Speelschema voetbal 10-03-2023
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
England Championship Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 20:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | Blackburn Rovers | |||||||
Italy Serie A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 19:45 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Inter Milan | |||||||
Italy Serie B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 19:30 | FT | 4 - 1 | 0 - 1 | Ascoli | |||||||
Spanish La Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 20:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Getafe | |||||||
Spain Segunda Division B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 20:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Tenerife | |||||||
Germany Bundesliga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 19:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Bochum | |||||||
Germany Bundesliga 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 17:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | SV Sandhausen | |||||||
10 Mar 2023 17:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Eintr. Braunschweig | |||||||
French Ligue 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 20:00 | FT | 3 - 3 | 0 - 0 | Lyon | |||||||
Portugal Primera Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 20:15 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | GD Estoril-Praia | |||||||
Eredivisie Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 19:45 | ? - ? | ? - ? | RKC Waalwijk | ||||||||
International Friendly Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 06:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Đồng Tháp | |||||||
10 Mar 2023 11:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Zenit Penza | |||||||
10 Mar 2023 11:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Bodo Glimt | |||||||
10 Mar 2023 12:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Fredrikstad | |||||||
10 Mar 2023 12:30 | ? - ? | ? - ? | Uzbekistan U17 | ||||||||
10 Mar 2023 14:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Kristiansund BK | |||||||
10 Mar 2023 16:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | AFC United | |||||||
10 Mar 2023 17:00 | FT | 0 - 1 | 1 - 0 | Kjelsas IL | |||||||
10 Mar 2023 17:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Strommen | |||||||
10 Mar 2023 17:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Brodd | |||||||
10 Mar 2023 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Staal Jorpeland | |||||||
10 Mar 2023 19:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | IFK Mariehamn | |||||||
Copa Sudamericana Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 00:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Atletico Junior Barranquilla | |||||||
10 Mar 2023 00:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Deportivo Cuenca | |||||||
10 Mar 2023 02:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Cienciano | |||||||
Argentina Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 20:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Independiente | |||||||
Belgium Jupiler League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 19:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Oud Heverlee | |||||||
Russia Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 15:59 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Gazovik Orenburg | |||||||
Denmark SAS Ligaen Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 18:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Aalborg BK | |||||||
Ireland Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 19:45 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Bohemians | |||||||
10 Mar 2023 19:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Dundalk | |||||||
10 Mar 2023 19:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Shamrock Rovers | |||||||
10 Mar 2023 19:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Drogheda United | |||||||
Turkey Super Lig Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 17:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Karagumruk | |||||||
CONCACAF Champions League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 01:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Pachuca | |||||||
10 Mar 2023 03:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Los Angeles FC | |||||||
Gouden Gids Divisie Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 19:00 | ? - ? | ? - ? | Jong Utrecht | ||||||||
10 Mar 2023 19:00 | FT | 4 - 1 | 3 - 1 | MVV Maastricht | |||||||
10 Mar 2023 19:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | De Graafschap | |||||||
10 Mar 2023 19:00 | FT | 5 - 1 | 2 - 1 | Jong Ajax Amsterdam | |||||||
10 Mar 2023 19:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Jong PSV Eindhoven | |||||||
10 Mar 2023 19:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | ADO Den Haag | |||||||
10 Mar 2023 19:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Telstar | |||||||
10 Mar 2023 19:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Den Bosch | |||||||
10 Mar 2023 19:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Zwolle | |||||||
10 Mar 2023 19:45 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Jong AZ | |||||||
Liga de Honora Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 18:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Penafiel | |||||||
Australia League A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 11:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Western Sydney | |||||||
Copa Libertadores Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 00:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sporting Cristal | |||||||
Copa do Brasil Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 00:30 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Iguatu Ce | |||||||
U17 European Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 13:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Đảo Síp U17 | |||||||
10 Mar 2023 13:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Ireland U17 | |||||||
