αποτελέσματα ποδοσφαίρου 16-06-2018
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Ώρα | Minute | Εντός έδρας | Τελικά | Ημίχρονα | Εκτός έδρας | ανάλυση | |||||
Italy Serie B ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jun 2018 19:30 | FT | Frosinone | 2 - 0 | 0 - 0 | Palermo | ||||||
Spain Segunda Division B ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jun 2018 19:30 | FT | Valladolid | 1 - 1 | 0 - 0 | Numancia | ||||||
International Friendly ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jun 2018 12:00 | FT | Spartak Trnava | 0 - 0 | 0 - 0 | Brno | ||||||
16 Jun 2018 14:00 | FT | IFK Goteborg | 1 - 2 | 0 - 2 | Djurgardens | ||||||
16 Jun 2018 16:00 | FT | Zemplin Michalovce | 0 - 1 | 0 - 0 | Slavoj Trebisov | ||||||
16 Jun 2018 16:30 | FT | Thun | 2 - 1 | 1 - 0 | Schaffhausen | ||||||
Sweden Superettan ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jun 2018 15:00 | FT | IFK Varnamo | 1 - 2 | 1 - 1 | Ik Frej Taby | ||||||
16 Jun 2018 15:00 | FT | Landskrona BoIS | 1 - 2 | 1 - 1 | IK Brage | ||||||
16 Jun 2018 16:59 | FT | Orgryte | 1 - 2 | 0 - 2 | Norrby IF | ||||||
16 Jun 2018 16:59 | FT | Gefle IF | 2 - 4 | 1 - 3 | Osters IF | ||||||
Finland Veikkausliga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jun 2018 16:30 | FT | Ilves Tampere | 0 - 0 | 0 - 0 | HJK Helsinki | ||||||
16 Jun 2018 16:30 | FT | Honka | 2 - 1 | 2 - 0 | KuPS | ||||||
16 Jun 2018 16:30 | FT | Inter Turku | 1 - 3 | 0 - 1 | VPS Vaasa | ||||||
16 Jun 2018 16:30 | FT | Ps Kemi | 1 - 0 | 1 - 0 | SJK Seinajoki | ||||||
16 Jun 2018 17:15 | FT | IFK Mariehamn | 1 - 3 | 1 - 1 | RoPS Rovaniemi | ||||||
Brasil Serie B ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jun 2018 00:30 | FT | Boa Esporte Clube | 0 - 2 | 0 - 2 | Avai | ||||||
16 Jun 2018 01:30 | FT | CRB AL | 2 - 0 | 1 - 0 | Ponte Preta | ||||||
16 Jun 2018 22:30 | FT | Vila Nova (GO) | 0 - 0 | 0 - 0 | Atletico Clube Goianiense | ||||||
16 Jun 2018 23:00 | FT | Oeste FC | 2 - 2 | 1 - 1 | Criciuma | ||||||
Vietnam ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jun 2018 11:00 | FT | Cần Thơ FC | 0 - 1 | 0 - 1 | Thanh Hóa | ||||||
Japanese League Division 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jun 2018 10:00 | FT | Matsumoto Yamaga FC | 1 - 4 | 1 - 2 | Oita Trinita | ||||||
16 Jun 2018 10:00 | FT | Avispa Fukuoka | 0 - 2 | 0 - 0 | Albirex Niigata Japan | ||||||
16 Jun 2018 10:00 | FT | Tokyo Verdy | 3 - 1 | 1 - 1 | Kyoto Purple Sanga | ||||||
16 Jun 2018 10:00 | FT | Mito Hollyhock | 1 - 2 | 0 - 0 | Omiya Ardija | ||||||
16 Jun 2018 10:00 | FT | Ventforet Kofu | 1 - 2 | 1 - 0 | Yamagata Montedio | ||||||
16 Jun 2018 10:00 | FT | JEF United Ichihara | 2 - 1 | 1 - 0 | Ehime FC | ||||||
16 Jun 2018 11:00 | FT | Roasso Kumamoto | 1 - 1 | 0 - 1 | Kamatamare Sanuki | ||||||
16 Jun 2018 11:00 | FT | Tokushima Vortis | 1 - 2 | 1 - 1 | Renofa Yamaguchi | ||||||
16 Jun 2018 11:00 | FT | Zweigen Kanazawa FC | 2 - 0 | 2 - 0 | Tochigi SC | ||||||
