Speelschema voetbal 08-05-2019
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
International Friendly Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 May 2019 12:35 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Nữ Thái Lan U19 | |||||||
Copa Sudamericana Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 May 2019 21:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Argentinos Juniors | |||||||
08 May 2019 21:00 | ? - ? | ? - ? | Argentinos Juniors | ||||||||
Champions League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 May 2019 20:00 | FT | 2 - 3 | 2 - 0 | Tottenham Hotspur | |||||||
Finland Veikkausliga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 May 2019 16:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | IFK Mariehamn | |||||||
AFC Champions League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 May 2019 11:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Guangzhou Evergrande FC | |||||||
08 May 2019 11:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Melbourne Victory FC | |||||||
08 May 2019 12:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Gyeongnam FC | |||||||
08 May 2019 13:45 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Kashima Antlers | |||||||
Copa Libertadores Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 May 2019 01:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Internacional | |||||||
08 May 2019 01:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Palestino | |||||||
08 May 2019 23:15 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Club Sport Emelec | |||||||
08 May 2019 23:15 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Deportivo Lara | |||||||
08 May 2019 23:15 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Univ Catolica | |||||||
08 May 2019 23:15 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Libertad Asuncion | |||||||
Japan League Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 May 2019 11:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Yokohama F Marinos | |||||||
08 May 2019 11:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | V-Varen Nagasaki | |||||||
08 May 2019 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Vegalta Sendai | |||||||
08 May 2019 11:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Vissel Kobe | |||||||
08 May 2019 11:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Matsumoto Yamaga FC | |||||||
08 May 2019 11:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Shimizu S-Pulse | |||||||
08 May 2019 11:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Kashiwa Reysol | |||||||
08 May 2019 11:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | Cerezo Osaka | |||||||
Copa do Brasil Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 May 2019 01:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Juventude | |||||||
Norway NM Cupen Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 May 2019 16:59 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Strommen | |||||||
Bulgaria Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 May 2019 17:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Vitosha Bistritsa | |||||||
Morocco Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 May 2019 23:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Renaissance Sportive de Berkane | |||||||
Denmark 1.Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 May 2019 16:30 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Roskilde | |||||||
08 May 2019 17:30 | FT | 4 - 3 | 1 - 3 | Lyngby | |||||||
08 May 2019 17:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Elite 3000 Helsingor | |||||||
08 May 2019 17:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Hvidovre IF | |||||||
08 May 2019 17:30 | FT | 5 - 0 | 1 - 0 | Thisted | |||||||
Guatemala Liga Nacional Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 May 2019 21:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Club Comunicaciones | |||||||
Latvia - 1. Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 May 2019 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Jelgava | |||||||
08 May 2019 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Spartaks Jurmala | |||||||
Russia Div 2 East Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 May 2019 09:25 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | FK Chita | |||||||
08 May 2019 12:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Zenit Irkutsk | |||||||
Korea K-National League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 May 2019 07:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Incheon Korail | |||||||
08 May 2019 11:00 | FT | 4 - 2 | 4 - 1 | Mokpo City | |||||||
08 May 2019 11:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Cheonan City | |||||||
08 May 2019 11:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Busan Transpor Tation | |||||||
Jordan Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 May 2019 21:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Shabab AlOrdon | |||||||
08 May 2019 21:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Al Wihdat Amman | |||||||
08 May 2019 21:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | AL-Sareeh | |||||||
Estonia Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 May 2019 16:59 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Levadia Tallinn | |||||||
Argentina Prim B Metropolitana Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 May 2019 01:35 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | All Boys | |||||||
Bosnia Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 May 2019 16:59 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | NK Siroki Brijeg | |||||||
Paraguayan Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 May 2019 00:10 | FT | 4 - 1 | 3 - 1 | General Diaz | |||||||
Czech Republic 2. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 May 2019 09:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Fk Banik Sokolov | |||||||
