αποτελέσματα ποδοσφαίρου 17-02-2021
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Ώρα | Minute | Εντός έδρας | Τελικά | Ημίχρονα | Εκτός έδρας | ανάλυση | |||||
English Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
17 Feb 2021 18:00 | FT | Burnley | 1 - 1 | 0 - 0 | Fulham | ||||||
17 Feb 2021 20:15 | FT | Everton | 1 - 3 | 1 - 1 | Manchester City | ||||||
England Championship ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
17 Feb 2021 19:00 | FT | Queens Park Rangers | 2 - 1 | 0 - 1 | Brentford | ||||||
17 Feb 2021 19:00 | FT | Swansea City | 1 - 0 | 0 - 0 | Nottingham Forest | ||||||
17 Feb 2021 19:00 | FT | Millwall | 2 - 0 | 1 - 0 | Birmingham | ||||||
17 Feb 2021 19:00 | FT | Coventry | 0 - 2 | 0 - 2 | Norwich City | ||||||
17 Feb 2021 19:45 | FT | Barnsley | 2 - 1 | 0 - 0 | Blackburn Rovers | ||||||
17 Feb 2021 20:15 | FT | AFC Bournemouth | 1 - 0 | 1 - 0 | Rotherham United | ||||||
Spanish La Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
17 Feb 2021 18:00 | FT | Levante | 1 - 1 | 1 - 1 | Atletico Madrid | ||||||
Spain Segunda Division B ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
17 Feb 2021 18:00 | FT | Leganes | 2 - 1 | 0 - 1 | Almeria | ||||||
French Ligue 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
17 Feb 2021 20:00 | FT | Marseille | 3 - 2 | 2 - 0 | Nice | ||||||
Portugal Primera Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
17 Feb 2021 21:45 | FT | Vitoria Guimaraes | 2 - 2 | 2 - 1 | SC Farense | ||||||
International Friendly ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
17 Feb 2021 06:00 | FT | Khatlon | 2 - 0 | 0 - 0 | Ravshan Kulob | ||||||
17 Feb 2021 06:30 | FT | Zenit-Izhevsk | 1 - 2 | 1 - 1 | Zvezda Perm | ||||||
17 Feb 2021 07:00 | FT | Arsenal Dzyarzhynsk | 3 - 0 | 1 - 0 | Isloch Minsk | ||||||
17 Feb 2021 07:30 | FT | FC Minsk | 2 - 1 | 1 - 1 | Smorgon FC | ||||||
17 Feb 2021 08:00 | FT | Baltika | 3 - 3 | 1 - 1 | Astana | ||||||
17 Feb 2021 08:30 | FT | Akron Togliatti | 0 - 2 | 0 - 0 | Kyzylzhar Petropavlovsk | ||||||
17 Feb 2021 08:30 | FT | Tekstilshchik Ivanovo | 2 - 0 | 0 - 0 | Krasnyy Sgafkst | ||||||
17 Feb 2021 09:00 | Dinamo Briansk | ? - ? | ? - ? | Spartak Nalchik | |||||||
17 Feb 2021 09:00 | Ural 2 | ? - ? | ? - ? | FK Kaluga | |||||||
17 Feb 2021 10:00 | Slavoj Vysehrad | ? - ? | ? - ? | Fk Graffin Vlasim | |||||||
17 Feb 2021 10:00 | FT | Hradec Kralove | 2 - 0 | 1 - 0 | Sparta Praha B | ||||||
17 Feb 2021 10:00 | FT | Pandurii | 1 - 1 | 0 - 1 | Viitorul Daesti | ||||||
17 Feb 2021 10:00 | FT | Esteghlal Dushanbe | 3 - 2 | 0 - 2 | Regar-TadAZ Tursunzoda | ||||||
17 Feb 2021 10:15 | FT | Isloch Minsk | 2 - 0 | 0 - 0 | Belshina Babruisk | ||||||
17 Feb 2021 11:00 | FT | Cartagena | 1 - 1 | 1 - 0 | CSKA Moscow | ||||||
17 Feb 2021 11:00 | FT | Volgar-Gazprom Astrachan | 0 - 0 | 0 - 0 | Fakel Voronezh | ||||||
17 Feb 2021 12:00 | FT | Riga Fc | 1 - 0 | 1 - 0 | Rodina Moskva | ||||||
17 Feb 2021 12:00 | FT | Rekord Bielsko | 0 - 4 | 0 - 2 | Garbarnia Krakow | ||||||
17 Feb 2021 12:00 | FT | Fk Rinija Gostivar | 0 - 1 | 0 - 1 | Drita | ||||||