Thailand ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jun 2018 11:45 | FT | Ratchaburi FC | 1 - 4 | 0 - 2 | Port | ||||||
16 Jun 2018 12:00 | FT | Suphanburi FC | 1 - 2 | 0 - 2 | Bangkok United FC | ||||||
16 Jun 2018 13:00 | FT | Sukhothai | 1 - 2 | 0 - 0 | Chonburi Shark FC | ||||||
16 Jun 2018 13:00 | FT | BEC Tero Sasana | 1 - 1 | 0 - 0 | Chiangrai United | ||||||
16 Jun 2018 14:00 | FT | Buriram United | 0 - 1 | 0 - 0 | Chainat FC | ||||||
Belarus Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jun 2018 15:45 | FT | Torpedo Minsk | 0 - 1 | 0 - 1 | Slutsksakhar Slutsk | ||||||
16 Jun 2018 17:45 | FT | Gorodeya | 1 - 2 | 1 - 0 | FC Minsk | ||||||
Iraq ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jun 2018 14:45 | FT | Al Kahrabaa | 1 - 0 | 1 - 0 | Karbalaa | ||||||
World Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jun 2018 11:00 | FT | Pháp | 2 - 1 | 0 - 0 | Australia | ||||||
16 Jun 2018 14:00 | FT | Argentina | 1 - 1 | 1 - 1 | Iceland | ||||||
16 Jun 2018 16:59 | FT | Peru | 0 - 1 | 0 - 0 | Đan Mạch | ||||||
16 Jun 2018 20:00 | FT | Croatia | 2 - 0 | 1 - 0 | Nigeria | ||||||
Vietnam First Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jun 2018 09:30 | FT | Công An Hà Nội | 3 - 4 | 0 - 1 | Hà Nội T&T B | ||||||
16 Jun 2018 10:30 | FT | Bình Phước | 1 - 1 | 1 - 0 | Huế | ||||||
16 Jun 2018 11:00 | FT | Viettel | 5 - 1 | 3 - 0 | Tây Ninh | ||||||
Moldova Divizia Nationala ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jun 2018 16:30 | FT | Milsami | 3 - 1 | 2 - 0 | Olimpia Balti | ||||||
16 Jun 2018 16:59 | FT | Sheriff | 4 - 0 | 3 - 0 | Sfintul Gheorghe | ||||||
16 Jun 2018 16:59 | FT | Zimbru Chisinau | 2 - 2 | 1 - 2 | Dinamo-Auto | ||||||
16 Jun 2018 18:00 | FT | Cs Petrocub | 1 - 1 | 1 - 1 | Speranta Nisporeni | ||||||
Ecuador Copa Pilsener A ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jun 2018 02:00 | FT | Tecnico Universitario | 0 - 1 | 0 - 1 | Liga Dep. Universitaria Quito | ||||||
16 Jun 2018 19:00 | FT | Sociedad Deportiva Aucas | 0 - 1 | 0 - 1 | Macara | ||||||
Lithuania - 1. Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jun 2018 11:00 | FT | FK Zalgiris Vilnius | 0 - 1 | 0 - 0 | Stumbras | ||||||
16 Jun 2018 11:00 | FT | Palanga | 1 - 4 | 0 - 1 | Suduva | ||||||
Latvia - 1. Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jun 2018 15:00 | FT | Rigas Futbola Skola | 4 - 0 | 1 - 0 | Fk Valmiera | ||||||
16 Jun 2018 16:59 | FT | Metta/LU Riga | 0 - 2 | 0 - 1 | Liepajas Metalurgs | ||||||
Australia Queensland State League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jun 2018 08:00 | FT | SWQ Thunder | 1 - 2 | 1 - 0 | Brisbane Strikers | ||||||
16 Jun 2018 08:30 | FT | North Queensland Fury | 0 - 6 | 0 - 2 | Queensland Lions SC | ||||||
16 Jun 2018 08:30 | FT | Redlands United FC | 2 - 6 | 1 - 3 | Far North Queensland Bulls | ||||||
16 Jun 2018 08:45 | FT | Western Pride | 5 - 0 | 2 - 0 | Magpies Crusaders | ||||||
