αποτελέσματα ποδοσφαίρου 22-11-2020
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Ώρα | Minute | Εντός έδρας | Τελικά | Ημίχρονα | Εκτός έδρας | ανάλυση | |||||
English Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 12:00 | FT | Fulham | 2 - 3 | 1 - 3 | Everton | ||||||
22 Nov 2020 14:00 | FT | Sheffield United | 0 - 1 | 0 - 0 | West Ham United | ||||||
22 Nov 2020 16:30 | FT | Leeds United | 0 - 0 | 0 - 0 | Arsenal | ||||||
22 Nov 2020 19:15 | FT | Liverpool | 3 - 0 | 2 - 0 | Leicester City | ||||||
Italy Serie A ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 11:30 | FT | Fiorentina | 0 - 1 | 0 - 0 | Benevento | ||||||
22 Nov 2020 14:00 | FT | AS Roma | 3 - 0 | 3 - 0 | Parma | ||||||
22 Nov 2020 14:00 | FT | Inter Milan | 4 - 2 | 0 - 1 | Torino | ||||||
22 Nov 2020 14:00 | FT | Sampdoria | 1 - 2 | 1 - 1 | Bologna | ||||||
22 Nov 2020 14:00 | FT | Hellas Verona | 0 - 2 | 0 - 1 | US Sassuolo Calcio | ||||||
22 Nov 2020 17:00 | FT | Udinese | 1 - 0 | 1 - 0 | Genoa | ||||||
22 Nov 2020 19:45 | FT | Napoli | 1 - 3 | 0 - 1 | AC Milan | ||||||
Italy Serie B ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 14:00 | FT | Ascoli | 1 - 1 | 0 - 0 | Virtus Entella | ||||||
22 Nov 2020 20:00 | FT | Reggina | 1 - 2 | 1 - 0 | Pisa | ||||||
Spanish La Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 13:00 | FT | Eibar | 0 - 0 | 0 - 0 | Getafe | ||||||
22 Nov 2020 15:15 | FT | Cadiz | 0 - 1 | 0 - 0 | Real Sociedad | ||||||
22 Nov 2020 17:30 | FT | Granada | 1 - 3 | 0 - 1 | Valladolid | ||||||
22 Nov 2020 20:00 | FT | Alaves | 2 - 2 | 2 - 0 | Valencia | ||||||
Spain Segunda Division B ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 13:00 | FT | Sabadell | 3 - 1 | 2 - 0 | Las Palmas | ||||||
22 Nov 2020 15:00 | FT | Mallorca | 0 - 0 | 0 - 0 | Sporting de Gijon | ||||||
22 Nov 2020 17:15 | FT | Tenerife | 0 - 1 | 0 - 1 | UD Logrones | ||||||
22 Nov 2020 20:00 | FT | SD Ponferradina | 2 - 1 | 0 - 0 | Zaragoza | ||||||
Germany Bundesliga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 14:30 | FT | Freiburg | 1 - 3 | 0 - 3 | Mainz 05 | ||||||
22 Nov 2020 17:00 | FT | Koln | 1 - 2 | 1 - 1 | Union Berlin | ||||||
Germany Bundesliga 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 12:30 | FT | Erzgebirge Aue | 3 - 0 | 1 - 0 | Darmstadt | ||||||
22 Nov 2020 12:30 | FT | Greuther Furth | 3 - 1 | 1 - 1 | SSV Jahn Regensburg | ||||||
22 Nov 2020 12:30 | FT | Hamburger | 1 - 3 | 0 - 1 | Bochum | ||||||
22 Nov 2020 12:30 | FT | Wurzburger Kickers | 2 - 1 | 0 - 1 | Hannover 96 | ||||||
French Ligue 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 12:00 | FT | Nantes | 1 - 1 | 1 - 1 | Metz | ||||||
22 Nov 2020 14:00 | FT | Dijon | 0 - 1 | 0 - 1 | Lens | ||||||
22 Nov 2020 14:00 | FT | Montpellier | 4 - 3 | 3 - 3 | Strasbourg | ||||||
22 Nov 2020 14:00 | FT | Stade Reims | 0 - 1 | 0 - 0 | Nimes | ||||||
22 Nov 2020 16:00 | FT | Angers SCO | 0 - 1 | 0 - 0 | Lyon | ||||||
22 Nov 2020 20:00 | FT | Lille | 4 - 0 | 1 - 0 | Lorient | ||||||
Eredivisie ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 11:15 | FT | Ajax Amsterdam | 5 - 0 | 3 - 0 | Heracles Almelo | ||||||
22 Nov 2020 13:30 | FT | Fortuna Sittard | 1 - 3 | 1 - 2 | Feyenoord Rotterdam | ||||||
22 Nov 2020 13:30 | FT | Sparta Rotterdam | 6 - 0 | 1 - 0 | ADO Den Haag | ||||||
22 Nov 2020 15:45 | FT | RKC Waalwijk | 1 - 1 | 0 - 1 | SC Heerenveen | ||||||
22 Nov 2020 15:45 | FT | Twente Enschede | 1 - 1 | 0 - 1 | PSV Eindhoven | ||||||
22 Nov 2020 19:00 | FT | AZ Alkmaar | 1 - 0 | 1 - 0 | Emmen | ||||||
Argentina Primera Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 00:30 | FT | Independiente | 0 - 0 | 0 - 0 | Central Cordoba Sde | ||||||
22 Nov 2020 20:10 | FT | Estudiantes La Plata | 0 - 1 | 0 - 1 | Aldosivi | ||||||
22 Nov 2020 22:20 | FT | Patronato Parana | 0 - 0 | 0 - 0 | Gimnasia LP | ||||||
Belgium Jupiler League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 12:30 | FT | Beerschot AC | 2 - 1 | 1 - 0 | Anderlecht | ||||||
22 Nov 2020 15:00 | FT | Zulte-Waregem | 1 - 2 | 0 - 1 | KV Mechelen | ||||||
22 Nov 2020 17:15 | FT | Sporting Charleroi | 0 - 1 | 0 - 1 | Gent | ||||||
22 Nov 2020 19:45 | FT | Genk | 4 - 1 | 1 - 1 | Royal Excel Mouscron | ||||||
Russia Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 11:00 | FT | CSKA Moscow | 1 - 1 | 1 - 1 | Sochi | ||||||
22 Nov 2020 13:30 | FT | Rotor Volgograd | 0 - 0 | 0 - 0 | Ural Yekaterinburg | ||||||
22 Nov 2020 16:00 | FT | Rubin Kazan | 0 - 2 | 0 - 0 | FK Rostov | ||||||
Scotland Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 12:00 | FT | Glasgow Rangers | 4 - 0 | 2 - 0 | Aberdeen | ||||||
Brasil Serie A ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 00:00 | FT | Goias | 1 - 0 | 0 - 0 | Palmeiras | ||||||
22 Nov 2020 19:00 | FT | Sao Paulo | 1 - 1 | 1 - 1 | Vasco da Gama | ||||||
22 Nov 2020 19:00 | FT | Ceara | 2 - 2 | 0 - 1 | Atletico Mineiro | ||||||
22 Nov 2020 21:15 | FT | Botafogo | 1 - 2 | 0 - 0 | Fortaleza | ||||||
22 Nov 2020 21:15 | FT | Internacional | 1 - 2 | 1 - 0 | Fluminense | ||||||
22 Nov 2020 23:30 | FT | Corinthians Paulista | 0 - 0 | 0 - 0 | Gremio | ||||||
Denmark SAS Ligaen ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 13:00 | FT | Odense BK | 1 - 1 | 0 - 0 | Sonderjyske | ||||||
22 Nov 2020 13:00 | FT | Aalborg BK | 1 - 1 | 0 - 1 | Nordsjaelland | ||||||
22 Nov 2020 15:00 | FT | Aarhus AGF | 1 - 2 | 0 - 2 | Midtjylland | ||||||
22 Nov 2020 17:00 | FT | Vejle | 0 - 2 | 0 - 1 | Brondby | ||||||
Sweden Allsvenskan ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 13:30 | FT | Elfsborg | 2 - 1 | 0 - 0 | Helsingborg IF | ||||||
22 Nov 2020 13:30 | FT | Kalmar FF | 0 - 3 | 0 - 3 | Djurgardens | ||||||
