αποτελέσματα ποδοσφαίρου 21-02-2017
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Ώρα | Minute | Εντός έδρας | Τελικά | Ημίχρονα | Εκτός έδρας | ανάλυση | |||||
England Championship ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
21 Feb 2017 19:45 | FT | Derby County | 0 - 0 | 0 - 0 | Burton Albion FC | ||||||
21 Feb 2017 19:45 | FT | Queens Park Rangers | 2 - 1 | 1 - 1 | Wigan Athletic | ||||||
21 Feb 2017 19:45 | FT | Sheffield Wed | 1 - 2 | 0 - 2 | Brentford | ||||||
21 Feb 2017 19:45 | FT | Huddersfield Town | 1 - 0 | 0 - 0 | Reading | ||||||
French Ligue 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
21 Feb 2017 17:30 | FT | Caen | 1 - 0 | 1 - 0 | Nancy | ||||||
French Ligue 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
21 Feb 2017 17:30 | FT | Strasbourg | 4 - 2 | 1 - 2 | Tours FC | ||||||
International Friendly ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
21 Feb 2017 08:15 | FT | Sochi | 0 - 2 | 0 - 0 | Krasnodar II | ||||||
21 Feb 2017 11:00 | FT | Belshina Babruisk | 1 - 0 | 0 - 0 | Fk Orsha | ||||||
21 Feb 2017 11:00 | FT | Kongsvinger | 1 - 2 | 1 - 2 | Seongnam FC | ||||||
21 Feb 2017 11:15 | FT | Liepajas Metalurgs | 3 - 0 | 1 - 0 | Utenis Utena | ||||||
21 Feb 2017 13:00 | FT | Arsenal Tula | 0 - 0 | 0 - 0 | Astana | ||||||
21 Feb 2017 13:00 | FT | Serbia U19 | 3 - 1 | 3 - 0 | Bulgaria U19 | ||||||
21 Feb 2017 13:00 | FT | Đảo Síp U17 | 1 - 1 | 0 - 0 | Hy Lạp U17 | ||||||
21 Feb 2017 13:15 | FT | FK Tyumen | 2 - 1 | 0 - 1 | Volgar-Gazprom Astrachan | ||||||
21 Feb 2017 13:30 | FT | Italy U17 | 0 - 2 | 0 - 0 | Áo U17 | ||||||
21 Feb 2017 14:00 | FT | Lillestrom | 2 - 0 | 0 - 0 | Tromso IL | ||||||
21 Feb 2017 14:00 | FT | Gazovik Orenburg | 1 - 1 | 0 - 0 | Dynamo Moscow | ||||||
21 Feb 2017 15:00 | FT | Stromsgodset | 0 - 0 | 0 - 0 | Hebei Hx Xingfu | ||||||
21 Feb 2017 15:00 | FT | FK Pohronie | 1 - 0 | 1 - 0 | Mfk Lokomotiva Zvolen | ||||||
21 Feb 2017 15:30 | FT | Hobro I.K. | 1 - 1 | 1 - 0 | Beijing Guoan | ||||||
21 Feb 2017 15:59 | FT | Mordovia Saransk | 0 - 1 | 0 - 0 | Fakel Voronezh | ||||||
21 Feb 2017 15:59 | FT | Suduva | 2 - 1 | 0 - 1 | Riga Fc | ||||||
21 Feb 2017 17:00 | FT | Sarpsborg 08 FF | 0 - 0 | 0 - 0 | Rubin Kazan | ||||||
21 Feb 2017 17:00 | FT | Gjovik Ff | 0 - 5 | 0 - 3 | Elverum | ||||||
21 Feb 2017 18:15 | Bognor Regis Town | ? - ? | ? - ? | Crawley Town | |||||||
Champions League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
21 Feb 2017 19:45 | FT | Manchester City | 5 - 3 | 1 - 2 | Monaco | ||||||
21 Feb 2017 19:45 | FT | Bayer Leverkusen | 2 - 4 | 0 - 2 | Atletico Madrid | ||||||
England Divison 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
21 Feb 2017 19:45 | FT | Gillingham | 2 - 2 | 2 - 1 | AFC Wimbledon | ||||||
21 Feb 2017 19:45 | FT | Millwall | 0 - 0 | 0 - 0 | Chesterfield | ||||||
21 Feb 2017 19:45 | FT | Charlton Athletic | 0 - 1 | 0 - 1 | Oxford United | ||||||
21 Feb 2017 19:45 | FT | Peterborough United | 1 - 4 | 0 - 1 | Southend United | ||||||
AFC CUP ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
21 Feb 2017 09:00 | FT | Dordoi-Dynamo Naryn | 1 - 0 | 0 - 0 | Khosilot Parkhar | ||||||
21 Feb 2017 11:00 | FT | Hà Nội | 1 - 1 | 0 - 0 | Ceres | ||||||
21 Feb 2017 11:00 | FT | Club Valencia | 1 - 1 | 0 - 1 | Mohun Bagan | ||||||