16 Jun 2018 09:00 | FT | Brisbane City SC | 5 - 1 | 1 - 1 | Gold Coast United | ||||||
South Australian Super League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jun 2018 06:30 | FT | Adelaide City FC | 1 - 1 | 0 - 1 | Adelaide United Fc Youth | ||||||
16 Jun 2018 06:30 | FT | North Eastern Metrostars | 5 - 2 | 2 - 0 | West Adelaide | ||||||
16 Jun 2018 06:30 | FT | Para Hills Knights | 4 - 0 | 3 - 0 | Sturt Lions | ||||||
16 Jun 2018 06:30 | FT | Adelaide Panthers | 4 - 4 | 3 - 1 | Campbelltown City SC | ||||||
16 Jun 2018 06:30 | FT | Croydon Kings | 4 - 4 | 3 - 1 | West Torrens Birkalla | ||||||
Japan Football League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jun 2018 05:00 | FT | Fujieda Myfc | 0 - 1 | 0 - 1 | Blaublitz Akita | ||||||
16 Jun 2018 06:00 | FT | Tokyo U23 | 1 - 1 | 0 - 0 | Ryukyu | ||||||
16 Jun 2018 07:00 | FT | Grulla Morioka | 3 - 0 | 1 - 0 | AC Nagano Parceiro | ||||||
16 Jun 2018 09:00 | FT | Gainare Tottori | 1 - 0 | 0 - 0 | Gamba Osaka U23 | ||||||
16 Jun 2018 10:00 | FT | Giravanz Kitakyushu | 2 - 3 | 1 - 1 | Yokohama Scc | ||||||
16 Jun 2018 11:00 | FT | Kagoshima United | 2 - 1 | 1 - 1 | Cerezo Osaka U23 | ||||||
Sweden Div 1 Sodra ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jun 2018 13:00 | FT | Tvaakers IF | 2 - 0 | 1 - 0 | Husqvarna FF | ||||||
16 Jun 2018 13:00 | FT | Lunds BK | 3 - 2 | 3 - 0 | Utsiktens BK | ||||||
16 Jun 2018 15:00 | FT | Atvidabergs FF | 1 - 1 | 1 - 0 | Torns IF | ||||||
16 Jun 2018 15:00 | FT | Skovde AIK | 0 - 2 | 0 - 2 | Eskilsminne IF | ||||||
16 Jun 2018 15:00 | FT | IK Oddevold | 3 - 1 | 1 - 0 | Angelholms FF | ||||||
16 Jun 2018 15:00 | FT | Mjallby AIF | 1 - 1 | 1 - 0 | Oskarshamns AIK | ||||||
Estonia Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jun 2018 10:00 | FT | Warrior Valga | 5 - 1 | 1 - 1 | Viking | ||||||
16 Jun 2018 11:00 | FT | Paide Linnameeskond C | 6 - 1 | 1 - 1 | Pusivus | ||||||
16 Jun 2018 16:59 | FT | Tallinna Fc Ararat | 3 - 3 | 0 - 0 | Maarjamae Fc Igiliikur | ||||||
Finland Ykkonen ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jun 2018 16:30 | FT | Ekenas IF Fotboll | 0 - 2 | 0 - 1 | AC Oulu | ||||||
16 Jun 2018 16:30 | FT | Jyvaskyla JK | 2 - 2 | 0 - 1 | Ac Kajaani | ||||||
16 Jun 2018 16:30 | FT | KTP Kotka | 0 - 1 | 0 - 1 | Jaro | ||||||
Sweden Div 2 Norra Svealand ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jun 2018 13:00 | FT | Valbo Ff | 0 - 1 | 0 - 0 | Skiljebo SK | ||||||
16 Jun 2018 14:00 | FT | Gamla Upsala | 0 - 1 | 0 - 0 | Gute | ||||||
16 Jun 2018 15:00 | FT | BKV Norrtalje | 1 - 3 | 1 - 2 | Karlbergs BK | ||||||
16 Jun 2018 15:00 | FT | Ifk Stocksund | 2 - 0 | 1 - 0 | Vasalunds IF | ||||||
16 Jun 2018 16:00 | FT | Ifk Lidingo | 1 - 0 | 0 - 0 | Sundbybergs | ||||||
16 Jun 2018 16:00 | FT | Bollnas Gif Ff | 0 - 3 | 0 - 0 | Ifk Mora | ||||||