22 Nov 2020 13:30 | FT | AIK Solna | 0 - 2 | 0 - 1 | Orebro | ||||||
22 Nov 2020 16:30 | FT | Hammarby | 2 - 2 | 1 - 2 | Malmo FF | ||||||
22 Nov 2020 16:30 | FT | Ostersunds FK | 0 - 4 | 0 - 2 | Varbergs BoIS FC | ||||||
USA MLS ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 21:25 | FT | Sporting Kansas City | 3 - 3 | 1 - 2 | San Jose Earthquakes | ||||||
Norway Tippeligaen ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 17:00 | FT | Sarpsborg 08 FF | 1 - 2 | 0 - 0 | Viking | ||||||
22 Nov 2020 17:00 | FT | Kristiansund BK | 1 - 0 | 1 - 0 | Mjondalen | ||||||
22 Nov 2020 17:00 | FT | Odd Grenland | 1 - 2 | 0 - 0 | Start Kristiansand | ||||||
22 Nov 2020 17:00 | FT | FK Haugesund | 3 - 2 | 2 - 1 | Sandefjord | ||||||
22 Nov 2020 19:00 | FT | Stromsgodset | 1 - 2 | 0 - 2 | Bodo Glimt | ||||||
Republic Gambrinus Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 13:00 | FT | Brno | 1 - 1 | 1 - 0 | Pribram | ||||||
22 Nov 2020 15:00 | FT | Zlin | 1 - 0 | 1 - 0 | Viktoria Plzen | ||||||
22 Nov 2020 17:30 | FT | Sparta Praha | 2 - 4 | 1 - 1 | Budejovice | ||||||
Sweden Superettan ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 13:30 | FT | Vasteras SK FK | 0 - 3 | 0 - 2 | Orgryte | ||||||
22 Nov 2020 16:30 | FT | Akropolis IF | 2 - 1 | 2 - 1 | IK Brage | ||||||
Turkey Super Lig ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 10:30 | FT | Hatayspor | 2 - 2 | 1 - 1 | Rizespor | ||||||
22 Nov 2020 13:00 | FT | Goztepe | 3 - 1 | 1 - 0 | Ankaragucu | ||||||
22 Nov 2020 13:00 | FT | Konyaspor | 2 - 1 | 0 - 1 | Kasimpasa | ||||||
22 Nov 2020 15:59 | FT | Antalyaspor | 0 - 2 | 0 - 0 | Alanyaspor | ||||||
22 Nov 2020 15:59 | FT | Trabzonspor | 1 - 0 | 1 - 0 | Erzurum BB | ||||||
AFC Champions League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 10:00 | FT | Suwon Samsung Bluewings | 0 - 0 | 0 - 0 | Guangzhou Evergrande FC | ||||||
22 Nov 2020 13:00 | FT | Jeonbuk Hyundai Motors | 1 - 2 | 1 - 1 | Shanghai East Asia FC | ||||||
Mexico Primera Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 01:00 | FT | Santos Laguna | 0 - 3 | 0 - 1 | Pachuca | ||||||
22 Nov 2020 03:10 | FT | Chivas Guadalajara | 1 - 0 | 0 - 0 | Necaxa | ||||||
Switzerland National Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 15:00 | FT | Servette | 1 - 1 | 1 - 0 | Lugano | ||||||
22 Nov 2020 15:00 | FT | Sion | 2 - 2 | 0 - 0 | Zurich | ||||||
22 Nov 2020 15:00 | FT | St. Gallen | 2 - 2 | 0 - 2 | Lausanne Sports | ||||||
Portugal Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 11:00 | FT | Anadia | 2 - 1 | 0 - 0 | Pinhalnovense | ||||||
22 Nov 2020 11:00 | FT | Felgueiras | 0 - 1 | 0 - 0 | Desportivo de Tondela | ||||||
22 Nov 2020 11:00 | FT | Fafe | 5 - 1 | 4 - 1 | Vilar De Perdizes | ||||||
22 Nov 2020 11:00 | FT | SCU Torreense | 2 - 0 | 0 - 0 | Alverca | ||||||
22 Nov 2020 11:00 | FT | Vilaverdense | 2 - 3 | 0 - 0 | Olimpico Montijo | ||||||
22 Nov 2020 11:00 | FT | Limianos | 1 - 2 | 0 - 1 | Fontinhas | ||||||
22 Nov 2020 11:05 | FT | Sp Espinho | 2 - 1 | 1 - 1 | Gondomar | ||||||
22 Nov 2020 14:30 | FT | Beira Mar | 1 - 3 | 0 - 0 | Santa Clara | ||||||
22 Nov 2020 14:30 | FT | Merelinense | 0 - 1 | 0 - 0 | Moreirense | ||||||
22 Nov 2020 14:30 | FT | Moncao | 1 - 2 | 0 - 1 | Rio Ave | ||||||
22 Nov 2020 15:00 | Vilafranquense | ? - ? | ? - ? | Sanjoanense | |||||||
22 Nov 2020 15:00 | GD Estoril-Praia | ? - ? | ? - ? | Lusitano VRSA | |||||||
22 Nov 2020 17:15 | FT | UD Oliveirense | 0 - 4 | 0 - 1 | Pacos Ferreira | ||||||
22 Nov 2020 20:00 | FT | Vizela | 0 - 0 | 0 - 0 | Boavista | ||||||
French Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 00:00 | FT | Phare Du Canal | 1 - 0 | 0 - 0 | Usr Sainte Rose | ||||||
J-League Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 07:00 | FT | Urawa Red Diamonds | 1 - 2 | 0 - 0 | Gamba Osaka | ||||||
Japanese League Division 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 05:00 | FT | Tokyo Verdy | 2 - 1 | 1 - 0 | Renofa Yamaguchi | ||||||
Greece National A ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 13:00 | FT | AEK Athens | 4 - 1 | 0 - 0 | Larisa | ||||||
22 Nov 2020 15:15 | FT | Panaitolikos Agrinio | 0 - 1 | 0 - 1 | Aris Thessaloniki | ||||||
22 Nov 2020 17:30 | FT | PAOK Saloniki | 2 - 1 | 0 - 1 | Pas Giannina | ||||||
Israel Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 18:00 | FT | Hapoel Hadera | 0 - 1 | 0 - 1 | Maccabi Tel Aviv | ||||||
22 Nov 2020 18:45 | FT | Beitar Jerusalem | 1 - 1 | 1 - 1 | Maccabi Netanya | ||||||
Iran Pro League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 13:10 | FT | Peykan | 1 - 0 | 0 - 0 | Padideh Mashhad | ||||||
Cyprus 1 Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 14:00 | FT | Nea Salamis | 2 - 1 | 1 - 1 | Omonia Nicosia FC | ||||||
22 Nov 2020 15:59 | FT | AEL Limassol | 1 - 0 | 0 - 0 | Anorthosis Famagusta FC | ||||||
22 Nov 2020 18:00 | FT | AEK Larnaca | 1 - 2 | 0 - 1 | Apollon Limassol FC | ||||||
Singapore ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 10:00 | FT | Home United FC | 2 - 3 | 2 - 2 | Albirex Niigata FC | ||||||
22 Nov 2020 11:20 | FT | Tanjong Pagar Utd | 2 - 2 | 0 - 1 | Tampines Rovers FC | ||||||
Ukraine Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 12:00 | FT | Mynai | 3 - 2 | 1 - 1 | Dnipro-1 | ||||||
22 Nov 2020 15:00 | FT | Desna Chernihiv | 0 - 1 | 0 - 1 | Lviv | ||||||
22 Nov 2020 17:30 | FT | Vorskla Poltava | 3 - 0 | 1 - 0 | Kolos Kovalivka | ||||||
Romania - Division A ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 15:00 | FT | Hermannstadt | 0 - 1 | 0 - 0 | Astra Ploiesti | ||||||
22 Nov 2020 18:00 | FT | CFR Cluj | 0 - 1 | 0 - 0 | UTA Arad | ||||||
