Speelschema voetbal 05-05-2021
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
Portugal Primera Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 19:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Pacos Ferreira | |||||||
05 May 2021 19:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Gil Vicente | |||||||
05 May 2021 21:15 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Sporting Lisbon | |||||||
International Friendly Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 13:00 | FT | 1 - 5 | 1 - 5 | Raufoss | |||||||
Copa Sudamericana Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 01:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Atletico Paranaense | |||||||
05 May 2021 03:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Newells Old Boys | |||||||
05 May 2021 23:15 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Rosario Central | |||||||
05 May 2021 23:15 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Club Guabira | |||||||
05 May 2021 23:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ceara | |||||||
Champions League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 20:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Real Madrid | |||||||
CONCACAF Champions League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 01:05 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Atlanta United | |||||||
05 May 2021 03:15 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Toronto FC | |||||||
Australia League A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 10:05 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Western United | |||||||
05 May 2021 12:20 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Melbourne City | |||||||
Copa Libertadores Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 01:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Palmeiras | |||||||
05 May 2021 01:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Boca Juniors | |||||||
05 May 2021 01:30 | FT | 2 - 3 | 0 - 2 | Flamengo | |||||||
05 May 2021 23:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sao Paulo | |||||||
05 May 2021 23:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Universitario de Deportes | |||||||
Japanese League Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 06:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Blaublitz Akita | |||||||
05 May 2021 06:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Machida Zelvia | |||||||
05 May 2021 06:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Mito Hollyhock | |||||||
05 May 2021 06:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Albirex Niigata Japan | |||||||
05 May 2021 06:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | JEF United Ichihara | |||||||
05 May 2021 06:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Jubilo Iwata | |||||||
05 May 2021 06:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Ventforet Kofu | |||||||
05 May 2021 07:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Sc Sagamihara | |||||||
05 May 2021 07:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Thespa Kusatsu Gunma | |||||||
05 May 2021 08:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Giravanz Kitakyushu | |||||||
05 May 2021 10:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Kyoto Purple Sanga | |||||||
Japan League Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 06:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Sagan Tosu | |||||||
05 May 2021 06:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Tokushima Vortis | |||||||
05 May 2021 06:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Shonan Bellmare | |||||||
05 May 2021 06:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Yokohama F Marinos | |||||||
05 May 2021 06:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 1 | Vegalta Sendai | |||||||
05 May 2021 07:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Avispa Fukuoka | |||||||
05 May 2021 07:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Tokyo | |||||||
05 May 2021 08:00 | FT | 3 - 3 | 0 - 1 | Urawa Red Diamonds | |||||||
Russian First Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 10:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Krylya Sovetov Samara | |||||||
Greece National A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 15:15 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Olympiakos | |||||||
05 May 2021 17:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Asteras Tripolis | |||||||
05 May 2021 19:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | PAOK Saloniki | |||||||
Cyprus 1 Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | AEP Paphos | |||||||
05 May 2021 17:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Anorthosis Famagusta FC | |||||||
Ukraine Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 12:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Illichivets mariupol | |||||||
05 May 2021 16:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Zorya | |||||||
05 May 2021 16:59 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Kolos Kovalivka | |||||||
05 May 2021 16:59 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Desna Chernihiv | |||||||
Romania - Division A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 10:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | UTA Arad | |||||||
05 May 2021 12:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Viitorul Constanta | |||||||
05 May 2021 14:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Dinamo Bucuresti | |||||||
05 May 2021 16:59 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | CS Universitatea Craiova | |||||||
HongKong Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 08:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Tai Chung | |||||||
Poland Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 18:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Rakow Czestochowa | |||||||
Serbia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Macva Sabac | |||||||
05 May 2021 15:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Backa Topola | |||||||
05 May 2021 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Radnicki Nis | |||||||
05 May 2021 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | FK Metalac Gornji Milanovac | |||||||
05 May 2021 17:05 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Crvena Zvezda | |||||||
Malaysia Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 14:15 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Melaka United | |||||||
05 May 2021 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Perak | |||||||
05 May 2021 15:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Selangor PB | |||||||
Croatia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 16:59 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Dinamo Zagreb | |||||||
Egypt Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 20:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | El Mokawloon | |||||||
05 May 2021 20:30 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | EL Masry | |||||||
05 May 2021 20:30 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | El Gounah | |||||||
