Speelschema voetbal 03-08-2018
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
England Championship Voetbal Speelschema |
|||||||||||
03 Aug 2018 20:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Derby County | |||||||
Germany Bundesliga 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
03 Aug 2018 19:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Holstein Kiel | |||||||
French Ligue 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
03 Aug 2018 19:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Nancy | |||||||
03 Aug 2018 19:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Ajaccio | |||||||
03 Aug 2018 19:00 | FT | 4 - 2 | 1 - 1 | Clermont Foot | |||||||
03 Aug 2018 19:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Stade Brestois | |||||||
03 Aug 2018 19:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Ajaccio GFCO | |||||||
03 Aug 2018 19:00 | FT | 5 - 1 | 2 - 0 | Orleans US 45 | |||||||
03 Aug 2018 19:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Grenoble | |||||||
03 Aug 2018 19:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Valenciennes | |||||||
International Friendly Voetbal Speelschema |
|||||||||||
03 Aug 2018 16:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Huddersfield Town | |||||||
03 Aug 2018 16:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Metaloglobus | |||||||
03 Aug 2018 16:59 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Ajax Amsterdam | |||||||
03 Aug 2018 16:59 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Smouha SC | |||||||
03 Aug 2018 16:59 | FT | 5 - 4 | 2 - 0 | Fk Loko Vltavin | |||||||
03 Aug 2018 16:59 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Doxa Katokopias | |||||||
03 Aug 2018 17:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Angers SCO | |||||||
03 Aug 2018 17:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | MVV Maastricht | |||||||
03 Aug 2018 17:30 | FT | 2 - 3 | 2 - 0 | Strasbourg | |||||||
03 Aug 2018 17:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Al-Jazira UAE | |||||||
03 Aug 2018 17:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Balikesirspor | |||||||
03 Aug 2018 18:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | JVC Cuijk | |||||||
03 Aug 2018 18:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Aris Thessaloniki | |||||||
03 Aug 2018 18:00 | ? - ? | ? - ? | Den Bosch | ||||||||
03 Aug 2018 18:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Al Tai | |||||||
03 Aug 2018 18:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Real Union de Irun | |||||||
03 Aug 2018 18:00 | ? - ? | ? - ? | Na Hussein Dey | ||||||||
03 Aug 2018 18:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Cs Constantine | |||||||
03 Aug 2018 18:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Stade Rennais FC | |||||||
03 Aug 2018 18:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Osasuna | |||||||
03 Aug 2018 19:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Real Betis | |||||||
03 Aug 2018 19:30 | FT | 0 - 8 | 0 - 4 | CD Alcala Guadaira | |||||||
03 Aug 2018 19:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Cadiz | |||||||
03 Aug 2018 19:45 | ? - ? | ? - ? | Sporting Lisbon | ||||||||
03 Aug 2018 19:45 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Nantes | |||||||
03 Aug 2018 20:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Pyramids | |||||||
03 Aug 2018 20:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | Newcastle Jets FC | |||||||
03 Aug 2018 20:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Sevilla | |||||||
03 Aug 2018 20:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Getafe | |||||||
Copa Sudamericana Voetbal Speelschema |
|||||||||||
03 Aug 2018 01:45 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Deportivo Cali | |||||||
03 Aug 2018 01:45 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Defensor SC | |||||||
Belgium Jupiler League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
03 Aug 2018 19:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Standard Liege | |||||||
Russia Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
03 Aug 2018 17:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Rubin Kazan | |||||||
Denmark SAS Ligaen Voetbal Speelschema |
|||||||||||
03 Aug 2018 16:59 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Sonderjyske | |||||||
Ireland Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
03 Aug 2018 19:45 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Sligo Rovers | |||||||
03 Aug 2018 19:45 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Limerick FC | |||||||
03 Aug 2018 19:45 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Bray Wanderers | |||||||
03 Aug 2018 20:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Cork City | |||||||
Republic Gambrinus Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
03 Aug 2018 17:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Opava | |||||||
Finland Veikkausliga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
03 Aug 2018 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | VPS Vaasa | |||||||
Brasil Serie B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
03 Aug 2018 23:15 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Guarani Sp | |||||||
Iran Pro League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
03 Aug 2018 16:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Nassaji Mazandaran | |||||||
03 Aug 2018 17:15 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Foolad Khozestan | |||||||
03 Aug 2018 17:15 | FT | 1 - 6 | 0 - 4 | Sepahan | |||||||
03 Aug 2018 17:15 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Mashin Sazi | |||||||
Indonesia Super Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
03 Aug 2018 12:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | PSMS Medan | |||||||
03 Aug 2018 12:30 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Pstni | |||||||
Ukraine Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
