αποτελέσματα ποδοσφαίρου 27-08-2017
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Ώρα | Minute | Εντός έδρας | Τελικά | Ημίχρονα | Εκτός έδρας | ανάλυση | |||||
English Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 13:30 | FT | West Bromwich | 1 - 1 | 0 - 0 | Stoke City | ||||||
27 Aug 2017 13:30 | FT | Chelsea | 2 - 0 | 2 - 0 | Everton | ||||||
27 Aug 2017 16:00 | FT | Tottenham Hotspur | 1 - 1 | 0 - 0 | Burnley | ||||||
27 Aug 2017 16:00 | FT | Liverpool | 4 - 0 | 2 - 0 | Arsenal | ||||||
Italy Serie A ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 16:59 | FT | Torino | 3 - 0 | 1 - 0 | US Sassuolo Calcio | ||||||
27 Aug 2017 19:45 | FT | AC Milan | 2 - 1 | 1 - 0 | Cagliari | ||||||
27 Aug 2017 19:45 | FT | Chievo | 1 - 2 | 1 - 1 | Lazio | ||||||
27 Aug 2017 19:45 | FT | Crotone | 0 - 0 | 0 - 0 | Hellas Verona | ||||||
27 Aug 2017 19:45 | FT | Fiorentina | 1 - 2 | 0 - 2 | Sampdoria | ||||||
27 Aug 2017 19:45 | FT | Napoli | 3 - 1 | 0 - 1 | Atalanta | ||||||
27 Aug 2017 19:45 | FT | Spal | 3 - 2 | 1 - 0 | Udinese | ||||||
Italy Serie B ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 16:30 | FT | Pescara | 5 - 1 | 1 - 0 | Foggia | ||||||
Spanish La Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 17:15 | FT | Espanyol | 0 - 1 | 0 - 1 | Leganes | ||||||
27 Aug 2017 17:15 | FT | Eibar | 0 - 1 | 0 - 1 | Athletic Bilbao | ||||||
27 Aug 2017 19:15 | FT | Getafe | 0 - 1 | 0 - 0 | Sevilla | ||||||
27 Aug 2017 21:15 | FT | Real Madrid | 2 - 2 | 1 - 1 | Valencia | ||||||
Spain Segunda Division B ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 18:00 | FT | Zaragoza | 1 - 1 | 0 - 1 | Granada | ||||||
27 Aug 2017 18:00 | FT | Sporting de Gijon | 2 - 0 | 0 - 0 | CD Lugo | ||||||
27 Aug 2017 19:30 | FT | CF Reus Deportiu | 1 - 1 | 1 - 0 | Gimnastic Tarragona | ||||||
27 Aug 2017 19:30 | FT | Cadiz | 0 - 0 | 0 - 0 | Alcorcon | ||||||
Germany Bundesliga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 14:30 | FT | RB Leipzig | 4 - 1 | 0 - 1 | Freiburg | ||||||
27 Aug 2017 16:59 | FT | Hannover 96 | 1 - 0 | 0 - 0 | Schalke 04 | ||||||
Germany Bundesliga 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 12:30 | FT | SV Sandhausen | 1 - 2 | 1 - 0 | Fortuna Dusseldorf | ||||||
27 Aug 2017 12:30 | FT | Bochum | 3 - 2 | 2 - 1 | Dynamo Dresden | ||||||
27 Aug 2017 12:30 | FT | Union Berlin | 1 - 1 | 0 - 0 | Arminia Bielefeld | ||||||
French Ligue 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 14:00 | FT | Guingamp | 2 - 0 | 0 - 0 | Strasbourg | ||||||
27 Aug 2017 16:00 | FT | Angers SCO | 1 - 1 | 0 - 0 | Lille | ||||||
27 Aug 2017 20:00 | FT | Monaco | 6 - 1 | 4 - 0 | Marseille | ||||||
Portugal Primera Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 16:00 | FT | Boavista | 1 - 0 | 0 - 0 | Aves | ||||||
27 Aug 2017 18:00 | FT | Sporting Lisbon | 2 - 1 | 2 - 0 | GD Estoril-Praia | ||||||
27 Aug 2017 20:15 | FT | Sporting Braga | 0 - 1 | 0 - 1 | Porto | ||||||
Eredivisie ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 11:30 | FT | Feyenoord Rotterdam | 5 - 0 | 4 - 0 | Willem II | ||||||
27 Aug 2017 13:30 | FT | VVV Venlo | 0 - 2 | 0 - 0 | Ajax Amsterdam | ||||||
27 Aug 2017 15:45 | FT | Groningen | 2 - 1 | 2 - 0 | Utrecht | ||||||
27 Aug 2017 15:45 | FT | PSV Eindhoven | 2 - 0 | 2 - 0 | Roda JC Kerkrade | ||||||
International Friendly ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 18:00 | FT | OFI Crete | 1 - 1 | 1 - 1 | Omonia Nicosia FC | ||||||
Argentina Primera Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 00:05 | FT | Independiente | 3 - 1 | 1 - 1 | CA Huracan | ||||||
27 Aug 2017 15:05 | FT | San Martin San Juan | 2 - 0 | 1 - 0 | Patronato Parana | ||||||
27 Aug 2017 18:05 | FT | Atletico Tucuman | 2 - 1 | 2 - 0 | Godoy Cruz | ||||||
27 Aug 2017 20:05 | FT | San Lorenzo | 1 - 1 | 0 - 1 | Racing Club | ||||||
27 Aug 2017 22:05 | FT | Boca Juniors | 3 - 0 | 2 - 0 | Olimpo | ||||||
Belgium Jupiler League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 13:30 | FT | Club Brugge | 4 - 0 | 2 - 0 | Standard Liege | ||||||
27 Aug 2017 16:59 | FT | Gent | 0 - 0 | 0 - 0 | Anderlecht | ||||||
27 Aug 2017 19:00 | FT | Oostende | 3 - 4 | 1 - 0 | Royal Antwerp | ||||||
Russia Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 09:00 | FT | SKA Energiya Khabarovsk | 0 - 0 | 0 - 0 | Spartak Moscow | ||||||
27 Aug 2017 15:30 | FT | CSKA Moscow | 0 - 1 | 0 - 1 | Akhmat Grozny | ||||||
27 Aug 2017 18:00 | FT | Zenit St.Petersburg | 0 - 0 | 0 - 0 | FK Rostov | ||||||
27 Aug 2017 18:00 | FT | Krasnodar FK | 2 - 0 | 1 - 0 | Dynamo Moscow | ||||||
Scotland Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 12:30 | FT | Dundee | 1 - 1 | 1 - 1 | Hibernian FC | ||||||
27 Aug 2017 15:00 | FT | Ross County | 1 - 3 | 0 - 2 | Glasgow Rangers | ||||||
Brasil Serie A ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 20:00 | FT | Flamengo | 2 - 0 | 2 - 0 | Atletico Paranaense | ||||||
27 Aug 2017 20:00 | FT | Bahia | 1 - 2 | 1 - 1 | Botafogo | ||||||
27 Aug 2017 20:00 | FT | Ponte Preta | 1 - 2 | 1 - 0 | Atletico Mineiro | ||||||
