Speelschema voetbal 04-07-2021
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
International Friendly Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 03:30 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Nigeria | |||||||
04 Jul 2021 08:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Botev Vratsa | |||||||
04 Jul 2021 10:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Mladost Lucani | |||||||
04 Jul 2021 13:00 | ? - ? | ? - ? | Fremad Amager | ||||||||
04 Jul 2021 13:00 | FT | 5 - 0 | 1 - 0 | Chateauroux | |||||||
04 Jul 2021 13:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Volyn | |||||||
04 Jul 2021 13:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Cracovia Krakow | |||||||
04 Jul 2021 13:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Hapoel Beer Sheva | |||||||
04 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Accrington Stanley | |||||||
04 Jul 2021 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | CSKA Sofia | |||||||
04 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Metallurg Lipetsk | |||||||
04 Jul 2021 15:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Khimik Dzerzhinsk | |||||||
04 Jul 2021 15:45 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Sloboda | |||||||
04 Jul 2021 16:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Shakhtar Donetsk | |||||||
04 Jul 2021 16:00 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Ashdod MS | |||||||
04 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Voluntari | |||||||
04 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Wurzburger Kickers | |||||||
04 Jul 2021 16:00 | ? - ? | ? - ? | Sokol | ||||||||
04 Jul 2021 17:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Hajduk Split | |||||||
04 Jul 2021 17:00 | FT | 2 - 4 | 1 - 0 | Tuzla City | |||||||
04 Jul 2021 17:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Qatar | |||||||
04 Jul 2021 18:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Cukaricki | |||||||
04 Jul 2021 18:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Atletico Grau | |||||||
04 Jul 2021 21:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Union Comercio | |||||||
04 Jul 2021 22:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Nữ Nicaragua | |||||||
Brasil Serie A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 01:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Internacional | |||||||
04 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Bahia | |||||||
04 Jul 2021 20:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Palmeiras | |||||||
04 Jul 2021 20:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Fluminense | |||||||
04 Jul 2021 22:15 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Bragantino | |||||||
04 Jul 2021 22:15 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Juventude | |||||||
04 Jul 2021 22:15 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Atletico Mineiro | |||||||
Sweden Allsvenskan Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 14:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | AIK Solna | |||||||
04 Jul 2021 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Kalmar FF | |||||||
04 Jul 2021 16:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Halmstads | |||||||
04 Jul 2021 16:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Mjallby AIF | |||||||
USA MLS Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 00:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | New York Red Bulls | |||||||
04 Jul 2021 00:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Inter Miami | |||||||
04 Jul 2021 01:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Philadelphia Union | |||||||
04 Jul 2021 01:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Atlanta United | |||||||
04 Jul 2021 01:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | San Jose Earthquakes | |||||||
04 Jul 2021 02:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Cincinnati | |||||||
04 Jul 2021 03:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Los Angeles FC | |||||||
Norway Tippeligaen Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Sandefjord | |||||||
04 Jul 2021 16:59 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Rosenborg | |||||||
04 Jul 2021 16:59 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Mjondalen | |||||||
04 Jul 2021 16:59 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Tromso IL | |||||||
04 Jul 2021 16:59 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Molde | |||||||
04 Jul 2021 19:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Valerenga | |||||||
Finland Veikkausliga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 16:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | SJK Seinajoki | |||||||
04 Jul 2021 16:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | HIFK | |||||||
Brasil Serie B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 01:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Botafogo | |||||||
04 Jul 2021 01:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Goias | |||||||
04 Jul 2021 01:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ponte Preta | |||||||
04 Jul 2021 15:00 | FT | 4 - 1 | 3 - 1 | Brusque | |||||||
AFC Champions League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Pohang Steelers | |||||||
