Speelschema voetbal 11-06-2022
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
Spain Segunda Division B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 20:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Tenerife | |||||||
International Friendly Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 00:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Herediano | |||||||
11 Jun 2022 00:30 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Ecuador U20 | |||||||
11 Jun 2022 09:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Lokomotiv Plovdiv | |||||||
11 Jun 2022 09:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Bulgaria U16 | |||||||
11 Jun 2022 10:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Belshina Babruisk | |||||||
11 Jun 2022 11:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | AIK Solna | |||||||
11 Jun 2022 11:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Slavia Mozyr | |||||||
11 Jun 2022 11:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Phần Lan U19 | |||||||
11 Jun 2022 11:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | IFK Goteborg | |||||||
11 Jun 2022 11:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Torpedo Zhodino | |||||||
11 Jun 2022 12:00 | ? - ? | ? - ? | Argentina | ||||||||
11 Jun 2022 12:30 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Dinamo Brest | |||||||
11 Jun 2022 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Israel U19 | |||||||
11 Jun 2022 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Lithuania U19 | |||||||
11 Jun 2022 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Derry City | |||||||
11 Jun 2022 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Stjordals Blink | |||||||
11 Jun 2022 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Sligo Rovers | |||||||
11 Jun 2022 15:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Samgurali Tskh | |||||||
11 Jun 2022 16:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Septemvri Sofia | |||||||
11 Jun 2022 17:00 | FT | 0 - 8 | 0 - 2 | NK Publikum Celje | |||||||
11 Jun 2022 17:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Tuzla City | |||||||
11 Jun 2022 21:00 | FT | 5 - 0 | 1 - 0 | Panama | |||||||
Argentina Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 01:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Rosario Central | |||||||
11 Jun 2022 01:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Talleres Cordoba | |||||||
11 Jun 2022 19:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | CA Banfield | |||||||
11 Jun 2022 19:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Barracas Central | |||||||
11 Jun 2022 22:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Argentinos Juniors | |||||||
Brasil Serie A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 20:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Juventude | |||||||
11 Jun 2022 23:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Santos | |||||||
11 Jun 2022 23:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Atletico Clube Goianiense | |||||||
11 Jun 2022 23:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Bragantino | |||||||
USA MLS Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 20:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | New York Red Bulls | |||||||
Ireland Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 19:45 | ? - ? | ? - ? | Dundalk | ||||||||
Brasil Serie B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 01:30 | FT | 2 - 3 | 2 - 1 | Criciuma | |||||||
11 Jun 2022 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Ituano Sp | |||||||
11 Jun 2022 20:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Vila Nova (GO) | |||||||
11 Jun 2022 20:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Londrina (PR) | |||||||
11 Jun 2022 22:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Bahia | |||||||
Argentina Primera B Nacional Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 19:05 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Atletico Rafaela | |||||||
11 Jun 2022 19:10 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Chacarita Juniors | |||||||
11 Jun 2022 19:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Gimnasia Jujuy | |||||||
11 Jun 2022 19:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Chaco For Ever | |||||||
Japanese League Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 10:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Yokohama FC | |||||||
11 Jun 2022 10:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | JEF United Ichihara | |||||||
11 Jun 2022 10:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Vegalta Sendai | |||||||
11 Jun 2022 10:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | V-Varen Nagasaki | |||||||
11 Jun 2022 11:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Albirex Niigata Japan | |||||||
Japan League Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 07:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Avispa Fukuoka | |||||||
11 Jun 2022 08:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Consadole Sapporo | |||||||
11 Jun 2022 10:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 3 | Cerezo Osaka | |||||||
11 Jun 2022 10:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Nagoya Grampus Eight | |||||||
Greece National A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 16:45 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Lamia | |||||||
AFC Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 05:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Philippines | |||||||
11 Jun 2022 10:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 2 | Palestine | |||||||
11 Jun 2022 10:15 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Turkmenistan | |||||||
11 Jun 2022 10:15 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Bangladesh | |||||||
