Speelschema voetbal 09-01-2022
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
Italy Serie A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Jan 2022 11:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | AC Milan | |||||||
09 Jan 2022 13:30 | FT | 1 - 5 | 1 - 2 | US Sassuolo Calcio | |||||||
09 Jan 2022 15:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Sampdoria | |||||||
09 Jan 2022 15:30 | FT | 2 - 6 | 0 - 3 | Atalanta | |||||||
09 Jan 2022 17:30 | FT | 3 - 4 | 1 - 1 | Juventus | |||||||
09 Jan 2022 17:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Spezia | |||||||
09 Jan 2022 19:45 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Lazio | |||||||
09 Jan 2022 19:45 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Salernitana | |||||||
Spanish La Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Jan 2022 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Real Betis | |||||||
09 Jan 2022 15:15 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Getafe | |||||||
09 Jan 2022 17:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Athletic Bilbao | |||||||
09 Jan 2022 17:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Cadiz | |||||||
09 Jan 2022 20:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Atletico Madrid | |||||||
Spain Segunda Division B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Jan 2022 13:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Fuenlabrada | |||||||
09 Jan 2022 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | CD Mirandes | |||||||
09 Jan 2022 17:15 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Sporting de Gijon | |||||||
09 Jan 2022 19:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Zaragoza | |||||||
09 Jan 2022 20:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Almeria | |||||||
Germany Bundesliga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Jan 2022 14:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Koln | |||||||
09 Jan 2022 16:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Wolfsburg | |||||||
French Ligue 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Jan 2022 12:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Nice | |||||||
09 Jan 2022 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Stade Reims | |||||||
09 Jan 2022 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Strasbourg | |||||||
09 Jan 2022 14:00 | ? - ? | ? - ? | ES Troyes AC | ||||||||
09 Jan 2022 14:00 | ? - ? | ? - ? | Saint-Etienne | ||||||||
09 Jan 2022 15:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Monaco | |||||||
09 Jan 2022 19:45 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Paris Saint Germain | |||||||
Portugal Primera Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Jan 2022 15:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Maritimo | |||||||
09 Jan 2022 18:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Pacos Ferreira | |||||||
09 Jan 2022 18:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Famalicao | |||||||
09 Jan 2022 20:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Arouca | |||||||
International Friendly Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Jan 2022 10:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Westerlo | |||||||
09 Jan 2022 12:00 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | VfR Aalen | |||||||
09 Jan 2022 12:30 | FT | 3 - 0 | 3 - 0 | Zulte-Waregem | |||||||
09 Jan 2022 14:00 | FT | 2 - 5 | 0 - 2 | CS Universitatea Craiova | |||||||
09 Jan 2022 14:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Diosgyor | |||||||
Turkey Super Lig Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Jan 2022 10:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Sivasspor | |||||||
09 Jan 2022 13:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Altay Spor Kulubu | |||||||
09 Jan 2022 13:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Antalyaspor | |||||||
09 Jan 2022 15:59 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Besiktas | |||||||
Mexico Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Jan 2022 01:06 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Queretaro FC | |||||||
09 Jan 2022 03:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Club Tijuana | |||||||
Gouden Gids Divisie Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Jan 2022 11:15 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Telstar | |||||||
09 Jan 2022 13:30 | ? - ? | ? - ? | ADO Den Haag | ||||||||
09 Jan 2022 15:45 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | VVV Venlo | |||||||
09 Jan 2022 19:00 | ? - ? | ? - ? | Jong AZ | ||||||||
England FA Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Jan 2022 12:30 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Harrogate Town | |||||||
09 Jan 2022 14:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Leeds United | |||||||
09 Jan 2022 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Norwich City | |||||||
09 Jan 2022 14:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Sheffield United | |||||||
09 Jan 2022 14:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Leyton Orient | |||||||
09 Jan 2022 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Preston North End | |||||||