04 Jul 2021 15:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Johor FC | |||||||
04 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Jeonbuk Hyundai Motors | |||||||
04 Jul 2021 16:59 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Chiangrai United | |||||||
Argentina Primera B Nacional Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 19:00 | FT | 3 - 1 | 3 - 0 | Almirante Brown | |||||||
04 Jul 2021 19:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Santa Marina Tandil | |||||||
04 Jul 2021 19:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Almagro | |||||||
04 Jul 2021 19:10 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Defensores de Belgrano | |||||||
04 Jul 2021 19:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Belgrano | |||||||
04 Jul 2021 19:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Atletico Rafaela | |||||||
04 Jul 2021 19:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Guillermo Brown | |||||||
04 Jul 2021 19:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | San Martin San Juan | |||||||
04 Jul 2021 21:10 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Nueva Chicago | |||||||
04 Jul 2021 23:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Chacarita Juniors | |||||||
J-League Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 05:05 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Tokushima Vortis | |||||||
04 Jul 2021 10:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Oita Trinita | |||||||
Japanese League Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 11:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Blaublitz Akita | |||||||
Egypt Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Tala Al Jaish | |||||||
04 Jul 2021 18:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Enppi | |||||||
04 Jul 2021 20:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 3 | Al Ahly | |||||||
Belarus Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | BATE Borisov | |||||||
04 Jul 2021 16:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Slavia Mozyr | |||||||
04 Jul 2021 18:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Ruh Brest | |||||||
Iraq Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Al Qasim Sport Club | |||||||
04 Jul 2021 17:30 | FT | 4 - 2 | 3 - 0 | Al Minaa | |||||||
04 Jul 2021 19:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Zakho | |||||||
Kazakhstan Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Kaspyi Aktau | |||||||
Morocco Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 16:59 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | IRT Itihad de Tanger | |||||||
04 Jul 2021 16:59 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Maghrib Association Tetouan | |||||||
04 Jul 2021 19:15 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Difaa Hassani Jdidi | |||||||
04 Jul 2021 21:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Olympique de Safi | |||||||
China Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 11:00 | ? - ? | ? - ? | ShenHua SVA FC | ||||||||
Concacaf Gold Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 00:00 | ? - ? | ? - ? | French Guyana | ||||||||
04 Jul 2021 02:30 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Guyana | |||||||
Estonia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 13:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Tallinna Jk Legion | |||||||
04 Jul 2021 16:59 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Trans Narva | |||||||
Korea K League Challenge Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Busan I'Park | |||||||
04 Jul 2021 12:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Chungnam Asan | |||||||
Latvia - 1. Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 13:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Spartaks Jurmala | |||||||
Australia Queensland State League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 07:00 | ? - ? | ? - ? | Moreton Bay United | ||||||||
04 Jul 2021 07:00 | ? - ? | ? - ? | Brisbane Strikers | ||||||||
Japan Football League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 05:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Fujieda Myfc | |||||||
04 Jul 2021 07:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Fukushima United FC | |||||||
04 Jul 2021 07:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Kamatamare Sanuki | |||||||
04 Jul 2021 11:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Gifu | |||||||
Uzbekistan Professional Football League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 5 | 0 - 2 | Kuruvchi Bunyodkor | |||||||
04 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Sogdiana Jizak | |||||||
04 Jul 2021 16:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Lokomotiv Tashkent | |||||||
Jordan Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 16:00 | FT | 3 - 0 | 3 - 0 | Al-Jazeera (Jordan) | |||||||
04 Jul 2021 18:30 | FT | 2 - 3 | 0 - 2 | Al Jalil | |||||||
Finland Ykkonen Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 13:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Mp Mikkeli | |||||||
04 Jul 2021 16:30 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Jaro | |||||||