27 Aug 2017 20:00 | FT | Palmeiras | 4 - 2 | 2 - 2 | Sao Paulo | ||||||
27 Aug 2017 23:00 | FT | Avai | 1 - 0 | 1 - 0 | Chapecoense SC | ||||||
27 Aug 2017 23:00 | FT | Cruzeiro | 1 - 1 | 0 - 1 | Santos | ||||||
Denmark SAS Ligaen ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 12:00 | FT | Midtjylland | 1 - 1 | 1 - 0 | Lyngby | ||||||
27 Aug 2017 15:00 | FT | Brondby | 2 - 0 | 0 - 0 | Horsens | ||||||
27 Aug 2017 16:59 | FT | Nordsjaelland | 3 - 0 | 2 - 0 | Copenhagen | ||||||
Sweden Allsvenskan ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 14:00 | FT | IFK Norrkoping | 0 - 2 | 0 - 0 | Ostersunds FK | ||||||
27 Aug 2017 14:00 | FT | Hacken | 3 - 1 | 2 - 0 | Jonkopings Sodra IF | ||||||
27 Aug 2017 14:00 | FT | Kalmar FF | 4 - 2 | 2 - 1 | IK Sirius FK | ||||||
27 Aug 2017 14:00 | FT | AIK Solna | 1 - 1 | 1 - 0 | Djurgardens | ||||||
27 Aug 2017 16:30 | FT | Elfsborg | 1 - 0 | 0 - 0 | Halmstads | ||||||
27 Aug 2017 16:30 | FT | GIF Sundsvall | 2 - 1 | 0 - 0 | Orebro | ||||||
27 Aug 2017 16:30 | FT | Malmo FF | 2 - 2 | 0 - 1 | IFK Goteborg | ||||||
Iceland Premier Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 15:00 | FT | IBV Vestmannaeyjar | 2 - 3 | 0 - 2 | Valur | ||||||
27 Aug 2017 18:00 | FT | Grindavik | 2 - 2 | 1 - 1 | KR Reykjavik | ||||||
27 Aug 2017 19:00 | FT | Breidablik | 2 - 0 | 1 - 0 | IA Akranes | ||||||
27 Aug 2017 19:00 | FT | Fjolnir | 3 - 1 | 1 - 1 | Vikingur Reykjavik | ||||||
27 Aug 2017 19:00 | FT | Ka Akureyri | 5 - 0 | 2 - 0 | Vikingur Olafsvik | ||||||
27 Aug 2017 20:15 | FT | Stjarnan | 1 - 1 | 0 - 1 | Hafnarfjordur FH | ||||||
USA MLS ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 00:00 | FT | Philadelphia Union | 2 - 2 | 2 - 1 | Atlanta United | ||||||
27 Aug 2017 00:00 | FT | Washington DC United | 1 - 0 | 0 - 0 | New England Revolution | ||||||
27 Aug 2017 00:30 | FT | Columbus Crew | 2 - 1 | 0 - 0 | Dallas | ||||||
27 Aug 2017 00:30 | FT | Orlando City | 1 - 2 | 0 - 1 | Vancouver Whitecaps FC | ||||||
27 Aug 2017 01:30 | FT | Chicago Fire | 1 - 2 | 0 - 2 | Minnesota United | ||||||
27 Aug 2017 02:00 | Houston Dynamo | ? - ? | ? - ? | Sporting Kansas City | |||||||
27 Aug 2017 03:00 | FT | Real Salt Lake | 4 - 1 | 1 - 0 | Colorado Rapids | ||||||
27 Aug 2017 21:30 | FT | Montreal Impact | 1 - 3 | 0 - 1 | Toronto FC | ||||||
Republic Gambrinus Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 15:00 | FT | FK Baumit Jablonec | 2 - 0 | 1 - 0 | Zlin | ||||||
27 Aug 2017 15:30 | FT | Slavia Praha | 4 - 0 | 2 - 0 | Mlada Boleslav | ||||||
27 Aug 2017 16:00 | FT | Teplice | 3 - 1 | 1 - 0 | Vysocina Jihlava | ||||||
27 Aug 2017 17:30 | FT | Viktoria Plzen | 3 - 0 | 0 - 0 | Banik Ostrava | ||||||
Sweden Superettan ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 14:00 | FT | Varbergs BoIS FC | 3 - 1 | 2 - 1 | Syrianska FC | ||||||
27 Aug 2017 16:00 | FT | Brommapojkarna | 1 - 5 | 0 - 2 | Falkenbergs FF | ||||||
Finland Veikkausliga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 16:30 | FT | IFK Mariehamn | 1 - 0 | 0 - 0 | VPS Vaasa | ||||||
27 Aug 2017 16:30 | FT | HJK Helsinki | 1 - 0 | 1 - 0 | KuPS | ||||||
Turkey Super Lig ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 17:45 | FT | Basaksehir FK | 2 - 1 | 0 - 0 | Konyaspor | ||||||
27 Aug 2017 19:45 | FT | Genclerbirligi | 1 - 2 | 1 - 1 | Fenerbahce | ||||||
27 Aug 2017 19:45 | FT | Akhisar Bld.Geng | 2 - 1 | 0 - 0 | Kasimpasa | ||||||
Mexico Primera Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 01:00 | FT | Tigres UANL | 3 - 2 | 1 - 1 | Lobos Buap | ||||||
27 Aug 2017 01:06 | FT | Club Leon | 1 - 2 | 0 - 2 | Santos Laguna | ||||||
27 Aug 2017 02:00 | FT | Morelia | 2 - 0 | 1 - 0 | Club America | ||||||
27 Aug 2017 03:00 | FT | Necaxa | 2 - 1 | 1 - 1 | Atlas | ||||||
27 Aug 2017 03:06 | FT | Chivas Guadalajara | 0 - 0 | 0 - 0 | Queretaro FC | ||||||
27 Aug 2017 18:00 | FT | Toluca | 2 - 1 | 0 - 1 | Puebla | ||||||
Switzerland National Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 15:00 | FT | Luzern | 1 - 1 | 1 - 0 | Zurich | ||||||
27 Aug 2017 15:00 | FT | Sion | 1 - 1 | 0 - 1 | Basel | ||||||
27 Aug 2017 15:00 | FT | St. Gallen | 2 - 2 | 1 - 1 | Young Boys | ||||||
Liga de Honora ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 11:15 | FT | Academico Viseu | 1 - 0 | 0 - 0 | SL Benfica B | ||||||
27 Aug 2017 16:00 | FT | CF Uniao Madeira | 2 - 2 | 0 - 2 | Sporting CP B | ||||||
27 Aug 2017 16:00 | FT | Real Sport | 0 - 1 | 0 - 0 | Arouca | ||||||
27 Aug 2017 16:00 | FT | Porto B | 1 - 0 | 1 - 0 | Santa Clara | ||||||
27 Aug 2017 16:00 | FT | Famalicao | 1 - 0 | 1 - 0 | UD Oliveirense | ||||||
27 Aug 2017 16:00 | FT | SC Covilha | 0 - 1 | 0 - 0 | CD Nacional | ||||||
27 Aug 2017 16:59 | FT | Varzim | 3 - 0 | 1 - 0 | Penafiel | ||||||
27 Aug 2017 16:59 | FT | CD Cova Piedade | 0 - 1 | 0 - 0 | Vitoria Guimaraes B | ||||||
J-League Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 10:00 | FT | Shimizu S-Pulse | 1 - 2 | 1 - 0 | Urawa Red Diamonds | ||||||
27 Aug 2017 10:00 | FT | Ventforet Kofu | 2 - 2 | 0 - 1 | Kawasaki Frontale | ||||||
