αποτελέσματα ποδοσφαίρου 13-07-2019
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Ώρα | Minute | Εντός έδρας | Τελικά | Ημίχρονα | Εκτός έδρας | ανάλυση | |||||
International Friendly ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 01:30 | FT | Central Coast Mariners FC | 4 - 1 | 0 - 0 | Manly United | ||||||
13 Jul 2019 06:00 | FT | Brisbane Roar FC | 3 - 0 | 2 - 0 | Redlands United FC | ||||||
13 Jul 2019 09:00 | FT | Proleter Novi Sad | 0 - 0 | 0 - 0 | Slaven Belupo Koprivnica | ||||||
13 Jul 2019 09:15 | FT | Pisek | 0 - 2 | 0 - 2 | Hradec Kralove | ||||||
13 Jul 2019 09:15 | FT | Fk Banik Sokolov | 1 - 0 | 0 - 0 | Domazlice | ||||||
13 Jul 2019 09:15 | FT | Viktoria Zizkov | 6 - 0 | 3 - 0 | Fk Loko Vltavin | ||||||
13 Jul 2019 09:30 | FT | Young Boys | 0 - 2 | 0 - 1 | Sc Kriens | ||||||
13 Jul 2019 10:00 | FT | HIK | 0 - 1 | 0 - 0 | Hvidovre IF | ||||||
13 Jul 2019 10:00 | FT | Toulouse | 1 - 0 | 0 - 0 | Ajaccio | ||||||
13 Jul 2019 10:00 | FT | Ajka | 1 - 2 | 1 - 0 | Csakvari Tk | ||||||
13 Jul 2019 10:00 | FT | Debreceni VSC | 1 - 2 | 1 - 1 | Bekescsaba | ||||||
13 Jul 2019 10:00 | FT | Kolding IF | 2 - 0 | 2 - 0 | Middelfart | ||||||
13 Jul 2019 10:00 | FT | Siofok | 0 - 1 | 0 - 1 | Zalaegerszegi TE | ||||||
13 Jul 2019 10:30 | FT | Feirense | 4 - 0 | 3 - 0 | Lusitano FCV | ||||||
13 Jul 2019 10:30 | FT | Rio Ave | 3 - 0 | 0 - 0 | Boavista | ||||||
13 Jul 2019 10:30 | FT | Varda Se | 0 - 1 | 0 - 0 | Diosgyor | ||||||
13 Jul 2019 10:30 | FT | Zemplin Michalovce | 2 - 2 | 0 - 2 | Sandecja | ||||||
13 Jul 2019 11:00 | FT | Dynamo Kyiv | 0 - 0 | 0 - 0 | Brentford | ||||||
13 Jul 2019 11:00 | FT | Willem II | 2 - 0 | 1 - 0 | Oss | ||||||
13 Jul 2019 11:30 | FT | Werder Bremen | 1 - 1 | 0 - 1 | Darmstadt | ||||||
13 Jul 2019 11:30 | FT | Sportfreunde Lotte | 1 - 1 | 0 - 0 | Groningen | ||||||
13 Jul 2019 12:00 | FT | Roskilde | 2 - 1 | 0 - 0 | Nykobing Falster | ||||||
13 Jul 2019 12:00 | FT | Manchester United | 2 - 0 | 0 - 0 | Perth Glory FC | ||||||
13 Jul 2019 12:00 | Nữ Turbine Potsdam | ? - ? | ? - ? | Rosengard Womens | |||||||
13 Jul 2019 12:00 | FT | Vendsyssel | 1 - 1 | 0 - 0 | Viborg | ||||||
13 Jul 2019 12:00 | FT | SV Sandhausen | 4 - 3 | 3 - 1 | SG Sonnenhof Grobaspach | ||||||
13 Jul 2019 13:00 | FT | Belchatow | 1 - 0 | 0 - 0 | Gks Jastrzebie | ||||||
13 Jul 2019 13:00 | FT | Rot-weiss Erfurt | 3 - 0 | 1 - 0 | Hallescher | ||||||
13 Jul 2019 13:00 | FT | Bayern Munich II | 4 - 2 | 1 - 0 | Dukla Praha | ||||||
13 Jul 2019 13:00 | FT | SC Heerenveen | 1 - 4 | 0 - 1 | Volendam | ||||||
13 Jul 2019 13:00 | FT | Liefering | 2 - 5 | 2 - 3 | Brighton | ||||||
13 Jul 2019 13:00 | FT | Uerdingen | 1 - 2 | 0 - 1 | Sporting Charleroi | ||||||
13 Jul 2019 13:00 | FT | Bonner sc | 0 - 2 | 0 - 2 | SV Wehen Wiesbaden | ||||||
13 Jul 2019 13:00 | FT | Karlsruher SC | 1 - 1 | 1 - 1 | Hertha Berlin | ||||||
13 Jul 2019 13:00 | FT | Preuben Munster | 1 - 3 | 0 - 0 | Heracles Almelo | ||||||
13 Jul 2019 13:30 | FT | MSV Duisburg | 1 - 1 | 1 - 0 | Stoke City | ||||||
13 Jul 2019 14:00 | FT | Blau Weiss Linz | 0 - 3 | 0 - 0 | Union Berlin | ||||||
13 Jul 2019 14:00 | FT | Wurzburger Kickers | 1 - 3 | 1 - 0 | FSV Frankfurt | ||||||
13 Jul 2019 14:00 | FT | Bayer Leverkusen | 0 - 1 | 0 - 1 | Fortuna Sittard | ||||||
13 Jul 2019 14:00 | FT | Zaglebie Lubin | 1 - 0 | 0 - 0 | Miedz Legnica | ||||||
13 Jul 2019 14:00 | FT | Saarbrucken | 4 - 1 | 1 - 1 | Excelsior Virton | ||||||
13 Jul 2019 14:00 | FT | St Patrick's | 0 - 4 | 0 - 2 | Chelsea | ||||||
13 Jul 2019 14:00 | FT | Portstewart | 0 - 3 | 0 - 0 | Linfield FC | ||||||
13 Jul 2019 14:00 | FT | Young Boys | 2 - 0 | 2 - 0 | Crystal Palace | ||||||
13 Jul 2019 14:00 | FT | Augsburg | 1 - 0 | 1 - 0 | Greuther Furth | ||||||
13 Jul 2019 14:00 | FT | Bonnyrigg Rose | 1 - 2 | 1 - 0 | Clyde | ||||||
13 Jul 2019 14:00 | FT | Hansa Rostock | 0 - 0 | 0 - 0 | Hannover 96 | ||||||
13 Jul 2019 14:00 | FT | WSG Wattens | 0 - 0 | 0 - 0 | Ingolstadt 04 | ||||||
13 Jul 2019 14:30 | FT | Hoffenheim | 3 - 0 | 1 - 0 | Eintr. Braunschweig | ||||||
13 Jul 2019 14:30 | FT | LASK Linz | 1 - 1 | 0 - 1 | Heidenheimer | ||||||
13 Jul 2019 14:30 | FT | Wolfsburg | 2 - 2 | 0 - 1 | VVV Venlo | ||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | Altrincham | 0 - 6 | 0 - 3 | Crewe Alexandra | ||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | Barnet | 1 - 1 | 0 - 0 | Wycombe Wanderers | ||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | NAC Breda | 2 - 1 | 0 - 0 | Kortrijk | ||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | Peterborough United | 2 - 1 | 1 - 0 | Kettering Town | ||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | Bristol City | 1 - 0 | 1 - 0 | Derby County | ||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | Farsley Celtic | 0 - 1 | 0 - 1 | Halifax Town | ||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | Guiseley | 0 - 2 | 0 - 2 | Scunthorpe United | ||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | Huddersfield