αποτελέσματα ποδοσφαίρου 24-03-2021
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Ώρα | Minute | Εντός έδρας | Τελικά | Ημίχρονα | Εκτός έδρας | ανάλυση | |||||
International Friendly ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
24 Mar 2021 08:15 | FT | Persiraja Aceh | 3 - 1 | 3 - 0 | Persita Tangerang | ||||||
24 Mar 2021 11:15 | FT | Persib Bandung | 1 - 1 | 0 - 0 | Bali United | ||||||
24 Mar 2021 12:00 | FT | Cherno More Varna | 2 - 1 | 1 - 0 | Dobrudzha | ||||||
24 Mar 2021 12:00 | FT | Elite 3000 Helsingor | 3 - 2 | 2 - 0 | Lyngby | ||||||
24 Mar 2021 12:30 | FT | Misr El Maqasah | 1 - 1 | 0 - 0 | El Gounah | ||||||
24 Mar 2021 13:00 | Molde | ? - ? | ? - ? | Asane Fotball | |||||||
24 Mar 2021 13:00 | FT | Klubi 04 | 0 - 1 | 0 - 1 | Japs | ||||||
24 Mar 2021 13:30 | FT | Rheindorf Altach | 3 - 1 | 3 - 1 | Schaffhausen | ||||||
24 Mar 2021 14:00 | FT | Jordan | 1 - 0 | 0 - 0 | Lebanon | ||||||
24 Mar 2021 14:00 | Tala Al Jaish | ? - ? | ? - ? | Smouha SC | |||||||
24 Mar 2021 14:00 | FT | FYR Macedonia U21 | 1 - 2 | 0 - 0 | Kazakhstan U21 | ||||||
24 Mar 2021 14:00 | FT | Ukraine U21 | 1 - 2 | 1 - 1 | Bulgaria U21 | ||||||
24 Mar 2021 15:30 | FT | IK Brage | 2 - 3 | 1 - 2 | Gefle IF | ||||||
24 Mar 2021 16:30 | FT | Philadelphia Union | 1 - 3 | 0 - 2 | Orlando City | ||||||
24 Mar 2021 17:00 | Raufoss | ? - ? | ? - ? | Kongsvinger | |||||||
24 Mar 2021 17:00 | FT | Belarus | 1 - 1 | 1 - 1 | Honduras | ||||||
24 Mar 2021 17:00 | FT | Qatar | 1 - 0 | 1 - 0 | Luxembourg | ||||||
24 Mar 2021 18:30 | Central Sc Pe | ? - ? | ? - ? | Campinense Pb | |||||||
24 Mar 2021 19:00 | FT | Dallas | 3 - 0 | 1 - 0 | Austin Bold | ||||||
24 Mar 2021 19:00 | FT | Sporting Kansas City | 3 - 3 | 1 - 0 | Portland Timbers | ||||||
24 Mar 2021 19:00 | New York Red Bulls | ? - ? | ? - ? | Nashville Sc | |||||||
24 Mar 2021 19:45 | FT | Kosovo | 4 - 0 | 1 - 0 | Lithuania | ||||||
24 Mar 2021 21:00 | FT | Houston Dynamo | 3 - 0 | 2 - 0 | Tulsa Roughneck | ||||||
24 Mar 2021 21:00 | Atlanta United | ? - ? | ? - ? | Chattanooga | |||||||
24 Mar 2021 21:00 | FT | El Paso Locomotive | 1 - 2 | 1 - 0 | Cf Indios De Ciudad Juarez | ||||||
Argentina Primera Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
24 Mar 2021 22:15 | FT | Atletico Tucuman | 1 - 1 | 1 - 1 | CA Huracan | ||||||
U21 European ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
24 Mar 2021 17:00 | FT | CH Séc U21 | 1 - 1 | 0 - 1 | Italy U21 | ||||||
24 Mar 2021 17:00 | FT | Slovenia U21 | 0 - 3 | 0 - 0 | Tây Ban Nha U21 | ||||||
24 Mar 2021 20:00 | FT | Romania U21 | 1 - 1 | 1 - 1 | Hà Lan U21 | ||||||
24 Mar 2021 20:00 | FT | Hungary U21 | 0 - 3 | 0 - 0 | Đức U21 | ||||||