Japanese League Division 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 10:00 | FT | Avispa Fukuoka | 0 - 0 | 0 - 0 | Mito Hollyhock | ||||||
27 Aug 2017 11:00 | FT | Roasso Kumamoto | 0 - 1 | 0 - 1 | Okayama FC | ||||||
27 Aug 2017 11:00 | FT | V-Varen Nagasaki | 1 - 0 | 0 - 0 | Kyoto Purple Sanga | ||||||
27 Aug 2017 11:00 | FT | Ehime FC | 0 - 3 | 0 - 1 | Tokyo Verdy | ||||||
Norway NM Cupen ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 16:45 | FT | Molde | 2 - 1 | 0 - 1 | Kristiansund BK | ||||||
27 Aug 2017 19:15 | FT | Rosenborg | 1 - 2 | 1 - 1 | Valerenga | ||||||
Russian First Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 10:00 | FT | Luch-Energiya | 0 - 0 | 0 - 0 | Tambov | ||||||
27 Aug 2017 13:00 | FT | Tom Tomsk | 0 - 0 | 0 - 0 | FK Tyumen | ||||||
27 Aug 2017 13:00 | FT | FK Khimki | 0 - 1 | 0 - 0 | Sochi | ||||||
27 Aug 2017 14:00 | FT | Rotor Volgograd | 0 - 1 | 0 - 0 | Baltika | ||||||
27 Aug 2017 14:00 | FT | Pari Nizhny Novgorod | 0 - 1 | 0 - 1 | Gazovik Orenburg | ||||||
27 Aug 2017 15:00 | FT | Avangard | 1 - 1 | 1 - 0 | Zenit-2 St.Petersburg | ||||||
27 Aug 2017 16:00 | FT | Krylya Sovetov Samara | 3 - 0 | 1 - 0 | Sibir | ||||||
27 Aug 2017 16:00 | FT | Fakel Voronezh | 1 - 3 | 1 - 0 | Yenisey Krasnoyarsk | ||||||
27 Aug 2017 16:00 | FT | Volgar-Gazprom Astrachan | 0 - 1 | 0 - 0 | Shinnik Yaroslavl | ||||||
27 Aug 2017 18:00 | FT | Kuban Krasnodar | 2 - 3 | 1 - 0 | Spartak Moscow II | ||||||
Greece National A ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 17:15 | FT | PAOK Saloniki | 3 - 1 | 1 - 1 | Kerkyra | ||||||
27 Aug 2017 17:15 | FT | Panionios | 2 - 0 | 1 - 0 | Apollon Smirnis | ||||||
27 Aug 2017 17:15 | FT | Panathinaikos | 0 - 0 | 0 - 0 | PAE Levadiakos | ||||||
27 Aug 2017 19:30 | FT | Pas Giannina | 0 - 0 | 0 - 0 | AEK Athens | ||||||
Israel Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 18:10 | FT | Hapoel Ironi Kiryat Shmona | 1 - 2 | 0 - 2 | Maccabi Tel Aviv | ||||||
27 Aug 2017 19:00 | FT | Maccabi Haifa | 3 - 1 | 1 - 0 | Hapoel Beer Sheva | ||||||
Cyprus 1 Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 16:00 | FT | AEK Larnaca | 2 - 0 | 1 - 0 | Olympiakos Nicosia | ||||||
27 Aug 2017 16:59 | FT | Doxa Katokopias | 2 - 1 | 1 - 1 | Ermis Aradippou | ||||||
27 Aug 2017 18:00 | FT | Alki Oroklini | 0 - 1 | 0 - 0 | Anorthosis Famagusta FC | ||||||
Indonesia Super Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 09:00 | FT | Bali United | 6 - 1 | 3 - 0 | Mitra Kukar | ||||||
27 Aug 2017 12:30 | FT | Persija Jakarta | 2 - 0 | 1 - 0 | Persela Lamongan | ||||||
Ukraine Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 15:00 | Illichivets mariupol | ? - ? | ? - ? | Dynamo Kyiv | |||||||
27 Aug 2017 15:00 | FT | Illichivets mariupol | 3 - 0 | 0 - 0 | Dynamo Kyiv | ||||||
27 Aug 2017 15:00 | FT | Veres Rivne | 1 - 2 | 1 - 0 | Shakhtar Donetsk | ||||||
27 Aug 2017 17:30 | FT | Zorya | 5 - 0 | 4 - 0 | Chernomorets Odessa | ||||||
27 Aug 2017 17:30 | FT | PFC Oleksandria | 0 - 1 | 0 - 1 | Vorskla Poltava | ||||||
Romania - Division A ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 16:30 | FT | Concordia Chiajna | 1 - 2 | 0 - 1 | Viitorul Constanta | ||||||
27 Aug 2017 19:00 | FT | Steaua Bucuresti | 2 - 0 | 2 - 0 | Botosani | ||||||
Austria ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 15:30 | FT | Sturm Graz | 1 - 0 | 0 - 0 | Red Bull Salzburg | ||||||
27 Aug 2017 15:30 | FT | Rheindorf Altach | 1 - 0 | 1 - 0 | Mattersburg | ||||||
27 Aug 2017 18:00 | FT | Trenkwalder Admira | 1 - 3 | 0 - 1 | Austria Wien | ||||||
Hungary ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 18:30 | FT | Fehervar Videoton | 3 - 1 | 1 - 0 | Ferencvarosi TC | ||||||
Poland ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 14:30 | FT | Sandecja | 2 - 1 | 0 - 1 | Pogon Szczecin | ||||||
27 Aug 2017 14:30 | FT | Lech Poznan | 3 - 0 | 1 - 0 | Arka Gdynia | ||||||
27 Aug 2017 16:59 | FT | Legia Warszawa | 2 - 1 | 0 - 0 | Zaglebie Lubin | ||||||
Serbia ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 18:00 | FT | Crvena Zvezda | 0 - 0 | 0 - 0 | Partizan Belgrade | ||||||
Croatia ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 18:00 | FT | NK Lokomotiva Zagreb | 0 - 3 | 0 - 1 | Dinamo Zagreb | ||||||
27 Aug 2017 20:00 | FT | Hajduk Split | 2 - 0 | 2 - 0 | Istra 1961 | ||||||
27 Aug 2017 20:00 | FT | Cibalia | 2 - 1 | 1 - 1 | ZNK Osijek | ||||||
Bulgaria ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 16:45 | FT | Cherno More Varna | 1 - 4 | 0 - 1 | Septemvri Sofia | ||||||
27 Aug 2017 19:00 | FT | Ludogorets Razgrad | 1 - 1 | 0 - 0 | Pirin Blagoevgrad | ||||||
Slovakia ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 16:59 | FT | Slovan Bratislava | 4 - 1 | 2 - 0 | Sport Podbrezova | ||||||
Slovenia Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 15:00 | FT | NK Aluminij | 2 - 0 | 0 - 0 | Triglav Gorenjska | ||||||
27 Aug 2017 16:59 | FT | Krsko Posavlje | 4 - 2 | 1 - 0 | Domzale | ||||||
27 Aug 2017 19:20 | FT | NK Olimpija Ljubljana | 0 - 0 | 0 - 0 | NK Maribor | ||||||