Austria ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 13:30 | FT | WSG Wattens | 3 - 0 | 2 - 0 | Trenkwalder Admira | ||||||
22 Nov 2020 13:30 | FT | Austria Wien | 1 - 1 | 0 - 1 | St.Polten | ||||||
22 Nov 2020 15:59 | FT | SV Ried | 4 - 3 | 2 - 1 | Rapid Wien | ||||||
Thailand ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 10:00 | FT | Ratchaburi FC | 3 - 1 | 1 - 1 | Samut Prakan City | ||||||
22 Nov 2020 11:05 | FT | Muang Thong United | 1 - 1 | 1 - 0 | Nakhon Ratchasima | ||||||
22 Nov 2020 11:30 | FT | Sukhothai | 0 - 3 | 0 - 1 | Buriram United | ||||||
HongKong ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 07:00 | FT | Hong Kong Rangers FC | 2 - 2 | 1 - 1 | Happy Valley | ||||||
22 Nov 2020 09:30 | FT | Kitchee | 2 - 2 | 2 - 1 | Leeman | ||||||
Hungary ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 13:30 | Ujpesti TE | ? - ? | ? - ? | Zalaegerszegi TE | |||||||
22 Nov 2020 15:59 | FT | Fehervar Videoton | 3 - 0 | 1 - 0 | Diosgyor | ||||||
Poland ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 11:30 | FT | Lech Poznan | 3 - 3 | 1 - 2 | Rakow Czestochowa | ||||||
22 Nov 2020 16:30 | FT | Cracovia Krakow | 0 - 1 | 0 - 0 | Legia Warszawa | ||||||
Serbia ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 15:00 | FT | Zlatibor Cajetina | 1 - 0 | 1 - 0 | Backa Backa Palanka | ||||||
22 Nov 2020 16:30 | FT | Vojvodina | 0 - 2 | 0 - 1 | Crvena Zvezda | ||||||
Bulgaria ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 10:30 | FT | Cherno More Varna | 2 - 1 | 1 - 1 | Botev Vratsa | ||||||
22 Nov 2020 13:00 | Beroe | ? - ? | ? - ? | PFK Montana | |||||||
22 Nov 2020 15:30 | FT | Lokomotiv Plovdiv | 1 - 1 | 1 - 1 | Cska 1948 Sofia | ||||||
Slovakia ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 14:00 | FT | Slovan Bratislava | 2 - 1 | 1 - 0 | Zlate Moravce | ||||||
Slovenia Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 14:00 | FT | NK Aluminij | 0 - 0 | 0 - 0 | Tabor Sezana | ||||||
22 Nov 2020 15:59 | FT | Domzale | 0 - 1 | 0 - 0 | NK Publikum Celje | ||||||
Belarus Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 11:00 | FT | Vigvam Smolevichy | 0 - 3 | 0 - 1 | Slavia Mozyr | ||||||
22 Nov 2020 11:00 | FT | Neman Grodno | 1 - 0 | 1 - 0 | Slutsksakhar Slutsk | ||||||
22 Nov 2020 11:00 | FT | Torpedo Zhodino | 2 - 0 | 1 - 0 | Isloch Minsk | ||||||
22 Nov 2020 11:00 | FT | Gorodeya | 1 - 4 | 0 - 0 | Dinamo Brest | ||||||
22 Nov 2020 11:00 | FT | Energetik Bgu Minsk | 2 - 3 | 1 - 3 | Dinamo Minsk | ||||||
22 Nov 2020 11:00 | FT | BATE Borisov | 5 - 0 | 1 - 0 | Belshina Babruisk | ||||||
22 Nov 2020 11:00 | FT | FC Minsk | 2 - 2 | 2 - 1 | Vitebsk | ||||||
22 Nov 2020 11:00 | FT | Ruh Brest | 1 - 2 | 1 - 2 | Shakhter Soligorsk | ||||||
Iraq ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 11:00 | FT | Arbil | 1 - 0 | 1 - 0 | Al Diwaniya | ||||||
22 Nov 2020 11:00 | FT | Zakho | 1 - 1 | 1 - 0 | Al-Naft | ||||||
22 Nov 2020 11:00 | FT | Al Kahrabaa | 1 - 1 | 0 - 0 | Naft Al Basra | ||||||
22 Nov 2020 14:30 | FT | Al Shorta | 1 - 0 | 0 - 0 | Al Qasim Sport Club | ||||||
Qatar ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 14:30 | FT | Al Duhail Lekhwia | 0 - 3 | 0 - 1 | Al-Garrafa | ||||||
22 Nov 2020 16:45 | FT | Al Rayyan | 2 - 0 | 1 - 0 | Al-Khuraitiat | ||||||
22 Nov 2020 16:45 | FT | Al-Arabi SC | 1 - 4 | 0 - 2 | Al-Sadd | ||||||
South Africa Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 13:30 | FT | Cape Town City | 4 - 2 | 3 - 1 | Bloemfontein Celtic | ||||||
22 Nov 2020 13:30 | FT | Mamelodi Sundowns | 4 - 3 | 3 - 1 | AmaZulu | ||||||
22 Nov 2020 13:30 | FT | Marumo Gallants | 1 - 0 | 0 - 0 | Baroka | ||||||
Bosnia Premijer Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 12:00 | FT | Krupa | 1 - 1 | 0 - 0 | FK Velez Mostar | ||||||
22 Nov 2020 14:00 | FT | FK Sarajevo | 2 - 0 | 1 - 0 | Olimpik Sarajevo | ||||||
22 Nov 2020 15:59 | FT | NK Siroki Brijeg | 5 - 0 | 3 - 0 | Radnik Bijeljina | ||||||
Estonia ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 10:00 | FT | Tartu JK Tammeka | 3 - 3 | 2 - 1 | Viljandi Jk Tulevik | ||||||
22 Nov 2020 11:00 | FT | Nomme JK Kalju | 0 - 3 | 0 - 2 | Flora Tallinn | ||||||
22 Nov 2020 13:00 | FT | Levadia Tallinn | 2 - 2 | 1 - 2 | Paide Linnameeskond | ||||||
Denmark 1.Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 12:00 | FT | Fremad Amager | 0 - 1 | 0 - 0 | Herfolge Boldklub Koge | ||||||
22 Nov 2020 14:00 | FT | Esbjerg FB | 2 - 1 | 1 - 0 | Skive IK | ||||||
Moldova Divizia Nationala ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 14:00 | FT | Milsami | 1 - 3 | 0 - 1 | Cs Petrocub | ||||||
Armenia Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 10:30 | FT | Shirak | 0 - 3 | 0 - 2 | Banants | ||||||
Andorra Super league ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 11:00 | Santa Coloma | ? - ? | ? - ? | Ue Engordany | |||||||
22 Nov 2020 15:00 | Ce Carroi | ? - ? | ? - ? | Penya Encarnada | |||||||
Costa Rica Primera Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 17:00 | FT | Herediano | 2 - 3 | 1 - 1 | Deportivo Saprissa | ||||||
Guatemala Liga Nacional ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 00:00 | FT | Club Comunicaciones | 2 - 1 | 0 - 0 | CSD Municipal | ||||||
22 Nov 2020 17:00 | FT | Antigua Gfc | 2 - 0 | 1 - 0 | Deportivo Achuapa | ||||||
22 Nov 2020 19:05 | FT | CD Malacateco | 2 - 0 | 2 - 0 | Guastatoya | ||||||
El Salvador Primera Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 01:00 | FT | Sonsonate | 1 - 1 | 0 - 0 | Isidro Metapan | ||||||
22 Nov 2020 21:00 | FT | Atletico Marte | 3 - 5 | 1 - 2 | Alianza | ||||||
22 Nov 2020 21:00 | FT | CD FAS | 0 - 0 | 0 - 0 | Cd Chalatenango | ||||||
22 Nov 2020 21:00 | FT | Luis Angel Firpo | 0 - 0 | 0 - 0 | Municipal Limeno | ||||||
