Speelschema voetbal 10-07-2021
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
International Friendly Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 01:30 | FT | 2 - 4 | 2 - 1 | Pumas UNAM | |||||||
10 Jul 2021 08:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Cercle Brugge | |||||||
10 Jul 2021 09:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | FK Senica | |||||||
10 Jul 2021 09:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Lausanne Sports | |||||||
10 Jul 2021 09:00 | ? - ? | ? - ? | Pirin Blagoevgrad | ||||||||
10 Jul 2021 09:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | SC Znojmo | |||||||
10 Jul 2021 09:00 | FT | 3 - 3 | 3 - 3 | Budaorsi Sc | |||||||
10 Jul 2021 09:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Unirea Dej | |||||||
10 Jul 2021 09:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Lisen | |||||||
10 Jul 2021 09:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas | |||||||
10 Jul 2021 09:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Fk Mas Taborsko | |||||||
10 Jul 2021 09:30 | ? - ? | ? - ? | Stal Rzeszow | ||||||||
10 Jul 2021 09:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Brno | |||||||
10 Jul 2021 09:30 | FT | 5 - 1 | 4 - 0 | Stal Rzeszow | |||||||
10 Jul 2021 09:30 | FT | 3 - 5 | 2 - 2 | Slaven Belupo Koprivnica | |||||||
10 Jul 2021 09:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Sport Podbrezova | |||||||
10 Jul 2021 09:30 | FT | 4 - 0 | 0 - 0 | Duna Aszfalt Tvse | |||||||
10 Jul 2021 10:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Pribram | |||||||
10 Jul 2021 10:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Sochaux | |||||||
10 Jul 2021 10:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Mlada Boleslav | |||||||
10 Jul 2021 10:00 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | SV Grodig | |||||||
10 Jul 2021 10:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Budejovice | |||||||
10 Jul 2021 10:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Wisla Plock | |||||||
10 Jul 2021 10:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Nykobing Falster | |||||||
10 Jul 2021 10:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Fk Banik Sokolov | |||||||
10 Jul 2021 10:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | TJ Spartak Myjava | |||||||
10 Jul 2021 10:00 | FT | 4 - 2 | 3 - 1 | Sk Slovan Varnsdorf | |||||||
10 Jul 2021 10:00 | FT | 3 - 3 | 0 - 1 | Mfk Karvina | |||||||
10 Jul 2021 10:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ruch Chorzow | |||||||
10 Jul 2021 10:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Podbeskidzie | |||||||
10 Jul 2021 10:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Dolny Kubin | |||||||
10 Jul 2021 10:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 3 | Yverdon | |||||||
10 Jul 2021 10:00 | ? - ? | ? - ? | Chrudim | ||||||||
10 Jul 2021 10:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Vyskov | |||||||
10 Jul 2021 11:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Kolding IF | |||||||
10 Jul 2021 11:00 | FT | 4 - 4 | 2 - 1 | Randers FC | |||||||
10 Jul 2021 11:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | SC Paderborn 07 | |||||||
10 Jul 2021 11:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Stomil Olsztyn OKS 1945 | |||||||
10 Jul 2021 11:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Widzew lodz | |||||||
10 Jul 2021 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Kp Calisia Kalisz | |||||||
10 Jul 2021 11:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Olimpia Elblag | |||||||
10 Jul 2021 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | GKS Katowice | |||||||
10 Jul 2021 12:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Go Ahead Eagles | |||||||
10 Jul 2021 12:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Millwall | |||||||
10 Jul 2021 12:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Brondby | |||||||
10 Jul 2021 12:00 | FT | 4 - 4 | 1 - 2 | Elite 3000 Helsingor | |||||||
10 Jul 2021 12:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Glasgow Rangers | |||||||
10 Jul 2021 12:00 | FT | 3 - 3 | 3 - 3 | Sc Verl | |||||||
10 Jul 2021 12:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Zfc Meuselwitz | |||||||
10 Jul 2021 12:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | LR Ahlen | |||||||
10 Jul 2021 12:00 | FT | 3 - 2 | 0 - 1 | HIK | |||||||
10 Jul 2021 12:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Odense BK | |||||||
10 Jul 2021 12:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Viktoria Berlin 1889 | |||||||
10 Jul 2021 13:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Hallescher | |||||||
10 Jul 2021 13:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Grasshoppers | |||||||
10 Jul 2021 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Ipswich | |||||||
10 Jul 2021 13:00 | FT | 3 - 3 | 2 - 2 | Gillingham | |||||||
10 Jul 2021 13:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Coventry | |||||||
10 Jul 2021 13:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Greuther Furth 2 | |||||||
10 Jul 2021 13:00 | ? - ? | ? - ? | Bremer Sv | ||||||||
10 Jul 2021 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Lincoln City | |||||||
10 Jul 2021 13:00 | FT | 0 - 11 | 0 - 3 | Parkgate | |||||||
10 Jul 2021 13:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Burton Albion FC | |||||||
10 Jul 2021 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Krasnodar FK | |||||||
10 Jul 2021 13:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Rochdale | |||||||