Sweden Div 2 Norra Svealand Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 13:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Ifk Lidingo | |||||||
04 Jul 2021 18:00 | ? - ? | ? - ? | Stockholm Internazionale | ||||||||
Georgia Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 16:59 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Samgurali Tskh | |||||||
04 Jul 2021 18:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Torpedo Kutaisi | |||||||
Venezuela Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 00:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Deportivo La Guaira | |||||||
04 Jul 2021 21:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Portuguesa de Desportos | |||||||
04 Jul 2021 23:15 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Yaracuyanos | |||||||
Australia Victorian Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 06:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 3 | Port Melbourne Sharks | |||||||
04 Jul 2021 06:10 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Melbourne Knights | |||||||
Libya League Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Al Nasr Benghazi | |||||||
04 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Khaleej Sirte | |||||||
04 Jul 2021 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Al Ahly Benghazi | |||||||
04 Jul 2021 16:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Al Khmes | |||||||
Norway 2 Division A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 13:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Floro | |||||||
04 Jul 2021 15:00 | FT | 4 - 1 | 0 - 1 | Senja | |||||||
Norway 2 Division B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 12:00 | FT | 2 - 3 | 2 - 1 | Levanger | |||||||
04 Jul 2021 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Vard Haugesund | |||||||
04 Jul 2021 14:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Skeid Oslo | |||||||
Algeria Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 16:59 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Js Saoura | |||||||
04 Jul 2021 16:59 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Usm Alger | |||||||
04 Jul 2021 17:10 | FT | 3 - 1 | 3 - 0 | Es Setif | |||||||
04 Jul 2021 17:30 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Jsm Skikda | |||||||
04 Jul 2021 17:30 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Aso Chlef | |||||||
04 Jul 2021 17:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | As Ain Mlila | |||||||
04 Jul 2021 19:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Cr Belouizdad | |||||||
04 Jul 2021 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Us Biskra | |||||||
04 Jul 2021 19:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Wa Tlemcen | |||||||
04 Jul 2021 20:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Nc Magra | |||||||
Chile Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 17:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Rangers Talca | |||||||
04 Jul 2021 20:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Universidad de Chile | |||||||
04 Jul 2021 22:30 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Nublense | |||||||
Latvia Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 10:00 | FT | 4 - 3 | 1 - 0 | Dvsk Traktors | |||||||
04 Jul 2021 12:00 | FT | 4 - 5 | 1 - 3 | Kengaroos | |||||||
04 Jul 2021 12:00 | FT | 5 - 3 | 3 - 2 | Talsu Nss / Laidze | |||||||
04 Jul 2021 12:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Alberts | |||||||
04 Jul 2021 12:00 | FT | 5 - 3 | 3 - 2 | Laidze | |||||||
04 Jul 2021 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Karosta | |||||||
04 Jul 2021 13:30 | FT | 1 - 3 | 1 - 0 | Valka | |||||||
04 Jul 2021 14:00 | FT | 5 - 0 | 3 - 0 | Riga United | |||||||
04 Jul 2021 15:30 | FT | 1 - 5 | 1 - 1 | Livani | |||||||
04 Jul 2021 16:59 | FT | 4 - 2 | 3 - 1 | Staiceles Bebri | |||||||
Iceland Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Throttur Vogur | |||||||
04 Jul 2021 15:00 | FT | 9 - 1 | 5 - 0 | Leiknir F | |||||||
04 Jul 2021 17:00 | FT | 6 - 0 | 2 - 0 | Kf Fjallabyggdar | |||||||
04 Jul 2021 17:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Volsungur Husavik | |||||||
04 Jul 2021 17:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Reynir Sandgerdi | |||||||
Iceland Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 17:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Fjolnir | |||||||
Korea Challengers League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 09:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Cheongju Jikji Fc | |||||||
Sweden Div 2 Vastra Gotaland Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Vinbergs If | |||||||
Kazakhstan Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 13:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Kairat Academy | |||||||
04 Jul 2021 13:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Maktaaral | |||||||
04 Jul 2021 13:00 | FT | 3 - 2 | 0 - 1 | Aksu | |||||||
04 Jul 2021 14:00 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Baykonur | |||||||
Latvia - 2. Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 16:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Super Nova | |||||||
Japan Women Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 07:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Orca Kamogawa Fc Womens | |||||||