11 Jun 2022 11:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Tajikistan | |||||||
11 Jun 2022 12:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Hong Kong China | |||||||
11 Jun 2022 12:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Hong Kong China | |||||||
11 Jun 2022 13:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Thái Lan | |||||||
11 Jun 2022 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Bahrain | |||||||
11 Jun 2022 16:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Myanmar | |||||||
11 Jun 2022 16:30 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Maldives | |||||||
11 Jun 2022 17:15 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Nepal | |||||||
11 Jun 2022 20:15 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Jordan | |||||||
South Africa Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 14:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Moroka Swallows | |||||||
China Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 10:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Wuhan ZALL | |||||||
11 Jun 2022 12:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Zhejiang Professional | |||||||
11 Jun 2022 12:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Shanghai East Asia FC | |||||||
EURO U21 Qualifying Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 17:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Hà Lan U21 | |||||||
11 Jun 2022 19:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Bulgaria U21 | |||||||
11 Jun 2022 20:15 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Đảo Síp U21 | |||||||
11 Jun 2022 20:15 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Hy Lạp U21 | |||||||
Korea K League Challenge Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 10:00 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Anyang | |||||||
Colombia Copa Mustang Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 23:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Atletico Bucaramanga | |||||||
Australia Queensland State League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 07:30 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Capalaba | |||||||
11 Jun 2022 08:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Gold Coast United | |||||||
11 Jun 2022 09:00 | FT | 4 - 2 | 3 - 2 | Brisbane Roar Am | |||||||
11 Jun 2022 09:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Eastern Suburbs | |||||||
11 Jun 2022 10:15 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Sunshine Coast Wanderers | |||||||
South Australian Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 06:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | White City Woodville | |||||||
11 Jun 2022 06:30 | FT | 1 - 3 | 1 - 0 | Adelaide City FC | |||||||
11 Jun 2022 06:30 | FT | 2 - 5 | 1 - 1 | West Torrens Birkalla | |||||||
11 Jun 2022 06:30 | FT | 1 - 4 | 1 - 2 | Adelaide Comets FC | |||||||
Japan Football League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 06:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Fujieda Myfc | |||||||
Sweden Div 1 Sodra Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 14:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Atvidabergs FF | |||||||
11 Jun 2022 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | GAIS | |||||||
11 Jun 2022 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Oskarshamns AIK | |||||||
11 Jun 2022 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Lunds BK | |||||||
11 Jun 2022 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Tvaakers IF | |||||||
11 Jun 2022 15:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Angelholms FF | |||||||
Finland Ykkonen Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Kpv | |||||||
11 Jun 2022 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | KTP Kotka | |||||||
Argentina Prim B Metropolitana Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 19:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Deportivo Merlo | |||||||
11 Jun 2022 19:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Villa San Carlos | |||||||
11 Jun 2022 19:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | UAI Urquiza | |||||||
11 Jun 2022 21:10 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Sportivo Dock Sud | |||||||
11 Jun 2022 23:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Deportivo Armenio | |||||||
Western Australia Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 08:00 | FT | 4 - 2 | 1 - 0 | Perth Glory Am | |||||||
11 Jun 2022 08:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Perth SC | |||||||
11 Jun 2022 08:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Perth Redstar | |||||||
11 Jun 2022 08:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Balcatta | |||||||
11 Jun 2022 08:00 | FT | 4 - 2 | 0 - 0 | Cockburn City | |||||||
11 Jun 2022 08:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Armadale | |||||||
Venezuela Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 00:15 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Zulia | |||||||
11 Jun 2022 22:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Portuguesa de Desportos | |||||||
Australia Victorian Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 06:00 | FT | 4 - 3 | 0 - 1 | Hume City | |||||||
11 Jun 2022 07:45 | FT | 1 - 4 | 1 - 1 | Green Gully Cavaliers | |||||||
11 Jun 2022 08:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Eastern Lions Sc | |||||||
11 Jun 2022 09:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Dandenong Thunder | |||||||
11 Jun 2022 09:45 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | St Albans Saints | |||||||
Sweden Div 2 Norrland Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 12:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Motala AIF | |||||||
11 Jun 2022 12:00 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Sollentuna United FF | |||||||