Town | 1 - 0 | 1 - 0 | Hamburger | ||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | Havant and Waterlooville | 1 - 2 | 0 - 1 | Portsmouth | ||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | Woking | 1 - 1 | 0 - 1 | Oxford United | ||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | Crawley Town | 2 - 3 | 0 - 2 | Swansea City | ||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | Curzon Ashton | 0 - 2 | 0 - 1 | Stockport County | ||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | Leamington | 1 - 3 | 1 - 1 | Solihull Moors | ||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | Limavady United | 0 - 2 | 0 - 1 | Coleraine | ||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | Matlock Town | 1 - 1 | 1 - 0 | Burton Albion FC | ||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | Monchengladbach | 0 - 1 | 0 - 1 | Munchen 1860 | ||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | Neuchatel Xamax | 0 - 0 | 0 - 0 | Sion | ||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | Nuneaton Town | 1 - 4 | 0 - 1 | Walsall | ||||||
13 Jul 2019 15:00 | Newry City | ? - ? | ? - ? | Cliftonville | |||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | Penrith AFC | 0 - 4 | 0 - 2 | Carlisle | ||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | St Albans City | 0 - 0 | 0 - 0 | Stevenage Borough | ||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | Stratford Town | 2 - 1 | 1 - 0 | Cheltenham Town | ||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | Welling United | 0 - 2 | 0 - 2 | Charlton Athletic | ||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | Workington | 1 - 3 | 0 - 0 | Barrow | ||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | Celtic | 0 - 0 | 0 - 0 | Stade Rennais FC | ||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | TSV Alemannia Aachen | 2 - 0 | 0 - 0 | Mainz Am | ||||||
13 Jul 2019 15:00 | Varbergs BoIS FC | ? - ? | ? - ? | Degerfors IF | |||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | Alfreton Town | 0 - 1 | 0 - 0 | Mansfield Town | ||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | Barwell | 0 - 7 | 0 - 3 | Brackley Town | ||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | Bamber Bridge | 0 - 2 | 0 - 1 | Morecambe | ||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | Bedford Town | 1 - 2 | 0 - 0 | Luton Town | ||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | Dorking | 3 - 2 | 2 - 1 | Kingstonian | ||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | AFC Fylde | 0 - 4 | 0 - 3 | Preston North End | ||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | Hednesford Town | 5 - 0 | 2 - 0 | Bangor City FC | ||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | Kidderminster | 1 - 1 | 1 - 0 | Bristol Rovers | ||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | Maidstone United | 0 - 2 | 0 - 0 | Bromley | ||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | Nantwich Town | 1 - 1 | 0 - 0 | Bury | ||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | Stamford AFC | 1 - 5 | 0 - 2 | Kings Lynn | ||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | AFC Telford United | 0 - 2 | 0 - 1 | Wrexham | ||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | Gainsborough Trinity | 0 - 2 | 0 - 2 | Doncaster Rovers | ||||||
13 Jul 2019 15:30 | Twente Enschede | ? - ? | ? - ? | VfL Osnabruck | |||||||
13 Jul 2019 15:30 | FT | Lyon | 1 - 2 | 0 - 2 | Servette | ||||||
13 Jul 2019 15:30 | FT | Mfk Skalica | 0 - 0 | 0 - 0 | Vysocina Jihlava | ||||||
13 Jul 2019 15:30 | FT | Ấn Độ | 2 - 5 | 0 - 3 | Bắc Triều Tiên | ||||||
13 Jul 2019 16:00 | FT | Dijon | 2 - 1 | 1 - 1 | Auxerre | ||||||
13 Jul 2019 16:00 | FT | FV Offenburg | 1 - 6 | 1 - 3 | Freiburg | ||||||
13 Jul 2019 16:00 | FT | Telstar | 0 - 3 | 0 - 1 | AZ Alkmaar | ||||||
13 Jul 2019 16:00 | FT | Chambly | 0 - 0 | 0 - 0 | Dunkerque | ||||||
13 Jul 2019 16:00 | FT | Nitra | 0 - 3 | 0 - 1 | Vasas | ||||||
13 Jul 2019 16:00 | FT | Nice | 1 - 3 | 1 - 1 | Thun | ||||||
13 Jul 2019 16:00 | FT | Mattersburg | 1 - 1 | 1 - 0 | Holstein Kiel | ||||||
13 Jul 2019 16:00 | FT | Angers SCO | 3 - 1 | 1 - 0 | Les Herbiers | ||||||
13 Jul 2019 16:00 | MTK Hungaria FC | ? - ? | ? - ? | Zlate Moravce | |||||||
13 Jul 2019 16:00 | FT | Fenerbahce | 2 - 0 | 1 - 0 | Boluspor | ||||||
13 Jul 2019 16:00 | FT | Wolfsberger AC | 3 - 1 | 3 - 0 | Bordeaux | ||||||
13 Jul 2019 16:00 | KFC Komarno | ? - ? | ? - ? | Dorogi | |||||||
13 Jul 2019 16:00 | FT | Gent | 2 - 4 | 1 - 3 | St-Truidense VV | ||||||
13 Jul 2019 16:30 | FT | Pachuca | 2 - 2 | 0 - 0 | Puebla | ||||||
13 Jul 2019 16:30 | FT | Caen | 2 - 0 | 0 - 0 | Le Havre | ||||||
13 Jul 2019 16:30 | FT | Standard Liege | 0 - 2 | 0 - 1 | Strasbourg | ||||||
13 Jul 2019 16:30 | FT | Napoli | 1 - 2 | 1 - 1 | Benevento | ||||||
13 Jul 2019 16:30 | FT | MSK Zilina | 1 - 0 | 1 - 0 | Hapoel Ironi Kiryat Shmona | ||||||
13 Jul 2019 16:59 | FT | St.Polten | 3 - 0 | 1 - 0 | SC Znojmo | ||||||