Australia League A ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
24 Mar 2021 08:05 | FT | Wellington Phoenix | 4 - 1 | 2 - 0 | Melbourne Victory FC | ||||||
24 Mar 2021 10:20 | FT | Perth Glory FC | 1 - 1 | 1 - 0 | Sydney FC | ||||||
Vietnam ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
24 Mar 2021 10:00 | FT | Becamex Bình Dương | 1 - 0 | 1 - 0 | Sài Gòn FC | ||||||
24 Mar 2021 11:00 | FT | Quảng Ninh | 2 - 0 | 0 - 0 | Thanh Hóa | ||||||
24 Mar 2021 11:00 | FT | Hồng Lĩnh Hà Tĩnh | 1 - 0 | 0 - 0 | Hải Phòng | ||||||
24 Mar 2021 12:15 | FT | Viettel | 0 - 3 | 0 - 0 | Hoàng Anh Gia Lai | ||||||
Japanese League Division 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
24 Mar 2021 10:00 | FT | Omiya Ardija | 1 - 2 | 1 - 1 | Kyoto Purple Sanga | ||||||
World Cup Qualification (Europe) ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
24 Mar 2021 17:00 | FT | Thổ Nhĩ Kỳ | 4 - 2 | 2 - 0 | Hà Lan | ||||||
24 Mar 2021 19:45 | FT | Estonia | 2 - 6 | 1 - 4 | Séc | ||||||
24 Mar 2021 19:45 | FT | Bồ Đào Nha | 1 - 0 | 1 - 0 | Azerbaijan | ||||||
24 Mar 2021 19:45 | FT | Serbia | 3 - 2 | 1 - 1 | CH Ireland | ||||||
24 Mar 2021 19:45 | FT | Phần Lan | 2 - 2 | 0 - 0 | Bosnia Herzegovina | ||||||
24 Mar 2021 19:45 | FT | Pháp | 1 - 1 | 1 - 0 | Ukraine | ||||||
24 Mar 2021 19:45 | FT | Bỉ | 3 - 1 | 2 - 1 | Xứ Wales | ||||||
24 Mar 2021 19:45 | FT | Gibraltar | 0 - 3 | 0 - 2 | Na Uy | ||||||
24 Mar 2021 19:45 | FT | Latvia | 1 - 2 | 1 - 1 | Montenegro | ||||||
24 Mar 2021 19:45 | FT | Đảo Síp | 0 - 0 | 0 - 0 | Slovakia | ||||||
24 Mar 2021 19:45 | FT | Malta | 1 - 3 | 0 - 2 | Nga | ||||||
24 Mar 2021 19:45 | FT | Slovenia | 1 - 0 | 1 - 0 | Croatia | ||||||
World Cup Qualification (Northern America) ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
24 Mar 2021 20:00 | FT | St. Kitts and Nevis | 1 - 0 | 1 - 0 | Puerto Rico | ||||||
24 Mar 2021 22:00 | FT | Suriname | 3 - 0 | 2 - 0 | Cayman Islands | ||||||
24 Mar 2021 22:00 | FT | Antigua & Barbuda | 2 - 2 | 2 - 2 | Montserrat | ||||||
24 Mar 2021 23:00 | FT | Dominican Republic | 1 - 0 | 0 - 0 | Dominica | ||||||
Russian First Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
24 Mar 2021 09:00 | FT | SKA Energiya Khabarovsk | 3 - 0 | 2 - 0 | Spartak Moscow II | ||||||
24 Mar 2021 12:00 | FT | Akron Togliatti | 0 - 0 | 0 - 0 | Pari Nizhny Novgorod | ||||||
24 Mar 2021 12:00 | FT | Fakel Voronezh | 3 - 1 | 3 - 0 | Irtysh 1946 Omsk | ||||||
24 Mar 2021 12:00 | FT | Krasnodar II | 0 - 2 | 0 - 1 | Yenisey Krasnoyarsk | ||||||
24 Mar 2021 12:00 | FT | Shinnik Yaroslavl | 2 - 3 | 2 - 3 | Tom Tomsk | ||||||
24 Mar 2021 12:00 | FT | Krylya Sovetov Samara | 2 - 0 | 1 - 0 | Neftekhimik Nizhnekamsk | ||||||
24 Mar 2021 14:00 | FT | Tekstilshchik Ivanovo | 0 - 2 | 0 - 1 | Alania | ||||||