Belarus Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 14:00 | FT | Slavia Mozyr | 1 - 2 | 1 - 0 | Dinamo Brest | ||||||
27 Aug 2017 15:00 | FT | Dinamo Minsk | 4 - 2 | 1 - 1 | Gorodeya | ||||||
27 Aug 2017 16:59 | FT | Shakhter Soligorsk | 0 - 4 | 0 - 2 | BATE Borisov | ||||||
Bosnia Premijer Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 16:00 | FT | GOSK Gabela | 0 - 1 | 0 - 0 | Krupa | ||||||
27 Aug 2017 16:00 | FT | NK Celik | 2 - 2 | 0 - 0 | Sloboda | ||||||
27 Aug 2017 19:00 | FT | Borac Banja Luka | 1 - 1 | 0 - 0 | FK Sarajevo | ||||||
Switzerland Challenge League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 15:00 | FT | Schaffhausen | 3 - 1 | 1 - 0 | Vaduz | ||||||
Denmark 1.Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 12:45 | FT | Vejle | 2 - 1 | 2 - 0 | Roskilde | ||||||
27 Aug 2017 12:45 | FT | Herfolge Boldklub Koge | 0 - 0 | 0 - 0 | Skive IK | ||||||
27 Aug 2017 12:45 | FT | Fredericia | 2 - 3 | 1 - 3 | Fremad Amager | ||||||
27 Aug 2017 12:45 | FT | Esbjerg FB | 1 - 3 | 0 - 0 | Nykobing Falster | ||||||
27 Aug 2017 12:45 | FT | Brabrand IF | 2 - 2 | 1 - 0 | Thisted | ||||||
Moldova Divizia Nationala ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 16:59 | FT | Sheriff | 3 - 1 | 1 - 0 | Milsami | ||||||
Armenia Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 14:00 | FT | Banants | 1 - 1 | 0 - 1 | Gandzasar Kapan | ||||||
Costa Rica Primera Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 18:00 | FT | Alajuelense | 2 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Saprissa | ||||||
27 Aug 2017 22:00 | Guadalupe | ? - ? | ? - ? | Perez Zeledon | |||||||
27 Aug 2017 22:00 | FT | AD grecia | 2 - 1 | 1 - 1 | Santos De Guapiles | ||||||
27 Aug 2017 22:00 | FT | Municipal Liberia | 2 - 1 | 0 - 0 | AD Carmelita | ||||||
27 Aug 2017 22:00 | FT | Limon | 2 - 1 | 2 - 1 | Universidad de Costa Rica | ||||||
27 Aug 2017 22:00 | FT | Guadalupe | 1 - 2 | 0 - 1 | Perez Zeledon | ||||||
27 Aug 2017 23:00 | FT | Cartagines Deportiva SA | 0 - 1 | 0 - 1 | Herediano | ||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 22:15 | FT | Jorge Wilstermann | 1 - 0 | 0 - 0 | San Jose | ||||||
Guatemala Liga Nacional ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 01:00 | FT | Club Comunicaciones | 2 - 0 | 0 - 0 | CD Suchitepequez | ||||||
27 Aug 2017 18:30 | FT | Antigua Gfc | 2 - 0 | 1 - 0 | Deportivo Sanarate | ||||||
27 Aug 2017 19:00 | FT | CD Marquense | 1 - 0 | 0 - 0 | CD Malacateco | ||||||
27 Aug 2017 21:00 | FT | Coban Imperial | 1 - 1 | 1 - 1 | Xelaju MC | ||||||
27 Aug 2017 21:30 | FT | Guastatoya | 3 - 0 | 1 - 0 | Siquinala FC | ||||||
El Salvador Primera Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 02:00 | FT | Isidro Metapan | 2 - 0 | 2 - 0 | Cd Audaz | ||||||
27 Aug 2017 22:00 | FT | CD Dragon | 4 - 3 | 1 - 1 | Aguila | ||||||
27 Aug 2017 22:00 | FT | Cd Pasaquina | 2 - 1 | 1 - 0 | Cd Chalatenango | ||||||
27 Aug 2017 22:30 | FT | CD FAS | 0 - 0 | 0 - 0 | Sonsonate | ||||||
27 Aug 2017 22:30 | FT | Luis Angel Firpo | 2 - 5 | 2 - 3 | Alianza | ||||||
Honduras Liga Nacional ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 02:10 | FT | Honduras Progreso | 2 - 3 | 2 - 1 | CD Motagua | ||||||
27 Aug 2017 21:00 | FT | Real Sociedad Tocoa | 0 - 0 | 0 - 0 | Real Espana | ||||||
27 Aug 2017 22:00 | FT | Platense | 1 - 0 | 0 - 0 | CD Vida | ||||||
Korea K League Challenge ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 11:00 | FT | Suwon FC | 3 - 3 | 1 - 1 | Anyang | ||||||
27 Aug 2017 11:00 | FT | Daejeon Citizen | 1 - 4 | 0 - 2 | Seongnam FC | ||||||
27 Aug 2017 11:00 | FT | Chungnam Asan | 0 - 1 | 0 - 1 | Busan I'Park | ||||||
Poland - 2. Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 13:45 | FT | GKS Katowice | 1 - 1 | 0 - 0 | Odra Opole | ||||||
27 Aug 2017 16:00 | FT | Olimpia Grudziadz | 1 - 1 | 1 - 1 | Stomil Olsztyn OKS 1945 | ||||||
27 Aug 2017 16:00 | FT | Gornik Leczna | 1 - 1 | 0 - 1 | Bytovia Bytow | ||||||
27 Aug 2017 16:00 | FT | Chojniczanka Chojnice | 4 - 3 | 0 - 0 | Ruch Chorzow | ||||||
27 Aug 2017 19:00 | FT | Miedz Legnica | 0 - 0 | 0 - 0 | Stal Mielec | ||||||
Colombia Copa Mustang ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 00:00 | FT | Deportiva Once Caldas | 3 - 2 | 2 - 0 | Atletico Junior Barranquilla | ||||||
27 Aug 2017 01:45 | FT | Dep.Independiente Medellin | 1 - 0 | 1 - 0 | Atletico Nacional | ||||||
27 Aug 2017 21:15 | FT | Atletico Huila | 2 - 0 | 1 - 0 | Deportes Tolima | ||||||
27 Aug 2017 23:15 | FT | Independiente Santa Fe | 1 - 0 | 1 - 0 | Millonarios | ||||||
27 Aug 2017 23:30 | FT | Envigado | 2 - 0 | 0 - 0 | Aguilas Doradas | ||||||
Russia Div 2 East ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 06:00 | FT | Zenit Irkutsk | 1 - 0 | 1 - 0 | Irtysh 1946 Omsk | ||||||
27 Aug 2017 09:00 | FT | FK Chita | 1 - 1 | 1 - 1 | Dinamo Barnaul | ||||||
Russia Div 2 West ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 12:00 | FT | Veles Moscow | 0 - 2 | 0 - 1 | Chertanovo Moscow | ||||||
27 Aug 2017 14:30 | FT | Znamya Truda | 1 - 0 | 0 - 0 | FK Kolomna | ||||||
