - 0 | Chojniczanka Chojnice | ||||||
13 Jun 2020 16:40 | FT | Belchatow | 2 - 1 | 0 - 1 | Zaglebie Sosnowiec | ||||||
Austria Erste Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jun 2020 14:00 | FT | Superfund Pasching | 1 - 0 | 0 - 0 | Grazer AK | ||||||
13 Jun 2020 14:00 | FT | Dornbirn | 0 - 2 | 0 - 0 | SK Vorwarts Steyr | ||||||
13 Jun 2020 19:25 | FT | SV Horn | 1 - 2 | 1 - 0 | SKU Amstetten | ||||||
Uzbekistan Professional Football League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jun 2020 15:00 | FT | Kuruvchi Bunyodkor | 1 - 0 | 0 - 0 | Kuruvchi Kokand Qoqon | ||||||
13 Jun 2020 16:00 | FT | Qizilqum Zarafshon | 0 - 1 | 0 - 0 | OTMK Olmaliq | ||||||
Czech Republic 2. Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jun 2020 16:00 | FT | Pardubice | 2 - 0 | 0 - 0 | Sk Slovan Varnsdorf | ||||||
13 Jun 2020 16:00 | FT | Usti nad Labem | 3 - 2 | 0 - 1 | Dukla Praha | ||||||
Iceland Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jun 2020 15:00 | FT | Leiknir F | 3 - 1 | 1 - 0 | Einherji | ||||||
13 Jun 2020 15:00 | FT | Haukar | 1 - 1 | 0 - 1 | Fram Reykjavik | ||||||
13 Jun 2020 15:00 | FT | Kf Gardabaer | 0 - 5 | 0 - 4 | Umf Afturelding | ||||||
13 Jun 2020 15:00 | FT | Stokkseyri | 2 - 8 | 0 - 3 | Reynir Sandgerdi | ||||||
13 Jun 2020 15:00 | FT | Vaengir Jupiters | 2 - 1 | 1 - 1 | Vidir Gardur | ||||||
13 Jun 2020 15:00 | FT | Throttur | 3 - 1 | 0 - 1 | Vestri | ||||||
13 Jun 2020 15:00 | FT | Umf Njardvik | 1 - 1 | 0 - 1 | Arborg | ||||||
13 Jun 2020 16:59 | FT | Grindavik | 1 - 5 | 0 - 2 | IBV Vestmannaeyjar | ||||||
13 Jun 2020 16:59 | FT | Throttur Vogur | 1 - 2 | 0 - 1 | Vikingur Olafsvik | ||||||
13 Jun 2020 18:00 | FT | Tindastoll Sauda | 2 - 1 | 0 - 1 | Samherjar | ||||||
Lithuania - 2. Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jun 2020 12:00 | FT | Atmosfera Mazeikiai | 0 - 2 | 0 - 1 | Taip Vilnius | ||||||
13 Jun 2020 12:00 | FT | Bfa | 0 - 6 | 0 - 3 | Siauliai | ||||||
Iceland Ladies Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jun 2020 14:00 | FT | Nữ Breidablik | 3 - 0 | 1 - 0 | Nữ Hafnarfjordur | ||||||
13 Jun 2020 16:00 | FT | Nữ Thor Ka Akureyri | 4 - 1 | 2 - 0 | Nữ Stjarnan | ||||||
13 Jun 2020 18:00 | FT | Nữ Fylkir | 1 - 0 | 0 - 0 | Nữ Umf Selfoss | ||||||
Faroe Islands Formuladeildin ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jun 2020 14:00 | FT | Tb Tuoroyri | 0 - 0 | 0 - 0 | IF Fuglafjordur | ||||||
13 Jun 2020 16:59 | FT | HB Torshavn | 3 - 0 | 0 - 0 | Skala Itrottarfelag | ||||||
13 Jun 2020 19:00 | FT | Ki Klaksvik | 4 - 1 | 2 - 1 | Vikingur Gotu | ||||||
Serbia Prva Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jun 2020 16:30 | FT | Kabel Novi Sad | 0 - 1 | 0 - 1 | Semendria 1924 | ||||||
13 Jun 2020 16:30 | FT | Graficar Beograd | 2 - 1 | 2 - 0 | FK Metalac Gornji Milanovac | ||||||
13 Jun 2020 16:30 | FT | Buducnost Dobanovci | 2 - 0 | 0 - 0 | Fk Sindelic Nis | ||||||