11 Jun 2022 12:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Bk Forward | |||||||
11 Jun 2022 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Hammarby Tff | |||||||
11 Jun 2022 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Sandvikens IF | |||||||
Algeria Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 16:45 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Js Saoura | |||||||
11 Jun 2022 16:45 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Aso Chlef | |||||||
11 Jun 2022 16:45 | ? - ? | ? - ? | Usm Alger | ||||||||
11 Jun 2022 16:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Js Kabylie | |||||||
11 Jun 2022 16:59 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Cr Belouizdad | |||||||
Uzbekistan Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 13:00 | FT | 4 - 2 | 3 - 2 | Unired | |||||||
11 Jun 2022 13:30 | FT | 4 - 2 | 1 - 1 | Pfk Shahrixonchi | |||||||
11 Jun 2022 13:30 | FT | 5 - 3 | 3 - 1 | Chigatoy | |||||||
Latvia Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Fk Dinamo Riga | |||||||
11 Jun 2022 15:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Jfc Jelgava | |||||||
11 Jun 2022 16:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 2 | Limbazi | |||||||
Australia Victorian Premier League U21 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 03:15 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Hume City U21 | |||||||
11 Jun 2022 05:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Green Gully Cavaliers U21 | |||||||
11 Jun 2022 07:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Dandenong Thunder U21 | |||||||
11 Jun 2022 10:30 | FT | 7 - 0 | 3 - 0 | Eastern Lions U21 | |||||||
Iceland Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Volsungur Husavik | |||||||
Iceland Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Kordrengir | |||||||
11 Jun 2022 16:59 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Thor Akureyri | |||||||
Korea Challengers League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 09:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Dangjin Citizen | |||||||
11 Jun 2022 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Hwaseong Fc | |||||||
11 Jun 2022 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ulsan Citizen | |||||||
Australia Victorian Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 06:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Brunswick City | |||||||
11 Jun 2022 06:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Kingston City | |||||||
11 Jun 2022 06:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | North Geelong Warriors | |||||||
11 Jun 2022 06:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Werribee City Sc | |||||||
11 Jun 2022 06:15 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Pascoe Vale Sc | |||||||
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 13:00 | FT | 5 - 0 | 3 - 0 | Benesov | |||||||
11 Jun 2022 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Jiskra Usti Nad Orlici | |||||||
11 Jun 2022 16:00 | FT | 6 - 0 | 3 - 0 | Vratimov | |||||||
11 Jun 2022 16:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | SC Znojmo | |||||||
11 Jun 2022 16:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Sokol Zivanice | |||||||
African Youth Cup U17 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 16:59 | FT | 2 - 4 | 0 - 2 | Nigeria U17 | |||||||
Japan Women Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 05:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Yamato Sylphid Womens | |||||||
Australia FFA Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 05:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Broadmeadow Magic | |||||||
11 Jun 2022 05:00 | FT | 5 - 1 | 1 - 1 | Weston Workers | |||||||
11 Jun 2022 05:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Lake Macquarie | |||||||
Macao Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 12:00 | FT | 0 - 9 | 0 - 4 | Chao Pak Kei | |||||||
11 Jun 2022 14:15 | FT | 0 - 6 | 0 - 3 | Windsor Arch Ka I | |||||||
AFC U23 Championship Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Turkmenistan U23 | |||||||
11 Jun 2022 16:59 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Iraq U23 | |||||||
Japan Football League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 05:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Sony Sendai FC | |||||||
United Soccer League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 23:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | San Antonio | |||||||
Paraguay Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 00:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | 2 De Mayo | |||||||
11 Jun 2022 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Sportivo San Lorenzo | |||||||
11 Jun 2022 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Atletico Colegiales | |||||||
Belarus Pershaya Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 12:00 | FT | 3 - 5 | 0 - 1 | Naftan Novopolock | |||||||
11 Jun 2022 14:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 1 | Shakhtyor Petrikov | |||||||
11 Jun 2022 16:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Osipovichy | |||||||
UEFA Nations League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 14:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Armenia | |||||||
11 Jun 2022 16:59 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Lithuania | |||||||
11 Jun 2022 16:59 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Scotland | |||||||
11 Jun 2022 19:45 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Thổ Nhĩ Kỳ | |||||||
11 Jun 2022 19:45 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Phần Lan | |||||||
11 Jun 2022 19:45 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Đức | |||||||
11 Jun 2022 19:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Italy | |||||||
11 Jun 2022 19:45 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Bỉ | |||||||