10 Jul 2021 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Diosgyor | |||||||
10 Jul 2021 13:00 | ? - ? | ? - ? | Bastia | ||||||||
10 Jul 2021 13:00 | ? - ? | ? - ? | Aarhus Fremad | ||||||||
10 Jul 2021 13:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 2 | Gent | |||||||
10 Jul 2021 13:00 | ? - ? | ? - ? | Fola Esch | ||||||||
10 Jul 2021 13:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Viktoria Aschaffenburg | |||||||
10 Jul 2021 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Groningen | |||||||
10 Jul 2021 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Eindhoven | |||||||
10 Jul 2021 13:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | 1. Magdeburg | |||||||
10 Jul 2021 13:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Neuruppin | |||||||
10 Jul 2021 13:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Gil Vicente | |||||||
10 Jul 2021 13:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | SC Farense | |||||||
10 Jul 2021 13:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | NEC Nijmegen | |||||||
10 Jul 2021 14:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Oostende | |||||||
10 Jul 2021 14:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 0 | Aarau | |||||||
10 Jul 2021 14:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | St. Gallen | |||||||
10 Jul 2021 14:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | Rakow Czestochowa | |||||||
10 Jul 2021 14:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 4 | Cardiff City | |||||||
10 Jul 2021 14:00 | FT | 2 - 5 | 0 - 3 | Willem II | |||||||
10 Jul 2021 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Hannover 96 | |||||||
10 Jul 2021 14:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Saarbrucken | |||||||
10 Jul 2021 14:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Sporting Charleroi | |||||||
10 Jul 2021 14:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Workington | |||||||
10 Jul 2021 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | PSV Eindhoven | |||||||
10 Jul 2021 14:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | De Graafschap | |||||||
10 Jul 2021 14:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | SV Sandhausen | |||||||
10 Jul 2021 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Valenciennes | |||||||
10 Jul 2021 14:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Kortrijk | |||||||
10 Jul 2021 14:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Viktoria Koln | |||||||
10 Jul 2021 14:30 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Wsc Hertha Wels | |||||||
10 Jul 2021 14:30 | ? - ? | ? - ? | Dukla Praha | ||||||||
10 Jul 2021 14:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Cardiff Metropolitan | |||||||
10 Jul 2021 15:00 | ? - ? | ? - ? | Nottingham Forest | ||||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Hansa Rostock | |||||||
10 Jul 2021 15:00 | ? - ? | ? - ? | SBV Excelsior | ||||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Cheltenham Town | |||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Aldershot Town | |||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Huddersfield Town | |||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 3 - 8 | 1 - 4 | Preston North End | |||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 1 | Scunthorpe United | |||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Salford City | |||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Stevenage Borough | |||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Neuchatel Xamax | |||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Celtic | |||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Fleetwood Town | |||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 2 - 5 | 2 - 1 | Portsmouth | |||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Westerlo | |||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Oldham Athletic | |||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Wacker Innsbruck | |||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Blackburn Rovers | |||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Rossington Main | |||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | FK Khimki | |||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 0 | SV Wehen Wiesbaden | |||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Stade Brestois | |||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Horsham | |||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Chelmsford City | |||||||
10 Jul 2021 15:00 | ? - ? | ? - ? | Peterborough Sports | ||||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Blackpool | |||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 2 - 6 | 0 - 4 | Port Vale | |||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Trencin | |||||||
10 Jul 2021 15:00 | ? - ? | ? - ? | Yf Juventus Zurich | ||||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Standard Wetteren | |||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Bishop's Stortford | |||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Zurich | |||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Corinthian Casuals | |||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 2 | Istanbulspor | |||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | AFC Telford United | |||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Curzon Ashton | |||||||
10 Jul 2021 15:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ajaccio | |||||||