03 Aug 2018 16:59 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Shakhtar Donetsk | |||||||
Romania - Division A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
03 Aug 2018 19:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Botosani | |||||||
Poland Voetbal Speelschema |
|||||||||||
03 Aug 2018 16:59 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Korona Kielce | |||||||
03 Aug 2018 19:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Pogon Szczecin | |||||||
Serbia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
03 Aug 2018 19:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Macva Sabac | |||||||
Croatia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
03 Aug 2018 17:30 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Zapresic | |||||||
03 Aug 2018 20:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Istra 1961 | |||||||
Egypt Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
03 Aug 2018 16:59 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Smouha SC | |||||||
03 Aug 2018 20:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Pyramids | |||||||
Bulgaria Voetbal Speelschema |
|||||||||||
03 Aug 2018 16:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Etar Veliko Tarnovo | |||||||
03 Aug 2018 18:45 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Beroe | |||||||
Estonia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
03 Aug 2018 17:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Parnu Linnameeskond | |||||||
Switzerland Challenge League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
03 Aug 2018 19:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Servette | |||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof Voetbal Speelschema |
|||||||||||
03 Aug 2018 01:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Nacional Potosi | |||||||
Poland - 2. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
03 Aug 2018 18:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Wigry Suwalki | |||||||
03 Aug 2018 19:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Rakow Czestochowa | |||||||
03 Aug 2018 19:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | GKS Tychy | |||||||
Austria Erste Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
03 Aug 2018 18:10 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | SK Austria Klagenfurt | |||||||
03 Aug 2018 18:10 | FT | 4 - 3 | 3 - 1 | SV Horn | |||||||
03 Aug 2018 18:10 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Superfund Pasching | |||||||
03 Aug 2018 18:10 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | SK Vorwarts Steyr | |||||||
03 Aug 2018 19:20 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Kapfenberg Superfund | |||||||
Russia Div 2 West Voetbal Speelschema |
|||||||||||
03 Aug 2018 13:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 0 | Tekstilshchik Ivanovo | |||||||
03 Aug 2018 16:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Torpedo Vladimir | |||||||
03 Aug 2018 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Lokomotiv Moscow B | |||||||
03 Aug 2018 16:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Dnepr Smolensk | |||||||
03 Aug 2018 16:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Veles Moscow | |||||||
03 Aug 2018 16:59 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Dolgiye Prudy | |||||||
Ukraine U21 Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
03 Aug 2018 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Chernomorets Odessa U21 | |||||||
Georgia Pirveli Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
03 Aug 2018 14:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Gagra | |||||||
03 Aug 2018 16:59 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Norchi Dinamoeli Tbilisi | |||||||
Belgium - 2e Klasse Voetbal Speelschema |
|||||||||||
03 Aug 2018 19:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | St Gilloise | |||||||
Russia Div 2 Ural-Povolzhye Voetbal Speelschema |
|||||||||||
03 Aug 2018 14:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Ufa B | |||||||
03 Aug 2018 14:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Kamaz | |||||||
03 Aug 2018 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Zenit-Izhevsk | |||||||
03 Aug 2018 16:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Ural 2 | |||||||
Georgia Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
03 Aug 2018 16:59 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Metalurgi Rustavi | |||||||
Russia Div 2 South Voetbal Speelschema |
|||||||||||
03 Aug 2018 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Mashuk-KMV | |||||||
03 Aug 2018 15:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Legion Dynamo | |||||||
03 Aug 2018 15:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Dynamo Stavropol | |||||||
03 Aug 2018 16:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Akademia | |||||||
03 Aug 2018 16:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | Alania | |||||||
03 Aug 2018 16:59 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Druzhba Maykop | |||||||
03 Aug 2018 16:59 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | SKA Rostov | |||||||
Russia Div 2 Center Voetbal Speelschema |
|||||||||||
03 Aug 2018 16:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Rotor Volgograd B | |||||||
03 Aug 2018 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Zorkyi Krasnogorsk | |||||||
03 Aug 2018 16:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Torpedo Moscow | |||||||
03 Aug 2018 16:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Saturn | |||||||
03 Aug 2018 16:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Dinamo Briansk | |||||||
Australia Victorian Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
03 Aug 2018 11:30 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | South Melbourne | |||||||
03 Aug 2018 11:30 | FT | 4 - 4 | 4 - 2 | Bentleigh Greens | |||||||
French Nationa League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
03 Aug 2018 19:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Pau FC | |||||||