21 Feb 2017 11:30 | FT | Tampines Rovers FC | 2 - 1 | 0 - 0 | Felda United FC | ||||||
21 Feb 2017 11:30 | FT | Global FC | 1 - 0 | 1 - 0 | Magway | ||||||
21 Feb 2017 12:45 | FT | Johor FC | 3 - 0 | 2 - 0 | Boeung Ket Angkor | ||||||
21 Feb 2017 15:00 | FT | Saham | 3 - 2 | 2 - 1 | Al-Muharraq | ||||||
21 Feb 2017 15:59 | FT | Al Wihdat Amman | 1 - 0 | 0 - 0 | Al-Nejmeh | ||||||
AFC Champions League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
21 Feb 2017 08:00 | FT | Western Sydney | 0 - 4 | 0 - 0 | Urawa Red Diamonds | ||||||
21 Feb 2017 10:00 | FT | Brisbane Roar FC | 0 - 0 | 0 - 0 | Muang Thong United | ||||||
21 Feb 2017 10:00 | FT | Kashima Antlers | 2 - 0 | 0 - 0 | Ulsan Hyundai Horang-i | ||||||
21 Feb 2017 10:30 | FT | Seoul | 0 - 1 | 0 - 0 | Shanghai East Asia FC | ||||||
21 Feb 2017 15:00 | FT | Persepolis | 1 - 1 | 0 - 0 | Al Hilal | ||||||
21 Feb 2017 15:15 | FT | Al Rayyan | 2 - 1 | 1 - 1 | Al Wehda UAE | ||||||
21 Feb 2017 15:15 | FT | Al Ain | 1 - 1 | 0 - 0 | Zob Ahan | ||||||
21 Feb 2017 17:15 | FT | Al Ahli Jeddah | 2 - 0 | 1 - 0 | Kuruvchi Bunyodkor | ||||||
Malaysia Super League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
21 Feb 2017 13:00 | FT | Kelantan FA | 0 - 2 | 0 - 0 | Melaka United | ||||||
Slovakia ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
21 Feb 2017 15:59 | FT | Zemplin Michalovce | 2 - 0 | 0 - 0 | Spartak Trnava | ||||||
South Africa Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
21 Feb 2017 17:30 | FT | Platinum Stars | 1 - 2 | 0 - 1 | Mamelodi Sundowns | ||||||
Champions League UEFA U19 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
21 Feb 2017 14:00 | FT | Porto U19 | 3 - 0 | 0 - 0 | Viitorul Constanta U19 | ||||||
21 Feb 2017 15:00 | FT | Atletico Madrid U19 | 3 - 2 | 1 - 0 | Sevilla U19 | ||||||
21 Feb 2017 17:00 | FT | Red Bull Salzburg U19 | 5 - 0 | 3 - 0 | Paris Saint Germain U19 | ||||||
21 Feb 2017 17:00 | FT | PSV Eindhoven U19 | 1 - 1 | 1 - 0 | Benfica U19 | ||||||
21 Feb 2017 17:00 | FT | Ajax Amsterdam U19 | 3 - 0 | 1 - 0 | Dynamo Kyiv U19 | ||||||
Malaysia Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
21 Feb 2017 13:00 | FT | Terengganu | 2 - 4 | 1 - 2 | PKNP | ||||||
21 Feb 2017 13:00 | FT | Kuantan FA | 3 - 1 | 2 - 1 | UiTM | ||||||
El Salvador Primera Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
21 Feb 2017 21:00 | FT | Aguila | 3 - 1 | 0 - 0 | Cd Chalatenango | ||||||
Colombia Copa Mustang ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
21 Feb 2017 21:00 | FT | Tigres FC | 0 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Cali | ||||||
21 Feb 2017 23:00 | FT | Deportivo Pasto | 5 - 0 | 1 - 0 | Patriotas | ||||||
Colombia Copa Premier ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
21 Feb 2017 01:00 | FT | Real Cartagena | 0 - 1 | 0 - 1 | Deportes Quindio | ||||||
Greece Super League 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
21 Feb 2017 13:00 | FT | Apollon Smirnis | 3 - 0 | 0 - 0 | Panthrakikos | ||||||
England Divison 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
21 Feb 2017 19:45 | Accrington Stanley | ? - ? | ? - ? | Cambridge United | |||||||
21 Feb 2017 19:45 | FT | Newport County | 1 - 1 | 1 - 0 | Morecambe | ||||||
21 Feb 2017 19:45 | FT | Colchester United | 1 - 0 | 1 - 0 | Wycombe Wanderers | ||||||
Montenegro Prva Crnogorska Lig ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
