Speelschema voetbal 01-11-2017
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
England Championship Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Nov 2017 19:45 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Brentford | |||||||
01 Nov 2017 19:45 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Aston Villa | |||||||
Spain Segunda Division B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Nov 2017 17:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Barcelona B | |||||||
International Friendly Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Nov 2017 12:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Minyor Pernik | |||||||
01 Nov 2017 17:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Cr Belouizdad | |||||||
Copa Sudamericana Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Nov 2017 22:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Libertad Asuncion | |||||||
01 Nov 2017 23:45 | FT | 3 - 3 | 1 - 2 | Fluminense | |||||||
USA MLS Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Nov 2017 00:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | New York City Fc | |||||||
Champions League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Nov 2017 17:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Monaco | |||||||
01 Nov 2017 19:45 | FT | 2 - 4 | 1 - 1 | Manchester City | |||||||
01 Nov 2017 19:45 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Feyenoord Rotterdam | |||||||
01 Nov 2017 19:45 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | RB Leipzig | |||||||
01 Nov 2017 19:45 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | APOEL Nicosia | |||||||
01 Nov 2017 19:45 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Real Madrid | |||||||
01 Nov 2017 19:45 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Spartak Moscow | |||||||
01 Nov 2017 19:45 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | NK Maribor | |||||||
Danish Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Nov 2017 17:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Nordsjaelland | |||||||
Liga de Honora Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Nov 2017 14:30 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Santa Clara | |||||||
01 Nov 2017 14:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Real Sport | |||||||
01 Nov 2017 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | CF Uniao Madeira | |||||||
01 Nov 2017 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Varzim | |||||||
01 Nov 2017 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Academica Coimbra | |||||||
01 Nov 2017 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | SC Covilha | |||||||
Copa Libertadores Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Nov 2017 00:15 | FT | 4 - 2 | 1 - 2 | River Plate | |||||||
01 Nov 2017 23:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Barcelona SC(ECU) | |||||||
U17 European Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Nov 2017 10:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Bắc Ireland U17 | |||||||
01 Nov 2017 10:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Bỉ U17 | |||||||
Morocco Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Nov 2017 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Union Touarga Sport Rabat | |||||||
South Africa Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Nov 2017 17:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Chippa United FC | |||||||
01 Nov 2017 17:30 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Mamelodi Sundowns | |||||||
01 Nov 2017 17:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Baroka | |||||||
01 Nov 2017 17:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Ajax Cape Town | |||||||
01 Nov 2017 17:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Free State Stars | |||||||
Champions League UEFA U19 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Nov 2017 11:00 | FT | 3 - 2 | 3 - 1 | Monaco U19 | |||||||
01 Nov 2017 12:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Feyenoord Rotterdam U19 | |||||||
01 Nov 2017 12:30 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Maribor U19 | |||||||
01 Nov 2017 13:00 | FT | 3 - 3 | 2 - 1 | Spartak Moskva U19 | |||||||
01 Nov 2017 13:00 | FT | 3 - 5 | 0 - 5 | Manchester City U19 | |||||||
01 Nov 2017 13:30 | FT | 4 - 1 | 2 - 1 | Esbjerg Fb U19 | |||||||
01 Nov 2017 14:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Rb Leipzig U19 | |||||||
01 Nov 2017 14:00 | FT | 8 - 0 | 3 - 0 | Budapest Honved U19 | |||||||
01 Nov 2017 15:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Real Madrid U19 | |||||||
01 Nov 2017 15:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Molde U19 | |||||||
01 Nov 2017 15:59 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Saburtalo Tbilisi U19 | |||||||
01 Nov 2017 15:59 | FT | 2 - 4 | 1 - 2 | Red Bull Salzburg U19 | |||||||
01 Nov 2017 17:00 | FT | 5 - 0 | 3 - 0 | Apoel Nicosia U19 | |||||||
Costa Rica Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Nov 2017 21:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | AD Carmelita | |||||||
01 Nov 2017 21:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Santos De Guapiles | |||||||
Colombia Copa Mustang Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Nov 2017 01:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Patriotas | |||||||
01 Nov 2017 20:00 | ? - ? | ? - ? | Aguilas Doradas | ||||||||
01 Nov 2017 20:15 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Independiente Santa Fe | |||||||
01 Nov 2017 23:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Inter Palmira | |||||||
Korea K-National League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Nov 2017 10:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Gimhae City | |||||||
Finland Ykkonen Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Nov 2017 16:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | HIFK | |||||||
Argentina Prim B Metropolitana Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Nov 2017 00:05 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Ca Platense | |||||||