24 Mar 2021 14:30 | FT | Volgar-Gazprom Astrachan | 2 - 1 | 1 - 1 | Dinamo Briansk | ||||||
24 Mar 2021 15:30 | FT | Veles Moscow | 0 - 1 | 0 - 1 | Chayka K Sr | ||||||
24 Mar 2021 15:59 | FT | Torpedo Moscow | 3 - 0 | 1 - 0 | Chertanovo Moscow | ||||||
24 Mar 2021 17:30 | FT | Baltika | 1 - 2 | 0 - 2 | Gazovik Orenburg | ||||||
African Nations Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
24 Mar 2021 13:00 | FT | Chad | 0 - 3 | 0 - 0 | Namibia | ||||||
24 Mar 2021 13:00 | FT | South Sudan | 0 - 1 | 0 - 0 | Malawi | ||||||
24 Mar 2021 13:00 | FT | Uganda | 0 - 0 | 0 - 0 | Burkina Faso | ||||||
24 Mar 2021 13:00 | FT | Sao Tome & Principe | 0 - 2 | 0 - 1 | Sudan | ||||||
24 Mar 2021 13:00 | FT | Rwanda | 1 - 0 | 0 - 0 | Mozambique | ||||||
24 Mar 2021 13:00 | FT | Ethiopia | 4 - 0 | 3 - 0 | Madagascar | ||||||
24 Mar 2021 15:59 | FT | Guinea | 1 - 0 | 0 - 0 | Mali | ||||||
HongKong ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
24 Mar 2021 11:00 | FT | Sun Pegasus | 1 - 2 | 0 - 1 | Kitchee | ||||||
Estonia ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
24 Mar 2021 13:00 | Flora Tallinn | ? - ? | ? - ? | Levadia Tallinn | |||||||
Honduras Liga Nacional ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
24 Mar 2021 21:06 | FT | Real Sociedad Tocoa | 1 - 1 | 1 - 0 | Upnfm | ||||||
Poland - 2. Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
24 Mar 2021 12:00 | Puszcza Niepolomice | ? - ? | ? - ? | Radomiak Radom | |||||||
Colombia Copa Mustang ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
24 Mar 2021 01:00 | FT | Independiente Santa Fe | 2 - 0 | 1 - 0 | Deportiva Once Caldas | ||||||
24 Mar 2021 20:15 | FT | America de Cali | 1 - 2 | 0 - 0 | Dep.Independiente Medellin | ||||||
24 Mar 2021 22:30 | FT | Deportes Tolima | 0 - 1 | 0 - 0 | Atletico Junior Barranquilla | ||||||
Austria Erste Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
24 Mar 2021 17:30 | SV Horn | ? - ? | ? - ? | Austria Wien Amateure | |||||||
24 Mar 2021 17:30 | FT | SV Horn | 1 - 4 | 1 - 2 | Austria Wien Amateure | ||||||
Russia Div 2 South ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
24 Mar 2021 11:00 | FT | Essentuki | 1 - 1 | 0 - 1 | Chernomorets Novorossiysk | ||||||
24 Mar 2021 12:00 | FT | Mashuk-KMV | 4 - 1 | 3 - 0 | Tuapse | ||||||
24 Mar 2021 12:00 | FT | SKA Rostov | 1 - 0 | 0 - 0 | Makhachkala | ||||||
24 Mar 2021 12:00 | FT | Legion Dynamo | 1 - 1 | 1 - 0 | Dynamo Stavropol | ||||||
24 Mar 2021 12:00 | FT | Kuban Kholding | 1 - 0 | 1 - 0 | Spartak Nalchik | ||||||
24 Mar 2021 12:45 | FT | Druzhba Maykop | 0 - 2 | 0 - 0 | Kuban | ||||||
24 Mar 2021 15:59 | FT | Forte Taganrog | 4 - 0 | 2 - 0 | Inter Cherkessk | ||||||