27 Aug 2017 16:59 | FT | Luki Energiya | 1 - 0 | 1 - 0 | Torpedo Vladimir | ||||||
Japan Football League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 07:05 | FT | Fukushima United FC | 0 - 0 | 0 - 0 | Azul Claro Numazu | ||||||
27 Aug 2017 07:30 | FT | Blaublitz Akita | 2 - 0 | 0 - 0 | Gamba Osaka U23 | ||||||
27 Aug 2017 11:00 | FT | Cerezo Osaka U23 | 0 - 0 | 0 - 0 | AC Nagano Parceiro | ||||||
Sweden Div 1 Sodra ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 15:00 | FT | Landskrona BoIS | 1 - 0 | 1 - 0 | Kristianstads FF | ||||||
27 Aug 2017 15:00 | FT | IK Oddevold | 0 - 2 | 0 - 0 | Rosengard | ||||||
27 Aug 2017 15:00 | FT | Skovde AIK | 1 - 0 | 1 - 0 | Mjallby AIF | ||||||
27 Aug 2017 15:00 | FT | Utsiktens BK | 2 - 0 | 1 - 0 | Angelholms FF | ||||||
Lithuania Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 14:00 | FT | Baltija Panevezys | 0 - 1 | 0 - 1 | Taip Vilnius | ||||||
27 Aug 2017 15:00 | FT | Lietava Jonava | 2 - 2 | 2 - 0 | Stumbras | ||||||
27 Aug 2017 17:30 | FT | Suduva | 4 - 1 | 2 - 0 | Trakai Riteriai | ||||||
Finland Ykkonen ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 15:00 | FT | Grifk | 3 - 2 | 1 - 0 | Ops-jp | ||||||
Colombia Copa Premier ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 22:00 | FT | Llaneros FC | 2 - 2 | 1 - 1 | Union Magdalena | ||||||
27 Aug 2017 23:15 | FT | Cucuta | 3 - 1 | 3 - 0 | Bogota | ||||||
Russia Div 2 Ural-Povolzhye ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 14:00 | FT | Nosta Novotroitsk | 3 - 3 | 1 - 1 | Syzran-2003 | ||||||
Sweden Div 2 Norra Svealand ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 13:00 | FT | Bk Forward | 3 - 0 | 3 - 0 | Gamla Upsala | ||||||
27 Aug 2017 14:00 | FT | Eskilstuna City FK | 1 - 2 | 0 - 1 | Skiljebo SK | ||||||
27 Aug 2017 14:00 | FT | Syrianska IF Kerbura | 0 - 5 | 0 - 1 | Gute | ||||||
27 Aug 2017 15:00 | FT | IFK Aspudden-Tellus | 3 - 2 | 2 - 1 | Habo Ff | ||||||
Georgia Primera Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 17:30 | FT | Dila Gori | 3 - 0 | 1 - 0 | Kolkheti Poti | ||||||
Venezuela Primera Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 20:00 | FT | Atletico Socopo | 0 - 2 | 0 - 0 | Deportivo Lara | ||||||
27 Aug 2017 20:00 | FT | Portuguesa de Desportos | 2 - 0 | 2 - 0 | Zamora Barinas | ||||||
27 Aug 2017 20:30 | FT | Deportivo Anzoategui | 1 - 1 | 1 - 1 | Monagas SC | ||||||
27 Aug 2017 21:00 | FT | Atletico Venezuela | 1 - 3 | 0 - 0 | Carabobo | ||||||
27 Aug 2017 21:00 | FT | Zulia | 2 - 0 | 0 - 0 | Aragua | ||||||
27 Aug 2017 21:00 | FT | Estudiantes Merida | 2 - 0 | 1 - 0 | Metropolitanos | ||||||
27 Aug 2017 22:00 | FT | Mineros de Guayana | 2 - 1 | 0 - 1 | Caracas FC | ||||||
Russia Div 2 South ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 13:00 | FT | SKA Rostov | 0 - 3 | 0 - 1 | Legion Dynamo | ||||||
27 Aug 2017 15:00 | FT | Spartak Nalchik | 0 - 1 | 0 - 1 | Alania | ||||||
27 Aug 2017 16:59 | FT | Chernomorets Novorossiysk | 0 - 3 | 0 - 1 | FK Angusht Nazran | ||||||
Russia Div 2 Center ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 13:00 | FT | Saturn | 4 - 3 | 2 - 0 | Sokol | ||||||
27 Aug 2017 15:00 | FT | Ararat Moscow | 4 - 0 | 2 - 0 | Zenit Penza | ||||||
27 Aug 2017 16:00 | FT | Dinamo Briansk | 3 - 0 | 2 - 0 | Rotor Volgograd B | ||||||
27 Aug 2017 16:59 | FT | Salyut-Energia Belgorod | 3 - 3 | 0 - 1 | Metallurg Lipetsk | ||||||
Paraguayan Primera Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 20:00 | FT | Sportivo Luqueno | 3 - 0 | 0 - 0 | Rubio Nu Asuncion | ||||||
27 Aug 2017 22:10 | FT | Guarani CA | 3 - 2 | 1 - 0 | Nacional Asuncion | ||||||
Libya League Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 16:30 | FT | Shabab Al Jabal | 2 - 1 | 0 - 0 | Al Andalus | ||||||
27 Aug 2017 17:30 | FT | Al-ahli Tripoli | 4 - 1 | 0 - 0 | Al Mahalla | ||||||
Turkey 2 Ligi A ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 17:45 | FT | Istanbulspor | 0 - 1 | 0 - 1 | Giresunspor | ||||||
27 Aug 2017 17:45 | FT | Boluspor | 0 - 0 | 0 - 0 | Gaziantep Buyuksehir Belediyesi | ||||||
27 Aug 2017 19:45 | FT | Elazigspor | 2 - 0 | 1 - 0 | Ankaragucu | ||||||
27 Aug 2017 19:45 | FT | Adanaspor | 2 - 1 | 1 - 1 | Umraniyespor | ||||||
Russia Youth Championship League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 02:00 | FT | Ska Khabarovsk Youth | 1 - 2 | 0 - 1 | Spartak Moscow Youth | ||||||
Chinese Football League Divison 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 12:30 | FT | Dalian Chaoyue | 1 - 1 | 0 - 1 | Baoding Rongda FC | ||||||
27 Aug 2017 12:35 | FT | Zhejiang Professional | 0 - 0 | 0 - 0 | Beijing Beikong | ||||||
27 Aug 2017 12:35 | FT | Beijing Renhe | 3 - 0 | 1 - 0 | Qingdao Yellow Sea Pharmaceutical | ||||||
Czech Republic 2. Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 09:15 | FT | Viktoria Zizkov | 1 - 1 | 0 - 0 | Pribram | ||||||
27 Aug 2017 16:00 | FT | Fotbal Trinec | 0 - 0 | 0 - 0 | Hradec Kralove | ||||||
27 Aug 2017 16:00 | FT | Fk Graffin Vlasim | 0 - 1 | 0 - 1 | Olympia Praha | ||||||