10 Jul 2021 15:30 | FT | 2 - 2 | 2 - 2 | Prostejov | |||||||
10 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Midtjylland | |||||||
10 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Bohemians 1905 | |||||||
10 Jul 2021 16:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | FK Pohronie | |||||||
10 Jul 2021 16:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | Botev Plovdiv | |||||||
10 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Heidenheimer | |||||||
10 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Koln | |||||||
10 Jul 2021 16:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Kustosija | |||||||
10 Jul 2021 16:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Academy Pandev | |||||||
10 Jul 2021 16:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | KVSK Lommel | |||||||
10 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | US Boulogne | |||||||
10 Jul 2021 16:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Maccabi Tel Aviv | |||||||
10 Jul 2021 16:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Loznica | |||||||
10 Jul 2021 17:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Rodez Aveyron | |||||||
10 Jul 2021 17:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Backa Topola | |||||||
10 Jul 2021 17:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | KV Mechelen | |||||||
10 Jul 2021 17:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Bordeaux | |||||||
10 Jul 2021 17:00 | FT | 4 - 2 | 3 - 1 | Kasimpasa | |||||||
10 Jul 2021 17:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Cherno More Varna | |||||||
10 Jul 2021 17:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Copenhagen | |||||||
10 Jul 2021 17:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Le Puy Foot 43 Auvergne | |||||||
10 Jul 2021 18:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | SC Covilha | |||||||
10 Jul 2021 19:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Dynamo Kyiv | |||||||
10 Jul 2021 22:00 | FT | 5 - 0 | 3 - 0 | Nữ Dominican Republic | |||||||
Brasil Serie A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 20:30 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | Santos | |||||||
10 Jul 2021 20:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Internacional | |||||||
10 Jul 2021 21:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Bragantino | |||||||
10 Jul 2021 23:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Atletico Mineiro | |||||||
10 Jul 2021 23:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Fluminense | |||||||
10 Jul 2021 23:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Bahia | |||||||
Sweden Allsvenskan Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 14:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | IK Sirius FK | |||||||
10 Jul 2021 16:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Varbergs BoIS FC | |||||||
USA MLS Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 00:30 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Columbus Crew | |||||||
Norway Tippeligaen Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 16:59 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Kristiansund BK | |||||||
10 Jul 2021 16:59 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Stromsgodset | |||||||
10 Jul 2021 16:59 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | FK Haugesund | |||||||
10 Jul 2021 16:59 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Sarpsborg 08 FF | |||||||
10 Jul 2021 19:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Tromso IL | |||||||
Ireland Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 19:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Drogheda United | |||||||
Brasil Serie B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 01:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Nautico PE | |||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Brasil De Pelotas Rs | |||||||
10 Jul 2021 20:30 | FT | 3 - 3 | 1 - 0 | Cruzeiro | |||||||
10 Jul 2021 23:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Vitoria Salvador BA | |||||||
Sweden Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | IK Oddevold | |||||||
AFC Champions League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Gamba Osaka | |||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Chiangrai United | |||||||
Argentina Primera B Nacional Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 19:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Alvarado Mar Del Plata | |||||||
10 Jul 2021 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Atletico Mitre De Salta | |||||||
10 Jul 2021 19:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Independiente Rivadavia | |||||||
10 Jul 2021 19:10 | FT | 1 - 6 | 1 - 2 | Tristan Suarez | |||||||
10 Jul 2021 19:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Gimnasia Jujuy | |||||||
J-League Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 10:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Avispa Fukuoka | |||||||
10 Jul 2021 11:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Urawa Red Diamonds | |||||||
10 Jul 2021 11:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Consadole Sapporo | |||||||
Russian First Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | SKA Energiya Khabarovsk | |||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Alania | |||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 4 - 0 | 4 - 0 | Volgar-Gazprom Astrachan | |||||||
10 Jul 2021 15:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Torpedo Moscow | |||||||