17 Feb 2021 12:00 | FT | Uzbekistan | 0 - 3 | 0 - 1 | Shakhter Soligorsk | ||||||
17 Feb 2021 12:00 | FT | Ohrid 2004 | 2 - 0 | 2 - 0 | Vlazrimi Kicevo | ||||||
17 Feb 2021 13:00 | Males | ? - ? | ? - ? | Kamenica Sasa | |||||||
17 Feb 2021 13:00 | FT | Macedonia | 2 - 0 | 1 - 0 | Rabotnicki Skopje | ||||||
17 Feb 2021 13:00 | Lokomotiva Skopje | ? - ? | ? - ? | Tikves Kavadarci | |||||||
17 Feb 2021 13:00 | FT | Torpedo Zhodino | 2 - 1 | 1 - 0 | OTMK Olmaliq | ||||||
17 Feb 2021 13:30 | FT | Vpk Ahro Shevchenkivka | 0 - 1 | 0 - 1 | Ruh Brest | ||||||
17 Feb 2021 13:30 | FT | Chertanovo Moscow | 0 - 3 | 0 - 0 | Shukura Kobuleti | ||||||
17 Feb 2021 14:00 | FT | Torpedo Moscow | 2 - 1 | 1 - 0 | Astana | ||||||
17 Feb 2021 14:00 | FT | Tobol Kostanai | 0 - 2 | 0 - 1 | Dila Gori | ||||||
17 Feb 2021 14:00 | FT | Chayka K Sr | 1 - 3 | 0 - 1 | Kairat Almaty | ||||||
17 Feb 2021 14:00 | Nữ Serbia | ? - ? | ? - ? | Nữ Ấn Độ | |||||||
17 Feb 2021 14:30 | FT | Tekstilshchik Ivanovo | 0 - 0 | 0 - 0 | Gazovik Orenburg | ||||||
17 Feb 2021 15:00 | FT | Murcia | 0 - 1 | 0 - 0 | CSKA Moscow | ||||||
17 Feb 2021 15:00 | FT | Legia Warszawa B | 5 - 3 | 2 - 1 | Radomiak Radom | ||||||
17 Feb 2021 17:00 | FT | Kp Calisia Kalisz | 3 - 0 | 2 - 0 | Sokol Aleksandrow Lodzki | ||||||
17 Feb 2021 17:00 | Bk Astrio | ? - ? | ? - ? | Varbergs BoIS FC | |||||||
17 Feb 2021 18:00 | Nữ Nauy | ? - ? | ? - ? | Nữ Thụy Sĩ | |||||||
17 Feb 2021 18:00 | Raufoss | ? - ? | ? - ? | Moss | |||||||
17 Feb 2021 20:10 | Nữ Pháp | ? - ? | ? - ? | Nữ Iceland | |||||||
17 Feb 2021 21:00 | FT | Colo Colo | 1 - 0 | 1 - 0 | Universidad de Concepcion | ||||||
Belgium Jupiler League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
17 Feb 2021 16:00 | FT | Beveren | 1 - 0 | 1 - 0 | AS Eupen | ||||||
17 Feb 2021 18:00 | Oostende | ? - ? | ? - ? | Genk | |||||||
Scotland Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
17 Feb 2021 18:00 | FT | St Mirren | 1 - 1 | 0 - 0 | Hamilton FC | ||||||
17 Feb 2021 18:00 | FT | Celtic | 1 - 0 | 1 - 0 | Aberdeen | ||||||
Brasil Serie A ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
17 Feb 2021 22:00 | FT | Santos | 1 - 0 | 0 - 0 | Corinthians Paulista | ||||||
17 Feb 2021 22:30 | FT | Coritiba | 1 - 0 | 0 - 0 | Palmeiras | ||||||
Champions League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
17 Feb 2021 20:00 | FT | Porto | 2 - 1 | 1 - 0 | Juventus | ||||||
17 Feb 2021 20:00 | FT | Sevilla | 2 - 3 | 1 - 3 | Borussia Dortmund | ||||||
Republic Gambrinus Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
17 Feb 2021 13:00 | FT | Slovan Liberec | 1 - 0 | 0 - 0 | Zlin | ||||||
England Divison 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
17 Feb 2021 17:30 | FT | Wigan Athletic | 0 - 5 | 0 - 2 | Hull City | ||||||
17 Feb 2021 19:00 | FT | Doncaster Rovers | 0 - 1 | 0 - 1 | Accrington Stanley | ||||||
Switzerland National Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
17 Feb 2021 17:15 | FT | Lugano | 1 - 1 | 1 - 0 | Servette | ||||||