22 Nov 2020 21:00 | FT | Once Municipal | 2 - 0 | 1 - 0 | Santa Tecla | ||||||
Honduras Liga Nacional ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 01:00 | FT | CD Motagua | 2 - 1 | 0 - 0 | Real De Minas | ||||||
22 Nov 2020 21:00 | FT | Marathon | 3 - 0 | 2 - 0 | Platense | ||||||
22 Nov 2020 22:00 | FT | CD Olimpia | 5 - 0 | 3 - 0 | Real Sociedad Tocoa | ||||||
Ecuador Copa Pilsener A ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 01:00 | FT | Guayaquil City | 1 - 1 | 1 - 1 | Liga Dep. Universitaria Quito | ||||||
22 Nov 2020 18:15 | FT | Olmedo Riobamba | 1 - 2 | 0 - 0 | CD El Nacional | ||||||
22 Nov 2020 20:30 | FT | Deportivo Cuenca | 3 - 3 | 2 - 0 | Sociedad Deportiva Aucas | ||||||
22 Nov 2020 23:00 | FT | Club Sport Emelec | 3 - 2 | 1 - 2 | Delfin SC | ||||||
Poland - 2. Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 11:40 | FT | LKS Lodz | 4 - 4 | 3 - 1 | Puszcza Niepolomice | ||||||
22 Nov 2020 11:40 | FT | Odra Opole | 1 - 1 | 0 - 1 | Gornik Leczna | ||||||
22 Nov 2020 11:40 | FT | Sandecja | 1 - 1 | 1 - 1 | Radomiak Radom | ||||||
Colombia Copa Mustang ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 01:00 | FT | America de Cali | 1 - 2 | 1 - 1 | Atletico Nacional | ||||||
22 Nov 2020 23:05 | FT | Atletico Junior Barranquilla | 1 - 0 | 1 - 0 | Deportes Tolima | ||||||
Austria Erste Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 09:30 | FT | Rapid Vienna Amateure | 1 - 2 | 0 - 1 | Grazer AK | ||||||
Australia Queensland State League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 08:00 | FT | Brisbane Olympic United FC | 2 - 1 | 1 - 1 | Gold Coast Knights | ||||||
Georgia Pirveli Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 08:00 | FT | Metalurgi Rustavi | 6 - 2 | 3 - 1 | Baia Zugdidi | ||||||
22 Nov 2020 10:00 | FT | Shevardeni | 7 - 1 | 4 - 1 | Aragvi Dusheti | ||||||
Japan Football League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 04:00 | FT | Blaublitz Akita | 0 - 1 | 0 - 1 | Kataller Toyama | ||||||
22 Nov 2020 04:00 | FT | Imabari FC | 1 - 2 | 0 - 1 | Fukushima United FC | ||||||
22 Nov 2020 04:00 | FT | Yokohama Scc | 0 - 1 | 0 - 0 | Kamatamare Sanuki | ||||||
22 Nov 2020 04:00 | FT | Kagoshima United | 0 - 1 | 0 - 0 | Sc Sagamihara | ||||||
22 Nov 2020 04:00 | FT | Gainare Tottori | 1 - 2 | 0 - 1 | Vanraure Hachinohe | ||||||
22 Nov 2020 04:00 | FT | Azul Claro Numazu | 1 - 0 | 0 - 0 | AC Nagano Parceiro | ||||||
22 Nov 2020 05:00 | FT | Cerezo Osaka U23 | 1 - 1 | 0 - 1 | Roasso Kumamoto | ||||||
22 Nov 2020 05:00 | FT | Gamba Osaka U23 | 0 - 1 | 0 - 1 | Grulla Morioka | ||||||
Belgium - 2e Klasse ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 15:00 | FT | St Gilloise | 2 - 1 | 0 - 0 | Standard Wetteren | ||||||
22 Nov 2020 19:00 | FT | Westerlo | 1 - 1 | 0 - 0 | Seraing United | ||||||
Sweden Div 1 Sodra ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 16:00 | FT | Trollhattan | 2 - 1 | 2 - 0 | Eskilsminne IF | ||||||
Colombia Copa Premier ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 19:00 | FT | Leones | 0 - 0 | 0 - 0 | Valledupar | ||||||
22 Nov 2020 21:00 | FT | Deportes Quindio | 1 - 0 | 0 - 0 | Atletico Huila | ||||||
Georgia Primera Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 10:00 | FT | Norchi Dinamoeli Tbilisi | 1 - 2 | 1 - 0 | Chikhura Sachkhere | ||||||
Venezuela Primera Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 01:00 | FT | Trujillanos FC | 0 - 2 | 0 - 1 | Deportivo La Guaira | ||||||
22 Nov 2020 19:00 | FT | Atletico Venezuela | 2 - 0 | 1 - 0 | Carabobo | ||||||
22 Nov 2020 21:00 | FT | Metropolitanos | 0 - 3 | 0 - 1 | Deportivo Tachira | ||||||
22 Nov 2020 23:00 | FT | Yaracuyanos | 0 - 1 | 0 - 0 | Mineros de Guayana | ||||||
Republic of Azerbaijan Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 10:00 | FT | Gilan Gabala | 1 - 4 | 0 - 1 | Neftci Baku | ||||||
22 Nov 2020 12:00 | FT | Zira | 3 - 1 | 1 - 0 | FK Inter Baku | ||||||
Paraguayan Primera Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 21:30 | FT | Nacional Asuncion | 0 - 0 | 0 - 0 | Guairena | ||||||
22 Nov 2020 23:45 | FT | Sportivo Luqueno | 2 - 2 | 1 - 0 | Olimpia Asuncion | ||||||
Spanish Segunda Division B Grupo 4 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 10:00 | FT | Cadiz B | 3 - 1 | 0 - 0 | Marino | ||||||
22 Nov 2020 11:00 | FT | AE Prat | 0 - 1 | 0 - 0 | CF Badalona | ||||||
22 Nov 2020 11:00 | FT | Atletico Baleares | 0 - 1 | 0 - 0 | San Sebastian Reyes | ||||||
22 Nov 2020 11:00 | FT | Rayo Majadahonda | 2 - 1 | 1 - 0 | UD Poblense | ||||||
22 Nov 2020 11:00 | FT | UD Badajoz | 5 - 3 | 3 - 2 | CP Villarrobledo | ||||||
22 Nov 2020 11:00 | FT | Ud Socuellamos | 1 - 2 | 1 - 1 | UD Merida | ||||||
22 Nov 2020 11:00 | FT | Villarrubia Cf | 1 - 1 | 0 - 1 | UD Melilla | ||||||
22 Nov 2020 11:00 | FT | Las Palmas Atletico | 2 - 1 | 2 - 1 | Cd San Fernando Isleno | ||||||
22 Nov 2020 11:00 | Union Langreo | ? - ? | ? - ? | Cd Covadonga | |||||||
22 Nov 2020 11:00 | FT | Sd Tarazona | 1 - 0 | 0 - 0 | Haro Deportivo | ||||||
22 Nov 2020 11:00 | FT | Hercules CF | 2 - 0 | 0 - 0 | Orihuela CF | ||||||
22 Nov 2020 11:00 | FT | UE Llagostera | 2 - 0 | 1 - 0 | Espanyol B | ||||||
22 Nov 2020 11:00 | FT | Recreativo Huelva | 2 - 0 | 1 - 0 | Linense | ||||||
22 Nov 2020 11:00 | FT | Athletic Sanluqueno | 2 - 1 | 2 - 0 | UD Marbella | ||||||
22 Nov 2020 15:00 | FT | Salamanca | 2 - 0 | 1 - 0 | Coruxo | ||||||
22 Nov 2020 15:30 | FT | Alaves B | 0 - 0 | 0 - 0 | SD Amorebieta | ||||||
22 Nov 2020 15:59 | FT | Cd Guijuelo | 0 - 0 | 0 - 0 | Deportivo La Coruna | ||||||
22 Nov 2020 15:59 | FT | Lorca Deportiva FC | 1 - 1 | 0 - 1 | Yeclano Deportivo | ||||||
22 Nov 2020 16:00 | FT | CD Izarra | 2 - 0 | 0 - 0 | SD Ejea | ||||||