Czech Republic 2. Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
24 Mar 2021 14:00 | FT | Vysocina Jihlava | 1 - 2 | 1 - 1 | Usti nad Labem | ||||||
24 Mar 2021 14:00 | Vysocina Jihlava | ? - ? | ? - ? | Usti nad Labem | |||||||
Algeria Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
24 Mar 2021 14:00 | FT | Aso Chlef | 1 - 3 | 0 - 2 | Cr Belouizdad | ||||||
Tunisia Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
24 Mar 2021 13:00 | FT | Es Du Sahel | 4 - 0 | 1 - 0 | C. A. Bizertin | ||||||
24 Mar 2021 13:00 | FT | U.s.monastir | 0 - 0 | 0 - 0 | Club Sportif Sfaxien | ||||||
Turkiye 3. Lig B Yukselme ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
24 Mar 2021 11:00 | FT | 1877 Alemdaspor | 1 - 0 | 1 - 0 | Artvin Hopaspor | ||||||
24 Mar 2021 11:00 | FT | Belediye Derincespor | 3 - 1 | 1 - 1 | Ankara Adliyespor | ||||||
24 Mar 2021 11:00 | FT | Diyarbakirspor | 1 - 0 | 1 - 0 | Fatsa Belediyespor | ||||||
24 Mar 2021 11:00 | FT | Vestel Manisaspor | 0 - 0 | 0 - 0 | Kizilcabolukspor | ||||||
24 Mar 2021 11:00 | FT | Ofspor | 1 - 1 | 0 - 1 | Edirnespor Genclik | ||||||
24 Mar 2021 11:00 | FT | Payas BS 1975 | 1 - 1 | 0 - 0 | Kemer Tekirova Spor | ||||||
Uzbekistan Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
24 Mar 2021 11:15 | FT | Aral Nukus | 3 - 1 | 1 - 0 | Shurtan Guzor | ||||||
24 Mar 2021 13:00 | FT | Dinamo Samarkand | 2 - 1 | 0 - 0 | Yangiyer | ||||||
Greece Super League 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
24 Mar 2021 13:00 | FT | Apollon Larissas | 1 - 0 | 1 - 0 | Doxa Dramas | ||||||
Serbia Prva Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
24 Mar 2021 14:00 | FT | Radnicki 1923 Kragujevac | 3 - 1 | 0 - 0 | Imt Novi Beograd | ||||||
24 Mar 2021 14:00 | FT | Zarkovo | 2 - 1 | 2 - 0 | Graficar Beograd | ||||||
Slovenia 2. Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
24 Mar 2021 15:00 | FT | Nafta | 1 - 2 | 0 - 1 | NK Rudar Velenje | ||||||
Thailand Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
24 Mar 2021 10:00 | FT | Navy | 0 - 1 | 0 - 0 | Chainat FC | ||||||
24 Mar 2021 11:00 | FT | Phrae United | 2 - 2 | 1 - 2 | Sisaket | ||||||
24 Mar 2021 11:00 | FT | Nong Bua Pitchaya | 6 - 0 | 2 - 0 | Customs Department FC | ||||||
24 Mar 2021 11:00 | FT | Kasetsart University FC | 0 - 1 | 0 - 0 | Khonkaen United | ||||||
24 Mar 2021 11:00 | FT | Nakhon Pathom FC | 4 - 2 | 2 - 2 | Uthai Thani Forest | ||||||
24 Mar 2021 12:00 | FT | Khonkaen FC | 4 - 1 | 1 - 0 | Samut Sakhon | ||||||
24 Mar 2021 12:00 | FT | Lampang Fc | 3 - 1 | 0 - 1 | Jl Chiangmai United | ||||||
24 Mar 2021 12:00 | FT | Ranong United | 2 - 0 | 1 - 0 | Ayutthaya Fc | ||||||
24 Mar 2021 12:00 | FT | Chiangmai Fc | 1 - 3 | 1 - 1 | Udon Thani | ||||||