Western Australia Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jun 2018 08:00 | FT | Armadale | 4 - 1 | 2 - 1 | Stirling Lions | ||||||
16 Jun 2018 08:00 | FT | Perth Glory Am | 6 - 1 | 2 - 0 | Forrestfield United | ||||||
16 Jun 2018 08:00 | FT | Sorrento | 1 - 0 | 0 - 0 | Balcatta | ||||||
16 Jun 2018 08:00 | FT | Subiaco AFC | 3 - 2 | 1 - 0 | Joondalup United | ||||||
16 Jun 2018 08:05 | FT | Cockburn City | 2 - 4 | 0 - 2 | ECU Joondalup | ||||||
16 Jun 2018 08:10 | FT | Floreat Athena | 0 - 1 | 0 - 1 | Perth SC | ||||||
Georgia Primera Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jun 2018 16:00 | FT | Kolkheti Poti | 0 - 0 | 0 - 0 | Metalurgi Rustavi | ||||||
16 Jun 2018 18:00 | FT | Dila Gori | 3 - 0 | 2 - 0 | Samtredia | ||||||
USA Open Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jun 2018 04:00 | FT | Portland Timbers | 1 - 0 | 1 - 0 | Los Angeles Galaxy | ||||||
Australia Victorian Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jun 2018 06:00 | FT | Avondale Heights | 3 - 0 | 1 - 0 | Hume City | ||||||
16 Jun 2018 08:00 | FT | South Melbourne | 0 - 1 | 0 - 1 | Oakleigh Cannons | ||||||
Brisbane Premier emier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jun 2018 08:00 | FT | Taringa Rovers | 0 - 0 | 0 - 0 | Virginia United | ||||||
16 Jun 2018 08:15 | FT | North Pine | 3 - 0 | 2 - 0 | Acacia Ridge | ||||||
16 Jun 2018 08:30 | FT | Bayside United | 0 - 1 | 0 - 1 | Centenary Stormers | ||||||
16 Jun 2018 08:40 | FT | Albany Creek | 5 - 2 | 3 - 1 | Brisbane Knights | ||||||
Sweden Div 2 Norrland ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jun 2018 14:00 | FT | Sollentuna United FF | 0 - 2 | 0 - 1 | Vasteras SK FK | ||||||
16 Jun 2018 15:00 | FT | Bk Forward | 4 - 2 | 4 - 1 | Nykopings BIS | ||||||
16 Jun 2018 15:00 | FT | Arameisk-syrianska If | 2 - 4 | 0 - 1 | Fc Linkoping City | ||||||
16 Jun 2018 16:00 | FT | Syrianska FC | 0 - 1 | 0 - 0 | Karlslunds If Hfk | ||||||
Norway Adeccoligaen ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jun 2018 18:00 | FT | Nest-Sotra | 5 - 0 | 4 - 0 | Viking | ||||||
Norway 2 Division A ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jun 2018 15:00 | FT | Asker | 0 - 3 | 0 - 1 | Grorud IL | ||||||
Norway 2 Division B ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jun 2018 12:00 | FT | Vard Haugesund | 1 - 2 | 1 - 0 | KFUM Oslo | ||||||
16 Jun 2018 13:00 | FT | Kjelsas IL | 3 - 2 | 0 - 0 | FK Vidar | ||||||
16 Jun 2018 15:00 | FT | Stjordals Blink | 3 - 3 | 1 - 2 | Valerenga B | ||||||
Zimbabwe Premier Soccer League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jun 2018 14:00 | FT | Bulawayo City | 1 - 0 | 0 - 0 | Mutare City | ||||||
16 Jun 2018 14:00 | FT | Platinum | 1 - 0 | 0 - 0 | Highlanders Fc | ||||||
16 Jun 2018 14:00 | FT | Herentals College | 1 - 1 | 1 - 1 | Shabanie Mine | ||||||
16 Jun 2018 14:00 | FT | Dynamos Fc | 2 - 1 | 2 - 0 | Nichrut | ||||||
Lithuania - 2. Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jun 2018 10:00 | FT | Nfa Aisciai Kaunas | 3 - 4 | 1 - 3 | Nevezis | ||||||