22 Nov 2020 16:00 | FT | SD Logrones | 0 - 0 | 0 - 0 | Calahorra | ||||||
22 Nov 2020 16:00 | FT | Barakaldo CF | 0 - 0 | 0 - 0 | Arenas Club De Getxo | ||||||
22 Nov 2020 16:00 | FT | Leioa | 1 - 1 | 0 - 0 | Athletic Bilbao B | ||||||
22 Nov 2020 16:00 | FT | L'Hospitalet | 2 - 0 | 0 - 0 | Barcelona B | ||||||
22 Nov 2020 16:00 | FT | Ejido | 0 - 1 | 0 - 0 | Granada Cf B | ||||||
22 Nov 2020 16:00 | FT | Don Benito | 0 - 0 | 0 - 0 | Villanovense | ||||||
22 Nov 2020 16:00 | FT | Extremadura | 2 - 2 | 1 - 1 | Talavera CF | ||||||
Turkey 2 Ligi A ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 10:30 | FT | Keciorengucu | 6 - 0 | 3 - 0 | Akhisar Bld.Geng | ||||||
22 Nov 2020 13:00 | FT | Tuzlaspor Kulubu | 0 - 6 | 0 - 2 | Bandirmaspor | ||||||
22 Nov 2020 15:59 | FT | Adana Demirspor | 4 - 1 | 0 - 0 | Eskisehirspor | ||||||
Chinese Football League Divison 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 11:35 | FT | Wuhan ZALL | 1 - 0 | 1 - 0 | Zhejiang Professional | ||||||
Czech Republic 2. Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 09:15 | FT | Viktoria Zizkov | 3 - 1 | 1 - 0 | Lisen | ||||||
22 Nov 2020 12:30 | FT | Fk Graffin Vlasim | 1 - 0 | 1 - 0 | Dukla Praha | ||||||
Sweden Div 2 Norrland ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 14:00 | FT | Gefle IF | 2 - 2 | 1 - 1 | Karlstad BK | ||||||
22 Nov 2020 18:00 | FT | Ifk Berga | 1 - 4 | 1 - 1 | IFK Lulea | ||||||
Norway Adeccoligaen ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 14:00 | Lillestrom | ? - ? | ? - ? | KFUM Oslo | |||||||
22 Nov 2020 14:00 | FT | Raufoss | 1 - 1 | 1 - 0 | Tromso IL | ||||||
Turkiye 3. Lig B Yukselme ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 10:30 | Ceyhanspor | ? - ? | ? - ? | Mardin Bb | |||||||
22 Nov 2020 10:30 | Fethiyespor | ? - ? | ? - ? | Iskenderunspor | |||||||
22 Nov 2020 10:30 | Karaman Belediyespor | ? - ? | ? - ? | Tokatspor | |||||||
22 Nov 2020 10:30 | Tekirdagspor | ? - ? | ? - ? | Agri 1970 Spor | |||||||
22 Nov 2020 10:30 | Yimpas Yozgatspor | ? - ? | ? - ? | Sanger | |||||||
Uzbekistan Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 09:00 | FT | Xorazm Urganch | 0 - 1 | 0 - 0 | Oktepa | ||||||
22 Nov 2020 09:00 | FT | Zaamin | 3 - 0 | 1 - 0 | Istiklol Fergana | ||||||
Czech Republic U19 League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 12:30 | Pardubice U19 | ? - ? | ? - ? | Brno U19 | |||||||
22 Nov 2020 12:30 | Hradec Kralove u19 | ? - ? | ? - ? | Sk Sigma Olomouc u19 | |||||||
22 Nov 2020 12:30 | Opava U19 | ? - ? | ? - ? | Mfk Karvina U19 | |||||||
22 Nov 2020 12:30 | Sparta Praha U19 | ? - ? | ? - ? | Slavia Praha u19 | |||||||
Armenia Division 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 10:30 | FT | Junior Sevan | 4 - 2 | 3 - 1 | Pyunik B | ||||||
Serbia Prva Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 12:00 | FT | Dinamo Vranje | 1 - 0 | 0 - 0 | Radnicki Sremska Mitrovica | ||||||
22 Nov 2020 12:00 | FT | Kabel Novi Sad | 2 - 2 | 2 - 2 | Jagodina | ||||||
22 Nov 2020 12:00 | FT | Zarkovo | 1 - 0 | 0 - 0 | Trajal Krusevac | ||||||
Hungary NB 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 12:00 | FT | Bekescsaba | 0 - 1 | 0 - 0 | Siofok | ||||||
22 Nov 2020 12:00 | FT | Soroksar | 2 - 2 | 2 - 1 | Ajka | ||||||
22 Nov 2020 12:00 | FT | Szentlorinc Se | 1 - 0 | 0 - 0 | Budaorsi Sc | ||||||
22 Nov 2020 12:00 | FT | Deac | 0 - 1 | 0 - 1 | Szombathelyi Haladas | ||||||
22 Nov 2020 12:00 | FT | Dorogi | 0 - 2 | 0 - 2 | Vasas | ||||||
22 Nov 2020 15:59 | FT | Csakvari Tk | 1 - 1 | 1 - 0 | Debreceni VSC | ||||||
22 Nov 2020 15:59 | FT | Kazincbarcika | 1 - 1 | 1 - 1 | Szolnoki MAV | ||||||
22 Nov 2020 15:59 | FT | Nyiregyhaza | 0 - 2 | 0 - 0 | Szegedi Ak | ||||||
22 Nov 2020 15:59 | FT | Pecs | 3 - 0 | 0 - 0 | Kaposvar | ||||||
22 Nov 2020 18:45 | FT | ETO Gyori FC | 4 - 1 | 1 - 1 | Gyirmot Se | ||||||
Luxembourg National Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 15:00 | FT | Hostert | 2 - 1 | 0 - 0 | F91 Dudelange | ||||||
22 Nov 2020 15:00 | FT | Us Mondorf-les-bains | 0 - 1 | 0 - 0 | CS Petange | ||||||
22 Nov 2020 15:00 | FT | Rodange 91 | 1 - 1 | 0 - 0 | Una Strassen | ||||||
22 Nov 2020 15:00 | FT | Victoria Rosport | 1 - 0 | 0 - 0 | Progres Niedercorn | ||||||
22 Nov 2020 15:00 | FT | Etzella Ettelbruck | 2 - 1 | 1 - 0 | Hamm Rm Benfica | ||||||
22 Nov 2020 15:00 | FT | Swift Hesperange | 2 - 2 | 2 - 0 | Fola Esch | ||||||
22 Nov 2020 15:00 | FT | Jeunesse Esch | 1 - 1 | 1 - 1 | Wiltz 71 | ||||||
22 Nov 2020 15:00 | FT | Differdange 03 | 2 - 1 | 1 - 1 | Racing Union Luxemburg | ||||||
FYR Macedonia Prva liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 12:00 | FT | FK Shkendija 79 | 1 - 1 | 1 - 0 | Korzo Prilep | ||||||
22 Nov 2020 12:00 | FT | Brera Strumica | 3 - 2 | 2 - 1 | Pelister Bitola | ||||||
22 Nov 2020 12:00 | FT | Rabotnicki Skopje | 1 - 3 | 1 - 2 | FK Makedonija | ||||||
22 Nov 2020 12:00 | FT | Sileks | 0 - 1 | 0 - 0 | Belasica Strumica | ||||||
22 Nov 2020 12:00 | FT | Struga Trim Lum | 1 - 0 | 1 - 0 | Renova Cepciste | ||||||
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 12:30 | Rakovnik | ? - ? | ? - ? | Pisek | |||||||
Chinese Football League Divison 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 07:00 | FT | Zibo Cuju | 2 - 0 | 2 - 0 | Wuhan Three Towns | ||||||
22 Nov 2020 07:00 | FT | Yunnan Kunglu | 0 - 1 | 0 - 1 | Hubei Chufeng Heli | ||||||
22 Nov 2020 07:00 | FT | Nanjing Fengfan | 1 - 0 | 1 - 0 | Beijing Tech | ||||||
22 Nov 2020 07:00 | FT | Guangxi Baoyun | 2 - 2 | 1 - 2 | Xian Youkeduo | ||||||
22 Nov 2020 07:00 | FT | Shenzhen Baoan Xg | 1 - 1 | 0 - 0 | Hebei Elite | ||||||
