Speelschema voetbal 02-06-2017
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
Spain Segunda Division B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jun 2017 20:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Levante | |||||||
International Friendly Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jun 2017 01:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | CH Ireland | |||||||
02 Jun 2017 15:00 | ? - ? | ? - ? | Genoa | ||||||||
02 Jun 2017 15:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Ma rốc | |||||||
02 Jun 2017 19:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Syria | |||||||
02 Jun 2017 19:45 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | New Zealand | |||||||
02 Jun 2017 20:00 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Paraguay | |||||||
Copa Sudamericana Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jun 2017 01:45 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Racing Club | |||||||
02 Jun 2017 01:45 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Oriente Petrolero | |||||||
Argentina Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jun 2017 23:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Defensa Y Justicia | |||||||
Sweden Allsvenskan Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jun 2017 18:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Hacken | |||||||
Ireland Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jun 2017 19:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Cork City | |||||||
02 Jun 2017 19:45 | FT | 5 - 3 | 3 - 2 | Bray Wanderers | |||||||
02 Jun 2017 19:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Drogheda United | |||||||
02 Jun 2017 19:45 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Galway United | |||||||
02 Jun 2017 19:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Finn Harps | |||||||
02 Jun 2017 20:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | St Patrick's | |||||||
Turkey Super Lig Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jun 2017 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Kasimpasa | |||||||
02 Jun 2017 15:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 0 | Karabukspor | |||||||
02 Jun 2017 18:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 1 | Gaziantepspor | |||||||
Brasil Serie B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jun 2017 23:15 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Paysandu (PA) | |||||||
Switzerland National Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jun 2017 19:30 | FT | 4 - 1 | 1 - 1 | St. Gallen | |||||||
02 Jun 2017 19:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Luzern | |||||||
02 Jun 2017 19:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Grasshoppers | |||||||
02 Jun 2017 19:30 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Thun | |||||||
02 Jun 2017 19:30 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Lausanne Sports | |||||||
Copa do Brasil Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jun 2017 01:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Cruzeiro | |||||||
Indonesia Super Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jun 2017 13:30 | FT | 5 - 3 | 2 - 1 | Pstni | |||||||
02 Jun 2017 14:30 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Arema Malang | |||||||
Thailand Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jun 2017 13:00 | FT | 4 - 2 | 2 - 0 | Chiangrai United | |||||||
Poland Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jun 2017 19:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Slask Wroclaw | |||||||
02 Jun 2017 19:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Piast Gliwice | |||||||
02 Jun 2017 19:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | Gornik Leczna | |||||||
02 Jun 2017 19:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Arka Gdynia | |||||||
Bulgaria Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jun 2017 18:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Vitosha Bistritsa | |||||||
China Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jun 2017 12:35 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Guangzhou R&F | |||||||
02 Jun 2017 12:35 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | ShenHua SVA FC | |||||||
02 Jun 2017 12:35 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Beijing Guoan | |||||||
Estonia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jun 2017 16:59 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Trans Narva | |||||||
02 Jun 2017 16:59 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Parnu Linnameeskond | |||||||
02 Jun 2017 17:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | FCI Tallinn | |||||||
Ecuador Copa Pilsener A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jun 2017 21:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Independiente Jose Teran | |||||||
Latvia - 1. Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jun 2017 15:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Jelgava | |||||||
02 Jun 2017 17:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Babite | |||||||
02 Jun 2017 17:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Riga Fc | |||||||
Colombia Copa Mustang Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jun 2017 00:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Dep.Independiente Medellin | |||||||
Georgia Pirveli Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jun 2017 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Guria Lanchkhuti | |||||||
02 Jun 2017 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Baia Zugdidi | |||||||
02 Jun 2017 15:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Metalurgi Rustavi | |||||||
02 Jun 2017 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | WIT Georgia Tbilisi | |||||||
Colombia Copa Premier Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jun 2017 00:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Deportes Quindio | |||||||