Slovakia Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
24 Mar 2021 14:00 | FT | Mfk Nova Dubnica | 0 - 3 | 0 - 2 | Sport Podbrezova | ||||||
24 Mar 2021 14:00 | FT | Zemplin Michalovce | 1 - 1 | 0 - 1 | MFK Kosice | ||||||
UEFA Women's Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
24 Mar 2021 11:30 | FT | Nữ Barcelona | 3 - 0 | 1 - 0 | Nữ Manchester City | ||||||
24 Mar 2021 15:59 | FT | Nữ Chelsea | 2 - 1 | 0 - 0 | Nữ Wolfsburg | ||||||
24 Mar 2021 17:00 | FT | Paris Saint Germain Womens | 0 - 1 | 0 - 0 | Lyonnais Womens | ||||||
24 Mar 2021 18:00 | FT | Nữ Bayern Munich | 3 - 0 | 2 - 0 | Rosengard Womens | ||||||
Australia FFA Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
24 Mar 2021 08:30 | FT | Fraser Park | 0 - 2 | 0 - 0 | Wollongong United | ||||||
24 Mar 2021 08:50 | FT | University Nsw | 1 - 2 | 1 - 0 | South Coast Flame | ||||||
24 Mar 2021 09:00 | FT | Usc Lion Sc | 0 - 2 | 0 - 2 | Pontian Eagles | ||||||
Argentina Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
24 Mar 2021 01:10 | FT | Gimnasia LP | 5 - 0 | 3 - 0 | Sportivo Dock Sud | ||||||
24 Mar 2021 23:10 | FT | Boca Juniors | 3 - 0 | 1 - 0 | Defensores de Belgrano | ||||||
Israel State League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
24 Mar 2021 11:00 | FT | Maccabi Tzur Shalom | 1 - 2 | 1 - 1 | Hapoel Bueine | ||||||
24 Mar 2021 11:00 | FT | Hapoel Kafr Kanna | 0 - 0 | 0 - 0 | Hapoel Herzliya | ||||||
24 Mar 2021 11:30 | FT | Ms Tseirey Taybe | 1 - 1 | 1 - 1 | Hapoel Kaukab | ||||||
24 Mar 2021 11:30 | FT | Maccabi Herzliya | 0 - 1 | 0 - 0 | Hapoel Azor | ||||||
24 Mar 2021 12:00 | FT | Sc Daburiyya Osama | 1 - 1 | 0 - 0 | Hapoel Bnei Arrara Ara | ||||||
24 Mar 2021 12:00 | FT | Maccabi Tamra | 0 - 0 | 0 - 0 | Ironi Tiberias | ||||||
24 Mar 2021 12:30 | FT | Hapoel Migdal Haemek | 1 - 1 | 0 - 1 | Hapoel Bnei Zalfa | ||||||
24 Mar 2021 13:00 | FT | Ms Ironi Kuseife | 0 - 0 | 0 - 0 | Sc Maccabi Ashdod | ||||||
24 Mar 2021 13:30 | FT | Hapoel Bnei Pardes | 8 - 1 | 4 - 0 | Bnei Majd Kurum | ||||||
24 Mar 2021 13:30 | FT | Maccabi Yavne | 0 - 0 | 0 - 0 | Shimshon Kafr Qasim | ||||||
24 Mar 2021 13:30 | FT | Hapoel Marmorek Irony Rehovot | 2 - 0 | 1 - 0 | Hapoel Ashkelon | ||||||
24 Mar 2021 17:30 | FT | Maccabi Kabilio Jaffa | 0 - 0 | 0 - 0 | Maccabi Shaarayim | ||||||
24 Mar 2021 19:00 | FT | Rubi Shapira | 0 - 2 | 0 - 1 | Maccabi Bnei Raina | ||||||
Italy C1A ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
24 Mar 2021 11:30 | Olbia | ? - ? | ? - ? | Como | |||||||
24 Mar 2021 14:00 | FT | Giana | 1 - 0 | 0 - 0 | Pro Sesto | ||||||
Italy C1B ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
24 Mar 2021 14:00 | FT | Feralpisalo | 0 - 0 | 0 - 0 | Cesena | ||||||
