Speelschema voetbal 05-10-2018
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
English Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 20:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | West Ham United | |||||||
Italy Serie A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 19:30 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Frosinone | |||||||
Italy Serie B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 20:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Lecce | |||||||
Spanish La Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 20:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Real Sociedad | |||||||
Germany Bundesliga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 19:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Wolfsburg | |||||||
Germany Bundesliga 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 17:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Hamburger | |||||||
05 Oct 2018 17:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Arminia Bielefeld | |||||||
French Ligue 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 19:45 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Nice | |||||||
French Ligue 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 19:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | ES Troyes AC | |||||||
05 Oct 2018 19:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Nancy | |||||||
05 Oct 2018 19:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | AS Beziers | |||||||
05 Oct 2018 19:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Clermont Foot | |||||||
05 Oct 2018 19:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Stade Brestois | |||||||
05 Oct 2018 19:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Paris Fc | |||||||
05 Oct 2018 19:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Orleans US 45 | |||||||
05 Oct 2018 19:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Ajaccio | |||||||
Portugal Primera Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 15:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | CD Nacional | |||||||
05 Oct 2018 18:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Chaves | |||||||
05 Oct 2018 20:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Belenenses | |||||||
Eredivisie Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 19:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | NAC Breda | |||||||
International Friendly Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 10:30 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Central Coast Mariners FC | |||||||
05 Oct 2018 13:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Philippines | |||||||
05 Oct 2018 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Nữ Hungary | |||||||
05 Oct 2018 19:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Nữ Đan Mạch | |||||||
05 Oct 2018 19:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Nữ Thụy Sĩ | |||||||
05 Oct 2018 20:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Nữ Úc | |||||||
Belgium Jupiler League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 19:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Sporting Charleroi | |||||||
Russia Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 17:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Bashinformsvyaz-Dynamo Ufa | |||||||
Brasil Serie A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 23:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Internacional | |||||||
Denmark SAS Ligaen Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 18:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Vejle | |||||||
Sweden Allsvenskan Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 18:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Dalkurd Ff | |||||||
Ireland Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 19:45 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Waterford United | |||||||
05 Oct 2018 19:45 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | St Patrick's | |||||||
05 Oct 2018 19:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Derry City | |||||||
05 Oct 2018 19:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Cork City | |||||||
Republic Gambrinus Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 16:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Slovan Liberec | |||||||
Sweden Superettan Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | AFC United | |||||||
Turkey Super Lig Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 18:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Goztepe | |||||||
Brasil Serie B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 23:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Guarani Sp | |||||||
Gouden Gids Divisie Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 19:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | NEC Nijmegen | |||||||
05 Oct 2018 19:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | RKC Waalwijk | |||||||
05 Oct 2018 19:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Twente Enschede | |||||||
05 Oct 2018 19:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Sparta Rotterdam | |||||||
05 Oct 2018 19:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Jong Utrecht | |||||||
05 Oct 2018 19:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Cambuur Leeuwarden | |||||||
05 Oct 2018 19:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Helmond Sport | |||||||
05 Oct 2018 19:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Telstar | |||||||
05 Oct 2018 19:00 | FT | 2 - 3 | 2 - 1 | Jong PSV Eindhoven | |||||||
05 Oct 2018 19:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Den Bosch | |||||||
Argentina Primera B Nacional Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 20:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Agropecuario De Carlos Casares | |||||||
Copa Libertadores Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 01:45 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Boca Juniors | |||||||
J-League Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 11:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Consadole Sapporo | |||||||