Cyprus 1 Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 17:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | EN Paralimni | |||||||
Singapore Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 11:45 | FT | 3 - 4 | 3 - 1 | Balestier Khalsa FC | |||||||
10 Mar 2023 11:45 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Geylang United FC | |||||||
Indonesia Super Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 08:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Dewa United | |||||||
10 Mar 2023 10:20 | FT | 2 - 3 | 1 - 0 | Persis Solo | |||||||
Romania - Division A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 15:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | CS Mioveni | |||||||
10 Mar 2023 18:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | UTA Arad | |||||||
Thailand Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 12:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 3 | Nakhon Ratchasima | |||||||
Poland Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 17:00 | FT | 4 - 0 | 0 - 0 | Miedz Legnica | |||||||
10 Mar 2023 19:30 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Slask Wroclaw | |||||||
Croatia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 15:59 | FT | 5 - 4 | 1 - 2 | Istra 1961 | |||||||
Bulgaria Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 15:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Botev Plovdiv | |||||||
10 Mar 2023 19:00 | ? - ? | ? - ? | Cska 1948 Sofia | ||||||||
Slovakia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 16:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | MFK Ruzomberok | |||||||
Slovenia Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 16:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | NK Mura 05 | |||||||
Wales Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 19:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Newtown | |||||||
UAE League Professional Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 13:45 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Al-Dhafra | |||||||
10 Mar 2023 13:45 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Ajman | |||||||
10 Mar 2023 16:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Ittihad Kalba | |||||||
10 Mar 2023 16:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Al Ain | |||||||
Kazakhstan Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 08:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Tobol Kostanai | |||||||
10 Mar 2023 10:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Kaisar Kyzylorda | |||||||
10 Mar 2023 12:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Maktaaral | |||||||
Morocco Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 17:15 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | MCO Mouloudia Oujda | |||||||
Switzerland Challenge League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 19:15 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Lausanne Sports | |||||||
Armenia Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 11:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Alashkert | |||||||
10 Mar 2023 14:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Van | |||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 21:30 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Libertad Gran Mamore | |||||||
Lithuania - 1. Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Siauliai | |||||||
Poland - 2. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 17:00 | FT | 6 - 0 | 3 - 0 | Chrobry Glogow | |||||||
10 Mar 2023 19:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Ruch Chorzow | |||||||
Colombia Copa Mustang Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 01:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Deportivo Pasto | |||||||
Austria Erste Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 17:10 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Floridsdorfer AC Wien | |||||||
10 Mar 2023 17:10 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | St.Polten | |||||||
10 Mar 2023 17:10 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Blau Weiss Linz | |||||||
10 Mar 2023 17:10 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | SV Horn | |||||||
10 Mar 2023 17:10 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Kapfenberg Superfund | |||||||
10 Mar 2023 19:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Grazer AK | |||||||
England U21 Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 13:00 | ? - ? | ? - ? | Barnsley U21 | ||||||||
10 Mar 2023 13:30 | ? - ? | ? - ? | Birmingham U21 | ||||||||
10 Mar 2023 19:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 3 | Blackburn Rovers U21 | |||||||
Ukraine U21 Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 10:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Dynamo Kyiv U21 | |||||||
10 Mar 2023 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Metalist Kharkiv U21 | |||||||
10 Mar 2023 11:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Pfc Oleksandria U21 | |||||||
10 Mar 2023 11:00 | ? - ? | ? - ? | Lviv U21 | ||||||||
10 Mar 2023 13:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Metalist 1925 Kharkiv U21 | |||||||
Scotland Championship Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 19:45 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Cove Rangers | |||||||
South Australian Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 09:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | White City Woodville | |||||||
10 Mar 2023 09:00 | FT | 1 - 6 | 1 - 3 | North Eastern Metrostars | |||||||
10 Mar 2023 09:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Sturt Lions | |||||||
Belgium - 2e Klasse Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 19:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Beveren | |||||||
10 Mar 2023 19:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Kmsk Deinze | |||||||
Uzbekistan Professional Football League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 10:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Olympic Fk Tashkent | |||||||