13 Jul 2019 16:59 | FT | Saint-Etienne | 1 - 1 | 1 - 0 | Clermont Foot | ||||||
13 Jul 2019 16:59 | FT | Santa Clara | 2 - 2 | 1 - 0 | SC Covilha | ||||||
13 Jul 2019 16:59 | FT | Skf Sered | 2 - 0 | 1 - 0 | Gyirmot Se | ||||||
13 Jul 2019 16:59 | FT | Paksi SE | 2 - 2 | 2 - 0 | Partizan Belgrade | ||||||
13 Jul 2019 16:59 | FT | SC Mannsdorf | 2 - 2 | 0 - 1 | Floridsdorfer AC Wien | ||||||
13 Jul 2019 16:59 | FT | Lausanne Sports | 2 - 1 | 0 - 0 | Monaco | ||||||
13 Jul 2019 16:59 | FT | Le Mans | 0 - 1 | 0 - 0 | Chamois Niortais | ||||||
13 Jul 2019 16:59 | FT | Lille | 1 - 1 | 1 - 0 | Stade Reims | ||||||
13 Jul 2019 16:59 | FT | Chiasso | 4 - 0 | 2 - 0 | Bellinzona | ||||||
13 Jul 2019 16:59 | FT | Bourg Peronnas | 2 - 2 | 2 - 2 | Grenoble | ||||||
13 Jul 2019 16:59 | FT | Orleans US 45 | 2 - 0 | 1 - 0 | Chateauroux | ||||||
13 Jul 2019 16:59 | FT | Royal Antwerp | 0 - 0 | 0 - 0 | Valenciennes | ||||||
13 Jul 2019 16:59 | FT | Lorient | 1 - 3 | 0 - 1 | Guingamp | ||||||
13 Jul 2019 16:59 | FT | Kaposvar | 0 - 0 | 0 - 0 | Soroksar | ||||||
13 Jul 2019 16:59 | FT | NK Krka | 0 - 0 | 0 - 0 | Zapresic | ||||||
13 Jul 2019 17:30 | FT | Floriana | 1 - 2 | 1 - 0 | Santa Lucia | ||||||
13 Jul 2019 17:30 | FT | Cercle Brugge | 1 - 1 | 0 - 0 | Lens | ||||||
13 Jul 2019 18:00 | FT | Oostende | 0 - 4 | 0 - 1 | Royal Excel Mouscron | ||||||
13 Jul 2019 18:00 | FT | MVV Maastricht | 1 - 1 | 0 - 1 | KVSK Lommel | ||||||
13 Jul 2019 18:00 | FT | Vitoria Setubal | 2 - 2 | 1 - 1 | Birmingham | ||||||
13 Jul 2019 18:00 | FT | St. Gallen | 2 - 2 | 1 - 2 | Sporting Lisbon | ||||||
13 Jul 2019 18:00 | FT | Zulte-Waregem | 2 - 2 | 2 - 1 | KSC Lokeren | ||||||
13 Jul 2019 18:00 | FT | Villarreal | 3 - 0 | 2 - 0 | West Bromwich | ||||||
13 Jul 2019 18:00 | FT | FK Senica | 2 - 1 | 1 - 0 | Prostejov | ||||||
13 Jul 2019 18:30 | FT | Westerlo | 5 - 1 | 2 - 0 | Eindhoven | ||||||
13 Jul 2019 19:00 | Stal Mielec | ? - ? | ? - ? | Poprad | |||||||
13 Jul 2019 19:00 | FT | PAE Atromitos | 0 - 3 | 0 - 1 | Nottingham Forest | ||||||
13 Jul 2019 19:00 | FT | Dinamo Zagreb | 1 - 0 | 1 - 0 | NK Rijeka | ||||||
13 Jul 2019 19:00 | FT | FK Pohronie | 4 - 1 | 0 - 0 | Dukla Banska Bystrica | ||||||
13 Jul 2019 19:15 | FT | Basel | 2 - 3 | 2 - 2 | VfB Stuttgart | ||||||
13 Jul 2019 19:30 | FT | LKS Lodz | 3 - 0 | 1 - 0 | Korona Kielce | ||||||
13 Jul 2019 20:00 | FT | Sevilla | 2 - 1 | 0 - 0 | Reading | ||||||
13 Jul 2019 20:15 | FT | Academica Coimbra | 0 - 8 | 0 - 3 | SL Benfica | ||||||
Russia Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 14:30 | FT | Ural Yekaterinburg | 3 - 2 | 1 - 0 | Bashinformsvyaz-Dynamo Ufa | ||||||
13 Jul 2019 16:59 | FT | Spartak Moscow | 1 - 0 | 0 - 0 | Sochi | ||||||
13 Jul 2019 19:30 | FT | FK Rostov | 2 - 1 | 2 - 0 | Gazovik Orenburg | ||||||
Brasil Serie A ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 21:00 | FT | Gremio | 2 - 1 | 0 - 1 | Vasco da Gama | ||||||
13 Jul 2019 21:00 | FT | Fortaleza | 2 - 0 | 1 - 0 | Avai | ||||||
13 Jul 2019 23:00 | FT | Sao Paulo | 1 - 1 | 1 - 0 | Palmeiras | ||||||
13 Jul 2019 23:00 | FT | Bahia | 0 - 1 | 0 - 0 | Santos | ||||||
Sweden Allsvenskan ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | Falkenbergs FF | 1 - 1 | 0 - 0 | IFK Goteborg | ||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | AIK Solna | 3 - 0 | 2 - 0 | Elfsborg | ||||||
13 Jul 2019 16:59 | FT | AFC United | 3 - 1 | 2 - 0 | Kalmar FF | ||||||
Iceland Premier Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 17:00 | FT | IBV Vestmannaeyjar | 1 - 2 | 0 - 1 | Hafnarfjordur FH | ||||||
USA MLS ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 00:00 | FT | Washington DC United | 2 - 2 | 1 - 2 | New England Revolution | ||||||
13 Jul 2019 02:05 | FT | Houston Dynamo | 1 - 3 | 1 - 1 | Los Angeles FC | ||||||
13 Jul 2019 04:00 | FT | Los Angeles Galaxy | 1 - 3 | 1 - 0 | San Jose Earthquakes | ||||||
Norway Tippeligaen ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 14:30 | FT | Rosenborg | 5 - 1 | 2 - 1 | Viking | ||||||
13 Jul 2019 20:00 | FT | Bodo Glimt | 5 - 1 | 1 - 0 | Ranheim IL | ||||||
Ireland Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 20:00 | FT | Sligo Rovers | 0 - 0 | 0 - 0 | Waterford United | ||||||
Republic Gambrinus Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 16:00 | FT | Banik Ostrava | 1 - 2 | 1 - 0 | Slovan Liberec | ||||||
13 Jul 2019 16:00 | FT | Pribram | 1 - 1 | 1 - 0 | Teplice | ||||||
13 Jul 2019 18:30 | FT | Viktoria Plzen | 3 - 1 | 1 - 1 | SK Sigma Olomouc | ||||||
Sweden Superettan ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | Trelleborgs FF | 1 - 2 | 0 - 1 | Syrianska FC | ||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | Orgryte | 2 - 0 | 0 - 0 | Osters IF | ||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | Ik Frej Taby | 1 - 2 | 0 - 0 | Mjallby AIF | ||||||
13 Jul 2019 16:59 | FT | IK Brage | 3 - 1 | 2 - 1 | Brommapojkarna | ||||||