Estonia Esi Liiga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jun 2020 11:00 | FT | Parnu Linnameeskond | 7 - 0 | 4 - 0 | Kohtla Jarve Jk Jarve | ||||||
13 Jun 2020 16:59 | FT | Parnu Jk | 0 - 2 | 0 - 1 | Vandra Jk Vaprus | ||||||
Slovakia 2. Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jun 2020 16:00 | FT | Dukla Banska Bystrica | 2 - 2 | 0 - 0 | Sport Podbrezova | ||||||
13 Jun 2020 18:00 | FT | Mfk Skalica | 1 - 0 | 1 - 0 | Poprad | ||||||
Korea Challengers League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jun 2020 08:00 | FT | Chuncheon Citizen | 1 - 2 | 0 - 0 | Incheon Korail | ||||||
13 Jun 2020 08:00 | FT | Jeonju Citizen | 0 - 0 | 0 - 0 | Pyeongtaek Citizen | ||||||
13 Jun 2020 09:00 | FT | Gyeongju Citizen Fc | 0 - 4 | 0 - 0 | Gimhae City | ||||||
13 Jun 2020 09:00 | FT | Hwaseong Fc | 0 - 1 | 0 - 0 | Gangneung | ||||||
13 Jun 2020 09:00 | FT | Yangju Citizen Fc | 4 - 2 | 2 - 1 | Cheonan City | ||||||
13 Jun 2020 11:00 | FT | Busan Transpor Tation | 1 - 1 | 0 - 0 | Gimpo Fc | ||||||
13 Jun 2020 11:00 | FT | Mokpo City | 0 - 1 | 0 - 1 | Cheongju Jikji Fc | ||||||
German 3. Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jun 2020 13:00 | FT | Eintr. Braunschweig | 2 - 1 | 1 - 0 | SG Sonnenhof Grobaspach | ||||||
13 Jun 2020 13:00 | FT | MSV Duisburg | 1 - 1 | 0 - 1 | Wurzburger Kickers | ||||||
13 Jun 2020 13:00 | FT | Kaiserslautern | 2 - 0 | 0 - 0 | Chemnitzer | ||||||
13 Jun 2020 13:00 | FT | 1. Magdeburg | 2 - 0 | 1 - 0 | Viktoria Koln | ||||||
13 Jun 2020 13:00 | FT | Munchen 1860 | 0 - 1 | 0 - 0 | Hansa Rostock | ||||||
13 Jun 2020 13:00 | FT | Preuben Munster | 0 - 0 | 0 - 0 | Ingolstadt 04 | ||||||
German Frauen Bundesliga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jun 2020 12:00 | FT | Nữ Sg Essen Schonebeck | 0 - 3 | 0 - 2 | Nữ Wolfsburg | ||||||
Poland 3. Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jun 2020 14:00 | FT | Znicz Pruszkow | 0 - 0 | 0 - 0 | Olimpia Elblag | ||||||
13 Jun 2020 16:00 | FT | Bytovia Bytow | 2 - 1 | 2 - 1 | Pogon Siedlce | ||||||
13 Jun 2020 16:00 | FT | Gryf Wejherowo | 1 - 3 | 0 - 0 | Blekitni Stargard Szczecinski | ||||||
13 Jun 2020 16:00 | FT | Gornik Polkowice | 1 - 1 | 1 - 1 | Lech Poznan B | ||||||
13 Jun 2020 16:00 | FT | Stal Stalowa Wola | 1 - 2 | 0 - 2 | Skra Czestochowa | ||||||
13 Jun 2020 16:00 | FT | Pogon Siedlce | 2 - 1 | 2 - 1 | Bytovia Bytow | ||||||
13 Jun 2020 16:59 | FT | GKS Katowice | 3 - 2 | 2 - 2 | Stal Rzeszow | ||||||
13 Jun 2020 18:10 | FT | Widzew lodz | 1 - 2 | 1 - 0 | Ks Legionovia Legionowo | ||||||
Belarus Pershaya Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jun 2020 14:00 | FT | Krumkachy | 2 - 3 | 2 - 2 | Volna Pinsk | ||||||
13 Jun 2020 15:00 | FT | Granit Mikashevichi | 1 - 0 | 1 - 0 | Smorgon FC | ||||||
13 Jun 2020 16:00 | FT | Arsenal Dzyarzhynsk | 1 - 1 | 0 - 1 | Sputnik Rechitsa | ||||||
13 Jun 2020 16:59 | FT | Gomel | 7 - 2 | 3 - 1 | Lida | ||||||