08 May 2019 16:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Chrudim | |||||||
08 May 2019 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Vysocina Jihlava | |||||||
08 May 2019 16:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Fotbal Trinec | |||||||
08 May 2019 16:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Vitkovice | |||||||
08 May 2019 16:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 1 | Fk Mas Taborsko | |||||||
08 May 2019 16:59 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Sk Slovan Varnsdorf | |||||||
Norway Adeccoligaen Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 May 2019 16:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sogndal | |||||||
Tunisia Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 May 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Es Du Sahel | |||||||
Uzbekistan Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 May 2019 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Oktepa | |||||||
08 May 2019 13:00 | FT | 6 - 0 | 1 - 0 | Iftixor Oltiariq | |||||||
08 May 2019 13:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Shurtan Guzor | |||||||
08 May 2019 14:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | Istiklol Fergana | |||||||
Czech Republic U19 League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 May 2019 09:00 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Pardubice U19 | |||||||
08 May 2019 09:30 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Zlin U19 | |||||||
08 May 2019 09:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Dukla Praha U19 | |||||||
08 May 2019 10:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Pribram U19 | |||||||
08 May 2019 10:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Sk Sigma Olomouc u19 | |||||||
08 May 2019 10:00 | FT | 7 - 0 | 3 - 0 | Sparta Praha U19 | |||||||
Lithuania - 2. Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 May 2019 16:00 | FT | 2 - 7 | 1 - 3 | Nevezis | |||||||
08 May 2019 16:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | Bfa | |||||||
08 May 2019 16:59 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Dainava Alytus | |||||||
Iceland Ladies Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 May 2019 20:15 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Nữ Valur | |||||||
Faroe Islands Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 May 2019 18:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Ki Klaksvik | |||||||
Namibia Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 May 2019 18:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Pumas UNAM | |||||||
FYR Macedonia Prva liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 May 2019 15:30 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Pobeda Prilep | |||||||
08 May 2019 15:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Rabotnicki Skopje | |||||||
08 May 2019 15:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sileks | |||||||
08 May 2019 15:30 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Renova Cepciste | |||||||
08 May 2019 15:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Korzo Prilep | |||||||
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 May 2019 09:20 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Slovan Velvary | |||||||
08 May 2019 09:20 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Sokol Zapy | |||||||
08 May 2019 13:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Jiskra Usti Nad Orlici | |||||||
08 May 2019 16:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Kraluv Dvur | |||||||
08 May 2019 16:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Karlovy Vary Dvory | |||||||
08 May 2019 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Domazlice | |||||||
08 May 2019 16:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Olympia Radotin | |||||||
Thailand Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 May 2019 12:00 | ? - ? | ? - ? | Samut Sakhon | ||||||||
08 May 2019 12:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Samut Sakhon | |||||||
UEFA European Women's U17 Championship Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 May 2019 09:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Spain Womens U17 | |||||||
08 May 2019 12:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Nữ Bồ Đào Nha U17 | |||||||
08 May 2019 12:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 3 | Nữ Hà Lan U17 | |||||||
08 May 2019 14:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Nữ Anh U17 | |||||||
Nigeria Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 May 2019 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | El Kanemi Warriors | |||||||
08 May 2019 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Akwa United | |||||||
08 May 2019 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Mfm | |||||||
08 May 2019 16:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Enyimba International | |||||||
08 May 2019 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Kwara United | |||||||
08 May 2019 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Katsina United | |||||||
08 May 2019 16:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Gombe United | |||||||
08 May 2019 18:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Heartland | |||||||
HongKong 1st Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 May 2019 13:45 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Central Western District RSA | |||||||
Moldova Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 May 2019 13:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Zimbru Chisinau | |||||||
08 May 2019 13:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Zimbru Chisinau | |||||||
Poland 3. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 May 2019 18:10 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Olimpia Grudziadz | |||||||