09 Jan 2022 14:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Morecambe | |||||||
09 Jan 2022 14:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 1 | Shrewsbury Town | |||||||
09 Jan 2022 17:10 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Arsenal | |||||||
Liga de Honora Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Jan 2022 11:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Leixoes | |||||||
09 Jan 2022 11:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Vilafranquense | |||||||
09 Jan 2022 19:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 3 | Amadora | |||||||
Australia League A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Jan 2022 07:45 | ? - ? | ? - ? | Central Coast Mariners FC | ||||||||
09 Jan 2022 07:45 | ? - ? | ? - ? | Macarthur | ||||||||
09 Jan 2022 07:45 | FT | 3 - 3 | 2 - 2 | Western Sydney | |||||||
Greece National A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Jan 2022 13:00 | ? - ? | ? - ? | Apollon Smirnis | ||||||||
09 Jan 2022 13:00 | ? - ? | ? - ? | PAE Atromitos | ||||||||
09 Jan 2022 15:15 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Panathinaikos | |||||||
09 Jan 2022 17:30 | ? - ? | ? - ? | PAOK Saloniki | ||||||||
09 Jan 2022 17:30 | ? - ? | ? - ? | Asteras Tripolis | ||||||||
Israel Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Jan 2022 17:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Maccabi Netanya | |||||||
09 Jan 2022 18:15 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Ashdod MS | |||||||
Cyprus 1 Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Jan 2022 14:00 | ? - ? | ? - ? | Anorthosis Famagusta FC | ||||||||
09 Jan 2022 17:00 | ? - ? | ? - ? | PAEEK Keryneias | ||||||||
African Nations Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Jan 2022 15:59 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Burkina Faso | |||||||
09 Jan 2022 19:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Cape Verde | |||||||
Indonesia Super Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Jan 2022 10:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Barito Putera | |||||||
09 Jan 2022 13:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Arema Malang | |||||||
Thailand Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Jan 2022 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Khonkaen United | |||||||
09 Jan 2022 11:00 | ? - ? | ? - ? | Chiangrai United | ||||||||
09 Jan 2022 11:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Muang Thong United | |||||||
09 Jan 2022 11:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Bangkok United FC | |||||||
UAE League Professional Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Jan 2022 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Al-Dhafra | |||||||
09 Jan 2022 15:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Al Wehda UAE | |||||||
Andorra Super league Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Jan 2022 10:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Atletic Escaldes | |||||||
Spanish Segunda Division B Grupo 4 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Jan 2022 10:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Cf La Nucia | |||||||
09 Jan 2022 11:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Real Aviles | |||||||
09 Jan 2022 11:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Uc Ceares | |||||||
09 Jan 2022 11:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Ad Union Adarve | |||||||
09 Jan 2022 11:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Sd Tarazona | |||||||
09 Jan 2022 11:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Terrassa | |||||||
09 Jan 2022 11:00 | ? - ? | ? - ? | Lleida | ||||||||
09 Jan 2022 11:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Sd Formentera | |||||||
09 Jan 2022 11:00 | ? - ? | ? - ? | CD Ebro | ||||||||
09 Jan 2022 11:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Eldense | |||||||
09 Jan 2022 11:00 | ? - ? | ? - ? | UD Melilla | ||||||||
09 Jan 2022 11:00 | ? - ? | ? - ? | Ejido | ||||||||
09 Jan 2022 11:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Atletico Pulpileno | |||||||
09 Jan 2022 11:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | AD Ceuta | |||||||
09 Jan 2022 11:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Las Palmas Atletico | |||||||
09 Jan 2022 11:00 | ? - ? | ? - ? | Xerez CD | ||||||||
09 Jan 2022 11:00 | FT | 6 - 0 | 4 - 0 | Panaderia Pulido | |||||||
09 Jan 2022 12:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Cd Coria | |||||||
09 Jan 2022 12:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Don Benito | |||||||
09 Jan 2022 12:30 | ? - ? | ? - ? | Union Langreo | ||||||||
09 Jan 2022 15:00 | ? - ? | ? - ? | Osasuna B | ||||||||
09 Jan 2022 15:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Espanyol B | |||||||
09 Jan 2022 15:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Hercules CF | |||||||
09 Jan 2022 16:00 | ? - ? | ? - ? | Cf Salmantino Uds | ||||||||
09 Jan 2022 16:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Coruxo | |||||||
09 Jan 2022 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | CD Artistico Navalcarnero | |||||||