21 Feb 2017 13:00 | FT | Grbalj Radanovici | 2 - 1 | 0 - 1 | Rudar Pljevlja | ||||||
21 Feb 2017 13:00 | FT | Bokelj Kotor | 0 - 1 | 0 - 0 | Iskra Danilovgrad | ||||||
21 Feb 2017 13:00 | FT | Lovcen Cetinje | 2 - 0 | 2 - 0 | Jedinstvo Bijelo Polje | ||||||
21 Feb 2017 13:00 | FT | Ofk Titograd Podgorica | 1 - 0 | 1 - 0 | OFK Petrovac | ||||||
21 Feb 2017 13:00 | FT | FK Sutjeska Niksic | 1 - 1 | 1 - 0 | Decic Tuzi | ||||||
England Northern Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
21 Feb 2017 19:45 | FT | Skelmersdale United | 0 - 2 | 0 - 0 | Matlock Town | ||||||
21 Feb 2017 19:45 | FT | Ilkeston Town | 0 - 2 | 0 - 0 | Hednesford Town | ||||||
21 Feb 2017 19:45 | FT | Spennymoor Town | 2 - 1 | 1 - 1 | Marine | ||||||
21 Feb 2017 19:45 | FT | Barwell | 1 - 2 | 0 - 1 | Frickley Athletic | ||||||
21 Feb 2017 19:45 | FT | Rushall Olympic | 1 - 0 | 1 - 0 | Stafford Rangers | ||||||
Scottish Development League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
21 Feb 2017 14:00 | FT | Dundee United U20 | 3 - 1 | 2 - 1 | Inverness Ct U20 | ||||||
21 Feb 2017 14:00 | FT | Dunfermline U20 | 3 - 2 | 3 - 2 | Motherwell Fc U20 | ||||||
21 Feb 2017 17:05 | FT | Hibernian Fc U20 | 4 - 1 | 1 - 1 | Aberdeen U20 | ||||||
21 Feb 2017 18:00 | FT | Celtic U20 | 1 - 0 | 0 - 0 | Dundee U20 | ||||||
21 Feb 2017 18:00 | FT | St Johnstone U20 | 2 - 2 | 1 - 2 | St Mirren U20 | ||||||
21 Feb 2017 19:00 | FT | Hamilton Fc U20 | 1 - 0 | 1 - 0 | Glasgow Rangers U20 | ||||||
21 Feb 2017 19:00 | FT | Kilmarnock U20 | 1 - 2 | 0 - 2 | Falkirk U20 | ||||||
England Southern Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
21 Feb 2017 19:45 | FT | Cinderford Town | 2 - 1 | 1 - 0 | Slough Town | ||||||
21 Feb 2017 19:45 | FT | St Ives Town | 0 - 2 | 0 - 0 | Chesham United | ||||||
21 Feb 2017 19:45 | FT | Dunstable Town | 2 - 3 | 2 - 2 | Kettering Town | ||||||
21 Feb 2017 19:45 | FT | Merthyr Town | 2 - 2 | 1 - 1 | Hitchin Town | ||||||
England Conference ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
21 Feb 2017 19:45 | FT | Eastleigh | 0 - 1 | 0 - 1 | Macclesfield Town | ||||||
21 Feb 2017 19:45 | FT | York City | 1 - 3 | 1 - 2 | Gateshead | ||||||
21 Feb 2017 19:45 | FT | Tranmere Rovers | 2 - 1 | 2 - 0 | Boreham Wood | ||||||
21 Feb 2017 19:45 | FT | Dagenham and Redbridge | 2 - 1 | 1 - 1 | Bromley | ||||||
21 Feb 2017 19:45 | FT | North Ferriby United | 0 - 1 | 0 - 1 | Lincoln City | ||||||
England Conference North Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
21 Feb 2017 19:45 | FT | Gloucester City | 1 - 3 | 0 - 1 | Brackley Town | ||||||
Lebanon ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
21 Feb 2017 13:00 | FT | Tadamon Sour | 1 - 1 | 1 - 0 | Al-Ahed | ||||||
Iran League Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
21 Feb 2017 11:30 | FT | Sepidroud Rasht | 2 - 1 | 1 - 1 | Esteghlal Ahvaz | ||||||
Brazil Campeonato Paulista ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
21 Feb 2017 23:30 | FT | Sao Paulo | 3 - 2 | 1 - 1 | Sao Bento | ||||||
Finland Suomen Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
21 Feb 2017 16:30 | FT | Mp Mikkeli | 3 - 2 | 1 - 0 | Lahti |
Σύνολο αγώνων: 96
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
Πρωταθλήματος (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...