04 Jul 2021 08:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 0 | Nữ Fc Takatsuki | |||||||
04 Jul 2021 09:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Nữ Ehime Fc | |||||||
04 Jul 2021 09:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Nữ Nippon Sport Science University | |||||||
Japan Women Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 04:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Nữ Yunogo Belle | |||||||
04 Jul 2021 05:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Nữ Jfa Academy Fukushima | |||||||
Nigeria Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 16:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Dakkada | |||||||
04 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Mfm | |||||||
04 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Rivers United | |||||||
04 Jul 2021 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Sunshine Stars | |||||||
04 Jul 2021 16:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Lobi Stars | |||||||
04 Jul 2021 16:00 | FT | 3 - 0 | 3 - 0 | Ifeanyi Ubah | |||||||
04 Jul 2021 16:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Enugu Rangers International | |||||||
04 Jul 2021 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Akwa United | |||||||
04 Jul 2021 16:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Abia Warriors | |||||||
Iran League Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 16:59 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Chooka Talesh | |||||||
04 Jul 2021 16:59 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Shahin Bushehr | |||||||
04 Jul 2021 16:59 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Baderan Tehran | |||||||
04 Jul 2021 16:59 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Esteghlal Mollasani | |||||||
04 Jul 2021 16:59 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Khooshe Talaee Saveh | |||||||
04 Jul 2021 16:59 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Navad Urmia | |||||||
04 Jul 2021 16:59 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Mes Krman | |||||||
04 Jul 2021 16:59 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Shahrdari Astara | |||||||
04 Jul 2021 16:59 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Fajr Sepasi | |||||||
Brazil National Football Tournament U20 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 19:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | America Mg Youth | |||||||
04 Jul 2021 19:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Botafogo Rj Youth | |||||||
04 Jul 2021 19:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Sport Club Recife Youth | |||||||
04 Jul 2021 20:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Atletico Paranaense Youth | |||||||
Macao Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 12:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Hang Sai | |||||||
04 Jul 2021 14:10 | FT | 7 - 1 | 3 - 1 | Sporting Macau | |||||||
Copa America Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 02:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Ecuador | |||||||
Ecuador Campeonato Serie B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 18:45 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | CD Independiente Juniors | |||||||
04 Jul 2021 21:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Cumbaya | |||||||
United Soccer League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 00:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Sacramento Republic Fc | |||||||
04 Jul 2021 00:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Birmingham Legion | |||||||
04 Jul 2021 00:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Charlotte Independence | |||||||
04 Jul 2021 00:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | Memphis 901 | |||||||
04 Jul 2021 01:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Austin Bold | |||||||
04 Jul 2021 02:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | New Mexico United | |||||||
04 Jul 2021 03:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Tacoma Defiance | |||||||
04 Jul 2021 03:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Los Angeles Galaxy 2 | |||||||
04 Jul 2021 22:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Hartford Athletic | |||||||
Paraguay Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Guarani De Trinidad | |||||||
04 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Santani | |||||||
04 Jul 2021 15:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | General Caballero | |||||||
04 Jul 2021 22:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Deportivo Capiata | |||||||
Belarus Pershaya Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 12:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Dnepr Mogilev | |||||||
04 Jul 2021 14:50 | FT | 1 - 6 | 0 - 2 | Naftan Novopolock | |||||||
04 Jul 2021 16:30 | FT | 6 - 2 | 5 - 0 | Belshina Babruisk | |||||||
Australia New South Wales Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 06:00 | ? - ? | ? - ? | Sutherland Sharks | ||||||||
04 Jul 2021 06:00 | ? - ? | ? - ? | Mt Druitt Town Rangers | ||||||||
04 Jul 2021 06:00 | ? - ? | ? - ? | Wollongong Wolves | ||||||||