16 Jun 2018 11:00 | FT | Dziugas Telsiai | 2 - 0 | 1 - 0 | Banga Gargzdai | ||||||
Chile Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jun 2018 01:00 | FT | Everton CD | 1 - 1 | 0 - 0 | Cobresal | ||||||
16 Jun 2018 19:00 | FT | Palestino | 4 - 3 | 2 - 0 | Santiago Wanderers | ||||||
16 Jun 2018 20:00 | FT | Deportes Temuco | 1 - 1 | 0 - 1 | Valdivia Huadiwei sub | ||||||
16 Jun 2018 21:30 | FT | Universidad de Concepcion | 1 - 2 | 1 - 1 | Puerto Montt | ||||||
16 Jun 2018 22:00 | FT | Csd Antofagasta | 2 - 1 | 0 - 1 | Cd Copiapo S.a. | ||||||
Faroe Islands Formuladeildin ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jun 2018 18:00 | FT | NSI Runavik | 1 - 2 | 0 - 1 | Vikingur Gotu | ||||||
Moldova Division 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jun 2018 16:30 | FT | Singerei | 3 - 3 | 1 - 1 | Codru Lozova | ||||||
16 Jun 2018 16:30 | FT | Victoria Bardar | 4 - 2 | 4 - 0 | Cs Sparta Chisinau | ||||||
16 Jun 2018 16:30 | FT | Real Succes | 3 - 4 | 2 - 2 | Iskra-stal Ribnita | ||||||
16 Jun 2018 16:30 | FT | Saxan Ceadir Lunga | 0 - 1 | 0 - 0 | Granicerul Glodeni | ||||||
Korea Challengers League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jun 2018 08:00 | FT | Yangpyeong | 0 - 1 | 0 - 0 | Gyeongju Citizen Fc | ||||||
16 Jun 2018 08:00 | FT | Jungnang Chorus Mustang Fc | 3 - 1 | 0 - 1 | Cheongju Jikji Fc | ||||||
16 Jun 2018 08:00 | FT | Busan I'Park | 6 - 0 | 2 - 0 | Seoul United Fc | ||||||
16 Jun 2018 08:00 | FT | Yeoju Sejong | 1 - 1 | 1 - 0 | Yangju Citizen Fc | ||||||
16 Jun 2018 08:00 | FT | Chuncheon Citizen | 2 - 1 | 0 - 0 | Jeonju Citizen | ||||||
16 Jun 2018 09:00 | FT | Cheongju City | 2 - 0 | 0 - 0 | Hwaseong Fc | ||||||
16 Jun 2018 09:00 | FT | Goyang Fc | 0 - 8 | 0 - 4 | Paju Citizen Fc | ||||||
16 Jun 2018 09:00 | FT | Chungju Citizen | 3 - 0 | 1 - 0 | Pyeongchang | ||||||
16 Jun 2018 09:00 | FT | Siheung City | 4 - 0 | 2 - 0 | Buyeo | ||||||
16 Jun 2018 09:00 | FT | Pocheon Fc | 4 - 2 | 1 - 1 | Pyeongtaek Citizen | ||||||
16 Jun 2018 09:00 | FT | Icheon Citizen Fc | 3 - 2 | 2 - 0 | Gimpo Fc | ||||||
Australia Victorian Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jun 2018 06:00 | FT | Brunswick City | 1 - 0 | 0 - 0 | Springvale White Eagles | ||||||
16 Jun 2018 06:00 | FT | Werribee City Sc | 1 - 0 | 0 - 0 | Murray United | ||||||
16 Jun 2018 06:00 | FT | Eastern Lions Sc | 0 - 2 | 0 - 1 | St Albans Saints | ||||||
16 Jun 2018 06:00 | FT | Melbourne Heart Youth | 0 - 2 | 0 - 2 | Whittlesea Ranges Fc | ||||||
16 Jun 2018 06:00 | FT | Langwarrin | 4 - 3 | 3 - 2 | Ballarat Red Devils | ||||||
16 Jun 2018 06:15 | FT | Box Hill United Sc | 3 - 4 | 1 - 2 | North Geelong Warriors | ||||||
16 Jun 2018 08:00 | FT | Goulburn Valley Suns | 4 - 1 | 3 - 0 | Sunshine George Cross | ||||||
16 Jun 2018 08:30 | FT | Altona Magic | 1 - 0 | 1 - 0 | Nunawading City | ||||||
