Speelschema voetbal 02-07-2021
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
International Friendly Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jul 2021 00:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Mexico Womens | |||||||
02 Jul 2021 08:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | CS Mioveni | |||||||
02 Jul 2021 11:00 | ? - ? | ? - ? | Oostende | ||||||||
02 Jul 2021 11:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 2 | Nykobing Falster | |||||||
02 Jul 2021 12:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 3 | Viborg | |||||||
02 Jul 2021 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Silkeborg IF | |||||||
02 Jul 2021 13:00 | ? - ? | ? - ? | St-Truidense VV | ||||||||
02 Jul 2021 13:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Sparta Rotterdam | |||||||
02 Jul 2021 13:00 | ? - ? | ? - ? | Vaduz | ||||||||
02 Jul 2021 13:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Rubin Kazan | |||||||
02 Jul 2021 13:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Grasshoppers | |||||||
02 Jul 2021 14:00 | FT | 9 - 1 | 5 - 0 | Liefering | |||||||
02 Jul 2021 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | SV Horn | |||||||
02 Jul 2021 14:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Randers FC | |||||||
02 Jul 2021 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Pogon Szczecin | |||||||
02 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Dunkerque | |||||||
02 Jul 2021 15:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | NK Lokomotiva Zagreb | |||||||
02 Jul 2021 15:30 | FT | 7 - 1 | 3 - 1 | Austria Lustenau | |||||||
02 Jul 2021 16:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Gazovik Orenburg | |||||||
02 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Munchen 1860 | |||||||
02 Jul 2021 16:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | FK Metalac Gornji Milanovac | |||||||
02 Jul 2021 16:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Yenisey Krasnoyarsk | |||||||
02 Jul 2021 16:00 | FT | 4 - 3 | 0 - 0 | Hrvatski Dragovoljac | |||||||
02 Jul 2021 16:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Partizan Bardejov | |||||||
02 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Lviv | |||||||
02 Jul 2021 16:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Synot Slovacko | |||||||
02 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | PFC Oleksandria | |||||||
02 Jul 2021 16:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Ask Bravo | |||||||
02 Jul 2021 16:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 3 | Blau Weiss Linz | |||||||
02 Jul 2021 16:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Amiens | |||||||
02 Jul 2021 17:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Sochaux | |||||||
02 Jul 2021 17:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Bashinformsvyaz-Dynamo Ufa | |||||||
02 Jul 2021 17:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Ujpesti TE | |||||||
02 Jul 2021 17:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | AEL Limassol | |||||||
02 Jul 2021 17:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Austria Wien Amateure | |||||||
02 Jul 2021 17:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Cercle Brugge | |||||||
02 Jul 2021 17:00 | ? - ? | ? - ? | Anorthosis Famagusta FC | ||||||||
02 Jul 2021 17:00 | ? - ? | ? - ? | Sokol Lanzho | ||||||||
02 Jul 2021 17:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | HNK Sibenik | |||||||
02 Jul 2021 17:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | El Salvador | |||||||
02 Jul 2021 17:00 | FT | 2 - 3 | 2 - 1 | Hapoel Beer Sheva | |||||||
02 Jul 2021 17:00 | ? - ? | ? - ? | Radnicki Nis | ||||||||
02 Jul 2021 17:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Stripfing | |||||||
02 Jul 2021 17:30 | FT | 3 - 7 | 2 - 5 | VfL Osnabruck | |||||||
02 Jul 2021 17:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Nancy | |||||||
02 Jul 2021 18:00 | FT | 3 - 2 | 3 - 0 | Sv Heiligenkreuz | |||||||
02 Jul 2021 18:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Jammerbugt | |||||||
02 Jul 2021 18:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 2 | Vocklamarkt | |||||||
02 Jul 2021 18:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Leoben | |||||||
02 Jul 2021 18:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Nd Beltinci | |||||||
02 Jul 2021 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | U Craiova 1948 | |||||||
02 Jul 2021 18:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | Eindhoven | |||||||
02 Jul 2021 18:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Sv Oberwart | |||||||
02 Jul 2021 18:30 | FT | 4 - 2 | 3 - 0 | Harreither Waidhofen Ybbs | |||||||
02 Jul 2021 19:30 | FT | 2 - 2 | 2 - 2 | Belper Town | |||||||
02 Jul 2021 19:30 | FT | 3 - 5 | 1 - 3 | Hibernian FC | |||||||
02 Jul 2021 19:45 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Dundela | |||||||
02 Jul 2021 21:30 | FT | 6 - 1 | 3 - 1 | St Vincent Grenadines | |||||||
Brasil Serie A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jul 2021 00:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Flamengo | |||||||
USA MLS Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jul 2021 02:40 | FT | 4 - 1 | 2 - 1 | Portland Timbers | |||||||
Ireland Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jul 2021 19:45 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Waterford United | |||||||