24 Mar 2021 14:00 | FT | Sambenedettese | 0 - 0 | 0 - 0 | Ravenna | ||||||
Italy C1C ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
24 Mar 2021 13:00 | FT | Cavese | 0 - 1 | 0 - 1 | Catanzaro | ||||||
24 Mar 2021 14:00 | FT | As Calcio Potenza | 0 - 2 | 0 - 1 | Ternana | ||||||
Brasil Campeonato do Nordeste Primeira ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
24 Mar 2021 00:30 | FT | Fortaleza | 0 - 1 | 0 - 0 | Santa Cruz (PE) | ||||||
24 Mar 2021 00:30 | FT | CSA Alagoas AL | 2 - 0 | 2 - 0 | Bahia | ||||||
24 Mar 2021 22:30 | FT | Vitoria Salvador BA | 1 - 1 | 0 - 0 | CRB AL | ||||||
24 Mar 2021 22:30 | FT | Salgueiros AC | 1 - 0 | 1 - 0 | Treze Campina Grande PB | ||||||
Mexico Primera Divison A ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
24 Mar 2021 01:05 | FT | Venados | 0 - 1 | 0 - 0 | Celaya | ||||||
24 Mar 2021 02:00 | FT | Club Chivas Tapatio | 2 - 1 | 1 - 0 | Correcaminos Uat | ||||||
24 Mar 2021 03:05 | FT | Alebrijes De Oaxaca | 0 - 0 | 0 - 0 | Cancun | ||||||
24 Mar 2021 23:00 | FT | Tepatitlan De Morelos | 1 - 2 | 1 - 1 | Mineros De Zacatecas | ||||||
Brazil Campeonato Gaucho Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
24 Mar 2021 23:00 | FT | Novo Hamburgo RS | 1 - 1 | 0 - 0 | Brasil De Pelotas Rs | ||||||
Brazil Campeonato Paulista ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
24 Mar 2021 00:00 | FT | Mirassol | 0 - 1 | 0 - 1 | Corinthians Paulista | ||||||
Ecuador Campeonato Serie B ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
24 Mar 2021 00:00 | FT | CD Independiente Juniors | 3 - 0 | 0 - 0 | Pottu via HO | ||||||
Australia New South Wales Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
24 Mar 2021 08:30 | North Shore Mariners | ? - ? | ? - ? | Marconi Stallions | |||||||
Italy Serie D ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
24 Mar 2021 13:30 | Giugliano | ? - ? | ? - ? | Nocerina | |||||||
Spanish Bizkaia-Tercera Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
24 Mar 2021 12:00 | FT | Tenerife B | 0 - 2 | 0 - 1 | Tenisca | ||||||
24 Mar 2021 19:00 | FT | Ourense | 1 - 1 | 1 - 1 | Cf Alondras | ||||||
Germany Regionalliga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
24 Mar 2021 16:00 | FT | Bonner sc | 1 - 3 | 0 - 1 | Dortmund AM | ||||||
24 Mar 2021 17:00 | FT | Fortuna Koln | 2 - 2 | 1 - 1 | TSV Alemannia Aachen | ||||||
24 Mar 2021 18:30 | FT | LR Ahlen | 2 - 1 | 1 - 0 | RW Essen | ||||||
Primera Division de Uruguay ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
24 Mar 2021 19:00 | FT | Liverpool P. | 4 - 1 | 1 - 1 | Ca Torque | ||||||
24 Mar 2021 21:15 | FT | Cerro Montevideo | 0 - 1 | 0 - 1 | Cerro Largo | ||||||
Turkiye Lig3 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