10 Jul 2021 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Krasnodar II | |||||||
10 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Dolgiye Prudy | |||||||
10 Jul 2021 16:00 | FT | 3 - 3 | 2 - 0 | Baltika | |||||||
10 Jul 2021 16:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Yenisey Krasnoyarsk | |||||||
10 Jul 2021 16:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Tekstilshchik Ivanovo | |||||||
Iran Pro League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 16:20 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Esteghlal Tehran | |||||||
10 Jul 2021 16:45 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Gol Gohar | |||||||
10 Jul 2021 17:15 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Sanat-Naft | |||||||
10 Jul 2021 17:25 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Aluminium Arak | |||||||
10 Jul 2021 18:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Mashin Sazi | |||||||
Iraq Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Al-Naft | |||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 3 - 2 | 0 - 1 | Al Karkh | |||||||
10 Jul 2021 17:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Arbil | |||||||
China Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 13:00 | ? - ? | ? - ? | Shanghai East Asia FC | ||||||||
Concacaf Gold Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 22:00 | ? - ? | ? - ? | Curacao | ||||||||
Romania Super Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | CS Universitatea Craiova | |||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 00:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Independiente Petrolero | |||||||
10 Jul 2021 19:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 3 | The Strongest | |||||||
10 Jul 2021 19:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | San Jose | |||||||
10 Jul 2021 22:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Jorge Wilstermann | |||||||
Korea K League Challenge Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 11:00 | FT | 2 - 4 | 0 - 2 | Anyang | |||||||
10 Jul 2021 12:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Seoul E Land | |||||||
Ecuador Copa Pilsener A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 23:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 0 | Universidad Catolica Quito | |||||||
10 Jul 2021 23:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Club Sport Emelec | |||||||
Lithuania - 1. Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 15:00 | ? - ? | ? - ? | Suduva | ||||||||
10 Jul 2021 16:59 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Trakai Riteriai | |||||||
Australia Queensland State League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 10:15 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Brisbane Strikers | |||||||
10 Jul 2021 10:30 | FT | 1 - 5 | 0 - 2 | Gold Coast Knights | |||||||
South Australian Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 06:30 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Adelaide Blue Eagles | |||||||
10 Jul 2021 06:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Croydon Kings | |||||||
10 Jul 2021 08:45 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Campbelltown City SC | |||||||
10 Jul 2021 09:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Cumberland United | |||||||
10 Jul 2021 11:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Adelaide Panthers | |||||||
10 Jul 2021 11:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Adelaide Comets FC | |||||||
Japan Football League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 09:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Gainare Tottori | |||||||
10 Jul 2021 11:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Kamatamare Sanuki | |||||||
10 Jul 2021 11:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Kataller Toyama | |||||||
Sweden Div 1 Sodra Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 13:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Qviding FIF | |||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Ljungskile SK | |||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 1 - 8 | 1 - 3 | Utsiktens BK | |||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 5 - 0 | 3 - 0 | Fc Linkoping City | |||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 6 - 2 | 3 - 0 | Assyriska Turab Ik Jkp | |||||||
Jordan Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Shabab AlOrdon | |||||||
10 Jul 2021 18:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Al Hussein Irbid | |||||||
Estonia Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 11:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Teleios | |||||||
10 Jul 2021 13:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Tallinna Jk Piraaja | |||||||
10 Jul 2021 14:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Here For Beer | |||||||
10 Jul 2021 14:00 | FT | 10 - 1 | 0 - 0 | Tartu Welco Ii | |||||||
10 Jul 2021 14:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Titans | |||||||
10 Jul 2021 16:59 | FT | 0 - 6 | 0 - 3 | Tallinna Fc Ararat | |||||||
10 Jul 2021 16:59 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Jogeva Sk Noorus 96 | |||||||
10 Jul 2021 16:59 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Puhkus Mehhikos | |||||||
10 Jul 2021 17:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Tallinna Fc Ararat | |||||||
10 Jul 2021 17:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Hell Hunt | |||||||