Indonesia Super Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 12:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Psis Semarang | |||||||
Romania - Division A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 19:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Viitorul Constanta | |||||||
HongKong Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 13:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Leeman | |||||||
Poland Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 16:59 | FT | 2 - 2 | 2 - 2 | Piast Gliwice | |||||||
05 Oct 2018 19:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Lech Poznan | |||||||
Serbia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 16:59 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | FK Vozdovac Beograd | |||||||
Croatia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 16:59 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | NK Lokomotiva Zagreb | |||||||
Egypt Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Nogoom El Mostakbal | |||||||
05 Oct 2018 16:59 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Enppi | |||||||
Bulgaria Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 18:00 | FT | 4 - 2 | 2 - 0 | FC Vereya | |||||||
Slovenia Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 16:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | NK Rudar Velenje | |||||||
Belarus Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | FC Minsk | |||||||
05 Oct 2018 16:59 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Luch Minsk | |||||||
Wales Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 19:45 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Bala Town | |||||||
05 Oct 2018 19:45 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Aberystwyth Town | |||||||
Iraq Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 13:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Naft Al Basra | |||||||
05 Oct 2018 15:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Al Talaba | |||||||
05 Oct 2018 15:45 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Alsinaat Alkahrabaiya | |||||||
UAE League Professional Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 14:10 | FT | 1 - 3 | 1 - 3 | Al Wehda UAE | |||||||
05 Oct 2018 14:25 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Al-Wasl | |||||||
05 Oct 2018 16:59 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Al Ain | |||||||
05 Oct 2018 16:59 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Al-Sharjah | |||||||
Qatar Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 15:40 | FT | 3 - 0 | 3 - 0 | Al-Arabi SC | |||||||
05 Oct 2018 17:50 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Al-Khuraitiat | |||||||
South Africa Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Cape Town City | |||||||
Bosnia Premijer Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 16:59 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | NK Celik | |||||||
China Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 12:35 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | HeNan | |||||||
05 Oct 2018 12:35 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Tianjin Quanjian | |||||||
Vietnam First Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 09:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Đồng Tâm Long An | |||||||
05 Oct 2018 09:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Bình Định | |||||||
05 Oct 2018 09:00 | FT | 5 - 4 | 3 - 1 | Đắk Lắk | |||||||
05 Oct 2018 09:00 | FT | 5 - 3 | 3 - 2 | Huế | |||||||
05 Oct 2018 09:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Viettel | |||||||
Switzerland Challenge League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 19:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Rapperswil-jona | |||||||
Denmark 1.Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 16:59 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Herfolge Boldklub Koge | |||||||
Lithuania - 1. Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 14:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Palanga | |||||||
Poland - 2. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 19:45 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Odra Opole | |||||||
Austria Erste Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 18:10 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | SC Wiener Neustadt | |||||||
05 Oct 2018 18:10 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | WSG Wattens | |||||||
05 Oct 2018 18:10 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Floridsdorfer AC Wien | |||||||
05 Oct 2018 18:10 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | SK Austria Klagenfurt | |||||||
05 Oct 2018 18:10 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Wacker Innsbruck Amateure | |||||||
05 Oct 2018 18:10 | FT | 1 - 5 | 1 - 2 | Austria Lustenau | |||||||
05 Oct 2018 18:10 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Lafnitz | |||||||
Russia Div 2 West Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 16:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Chertanovo Moscow Ii | |||||||
05 Oct 2018 16:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Torpedo Vladimir | |||||||
Ukraine U21 Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 13:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Chernomorets Odessa U21 | |||||||
Korea K-National League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 11:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Incheon Korail | |||||||
05 Oct 2018 11:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Gyeongju KHNP | |||||||
Georgia Pirveli Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Merani Martvili | |||||||
Belgium - 2e Klasse Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 19:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Westerlo | |||||||
05 Oct 2018 19:30 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Oud Heverlee | |||||||
Russia Div 2 Ural-Povolzhye Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Kamaz | |||||||
Georgia Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Chikhura Sachkhere | |||||||
Republic of Azerbaijan Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Gilan Gabala | |||||||