Finland Veikkausliga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 11:00 | FT | Honka | 3 - 0 | 1 - 0 | HIFK | ||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | SJK Seinajoki | 1 - 0 | 0 - 0 | VPS Vaasa | ||||||
Brasil Serie B ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 01:30 | FT | Ponte Preta | 3 - 2 | 3 - 1 | Oeste FC | ||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | America MG | 0 - 4 | 0 - 1 | Figueirense (SC) | ||||||
13 Jul 2019 20:30 | FT | Atletico Clube Goianiense | 2 - 0 | 1 - 0 | Vila Nova (GO) | ||||||
13 Jul 2019 22:00 | FT | Botafogo Sp | 2 - 3 | 1 - 3 | Brasil De Pelotas Rs | ||||||
13 Jul 2019 23:00 | FT | Parana PR | 2 - 1 | 0 - 1 | Bragantino | ||||||
13 Jul 2019 23:00 | FT | Operario Ferroviario Pr | 2 - 0 | 2 - 0 | Londrina (PR) | ||||||
Korea League Classic ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 11:00 | FT | Incheon United FC | 0 - 2 | 0 - 1 | Seoul | ||||||
13 Jul 2019 11:00 | FT | Jeju United FC | 1 - 1 | 1 - 1 | Pohang Steelers | ||||||
Vietnam ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 11:00 | FT | Đà Nẵng | 1 - 1 | 0 - 1 | Hải Phòng | ||||||
13 Jul 2019 12:00 | FT | Quảng Ninh | 3 - 0 | 2 - 0 | Hoàng Anh Gia Lai | ||||||
13 Jul 2019 13:00 | FT | Hà Nội | 2 - 2 | 0 - 0 | Khánh Hòa | ||||||
J-League Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 10:00 | FT | Matsumoto Yamaga FC | 0 - 1 | 0 - 0 | Jubilo Iwata | ||||||
13 Jul 2019 11:00 | FT | Oita Trinita | 2 - 1 | 1 - 1 | Consadole Sapporo | ||||||
13 Jul 2019 11:00 | FT | Cerezo Osaka | 3 - 0 | 1 - 0 | Nagoya Grampus Eight | ||||||
13 Jul 2019 11:00 | FT | Gamba Osaka | 1 - 0 | 0 - 0 | Shimizu S-Pulse | ||||||
13 Jul 2019 11:00 | FT | Yokohama F Marinos | 3 - 1 | 1 - 0 | Urawa Red Diamonds | ||||||
13 Jul 2019 11:00 | FT | Vegalta Sendai | 0 - 4 | 0 - 2 | Kashima Antlers | ||||||
13 Jul 2019 11:30 | FT | Sagan Tosu | 0 - 2 | 0 - 0 | Sanfrecce Hiroshima | ||||||
Japanese League Division 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 10:00 | FT | Mito Hollyhock | 2 - 1 | 0 - 0 | V-Varen Nagasaki | ||||||
13 Jul 2019 10:00 | FT | Tochigi SC | 2 - 1 | 0 - 1 | Renofa Yamaguchi | ||||||
13 Jul 2019 10:00 | FT | Ventforet Kofu | 1 - 0 | 0 - 0 | Ehime FC | ||||||
13 Jul 2019 11:00 | FT | Omiya Ardija | 6 - 0 | 3 - 0 | Kagoshima United | ||||||
13 Jul 2019 11:00 | FT | Yamagata Montedio | 0 - 1 | 0 - 0 | Kyoto Purple Sanga | ||||||
13 Jul 2019 11:00 | FT | Tokushima Vortis | 1 - 2 | 0 - 0 | Kashiwa Reysol | ||||||
13 Jul 2019 11:00 | FT | Albirex Niigata Japan | 0 - 2 | 0 - 1 | Yokohama FC | ||||||
13 Jul 2019 11:00 | FT | Ryukyu | 0 - 2 | 0 - 1 | Okayama FC | ||||||
Russian First Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 11:00 | FT | Chayka K Sr | 0 - 0 | 0 - 0 | Fakel Voronezh | ||||||
13 Jul 2019 11:00 | FT | Spartak Moscow II | 2 - 2 | 2 - 1 | SKA Energiya Khabarovsk | ||||||
13 Jul 2019 13:00 | FT | Tom Tomsk | 2 - 0 | 1 - 0 | Torpedo Armavir | ||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | FK Khimki | 3 - 0 | 1 - 0 | Avangard | ||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | Shinnik Yaroslavl | 1 - 0 | 0 - 0 | Mordovia Saransk | ||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | Torpedo Moscow | 2 - 0 | 1 - 0 | Baltika | ||||||
13 Jul 2019 16:00 | FT | Krasnodar II | 1 - 2 | 0 - 0 | Luch-Energiya | ||||||
13 Jul 2019 16:00 | FT | Neftekhimik Nizhnekamsk | 1 - 1 | 0 - 0 | Pari Nizhny Novgorod | ||||||
13 Jul 2019 16:00 | FT | Chertanovo Moscow | 2 - 1 | 2 - 1 | Yenisey Krasnoyarsk | ||||||
13 Jul 2019 16:00 | FT | Rotor Volgograd | 3 - 2 | 1 - 0 | Tekstilshchik Ivanovo | ||||||
Singapore ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 10:30 | FT | Young Lions | 0 - 1 | 0 - 1 | DPMM FC | ||||||
13 Jul 2019 10:30 | FT | Albirex Niigata FC | 1 - 2 | 0 - 2 | Hougang United FC | ||||||
Indonesia Super Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 09:30 | FT | PSM Makassar | 2 - 1 | 1 - 1 | Bhayangkara Surabaya United | ||||||
13 Jul 2019 12:30 | FT | Pss Sleman | 2 - 1 | 1 - 1 | Persebaya Surabaya | ||||||
Romania - Division A ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 16:00 | FT | Astra Ploiesti | 2 - 2 | 1 - 2 | Botosani | ||||||
13 Jul 2019 19:00 | FT | CFR Cluj | 1 - 1 | 1 - 0 | Politehnica Iasi | ||||||
Thailand ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 11:45 | FT | Chiangrai United | 1 - 0 | 0 - 0 | Chainat FC | ||||||
13 Jul 2019 12:00 | FT | Nakhon Ratchasima | 3 - 3 | 0 - 1 | Ratchaburi FC | ||||||
13 Jul 2019 13:00 | FT | Port | 2 - 2 | 2 - 2 | Chonburi Shark FC | ||||||
13 Jul 2019 14:00 | FT | Samut Prakan City | 0 - 3 | 0 - 2 | Ptt Rayong | ||||||
Malaysia Super League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 14:00 | FT | Kedah | 4 - 2 | 2 - 1 | Perak | ||||||
13 Jul 2019 14:00 | FT | Selangor PB | 3 - 0 | 1 - 0 | Misc Mifa Petaling | ||||||
13 Jul 2019 14:00 | FT | PKNP | 1 - 1 | 0 - 0 | Felda United FC | ||||||
13 Jul 2019 14:00 | FT | Kuala Lumpur | 0 - 4 | 0 - 2 | Johor FC | ||||||
Bulgaria ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 19:00 | FT | Ludogorets Razgrad | 2 - 0 | 1 - 0 | Tsarsko Selo | ||||||