Finland Ykkonen Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Musa | |||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Klubi 04 | |||||||
Sweden Div 2 Norra Svealand Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 13:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Jarfalla | |||||||
10 Jul 2021 14:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Gute | |||||||
Argentina Prim B Metropolitana Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 19:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | CA Fenix Pilar | |||||||
10 Jul 2021 19:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Comunicaciones BsAs | |||||||
10 Jul 2021 19:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Defensores Unidos | |||||||
10 Jul 2021 19:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | UAI Urquiza | |||||||
Western Australia Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 08:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 1 | Rockingham City | |||||||
10 Jul 2021 08:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 2 | Perth SC | |||||||
10 Jul 2021 08:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Perth Glory Am | |||||||
10 Jul 2021 08:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Sorrento | |||||||
10 Jul 2021 08:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Balcatta | |||||||
10 Jul 2021 08:00 | FT | 4 - 2 | 3 - 0 | Floreat Athena | |||||||
Venezuela Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 00:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Deportivo Lara | |||||||
10 Jul 2021 22:00 | FT | 3 - 1 | 3 - 0 | Atletico Venezuela | |||||||
Libya League Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 16:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Ngom Egdabya | |||||||
10 Jul 2021 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Abu Salim | |||||||
10 Jul 2021 16:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Alittihad Misurata | |||||||
Brisbane Premier emier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 09:00 | FT | 4 - 2 | 3 - 1 | Mount Gravatt | |||||||
10 Jul 2021 10:15 | FT | 1 - 4 | 1 - 1 | The Lakes | |||||||
Norway 2 Division A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 12:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Eidsvold TF | |||||||
Chile Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 21:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Coquimbo Unido | |||||||
Estonia Esi Liiga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 16:59 | FT | 8 - 2 | 2 - 1 | Flora Tallinn Ii | |||||||
Australia Victorian Premier League U21 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 03:30 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Green Gully Cavaliers U21 | |||||||
10 Jul 2021 06:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Hume City U21 | |||||||
Iceland Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Umf Njardvik | |||||||
10 Jul 2021 17:00 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Haukar | |||||||
10 Jul 2021 17:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Magni | |||||||
Iceland Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Vestri | |||||||
Belarus Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 14:30 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Dinamo Brest | |||||||
10 Jul 2021 16:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Torpedo Zhodino | |||||||
Australia Victorian Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 06:00 | FT | 4 - 4 | 3 - 2 | Manningham United Blues | |||||||
10 Jul 2021 06:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Fc Bulleen Lions | |||||||
10 Jul 2021 06:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Moreland City | |||||||
10 Jul 2021 06:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Langwarrin | |||||||
10 Jul 2021 06:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Moreland Zebras | |||||||
10 Jul 2021 08:00 | FT | 1 - 5 | 0 - 4 | Goulburn Valley Suns | |||||||
Sweden Div 2 Norra Gotaland Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 13:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Grebbestads If | |||||||
Sweden Div 2 Vastra Gotaland Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 12:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Ik Tord | |||||||
10 Jul 2021 13:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Eskilsminne IF | |||||||
Sweden Div 2 Sodra Gotaland Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 14:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Eslovs Bk | |||||||
10 Jul 2021 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Rappe Goif | |||||||
10 Jul 2021 14:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 1 | Rosengard | |||||||
Latvia - 2. Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 13:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Fk Smiltene Bjss | |||||||
10 Jul 2021 13:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Rezekne / Bjss | |||||||
10 Jul 2021 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Albatroz | |||||||
10 Jul 2021 16:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Tukums-2000 | |||||||
Japan Women Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 07:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Yamato Sylphid Womens | |||||||
10 Jul 2021 08:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Nữ As Harima Albion | |||||||
10 Jul 2021 08:00 | FT | 6 - 1 | 2 - 0 | Nữ Angeviolet Hiroshima | |||||||
10 Jul 2021 10:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Nữ Setagaya Sfida | |||||||