Colombia Copa Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 May 2019 21:10 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Fortaleza CEIF | |||||||
08 May 2019 21:15 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Envigado | |||||||
08 May 2019 21:15 | FT | 2 - 4 | 1 - 3 | Deportivo Pereira | |||||||
08 May 2019 21:15 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Boyaca Chico | |||||||
08 May 2019 21:15 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Independiente Santa Fe | |||||||
08 May 2019 21:15 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Atletico Bucaramanga | |||||||
08 May 2019 21:15 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Valledupar | |||||||
08 May 2019 21:15 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Real Cartagena | |||||||
08 May 2019 21:15 | FT | 3 - 4 | 2 - 0 | Real Santander | |||||||
08 May 2019 21:15 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Atletico Clube Purtugal | |||||||
08 May 2019 21:15 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Atletico Huila | |||||||
08 May 2019 21:15 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Deportes Quindio | |||||||
08 May 2019 21:15 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | America de Cali | |||||||
Australia FFA Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 May 2019 10:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Canberra | |||||||
08 May 2019 10:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Fc Bulleen Lions | |||||||
08 May 2019 10:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Coogee United | |||||||
08 May 2019 10:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Lake Macquarie | |||||||
08 May 2019 10:00 | FT | 6 - 1 | 4 - 1 | Uc Pumas | |||||||
08 May 2019 10:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | West Wallsend Sc | |||||||
08 May 2019 10:00 | FT | 10 - 0 | 5 - 0 | Beresfield United | |||||||
08 May 2019 10:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Dudley Redhead Utd | |||||||
08 May 2019 10:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Cooks Hill United | |||||||
08 May 2019 10:05 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Tuggeranong United | |||||||
08 May 2019 10:30 | FT | 4 - 1 | 2 - 1 | North Geelong Warriors | |||||||
08 May 2019 10:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Blacktown Spartans | |||||||
08 May 2019 10:30 | FT | 8 - 1 | 3 - 0 | Kirrawee Kangaroos | |||||||
08 May 2019 10:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Avondale Heights | |||||||
08 May 2019 10:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Sutherland Sharks | |||||||
08 May 2019 10:30 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Belconnen United | |||||||
08 May 2019 10:45 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | St Albans City | |||||||
08 May 2019 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | South Melbourne | |||||||
08 May 2019 11:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Melbourne Knights | |||||||
Welsh Football League First Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 May 2019 18:45 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Taffs Well | |||||||
08 May 2019 19:30 | FT | 4 - 1 | 0 - 0 | Port Talbot | |||||||
Oman Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 May 2019 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Muscat | |||||||
08 May 2019 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Dhufar | |||||||
08 May 2019 19:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Saham | |||||||
Malta Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 May 2019 17:30 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Valletta FC | |||||||
Argentina Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 May 2019 21:10 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Deportivo Riestra | |||||||
Coppa Italia Lega PRO Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 May 2019 16:45 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Ac Monza | |||||||
Albania Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 May 2019 16:00 | FT | 5 - 3 | 1 - 1 | Luftetari Gjirokaster | |||||||
08 May 2019 16:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | KS Perparimi Kukesi | |||||||
Macao Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 May 2019 12:05 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Cd Monte Carlo | |||||||
08 May 2019 14:00 | FT | 4 - 2 | 3 - 0 | Sporting Macau | |||||||
United Soccer League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 May 2019 15:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | New York Red Bulls B | |||||||
Montenegro Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 May 2019 16:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Bokelj Kotor | |||||||
08 May 2019 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Mladost Podgorica | |||||||
08 May 2019 16:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Berane | |||||||
08 May 2019 16:00 | FT | 3 - 0 | 3 - 0 | Ofk Igalo | |||||||
08 May 2019 16:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Jezero Plav | |||||||
Kazakhstan Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 May 2019 10:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | FK Atyrau | |||||||
08 May 2019 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Ordabasy | |||||||
08 May 2019 13:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Kaisar Kyzylorda | |||||||
08 May 2019 14:00 | FT | 1 - 5 | 0 - 3 | Tobol Kostanai | |||||||
Armenia Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 May 2019 16:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Lori Vanadzor |
Totaal wedstrijden: 158
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
league (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...