17 Feb 2021 17:15 | FT | St. Gallen | 2 - 1 | 0 - 1 | Luzern | ||||||
Netherlands Amstel Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
17 Feb 2021 15:30 | FT | NEC Nijmegen | 1 - 1 | 0 - 1 | VVV Venlo | ||||||
17 Feb 2021 17:45 | FT | SC Heerenveen | 4 - 3 | 1 - 0 | Feyenoord Rotterdam | ||||||
Liga de Honora ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
17 Feb 2021 15:00 | FT | CD Cova Piedade | 1 - 1 | 1 - 0 | Vilafranquense | ||||||
Australia League A ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
17 Feb 2021 08:05 | Melbourne Victory FC | ? - ? | ? - ? | Wellington Phoenix | |||||||
French Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
17 Feb 2021 12:30 | FT | Sable-sur-Sarthe | 1 - 4 | 0 - 2 | Saumur OL. | ||||||
Thailand ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
17 Feb 2021 11:00 | FT | Suphanburi FC | 2 - 3 | 1 - 2 | Bangkok United FC | ||||||
17 Feb 2021 11:00 | FT | Samut Prakan City | 4 - 2 | 4 - 2 | Muang Thong United | ||||||
17 Feb 2021 11:30 | FT | Bangkok Glass Pathum | 2 - 1 | 1 - 1 | Port | ||||||
17 Feb 2021 12:00 | FT | Sukhothai | 2 - 4 | 1 - 0 | Trat Fc | ||||||
Serbia ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
17 Feb 2021 12:00 | FT | Indjija | 1 - 0 | 0 - 0 | Mladost Lucani | ||||||
17 Feb 2021 12:00 | FT | FK Javor Ivanjica | 0 - 1 | 0 - 1 | Partizan Belgrade | ||||||
17 Feb 2021 15:00 | FT | Backa Backa Palanka | 0 - 2 | 0 - 1 | Proleter Novi Sad | ||||||
17 Feb 2021 15:00 | FT | Novi Pazar | 3 - 1 | 1 - 1 | Radnicki Nis | ||||||
17 Feb 2021 15:00 | FT | Radnik Surdulica | 2 - 1 | 2 - 1 | FK Napredak Krusevac | ||||||
17 Feb 2021 15:00 | FT | Vojvodina | 2 - 0 | 0 - 0 | FK Vozdovac Beograd | ||||||
17 Feb 2021 17:00 | FT | FK Metalac Gornji Milanovac | 3 - 0 | 1 - 0 | Spartak Subotica | ||||||
17 Feb 2021 17:00 | Crvena Zvezda | ? - ? | ? - ? | Macva Sabac | |||||||
Croatia ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
17 Feb 2021 15:59 | FT | Hnk Gorica | 0 - 0 | 0 - 0 | NK Rijeka | ||||||
Egypt Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
17 Feb 2021 12:30 | FT | El Mokawloon | 0 - 1 | 0 - 1 | Aswan | ||||||
17 Feb 2021 15:00 | FT | Ceramica Cleopatra | 1 - 1 | 0 - 1 | Ittihad Alexandria | ||||||
17 Feb 2021 15:00 | FT | El Entag El Harby | 0 - 1 | 0 - 1 | Ghazl El Mahallah | ||||||
17 Feb 2021 17:30 | FT | El Zamalek | 2 - 1 | 0 - 0 | El Ismaily | ||||||
Slovenia Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
17 Feb 2021 14:00 | FT | NK Aluminij | 1 - 0 | 0 - 0 | NK Publikum Celje | ||||||
Morocco Super League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
17 Feb 2021 18:30 | FT | Forces Armee Royales | 1 - 1 | 1 - 0 | RCA Raja Casablanca Atlhletic | ||||||
South Africa Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
17 Feb 2021 13:00 | FT | Kaizer Chiefs FC | 1 - 2 | 0 - 1 | AmaZulu | ||||||
17 Feb 2021 15:00 | FT | Mamelodi Sundowns | 2 - 0 | 0 - 0 | Baroka | ||||||
El Salvador Primera Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
17 Feb 2021 21:00 | FT | Atletico Marte | 1 - 3 | 1 - 0 | Santa Tecla | ||||||