Thailand Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 11:00 | FT | Samut Sakhon | 1 - 3 | 0 - 1 | Nakhon Pathom FC | ||||||
22 Nov 2020 11:00 | FT | Uthai Thani Forest | 0 - 1 | 0 - 1 | Kasetsart University FC | ||||||
22 Nov 2020 12:00 | FT | Sisaket | 0 - 1 | 0 - 1 | Khonkaen FC | ||||||
22 Nov 2020 12:00 | FT | Jl Chiangmai United | 0 - 1 | 0 - 0 | Ayutthaya Fc | ||||||
African Youth Cup U17 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 10:30 | FT | Angola U17 | 1 - 2 | 0 - 0 | Zambia U17 | ||||||
22 Nov 2020 13:30 | FT | Nam Phi U17 | 2 - 2 | 0 - 1 | Malawi U17 | ||||||
German 3. Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 12:00 | FT | VfB Lubeck | 3 - 0 | 0 - 0 | Bayern Munich II | ||||||
22 Nov 2020 13:00 | FT | SpVgg Unterhaching | 2 - 2 | 1 - 2 | Viktoria Koln | ||||||
22 Nov 2020 14:00 | FT | Ingolstadt 04 | 1 - 0 | 0 - 0 | 1. Magdeburg | ||||||
German Frauen Bundesliga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 13:00 | Nữ Bayern Munich | ? - ? | ? - ? | Nữ Bayer Leverkusen | |||||||
22 Nov 2020 13:00 | FT | Nữ Sc Freiburg | 1 - 5 | 0 - 3 | Nữ Hoffenheim | ||||||
22 Nov 2020 13:00 | Nữ Turbine Potsdam | ? - ? | ? - ? | Werder Bremen Womens | |||||||
22 Nov 2020 13:00 | FT | Nữ Sc Sand | 1 - 2 | 0 - 2 | Sv Meppen Womens | ||||||
India Super League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 14:00 | FT | Goa | 2 - 2 | 0 - 1 | Bengaluru | ||||||
HongKong 1st Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 07:30 | FT | Sham Shui Po | 1 - 1 | 1 - 1 | Eastern District Sa | ||||||
22 Nov 2020 07:30 | FT | Wing Yee Ft | 4 - 1 | 2 - 0 | Metro Gallery Sun Source | ||||||
22 Nov 2020 07:30 | FT | Shatin Sports | 4 - 1 | 3 - 0 | Yuen Long | ||||||
Poland 3. Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 11:00 | FT | Garbarnia Krakow | 0 - 0 | 0 - 0 | Pogon Siedlce | ||||||
22 Nov 2020 12:00 | FT | Blekitni Stargard Szczecinski | 2 - 3 | 0 - 2 | Znicz Pruszkow | ||||||
22 Nov 2020 12:00 | FT | Skra Czestochowa | 4 - 0 | 0 - 0 | Olimpia Grudziadz | ||||||
22 Nov 2020 13:00 | FT | Bytovia Bytow | 1 - 0 | 0 - 0 | Sokol Ostroda | ||||||
22 Nov 2020 14:00 | FT | Wigry Suwalki | 1 - 2 | 1 - 1 | GKS Katowice | ||||||
22 Nov 2020 18:00 | FT | Motor Lublin | 3 - 0 | 0 - 0 | Hutnik Krakow | ||||||
Poland Centralna Liga Juniorow ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 10:00 | FT | Arka Gdynia Youth | 1 - 3 | 1 - 2 | Cracovia Krakow Youth | ||||||
22 Nov 2020 11:00 | FT | Korona Kielce Youth | 2 - 1 | 1 - 0 | Sms Lodz Youth | ||||||
22 Nov 2020 11:00 | FT | Lech Poznan Youth | 1 - 1 | 1 - 0 | Lechia Gdansk Youth | ||||||
22 Nov 2020 11:15 | FT | Zaglebie Lubin Youth | 0 - 0 | 0 - 0 | Pogon Szczecin Youth | ||||||
New Zealand Football Championships ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 01:00 | FT | Hamilton Wanderers Sc | 2 - 0 | 2 - 0 | Auckland City | ||||||
22 Nov 2020 01:00 | FT | Hamilton Wanderers Sc | 2 - 0 | 2 - 0 | Auckland City | ||||||
22 Nov 2020 03:00 | FT | Eastern Suburbs AFC | 3 - 1 | 2 - 0 | Canterbury United | ||||||
22 Nov 2020 03:00 | FT | Eastern Suburbs AFC | 3 - 1 | 2 - 0 | Canterbury United | ||||||
Iran League Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 11:15 | FT | Arman Gohar Sirjan | 0 - 3 | 1 - 0 | Pars Jonoubi Jam | ||||||
22 Nov 2020 11:15 | FT | Khouneh Be Khouneh | 1 - 1 | 1 - 0 | Esteghlal Mollasani | ||||||
22 Nov 2020 11:30 | FT | Oxin Alborz | 1 - 1 | 0 - 0 | Mes Krman | ||||||
22 Nov 2020 11:30 | FT | Havadar SC | 3 - 0 | 1 - 0 | Navad Urmia | ||||||
22 Nov 2020 11:30 | FT | Malavan | 0 - 1 | 0 - 0 | Qashqai Shiraz | ||||||
22 Nov 2020 11:30 | FT | Fajr Sepasi | 1 - 1 | 0 - 1 | Khooshe Talaee Saveh | ||||||
22 Nov 2020 11:30 | FT | Kheybar Khorramabad | 3 - 0 | 2 - 0 | Chooka Talesh | ||||||
22 Nov 2020 11:45 | FT | Shahin Bushehr | 0 - 0 | 0 - 0 | Shahrdari Astara | ||||||
22 Nov 2020 12:00 | FT | Esteghlal Khozestan | 1 - 0 | 0 - 0 | Baderan Tehran | ||||||
Italy C1A ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 11:30 | FT | Pontedera | 0 - 1 | 0 - 1 | Pro Patria | ||||||
22 Nov 2020 14:00 | FT | Lucchese | 0 - 1 | 0 - 1 | Giana | ||||||
22 Nov 2020 14:00 | FT | Pro Vercelli | 0 - 2 | 0 - 0 | Pro Sesto | ||||||
22 Nov 2020 14:00 | FT | Albinoleffe | 1 - 2 | 0 - 1 | Como | ||||||
22 Nov 2020 14:00 | FT | Calcio Lecco | 3 - 2 | 1 - 1 | Us Pergolettese | ||||||
22 Nov 2020 15:30 | FT | Carrarese | 3 - 0 | 2 - 0 | Olbia | ||||||
Italy C1B ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 13:00 | FT | Triestina | 3 - 1 | 2 - 0 | Fermana | ||||||
22 Nov 2020 14:00 | FT | Matelica | 2 - 2 | 1 - 0 | Cesena | ||||||
22 Nov 2020 14:00 | FT | Modena | 1 - 2 | 1 - 0 | Sudtirol | ||||||
22 Nov 2020 16:30 | FT | Feralpisalo | 3 - 1 | 0 - 0 | Padova | ||||||
22 Nov 2020 16:30 | FT | Ravenna | 1 - 1 | 0 - 0 | Sambenedettese | ||||||
Italy C1C ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 13:30 | FT | Foggia | 1 - 1 | 0 - 0 | Virtus Francavilla | ||||||
22 Nov 2020 14:00 | FT | Catania | 0 - 0 | 0 - 0 | Turris Neapolis | ||||||
22 Nov 2020 14:00 | FT | Catanzaro | 2 - 1 | 0 - 0 | Cavese | ||||||
22 Nov 2020 14:00 | FT | Paganese | 1 - 1 | 1 - 0 | Bisceglie 1913 | ||||||
22 Nov 2020 14:00 | FT | Us Casertana 1908 | 0 - 2 | 0 - 1 | Bari | ||||||
22 Nov 2020 14:00 | FT | Ss Monopoli 1966 | 2 - 0 | 1 - 0 | Vibonese | ||||||
22 Nov 2020 16:30 | FT | Ternana | 3 - 0 | 1 - 0 | Teramo | ||||||
Brazil National Football Tournament U20 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 18:00 | FT | Bahia Youth | 1 - 0 | 1 - 0 | Atletico Mineiro Youth Mg | ||||||
22 Nov 2020 18:00 | FT | Cr Flamengo Rj Youth | 3 - 0 | 0 - 0 | Chapecoense Youth | ||||||
22 Nov 2020 18:00 | FT | Goias Youth | 0 - 0 | 0 - 0 | Botafogo Rj Youth | ||||||