03 Aug 2018 19:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Dunkerque | |||||||
03 Aug 2018 19:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Concarneau | |||||||
03 Aug 2018 19:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Le Mans | |||||||
03 Aug 2018 19:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Tours FC | |||||||
03 Aug 2018 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | US Boulogne | |||||||
03 Aug 2018 19:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Quevilly | |||||||
03 Aug 2018 19:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Rodez Aveyron | |||||||
03 Aug 2018 19:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Villefranche | |||||||
Paraguayan Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
03 Aug 2018 21:50 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Libertad Asuncion | |||||||
Ireland Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
03 Aug 2018 19:45 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | Galway United | |||||||
03 Aug 2018 19:45 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Cobh Ramblers | |||||||
03 Aug 2018 19:45 | FT | 4 - 1 | 2 - 1 | Cabinteely | |||||||
03 Aug 2018 20:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Wexford Youths | |||||||
Brisbane Premier emier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
03 Aug 2018 11:45 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Taringa Rovers | |||||||
Czech Republic 2. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
03 Aug 2018 16:59 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Fotbal Trinec | |||||||
03 Aug 2018 18:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Vysocina Jihlava | |||||||
Ukraine Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
03 Aug 2018 16:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Fk Avanhard Kramatorsk | |||||||
Lithuania - 2. Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
03 Aug 2018 16:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Trakai Ii | |||||||
03 Aug 2018 16:30 | FT | 0 - 6 | 0 - 2 | Baltija Panevezys | |||||||
Estonia Esi Liiga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
03 Aug 2018 16:59 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Flora Tallinn Ii | |||||||
03 Aug 2018 16:59 | FT | 3 - 4 | 1 - 1 | Tallinna Levadia 2 | |||||||
Slovakia 2. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
03 Aug 2018 16:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Dukla Banska Bystrica | |||||||
03 Aug 2018 19:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Slavoj Trebisov | |||||||
Australia Victorian Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
03 Aug 2018 11:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Brunswick City | |||||||
Latvia - 2. Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
03 Aug 2018 16:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Jdfs Alberts | |||||||
Austrian Regionalliga Mitte Voetbal Speelschema |
|||||||||||
03 Aug 2018 18:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Vst Volkermarkt | |||||||
03 Aug 2018 18:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | SC Kalsdorf | |||||||
03 Aug 2018 18:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Sturm Graz Amat. | |||||||
Chinese Football League Divison 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
03 Aug 2018 08:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Yanbian Beiguo | |||||||
Montenegro Prva Crnogorska Lig Voetbal Speelschema |
|||||||||||
03 Aug 2018 16:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | FK Buducnost Podgorica | |||||||
German 3. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
03 Aug 2018 18:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Eintr. Braunschweig | |||||||
Poland 3. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
03 Aug 2018 16:59 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Gornik Leczna | |||||||
Argentina Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
03 Aug 2018 01:10 | FT | 6 - 0 | 2 - 0 | Juventud Antoniana | |||||||
Paraguay Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
03 Aug 2018 20:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 2 | Sportivo Trinidense | |||||||
03 Aug 2018 20:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Rubio Nu Asuncion | |||||||
Romania Liga 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
03 Aug 2018 16:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Metaloglobus | |||||||
Vietnam Championship U21 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
03 Aug 2018 08:20 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | U21 Đồng Tháp | |||||||
03 Aug 2018 08:20 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | U21 Tiền Giang | |||||||
03 Aug 2018 10:40 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | U21 Hoàng Anh Gia Lai | |||||||
Sudan Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
03 Aug 2018 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Hilal Obayed | |||||||
03 Aug 2018 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ahli Shandi | |||||||
03 Aug 2018 18:00 | FT | 3 - 2 | 0 - 0 | Al Hilal Kadougli | |||||||
COTIF Tournament Voetbal Speelschema |
|||||||||||
03 Aug 2018 20:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Venezuela U20 | |||||||
03 Aug 2018 22:20 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Mauritania U20 | |||||||
AFF U16 Championship Voetbal Speelschema |
|||||||||||
03 Aug 2018 09:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Singapore U16 | |||||||
03 Aug 2018 12:30 | FT | 6 - 1 | 3 - 0 | Brunei Darussalam U16 | |||||||
CONCACAF League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
03 Aug 2018 01:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Real Espana | |||||||
03 Aug 2018 03:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Santa Tecla |
Totaal wedstrijden: 157
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
league (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...