Europa League ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ γύρος qualifying 1.2 συνεδρία 2018-2019
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
- ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
- Βαθμολογία
- Στοίχημα Odds
- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
- Πρωτοσέλιδα αγώνα
- σύνδεση τον SopCast
- ζωντανή TV, το live streaming
- livescore
Ώρα | Minute | Εντός έδρας | Τελικά | Ημίχρονα | Εκτός έδρας | ανάλυση |
19 Jul 2018 20:15 | FT | Hafnarfjordur FH | 0 - 0 | 0 - 0 | Lahti | |
19 Jul 2018 20:00 | FT | Domzale | 1 - 1 | 1 - 0 | NK Siroki Brijeg | |
19 Jul 2018 20:00 | FT | Ujpesti TE | 4 - 0 | 2 - 0 | Neftci Baku | |
19 Jul 2018 19:45 | FT | Coleraine | 0 - 2 | 0 - 1 | Spartak Subotica | |
19 Jul 2018 19:45 | FT | NSI Runavik | 4 - 6 | 3 - 3 | Hibernian FC | |
19 Jul 2018 19:45 | FT | ZNK Osijek | 2 - 1 | 1 - 1 | Cs Petrocub | |
19 Jul 2018 19:45 | FT | Dundalk | 2 - 1 | 2 - 1 | Levadia Tallinn | |
19 Jul 2018 19:45 | FT | Tre Fiori | 0 - 3 | 0 - 1 | NK Rudar Velenje | |
19 Jul 2018 19:30 | FT | Trencin | 1 - 1 | 0 - 0 | FK Buducnost Podgorica | |
19 Jul 2018 19:30 | FT | Partizan Belgrade | 3 - 0 | 2 - 0 | Rudar Pljevlja | |
19 Jul 2018 19:30 | FT | Ofk Titograd Podgorica | 1 - 2 | 1 - 0 | B36 Torshavn | |
19 Jul 2018 19:15 | FT | NK Maribor | 2 - 0 | 1 - 0 | Partizani Tirana | |
19 Jul 2018 19:15 | FT | FK Sarajevo | 3 - 0 | 2 - 0 | Banants | |
19 Jul 2018 19:00 | FT | Copenhagen | 1 - 1 | 0 - 0 | KuPS | |
19 Jul 2018 19:00 | FT | Luftetari Gjirokaster | 3 - 3 | 1 - 2 | FK Ventspils | |
19 Jul 2018 18:45 | FT | Beitar Jerusalem | 1 - 2 | 0 - 0 | Chikhura Sachkhere | |
19 Jul 2018 18:30 | FT | Progres Niedercorn | 0 - 1 | 0 - 1 | Gilan Gabala | |
19 Jul 2018 18:30 | FT | Nordsjaelland | 2 - 1 | 0 - 1 | Cliftonville | |
19 Jul 2018 18:00 | FT | Olimpia Balti | 1 - 1 | 1 - 0 | Gornik Zabrze | |
19 Jul 2018 18:00 | FT | Dinamo Tbilisi | 1 - 2 | 1 - 0 | DAC Dunajska Streda | |
19 Jul 2018 18:00 | FT | Maccabi Tel Aviv | 1 - 0 | 1 - 0 | Ferencvarosi TC | |
19 Jul 2018 18:00 | FT | Hacken | 1 - 2 | 1 - 1 | Liepajas Metalurgs | |
19 Jul 2018 18:00 | FT | AIK Solna | 0 - 1 | 0 - 1 | Shamrock Rovers | |
90 minutes[0-1], Double bouts[1-1], 120 minutes[1-1] | ||||||
19 Jul 2018 18:00 | FT | Vardar Skopje | 0 - 2 | 0 - 0 | Pyunik | |
19 Jul 2018 18:00 | FT | Apollon Limassol FC | 2 - 0 | 1 - 0 | Stumbras | |