Slovenia Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 16:59 | FT | Tabor Sezana | 0 - 2 | 0 - 2 | NK Aluminij | ||||||
13 Jul 2019 19:15 | FT | NK Maribor | 1 - 2 | 0 - 1 | Triglav Gorenjska | ||||||
Belarus Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | Torpedo Minsk | 1 - 2 | 0 - 2 | Gomel | ||||||
13 Jul 2019 16:45 | FT | Neman Grodno | 0 - 0 | 0 - 0 | Slutsksakhar Slutsk | ||||||
13 Jul 2019 18:45 | FT | BATE Borisov | 4 - 1 | 2 - 0 | Torpedo Zhodino | ||||||
Iraq ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | Al Zawraa | 4 - 1 | 2 - 1 | Al Hussein Irbid | ||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | Arbil | 3 - 1 | 0 - 1 | Al Bahri | ||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | Al Semawah | 1 - 1 | 0 - 1 | Alsinaat Alkahrabaiya | ||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | Naft Alwasat | 0 - 0 | 0 - 0 | Al Diwaniya | ||||||
Kazakhstan Super League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 14:00 | FT | Zhetysu Taldykorgan | 4 - 0 | 2 - 0 | Irtysh Pavlodar | ||||||
13 Jul 2019 16:00 | FT | FK Aktobe Lento | 2 - 2 | 0 - 2 | Shakhtyor Karagandy | ||||||
China Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 12:35 | FT | Beijing Renhe | 0 - 2 | 0 - 1 | Wuhan ZALL | ||||||
13 Jul 2019 12:35 | FT | Jiangsu Suning | 0 - 3 | 0 - 2 | Shanghai East Asia FC | ||||||
13 Jul 2019 12:35 | FT | Tianjin Quanjian | 2 - 2 | 1 - 1 | Shenzhen | ||||||
Vietnam First Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 10:00 | FT | Bình Định | 2 - 2 | 1 - 0 | Tây Ninh | ||||||
13 Jul 2019 10:30 | FT | Bình Phước | 0 - 0 | 0 - 0 | Đắk Lắk | ||||||
Malaysia Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 09:45 | FT | Selangor United | 3 - 1 | 1 - 0 | Terengganu B DKTT-Team | ||||||
13 Jul 2019 14:00 | FT | Sabah FA | 1 - 0 | 0 - 0 | Kelantan FA | ||||||
13 Jul 2019 14:00 | FT | Negeri Sembilan | 2 - 3 | 1 - 1 | PDRM | ||||||
Korea K League Challenge ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 11:00 | FT | Anyang | 4 - 1 | 1 - 0 | Chungnam Asan | ||||||
13 Jul 2019 11:00 | FT | Suwon FC | 0 - 1 | 0 - 0 | Busan I'Park | ||||||
Ecuador Copa Pilsener A ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 02:00 | FT | Deportivo Cuenca | 3 - 1 | 2 - 1 | Mushuc Runa | ||||||
13 Jul 2019 21:00 | FT | Fuerza Amarilla | 1 - 4 | 1 - 1 | Club Sport Emelec | ||||||
Colombia Copa Mustang ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 21:15 | FT | Atletico Huila | 3 - 2 | 0 - 0 | La Equidad | ||||||
13 Jul 2019 23:00 | FT | Atletico Junior Barranquilla | 1 - 0 | 0 - 0 | Deportes Tolima | ||||||
13 Jul 2019 23:15 | FT | Jaguares De Cordoba | 1 - 0 | 0 - 0 | Union Magdalena | ||||||
Korea K-National League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 09:00 | FT | Gyeongju KHNP | 3 - 1 | 1 - 0 | Changwon City | ||||||
Australia Queensland State League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 07:00 | FT | Gold Coast United | 0 - 0 | 0 - 0 | Magpies Crusaders | ||||||
13 Jul 2019 08:00 | FT | Peninsula Power | 3 - 0 | 2 - 0 | Western Pride | ||||||
13 Jul 2019 09:00 | FT | Moreton Bay United | 0 - 2 | 0 - 1 | Brisbane Olympic United FC | ||||||
13 Jul 2019 09:30 | FT | Brisbane City SC | 4 - 2 | 1 - 2 | Brisbane Strikers | ||||||
13 Jul 2019 10:00 | FT | Eastern Suburbs | 1 - 3 | 0 - 2 | Brisbane Roar Am | ||||||
13 Jul 2019 10:00 | FT | Queensland Lions SC | 2 - 1 | 1 - 0 | Gold Coast Knights | ||||||
South Australian Super League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 06:30 | FT | Adelaide Comets FC | 6 - 0 | 1 - 0 | Adelaide Raiders SC | ||||||
13 Jul 2019 06:30 | FT | Croydon Kings | 2 - 1 | 1 - 1 | Adelaide United Fc Youth | ||||||
13 Jul 2019 06:30 | FT | North Eastern Metrostars | 1 - 2 | 1 - 2 | Campbelltown City SC | ||||||
13 Jul 2019 06:30 | FT | West Adelaide | 1 - 5 | 1 - 4 | Para Hills Knights | ||||||
13 Jul 2019 10:30 | FT | Adelaide Olympic | 1 - 1 | 0 - 1 | Adelaide City FC | ||||||
Japan Football League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 07:00 | FT | Grulla Morioka | 0 - 3 | 0 - 1 | Fujieda Myfc | ||||||
13 Jul 2019 10:00 | FT | Sc Sagamihara | 3 - 3 | 1 - 1 | Tokyo U23 | ||||||
Estonia Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 14:00 | FT | Maardu Fc Starbunker | 12 - 0 | 0 - 0 | Warrior Valga | ||||||
13 Jul 2019 16:59 | FT | Rakvere Flora | 0 - 3 | 0 - 2 | Kohtla Jarve Jk Jarve | ||||||
13 Jul 2019 16:59 | FT | Viljandi Jk Tulevik | 0 - 0 | 0 - 0 | Kadrina Sk Moe | ||||||
13 Jul 2019 16:59 | FT | Trans Narva | 0 - 0 | 0 - 0 | Maardu Fc Starbunker | ||||||
13 Jul 2019 16:59 | FT | Pohja Tallinna Jk Volta | 18 - 0 | 0 - 0 | Viking | ||||||
13 Jul 2019 16:59 | FT | Pohja Sakala | 2 - 2 | 0 - 0 | Parnu Jk | ||||||