Nigeria Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Heartland | |||||||
Brazil National Football Tournament U20 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 19:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Palmeiras Youth | |||||||
10 Jul 2021 19:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Fluminense Rj Youth | |||||||
10 Jul 2021 20:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Botafogo Rj Youth | |||||||
10 Jul 2021 21:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Cruzeiro Youth | |||||||
Macao Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 12:00 | FT | 1 - 5 | 0 - 2 | Cheng Fung | |||||||
10 Jul 2021 14:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Hang Sai | |||||||
Angola Girabola League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Recreativo Libolo | |||||||
Copa America Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 01:00 | FT | 3 - 2 | 0 - 1 | Peru | |||||||
Scotland League Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 1 | Stirling Albion | |||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Hearts | |||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Arbroath | |||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Ross County | |||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Brora Rangers | |||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Livingston | |||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Raith Rovers | |||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ayr Utd | |||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Annan Athletic | |||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Queens Park | |||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Kilmarnock | |||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Greenock Morton | |||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | St Mirren | |||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 2 - 4 | 1 - 3 | Dunfermline | |||||||
United Soccer League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 03:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | El Paso Locomotive | |||||||
10 Jul 2021 03:35 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Colorado Springs Switchbacks | |||||||
10 Jul 2021 21:05 | FT | 3 - 2 | 3 - 1 | Louisville City | |||||||
Paraguay Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 4 - 3 | 0 - 2 | 3 De Febrero | |||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Sportivo Ameliano | |||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Tacuary FBC | |||||||
10 Jul 2021 19:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Atyra | |||||||
Chile Primera B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 17:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Rangers Talca | |||||||
Belarus Pershaya Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 12:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Lokomotiv Gomel | |||||||
10 Jul 2021 14:30 | FT | 6 - 0 | 3 - 0 | Fk Orsha | |||||||
10 Jul 2021 16:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Lida | |||||||
South Australian Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 06:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Adelaide Victory | |||||||
10 Jul 2021 06:30 | FT | 2 - 2 | 2 - 2 | Adelaide Hills | |||||||
10 Jul 2021 06:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | West Adelaide | |||||||
10 Jul 2021 06:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Fulham United | |||||||
Australia New South Wales Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 06:30 | ? - ? | ? - ? | Manly United | ||||||||
10 Jul 2021 10:00 | ? - ? | ? - ? | Marconi Stallions | ||||||||
10 Jul 2021 10:00 | ? - ? | ? - ? | Sydney Olympic | ||||||||
Australia New South Wales Northern Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 05:30 | FT | 5 - 1 | 1 - 0 | Adamstown Rosebuds | |||||||
10 Jul 2021 08:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Hamilton Olympic | |||||||
10 Jul 2021 08:00 | ? - ? | ? - ? | Maitland | ||||||||
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 18:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Argentino De Rosario | |||||||
10 Jul 2021 19:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Defensores De Cambaceres | |||||||
10 Jul 2021 19:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Liniers | |||||||
Brazil Serie D Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 19:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Portuguesa de Desportos | |||||||
10 Jul 2021 19:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Aparecidense Go | |||||||
10 Jul 2021 19:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Atletico Acreano | |||||||
10 Jul 2021 19:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 3 | Campinense Pb | |||||||
10 Jul 2021 19:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Cianorte Pr | |||||||
10 Jul 2021 19:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Caxias Rs | |||||||
10 Jul 2021 19:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Esportivo Rs | |||||||
10 Jul 2021 20:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Madureira | |||||||
10 Jul 2021 20:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Paragominas PA | |||||||
10 Jul 2021 20:00 | FT | 6 - 2 | 1 - 2 | Ec Aguia Negra | |||||||
10 Jul 2021 20:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Moto Clube Ma | |||||||
10 Jul 2021 20:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Juventus Sc | |||||||
10 Jul 2021 20:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Guarany Ce | |||||||