17 Feb 2021 21:15 | FT | CD FAS | 4 - 1 | 3 - 0 | Sonsonate | ||||||
17 Feb 2021 21:30 | FT | Municipal Limeno | 1 - 1 | 0 - 0 | Luis Angel Firpo | ||||||
17 Feb 2021 21:30 | FT | Aguila | 3 - 1 | 1 - 1 | Jocoro | ||||||
Honduras Liga Nacional ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
17 Feb 2021 01:15 | FT | Honduras Progreso | 1 - 1 | 0 - 1 | Marathon | ||||||
17 Feb 2021 21:00 | FT | Real Sociedad Tocoa | 1 - 1 | 1 - 0 | Real De Minas | ||||||
17 Feb 2021 23:15 | FT | CD Vida | 2 - 2 | 1 - 1 | Platense | ||||||
Colombia Copa Mustang ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
17 Feb 2021 01:00 | FT | Deportiva Once Caldas | 0 - 1 | 0 - 0 | Atletico Nacional | ||||||
17 Feb 2021 19:00 | FT | Atletico Bucaramanga | 2 - 0 | 1 - 0 | Deportivo Pereira | ||||||
17 Feb 2021 21:00 | FT | Aguilas Doradas | 1 - 1 | 1 - 0 | Envigado | ||||||
17 Feb 2021 23:05 | FT | Dep.Independiente Medellin | 1 - 0 | 1 - 0 | Boyaca Chico | ||||||
Scotland Championship ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
17 Feb 2021 18:30 | FT | Inverness C.T. | 0 - 1 | 0 - 0 | Queen of South | ||||||
Colombia Copa Premier ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
17 Feb 2021 23:30 | FT | Real Santander | 2 - 2 | 0 - 1 | Atletico Huila | ||||||
Spanish Segunda Division B Grupo 4 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
17 Feb 2021 15:00 | Numancia | ? - ? | ? - ? | Cultural Leonesa | |||||||
17 Feb 2021 16:00 | FT | Barakaldo CF | 1 - 0 | 0 - 0 | Sd Laredo | ||||||
17 Feb 2021 16:00 | FT | UD Merida | 0 - 0 | 0 - 0 | Villarrubia Cf | ||||||
17 Feb 2021 16:00 | FT | Recreativo Huelva | 2 - 3 | 0 - 1 | Cadiz B | ||||||
17 Feb 2021 17:00 | FT | Andorra CF | 1 - 2 | 1 - 1 | Ue Cornella | ||||||
17 Feb 2021 17:45 | FT | AE Prat | 2 - 2 | 0 - 0 | Barcelona B | ||||||
17 Feb 2021 18:00 | Leioa | ? - ? | ? - ? | Arenas Club De Getxo | |||||||
Tunisia Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
17 Feb 2021 13:00 | FT | J.s. Kairouanaise | 0 - 3 | 0 - 0 | Esperance Sportive de Tunis | ||||||
Turkiye 3. Lig B Yukselme ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
17 Feb 2021 09:00 | FT | Vestel Manisaspor | 2 - 2 | 0 - 1 | Payas BS 1975 | ||||||
17 Feb 2021 10:00 | 1877 Alemdaspor | ? - ? | ? - ? | Belediye Derincespor | |||||||
17 Feb 2021 10:00 | Ankara Adliyespor | ? - ? | ? - ? | Fatsa Belediyespor | |||||||
17 Feb 2021 10:00 | FT | Artvin Hopaspor | 0 - 0 | 0 - 0 | Diyarbakirspor | ||||||
17 Feb 2021 10:00 | FT | Kizilcabolukspor | 0 - 1 | 0 - 0 | Kemer Tekirova Spor | ||||||
17 Feb 2021 10:00 | FT | Yeilyurt Belediyespor | 1 - 0 | 0 - 0 | Edirnespor Genclik | ||||||
17 Feb 2021 10:00 | FT | Nevsehirspor Genclik | 1 - 2 | 1 - 1 | Ofspor | ||||||
17 Feb 2021 10:00 | FT | Ceyhanspor | 2 - 1 | 0 - 1 | Yimpas Yozgatspor | ||||||
17 Feb 2021 10:00 | FT | Iskenderunspor | 1 - 0 | 0 - 0 | Sanger | ||||||
17 Feb 2021 10:00 | FT | Fethiyespor | 3 - 1 | 2 - 1 | Tekirdagspor | ||||||
17 Feb 2021 10:00 | FT | Kahta 02 Spor | 1 - 3 | 1 - 1 | Darica Genclerbirligi | ||||||