11 Jun 2022 19:45 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Ba Lan | |||||||
11 Jun 2022 19:45 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Bosnia Herzegovina | |||||||
South Australian Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 06:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Playford City Patriots | |||||||
11 Jun 2022 06:30 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Para Hills Knights | |||||||
11 Jun 2022 06:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Adelaide University Sc | |||||||
11 Jun 2022 06:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Adelaide Victory | |||||||
Australia New South Wales Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 06:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Mt Druitt Town Rangers | |||||||
Australia Capital Gatorade Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 06:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Woden Weston | |||||||
11 Jun 2022 06:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Oconnor Knights | |||||||
11 Jun 2022 06:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Canberra | |||||||
11 Jun 2022 08:45 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Gungahlin United | |||||||
Australia New South Wales Northern Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 05:30 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Edgeworth Eagles | |||||||
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 19:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Deportivo Paraguayo | |||||||
11 Jun 2022 19:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Cdys Juventud Unida | |||||||
11 Jun 2022 19:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Centro Espanol | |||||||
Central Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 04:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Western Suburbs | |||||||
Brasileiro Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Ypiranga Rs | |||||||
11 Jun 2022 19:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Floresta/ce | |||||||
11 Jun 2022 21:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Manaus Fc Am | |||||||
11 Jun 2022 23:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Vitoria Salvador BA | |||||||
USA National Premier Soccer League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 23:30 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Charlotte Independence | |||||||
Australia New South Wales League 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 10:00 | FT | 3 - 5 | 2 - 3 | Inter Lions | |||||||
Australia Victoria State League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 06:00 | ? - ? | ? - ? | Box Hill United Sc | ||||||||
Chile Primera D Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 20:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Valdivia Huadiwei sub | |||||||
QLD Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 09:15 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Redlands United FC | |||||||
11 Jun 2022 10:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Brisbane Strikers | |||||||
11 Jun 2022 10:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | SWQ Thunder | |||||||
Australian cloth Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 09:00 | FT | 1 - 5 | 1 - 4 | Pine Hills | |||||||
11 Jun 2022 09:00 | FT | 3 - 3 | 2 - 1 | Newmarket Sfc | |||||||
11 Jun 2022 10:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Toowong | |||||||
11 Jun 2022 10:15 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | St George Willawong | |||||||
Uruguay Segunda Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 00:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ca Juventud De Las Piedras | |||||||
Holland Ligue 3 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 14:00 | FT | 4 - 1 | 0 - 1 | Sportlust46 | |||||||
11 Jun 2022 17:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | DVS'33 Ermelo | |||||||
11 Jun 2022 17:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | HSC 21 Brein | |||||||
11 Jun 2022 17:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Vv Gemert | |||||||
Senegal Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Otp | |||||||
Venezuela Segunda Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 21:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Titanes | |||||||
11 Jun 2022 22:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Petare FC | |||||||
11 Jun 2022 22:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Dinamo Puerto La Cruz | |||||||
Norway 2.Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 12:30 | ? - ? | ? - ? | Egersunds IK | ||||||||
11 Jun 2022 13:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Eidsvold TF | |||||||
11 Jun 2022 13:00 | ? - ? | ? - ? | Gjovik Ff | ||||||||
11 Jun 2022 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Floy Flekkeroy Il | |||||||
11 Jun 2022 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Sotra Sk | |||||||
11 Jun 2022 14:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Baerum SK | |||||||
11 Jun 2022 14:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 0 | Levanger | |||||||
11 Jun 2022 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Odd Grenland B | |||||||
11 Jun 2022 15:00 | FT | 5 - 3 | 4 - 1 | Kvik Halden | |||||||
11 Jun 2022 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Alta | |||||||
Norway Division 4 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 12:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Spjelkavik | |||||||
11 Jun 2022 12:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Elverum | |||||||
11 Jun 2022 12:00 | FT | 4 - 2 | 4 - 1 | Akra | |||||||
11 Jun 2022 13:00 | FT | 3 - 3 | 2 - 2 | Sandvikens IF | |||||||
11 Jun 2022 13:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Ff Lillehammer | |||||||
11 Jun 2022 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | FK Vidar | |||||||