10 Mar 2023 13:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Pakhtakor Tashkent | |||||||
Argentina Prim B Metropolitana Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 20:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 2 | Villa San Carlos | |||||||
Venezuela Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 23:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Deportivo La Guaira | |||||||
Republic of Azerbaijan Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 11:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Zira | |||||||
10 Mar 2023 15:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Standard Sumqayit | |||||||
Russia Div 2 South Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 10:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Chernomorets Novorossiysk | |||||||
10 Mar 2023 10:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Dynamo Stavropol | |||||||
Australia Victorian Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 09:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 2 | Port Melbourne Sharks | |||||||
10 Mar 2023 09:30 | FT | 0 - 5 | 0 - 1 | Oakleigh Cannons | |||||||
French Nationa League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 18:30 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Le Mans | |||||||
10 Mar 2023 18:30 | FT | 4 - 2 | 1 - 0 | Concarneau | |||||||
10 Mar 2023 18:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Nancy | |||||||
10 Mar 2023 18:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Martigues | |||||||
10 Mar 2023 18:30 | FT | 2 - 3 | 2 - 1 | Le Puy Foot 43 Auvergne | |||||||
10 Mar 2023 18:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Bourg Peronnas | |||||||
10 Mar 2023 18:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Dunkerque | |||||||
10 Mar 2023 18:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Orleans US 45 | |||||||
Libya League Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Darnes | |||||||
10 Mar 2023 13:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Al Ittihad Tripoli | |||||||
10 Mar 2023 13:30 | FT | 4 - 1 | 2 - 1 | Asswehly Sc | |||||||
Ireland Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 19:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Longford Town | |||||||
10 Mar 2023 19:45 | FT | 9 - 1 | 5 - 0 | Kerry | |||||||
10 Mar 2023 19:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Waterford United | |||||||
10 Mar 2023 19:45 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Cobh Ramblers | |||||||
10 Mar 2023 20:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Wexford Youths | |||||||
Russia Youth Championship League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 09:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Torpedo Moscow Youth | |||||||
10 Mar 2023 10:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Nizhny Novgorod Youth | |||||||
10 Mar 2023 10:00 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Strogino Moscow Youth | |||||||
10 Mar 2023 11:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Fk Ural Youth | |||||||
10 Mar 2023 11:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | Krylya Sovetov Samara Youth | |||||||
10 Mar 2023 11:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Zenit St.petersburg Youth | |||||||
10 Mar 2023 12:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Cska Moscow Youth | |||||||
10 Mar 2023 13:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Spartak Moscow Youth | |||||||
10 Mar 2023 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Fakel Youth | |||||||
Czech Republic 2. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 15:59 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Lisen | |||||||
Israel Leumit League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Hapoel Rishon Letzion | |||||||
10 Mar 2023 13:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Ironi Ramat Hasharon | |||||||
10 Mar 2023 13:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Ironi Tiberias | |||||||
10 Mar 2023 13:00 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Hapoel Natzrat Illit | |||||||
10 Mar 2023 13:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Maccabi Ahi Nazareth | |||||||
Algeria Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 14:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Js Saoura | |||||||
10 Mar 2023 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Us Biskra | |||||||
Armenia Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 11:00 | ? - ? | ? - ? | Alashkert B Martuni | ||||||||
10 Mar 2023 11:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Gandzasar Kapan | |||||||
10 Mar 2023 11:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Shirak Gjumri B | |||||||
Greece Super League 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 12:45 | FT | 1 - 4 | 1 - 3 | Paok Saloniki B | |||||||
10 Mar 2023 13:15 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Kifisia | |||||||
Lithuania - 2. Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 15:59 | FT | 3 - 2 | 3 - 0 | Garliava | |||||||
Chile Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 23:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Ac Colina | |||||||
10 Mar 2023 23:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Chimbarongo | |||||||
10 Mar 2023 23:00 | FT | 9 - 1 | 5 - 0 | Cdsc Aguara | |||||||
Moldova Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 12:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Dinamo-Auto | |||||||
10 Mar 2023 12:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 2 | Drochia | |||||||
10 Mar 2023 12:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Sheriff B | |||||||
Australia Victorian Premier League U21 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 07:15 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Oakleigh Cannons U21 | |||||||
Slovenia 2. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 17:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | ND Ilirija 1911 | |||||||
England Divison 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 19:45 | FT | 4 - 3 | 2 - 2 | Salford City | |||||||