17 Feb 2021 10:00 | FT | Kutahyaspor | 2 - 0 | 1 - 0 | Agri 1970 Spor | ||||||
17 Feb 2021 10:00 | FT | Mardin Bb | 1 - 0 | 0 - 0 | Nazillispor | ||||||
17 Feb 2021 10:00 | FT | Yomraspor | 1 - 1 | 0 - 1 | Karaman Belediyespor | ||||||
17 Feb 2021 10:00 | FT | Catalca Spor | 1 - 1 | 0 - 0 | Arhavispor | ||||||
17 Feb 2021 10:00 | FT | Cizrespor | 1 - 1 | 0 - 1 | Carsambaspor | ||||||
17 Feb 2021 10:00 | FT | Elazig Belediyespor | 2 - 0 | 1 - 0 | Karsiyaka | ||||||
17 Feb 2021 10:00 | FT | Erbaaspor S | 1 - 0 | 0 - 0 | Hacettepe 1945 | ||||||
17 Feb 2021 10:00 | Erokspor | ? - ? | ? - ? | Icel Idman Yurdu | |||||||
17 Feb 2021 10:00 | Golcukspor | ? - ? | ? - ? | Batman Petrolspor | |||||||
17 Feb 2021 10:00 | FT | Ispartaspor | 0 - 0 | 0 - 0 | Sile Yildizspor | ||||||
17 Feb 2021 10:00 | FT | Yalovaspor | 1 - 1 | 0 - 0 | Somaspor | ||||||
17 Feb 2021 10:00 | FT | Yeni Orduspor | 1 - 0 | 0 - 0 | Adiyamanspor | ||||||
17 Feb 2021 10:00 | FT | Aksarayspor | 2 - 0 | 1 - 0 | Turk Metal Kirikkale | ||||||
17 Feb 2021 10:00 | Bergama Belediyespor | ? - ? | ? - ? | Modafenspor | |||||||
17 Feb 2021 10:00 | FT | Yldrm Belediyesispor | 1 - 0 | 1 - 0 | Bayrampasaspor | ||||||
17 Feb 2021 10:00 | FT | Duzcespor | 3 - 0 | 0 - 0 | Silivrispor | ||||||
17 Feb 2021 10:00 | FT | Kelkit Belediye Hurriyet | 2 - 1 | 0 - 0 | Muglaspor | ||||||
17 Feb 2021 10:00 | Sultanbeyli | ? - ? | ? - ? | Kozan Bldspor | |||||||
Greece Super League 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
17 Feb 2021 11:30 | FT | Doxa Dramas | 2 - 1 | 1 - 0 | Ionikos | ||||||
17 Feb 2021 12:45 | FT | Ierapetra | 0 - 1 | 0 - 1 | Ergotelis | ||||||
17 Feb 2021 13:00 | FT | Giorgos Karaiskakis | 1 - 0 | 1 - 0 | Trikala | ||||||
17 Feb 2021 13:00 | FT | PAE Levadiakos | 0 - 0 | 0 - 0 | Apollon Larissas | ||||||
17 Feb 2021 13:00 | FT | Kissamikos | 0 - 0 | 0 - 0 | Panahaiki-2005 | ||||||
17 Feb 2021 13:30 | FT | Diagoras Rodos | 1 - 0 | 0 - 0 | Xanthi | ||||||
Luxembourg National Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
17 Feb 2021 19:00 | FT | Progres Niedercorn | 2 - 5 | 1 - 4 | Swift Hesperange | ||||||
17 Feb 2021 19:00 | FT | Hamm Rm Benfica | 1 - 2 | 1 - 1 | F91 Dudelange | ||||||
England Divison 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
17 Feb 2021 17:00 | FT | Mansfield Town | 2 - 3 | 0 - 0 | Bolton Wanderers | ||||||
Thailand Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
17 Feb 2021 10:00 | FT | Jl Chiangmai United | 3 - 0 | 1 - 0 | Kasetsart University FC | ||||||
17 Feb 2021 10:00 | FT | Samut Sakhon | 1 - 1 | 1 - 0 | Sisaket | ||||||
17 Feb 2021 11:00 | FT | Khonkaen FC | 1 - 2 | 0 - 2 | Ranong United | ||||||
17 Feb 2021 11:00 | FT | Ayutthaya Fc | 1 - 1 | 0 - 0 | Nong Bua Pitchaya | ||||||
17 Feb 2021 11:00 | FT | Uthai Thani Forest | 1 - 3 | 1 - 1 | Khonkaen United | ||||||
17 Feb 2021 11:00 | FT | Customs Department FC | 1 - 0 | 1 - 0 | Udon Thani | ||||||
17 Feb 2021 12:00 | FT | Chainat FC | 3 - 3 | 1 - 2 | Nakhon Pathom FC | ||||||
17 Feb 2021 12:00 | FT | Navy | 2 - 2 | 1 - 0 | Chiangmai Fc | ||||||