22 Nov 2020 18:00 | FT | Gremio Youth | 4 - 2 | 1 - 1 | Ceara Youth | ||||||
22 Nov 2020 18:00 | FT | Vitoria Salvador Youth | 2 - 1 | 1 - 1 | America Mg Youth | ||||||
22 Nov 2020 19:00 | FT | Santos Youth | 1 - 5 | 0 - 3 | Sao Paulo Youth | ||||||
22 Nov 2020 21:00 | FT | Palmeiras Youth | 2 - 4 | 0 - 2 | Fluminense Rj Youth | ||||||
Chile Primera Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 13:30 | FT | Palestino | 1 - 3 | 1 - 1 | La Serena | ||||||
22 Nov 2020 22:15 | FT | Everton CD | 1 - 1 | 1 - 1 | Universidad de Chile | ||||||
Macao Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 11:00 | FT | Benfica De Macau | 6 - 0 | 3 - 0 | Cd Monte Carlo | ||||||
22 Nov 2020 13:00 | FT | Psp Macau | 3 - 1 | 2 - 1 | Lun Lok | ||||||
Japan Football League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 04:00 | FT | Osaka | 2 - 1 | 1 - 1 | Nara Club | ||||||
22 Nov 2020 04:00 | FT | Mio Biwako Shiga | 3 - 2 | 2 - 1 | Yokogawa Musashino | ||||||
22 Nov 2020 04:00 | FT | Ban Di Tesi Iwaki | 1 - 1 | 0 - 1 | Veertien Mie | ||||||
22 Nov 2020 04:00 | FT | Kochi United | 1 - 1 | 1 - 0 | Reinmeer Aomori | ||||||
Malta Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 13:00 | FT | Balzan | 0 - 0 | 0 - 0 | Floriana | ||||||
22 Nov 2020 17:15 | FT | Senglea Athletic | 1 - 3 | 0 - 0 | Mosta | ||||||
Malta First Division League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 13:00 | FT | Marsaxlokk | 0 - 1 | 0 - 0 | Naxxar Lions | ||||||
22 Nov 2020 17:15 | FT | Qrendi | 2 - 2 | 0 - 1 | Pembroke Athleta | ||||||
Romania Liga 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 09:00 | FT | Cs Aerostar Bacau | 2 - 3 | 1 - 2 | Rapid Bucuresti | ||||||
Kosovo Super League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 12:00 | FT | Kf Prishtina | 4 - 2 | 2 - 1 | KF Trepca 89 | ||||||
22 Nov 2020 12:30 | FT | Ballkani | 4 - 2 | 4 - 0 | Kf Llapi | ||||||
Italy Serie D ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 13:30 | FT | Nardo | 2 - 0 | 1 - 0 | Virtus Casarano | ||||||
Brazil Serie D ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 18:00 | FT | America Natal Rn | 2 - 1 | 1 - 0 | Floresta/ce | ||||||
22 Nov 2020 18:30 | FT | Guarany Ce | 0 - 0 | 0 - 0 | Globo | ||||||
22 Nov 2020 19:00 | FT | Itabaiana Se | 2 - 1 | 1 - 0 | Central Sc Pe | ||||||
22 Nov 2020 19:00 | FT | Villa Nova-MG | 0 - 2 | 0 - 1 | Bahia de Feira BA | ||||||
22 Nov 2020 21:00 | FT | Rio Branco (AC) | 0 - 2 | 0 - 1 | Nacional Fast Clube Am | ||||||
22 Nov 2020 22:00 | FT | Mirassol | 2 - 0 | 1 - 0 | Cabofriense Rj | ||||||
Brasileiro ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 18:00 | FT | Sao Jose Poa Rs | 0 - 0 | 0 - 0 | Londrina (PR) | ||||||
22 Nov 2020 18:00 | FT | Volta Redonda | 1 - 1 | 1 - 1 | Sao Bento | ||||||
22 Nov 2020 21:00 | FT | Paysandu (PA) | 3 - 0 | 1 - 0 | Ferroviario Ce | ||||||
22 Nov 2020 23:00 | FT | Ec Jacuipense | 3 - 2 | 1 - 1 | Treze Campina Grande PB | ||||||
Spanish Bizkaia-Tercera Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 10:45 | FT | Villajoyosa | 1 - 1 | 0 - 0 | Novelda | ||||||
22 Nov 2020 11:00 | Cd Cabecense | ? - ? | ? - ? | Atletico Antoniano | |||||||
22 Nov 2020 11:00 | FT | Cd Calamonte | 0 - 0 | 0 - 0 | Ud Montijo | ||||||
22 Nov 2020 11:00 | FT | Cd Varea | 1 - 0 | 0 - 0 | CD Tudelano | ||||||
22 Nov 2020 11:00 | FT | Pobjeda | 2 - 0 | 2 - 0 | Cf Montanesa | ||||||
22 Nov 2020 11:00 | FT | Mostoles | 2 - 0 | 2 - 0 | Rcd Carabanchel | ||||||
22 Nov 2020 15:00 | FT | RSD Alcala Henares | 0 - 0 | 0 - 0 | Rayo Vallecano B | ||||||
22 Nov 2020 16:00 | FT | Arroyo Club Polideportivo | 1 - 0 | 0 - 0 | Cacereno | ||||||
22 Nov 2020 17:00 | FT | Crevillente | 2 - 3 | 0 - 1 | Eldense | ||||||
Germany Regionalliga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 12:30 | VFB Auerbach | ? - ? | ? - ? | Berliner Fc Dynamo | |||||||
22 Nov 2020 12:30 | Lichtenberg 47 | ? - ? | ? - ? | Carl Zeiss Jena | |||||||
22 Nov 2020 13:00 | Vfv Borussia 06 Hildesheim | ? - ? | ? - ? | Hannover 96 Am | |||||||
22 Nov 2020 13:00 | VfB Oldenburg | ? - ? | ? - ? | Havelse | |||||||
Primera Division de Uruguay ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 00:45 | FT | Defensor SC | 0 - 1 | 0 - 1 | Centro Atletico Fenix | ||||||
22 Nov 2020 22:30 | FT | CA Penarol | 2 - 0 | 1 - 0 | Boston River | ||||||
Belgian First Amateur Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 14:00 | Kvk Tienen | ? - ? | ? - ? | Rupel Boom | |||||||
22 Nov 2020 14:00 | Urs Lixhe Lanaye | ? - ? | ? - ? | Sint Eloois Winkel | |||||||
Venezuela Segunda Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 19:30 | FT | Union Local Andina Ula | 2 - 3 | 2 - 3 | Real Frontera | ||||||
Norway 2.Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 13:30 | FT | Brattvag | 2 - 0 | 1 - 0 | Skeid Oslo | ||||||
Denmark - 2.Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 12:00 | FT | Holstebro Bk | 0 - 2 | 0 - 1 | Sydvest | ||||||
22 Nov 2020 12:00 | FT | Avarta | 3 - 1 | 2 - 0 | Skovshoved | ||||||
22 Nov 2020 12:00 | FT | Slagelse Bi | 2 - 0 | 2 - 0 | Ab Tarnby | ||||||
Thai Division 2 League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 08:45 | FT | Kohkwang | 2 - 1 | 0 - 0 | Kabin United | ||||||
22 Nov 2020 08:45 | FT | Royal Thai Flee | 0 - 2 | 0 - 0 | Bankhai United | ||||||
22 Nov 2020 08:45 | FT | Siam | 2 - 3 | 1 - 2 | Grakcu Sai Mai United | ||||||
22 Nov 2020 09:00 | FT | North Bangkok College | 3 - 0 | 1 - 0 | Samut Prakan United | ||||||
22 Nov 2020 09:00 | FT | Hua Hin City | 2 - 0 | 0 - 0 | Kanjanapat Group | ||||||
22 Nov 2020 09:00 | FT | Krabi Fc | 13 - 1 | 4 - 0 | Surat Thani | ||||||
22 Nov 2020 09:00 | FT | Saraburi Fc | 3 - 1 | 1 - 0 | Pathum Thani United | ||||||