Australia Victorian Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 09:15 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Manningham United Blues | |||||||
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 17:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Vrchovina | |||||||
Thailand Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 11:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Chiangmai Fc | |||||||
German 3. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 18:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Hallescher | |||||||
Albania Super league Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 12:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Teuta Durres | |||||||
10 Mar 2023 12:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Ks Bylis | |||||||
10 Mar 2023 15:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Egnatia Rrogozhine | |||||||
Saudi Arabia Professional League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 13:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Al-Fath | |||||||
10 Mar 2023 17:30 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Al Hilal | |||||||
Peru Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 20:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Sport Boys Association | |||||||
Scotland FA Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 19:45 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Kilmarnock | |||||||
Oman Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 13:25 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Oman Club | |||||||
10 Mar 2023 13:35 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Al Bashaer | |||||||
10 Mar 2023 15:59 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Al Ittehad Salalah | |||||||
Bahrain Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 15:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Al Tadhmon | |||||||
10 Mar 2023 15:30 | FT | 0 - 4 | 0 - 0 | Al-Najma | |||||||
10 Mar 2023 15:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Al Ali Csc | |||||||
Kuwait League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 14:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Al-Arabi Club | |||||||
10 Mar 2023 16:30 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Al Sahel | |||||||
Lebanon Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 12:15 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Trables Sports Club | |||||||
10 Mar 2023 12:45 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Al Akhaahli Alay | |||||||
10 Mar 2023 12:45 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Salam Zgharta | |||||||
10 Mar 2023 12:45 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Al Akhaahli Alay | |||||||
Algeria Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 14:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Usm Annaba | |||||||
10 Mar 2023 14:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Mc El Eulma | |||||||
10 Mar 2023 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Irb Ouargla | |||||||
10 Mar 2023 14:00 | ? - ? | ? - ? | Ca Batna | ||||||||
10 Mar 2023 14:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Js Bordj Menaiel | |||||||
10 Mar 2023 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Mo Constantine | |||||||
10 Mar 2023 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Teleghma | |||||||
10 Mar 2023 14:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Usm El Harrach | |||||||
Israel State League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 10:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Maccabi Yavne | |||||||
10 Mar 2023 10:45 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Hapoel Marmorek Irony Rehovot | |||||||
10 Mar 2023 10:45 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Bnei Eilat | |||||||
10 Mar 2023 11:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Hapoel Migdal Haemek | |||||||
10 Mar 2023 11:45 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Hapoel Bueine | |||||||
10 Mar 2023 11:45 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Ms Ironi Kuseife | |||||||
10 Mar 2023 11:45 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Maccabi Tamra | |||||||
10 Mar 2023 12:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Hapoel Raanana | |||||||
10 Mar 2023 12:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Tzeirey Kafr Kana | |||||||
Iran League Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 11:10 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Darya Babol | |||||||
10 Mar 2023 11:15 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Saipa | |||||||
10 Mar 2023 11:15 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Mes Shahr E Babak | |||||||
10 Mar 2023 11:15 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Esteghlal Mollasani | |||||||
10 Mar 2023 11:15 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Kheybar Khorramabad | |||||||
10 Mar 2023 11:15 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Shahrdari Hamedan | |||||||
10 Mar 2023 11:45 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Shahrdari Astara | |||||||
Chile Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 23:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Union La Calera | |||||||
Macao Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 11:00 | FT | 0 - 6 | 0 - 2 | Chao Pak Kei | |||||||
10 Mar 2023 13:15 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Sporting Macau | |||||||
Mexico Primera Divison A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 01:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Celaya | |||||||
10 Mar 2023 03:05 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Pumas Tabasco | |||||||
Brazil Campeonato Paulista Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 23:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Portuguesa de Desportos | |||||||
Bulgaria Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 13:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Sportist Svoge | |||||||
Chile Primera B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 21:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | San Marcos De Arica | |||||||