17 Feb 2021 12:00 | FT | Lampang Fc | 0 - 1 | 0 - 1 | Phrae United | ||||||
German 3. Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
17 Feb 2021 18:00 | Saarbrucken | ? - ? | ? - ? | Fsv Zwickau | |||||||
Saudi Arabia Professional League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
17 Feb 2021 12:55 | FT | Al-Raed | 1 - 3 | 1 - 1 | Al Wehda Mecca | ||||||
17 Feb 2021 13:05 | FT | Abha | 1 - 2 | 1 - 1 | Al Baten | ||||||
17 Feb 2021 15:25 | FT | Al Shabab Ksa | 1 - 2 | 1 - 0 | Al-Fath | ||||||
17 Feb 2021 17:20 | FT | Al Ahli Jeddah | 1 - 1 | 0 - 1 | Al Ain Ksa | ||||||
Saudi Arabia Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
17 Feb 2021 12:45 | FT | Al Draih | 1 - 2 | 0 - 2 | Al Sahel | ||||||
17 Feb 2021 12:50 | FT | Al Feiha | 1 - 0 | 0 - 0 | Al Kawkab | ||||||
17 Feb 2021 13:00 | FT | Al Jabalain | 3 - 1 | 3 - 1 | Jeddah | ||||||
17 Feb 2021 13:00 | FT | Najran | 0 - 1 | 0 - 0 | Al Shoalah | ||||||
17 Feb 2021 15:10 | FT | Al Khaleej Club | 2 - 1 | 2 - 1 | Al Nojoom | ||||||
India Super League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
17 Feb 2021 14:00 | FT | Goa | 3 - 1 | 2 - 1 | Delhi Dynamos | ||||||
Switzerland Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
17 Feb 2021 16:30 | FT | Winterthur | 6 - 2 | 2 - 0 | Basel | ||||||
England Johnstone's Paint Trophy ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
17 Feb 2021 18:00 | FT | Sunderland | 1 - 1 | 0 - 0 | Lincoln City | ||||||
Bahrain Division 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
17 Feb 2021 15:15 | FT | Bahrain Sc | 1 - 0 | 1 - 0 | Al Ittihad Bhr | ||||||
17 Feb 2021 15:15 | FT | Isa Town | 1 - 2 | 1 - 0 | Al Khaldiya | ||||||
17 Feb 2021 15:15 | FT | Sitra | 0 - 0 | 0 - 0 | Al-shabbab | ||||||
Italy C1A ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
17 Feb 2021 11:30 | FT | Olbia | 2 - 3 | 1 - 0 | Piacenza | ||||||
17 Feb 2021 11:30 | FT | Novara | 1 - 1 | 1 - 0 | Livorno | ||||||
17 Feb 2021 14:00 | Giana | ? - ? | ? - ? | Pro Sesto | |||||||
17 Feb 2021 14:00 | FT | Grosseto | 1 - 1 | 1 - 0 | Alessandria | ||||||
17 Feb 2021 14:00 | FT | Lucchese | 1 - 2 | 0 - 2 | Pro Patria | ||||||
17 Feb 2021 14:00 | FT | Renate Ac | 0 - 2 | 0 - 2 | Albinoleffe | ||||||
17 Feb 2021 16:30 | FT | Calcio Lecco | 0 - 0 | 0 - 0 | Pontedera | ||||||
17 Feb 2021 16:30 | FT | Us Pergolettese | 1 - 2 | 0 - 1 | Como | ||||||
17 Feb 2021 16:30 | FT | Pistoiese | 0 - 2 | 0 - 0 | Carrarese | ||||||
Italy C1B ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
17 Feb 2021 14:00 | FT | Fano Calcio | 1 - 2 | 1 - 0 | Cesena | ||||||
17 Feb 2021 14:00 | FT | Perugia | 4 - 0 | 1 - 0 | Legnago Salus | ||||||
17 Feb 2021 14:00 | FT | Sambenedettese | 1 - 3 | 0 - 2 | Imolese | ||||||
17 Feb 2021 14:00 | FT | Usd Virtus Verona | 1 - 1 | 0 - 0 | Ravenna | ||||||
17 Feb 2021 16:30 | FT | Carpi | 0 - 0 | 0 - 0 | Sudtirol | ||||||
17 Feb 2021 16:30 | FT | Padova | 2 - 0 | 1 - 0 | Arezzo | ||||||
17 Feb 2021 16:30 | FT | Triestina | 3 - 2 | 0 - 2 | Vis Pesaro | ||||||