22 Nov 2020 09:00 | FT | Surin Khongcheemool | 1 - 0 | 0 - 0 | Khonkaen Mordindang | ||||||
22 Nov 2020 10:00 | FT | Raj Pracha Fc | 0 - 0 | 0 - 0 | Ang Thong Fc | ||||||
22 Nov 2020 11:00 | FT | Trang Fc | 1 - 2 | 1 - 0 | Nakhon Si Thammarat | ||||||
Switzerland - 2.Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 16:00 | La Chaux De Fonds | ? - ? | ? - ? | Echallens | |||||||
22 Nov 2020 16:00 | Martigny Sports | ? - ? | ? - ? | Vevey Sports 05 | |||||||
22 Nov 2020 16:00 | Olympique De Geneve | ? - ? | ? - ? | Grand Lancy | |||||||
Switzerland - 2.Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 16:00 | Sr Delemont | ? - ? | ? - ? | Biel-bienne | |||||||
22 Nov 2020 16:00 | Langenthal | ? - ? | ? - ? | Zug 94 | |||||||
Switzerland - 2.Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 16:00 | Kosova Zurich | ? - ? | ? - ? | Gossau | |||||||
22 Nov 2020 16:00 | Linth 04 | ? - ? | ? - ? | USV Eschen Mauren | |||||||
Syrian League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 12:00 | FT | Al Shorta Damascus | 0 - 3 | 0 - 2 | Al Wathba Homs | ||||||
Romania - Liga 3 Seria ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 12:00 | FT | Sanmartin | 1 - 1 | 0 - 0 | Sportul Simleu | ||||||
22 Nov 2020 12:00 | FT | Ceahlaul Piatra Neamt | 5 - 0 | 2 - 0 | Pascani | ||||||
22 Nov 2020 12:00 | FT | Industria Galda | 1 - 3 | 0 - 0 | Avantul Reghin | ||||||
Turkiye Lig3 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 10:00 | Gumushanespor | ? - ? | ? - ? | Usakspor | |||||||
22 Nov 2020 10:00 | Bayburt Ozel Idare | ? - ? | ? - ? | Belediye Vanspor | |||||||
22 Nov 2020 10:00 | Elazigspor | ? - ? | ? - ? | Pazarspor | |||||||
22 Nov 2020 10:00 | Sivas Dort Eylul Belediyespor | ? - ? | ? - ? | Kastamonuspor | |||||||
22 Nov 2020 10:30 | Afjet Afyonspor | ? - ? | ? - ? | Amedspor | |||||||
22 Nov 2020 10:30 | Corum Belediyespor | ? - ? | ? - ? | 24 Erzincanspor | |||||||
22 Nov 2020 10:30 | Kocaeli Birlik Spor | ? - ? | ? - ? | Kahramanmaras | |||||||
22 Nov 2020 10:30 | Manisa Bb Spor | ? - ? | ? - ? | Duzyurtspor | |||||||
22 Nov 2020 10:30 | Nigde Belediyespor | ? - ? | ? - ? | Ankara Demirspor | |||||||
22 Nov 2020 10:30 | Sariyer | ? - ? | ? - ? | Surfaspor | |||||||
22 Nov 2020 10:30 | Zonguldak | ? - ? | ? - ? | Hacettepe Spor | |||||||
22 Nov 2020 10:30 | Bugsasspor | ? - ? | ? - ? | Karacabey Birlikspor | |||||||
22 Nov 2020 10:30 | Etimesgut Belediye Spor | ? - ? | ? - ? | Anadolu Selcukluspor | |||||||
22 Nov 2020 10:30 | Karabukspor | ? - ? | ? - ? | Tarsus Idman Yurdu | |||||||
22 Nov 2020 10:30 | Kirsehir Koy Hizmetleri | ? - ? | ? - ? | Bodrumspor | |||||||
22 Nov 2020 10:30 | Pendikspor | ? - ? | ? - ? | Sakaryaspor | |||||||
22 Nov 2020 10:30 | Serik Belediyespor | ? - ? | ? - ? | Kirklarelispor | |||||||
22 Nov 2020 10:30 | Turgutluspor | ? - ? | ? - ? | Eyupspor | |||||||
Croatia 2 HNL ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 12:30 | FT | Orijent Rijeka | 2 - 0 | 0 - 0 | Cibalia | ||||||
22 Nov 2020 12:30 | FT | Osijek B | 2 - 0 | 0 - 0 | Solin | ||||||
Cyprus 2 Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 12:30 | Omonia Psevda | ? - ? | ? - ? | Thoi Lakatamias | |||||||
Estonia Teine Liiga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 11:00 | FT | Tabasalu Charma | 1 - 5 | 0 - 4 | Jk Tallinna Kalev Iii | ||||||
Panama Liga Nacional de Ascenso ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 20:00 | FT | Club Atletico Chiriqui | 3 - 3 | 2 - 1 | Costa Del Este | ||||||
22 Nov 2020 23:00 | FT | Alianza Fc Pan | 5 - 2 | 4 - 1 | CD Arabe Unido | ||||||
Montenegro Division 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 12:00 | FT | Arsenal Tivat | 3 - 2 | 1 - 0 | Jedinstvo Bijelo Polje | ||||||
22 Nov 2020 12:00 | FT | Kom Podgorica | 0 - 2 | 0 - 2 | Ofk Igalo | ||||||
22 Nov 2020 12:00 | FT | Grbalj Radanovici | 1 - 0 | 1 - 0 | Ibar Rozaje | ||||||
22 Nov 2020 12:00 | FT | Berane | 3 - 0 | 0 - 1 | Drezga | ||||||
22 Nov 2020 12:00 | FT | Bokelj Kotor | 0 - 0 | 0 - 0 | Mornar | ||||||
Armenia Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 10:30 | FT | Lori Vanadzor | 2 - 2 | 2 - 0 | Bkma | ||||||
Chinese Taipei Intercity League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 08:00 | FT | Taichung Futuro | 4 - 0 | 1 - 0 | Taicheng Lions | ||||||
22 Nov 2020 08:00 | FT | Ntupes | 1 - 1 | 1 - 0 | Taiwan Power | ||||||
22 Nov 2020 08:00 | FT | Hang Yuen | 1 - 3 | 0 - 1 | Tainan City | ||||||
22 Nov 2020 08:00 | FT | Ming Chuan University | 1 - 2 | 0 - 1 | Tatung | ||||||
Mexico Youth U20 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 15:00 | FT | Chivas Guadalajara U20 | 4 - 1 | 0 - 0 | Tigres Uanl U20 | ||||||
Burundi League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 12:00 | FT | Aigle Noir | 2 - 1 | 1 - 0 | Les Elephants | ||||||
22 Nov 2020 13:00 | FT | Inter Stars | 0 - 0 | 0 - 0 | Bujumbura City | ||||||
22 Nov 2020 13:00 | FT | Le Messager Ngozi | 1 - 0 | 0 - 0 | Athletico Olympic | ||||||
22 Nov 2020 13:00 | FT | Flambeau Du Centre | 6 - 1 | 0 - 0 | Kayanza Utd | ||||||
Ghana Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
22 Nov 2020 15:00 | FT | Berekum Chelsea | 1 - 1 | 0 - 1 | Asante Kotoko | ||||||
22 Nov 2020 15:00 | FT | Dreams Fc Gha | 2 - 1 | 1 - 0 | Medeama Sc | ||||||
22 Nov 2020 15:00 | FT | Elmina Sharks | 1 - 1 | 1 - 0 | Liberty Professionals | ||||||
22 Nov 2020 15:00 | FT | Karela United | 1 - 0 | 0 - 0 | Inter Allies | ||||||
22 Nov 2020 15:00 | FT | King Faisal Babes | 1 - 1 | 0 - 1 | Aduana Stars |
Σύνολο αγώνων: 476
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
Πρωταθλήματος (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...