02 Jun 2017 02:00 | FT | 5 - 2 | 2 - 2 | Cucuta | |||||||
Sweden Div 2 Norra Svealand Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jun 2017 18:30 | FT | 2 - 3 | 1 - 0 | Sundbybergs | |||||||
Argentina Prim B Metropolitana Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jun 2017 19:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Almirante Brown | |||||||
02 Jun 2017 19:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | UAI Urquiza | |||||||
Georgia Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jun 2017 14:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Kolkheti Poti | |||||||
02 Jun 2017 14:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Torpedo Kutaisi | |||||||
02 Jun 2017 16:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Lokomotiv Tbilisi | |||||||
Australia Victorian Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jun 2017 11:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Port Melbourne Sharks | |||||||
02 Jun 2017 11:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Bentleigh Greens | |||||||
Paraguayan Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jun 2017 22:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Rubio Nu Asuncion | |||||||
Ireland Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jun 2017 19:45 | FT | 1 - 6 | 0 - 3 | Waterford United | |||||||
02 Jun 2017 19:45 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Wexford Youths | |||||||
02 Jun 2017 19:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Longford Town | |||||||
Ukraine Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jun 2017 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Hirnyk Sport | |||||||
02 Jun 2017 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Desna Chernihiv | |||||||
02 Jun 2017 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Fk Avanhard Kramatorsk | |||||||
02 Jun 2017 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Bukovyna Chernivtsi | |||||||
02 Jun 2017 15:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Inhulets Petrove | |||||||
02 Jun 2017 15:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Kolos Kovalivka | |||||||
02 Jun 2017 15:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Ternopil | |||||||
02 Jun 2017 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Veres Rivne | |||||||
Czech Republic U19 League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jun 2017 10:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Viktoria Plzen U19 | |||||||
02 Jun 2017 12:00 | FT | 6 - 2 | 3 - 0 | Hlucin U19 | |||||||
Lithuania - 2. Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jun 2017 17:30 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Dziugas Telsiai | |||||||
Faroe Islands Formuladeildin Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jun 2017 19:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Ki Klaksvik | |||||||
Iceland Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jun 2017 20:15 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Umf Afturelding | |||||||
Iceland Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jun 2017 20:15 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Grotta Seltjarnarnes | |||||||
02 Jun 2017 21:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Keflavik | |||||||
Australia Victorian Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jun 2017 11:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Dandenong City Sc | |||||||
Sweden Div 2 Norra Gotaland Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jun 2017 18:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Lidkopings Fk | |||||||
Sweden Div 2 Sodra Svealand Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jun 2017 18:00 | FT | 2 - 6 | 0 - 3 | Rynninge IK | |||||||
Sweden Div 2 Vastra Gotaland Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jun 2017 18:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Assyriska Turab Ik Jkp | |||||||
02 Jun 2017 18:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | IS Halmia | |||||||
Austrian Regionalliga Mitte Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jun 2017 17:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | SC Kalsdorf | |||||||
02 Jun 2017 17:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Sc Gleisdorf | |||||||
02 Jun 2017 17:30 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | SC Weiz | |||||||
02 Jun 2017 17:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Union Gurten | |||||||
02 Jun 2017 17:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Lafnitz | |||||||
02 Jun 2017 17:30 | FT | 1 - 5 | 0 - 1 | SV Allerheiligen | |||||||
Peru Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jun 2017 19:15 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Sport Rosario | |||||||
02 Jun 2017 21:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Ayacucho Futbol Club | |||||||
Paraguay Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jun 2017 21:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Caacupe Fbc | |||||||
Myanmar National League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jun 2017 10:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Shan United | |||||||
02 Jun 2017 10:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Hantharwady United | |||||||
TAS Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jun 2017 11:00 | FT | 3 - 2 | 3 - 0 | Kingborough Lions | |||||||
Sweden Div 3 Mellersta Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jun 2017 18:00 | FT | 6 - 0 | 4 - 0 | Anundsjo If | |||||||
02 Jun 2017 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Bodens BK | |||||||
Sweden Div 2 Ostra Gotaland Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jun 2017 18:00 | FT | 1 - 5 | 1 - 2 | Torns IF |
Totaal wedstrijden: 99
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
league (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...