Finland Ykkonen ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | KTP Kotka | 0 - 2 | 0 - 1 | Ac Kajaani | ||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | Musa | 4 - 0 | 4 - 0 | Mypa | ||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | Haka | 2 - 0 | 0 - 0 | Jaro | ||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | TPS Turku | 1 - 0 | 0 - 0 | AC Oulu | ||||||
13 Jul 2019 15:15 | FT | Ekenas IF Fotboll | 3 - 1 | 1 - 0 | Tpv Tampere | ||||||
Western Australia Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 06:00 | FT | Sorrento | 3 - 2 | 1 - 1 | Perth Glory Am | ||||||
13 Jul 2019 08:00 | FT | Inglewood United | 2 - 1 | 2 - 1 | Armadale | ||||||
13 Jul 2019 08:00 | FT | Perth SC | 1 - 1 | 0 - 0 | Bayswater City | ||||||
13 Jul 2019 08:00 | FT | Stirling Lions | 2 - 2 | 1 - 0 | Cockburn City | ||||||
13 Jul 2019 08:00 | FT | Rockingham City | 2 - 2 | 1 - 2 | ECU Joondalup | ||||||
13 Jul 2019 08:10 | FT | Floreat Athena | 1 - 0 | 0 - 0 | Balcatta | ||||||
Australia Victorian Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 05:45 | FT | Avondale Heights | 3 - 0 | 1 - 0 | Hume City | ||||||
13 Jul 2019 09:00 | FT | Pascoe Vale Sc | 0 - 1 | 0 - 1 | Green Gully Cavaliers | ||||||
13 Jul 2019 09:00 | FT | Port Melbourne Sharks | 3 - 1 | 1 - 1 | Dandenong Thunder | ||||||
13 Jul 2019 10:30 | FT | Oakleigh Cannons | 3 - 1 | 1 - 0 | Dandenong City Sc | ||||||
Paraguayan Primera Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 00:30 | FT | Guarani CA | 1 - 3 | 0 - 2 | Ca River Plate Asuncion | ||||||
13 Jul 2019 21:00 | FT | Deportivo Santani | 0 - 2 | 0 - 1 | Cerro Porteno | ||||||
13 Jul 2019 23:30 | FT | Sol De America | 2 - 1 | 2 - 1 | Nacional Asuncion | ||||||
Ireland Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 19:00 | FT | Cobh Ramblers | 2 - 1 | 1 - 0 | Athlone | ||||||
13 Jul 2019 19:30 | FT | Longford Town | 2 - 1 | 1 - 1 | Drogheda United | ||||||
Russia Youth Championship League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 10:00 | FT | Zenit St.petersburg Youth | 2 - 1 | 0 - 0 | Tambov Youth | ||||||
13 Jul 2019 14:00 | FT | Fk Rostov Youth | 2 - 1 | 1 - 0 | Orenburg Youth | ||||||
13 Jul 2019 16:00 | FT | Akhmat Grozny Youth | 3 - 0 | 2 - 0 | Fk Krasnodar Youth | ||||||
Chinese Football League Divison 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 12:30 | FT | Heilongjiang heilongjiang Ice City | 1 - 1 | 1 - 1 | Zhejiang Professional | ||||||
13 Jul 2019 12:30 | FT | Qingdao Yellow Sea Pharmaceutical | 0 - 0 | 0 - 0 | Shaanxi Chang an Athletic | ||||||
Brisbane Premier emier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 08:00 | FT | Acacia Ridge | 1 - 3 | 0 - 2 | Taringa Rovers | ||||||
13 Jul 2019 08:00 | FT | The Gap BPL | 5 - 4 | 4 - 1 | Brisbane Knights | ||||||
13 Jul 2019 08:30 | FT | Grange Thistle Sc | 3 - 0 | 2 - 0 | North Pine | ||||||
13 Jul 2019 09:00 | FT | Bayside United | 2 - 6 | 1 - 3 | Toowong | ||||||
13 Jul 2019 10:00 | FT | Centenary Stormers | 1 - 3 | 1 - 2 | Albany Creek | ||||||
Norway 2 Division A ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | Egersunds IK | 5 - 0 | 3 - 0 | Brattvag | ||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | Kvik Halden | 7 - 1 | 1 - 0 | IL Hodd | ||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | Nardo | 4 - 0 | 3 - 0 | Moss | ||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | Sola | 1 - 2 | 0 - 0 | Fredrikstad | ||||||
Zimbabwe Premier Soccer League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 13:00 | FT | Bulawayo Chiefs | 1 - 0 | 0 - 0 | Manica Diamonds | ||||||
13 Jul 2019 13:00 | FT | Chapungu United | 0 - 0 | 0 - 0 | Ngezi Platinum Stars | ||||||
13 Jul 2019 13:00 | FT | Black Rhinos Fc | 1 - 1 | 1 - 1 | Dynamos Fc | ||||||
13 Jul 2019 13:00 | FT | Harare City | 0 - 0 | 0 - 0 | Zpc Kariba | ||||||
Chile Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 22:30 | FT | Everton CD | 1 - 0 | 0 - 0 | O Higgins | ||||||
13 Jul 2019 22:30 | FT | Union Espanola | 0 - 0 | 0 - 0 | Valdivia Huadiwei sub | ||||||
Moldova Division 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 16:00 | FT | Real Succes | 2 - 1 | 0 - 0 | Drochia | ||||||
13 Jul 2019 16:00 | FT | Cahul 2005 | 4 - 0 | 2 - 0 | Cs Sparta Chisinau | ||||||
13 Jul 2019 16:00 | FT | Sireti | 1 - 5 | 0 - 3 | Victoria Bardar | ||||||
13 Jul 2019 16:00 | FT | Granicerul Glodeni | 2 - 1 | 0 - 0 | Singerei | ||||||
Iceland Division 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | Tindastoll Sauda | 2 - 1 | 1 - 1 | Vestri | ||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | Throttur Vogur | 2 - 0 | 1 - 0 | Volsungur Husavik | ||||||
13 Jul 2019 16:00 | FT | Dalvik Reynir | 1 - 0 | 0 - 0 | Vidir Gardur | ||||||
Korea Challengers League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 09:00 | FT | Goyang Fc | 1 - 0 | 1 - 0 | Pyeongchang | ||||||
13 Jul 2019 09:00 | FT | Jungnang Chorus Mustang Fc | 2 - 3 | 1 - 2 | Yeoju Sejong | ||||||
13 Jul 2019 09:00 | FT | Seoul United Fc | 1 - 2 | 0 - 0 | Yangju Citizen Fc | ||||||
13 Jul 2019 09:00 | FT | Gyeongju Citizen Fc | 3 - 1 | 2 - 0 | Paju Citizen Fc | ||||||
13 Jul 2019 09:00 | FT | Hwaseong Fc | 2 - 1 | 2 - 1 | Gimpo Fc | ||||||