09 Jan 2022 16:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 1 | Cd Cristo Atletico | |||||||
09 Jan 2022 16:00 | ? - ? | ? - ? | Cd Ardoi | ||||||||
09 Jan 2022 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Sestao | |||||||
09 Jan 2022 16:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Teruel | |||||||
09 Jan 2022 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Cadiz B | |||||||
09 Jan 2022 16:00 | FT | 4 - 1 | 0 - 0 | Velez Cf | |||||||
09 Jan 2022 16:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Murcia | |||||||
Libya League Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Jan 2022 13:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Alittihad Misurata | |||||||
Turkey 2 Ligi A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Jan 2022 10:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Istanbulspor | |||||||
09 Jan 2022 10:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Menemen Belediye Spor | |||||||
09 Jan 2022 13:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Balikesirspor | |||||||
09 Jan 2022 15:59 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Genclerbirligi | |||||||
Thailand Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Jan 2022 11:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Sukhothai | |||||||
09 Jan 2022 11:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Rayong | |||||||
09 Jan 2022 12:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Raj Pracha Fc | |||||||
Nigeria Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Jan 2022 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Nasarawa United | |||||||
09 Jan 2022 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Shooting Stars Sc | |||||||
09 Jan 2022 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Gombe United | |||||||
09 Jan 2022 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Enugu Rangers International | |||||||
09 Jan 2022 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Akwa United | |||||||
09 Jan 2022 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Abia Warriors | |||||||
09 Jan 2022 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Plateau United | |||||||
09 Jan 2022 15:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Kano Pillars | |||||||
09 Jan 2022 15:15 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Wikki Tourist | |||||||
India Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Jan 2022 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Hyderabad | |||||||
Bahrain Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Jan 2022 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Bahrain Sc | |||||||
09 Jan 2022 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Isa Town | |||||||
Lebanon Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Jan 2022 12:15 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Trables Sports Club | |||||||
09 Jan 2022 12:15 | FT | 6 - 0 | 3 - 0 | Al Hikma | |||||||
09 Jan 2022 12:15 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Al-Safa | |||||||
09 Jan 2022 14:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Al-Nejmeh | |||||||
Israel State League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Jan 2022 12:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Maccabi Tzur Shalom | |||||||
09 Jan 2022 12:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | Hapoel Herzliya | |||||||
Italy C1A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Jan 2022 14:00 | ? - ? | ? - ? | Us Seregno | ||||||||
09 Jan 2022 14:00 | ? - ? | ? - ? | Mantova | ||||||||
09 Jan 2022 14:00 | ? - ? | ? - ? | Calcio Lecco | ||||||||
09 Jan 2022 14:00 | ? - ? | ? - ? | Padova | ||||||||
09 Jan 2022 14:00 | ? - ? | ? - ? | Usd Virtus Verona | ||||||||
09 Jan 2022 14:00 | ? - ? | ? - ? | Pro Sesto | ||||||||
09 Jan 2022 14:00 | ? - ? | ? - ? | Us Fiorenzuola | ||||||||
09 Jan 2022 14:00 | ? - ? | ? - ? | Albinoleffe | ||||||||
Italy C1C Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Jan 2022 14:00 | ? - ? | ? - ? | Juve Stabia | ||||||||
09 Jan 2022 14:00 | ? - ? | ? - ? | Picerno | ||||||||
09 Jan 2022 14:00 | ? - ? | ? - ? | Catania | ||||||||
09 Jan 2022 14:00 | ? - ? | ? - ? | Bari | ||||||||
09 Jan 2022 14:00 | ? - ? | ? - ? | Latina Calcio | ||||||||
09 Jan 2022 14:00 | ? - ? | ? - ? | Messina | ||||||||
09 Jan 2022 14:00 | ? - ? | ? - ? | Foggia | ||||||||
09 Jan 2022 14:00 | ? - ? | ? - ? | Virtus Francavilla | ||||||||
Mexico Primera Divison A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Jan 2022 01:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | CF Atlante | |||||||
09 Jan 2022 23:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Morelia | |||||||
Angola Girabola League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Jan 2022 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Desportivo Huila | |||||||
09 Jan 2022 14:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Cd Lunda Sul | |||||||
09 Jan 2022 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Kabuscorp Do Palanca | |||||||
Spanish Bizkaia-Tercera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Jan 2022 10:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Anaitasuna | |||||||
09 Jan 2022 10:30 | ? - ? | ? - ? | Rcd Carabanchel | ||||||||