11 Jun 2022 13:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Fram Larvik | |||||||
11 Jun 2022 13:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Vindbjart | |||||||
11 Jun 2022 13:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Follo | |||||||
11 Jun 2022 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Lyn Oslo | |||||||
11 Jun 2022 14:00 | FT | 2 - 5 | 1 - 5 | Djerv 1919 | |||||||
11 Jun 2022 14:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Viking B | |||||||
11 Jun 2022 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Start Kristiansand B | |||||||
11 Jun 2022 14:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 2 | Randesund Il | |||||||
11 Jun 2022 14:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Eik Tonsberg | |||||||
11 Jun 2022 14:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Strindheim IL | |||||||
11 Jun 2022 14:00 | FT | 4 - 0 | 4 - 0 | Tromso B | |||||||
11 Jun 2022 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Aalesund Fk B | |||||||
11 Jun 2022 15:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 3 | Kolstad | |||||||
11 Jun 2022 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Skjetten | |||||||
11 Jun 2022 16:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Rodde | |||||||
Denmark - 2.Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | AB Kobenhavn | |||||||
11 Jun 2022 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Hillerod Fodbold | |||||||
11 Jun 2022 13:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | HIK | |||||||
11 Jun 2022 13:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Middelfart | |||||||
11 Jun 2022 13:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Fa 2000 | |||||||
11 Jun 2022 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Skive IK | |||||||
Denmark - 4.Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 12:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Hedensted BK | |||||||
11 Jun 2022 12:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Greve | |||||||
11 Jun 2022 12:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Ledoje Smorum Fodbold | |||||||
11 Jun 2022 12:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Kjellerup IF | |||||||
11 Jun 2022 13:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Avarta | |||||||
11 Jun 2022 13:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Norresundby | |||||||
11 Jun 2022 14:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 0 | Oks | |||||||
Austrian 3.Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Rw Rankweil | |||||||
11 Jun 2022 16:00 | FT | 4 - 2 | 1 - 1 | Wolfurt | |||||||
11 Jun 2022 17:00 | FT | 2 - 6 | 0 - 3 | Worgl | |||||||
11 Jun 2022 17:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Svg Reichenau | |||||||
11 Jun 2022 17:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | Wacker Innsbruck Amateure | |||||||
Austria Landesliga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 16:30 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Kremser | |||||||
11 Jun 2022 17:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Maria Saal | |||||||
11 Jun 2022 18:00 | FT | 3 - 3 | 2 - 1 | Ardagger | |||||||
Lebanese FA Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 14:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Al-Nejmeh | |||||||
Iceland 4 Deild Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 13:00 | ? - ? | ? - ? | Rb Keflavik | ||||||||
Iceland 3 Deild Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 13:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Dalvik Reynir | |||||||
11 Jun 2022 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Kf Gardabaer | |||||||
11 Jun 2022 15:00 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Augnablik | |||||||
11 Jun 2022 15:00 | FT | 4 - 2 | 1 - 1 | Ellidi | |||||||
Indonesia President Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 10:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Pss Sleman | |||||||
11 Jun 2022 14:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | PSM Makassar | |||||||
Canadian Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 20:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Hfx Wanderers | |||||||
CONCACAF Nations League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 00:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Guatemala | |||||||
11 Jun 2022 03:00 | FT | 5 - 0 | 1 - 0 | Grenada | |||||||
11 Jun 2022 21:00 | FT | 2 - 6 | 2 - 5 | Haiti | |||||||
11 Jun 2022 21:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Bonaire | |||||||
11 Jun 2022 23:00 | FT | 8 - 2 | 4 - 2 | Turks Caicos Islands | |||||||
Spain Primera Division RFEF Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 16:59 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Albacete | |||||||
11 Jun 2022 20:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Gimnastic Tarragona | |||||||
Australia New South Wales Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 10:00 | FT | 0 - 6 | 0 - 3 | Central Coast Mariners Fc Am | |||||||
11 Jun 2022 10:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 1 | St George Saints | |||||||
11 Jun 2022 10:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Hills Brumbies | |||||||
11 Jun 2022 10:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | St George City | |||||||
11 Jun 2022 10:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Bonnyrigg White Eagles | |||||||
11 Jun 2022 10:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Sd Raiders | |||||||
Baltic Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jun 2022 11:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Phần Lan U19 | |||||||
11 Jun 2022 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Lithuania U19 |
Totaal wedstrijden: 289
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
league (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...