Bosnia Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Nov 2017 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Zvijezda 09 Brgule | |||||||
Libya League Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Nov 2017 12:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Ngom Egdabya | |||||||
01 Nov 2017 12:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Al Ittihad Tripoli | |||||||
01 Nov 2017 12:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Al Wehda Lby | |||||||
Uzbekistan Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Nov 2017 09:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Nbu Osiyo | |||||||
01 Nov 2017 09:15 | FT | 5 - 1 | 3 - 0 | Hotira Namangan | |||||||
01 Nov 2017 09:30 | ? - ? | ? - ? | Nurafshon | ||||||||
01 Nov 2017 10:00 | FT | 6 - 0 | 6 - 0 | Dinamo Gallakor | |||||||
01 Nov 2017 10:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Zaamin | |||||||
01 Nov 2017 10:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Uz Dong Joo Andijon | |||||||
01 Nov 2017 10:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Sementchi Quvasoy | |||||||
01 Nov 2017 10:10 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Mashal Ii | |||||||
01 Nov 2017 10:35 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Lokomotiv Bfk | |||||||
Czech Republic U19 League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Nov 2017 13:00 | FT | 4 - 3 | 2 - 3 | Synot Slovacko U19 | |||||||
Thailand FA Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Nov 2017 12:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Bangkok United FC | |||||||
01 Nov 2017 12:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Muang Thong United | |||||||
01 Nov 2017 12:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Bangkok United FC | |||||||
Georgia Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Nov 2017 10:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 3 | Chikhura Sachkhere | |||||||
01 Nov 2017 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Dinamo Tbilisi | |||||||
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Nov 2017 13:30 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Pisek | |||||||
Czech Republic Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Nov 2017 15:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Mfk Karvina | |||||||
Scottish Development League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Nov 2017 13:00 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | St Mirren U20 | |||||||
01 Nov 2017 14:00 | ? - ? | ? - ? | Hearts U20 | ||||||||
01 Nov 2017 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | St Johnstone U20 | |||||||
Saudi Arabia Professional League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Nov 2017 14:35 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Al Taawon | |||||||
01 Nov 2017 16:45 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Al Ittihad | |||||||
01 Nov 2017 16:45 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Al Shabab Ksa | |||||||
Saudi Arabia Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Nov 2017 12:25 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Al Khaleej Club | |||||||
01 Nov 2017 12:35 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Al Tai | |||||||
01 Nov 2017 12:50 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Jeddah | |||||||
Mexico Copa Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Nov 2017 01:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | CF Atlante | |||||||
England Southern Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Nov 2017 19:45 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Stratford Town | |||||||
Montenegro CUP Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Nov 2017 12:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Ofk Titograd Podgorica | |||||||
01 Nov 2017 12:30 | FT | 0 - 4 | 0 - 3 | Grbalj Radanovici | |||||||
01 Nov 2017 12:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Lovcen Cetinje | |||||||
01 Nov 2017 15:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | FK Sutjeska Niksic | |||||||
England Johnstone's Paint Trophy Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Nov 2017 19:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Middlesbrough U21 | |||||||
01 Nov 2017 19:45 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Fulham U21 | |||||||
England FA Trophy Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Nov 2017 19:45 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Cray Wanderers | |||||||
Iran League Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Nov 2017 11:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Mes Rafsanjan | |||||||
01 Nov 2017 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Khouneh Be Khouneh | |||||||
01 Nov 2017 11:15 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Fajr Sepasi | |||||||
01 Nov 2017 11:15 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Mashin Sazi | |||||||
01 Nov 2017 11:15 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Iran Javan Bushehr | |||||||
01 Nov 2017 11:25 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Baderan Tehran | |||||||
01 Nov 2017 11:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Saba Battery | |||||||
01 Nov 2017 11:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Aluminium Arak | |||||||
01 Nov 2017 11:45 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Naft Masjed Soleyman | |||||||
Venezuela Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Nov 2017 23:05 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Mineros de Guayana | |||||||
01 Nov 2017 23:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Urena Sc | |||||||
Morocco Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
01 Nov 2017 17:00 | FT | 4 - 3 | 2 - 1 | Renaissance Sportive de Berkane |
Totaal wedstrijden: 106
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
league (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...