04 Jul 2021 07:00 | ? - ? | ? - ? | Marconi Stallions | ||||||||
Australia New South Wales Northern Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 05:30 | FT | 2 - 4 | 0 - 2 | Maitland | |||||||
04 Jul 2021 05:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Edgeworth Eagles | |||||||
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 19:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Cdys Juventud Unida | |||||||
04 Jul 2021 19:00 | FT | 6 - 1 | 2 - 1 | Central Ballester | |||||||
04 Jul 2021 19:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Deportivo Paraguayo | |||||||
04 Jul 2021 19:00 | FT | 2 - 3 | 2 - 1 | Sportivo Barracas | |||||||
Brazil Serie D Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 19:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Bangu | |||||||
04 Jul 2021 19:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Aimore Rs | |||||||
04 Jul 2021 19:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Marcilio Dias Sc | |||||||
04 Jul 2021 20:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Central Sc Pe | |||||||
04 Jul 2021 20:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Murici | |||||||
04 Jul 2021 20:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Juazeirense Ba | |||||||
04 Jul 2021 22:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Penarol Am | |||||||
04 Jul 2021 23:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Sao Bento | |||||||
Brasileiro Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Mirassol | |||||||
04 Jul 2021 20:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Floresta/ce | |||||||
04 Jul 2021 20:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Parana PR | |||||||
USA Women Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 00:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Portland Thorns Fc Womens | |||||||
04 Jul 2021 23:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | North Carolina Courage Womens | |||||||
USA National Premier Soccer League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 03:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Fort Lauderdale Strikers | |||||||
Australia New South Wales League 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 06:00 | ? - ? | ? - ? | Blacktown Spartans | ||||||||
Australian cloth Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 08:00 | ? - ? | ? - ? | Pine Hills | ||||||||
Primera Division de Uruguay Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Ia Sud America | |||||||
04 Jul 2021 20:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | CA Penarol | |||||||
Finland - Kakkonen Lohko Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Atlantis | |||||||
04 Jul 2021 16:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Kapa Helsinki | |||||||
04 Jul 2021 16:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Peka | |||||||
04 Jul 2021 16:30 | ? - ? | ? - ? | Japs | ||||||||
Finland - Kakkonen Lohko Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 15:00 | FT | 2 - 5 | 2 - 2 | Tpv Tampere | |||||||
04 Jul 2021 16:30 | FT | 2 - 4 | 1 - 1 | Jazz | |||||||
04 Jul 2021 16:30 | ? - ? | ? - ? | Kaarinan Pojat | ||||||||
04 Jul 2021 16:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Salon Palloilijat Salpa | |||||||
Finland - Kakkonen Lohko Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 12:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Vifk Vaasa | |||||||
04 Jul 2021 16:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Jyvaskyla JK | |||||||
04 Jul 2021 16:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Otp | |||||||
04 Jul 2021 16:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Gbk Kokkola | |||||||
Kenya Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Vihiga United | |||||||
04 Jul 2021 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Nairobi Star City | |||||||
04 Jul 2021 13:05 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Ulinzi Stars Nakuru | |||||||
04 Jul 2021 13:15 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Posta Rangers | |||||||
Tajikistan Vysshaya Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 13:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Khujand | |||||||
04 Jul 2021 13:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Cska Pamir Dushanbe | |||||||
04 Jul 2021 16:00 | FT | 5 - 1 | 1 - 1 | Eskhata | |||||||
Canadian Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 00:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Hfx Wanderers | |||||||
04 Jul 2021 03:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Atletico Ottawa | |||||||
Ghana Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
04 Jul 2021 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Berekum Chelsea | |||||||
04 Jul 2021 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Techiman Eleven Wonders | |||||||
04 Jul 2021 16:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Karela United | |||||||
04 Jul 2021 16:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 2 | Elmina Sharks | |||||||
04 Jul 2021 19:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Accra Hearts Of Oak |
Totaal wedstrijden: 264
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
league (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...