Speelschema voetbal 07-02-2019
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
Italy Serie A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
07 Feb 2019 19:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Empoli | |||||||
International Friendly Voetbal Speelschema |
|||||||||||
07 Feb 2019 00:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Nashville Sc | |||||||
07 Feb 2019 08:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Wacker Innsbruck | |||||||
07 Feb 2019 08:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 1 | Sochi | |||||||
07 Feb 2019 08:45 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Bentleigh Greens | |||||||
07 Feb 2019 09:00 | ? - ? | ? - ? | Lokomotiv Yerevan | ||||||||
07 Feb 2019 10:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | St.Polten | |||||||
07 Feb 2019 10:15 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Shandong Taishan | |||||||
07 Feb 2019 11:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | CSKA Moscow | |||||||
07 Feb 2019 12:00 | ? - ? | ? - ? | Sheriff | ||||||||
07 Feb 2019 12:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | FK Teteks Tetovo | |||||||
07 Feb 2019 12:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Akhmat Grozny Youth | |||||||
07 Feb 2019 12:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | FK Buducnost Podgorica | |||||||
07 Feb 2019 12:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Levski Sofia | |||||||
07 Feb 2019 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Shonan Bellmare | |||||||
07 Feb 2019 14:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Mladost Doboj Kakanj | |||||||
07 Feb 2019 14:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | FK Javor Ivanjica | |||||||
07 Feb 2019 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Lyngby | |||||||
07 Feb 2019 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Septemvri Sofia | |||||||
07 Feb 2019 14:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Akhmat Grozny | |||||||
07 Feb 2019 14:30 | ? - ? | ? - ? | Akhmat Grozny | ||||||||
07 Feb 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | F91 Dudelange | |||||||
07 Feb 2019 15:59 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | IK Sirius FK | |||||||
07 Feb 2019 15:59 | FT | 1 - 6 | 0 - 3 | Elite 3000 Helsingor | |||||||
07 Feb 2019 15:59 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Herediano | |||||||
07 Feb 2019 17:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Gorica | |||||||
07 Feb 2019 17:30 | FT | 2 - 3 | 0 - 2 | Nest-Sotra | |||||||
07 Feb 2019 18:30 | ? - ? | ? - ? | VfR Garching | ||||||||
07 Feb 2019 19:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Hennef 05 | |||||||
Copa Sudamericana Voetbal Speelschema |
|||||||||||
07 Feb 2019 21:15 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Liverpool P. | |||||||
07 Feb 2019 23:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Deportiva Once Caldas | |||||||
Copa Del Rey Voetbal Speelschema |
|||||||||||
07 Feb 2019 20:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Valencia | |||||||
Mexico Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
07 Feb 2019 01:00 | ? - ? | ? - ? | CDSyC Cruz Azul | ||||||||
Australia League A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
07 Feb 2019 08:50 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Wellington Phoenix | |||||||
French Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
07 Feb 2019 20:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Lyon | |||||||
Copa Libertadores Voetbal Speelschema |
|||||||||||
07 Feb 2019 23:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Atletico Nacional | |||||||
Turkey Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
07 Feb 2019 17:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Kasimpasa | |||||||
Copa do Brasil Voetbal Speelschema |
|||||||||||
07 Feb 2019 00:15 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Ceara | |||||||
07 Feb 2019 20:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Londrina (PR) | |||||||
07 Feb 2019 23:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Corinthians Paulista | |||||||
Iran Pro League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
07 Feb 2019 12:15 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Esteghlal Tehran | |||||||
India Voetbal Speelschema |
|||||||||||
07 Feb 2019 11:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Neroca | |||||||
Egypt Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
07 Feb 2019 14:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 3 | El Entag El Harby | |||||||
07 Feb 2019 17:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | El Ismaily | |||||||
Morocco Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
07 Feb 2019 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Olympique de Safi | |||||||
07 Feb 2019 18:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Cayb Club Athletic Youssoufia | |||||||
Greee Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
07 Feb 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Asteras Tripolis | |||||||
07 Feb 2019 17:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | AEK Athens | |||||||
Costa Rica Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
07 Feb 2019 02:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Cartagines Deportiva SA | |||||||
07 Feb 2019 02:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Santos De Guapiles | |||||||
07 Feb 2019 02:05 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Alajuelense | |||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof Voetbal Speelschema |
|||||||||||
07 Feb 2019 00:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Bolivar | |||||||
07 Feb 2019 00:30 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Aurora | |||||||
07 Feb 2019 22:15 | FT | 5 - 0 | 1 - 0 | Real Potosi | |||||||
Jordan Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
07 Feb 2019 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Al-Ahli | |||||||
07 Feb 2019 16:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Al-Baq'a | |||||||
Argentina Prim B Metropolitana Voetbal Speelschema |
|||||||||||
07 Feb 2019 20:00 | FT | 3 - 4 | 0 - 2 | Deportivo Riestra | |||||||
French Nationa League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
07 Feb 2019 19:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Chambly | |||||||
Paraguayan Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
07 Feb 2019 22:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Sportivo Luqueno | |||||||
Libya League Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
07 Feb 2019 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Al Akhdhar | |||||||
07 Feb 2019 13:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Asswehly Sc | |||||||
Algeria Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
07 Feb 2019 17:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Na Hussein Dey | |||||||
Tunisia Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
07 Feb 2019 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Cs. Hammam-lif | |||||||
07 Feb 2019 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Esperance Sportive de Tunis | |||||||
07 Feb 2019 13:10 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | C. A. Bizertin | |||||||
Nigeria Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
07 Feb 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Enyimba International | |||||||
07 Feb 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Sunshine Stars | |||||||
07 Feb 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Plateau United | |||||||
07 Feb 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Akwa United | |||||||
Saudi Arabia Professional League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
07 Feb 2019 15:50 | FT | 4 - 1 | 2 - 1 | Al Faisaly Harmah | |||||||
07 Feb 2019 17:15 | FT | 2 - 4 | 2 - 2 | Al Ahli Jeddah | |||||||
India Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
07 Feb 2019 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Delhi Dynamos | |||||||
Mexico Copa Voetbal Speelschema |
|||||||||||
07 Feb 2019 01:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Club Tijuana | |||||||
07 Feb 2019 01:00 | FT | 2 - 3 | 2 - 1 | Zacatepec | |||||||
07 Feb 2019 03:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Lobos Buap | |||||||
07 Feb 2019 03:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Cafetaleros De Tapachula | |||||||
Oman Voetbal Speelschema |
|||||||||||
07 Feb 2019 13:15 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Mrbat | |||||||
07 Feb 2019 14:35 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Sur Club | |||||||
07 Feb 2019 15:59 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Al-Suwaiq Club | |||||||
Israel State League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
07 Feb 2019 15:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Maccabi Kiryat Gat | |||||||
Iran League Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
07 Feb 2019 10:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Shahin Bushehr | |||||||
07 Feb 2019 10:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Aluminium Arak | |||||||
07 Feb 2019 10:45 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Qashqai Shiraz | |||||||
Brazil Pernambucano Voetbal Speelschema |
|||||||||||
07 Feb 2019 00:15 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Santa Cruz (PE) | |||||||
Indonesia Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
07 Feb 2019 08:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Sriwijaya Palembang | |||||||
UAE Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
07 Feb 2019 13:15 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Dubba Al-Husun | |||||||
07 Feb 2019 13:15 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Masafi | |||||||
07 Feb 2019 13:20 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Al Thaid | |||||||
07 Feb 2019 15:45 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Khor Fakkan | |||||||
07 Feb 2019 15:45 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Al Arabi |
Totaal wedstrijden: 90
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
league (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...