Italy C1C ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
17 Feb 2021 14:00 | FT | Teramo | 1 - 3 | 1 - 2 | As Calcio Potenza | ||||||
17 Feb 2021 14:00 | FT | Ternana | 5 - 1 | 3 - 1 | Catania | ||||||
17 Feb 2021 14:00 | FT | Turris Neapolis | 1 - 2 | 1 - 1 | Palermo | ||||||
17 Feb 2021 14:00 | FT | Virtus Francavilla | 0 - 0 | 0 - 0 | Paganese | ||||||
17 Feb 2021 14:00 | FT | Bisceglie 1913 | 1 - 0 | 0 - 0 | Viterbese | ||||||
17 Feb 2021 16:30 | FT | Catanzaro | 0 - 3 | 0 - 0 | Us Casertana 1908 | ||||||
17 Feb 2021 19:30 | FT | Bari | 1 - 0 | 0 - 0 | Ss Monopoli 1966 | ||||||
17 Feb 2021 19:30 | FT | Avellino | 4 - 0 | 2 - 0 | Foggia | ||||||
Chile Primera Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
17 Feb 2021 21:00 | FT | Colo Colo | 1 - 0 | 1 - 0 | Universidad de Concepcion | ||||||
Brazil Campeonato Carioca ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
17 Feb 2021 18:30 | FT | Americano Rj | 1 - 3 | 0 - 1 | Nova Iguacu | ||||||
17 Feb 2021 18:30 | FT | Cabofriense Rj | 2 - 1 | 1 - 1 | Sampaio Correa Rj | ||||||
17 Feb 2021 18:30 | FT | America Rj | 4 - 4 | 3 - 1 | Friburguense Rj | ||||||
Mexico Primera Divison A ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
17 Feb 2021 01:05 | FT | Pumas Tabasco | 0 - 0 | 0 - 0 | Cimarrones De Sonora | ||||||
17 Feb 2021 03:05 | FT | Correcaminos Uat | 0 - 2 | 0 - 0 | Leones Univ Guadalajara | ||||||
17 Feb 2021 23:00 | FT | Celaya | 4 - 0 | 2 - 0 | Cancun | ||||||
Angola Girabola League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
17 Feb 2021 14:00 | FT | Ferroviario Do Huambo | 0 - 0 | 0 - 0 | Progresso Sambizanga | ||||||
17 Feb 2021 14:00 | FT | Cuando Cubango | 0 - 0 | 0 - 0 | Recreativo Caala | ||||||
17 Feb 2021 14:00 | FT | Recreativo Libolo | 1 - 2 | 0 - 1 | Baixa De Kassange | ||||||
17 Feb 2021 14:30 | FT | Sporting Cabinda | 3 - 0 | 3 - 0 | Petro Atletico De Luanda | ||||||
17 Feb 2021 14:30 | FT | Desportivo Huila | 1 - 0 | 0 - 0 | Wiliete | ||||||
17 Feb 2021 14:30 | FT | Interclube Luanda | 2 - 2 | 1 - 0 | Sagrada Esperanca | ||||||
17 Feb 2021 15:59 | FT | Primeiro 1 De Agosto | 2 - 0 | 0 - 0 | Academica Lobito | ||||||
Malta Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
17 Feb 2021 15:59 | FT | Senglea Athletic | 1 - 3 | 1 - 1 | Lija Athletic | ||||||
17 Feb 2021 17:30 | FT | Birkirkara FC | 2 - 0 | 1 - 0 | Valletta FC | ||||||
17 Feb 2021 20:00 | FT | Gudja United | 0 - 1 | 0 - 0 | Mosta | ||||||
Australia West Premier Bam Creative Night Series ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
17 Feb 2021 10:30 | FT | Gwelup Croatia Sc | 7 - 0 | 2 - 0 | ECU Joondalup | ||||||
17 Feb 2021 10:30 | FT | Armadale | 2 - 0 | 1 - 0 | Floreat Athena | ||||||
17 Feb 2021 12:30 | FT | Sorrento | 1 - 1 | 0 - 1 | Balcatta | ||||||
17 Feb 2021 12:30 | FT | Bayswater City | 1 - 1 | 0 - 1 | Perth SC | ||||||
Bangladesh Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
17 Feb 2021 09:00 | FT | Mohammedan Dhaka | 2 - 0 | 1 - 0 | Rahmatgonj Mfs | ||||||
17 Feb 2021 09:30 | FT | Muktijoddha Skc | 1 - 0 | 1 - 0 | Bangladesh Police | ||||||