13 Jul 2019 09:00 | FT | Pocheon Fc | 1 - 0 | 0 - 0 | Siheung City | ||||||
13 Jul 2019 09:00 | FT | Pyeongtaek Citizen | 2 - 1 | 1 - 0 | Chungju Citizen | ||||||
13 Jul 2019 10:00 | FT | Icheon Citizen Fc | 2 - 1 | 2 - 0 | Chuncheon Citizen | ||||||
13 Jul 2019 11:00 | FT | Ulsan Citizen | 3 - 0 | 1 - 0 | Jeonju Citizen | ||||||
13 Jul 2019 11:00 | FT | Cheongju Jikji Fc | 3 - 1 | 3 - 0 | Yangpyeong | ||||||
Australia Victorian Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 06:00 | FT | Moreland City | 1 - 1 | 0 - 0 | Geelong Sc | ||||||
13 Jul 2019 06:00 | FT | North Geelong Warriors | 3 - 2 | 2 - 0 | Ballarat Red Devils | ||||||
13 Jul 2019 06:00 | FT | Whittlesea Ranges Fc | 0 - 1 | 0 - 0 | Werribee City Sc | ||||||
13 Jul 2019 06:00 | FT | Murray United | 1 - 4 | 0 - 1 | Northcote City | ||||||
13 Jul 2019 06:15 | FT | Box Hill United Sc | 1 - 3 | 0 - 1 | Eastern Lions Sc | ||||||
13 Jul 2019 10:00 | FT | Goulburn Valley Suns | 1 - 2 | 1 - 0 | Manningham United Blues | ||||||
Chinese Football League Divison 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 08:30 | FT | Qingdao Jonoon | 2 - 0 | 1 - 0 | Jilin Baijia | ||||||
13 Jul 2019 08:30 | FT | Ningxia Qidongli | 4 - 0 | 1 - 0 | Inner Mongolia Caoshangfei | ||||||
13 Jul 2019 08:30 | FT | Yanbian Beiguo | 2 - 1 | 0 - 0 | Qingdao Red Lions | ||||||
13 Jul 2019 09:00 | FT | Shenzhen Peng City | 3 - 1 | 1 - 1 | Hubei Chufeng Heli | ||||||
13 Jul 2019 09:00 | FT | Lhasa Urban Construction Investment | 2 - 0 | 2 - 0 | Zhejiang Yiwu | ||||||
13 Jul 2019 09:00 | FT | Guangxi Baoyun | 1 - 0 | 0 - 0 | Suzhou Dongwu | ||||||
13 Jul 2019 09:00 | FT | Xian Daxing Chongde | 0 - 0 | 0 - 0 | Fujian Transcend | ||||||
13 Jul 2019 12:00 | FT | Shenyang Urban | 3 - 1 | 1 - 1 | Baoding Rongda FC | ||||||
13 Jul 2019 12:00 | FT | Dalian Chanjoy | 0 - 2 | 0 - 0 | Zibo Cuju | ||||||
13 Jul 2019 12:30 | FT | Hunan Billows | 0 - 2 | 0 - 1 | Jiangxi Beidamen | ||||||
13 Jul 2019 12:30 | FT | Fujian Tianxin | 4 - 2 | 3 - 0 | Nanjing Shaye | ||||||
13 Jul 2019 12:30 | FT | Yiteng FC | 0 - 2 | 0 - 0 | Shenzhen Pengcheng | ||||||
13 Jul 2019 12:30 | FT | Kun Shan | 2 - 1 | 1 - 0 | Yunnan Kunglu | ||||||
Thailand Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 11:45 | FT | Udon Thani | 1 - 0 | 1 - 0 | Kasetsart University FC | ||||||
13 Jul 2019 12:00 | FT | Navy | 1 - 0 | 1 - 0 | Ubon Umt United | ||||||
13 Jul 2019 13:00 | FT | Sisaket | 3 - 0 | 2 - 0 | Customs Department FC | ||||||
13 Jul 2019 14:00 | FT | Air Force Central | 1 - 1 | 0 - 0 | Lampang Fc | ||||||
Peru Primera Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 02:00 | FT | Univ. Cesar Vallejo | 1 - 1 | 0 - 1 | Binacional | ||||||
13 Jul 2019 17:15 | FT | Sporting Cristal | 3 - 0 | 1 - 0 | Sport Huancayo | ||||||
13 Jul 2019 21:30 | FT | Utc Cajamarca | 0 - 2 | 0 - 0 | Dep. San Martin | ||||||
13 Jul 2019 23:45 | FT | Academia Cantolao | 2 - 1 | 1 - 0 | Alianza Huanuco | ||||||
Brazil National Football Tournament U20 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 19:00 | FT | Sao Paulo Youth | 0 - 1 | 0 - 1 | Coritiba Youth Pr | ||||||
13 Jul 2019 19:00 | FT | Santos Youth | 3 - 1 | 2 - 0 | Bahia Youth | ||||||
13 Jul 2019 19:00 | FT | Atletico Paranaense Youth | 1 - 1 | 0 - 1 | Atletico Mineiro Youth Mg | ||||||
13 Jul 2019 19:00 | FT | Chapecoense Youth | 0 - 1 | 0 - 1 | Gremio Youth | ||||||
13 Jul 2019 19:00 | FT | Sao Paulo Youth | 0 - 1 | 0 - 1 | Coritiba Youth Pr | ||||||
13 Jul 2019 19:00 | FT | Atletico Paranaense Youth | 1 - 1 | 0 - 1 | Atletico Mineiro Youth Mg | ||||||
13 Jul 2019 19:00 | FT | Chapecoense Youth | 0 - 1 | 0 - 1 | Gremio Youth | ||||||
13 Jul 2019 19:00 | FT | Sport Club Recife Youth | 1 - 2 | 1 - 0 | Vasco Da Gama Youth | ||||||
13 Jul 2019 22:00 | FT | Santos Youth | 3 - 1 | 2 - 0 | Bahia Youth | ||||||
Scotland League Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | Ross County | 4 - 1 | 2 - 0 | Montrose | ||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | Raith Rovers | 0 - 3 | 0 - 2 | Dundee | ||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | Queen of South | 0 - 3 | 0 - 0 | Motherwell FC | ||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | Partick Thistle | 1 - 0 | 0 - 0 | Airdrie United | ||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | Falkirk | 1 - 1 | 0 - 1 | Livingston | ||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | Cowdenbeath | 2 - 0 | 2 - 0 | East Fife | ||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | Forfar Athletic | 3 - 0 | 2 - 0 | Brechin City | ||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | Arbroath | 2 - 1 | 1 - 1 | Elgin City | ||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | Stirling Albion | 1 - 1 | 0 - 1 | Hibernian FC | ||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | Peterhead | 2 - 1 | 2 - 1 | Cove Rangers | ||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | Annan Athletic | 0 - 1 | 0 - 0 | Dumbarton | ||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | Hamilton FC | 0 - 0 | 0 - 0 | Queens Park | ||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | Berwick Rangers | 0 - 7 | 0 - 5 | Ayr Utd | ||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | East Kilbride | 0 - 1 | 0 - 1 | Albion Rovers | ||||||