05 May 2021 20:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Tala Al Jaish | |||||||
Bulgaria Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 15:30 | FT | 3 - 1 | 3 - 1 | Botev Plovdiv | |||||||
05 May 2021 17:45 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Levski Sofia | |||||||
Slovenia Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 14:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Koper | |||||||
05 May 2021 16:15 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | NK Olimpija Ljubljana | |||||||
Iraq Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 20:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Naft Misan | |||||||
Morocco Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 23:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Renaissance Sportive de Berkane | |||||||
South Africa Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 14:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Maritzburg United | |||||||
China Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Hebei Hx Xingfu | |||||||
05 May 2021 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Shanghai East Asia FC | |||||||
Vietnam First Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 09:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Đồng Tâm Long An | |||||||
05 May 2021 11:00 | ? - ? | ? - ? | Huế | ||||||||
05 May 2021 11:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Phù Đổng Ninh Bình | |||||||
05 May 2021 12:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Bình Phước | |||||||
Estonia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 15:30 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Viljandi Jk Tulevik | |||||||
05 May 2021 16:59 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Tartu JK Tammeka | |||||||
05 May 2021 17:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Flora Tallinn | |||||||
Denmark 1.Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 17:45 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Kolding IF | |||||||
Armenia Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 13:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Ararat Yerevan | |||||||
Guatemala Liga Nacional Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 20:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Guastatoya | |||||||
El Salvador Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 21:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Isidro Metapan | |||||||
05 May 2021 22:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Alianza | |||||||
05 May 2021 22:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Municipal Limeno | |||||||
Honduras Liga Nacional Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 02:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | CD Vida | |||||||
Korea K League Challenge Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 05:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Chunnam Dragons | |||||||
05 May 2021 05:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Busan I'Park | |||||||
05 May 2021 08:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Gyeongnam FC | |||||||
05 May 2021 08:00 | ? - ? | ? - ? | Ansan Greeners | ||||||||
05 May 2021 10:30 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Bucheon 1995 | |||||||
Lithuania - 1. Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 16:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Trakai Riteriai | |||||||
Latvia - 1. Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 14:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | FK Ventspils | |||||||
05 May 2021 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Daugava Daugavpils | |||||||
05 May 2021 15:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Spartaks Jurmala | |||||||
05 May 2021 16:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Liepajas Metalurgs | |||||||
Poland - 2. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 16:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Miedz Legnica | |||||||
05 May 2021 18:00 | FT | 6 - 2 | 3 - 0 | Korona Kielce | |||||||
Russia Div 2 West Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Torpedo Vladimir | |||||||
Ukraine U21 Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 12:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Lviv U21 | |||||||
05 May 2021 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Shakhtar Donetsk U21 | |||||||
05 May 2021 14:00 | FT | 4 - 1 | 3 - 0 | Olimpic Donetsk U21 | |||||||
Japan Football League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 08:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Azul Claro Numazu | |||||||
Uzbekistan Professional Football League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 13:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Kuruvchi Kokand Qoqon | |||||||
05 May 2021 13:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 2 | Lokomotiv Tashkent | |||||||
05 May 2021 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Sogdiana Jizak | |||||||
Finland Ykkonen Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 16:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | VPS Vaasa | |||||||
Colombia Copa Premier Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 21:15 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Inter Palmira | |||||||
05 May 2021 21:15 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Fortaleza CEIF | |||||||
Spanish Segunda Division B Grupo 4 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 16:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | UE Llagostera | |||||||
05 May 2021 16:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Portugalete | |||||||
Libya League Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 21:30 | FT | 6 - 0 | 2 - 0 | Al Anwar | |||||||
05 May 2021 22:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Asswehly Sc | |||||||
Russia Youth Championship League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 09:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Chertanovo Moscow Youth | |||||||
05 May 2021 10:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Cska Moscow Youth | |||||||
05 May 2021 10:00 | FT | 2 - 4 | 2 - 2 | Dynamo Moscow Youth | |||||||
05 May 2021 11:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Rubin Kazan Youth | |||||||
05 May 2021 11:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Arsenal Tula Youth | |||||||
05 May 2021 11:00 | FT | 2 - 4 | 2 - 3 | Tambov Youth | |||||||
05 May 2021 12:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Ufa Youth | |||||||
05 May 2021 13:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Strogino Moscow Youth | |||||||
05 May 2021 14:00 | FT | 4 - 3 | 2 - 1 | Zenit St.petersburg Youth | |||||||
05 May 2021 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Lokomotiv Moscow Youth | |||||||
Chinese Football League Divison 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 08:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Chengdu Rongcheng | |||||||
05 May 2021 09:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Zhejiang Professional | |||||||