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jun 2018 09:15 | FT | Chrudim | 10 - 0 | 3 - 0 | Polaban Nymburk | ||||||
16 Jun 2018 09:30 | FT | Litomerice | 1 - 1 | 0 - 0 | Prevysov | ||||||
16 Jun 2018 16:00 | FT | Jiskra Usti Nad Orlici | 2 - 2 | 2 - 1 | Benatky Nad Jizerou | ||||||
Sweden Div 2 Norra Gotaland ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jun 2018 13:00 | FT | Torslanda IK | 2 - 2 | 1 - 2 | IFK Uddevalla | ||||||
16 Jun 2018 14:00 | FT | Hisingsbacka | 0 - 2 | 0 - 0 | Ik Gauthiod | ||||||
16 Jun 2018 14:00 | FT | Vanersborg | 0 - 1 | 0 - 0 | Orebro Syrianska If | ||||||
16 Jun 2018 15:00 | FT | Karlstad BK | 1 - 1 | 0 - 1 | Trollhattan | ||||||
16 Jun 2018 15:00 | FT | Skoftebyns If | 4 - 1 | 1 - 0 | Fbk Karlstad | ||||||
16 Jun 2018 15:00 | FT | Nordvarmland Ff | 2 - 1 | 2 - 0 | Vanersborgs If | ||||||
Sweden Div 2 Sodra Svealand ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jun 2018 12:00 | FT | Bk Nora | 6 - 3 | 3 - 0 | Huddinge If | ||||||
16 Jun 2018 13:00 | FT | Varmdo IF | 1 - 3 | 1 - 1 | Sodertalje | ||||||
16 Jun 2018 15:00 | FT | Enskede Ik | 3 - 0 | 1 - 0 | Afk Linkoping | ||||||
16 Jun 2018 15:00 | FT | Eskilstuna City FK | 3 - 2 | 0 - 0 | IK Sleipner | ||||||
16 Jun 2018 15:00 | FT | IFK Aspudden-Tellus | 2 - 1 | 1 - 1 | Newroz | ||||||
16 Jun 2018 15:00 | FT | Varmbols Fc | 0 - 1 | 0 - 0 | Haninge | ||||||
Sweden Div 2 Vastra Gotaland ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jun 2018 12:30 | FT | Savedalens IF | 1 - 1 | 0 - 0 | Ullared | ||||||
16 Jun 2018 13:00 | FT | Bk Olympic | 0 - 1 | 0 - 0 | IS Halmia | ||||||
16 Jun 2018 13:00 | FT | Kvarnby IK | 1 - 3 | 0 - 1 | Varbergs Gif | ||||||
16 Jun 2018 13:00 | FT | Vinbergs If | 4 - 1 | 3 - 1 | Hogaborgs Bk | ||||||
Sweden Div 2 Sodra Gotaland ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jun 2018 13:00 | FT | Ifo Bromolla If | 3 - 0 | 1 - 0 | Solvesborgs Goif | ||||||
16 Jun 2018 13:00 | FT | IFK Hassleholm | 1 - 2 | 1 - 0 | Asarums If Fk | ||||||
16 Jun 2018 13:00 | FT | Osterlen Ff | 1 - 0 | 0 - 0 | Nosaby If | ||||||
16 Jun 2018 14:00 | FT | Rappe Goif | 2 - 0 | 2 - 0 | Hassleholms If | ||||||
16 Jun 2018 14:00 | FT | Dalstorps If | 2 - 0 | 0 - 0 | Ifk Berga | ||||||
16 Jun 2018 15:00 | FT | Lindsdals IF | 0 - 4 | 0 - 1 | Raslatt SK | ||||||
Kazakhstan Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jun 2018 11:00 | FT | Baykonur | 3 - 3 | 2 - 1 | Okzhetpes | ||||||
16 Jun 2018 12:00 | FT | Zhetysu Ii | 3 - 1 | 1 - 1 | Altay Spor Kulubu | ||||||
16 Jun 2018 13:00 | FT | Kairat Academy | 5 - 3 | 2 - 2 | Taraz | ||||||
16 Jun 2018 13:00 | FT | Kaspyi Aktau | 0 - 1 | 0 - 1 | Ekibastuzets | ||||||
16 Jun 2018 13:00 | FT | Maktaaral | 5 - 2 | 3 - 1 | Bolat Temirtau | ||||||
16 Jun 2018 13:00 | FT | Tarlan Shymkent | 4 - 0 | 1 - 0 | Aktobe Zhas | ||||||
Chinese Football League Divison 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jun 2018 08:30 | FT | Fujian Transcend | 2 - 1 | 1 - 1 | Hebei Elite | ||||||