09 Jan 2022 11:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Cd Colunga | |||||||
09 Jan 2022 11:00 | ? - ? | ? - ? | Ud Tomares | ||||||||
09 Jan 2022 11:00 | ? - ? | ? - ? | Racing Murcia | ||||||||
09 Jan 2022 11:00 | ? - ? | ? - ? | Ciudad Rodrigo | ||||||||
09 Jan 2022 11:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Constancia | |||||||
09 Jan 2022 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Caudal | |||||||
09 Jan 2022 15:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Acero | |||||||
09 Jan 2022 15:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Cd Cortes | |||||||
09 Jan 2022 16:00 | ? - ? | ? - ? | Deportiva Minera | ||||||||
09 Jan 2022 16:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | UD Logrones | |||||||
09 Jan 2022 16:00 | ? - ? | ? - ? | Cd Agoncillo | ||||||||
09 Jan 2022 16:00 | ? - ? | ? - ? | Moralo Cp | ||||||||
Belgian First Amateur Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Jan 2022 14:00 | ? - ? | ? - ? | Dessel Sport | ||||||||
09 Jan 2022 14:00 | ? - ? | ? - ? | Royal Knokke | ||||||||
Thai Division 2 League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Jan 2022 08:30 | FT | 2 - 3 | 2 - 1 | Chamchuri United | |||||||
09 Jan 2022 08:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Kasem Bundit University | |||||||
09 Jan 2022 08:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Assumption Thonburi | |||||||
09 Jan 2022 08:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Acdc | |||||||
Kenya Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Jan 2022 12:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Nzoia United | |||||||
09 Jan 2022 12:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Mathare United | |||||||
09 Jan 2022 12:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Bidco United | |||||||
09 Jan 2022 12:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Tusker | |||||||
09 Jan 2022 12:00 | FT | 4 - 2 | 2 - 1 | Wazito | |||||||
Brazil Campeonato Cearense Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Jan 2022 18:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Uniclinic Atletico Cearense Ce | |||||||
09 Jan 2022 19:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Crato Por | |||||||
UAE Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Jan 2022 12:55 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Masfut | |||||||
09 Jan 2022 12:55 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Al Hamriyah | |||||||
09 Jan 2022 13:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Masafi | |||||||
Portugal U23 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Jan 2022 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Belenenses U23 | |||||||
09 Jan 2022 15:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Famalicao U23 | |||||||
Mexico Youth U20 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Jan 2022 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Mazatlan U20 | |||||||
09 Jan 2022 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Deportivo Toluca Mexiquense U20 | |||||||
Spain Primera Division RFEF Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Jan 2022 11:00 | FT | 3 - 2 | 0 - 1 | SD Logrones | |||||||
09 Jan 2022 11:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Talavera CF | |||||||
09 Jan 2022 11:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Linense | |||||||
09 Jan 2022 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Albacete | |||||||
09 Jan 2022 11:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Villarreal B | |||||||
09 Jan 2022 15:59 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Athletic Bilbao B | |||||||
09 Jan 2022 15:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | San Sebastian Reyes | |||||||
09 Jan 2022 15:59 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Salamanca | |||||||
09 Jan 2022 15:59 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Real Betis B | |||||||
09 Jan 2022 15:59 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Ue Cornella | |||||||
Burundi League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Jan 2022 13:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Rukinzo | |||||||
09 Jan 2022 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Les Crocos | |||||||
09 Jan 2022 13:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Musongati | |||||||
09 Jan 2022 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Top Junior | |||||||
Ghana Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
09 Jan 2022 15:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Ashanti Gold | |||||||
09 Jan 2022 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Real Tamale United | |||||||
09 Jan 2022 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Legon Cities | |||||||
09 Jan 2022 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | King Faisal Babes | |||||||
09 Jan 2022 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Aduana Stars | |||||||
09 Jan 2022 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Karela United |
Totaal wedstrijden: 215
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
league (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...