27 Aug 2017 16:00 | FT | Sk Slovan Varnsdorf | 0 - 0 | 0 - 0 | Vitkovice | ||||||
27 Aug 2017 16:05 | FT | Budejovice | 2 - 0 | 0 - 0 | Usti nad Labem | ||||||
27 Aug 2017 18:30 | FT | SC Znojmo | 2 - 1 | 0 - 0 | Opava | ||||||
Sweden Div 2 Norrland ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 14:00 | FT | Arameisk-syrianska If | 0 - 4 | 0 - 2 | Akropolis IF | ||||||
27 Aug 2017 14:00 | FT | Umea FC | 3 - 1 | 3 - 1 | Sollentuna United FF | ||||||
27 Aug 2017 15:00 | FT | Enskede Ik | 1 - 1 | 1 - 0 | Tegs Thoren ff | ||||||
27 Aug 2017 15:00 | FT | Nykopings BIS | 2 - 1 | 1 - 0 | IFK Lulea | ||||||
27 Aug 2017 15:00 | FT | Assyriska FF | 4 - 2 | 1 - 2 | Vasalunds IF | ||||||
Norway 2 Division A ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 14:30 | FT | Skeid Oslo | 4 - 0 | 0 - 0 | Finnsnes | ||||||
Norway 2 Division B ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 14:00 | FT | IL Hodd | 4 - 0 | 1 - 0 | Fana | ||||||
27 Aug 2017 15:00 | FT | Byasen Toppfotball | 1 - 1 | 0 - 1 | Egersunds IK | ||||||
27 Aug 2017 16:59 | FT | Notodden FK | 3 - 0 | 0 - 0 | Bryne | ||||||
Zimbabwe Premier Soccer League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 14:00 | FT | Bantu Rovers | 1 - 3 | 0 - 0 | How Mine Fc | ||||||
27 Aug 2017 14:00 | FT | Tsholotsho | 2 - 1 | 1 - 1 | Shabanie Mine | ||||||
27 Aug 2017 14:00 | FT | Triangle Fc | 3 - 1 | 1 - 0 | Bulawayo City | ||||||
27 Aug 2017 14:00 | FT | Dynamos Fc | 2 - 0 | 1 - 0 | Yadah | ||||||
Lithuania - 2. Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 13:00 | FT | Pakruojis | 1 - 0 | 1 - 0 | Dainava Alytus | ||||||
Estonia Esi Liiga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 14:00 | FT | Elva | 2 - 0 | 2 - 0 | Jk Welco Elekter | ||||||
27 Aug 2017 14:00 | FT | Tartu FS Santos | 1 - 1 | 0 - 0 | Tallinna Levadia 2 | ||||||
27 Aug 2017 14:15 | FT | Fci Tallinn B | 1 - 3 | 0 - 0 | Kuressaare | ||||||
27 Aug 2017 17:15 | FT | JK Tallinna Kalev | 3 - 0 | 2 - 0 | Rakvere Flora | ||||||
Moldova Division 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 15:00 | FT | Victoria Bardar | 1 - 1 | 1 - 0 | Singerei | ||||||
27 Aug 2017 15:00 | FT | Edinet | 0 - 5 | 0 - 0 | Cf Sparta Selemet | ||||||
27 Aug 2017 15:00 | FT | CF Gagauziya | 2 - 2 | 0 - 0 | Zimbru Chisinau B | ||||||
27 Aug 2017 15:00 | FT | Cahul 2005 | 3 - 3 | 1 - 1 | Granicerul Glodeni | ||||||
27 Aug 2017 15:00 | FT | Real Succes | 1 - 1 | 0 - 0 | Abus Ungheni | ||||||
Hungary NB 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 16:00 | FT | ETO Gyori FC | 0 - 1 | 0 - 0 | Bekescsaba | ||||||
27 Aug 2017 16:30 | FT | Varda Se | 3 - 0 | 0 - 0 | Csakvari Tk | ||||||
27 Aug 2017 16:30 | FT | Mte Mosonmagyarovar | 0 - 0 | 0 - 0 | Vac-Dunakanyar | ||||||
27 Aug 2017 16:30 | FT | Soproni Svse-gysev | 0 - 4 | 0 - 2 | Szolnoki MAV | ||||||
27 Aug 2017 16:30 | FT | Szegedi Ak | 3 - 1 | 1 - 0 | Budaorsi Sc | ||||||
27 Aug 2017 16:30 | FT | Kazincbarcika | 2 - 2 | 1 - 2 | Nyiregyhaza | ||||||
27 Aug 2017 16:30 | FT | Soroksar | 2 - 1 | 1 - 0 | Dorogi | ||||||
27 Aug 2017 18:00 | FT | Siofok | 1 - 2 | 1 - 0 | Gyirmot Se | ||||||
27 Aug 2017 18:00 | FT | Zalaegerszegi TE | 2 - 0 | 2 - 0 | Cegled | ||||||
27 Aug 2017 18:00 | FT | MTK Hungaria FC | 4 - 1 | 2 - 0 | Budafoki Mte | ||||||
Slovenia 2. Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 16:00 | FT | NK Ptuj Drava | 1 - 1 | 1 - 1 | Jadran Dekani | ||||||
27 Aug 2017 16:00 | FT | NK Mura 05 | 2 - 0 | 1 - 0 | Rogaska | ||||||
27 Aug 2017 16:00 | FT | Zarica Kranj | 1 - 3 | 0 - 1 | ND Ilirija 1911 | ||||||
Slovakia 2. Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 16:00 | FT | Skf Sered | 7 - 0 | 4 - 0 | Nove Mesto | ||||||
Luxembourg National Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 15:00 | FT | Victoria Rosport | 1 - 2 | 0 - 1 | Us Esch | ||||||
FYR Macedonia Prva liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 15:30 | FT | FK Shkendija 79 | 2 - 1 | 2 - 0 | Academy Pandev | ||||||
Korea Challengers League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 08:00 | FT | Gimpo Fc | 0 - 1 | 0 - 1 | Chuncheon Citizen | ||||||
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 16:00 | FT | Benatky Nad Jizerou | 2 - 1 | 1 - 0 | Sokol Cizova | ||||||
27 Aug 2017 16:00 | FT | Sokol Zapy | 1 - 1 | 0 - 1 | Jiskra Usti Nad Orlici | ||||||
Sweden Div 2 Norra Gotaland ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 13:30 | FT | Vanersborgs If | 0 - 2 | 0 - 2 | Trollhattan | ||||||
27 Aug 2017 16:59 | FT | Lidkopings Fk | 1 - 2 | 1 - 0 | Vanersborg | ||||||
Latvia - 2. Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 14:00 | FT | Staiceles Bebri | 0 - 1 | 0 - 0 | Olaines Fk | ||||||
Austrian Regionalliga Mitte ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 15:30 | Wolfsberger Ac Amateure | ? - ? | ? - ? | Deutschlandsberger Sc | |||||||
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 15:30 | FT | Plackovica | 2 - 1 | 0 - 1 | Kamenica Sasa | ||||||
27 Aug 2017 15:30 | FT | Osogovo | 1 - 0 | 0 - 0 | Kozuv | ||||||
27 Aug 2017 15:30 | FT | Pobeda Valandovo | 0 - 0 | 0 - 0 | Borec Veles | ||||||