Kosovo Super League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jun 2020 16:00 | FT | Kf Llapi | 0 - 2 | 0 - 2 | Kf Drenica Srbica | ||||||
13 Jun 2020 16:00 | FT | Kosova Vushtrri | 0 - 2 | 0 - 2 | Kf Prishtina | ||||||
Finland - Kakkonen Lohko ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jun 2020 12:00 | FT | Kultsu | 0 - 5 | 0 - 2 | Japs | ||||||
13 Jun 2020 13:00 | FT | Viikingit | 0 - 1 | 0 - 1 | Pepo | ||||||
13 Jun 2020 16:00 | FT | Kiffen | 1 - 1 | 0 - 0 | Eps Espoo | ||||||
Finland - Kakkonen Lohko ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jun 2020 12:00 | FT | Kaarinan Pojat | 2 - 2 | 1 - 1 | Jazz | ||||||
13 Jun 2020 13:00 | FT | Fc Espoo | 0 - 2 | 0 - 1 | Tpv Tampere | ||||||
13 Jun 2020 13:00 | FT | Ilves Tampere Ii | 6 - 1 | 3 - 1 | Grifk | ||||||
13 Jun 2020 13:00 | FT | Salon Palloilijat Salpa | 0 - 4 | 0 - 2 | Klubi 04 | ||||||
Finland - Kakkonen Lohko ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jun 2020 13:00 | FT | Vifk Vaasa | 2 - 4 | 0 - 3 | Jyvaskyla JK | ||||||
13 Jun 2020 14:00 | FT | Ps Kemi | 4 - 0 | 3 - 0 | Sc Kufu-98 | ||||||
13 Jun 2020 15:00 | FT | JIPPO | 0 - 0 | 0 - 0 | Jakobstads Bollklubb | ||||||
13 Jun 2020 15:00 | FT | Gbk Kokkola | 1 - 1 | 0 - 0 | Js Hercules | ||||||
13 Jun 2020 15:00 | FT | Oulun Ls | 2 - 0 | 0 - 0 | Kiisto | ||||||
Denmark - 2.Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jun 2020 12:00 | FT | B93 Copenhagen | 4 - 0 | 3 - 0 | Naesby BK | ||||||
13 Jun 2020 13:00 | FT | Fa 2000 | 0 - 0 | 0 - 0 | Dalum | ||||||
13 Jun 2020 13:00 | FT | Hillerod Fodbold | 4 - 0 | 0 - 0 | Ringkobing | ||||||
Estonia Teine Liiga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jun 2020 11:00 | FT | Paide Linnameeskond B | 2 - 0 | 2 - 0 | Tabasalu Charma | ||||||
13 Jun 2020 11:00 | FT | Jk Welco Elekter | 3 - 1 | 1 - 1 | Nomme Jk Kalju Ii | ||||||
13 Jun 2020 11:00 | FT | Rakvere Flora | 0 - 2 | 0 - 1 | Jk Tallinna Kalev Iii | ||||||
Estonia II Liiga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jun 2020 11:00 | FT | JK Sillamae Kalev | 0 - 1 | 0 - 0 | Pohja Tallinna Jk Volta | ||||||
Belarus Reserve League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jun 2020 11:30 | FT | Bate Borisov Reserves | 1 - 3 | 1 - 1 | Shakhter Soligorsk Reserves | ||||||
13 Jun 2020 12:00 | FT | Energetik Bgu Minsk Reserves | 2 - 0 | 1 - 0 | Belshina Babruisk Reserve | ||||||
13 Jun 2020 14:00 | FT | Rukh Brest Reserves | 5 - 4 | 3 - 1 | Vitebsk Reserves | ||||||
Turkmenistan Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jun 2020 14:15 | FT | Merw | 0 - 1 | 0 - 0 | Kopetdag Asgabat | ||||||
13 Jun 2020 14:30 | FT | Ahal | 5 - 0 | 2 - 0 | HTTU Asgabat | ||||||
13 Jun 2020 15:00 | FT | Sagadam | 7 - 0 | 4 - 0 | Energetik Mary |
Σύνολο αγώνων: 180
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Πρωταθλήματος (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...