16 Jun 2018 08:30 | FT | Ningxia Qidongli | 1 - 3 | 1 - 2 | Qingdao Jonoon | ||||||
16 Jun 2018 08:30 | FT | Dalian Chanjoy | 2 - 1 | 0 - 0 | Inner Mongolia Caoshangfei | ||||||
16 Jun 2018 09:00 | FT | Anhui Hefei Guiguan | 0 - 3 | 0 - 0 | Shanghai Sunfun | ||||||
16 Jun 2018 09:00 | FT | Shenzhen Pengcheng | 3 - 0 | 1 - 0 | Kun Shan | ||||||
16 Jun 2018 09:00 | FT | Shenzhen Peng City | 0 - 1 | 0 - 1 | Fujian Tianxin | ||||||
16 Jun 2018 09:00 | FT | Shenyang Dongjin | 0 - 3 | 0 - 0 | Jilin Baijia | ||||||
16 Jun 2018 09:00 | FT | Shaanxi Chang an Athletic | 1 - 1 | 1 - 0 | Shenyang Urban | ||||||
16 Jun 2018 09:30 | FT | Hainan Boying Seamen | 0 - 0 | 0 - 0 | Lijiang FC | ||||||
16 Jun 2018 12:30 | FT | Jiangxi Beidamen | 2 - 2 | 1 - 0 | Hunan Billows | ||||||
16 Jun 2018 12:30 | FT | Baoding Rongda FC | 0 - 1 | 0 - 1 | Zibo Cuju | ||||||
16 Jun 2018 12:35 | FT | Nantong Zhiyun | 1 - 2 | 0 - 1 | Sichuan Longfor | ||||||
Thailand Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jun 2018 12:00 | FT | Trat Fc | 2 - 0 | 0 - 0 | Kasetsart University FC | ||||||
16 Jun 2018 13:00 | FT | Rayong | 0 - 0 | 0 - 0 | Thai Honda Fc | ||||||
16 Jun 2018 14:00 | FT | Khonkaen FC | 1 - 2 | 0 - 0 | Army United | ||||||
Australia FFA Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jun 2018 08:00 | FT | Gungahlin United | 2 - 3 | 1 - 2 | Canberra | ||||||
Macao Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jun 2018 11:30 | FT | Lai Chi | 0 - 5 | 0 - 4 | Sporting Macau | ||||||
16 Jun 2018 13:30 | FT | Hang Sai | 1 - 12 | 0 - 6 | Windsor Arch Ka I | ||||||
Canadian Premier Soccer League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jun 2018 02:00 | FT | Csc Mississauga | 1 - 1 | 0 - 0 | Real Mississauga Sc | ||||||
16 Jun 2018 23:30 | FT | Sc Waterloo | 1 - 3 | 0 - 0 | Vorkuta | ||||||
Ecuador Campeonato Serie B ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jun 2018 21:00 | Santo Domingo | ? - ? | ? - ? | Liga de Loja | |||||||
16 Jun 2018 21:00 | FT | Manta | 2 - 0 | 1 - 0 | Fuerza Amarilla | ||||||
16 Jun 2018 22:00 | FT | Olmedo Riobamba | 3 - 2 | 2 - 1 | Mushuc Runa | ||||||
Japan Football League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jun 2018 04:00 | FT | Mio Biwako Shiga | 3 - 4 | 2 - 2 | Honda | ||||||
Paraguay Division 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jun 2018 20:00 | FT | Sportivo Iteno | 0 - 0 | 0 - 0 | Sportivo Trinidense | ||||||
16 Jun 2018 20:00 | FT | Rubio Nu Asuncion | 2 - 0 | 1 - 0 | Resistencia Sc | ||||||
16 Jun 2018 22:00 | FT | 2 De Mayo | 1 - 0 | 1 - 0 | Fulgencio Yegros | ||||||
Myanmar National League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jun 2018 10:00 | FT | Shan United | 2 - 0 | 1 - 0 | Magway | ||||||
16 Jun 2018 10:00 | FT | Rakhine United | 1 - 1 | 0 - 0 | Yadanabon | ||||||
16 Jun 2018 10:30 | FT | Gospel For Asia Football Club | 4 - 0 | 3 - 0 | Mawyawadi | ||||||