05 May 2021 12:35 | FT | 4 - 1 | 3 - 0 | Xinjiang Tianshan Leopard | |||||||
05 May 2021 12:35 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Nanjing Fengfan | |||||||
05 May 2021 12:35 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Heilongjiang heilongjiang Ice City | |||||||
Czech Republic 2. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Viktoria Zizkov | |||||||
05 May 2021 16:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 1 | Chrudim | |||||||
05 May 2021 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Fk Mas Taborsko | |||||||
05 May 2021 16:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Usti nad Labem | |||||||
05 May 2021 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Vysocina Jihlava | |||||||
05 May 2021 16:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Slavoj Vysehrad | |||||||
Tunisia Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 13:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Us Ben Guerdane | |||||||
05 May 2021 13:30 | FT | 1 - 4 | 0 - 3 | C. A. Bizertin | |||||||
05 May 2021 13:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Etoile Metlaoui | |||||||
05 May 2021 13:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Es Du Sahel | |||||||
05 May 2021 13:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | As Slimane | |||||||
05 May 2021 13:45 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | U.s.monastir | |||||||
05 May 2021 14:15 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Esperance Sportive de Tunis | |||||||
Armenia Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 13:00 | FT | 4 - 1 | 3 - 1 | Banants B | |||||||
Greece Super League 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 13:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Ionikos | |||||||
05 May 2021 13:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Xanthi | |||||||
05 May 2021 13:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Ergotelis | |||||||
05 May 2021 15:00 | ? - ? | ? - ? | AS Egaleo Aigaleo Athens | ||||||||
Iceland Ladies Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 20:15 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Nữ Stjarnan | |||||||
Serbia Prva Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 16:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Radnicki Pirot | |||||||
05 May 2021 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Radnicki Sremska Mitrovica | |||||||
05 May 2021 16:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Imt Novi Beograd | |||||||
05 May 2021 16:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Zarkovo | |||||||
05 May 2021 16:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Dinamo Vranje | |||||||
05 May 2021 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Kabel Novi Sad | |||||||
05 May 2021 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Graficar Beograd | |||||||
05 May 2021 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Borac Cacak | |||||||
05 May 2021 18:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Radnicki 1923 Kragujevac | |||||||
Moldova Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 14:00 | FT | 4 - 1 | 3 - 0 | Granicerul Glodeni | |||||||
05 May 2021 14:00 | FT | 4 - 2 | 1 - 2 | Csf Baliti | |||||||
05 May 2021 14:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Real Succes | |||||||
05 May 2021 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Iskra-stal Ribnita | |||||||
Slovenia 2. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Triglav Gorenjska | |||||||
05 May 2021 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Brezice | |||||||
05 May 2021 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Nafta | |||||||
05 May 2021 16:00 | FT | 5 - 2 | 2 - 2 | Bilje | |||||||
05 May 2021 16:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Jadran Dekani | |||||||
05 May 2021 16:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | NK Ptuj Drava | |||||||
05 May 2021 16:00 | FT | 3 - 4 | 0 - 0 | Brda | |||||||
05 May 2021 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | NK Primorje | |||||||
San Marino Girone A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 19:45 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Tre Penne | |||||||
05 May 2021 19:45 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | SP Libertas | |||||||
Luxembourg National Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 18:30 | FT | 5 - 1 | 1 - 0 | Wiltz 71 | |||||||
05 May 2021 18:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Hamm Rm Benfica | |||||||
Belarus Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 15:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Shakhter Soligorsk | |||||||
05 May 2021 17:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | BATE Borisov | |||||||
Kazakhstan Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 09:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Tarlan Shymkent | |||||||
05 May 2021 11:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Okzhetpes | |||||||
05 May 2021 12:00 | FT | 5 - 1 | 3 - 1 | Igilik | |||||||
05 May 2021 12:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Maktaaral | |||||||
05 May 2021 12:00 | FT | 3 - 3 | 2 - 0 | Aksu | |||||||
05 May 2021 12:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Lashyn Karatau | |||||||
German 3. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 18:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | SV Waldhof Mannheim | |||||||
05 May 2021 18:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | 1. Magdeburg | |||||||
05 May 2021 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sv Meppen | |||||||
05 May 2021 18:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Viktoria Koln | |||||||
05 May 2021 18:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Bayern Munich II | |||||||
Czech Republic Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 16:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Slavia Praha | |||||||
Slovakia Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 14:30 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Slovan Bratislava | |||||||
Nigeria Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 16:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Ifeanyi Ubah | |||||||
Saudi Arabia Professional League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 19:40 | FT | 4 - 3 | 3 - 2 | Al Faisaly Harmah | |||||||
Poland 3. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 17:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Olimpia Elblag | |||||||
Switzerland Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | St. Gallen | |||||||
Montenegro CUP Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 17:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Zeta | |||||||
05 May 2021 19:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Iskra Danilovgrad | |||||||
Australia FFA Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 09:45 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | St George City | |||||||
05 May 2021 10:00 | FT | 3 - 2 | 0 - 0 | Bankstown City Lions | |||||||