Ecuador Campeonato Serie B ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 18:30 | FT | Pottu via HO | 4 - 0 | 2 - 0 | CD Clan Juvenil | ||||||
13 Jul 2019 22:00 | FT | Gualaceo SC | 1 - 0 | 0 - 0 | Orense SC | ||||||
Japan Football League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 07:00 | FT | Honda Lock SC | 0 - 2 | 0 - 0 | Verspah Oita | ||||||
United Soccer League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 03:00 | FT | Real Monarchs Slc | 5 - 0 | 2 - 0 | Tacoma Defiance | ||||||
13 Jul 2019 22:00 | FT | New York Red Bulls B | 8 - 1 | 4 - 0 | Atlanta United Fc Ii | ||||||
13 Jul 2019 22:00 | FT | Hartford Athletic | 2 - 1 | 0 - 0 | Indy Eleven | ||||||
Belarus Pershaya Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | Naftan Novopolock | 2 - 4 | 2 - 2 | Fk Orsha | ||||||
13 Jul 2019 15:30 | FT | Lokomotiv Gomel | 4 - 0 | 2 - 0 | Kommunalnik Slonim | ||||||
13 Jul 2019 16:00 | FT | Ruh Brest | 1 - 0 | 0 - 0 | Volna Pinsk | ||||||
13 Jul 2019 16:00 | FT | Krumkachy | 3 - 3 | 2 - 1 | Sputnik Rechitsa | ||||||
13 Jul 2019 16:00 | FT | Lida | 0 - 1 | 0 - 1 | Belshina Babruisk | ||||||
13 Jul 2019 16:00 | FT | Smorgon FC | 1 - 3 | 1 - 1 | Granit Mikashevichi | ||||||
13 Jul 2019 16:00 | FT | Fc Baranovichi | 1 - 3 | 0 - 2 | Khimik Svetlogorsk | ||||||
Myanmar National League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 10:00 | FT | Ayeyawady United | 1 - 0 | 1 - 0 | Dagon | ||||||
13 Jul 2019 10:00 | FT | Southern Myanmar | 0 - 1 | 0 - 0 | Rakhine United | ||||||
13 Jul 2019 10:30 | FT | Magway | 1 - 1 | 1 - 0 | Yadanabon | ||||||
South Australian Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 06:30 | FT | Modbury Jets | 1 - 0 | 0 - 0 | Cumberland United | ||||||
13 Jul 2019 06:30 | FT | Sturt Lions | 1 - 0 | 1 - 0 | Salisbury United | ||||||
13 Jul 2019 06:30 | FT | Adelaide Victory | 2 - 1 | 2 - 0 | Playford City Patriots | ||||||
13 Jul 2019 06:30 | FT | Western Strikers SC | 0 - 0 | 0 - 0 | Fulham United | ||||||
13 Jul 2019 06:30 | FT | Noarlunga United | 1 - 2 | 1 - 2 | West Torrens Birkalla | ||||||
13 Jul 2019 09:30 | FT | Seaford Rangers | 1 - 1 | 0 - 0 | White City Woodville | ||||||
Australia Capital Gatorade Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 06:00 | FT | Belconnen United | 2 - 1 | 0 - 0 | Canberra | ||||||
13 Jul 2019 08:30 | FT | Monaro Panthers | 1 - 2 | 0 - 1 | Gungahlin United | ||||||
Australia New South Wales Northern Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 05:30 | FT | Adamstown Rosebuds | 0 - 1 | 0 - 1 | Edgeworth Eagles | ||||||
13 Jul 2019 05:30 | FT | Lambton Jarvis | 5 - 2 | 4 - 2 | Valentine | ||||||
USA Women ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 00:30 | FT | Gotham Fc Womens | 1 - 0 | 0 - 0 | Utah Royals Womens | ||||||
TAS Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 07:30 | FT | Clarence United | 1 - 5 | 1 - 3 | Kingborough Lions | ||||||
13 Jul 2019 07:40 | FT | Launceston City | 0 - 4 | 0 - 1 | Devonport City Striker | ||||||
QLD Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 09:00 | FT | Mitchelton | 1 - 2 | 1 - 2 | Logan Lightning | ||||||
13 Jul 2019 10:00 | FT | Holland Park Hawks | 1 - 3 | 0 - 1 | Rochedale Rovers | ||||||
13 Jul 2019 10:00 | FT | Capalaba | 1 - 1 | 0 - 0 | Southside Eagles | ||||||
Australian cloth ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 08:00 | FT | Moggill | 3 - 3 | 2 - 1 | New Farm | ||||||
13 Jul 2019 09:00 | FT | Western Spirit | 1 - 2 | 0 - 0 | St George Willawong | ||||||
13 Jul 2019 09:00 | FT | Samford Rangers | 3 - 1 | 0 - 0 | Ipswich City | ||||||
13 Jul 2019 09:15 | FT | Virginia United | 0 - 8 | 0 - 5 | Ac Carina | ||||||
Primera Division de Uruguay ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 19:00 | FT | Cerro Largo | 3 - 0 | 1 - 0 | Racing Club Montevideo | ||||||
13 Jul 2019 19:00 | FT | Cerro Montevideo | 0 - 2 | 0 - 2 | Liverpool P. | ||||||
13 Jul 2019 19:00 | FT | Ca Juventud De Las Piedras | 2 - 2 | 1 - 1 | Danubio FC | ||||||
13 Jul 2019 22:00 | FT | Nacional Montevideo | 1 - 2 | 1 - 2 | Defensor SC | ||||||
Finland - Kakkonen Lohko ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 15:00 | FT | Mp Mikkeli | 1 - 1 | 0 - 0 | Viikingit | ||||||
Finland - Kakkonen Lohko ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 16:30 | FT | Kapa Helsinki | 2 - 1 | 1 - 0 | Fc Espoo | ||||||
Canadian Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
13 Jul 2019 20:30 | FT | Hfx Wanderers | 0 - 1 | 0 - 0 | Cavalry | ||||||
13 Jul 2019 23:00 | FT | Pacific | 2 - 3 | 0 - 0 | Forge |
Σύνολο αγώνων: 421
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
Πρωταθλήματος (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...