02 Jul 2021 19:45 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | St Patrick's | |||||||
02 Jul 2021 19:45 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Finn Harps | |||||||
02 Jul 2021 20:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Dundalk | |||||||
Brasil Serie B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jul 2021 23:00 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Operario Ferroviario Pr | |||||||
02 Jul 2021 23:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Remo Belem (PA) | |||||||
AFC Champions League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jul 2021 11:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Ulsan Hyundai Horang-i | |||||||
02 Jul 2021 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Viettel | |||||||
02 Jul 2021 15:00 | FT | 8 - 0 | 2 - 0 | Ceres | |||||||
02 Jul 2021 15:00 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Beijing Guoan | |||||||
EURO Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jul 2021 16:59 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Tây Ban Nha | |||||||
02 Jul 2021 20:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Italy | |||||||
Egypt Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Aswan | |||||||
02 Jul 2021 18:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | El Gounah | |||||||
02 Jul 2021 20:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | EL Masry | |||||||
Belarus Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jul 2021 16:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Smorgon FC | |||||||
Iraq Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Arbil | |||||||
Kazakhstan Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jul 2021 14:00 | FT | 4 - 3 | 2 - 1 | Shakhtyor Karagandy | |||||||
02 Jul 2021 14:00 | FT | 5 - 0 | 1 - 0 | FK Atyrau | |||||||
02 Jul 2021 16:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Akzhayik Oral | |||||||
Concacaf Gold Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jul 2021 21:30 | FT | 6 - 1 | 3 - 1 | St Vincent Grenadines | |||||||
Moldova Divizia Nationala Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jul 2021 16:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Dinamo-Auto | |||||||
02 Jul 2021 18:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Sfintul Gheorghe | |||||||
Lithuania - 1. Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jul 2021 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | FK Zalgiris Vilnius | |||||||
02 Jul 2021 18:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Suduva | |||||||
02 Jul 2021 18:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Spyris Kaunas | |||||||
Latvia - 1. Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jul 2021 17:30 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Daugava Daugavpils | |||||||
Uzbekistan Professional Football League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jul 2021 16:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Mashal Muborak | |||||||
02 Jul 2021 16:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Metallurg Bekobod | |||||||
Jordan Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jul 2021 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Al Wihdat Amman | |||||||
02 Jul 2021 18:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Ramtha SC | |||||||
Sweden Div 2 Norra Svealand Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jul 2021 18:30 | FT | 0 - 5 | 0 - 1 | Karlbergs BK | |||||||
Argentina Prim B Metropolitana Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jul 2021 19:10 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Club Atletico Acassuso | |||||||
02 Jul 2021 19:10 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Talleres Rem De Escalada | |||||||
02 Jul 2021 19:10 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Flandria | |||||||
02 Jul 2021 19:10 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sacachispas | |||||||
02 Jul 2021 19:10 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Merlo | |||||||
Georgia Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jul 2021 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Samtredia | |||||||
Venezuela Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jul 2021 00:15 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Deportivo Tachira | |||||||
02 Jul 2021 22:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Metropolitanos | |||||||
Australia Victorian Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jul 2021 11:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Altona Magic | |||||||
02 Jul 2021 11:30 | FT | 6 - 1 | 4 - 1 | Dandenong City Sc | |||||||
Libya League Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jul 2021 16:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Al Anwar | |||||||
02 Jul 2021 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Al Akhdhar | |||||||
02 Jul 2021 16:30 | FT | 3 - 2 | 1 - 2 | Rafeeq | |||||||
02 Jul 2021 18:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Al Ittihad Tripoli | |||||||
Ireland Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jul 2021 19:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Cobh Ramblers | |||||||
02 Jul 2021 19:45 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Cabinteely | |||||||
