Speelschema voetbal 08-09-2017
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
England Championship Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 19:45 | FT | 5 - 0 | 4 - 0 | Hull City | |||||||
Italy Serie B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 19:30 | FT | 3 - 3 | 3 - 0 | Frosinone | |||||||
Spanish La Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 20:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Getafe | |||||||
Spain Segunda Division B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 20:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Gimnastic Tarragona | |||||||
Germany Bundesliga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 19:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | RB Leipzig | |||||||
Germany Bundesliga 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 17:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Greuther Furth | |||||||
08 Sep 2017 17:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | SSV Jahn Regensburg | |||||||
French Ligue 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Bordeaux | |||||||
08 Sep 2017 19:45 | FT | 1 - 5 | 1 - 1 | Paris Saint Germain | |||||||
French Ligue 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 19:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Sochaux | |||||||
08 Sep 2017 19:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 2 | Nimes | |||||||
08 Sep 2017 19:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Bourg Peronnas | |||||||
08 Sep 2017 19:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Valenciennes | |||||||
08 Sep 2017 19:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Tours FC | |||||||
08 Sep 2017 19:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Paris Fc | |||||||
08 Sep 2017 19:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Orleans US 45 | |||||||
08 Sep 2017 19:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | Quevilly | |||||||
Portugal Primera Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 19:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 0 | Sporting Lisbon | |||||||
08 Sep 2017 21:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Portimonense | |||||||
International Friendly Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 10:00 | ? - ? | ? - ? | Israel U17 | ||||||||
08 Sep 2017 15:30 | ? - ? | ? - ? | Italy U17 | ||||||||
08 Sep 2017 19:30 | FT | 0 - 5 | 0 - 3 | Waterford United | |||||||
08 Sep 2017 19:45 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Finn Harps | |||||||
Argentina Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 23:05 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Colon | |||||||
08 Sep 2017 23:05 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Atletico Tucuman | |||||||
Belgium Jupiler League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 19:30 | FT | 3 - 2 | 1 - 2 | KSC Lokeren | |||||||
Russia Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 15:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | CSKA Moscow | |||||||
Scotland Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 19:45 | FT | 1 - 4 | 0 - 3 | Celtic | |||||||
Denmark SAS Ligaen Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 16:59 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Nordsjaelland | |||||||
08 Sep 2017 19:35 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Sonderjyske | |||||||
Sweden Superettan Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 18:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Osters IF | |||||||
Finland Veikkausliga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 16:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | IFK Mariehamn | |||||||
08 Sep 2017 16:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 3 | HJK Helsinki | |||||||
08 Sep 2017 16:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | SJK Seinajoki | |||||||
Brasil Serie B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 23:15 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Figueirense (SC) | |||||||
Gouden Gids Divisie Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 19:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Helmond Sport | |||||||
08 Sep 2017 19:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | NEC Nijmegen | |||||||
08 Sep 2017 19:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Jong PSV Eindhoven | |||||||
08 Sep 2017 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Fortuna Sittard | |||||||
08 Sep 2017 19:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Volendam | |||||||
08 Sep 2017 19:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | MVV Maastricht | |||||||
08 Sep 2017 19:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Dordrecht 90 | |||||||
08 Sep 2017 19:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Jong Utrecht | |||||||
Liga de Honora Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 16:59 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Real Sport | |||||||
Copa do Brasil Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 01:45 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Cruzeiro | |||||||
Singapore Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 12:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Albirex Niigata FC | |||||||
08 Sep 2017 13:45 | FT | 1 - 4 | 1 - 3 | Home United FC | |||||||
Indonesia Super Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 09:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Perseru Serui | |||||||
08 Sep 2017 12:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Persija Jakarta | |||||||
Romania - Division A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 18:30 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Astra Ploiesti | |||||||
Poland Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 16:59 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Wisla Plock | |||||||