24 Mar 2021 09:00 | FT | Kirsehir Koy Hizmetleri | 2 - 1 | 0 - 0 | Karacabey Birlikspor | ||||||
24 Mar 2021 09:30 | FT | Sivas Dort Eylul Belediyespor | 0 - 3 | 0 - 1 | Bodrumspor | ||||||
24 Mar 2021 11:00 | FT | Afjet Afyonspor | 2 - 0 | 1 - 0 | Sancaktepe Belediye Spor | ||||||
24 Mar 2021 11:00 | FT | Corum Belediyespor | 3 - 0 | 1 - 0 | Kahramanmaras | ||||||
24 Mar 2021 11:00 | FT | Gumushanespor | 0 - 4 | 0 - 2 | Surfaspor | ||||||
24 Mar 2021 11:00 | FT | Inegolspor | 0 - 2 | 0 - 0 | Ankara Demirspor | ||||||
24 Mar 2021 11:00 | FT | Kocaelispor | 1 - 2 | 0 - 1 | Amedspor | ||||||
24 Mar 2021 11:00 | FT | Manisa Bb Spor | 1 - 1 | 0 - 0 | 24 Erzincanspor | ||||||
24 Mar 2021 11:00 | FT | Nigde Belediyespor | 2 - 2 | 2 - 2 | Ergene Velimese | ||||||
24 Mar 2021 11:00 | FT | Sariyer | 1 - 4 | 1 - 1 | Duzyurtspor | ||||||
24 Mar 2021 11:00 | FT | Zonguldak | 1 - 0 | 0 - 0 | Usakspor | ||||||
24 Mar 2021 11:00 | FT | Bugsasspor | 0 - 4 | 0 - 1 | Sakaryaspor | ||||||
24 Mar 2021 11:00 | FT | Bayburt Ozel Idare | 1 - 2 | 1 - 2 | Kirklarelispor | ||||||
24 Mar 2021 11:00 | FT | Elazigspor | 0 - 2 | 0 - 1 | Belediye Vanspor | ||||||
24 Mar 2021 11:00 | FT | Etimesgut Belediye Spor | 5 - 0 | 3 - 0 | Kastamonuspor | ||||||
24 Mar 2021 11:00 | FT | Karabukspor | 0 - 2 | 0 - 2 | Eyupspor | ||||||
24 Mar 2021 11:00 | FT | Pendikspor | 3 - 2 | 0 - 1 | Pazarspor | ||||||
24 Mar 2021 11:00 | FT | Serik Belediyespor | 0 - 1 | 0 - 0 | Tarsus Idman Yurdu | ||||||
24 Mar 2021 11:00 | FT | Turgutluspor | 1 - 1 | 1 - 1 | Anadolu Selcukluspor | ||||||
Panama Liga Nacional de Ascenso ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
24 Mar 2021 00:00 | FT | Tauro FC | 2 - 0 | 1 - 0 | Club Atletico Chiriqui | ||||||
24 Mar 2021 20:00 | FT | Union Deportivo Universitario | 1 - 1 | 0 - 1 | Alianza Fc Pan | ||||||
24 Mar 2021 20:30 | FT | Veraguas Cd | 3 - 3 | 1 - 1 | CD Arabe Unido | ||||||
24 Mar 2021 22:00 | FT | Sporting San Miguelito | 1 - 3 | 0 - 0 | CA Independente | ||||||
24 Mar 2021 22:00 | FT | Costa Del Este | 2 - 1 | 0 - 0 | Herrera | ||||||
Brazil Campeonato Catarinense Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
24 Mar 2021 19:00 | FT | Metropolitano Sc | 0 - 1 | 0 - 1 | Marcilio Dias Sc | ||||||
24 Mar 2021 19:00 | FT | Concordia Sc | 4 - 0 | 1 - 0 | Prospera Criciuma | ||||||
24 Mar 2021 22:00 | FT | Chapecoense SC | 0 - 1 | 0 - 0 | Hercilio Luz Sc | ||||||
Portugal U23 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
24 Mar 2021 11:00 | FT | Leixoes U23 | 5 - 0 | 2 - 0 | Belenenses U23 |
Σύνολο αγώνων: 191
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
Πρωταθλήματος (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...