South Australian Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jun 2018 06:30 | FT | Poet Adelarde Pirates | 3 - 0 | 1 - 0 | The Cove | ||||||
16 Jun 2018 06:30 | FT | Adelaide Blue Eagles | 5 - 0 | 2 - 0 | Modbury Jets | ||||||
16 Jun 2018 06:30 | FT | Salisbury United | 4 - 2 | 2 - 0 | Seaford Rangers | ||||||
16 Jun 2018 06:30 | FT | Noarlunga United | 1 - 1 | 0 - 0 | Adelaide Raiders SC | ||||||
16 Jun 2018 08:30 | FT | Western Strikers SC | 3 - 1 | 1 - 1 | Fulham United | ||||||
16 Jun 2018 08:30 | FT | Cumberland United | 1 - 1 | 0 - 0 | White City Woodville | ||||||
Australia New South Wales Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jun 2018 07:30 | FT | Hakoah Sydney | 2 - 2 | 0 - 1 | Sydney Olympic | ||||||
16 Jun 2018 08:00 | FT | Manly United | 2 - 3 | 1 - 1 | Marconi Stallions | ||||||
16 Jun 2018 10:45 | FT | Sydney FC U21 | 0 - 3 | 0 - 0 | Sydney United | ||||||
Australia New South Wales Northern Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jun 2018 05:30 | FT | Lambton Jarvis | 1 - 1 | 0 - 1 | Broadmeadow Magic | ||||||
16 Jun 2018 05:30 | FT | Lake Macquarie | 2 - 1 | 1 - 0 | Weston Workers | ||||||
TAS Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jun 2018 05:00 | FT | South Hobart | 7 - 0 | 5 - 0 | Clarence United | ||||||
16 Jun 2018 05:00 | FT | Hobart Olympia Warriors | 4 - 2 | 0 - 2 | Kingborough Lions | ||||||
16 Jun 2018 07:30 | FT | Northern Rangers | 0 - 4 | 0 - 2 | Launceston City | ||||||
Australian cloth ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jun 2018 08:30 | FT | Park Ridge | 0 - 8 | 0 - 3 | Moggill | ||||||
16 Jun 2018 08:30 | FT | North Star | 1 - 2 | 0 - 1 | Toowong | ||||||
16 Jun 2018 10:00 | FT | Pine Hills | 1 - 5 | 0 - 0 | St George Willawong | ||||||
Sweden Div 3 Mellersta ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jun 2018 12:00 | FT | Friska Viljor | 8 - 0 | 3 - 0 | Gallivare Malmbergets Ff | ||||||
16 Jun 2018 13:00 | FT | IFK Lulea | 0 - 2 | 0 - 2 | Hudiksvalls Forenade FF | ||||||
16 Jun 2018 13:00 | FT | Gottne If | 1 - 1 | 1 - 0 | IFK Ostersund | ||||||
16 Jun 2018 15:00 | FT | Ifk Timra | 2 - 2 | 0 - 1 | Taftea Ik | ||||||
16 Jun 2018 15:00 | FT | Ytterhogdal Ik | 3 - 0 | 1 - 0 | Ifk Umea | ||||||
Sweden Div 2 Ostra Gotaland ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
16 Jun 2018 13:00 | FT | Ifo Bromolla If | 3 - 0 | 1 - 0 | Solvesborgs Goif | ||||||
16 Jun 2018 13:00 | FT | IFK Hassleholm | 1 - 2 | 1 - 0 | Asarums If Fk | ||||||
16 Jun 2018 13:00 | FT | Osterlen Ff | 1 - 0 | 0 - 0 | Nosaby If | ||||||
16 Jun 2018 14:00 | FT | Rappe Goif | 2 - 0 | 2 - 0 | Hassleholms If | ||||||
16 Jun 2018 14:00 | FT | Dalstorps If | 2 - 0 | 0 - 0 | Ifk Berga | ||||||
16 Jun 2018 15:00 | FT | Lindsdals IF | 0 - 4 | 0 - 1 | Raslatt SK |
Σύνολο αγώνων: 236
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
Πρωταθλήματος (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...