05 Oct 2018 16:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Standard Sumqayit | |||||||
05 Oct 2018 17:15 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Sabah Fk Baku | |||||||
Russia Div 2 South Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 12:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | SKA Rostov | |||||||
05 Oct 2018 13:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Alania | |||||||
05 Oct 2018 14:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | FK Biolog | |||||||
05 Oct 2018 15:00 | FT | 5 - 1 | 3 - 0 | Dynamo Stavropol | |||||||
05 Oct 2018 15:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Chayka K Sr | |||||||
05 Oct 2018 16:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | FK Angusht Nazran | |||||||
05 Oct 2018 16:59 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Druzhba Maykop | |||||||
Russia Div 2 Center Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Saturn | |||||||
Woman's World Cup (Preliminaries) Europe Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 19:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Nữ Đan Mạch | |||||||
05 Oct 2018 19:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Nữ Thụy Sĩ | |||||||
French Nationa League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 19:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Entente Sannois | |||||||
05 Oct 2018 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Tours FC | |||||||
05 Oct 2018 19:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Avranches | |||||||
05 Oct 2018 19:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Chambly | |||||||
05 Oct 2018 19:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Marignane Gignac | |||||||
05 Oct 2018 19:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Pau FC | |||||||
05 Oct 2018 19:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Villefranche | |||||||
Ireland Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 19:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Shelbourne | |||||||
Turkey 2 Ligi A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 16:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Genclerbirligi | |||||||
05 Oct 2018 16:59 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Hatayspor | |||||||
Russia Youth Championship League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 12:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Dynamo Moscow Youth | |||||||
05 Oct 2018 12:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Orenburg Youth | |||||||
Czech Republic 2. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 16:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Fk Graffin Vlasim | |||||||
05 Oct 2018 16:59 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Chrudim | |||||||
05 Oct 2018 16:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Brno | |||||||
Israel Leumit League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Hapoel Rishon Letzion | |||||||
05 Oct 2018 14:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Hapoel Petah Tikva | |||||||
05 Oct 2018 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Maccabi Ahi Nazareth | |||||||
05 Oct 2018 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Hapoel Afula | |||||||
05 Oct 2018 14:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Sektzia Nes Tziona | |||||||
Algeria Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 16:00 | ? - ? | ? - ? | Paradou Ac | ||||||||
05 Oct 2018 16:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Mo Bejaia | |||||||
05 Oct 2018 16:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Paradou Ac | |||||||
05 Oct 2018 16:59 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Cr Belouizdad | |||||||
05 Oct 2018 17:45 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Om Medea | |||||||
05 Oct 2018 17:45 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | As Ain Mlila | |||||||
05 Oct 2018 19:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Usm Bel Abbes | |||||||
Uzbekistan Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 12:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Mashal Muborak | |||||||
05 Oct 2018 13:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Dinamo Samarkand | |||||||
05 Oct 2018 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Istiklol Fergana | |||||||
05 Oct 2018 13:00 | FT | 6 - 1 | 3 - 0 | Xorazm Urganch | |||||||
Czech Republic U19 League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 11:30 | FT | 5 - 1 | 3 - 1 | Dukla Praha U19 | |||||||
Women's World Cup (Qualifying) CONCACAF Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 00:30 | FT | 6 - 0 | 1 - 0 | Mexico Womens | |||||||
05 Oct 2018 23:00 | FT | 8 - 0 | 6 - 0 | Nữ Cuba | |||||||
Lithuania - 2. Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 18:00 | FT | 5 - 3 | 4 - 2 | Kupiskis | |||||||
Serbia Prva Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 14:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | OFK Beograd | |||||||
Bahrain Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 14:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Al-hala | |||||||
05 Oct 2018 14:45 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | East Riffa | |||||||
05 Oct 2018 17:45 | FT | 0 - 4 | 0 - 0 | Al-Riffa | |||||||
San Marino Girone A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 20:15 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | SP Domagnano | |||||||
Slovakia 2. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | FK Pohronie | |||||||
05 Oct 2018 16:00 | FT | 5 - 0 | 3 - 0 | Slavoj Trebisov | |||||||
Korea Challengers League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 09:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Buyeo | |||||||
Sweden Div 2 Norra Gotaland Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 18:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Vanersborgs If | |||||||
Sweden Div 2 Sodra Svealand Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 18:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Varmbols Fc | |||||||
Kazakhstan Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 09:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Kairat Academy | |||||||