08 Sep 2017 19:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Wisla Krakow | |||||||
Serbia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Cukaricki | |||||||
Croatia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 16:59 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Slaven Belupo Koprivnica | |||||||
Egypt Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Petrojet | |||||||
08 Sep 2017 18:30 | FT | 3 - 0 | 3 - 0 | Alrga | |||||||
Bulgaria Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 15:30 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Cherno More Varna | |||||||
08 Sep 2017 18:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | FC Vereya | |||||||
Slovenia Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 16:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | NK Aluminij | |||||||
08 Sep 2017 19:20 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | NK Publikum Celje | |||||||
Belarus Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 16:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Dinamo Minsk | |||||||
Wales Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 19:45 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Bala Town | |||||||
08 Sep 2017 19:45 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Newi Cefn Druids | |||||||
Morocco Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 16:59 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Kawkab de Marrakech | |||||||
08 Sep 2017 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Rcoz Oued Zem | |||||||
China Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 12:35 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Changchun YaTai | |||||||
Estonia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 16:59 | FT | 2 - 3 | 1 - 3 | Viljandi Jk Tulevik | |||||||
08 Sep 2017 16:59 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Paide Linnameeskond | |||||||
08 Sep 2017 17:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Levadia Tallinn | |||||||
Switzerland Challenge League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 19:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Wohlen | |||||||
Armenia Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Alashkert | |||||||
AFF U19 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 09:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Singapore U19 | |||||||
08 Sep 2017 09:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Campuchia U19 | |||||||
08 Sep 2017 12:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Malaysia U18 | |||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 20:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Real Potosi | |||||||
Poland - 2. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 15:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Chrobry Glogow | |||||||
08 Sep 2017 18:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Ruch Chorzow | |||||||
08 Sep 2017 19:45 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Bytovia Bytow | |||||||
Austria Erste Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 17:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | TSV Hartberg | |||||||
08 Sep 2017 17:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | Blau Weiss Linz | |||||||
08 Sep 2017 17:30 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Liefering | |||||||
08 Sep 2017 17:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Wacker Innsbruck | |||||||
08 Sep 2017 19:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | SV Ried | |||||||
Russia Div 2 West Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 13:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Murom | |||||||
08 Sep 2017 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Pskov 747 | |||||||
08 Sep 2017 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Dnepr Smolensk | |||||||
08 Sep 2017 16:00 | FT | 4 - 1 | 3 - 0 | FK Kolomna | |||||||
08 Sep 2017 16:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Dynamo St Petersburg B | |||||||
08 Sep 2017 16:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Chertanovo Moscow | |||||||
08 Sep 2017 16:59 | FT | 4 - 1 | 2 - 1 | Tekstilshchik Ivanovo | |||||||
Ukraine U21 Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 13:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Olimpic Donetsk U21 | |||||||
08 Sep 2017 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Zorya U21 | |||||||
Korea K-National League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Mokpo City | |||||||
08 Sep 2017 11:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Busan Transpor Tation | |||||||
Georgia Pirveli Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 14:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 3 | Merani Martvili | |||||||
08 Sep 2017 14:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Meshakhte Tkibuli | |||||||
08 Sep 2017 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Gagra | |||||||
08 Sep 2017 14:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 3 | Spartaki Tskhinvali | |||||||
Belgium - 2e Klasse Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 19:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Tubize | |||||||
Uzbekistan Professional Football League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 14:45 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | OTMK Olmaliq | |||||||
08 Sep 2017 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Shurtan Guzor | |||||||
08 Sep 2017 15:00 | FT | 3 - 3 | 0 - 2 | Kuruvchi Bunyodkor | |||||||
Jordan Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 15:00 | FT | 3 - 3 | 2 - 2 | Al-Ahli | |||||||
08 Sep 2017 17:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Al Yarmouk | |||||||
08 Sep 2017 17:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Mansheiat Bani Hasan | |||||||