02 Jul 2021 19:45 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Galway United | |||||||
02 Jul 2021 19:45 | FT | 2 - 3 | 2 - 1 | Treaty United | |||||||
02 Jul 2021 20:00 | FT | 4 - 4 | 1 - 0 | Athlone | |||||||
Norway Adeccoligaen Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jul 2021 16:59 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Start Kristiansand | |||||||
02 Jul 2021 16:59 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Stjordals Blink | |||||||
02 Jul 2021 16:59 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Asane Fotball | |||||||
02 Jul 2021 16:59 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Sandnes Ulf | |||||||
02 Jul 2021 16:59 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Ullensaker/Kisa IL | |||||||
02 Jul 2021 16:59 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Sogndal | |||||||
02 Jul 2021 16:59 | FT | 3 - 2 | 0 - 1 | Raufoss | |||||||
02 Jul 2021 19:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Fredrikstad | |||||||
Chile Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jul 2021 01:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Fernandez Vial | |||||||
Australia Victorian Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jul 2021 11:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Langwarrin | |||||||
Sweden Div 2 Norra Gotaland Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jul 2021 18:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Ifk Skovde | |||||||
Chinese Football League Divison 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jul 2021 08:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | Yiteng FC | |||||||
02 Jul 2021 08:30 | FT | 1 - 5 | 0 - 1 | Guangxi Baoyun | |||||||
02 Jul 2021 08:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Qingdao Yellow Sea Pharmaceutical | |||||||
02 Jul 2021 08:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | China U20 | |||||||
02 Jul 2021 09:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Hunan Billows | |||||||
02 Jul 2021 09:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Qingdao Red Lions | |||||||
Macao Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jul 2021 14:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Windsor Arch Ka I | |||||||
Copa America Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jul 2021 22:00 | FT | 3 - 3 | 2 - 1 | Paraguay | |||||||
United Soccer League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jul 2021 02:05 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Orange County Fc | |||||||
Paraguay Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jul 2021 19:45 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | General Diaz | |||||||
Australia New South Wales Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jul 2021 11:30 | ? - ? | ? - ? | North Shore Mariners | ||||||||
Australia New South Wales Northern Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jul 2021 11:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Lambton Jarvis | |||||||
TAS Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jul 2021 10:30 | FT | 1 - 5 | 0 - 2 | Launceston City | |||||||
Sweden Div 3 Mellersta Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jul 2021 18:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Friska Viljor | |||||||
Austria Landesliga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jul 2021 18:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Sv Wienerberger | |||||||
Iceland 4 Deild Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jul 2021 20:00 | FT | 1 - 7 | 0 - 2 | Vaengir Jupiters | |||||||
02 Jul 2021 21:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Ymir | |||||||
02 Jul 2021 21:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 2 | Hviti Riddarinn | |||||||
Belarus Reserve League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jul 2021 16:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Neman Grodno Reserves | |||||||
Canadian Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jul 2021 01:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Forge | |||||||
Morocco Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jul 2021 16:59 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | ASS Association Sportive de Sale | |||||||
02 Jul 2021 16:59 | FT | 4 - 1 | 0 - 0 | KAC de Kenitra | |||||||
02 Jul 2021 16:59 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Wydad Temara | |||||||
02 Jul 2021 16:59 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Uts Union Touarga Sport Rabat | |||||||
02 Jul 2021 16:59 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Chabab Atlas Khenifra | |||||||
02 Jul 2021 16:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Racing Casablanca | |||||||
02 Jul 2021 16:59 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Chabab Ben Guerir | |||||||
02 Jul 2021 16:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | OCK Olympique de Khouribga | |||||||
Sudan Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jul 2021 15:15 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Alamal Atbara | |||||||
02 Jul 2021 18:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Ahli Shandi | |||||||
02 Jul 2021 18:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Khartoum Al Watani |
Totaal wedstrijden: 153
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
league (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...