05 Oct 2018 11:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Maktaaral | |||||||
05 Oct 2018 11:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Altay Spor Kulubu | |||||||
05 Oct 2018 11:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Ekibastuzets | |||||||
05 Oct 2018 12:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Zhetysu Ii | |||||||
05 Oct 2018 13:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Tarlan Shymkent | |||||||
Austrian Regionalliga Mitte Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 18:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Atsv Stadl Paura | |||||||
05 Oct 2018 18:00 | FT | 2 - 4 | 0 - 2 | Deutschlandsberger Sc | |||||||
05 Oct 2018 18:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Sturm Graz Amat. | |||||||
05 Oct 2018 18:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Sv Lendorf | |||||||
Korea Women's League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Hwacheon Kspo Womens | |||||||
05 Oct 2018 11:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Nữ Hyundai Steel Redangels | |||||||
05 Oct 2018 11:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Changnyeong Womens | |||||||
05 Oct 2018 11:00 | FT | 3 - 0 | 3 - 0 | Nữ Busan Sangmu | |||||||
German 3. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 18:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Karlsruher SC | |||||||
Iran Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 14:05 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Foolad Khozestan | |||||||
05 Oct 2018 14:15 | FT | 5 - 2 | 2 - 0 | Siraf Kangan | |||||||
05 Oct 2018 15:45 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Nassaji Mazandaran | |||||||
Saudi Arabia Professional League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 16:25 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Al Shabab Ksa | |||||||
05 Oct 2018 16:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Al Baten | |||||||
05 Oct 2018 16:50 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Al Faisaly Harmah | |||||||
05 Oct 2018 18:40 | ? - ? | ? - ? | Al Hazm | ||||||||
05 Oct 2018 18:40 | FT | 5 - 1 | 1 - 1 | Al Hazm | |||||||
India Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Mumbai City | |||||||
Peru Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 02:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Sport Huancayo | |||||||
Australia FFA Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 10:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Adelaide United FC | |||||||
Welsh Football League First Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 19:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Goytre United | |||||||
05 Oct 2018 19:30 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Ammanford | |||||||
Kuwait League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Al Salmiyah | |||||||
05 Oct 2018 18:20 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Al-Qadsia SC | |||||||
Lebanon Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 14:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Shabab Al Ghazieh | |||||||
05 Oct 2018 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Al-Safa | |||||||
Algeria Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Rc Kouba | |||||||
Israel State League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 11:00 | ? - ? | ? - ? | Hapoel Jerusalem | ||||||||
05 Oct 2018 12:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Hapoel Migdal Haemek | |||||||
05 Oct 2018 12:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Maccabi Ironi Kiryat Ata | |||||||
05 Oct 2018 12:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Maccabi Yavne | |||||||
05 Oct 2018 12:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Hakoah Amidar Ramat Gan FC | |||||||
05 Oct 2018 12:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Maccabi Herzliya | |||||||
05 Oct 2018 13:00 | ? - ? | ? - ? | Hapoel Mahane Yehuda | ||||||||
Northern Ireland Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 19:45 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Cliftonville | |||||||
05 Oct 2018 19:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Institute | |||||||
Japan Football League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 05:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Reinmeer Aomori | |||||||
Malta Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 16:59 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Mosta | |||||||
05 Oct 2018 18:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 1 | Balzan | |||||||
05 Oct 2018 19:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sliema Wanderers FC | |||||||
Malta First Division League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 18:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Naxxar Lions | |||||||
05 Oct 2018 18:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Zejtun Corinthians | |||||||
Romania Liga 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 09:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Clinceni | |||||||
05 Oct 2018 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | UTA Arad | |||||||
Croatia 2 HNL Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 14:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Solin | |||||||
05 Oct 2018 14:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Osijek B | |||||||
Indonesia Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 07:15 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Madura | |||||||
05 Oct 2018 09:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Psim Yogyakarta | |||||||
05 Oct 2018 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Pss Sleman | |||||||
UAE Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 14:10 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Al Arabi | |||||||
05 Oct 2018 16:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Dubba Al-Husun | |||||||
Portugal U23 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
05 Oct 2018 16:00 | FT | 3 - 3 | 3 - 2 | Portimonense U23 |
Totaal wedstrijden: 222
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
league (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...