Finland Ykkonen Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 16:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Haka | |||||||
Russia Div 2 Ural-Povolzhye Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Ural 2 | |||||||
08 Sep 2017 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Syzran-2003 | |||||||
08 Sep 2017 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Mordovia Saransk | |||||||
08 Sep 2017 15:00 | FT | 4 - 0 | 0 - 0 | Lada Togliatti | |||||||
08 Sep 2017 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Chelyabinsk | |||||||
08 Sep 2017 16:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Orenburg 2 | |||||||
Argentina Prim B Metropolitana Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 19:30 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Barracas Central | |||||||
08 Sep 2017 19:30 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Tristan Suarez | |||||||
08 Sep 2017 19:30 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Estudiantes de Caseros | |||||||
Georgia Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 14:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Samtredia | |||||||
08 Sep 2017 16:59 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Chikhura Sachkhere | |||||||
Russia Div 2 South Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 14:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | FK Angusht Nazran | |||||||
08 Sep 2017 16:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Akademia | |||||||
08 Sep 2017 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Spartak Nalchik | |||||||
08 Sep 2017 16:59 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Dynamo Stavropol | |||||||
Russia Div 2 Center Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 16:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | FK Khimik Novomoskovsk | |||||||
08 Sep 2017 16:59 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | FK Kaluga | |||||||
08 Sep 2017 16:59 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Rotor Volgograd B | |||||||
08 Sep 2017 16:59 | FT | 9 - 0 | 6 - 0 | Zenit Penza | |||||||
French Nationa League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 19:00 | FT | 2 - 3 | 2 - 2 | Cholet So | |||||||
08 Sep 2017 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Dunkerque | |||||||
08 Sep 2017 19:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | US Boulogne | |||||||
08 Sep 2017 19:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Entente Sannois | |||||||
08 Sep 2017 19:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Creteil | |||||||
08 Sep 2017 19:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Rodez Aveyron | |||||||
08 Sep 2017 19:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | GS Consolat Marseille | |||||||
Paraguayan Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 23:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Sol De America | |||||||
Libya League Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 16:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Al Ahly Benghazi | |||||||
08 Sep 2017 17:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Alittihad Misurata | |||||||
Turkey 2 Ligi A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 18:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Adanaspor | |||||||
Russia Youth Championship League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 08:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Cska Moscow Youth | |||||||
08 Sep 2017 15:00 | FT | 4 - 1 | 0 - 1 | Rubin Kazan Youth | |||||||
Czech Republic 2. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 16:59 | FT | 0 - 3 | 0 - 3 | Fotbal Trinec | |||||||
08 Sep 2017 17:05 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Fk Graffin Vlasim | |||||||
Israel Leumit League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 14:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Maccabi Ahi Nazareth | |||||||
08 Sep 2017 14:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Maccabi Herzliya | |||||||
08 Sep 2017 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Beitar Tel Aviv Ramla | |||||||
08 Sep 2017 14:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Hapoel Bnei Lod | |||||||
08 Sep 2017 14:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Hapoel Petah Tikva | |||||||
Algeria Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 16:59 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Cs Constantine | |||||||
08 Sep 2017 18:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Cr Belouizdad | |||||||
Zimbabwe Premier Soccer League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 14:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Harare City | |||||||
Serbia Prva Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 15:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Radnicki Pirot | |||||||
San Marino Girone A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 20:15 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | San Giovanni | |||||||
08 Sep 2017 20:15 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Sp Cosmos | |||||||
Slovakia 2. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 15:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Mfk Skalica | |||||||
08 Sep 2017 16:30 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Slavoj Trebisov | |||||||
Sweden Div 2 Norra Gotaland Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 18:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Grebbestads If | |||||||
Sweden Div 2 Vastra Gotaland Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 18:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Dalstorps If | |||||||
Austrian Regionalliga Mitte Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 17:55 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Superfund Pasching | |||||||
08 Sep 2017 18:00 | FT | 2 - 4 | 1 - 1 | Sturm Graz Amat. | |||||||