27 Aug 2017 15:30 | FT | Struga Trim Lum | 2 - 0 | 1 - 0 | Labunishta | ||||||
27 Aug 2017 15:30 | FT | Fk Rinija Gostivar | 1 - 0 | 0 - 0 | Lokomotiva Skopje | ||||||
27 Aug 2017 15:30 | FT | Novaci | 2 - 0 | 1 - 0 | Fk Gorno Lisice | ||||||
27 Aug 2017 15:30 | FT | FK Makedonija | 0 - 2 | 0 - 1 | Vlazrimi Kicevo | ||||||
27 Aug 2017 15:30 | FT | FK Teteks Tetovo | 3 - 2 | 1 - 1 | Zajazi Zajas | ||||||
Japan Women Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 09:00 | FT | Nữ Albirex Niigata | 1 - 0 | 1 - 0 | Nữ As Elfen Sayama | ||||||
27 Aug 2017 09:00 | FT | Nữ Vegalta Sendai | 0 - 2 | 0 - 2 | Nữ Urawa Reds | ||||||
27 Aug 2017 10:00 | FT | Nữ JEF United Ichihara | 0 - 1 | 0 - 0 | Nữ Inac Kobe | ||||||
Japan Women Division 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 05:00 | FT | Nữ Nippon Sport Science University | 2 - 0 | 2 - 0 | Nữ Kibi International University | ||||||
German 3. Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 13:00 | FT | Hansa Rostock | 1 - 1 | 0 - 1 | Preuben Munster | ||||||
27 Aug 2017 13:00 | FT | Fsv Zwickau | 0 - 1 | 0 - 1 | Wurzburger Kickers | ||||||
Nigeria Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 16:00 | FT | Remo Stars | 1 - 2 | 0 - 0 | Enugu Rangers International | ||||||
27 Aug 2017 16:00 | FT | Plateau United | 1 - 1 | 0 - 0 | Rivers United | ||||||
27 Aug 2017 16:00 | FT | Gombe United | 2 - 1 | 0 - 0 | Bukola Babes Abs | ||||||
27 Aug 2017 16:00 | FT | Abia Warriors | 1 - 0 | 0 - 0 | Mfm | ||||||
27 Aug 2017 16:00 | FT | Nasarawa United | 1 - 0 | 0 - 0 | Kano Pillars | ||||||
27 Aug 2017 16:00 | FT | El Kanemi Warriors | 1 - 1 | 0 - 0 | Shooting Stars Sc | ||||||
27 Aug 2017 16:00 | FT | Katsina United | 2 - 0 | 0 - 0 | Sunshine Stars | ||||||
27 Aug 2017 16:15 | FT | Enyimba International | 4 - 0 | 0 - 0 | Wikki Tourist | ||||||
Poland 3. Liga ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 14:00 | FT | Blekitni Stargard Szczecinski | 0 - 0 | 0 - 0 | Olimpia Elblag | ||||||
Belgian Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 14:00 | FT | Westerlo | 4 - 0 | 1 - 0 | Menen | ||||||
27 Aug 2017 15:00 | FT | Royal Knokke | 2 - 5 | 1 - 3 | KSK Heist | ||||||
27 Aug 2017 15:00 | FT | ASV Geel | 3 - 0 | 2 - 0 | Kfc Duffel | ||||||
27 Aug 2017 15:00 | FT | Oud Heverlee | 8 - 0 | 5 - 0 | Kv Turnhout | ||||||
27 Aug 2017 15:00 | FT | Olympia Wijgmaal | 0 - 1 | 0 - 0 | Bocholter Vv | ||||||
27 Aug 2017 15:00 | FT | Eendracht Aalst | 1 - 2 | 1 - 1 | Royal Fc Liege | ||||||
27 Aug 2017 16:20 | FT | Tilleur | 1 - 4 | 0 - 3 | St Gilloise | ||||||
Iran League Division 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 14:00 | FT | Malavan | 1 - 1 | 1 - 0 | Baderan Tehran | ||||||
27 Aug 2017 14:00 | FT | Fajr Sepasi | 1 - 0 | 0 - 0 | Mes Rafsanjan | ||||||
27 Aug 2017 14:00 | FT | Khouneh Be Khouneh | 4 - 0 | 2 - 0 | Saba Battery | ||||||
27 Aug 2017 14:00 | FT | Rah Ahan | 0 - 3 | 0 - 2 | Mes Krman | ||||||
27 Aug 2017 14:15 | FT | Aluminium Arak | 0 - 2 | 0 - 1 | Nassaji Mazandaran | ||||||
27 Aug 2017 14:30 | FT | Shahrdari Tabriz | 1 - 0 | 1 - 0 | Oxin Alborz | ||||||
27 Aug 2017 15:30 | FT | Gol Gohar | 2 - 1 | 1 - 1 | Mashin Sazi | ||||||
27 Aug 2017 15:30 | FT | Iran Javan Bushehr | 0 - 1 | 0 - 0 | Naft Masjed Soleyman | ||||||
27 Aug 2017 15:30 | FT | Shahrdari Mahshahr | 1 - 0 | 0 - 0 | Bargh shiraz | ||||||
Chile Primera Division ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 00:30 | FT | Huachipato | 0 - 1 | 0 - 1 | Union Espanola | ||||||
27 Aug 2017 16:00 | FT | Colo Colo | 4 - 1 | 2 - 1 | Universidad de Chile | ||||||
27 Aug 2017 19:30 | FT | Universidad de Concepcion | 1 - 1 | 1 - 1 | Audax Italiano | ||||||
27 Aug 2017 22:00 | FT | O Higgins | 0 - 2 | 0 - 1 | Csd Antofagasta | ||||||
Mexico Primera Divison A ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 01:00 | FT | Uaem Potros | 2 - 0 | 1 - 0 | CF Atlante | ||||||
27 Aug 2017 02:15 | FT | Celaya | 2 - 1 | 0 - 1 | Cafetaleros De Tapachula | ||||||
27 Aug 2017 03:00 | FT | Csyd Dorados De Sinaloa | 1 - 1 | 0 - 1 | Cf Indios De Ciudad Juarez | ||||||
Bulgaria Division 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 16:00 | FT | Pfc Nesebar | 2 - 1 | 1 - 0 | Oborishte | ||||||
Canadian Premier Soccer League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 00:00 | FT | Brantford Galaxy Sc | 2 - 7 | 0 - 0 | Vorkuta | ||||||
Japan Football League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 05:00 | FT | Vanraure Hachinohe | 2 - 1 | 0 - 0 | Maruyasu Industries | ||||||
27 Aug 2017 05:00 | FT | Reinmeer Aomori | 2 - 2 | 1 - 0 | Imabari FC | ||||||
27 Aug 2017 06:00 | FT | Verspah Oita | 1 - 2 | 0 - 0 | Nara Club | ||||||
27 Aug 2017 10:00 | FT | Osaka | 2 - 1 | 2 - 0 | Veertien Mie | ||||||
United Soccer League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 00:00 | FT | Richmond Kickers | 3 - 1 | 2 - 1 | Charleston Battery | ||||||
27 Aug 2017 00:00 | FT | Pittsburgh Riverhounds | 3 - 2 | 2 - 1 | Bethlehem Steel | ||||||
27 Aug 2017 00:00 | FT | Charlotte Independence | 2 - 3 | 2 - 0 | Toronto Fc II | ||||||