05 May 2021 10:00 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Singleton Strikers | |||||||
05 May 2021 10:00 | FT | 0 - 6 | 0 - 2 | Cooma Tigers | |||||||
05 May 2021 10:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Brunswick City | |||||||
05 May 2021 10:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Mooroolbark | |||||||
05 May 2021 10:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Wollongong United | |||||||
05 May 2021 10:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Glebe Gorillas | |||||||
05 May 2021 10:45 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Sydney Olympic | |||||||
05 May 2021 11:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Clifton Hill | |||||||
05 May 2021 11:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Minmi Wanderers | |||||||
Bahrain Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 20:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Bahrain Sc | |||||||
05 May 2021 20:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Sitra | |||||||
05 May 2021 20:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Isa Town | |||||||
Mexico Primera Divison A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 23:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Mineros De Zacatecas | |||||||
Brazil Pernambucano Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 19:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Central Sc Pe | |||||||
05 May 2021 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Vitoria Pe | |||||||
05 May 2021 22:45 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Vera Cruz Pe | |||||||
Ecuador Campeonato Serie B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 21:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Santo Domingo | |||||||
05 May 2021 21:00 | ? - ? | ? - ? | Guayaquil Sc | ||||||||
05 May 2021 21:00 | ? - ? | ? - ? | Santo Domingo | ||||||||
05 May 2021 21:00 | ? - ? | ? - ? | Gualaceo SC | ||||||||
Japan Football League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 05:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Maruyasu Industries | |||||||
05 May 2021 05:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Sony Sendai FC | |||||||
05 May 2021 05:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Kochi United | |||||||
05 May 2021 05:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Mio Biwako Shiga | |||||||
05 May 2021 05:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Kagura Shimane | |||||||
05 May 2021 05:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Honda | |||||||
05 May 2021 05:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Verspah Oita | |||||||
Belarus Pershaya Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 12:30 | FT | 3 - 1 | 3 - 0 | Kommunalnik Slonim | |||||||
05 May 2021 14:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Arsenal Dzyarzhynsk | |||||||
05 May 2021 16:30 | FT | 4 - 3 | 1 - 1 | Fc Baranovichi | |||||||
Kosovo Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 14:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Kf Prishtina | |||||||
05 May 2021 14:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | KF Trepca 89 | |||||||
05 May 2021 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Kf Drita Gjilan | |||||||
Bangladesh Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 11:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Mohammedan Dhaka | |||||||
05 May 2021 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Abahani Chittagong | |||||||
05 May 2021 16:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Muktijoddha Skc | |||||||
Italy Serie D Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Acd Campodarsego | |||||||
Spanish Bizkaia-Tercera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 17:30 | ? - ? | ? - ? | Torredonjimeno | ||||||||
05 May 2021 18:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | CD San Roque | |||||||
05 May 2021 19:15 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Silva Sd | |||||||
Germany Regionalliga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 17:30 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | SV Lippstadt | |||||||
Denmark - 4.Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Rishoj | |||||||
05 May 2021 18:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Valby Bk | |||||||
05 May 2021 18:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | B 1908 | |||||||
05 May 2021 18:00 | FT | 1 - 6 | 1 - 3 | Kjellerup IF | |||||||
05 May 2021 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Hedensted BK | |||||||
05 May 2021 18:00 | ? - ? | ? - ? | Oks | ||||||||
05 May 2021 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Varde IF | |||||||
05 May 2021 18:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 3 | Marienlyst | |||||||
Croatia 2 HNL Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 16:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Dinamo Zagreb B | |||||||
South Africa First League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Sekhukhune United | |||||||
05 May 2021 14:00 | FT | 2 - 3 | 2 - 2 | Cape Town All Stars | |||||||
05 May 2021 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Polokwane City | |||||||
05 May 2021 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Steenberg United | |||||||
05 May 2021 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Richards Bay | |||||||
05 May 2021 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Pretoria Univ | |||||||
Brazil Campeonato Cearense Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 19:30 | FT | 0 - 6 | 0 - 3 | Uniclinic Atletico Cearense Ce | |||||||
05 May 2021 19:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Fortaleza | |||||||
Chinese Taipei Intercity League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 09:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Tatung | |||||||
05 May 2021 09:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Taichung Futuro | |||||||
05 May 2021 12:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Ntupes | |||||||
Morocco Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 23:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | SCCM Chabab Mohamedia | |||||||
05 May 2021 23:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | RCA Raja Casablanca Atlhletic | |||||||
Greece Football League 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Triglia | |||||||
05 May 2021 15:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Almopos | |||||||
05 May 2021 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | ASK Olympiakos Volou | |||||||
05 May 2021 15:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Aep Kozani | |||||||
05 May 2021 15:00 | ? - ? | ? - ? | Thesprotos | ||||||||
Mexico Youth U20 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 May 2021 15:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Club America U20 | |||||||
05 May 2021 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Monterrey U20 |
Totaal wedstrijden: 269
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
league (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...