19 Jul 2018 18:00 | FT | Sarpsborg 08 FF | 2 - 0 | 1 - 0 | IBV Vestmannaeyjar | |
19 Jul 2018 18:00 | FT | FK Zalgiris Vilnius | 1 - 1 | 1 - 0 | Ki Klaksvik | |
19 Jul 2018 18:00 | FT | FK Inter Baku | 2 - 1 | 1 - 0 | Balzan | |
19 Jul 2018 18:00 | FT | Shakhter Soligorsk | 2 - 0 | 1 - 0 | Connah's QN | |
19 Jul 2018 18:00 | FT | Kf Prishtina | 0 - 0 | 0 - 0 | Fola Esch | |
90 minutes[0-0], Double bouts[0-0], 120 minutes[0-0], Penalty Kicks[4-5] | ||||||
19 Jul 2018 17:30 | FT | Riga Fc | 1 - 0 | 1 - 0 | CSKA Sofia | |
90 minutes[1-0], Double bouts[1-1], 120 minutes[1-0], Penalty Kicks[3-5] | ||||||
19 Jul 2018 17:30 | FT | Slovan Bratislava | 5 - 0 | 3 - 0 | Milsami | |
19 Jul 2018 16:59 | FT | Nomme JK Kalju | 1 - 0 | 0 - 0 | Stjarnan | |
19 Jul 2018 16:59 | FT | Slavia Sofia | 2 - 1 | 1 - 0 | Ilves Tampere | |
19 Jul 2018 16:59 | FT | Molde | 5 - 1 | 2 - 0 | Glenavon Lurgan | |
19 Jul 2018 16:59 | FT | Gzira United | 0 - 1 | 0 - 1 | Radnicki Nis | |
19 Jul 2018 16:00 | FT | Irtysh Pavlodar | 0 - 1 | 0 - 1 | Trakai Riteriai | |
19 Jul 2018 16:00 | FT | Gandzasar Kapan | 2 - 1 | 0 - 0 | Lech Poznan | |
19 Jul 2018 16:00 | FT | Dinamo Minsk | 1 - 2 | 1 - 1 | Derry City | |
19 Jul 2018 16:00 | FT | KF Laci | 1 - 0 | 0 - 0 | Anorthosis Famagusta FC | |
19 Jul 2018 16:00 | FT | Viitorul Constanta | 0 - 0 | 0 - 0 | Racing Union Luxemburg | |
19 Jul 2018 14:00 | FT | Tobol Kostanai | 2 - 0 | 1 - 0 | Samtredia | |
19 Jul 2018 14:00 | FT | Kairat Almaty | 7 - 1 | 4 - 0 | Ue Engordany | |
18 Jul 2018 16:59 | FT | FK Zeljeznicar | 3 - 1 | 2 - 1 | Trans Narva | |
17 Jul 2018 16:59 | FT | Budapest Honved | 4 - 0 | 2 - 0 | Rabotnicki Skopje | |
17 Jul 2018 16:55 | FT | Korzo Prilep | 0 - 0 | 0 - 0 | Glasgow Rangers | |
17 Jul 2018 16:45 | FT | Levski Sofia | 3 - 2 | 1 - 1 | Vaduz |
συνεδρία
- 2024-2025
- 2003-2004
- 2019-2021
- 2004-2005
- 2005-2006
- 2006-2007
- 2007-2008
- 2008-2009
- 2009-2010
- 2010-2011
- 2011-2012
- 2012-2013
- 2022-2023
- 2013-2014
- 2014-2015
- 2017-2018
- 2016-2017
- 2021-2022
- 2015-2016
- 2023-2024
- 2018-2019
- 2019-2020
- 2020-2021
γύρος
- preliminary round
- qualifying 1.1
- qualifying 1.2
- qualifying 2.1
- qualifying 2.2
- qualifying 3.1
- qualifying 3.2
- playoffs.1
- playoffs.2
- group
- 1/16 final 1st leg
- 1/16 final 2nd leg
- 1/8 final
- quarter final
- semifinal
- final
Πρωταθλήματος (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...