27 Aug 2017 00:30 | FT | Louisville City | 0 - 3 | 0 - 2 | Orlando City B | ||||||
27 Aug 2017 01:30 | San Antonio | ? - ? | ? - ? | Portland Timbers B | |||||||
27 Aug 2017 03:30 | FT | Reno 1868 | 1 - 0 | 1 - 0 | Sporting Kansas City ii | ||||||
27 Aug 2017 04:00 | FT | Phoenix Rising Arizona U | 3 - 1 | 1 - 0 | Sacramento Republic Fc | ||||||
27 Aug 2017 20:00 | FT | Ottawa Fury | 2 - 2 | 1 - 1 | New York Red Bulls B | ||||||
27 Aug 2017 23:00 | FT | Vancouver Whitecaps B | 2 - 1 | 1 - 1 | Los Angeles Galaxy 2 | ||||||
Paraguay Division 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 19:45 | FT | Olimpia De Ita | 1 - 1 | 0 - 0 | 22 De Setiembre | ||||||
27 Aug 2017 20:00 | FT | Resistencia Sc | 3 - 2 | 2 - 0 | 3 De Febrero | ||||||
27 Aug 2017 20:00 | FT | Fulgencio Yegros | 1 - 0 | 1 - 0 | Martin Ledesma | ||||||
27 Aug 2017 20:00 | FT | Ca River Plate Asuncion | 2 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Santani | ||||||
27 Aug 2017 20:00 | FT | Caacupe Fbc | 2 - 1 | 1 - 1 | Club Fernando De La Mora | ||||||
27 Aug 2017 20:00 | FT | General Caballero | 2 - 1 | 2 - 0 | Deportivo Caaguazu | ||||||
27 Aug 2017 20:00 | FT | Guairena | 1 - 0 | 1 - 0 | Deportivo Liberacion | ||||||
27 Aug 2017 20:00 | FT | Ovetense | 3 - 2 | 2 - 1 | Sportivo Iteno | ||||||
Chile Primera B ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 20:00 | FT | Nublense | 3 - 0 | 3 - 0 | Cobreloa | ||||||
27 Aug 2017 20:00 | FT | Union San Felipe | 0 - 2 | 0 - 1 | Union La Calera | ||||||
27 Aug 2017 21:00 | FT | Coquimbo Unido | 1 - 0 | 0 - 0 | Csyd Barnechea | ||||||
27 Aug 2017 21:00 | FT | San Marcos De Arica | 3 - 0 | 1 - 0 | Cobresal | ||||||
Kosovo Super League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 15:30 | FT | Besa Peje | 2 - 0 | 1 - 0 | Kf Drita Gjilan | ||||||
27 Aug 2017 15:30 | FT | Gjilani | 1 - 1 | 1 - 0 | Kf Feronikeli | ||||||
Australia Capital Gatorade Premier League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 07:00 | FT | Gungahlin United | 3 - 0 | 1 - 0 | Canberra | ||||||
USA Women ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 00:00 | FT | Washington Spirit Womens | 1 - 2 | 0 - 1 | Chicago Red Stars Womens | ||||||
27 Aug 2017 00:00 | FT | Gotham Fc Womens | 1 - 0 | 1 - 0 | Boston Breakers Womens | ||||||
Primera Division de Uruguay ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 19:30 | FT | Ia Sud America | 1 - 1 | 1 - 0 | Rampla Juniors | ||||||
27 Aug 2017 19:30 | FT | Danubio FC | 1 - 1 | 0 - 0 | Nacional Montevideo | ||||||
27 Aug 2017 19:30 | FT | Plaza Colonia | 1 - 0 | 0 - 0 | Wanderers FC | ||||||
27 Aug 2017 19:30 | FT | Racing Club Montevideo | 0 - 2 | 0 - 1 | El Tanque Sisley | ||||||
Sweden Div 2 Ostra Gotaland ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 12:00 | FT | Lunds BK | 2 - 1 | 0 - 0 | Nybro If | ||||||
27 Aug 2017 13:00 | FT | IFK Hassleholm | 2 - 1 | 0 - 0 | Vimmerby IF | ||||||
Montenegro Division 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 15:00 | FT | Jezero Plav | 1 - 0 | 0 - 0 | Ofk Igalo | ||||||
27 Aug 2017 16:00 | FT | Ibar Rozaje | 0 - 2 | 0 - 0 | Berane | ||||||
27 Aug 2017 16:00 | FT | Otrant | 0 - 0 | 0 - 0 | Mornar | ||||||
27 Aug 2017 16:00 | FT | Jedinstvo Bijelo Polje | 0 - 3 | 0 - 2 | Bokelj Kotor | ||||||
27 Aug 2017 16:00 | FT | Celik Niksic | 2 - 0 | 0 - 0 | Cetinje | ||||||
27 Aug 2017 16:00 | FT | Lovcen Cetinje | 0 - 3 | 0 - 1 | Mladost Podgorica | ||||||
South Africa First League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 14:00 | FT | Jomo Cosmos | 5 - 0 | 2 - 0 | Pretoria Univ | ||||||
27 Aug 2017 14:00 | FT | Mthatha Bucks | 2 - 0 | 2 - 0 | Marumo Gallants | ||||||
27 Aug 2017 14:00 | FT | Black Leopards | 2 - 2 | 1 - 1 | Cape Town | ||||||
Morocco Cup ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
|||||||||||
27 Aug 2017 16:00 | FT | Union Sportive Temara | 0 - 4 | 0 - 1 | Renaissance Sportive de Berkane | ||||||
27 Aug 2017 16:00 | FT | Union Sportive Sidi Kacem | 0 - 1 | 0 - 0 | IRT Itihad de Tanger | ||||||
27 Aug 2017 16:00 | FT | Olympique De Marrakech | 1 - 1 | 1 - 1 | OCK Olympique de Khouribga | ||||||
27 Aug 2017 16:00 | FT | Olympique Dcheira | 1 - 4 | 0 - 2 | RCA Raja Casablanca Atlhletic | ||||||
27 Aug 2017 16:00 | FT | MCO Mouloudia Oujda | 1 - 1 | 0 - 1 | Union Touarga Sport Rabat | ||||||
27 Aug 2017 16:00 | FT | ASS Association Sportive de Sale | 1 - 0 | 1 - 0 | Maghrib Association Tetouan | ||||||
27 Aug 2017 16:00 | FT | Raja Arfoud | 0 - 2 | 0 - 1 | Chabab Rif Hoceima | ||||||
27 Aug 2017 18:00 | FT | Forces Armee Royales | 2 - 2 | 1 - 0 | Stade Marocain Du Rabat | ||||||
27 Aug 2017 18:00 | FT | Olympique de Safi | 0 - 1 | 0 - 0 | HUSA Hassania Agadir | ||||||
27 Aug 2017 20:00 | FT | Difaa Hassani Jdidi | 3 - 1 | 2 - 0 | Renaissance Zmamra | ||||||
27 Aug 2017 20:30 | FT | Wydad Casablanca | 2 - 0 | 0 - 0 | Kawkab de Marrakech |
Σύνολο αγώνων: 415
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Πρωταθλήματος (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...