Malta Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 17:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Balzan | |||||||
Myanmar National League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 09:15 | FT | 5 - 1 | 2 - 0 | Chinland | |||||||
10 Mar 2023 09:30 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Kachin United | |||||||
Australia New South Wales Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 08:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 3 | Rockdale City Suns | |||||||
10 Mar 2023 08:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Spirit | |||||||
Nicaragua Apertura league Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 01:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Jalapa | |||||||
South Africa League Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 17:30 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Ajax Cape Town | |||||||
Spanish Bizkaia-Tercera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 21:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Ud San Fernando | |||||||
Germany Regionalliga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 18:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Tsv Buchbach | |||||||
10 Mar 2023 18:00 | ? - ? | ? - ? | SV Babelsberg 03 | ||||||||
10 Mar 2023 18:00 | ? - ? | ? - ? | Berlin AK 07 | ||||||||
10 Mar 2023 18:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | FSV Frankfurt | |||||||
10 Mar 2023 18:30 | ? - ? | ? - ? | Fortuna Koln | ||||||||
Chile Primera D Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 23:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Osorno | |||||||
QLD Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 10:45 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Capalaba | |||||||
Primera Division de Uruguay Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 22:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Cerro Largo | |||||||
Uruguay Segunda Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 20:00 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Ca Atenas | |||||||
Belgian First Amateur Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 19:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Francs Borains | |||||||
Austrian 3.Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 18:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Sv Telfs | |||||||
10 Mar 2023 18:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Sc Schwaz | |||||||
Austria Landesliga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 18:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Favoritner Ac | |||||||
Switzerland - 2.Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 19:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Black Stars Basel | |||||||
10 Mar 2023 19:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Schotz | |||||||
Syrian League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 12:00 | ? - ? | ? - ? | Jableh Sc | ||||||||
10 Mar 2023 12:00 | ? - ? | ? - ? | Al-Jaish Damascus | ||||||||
Romania - Liga 3 Seria Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 13:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Farul Constanta B | |||||||
10 Mar 2023 13:00 | FT | 4 - 2 | 2 - 0 | Cluj Ii | |||||||
10 Mar 2023 13:00 | ? - ? | ? - ? | Progresul Ezeris | ||||||||
10 Mar 2023 13:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Tunari | |||||||
10 Mar 2023 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Unirea Bascov | |||||||
10 Mar 2023 13:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Jiul Petrosani | |||||||
10 Mar 2023 13:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Cs Sanatatea Cluj | |||||||
10 Mar 2023 13:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Vedita Colonesti | |||||||
Cyprus 2 Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 13:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | PAEEK Keryneias | |||||||
10 Mar 2023 17:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | AE Zakakiou | |||||||
Estonia Teine Liiga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 17:00 | FT | 3 - 4 | 1 - 2 | Nomme Jk Kalju Ii | |||||||
Iceland League Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 17:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | IBV Vestmannaeyjar | |||||||
10 Mar 2023 19:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Umf Njardvik | |||||||
10 Mar 2023 19:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Fjolnir | |||||||
Saudi Arabia Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 12:40 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Al Safa Ksa | |||||||
10 Mar 2023 12:50 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Al Rayyan | |||||||
10 Mar 2023 12:55 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Bisha | |||||||
10 Mar 2023 13:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Al Suqoor Ksa | |||||||
10 Mar 2023 13:15 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Jerash | |||||||
10 Mar 2023 13:15 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Sajer | |||||||
10 Mar 2023 16:40 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Al Jeel | |||||||
10 Mar 2023 17:20 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Al-Ansar | |||||||
Portugal U23 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 11:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Maritimo U23 | |||||||
10 Mar 2023 15:59 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Cd Mafra U23 | |||||||
Mexico Youth U20 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Chivas Guadalajara U20 | |||||||
10 Mar 2023 16:30 | FT | 1 - 4 | 0 - 1 | Queretaro U20 | |||||||
Burundi League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 13:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 0 | Olympique Star | |||||||
Tanzania Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Mar 2023 13:00 | ? - ? | ? - ? | Ruvu Shooting |
Totaal wedstrijden: 271
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
league (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...