17 Feb 2021 12:00 | FT | Abahani Chittagong | 1 - 0 | 0 - 0 | Brothers Union | ||||||
Italy Serie D ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
17 Feb 2021 13:30 | FT | Forli | 2 - 0 | 1 - 0 | Correggese Calcio | ||||||
17 Feb 2021 13:30 | FT | Ac Legnano | 0 - 1 | 0 - 0 | A.S. Varese | ||||||
Spanish Bizkaia-Tercera Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
17 Feb 2021 18:30 | FT | Edmf Churra | 0 - 1 | 0 - 1 | Aguilas CF | ||||||
17 Feb 2021 19:00 | FT | Rcd Carabanchel | 1 - 1 | 1 - 0 | Parla | ||||||
Germany Regionalliga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
17 Feb 2021 13:00 | Tsv Steinbach Haiger | ? - ? | ? - ? | Stuttgart Amateure | |||||||
17 Feb 2021 13:00 | FT | Stuttgart Amateure | 2 - 0 | 1 - 0 | Tsv Steinbach Haiger | ||||||
Primera Division de Uruguay ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
17 Feb 2021 13:00 | FT | Ca River Plate | 1 - 1 | 1 - 1 | Ca Rentistas | ||||||
17 Feb 2021 20:00 | FT | Liverpool P. | 2 - 1 | 1 - 0 | Wanderers FC | ||||||
17 Feb 2021 22:30 | FT | Cerro Largo | 1 - 1 | 0 - 1 | CA Penarol | ||||||
Syrian League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
17 Feb 2021 12:00 | FT | Al Wathba Homs | 1 - 1 | 0 - 1 | Al-Wahda Damascus | ||||||
Croatia 2 HNL ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
17 Feb 2021 14:00 | FT | Medjimurje | 2 - 2 | 1 - 1 | Radnik Sesvete | ||||||
Cyprus 2 Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
17 Feb 2021 13:00 | FT | Asil Lysi | 1 - 0 | 1 - 0 | Akritas Chloraka | ||||||
17 Feb 2021 13:00 | FT | Alki Oroklini | 2 - 0 | 0 - 0 | AE Zakakiou | ||||||
South Africa First League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
17 Feb 2021 13:30 | FT | Jomo Cosmos | 0 - 0 | 0 - 0 | Jdr Stars | ||||||
17 Feb 2021 13:30 | FT | Real Kings | 1 - 0 | 1 - 0 | Bizana Pondo Chiefs | ||||||
17 Feb 2021 13:30 | FT | Steenberg United | 1 - 1 | 1 - 0 | Pretoria Univ | ||||||
17 Feb 2021 13:30 | FT | Ts Sporting | 0 - 1 | 0 - 0 | Free State Stars | ||||||
17 Feb 2021 13:30 | FT | Uthongathi | 1 - 1 | 1 - 0 | Polokwane City | ||||||
Brazil Campeonato Cearense Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
17 Feb 2021 18:30 | FT | Barbalha | 0 - 2 | 0 - 1 | Icasa(CE) | ||||||
17 Feb 2021 18:30 | FT | Crato Por | 0 - 1 | 0 - 1 | Guarany Ce | ||||||
17 Feb 2021 18:30 | FT | Pacajus Ce | 1 - 0 | 1 - 0 | Ferroviario Ce | ||||||
17 Feb 2021 18:30 | FT | Caucaia | 0 - 3 | 0 - 1 | Uniclinic Atletico Cearense Ce | ||||||
Sudan Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
17 Feb 2021 14:30 | FT | Hilal Al Fasher | 0 - 0 | 0 - 0 | Al Shorta Algadarf | ||||||
17 Feb 2021 14:45 | FT | Hilal Al Sahel | 0 - 2 | 0 - 0 | Al Hilal Omdurman | ||||||
17 Feb 2021 16:50 | FT | Merreikh El Fasher | 0 - 1 | 0 - 0 | Khartoum Al Watani | ||||||
17 Feb 2021 17:30 | FT | Hay Al Wadi | 1 - 0 | 1 - 0 | Ahli Al Khartoum |
Σύνολο αγώνων: 249
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Πρωταθλήματος (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...