Brasileiro Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 00:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Gremio Novorizontino | |||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ec Jacuipense | |||||||
10 Jul 2021 19:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Parana PR | |||||||
10 Jul 2021 21:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Santa Cruz (PE) | |||||||
10 Jul 2021 21:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Ituano Sp | |||||||
10 Jul 2021 23:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Manaus Fc Am | |||||||
USA Women Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 00:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Racing Louisville Womens | |||||||
TAS Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 05:30 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Glenorchy Knights | |||||||
10 Jul 2021 05:30 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | South Hobart | |||||||
10 Jul 2021 07:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Kingborough Lions | |||||||
10 Jul 2021 07:30 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Hobart Zebras | |||||||
Australia New South Wales League 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 10:00 | ? - ? | ? - ? | St George Saints | ||||||||
10 Jul 2021 10:00 | ? - ? | ? - ? | Bonnyrigg White Eagles | ||||||||
QLD Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 08:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Brisbane Wolves | |||||||
10 Jul 2021 09:00 | ? - ? | ? - ? | Holland Park Hawks | ||||||||
10 Jul 2021 09:15 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Mitchelton | |||||||
10 Jul 2021 09:15 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Samford Rangers | |||||||
10 Jul 2021 10:00 | ? - ? | ? - ? | Grange Thistle Sc | ||||||||
Australian cloth Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 08:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 1 | New Farm | |||||||
10 Jul 2021 09:00 | FT | 3 - 3 | 2 - 0 | Moggill | |||||||
10 Jul 2021 09:00 | FT | 5 - 3 | 0 - 3 | Ipswich City | |||||||
Primera Division de Uruguay Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 16:45 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Maldonado | |||||||
10 Jul 2021 19:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Ia Sud America | |||||||
10 Jul 2021 21:15 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Ca River Plate | |||||||
Sweden Div 3 Mellersta Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 11:00 | FT | 3 - 2 | 0 - 2 | Stode If | |||||||
10 Jul 2021 13:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Friska Viljor | |||||||
10 Jul 2021 14:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | IFK Ostersund | |||||||
Finland - Kakkonen Lohko Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 5 - 0 | 3 - 0 | Tpv Tampere | |||||||
10 Jul 2021 15:00 | ? - ? | ? - ? | Salon Palloilijat Salpa | ||||||||
10 Jul 2021 15:00 | ? - ? | ? - ? | Honka Akatemia | ||||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Hjs Akatemia | |||||||
10 Jul 2021 15:00 | ? - ? | ? - ? | Jazz | ||||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Vantaa | |||||||
Finland - Kakkonen Lohko Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Oulun Ls | |||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Sjk Akatemia | |||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Ps Kemi | |||||||
Iceland 4 Deild Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Kormakur | |||||||
Iceland 3 Deild Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Einherji | |||||||
Kenya Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 11:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Nairobi Star City | |||||||
10 Jul 2021 13:15 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Kariobangi Sharks | |||||||
10 Jul 2021 13:15 | FT | 4 - 2 | 1 - 0 | Mathare United | |||||||
Tajikistan Vysshaya Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 13:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Ravshan Kulob | |||||||
10 Jul 2021 13:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Istaravshan | |||||||
Kazakhstan Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Sdyushor 8 | |||||||
10 Jul 2021 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Kairat Almaty | |||||||
10 Jul 2021 15:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Tobol Kostanai | |||||||
10 Jul 2021 17:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Astana | |||||||
Canadian Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 19:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Fc Edmonton | |||||||
10 Jul 2021 22:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | York 9 | |||||||
CAF Confederation Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 20:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Js Kabylie | |||||||
Jamaica Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 19:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Molynes United | |||||||
10 Jul 2021 21:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Harbour View | |||||||
South Africa Confederations Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
10 Jul 2021 11:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Lesotho | |||||||
10 Jul 2021 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Zambia |
Totaal wedstrijden: 412
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
league (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...