08 Sep 2017 18:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Union Gurten | |||||||
08 Sep 2017 18:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Lafnitz | |||||||
08 Sep 2017 18:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | SC Kalsdorf | |||||||
08 Sep 2017 18:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Atsv Stadl Paura | |||||||
08 Sep 2017 18:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Deutschlandsberger Sc | |||||||
Montenegro Prva Crnogorska Lig Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 16:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Zeta | |||||||
Ireland - FAI Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 19:45 | FT | 2 - 4 | 1 - 2 | Shamrock Rovers | |||||||
08 Sep 2017 19:45 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Limerick FC | |||||||
08 Sep 2017 19:45 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Drogheda United | |||||||
German 3. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 18:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Fsv Zwickau | |||||||
08 Sep 2017 18:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Fortuna Koln | |||||||
England Northern Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 19:45 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Mickleover Sports | |||||||
Iran Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 13:30 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Gol Abrisham | |||||||
08 Sep 2017 14:15 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Esteghlal Tehran | |||||||
08 Sep 2017 15:15 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Fajr Sepasi | |||||||
08 Sep 2017 15:15 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Saipa | |||||||
08 Sep 2017 16:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Pars Jonoubi Jam | |||||||
08 Sep 2017 16:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Nassaji Mazandaran | |||||||
Poland 3. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 18:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Rozwoj Katowice | |||||||
08 Sep 2017 18:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | LKS Lodz | |||||||
UAE Etisalat Emirates Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 14:40 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Dabba Al-Fujairah | |||||||
08 Sep 2017 14:50 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Al-Jazira UAE | |||||||
08 Sep 2017 17:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Al Ahli Dubai | |||||||
Welsh Football League First Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 19:30 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Taffs Well | |||||||
Malta Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 16:59 | ? - ? | ? - ? | Kirkop United | ||||||||
Algeria Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 16:59 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Rc Relizane | |||||||
08 Sep 2017 16:59 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Ca Bordj Bou Arreridj | |||||||
08 Sep 2017 16:59 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | A Bou Saada | |||||||
08 Sep 2017 16:59 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Mc El Eulma | |||||||
08 Sep 2017 17:05 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Mo Bejaia | |||||||
08 Sep 2017 18:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Gc Mascara | |||||||
08 Sep 2017 19:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Crb Ain Fakroun | |||||||
08 Sep 2017 19:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Wa Tlemcen | |||||||
Israel State League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 10:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Hakoah Amidar Ramat Gan FC | |||||||
08 Sep 2017 12:15 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Ironi Tiberias | |||||||
08 Sep 2017 12:30 | FT | 1 - 4 | 1 - 2 | Maccabi Shaarayim | |||||||
08 Sep 2017 12:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Hapoel Jerusalem | |||||||
08 Sep 2017 13:00 | ? - ? | ? - ? | Hapoel Hod Hasharon | ||||||||
08 Sep 2017 13:00 | ? - ? | ? - ? | Hapoel Migdal Haemek | ||||||||
08 Sep 2017 13:15 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Beitar Kfar Saba Shlomi | |||||||
Northern Ireland Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 19:45 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Carrick Rangers | |||||||
Paraguay Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 20:00 | FT | 2 - 3 | 2 - 1 | Deportivo Caaguazu | |||||||
Chile Primera B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 22:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Cobresal | |||||||
Malta Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 18:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Hamrun Spartans | |||||||
Belarus Pershaya Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 15:15 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Lokomotiv Gomel | |||||||
Romania Liga 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 16:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | FCM Targu Mures | |||||||
Kosovo Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 15:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Besa Peje | |||||||
08 Sep 2017 15:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Gjilani | |||||||
Northern Ireland IFA Championship Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 19:45 | FT | 1 - 4 | 1 - 1 | Portadown FC | |||||||
USA Women Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 01:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Ol Reign Womens | |||||||
Israel Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
08 Sep 2017 11:30 | FT | 4 - 4 | 1 - 2 | Ms Hapoel Yeroham |
Totaal wedstrijden: 208
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
league (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...