Speelschema voetbal 11-07-2019
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
International Friendly Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jul 2019 01:30 | ? - ? | ? - ? | Toluca | ||||||||
11 Jul 2019 03:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Boca Juniors | |||||||
11 Jul 2019 16:30 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | West Ham United | |||||||
11 Jul 2019 19:30 | FT | 0 - 6 | 0 - 3 | Liverpool | |||||||
Europa League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jul 2019 14:30 | FT | 3 - 3 | 1 - 2 | Korzo Prilep | |||||||
11 Jul 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Torpedo Kutaisi | |||||||
11 Jul 2019 15:45 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Teuta Durres | |||||||
11 Jul 2019 16:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | FK Makedonija | |||||||
11 Jul 2019 16:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | FK Buducnost Podgorica | |||||||
11 Jul 2019 16:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Cs Petrocub | |||||||
11 Jul 2019 16:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Hapoel Beer Sheva | |||||||
11 Jul 2019 16:59 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Vitebsk | |||||||
11 Jul 2019 16:59 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Radnicki Nis | |||||||
11 Jul 2019 16:59 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | CS Universitatea Craiova | |||||||
11 Jul 2019 17:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Levski Sofia | |||||||
11 Jul 2019 17:30 | FT | 3 - 4 | 2 - 1 | Domzale | |||||||
11 Jul 2019 17:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Ki Klaksvik | |||||||
11 Jul 2019 18:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Dinamo Minsk | |||||||
11 Jul 2019 18:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 1 | Inter Turku | |||||||
11 Jul 2019 18:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Neftci Baku | |||||||
11 Jul 2019 18:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Hibernians FC | |||||||
11 Jul 2019 18:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Shamrock Rovers | |||||||
11 Jul 2019 18:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Spartak Trnava | |||||||
11 Jul 2019 18:00 | FT | 7 - 1 | 4 - 0 | KR Reykjavik | |||||||
11 Jul 2019 18:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Apollon Limassol FC | |||||||
11 Jul 2019 18:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | NK Mura 05 | |||||||
11 Jul 2019 18:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Zrinjski Mostar | |||||||
11 Jul 2019 18:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | B36 Torshavn | |||||||
11 Jul 2019 18:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | KS Perparimi Kukesi | |||||||
11 Jul 2019 18:00 | FT | 6 - 0 | 2 - 0 | Ue Engordany | |||||||
11 Jul 2019 18:00 | FT | 7 - 0 | 3 - 0 | Ballymena United | |||||||
11 Jul 2019 18:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Chikhura Sachkhere | |||||||
11 Jul 2019 19:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 0 | Rigas Futbola Skola | |||||||
11 Jul 2019 19:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Kilmarnock | |||||||
11 Jul 2019 19:30 | FT | 1 - 5 | 1 - 3 | Fehervar Videoton | |||||||
11 Jul 2019 19:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Banants | |||||||
11 Jul 2019 19:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Milsami | |||||||
11 Jul 2019 19:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Cracovia Krakow | |||||||
11 Jul 2019 19:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Legia Warszawa | |||||||
11 Jul 2019 19:45 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | IFK Norrkoping | |||||||
11 Jul 2019 19:45 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | RoPS Rovaniemi | |||||||
11 Jul 2019 19:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | FK Haugesund | |||||||
11 Jul 2019 19:45 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Progres Niedercorn | |||||||
11 Jul 2019 20:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | FK Zalgiris Vilnius | |||||||
11 Jul 2019 20:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Kairat Almaty | |||||||
11 Jul 2019 21:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Vaduz | |||||||
11 Jul 2019 21:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Levadia Tallinn | |||||||
Copa do Brasil Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jul 2019 01:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Internacional | |||||||
11 Jul 2019 01:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Flamengo | |||||||
African Nations Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jul 2019 16:59 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Algeria | |||||||
11 Jul 2019 20:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Tunisia | |||||||
Indonesia Super Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jul 2019 12:30 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Kalteng Putra | |||||||
Iraq Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jul 2019 17:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Al Kahrabaa | |||||||
11 Jul 2019 17:15 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Al Talaba | |||||||
China Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jul 2019 13:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Guangzhou Evergrande FC | |||||||
USA Open Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jul 2019 00:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | St Louis Lions | |||||||
11 Jul 2019 00:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | New York City Fc | |||||||
11 Jul 2019 01:00 | FT | 6 - 1 | 5 - 1 | New Mexico United | |||||||
11 Jul 2019 03:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Portland Timbers | |||||||
Russia Youth Championship League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jul 2019 11:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Dynamo Moscow Youth | |||||||
Chile Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jul 2019 01:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Melipilla | |||||||
Iceland Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jul 2019 20:15 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Kari Akranes | |||||||
11 Jul 2019 20:15 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Fjardabyggd | |||||||
Iceland Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jul 2019 20:15 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Throttur | |||||||
11 Jul 2019 20:15 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Keflavik | |||||||
11 Jul 2019 20:15 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Grotta Seltjarnarnes | |||||||
11 Jul 2019 20:15 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Vikingur Olafsvik | |||||||
11 Jul 2019 20:15 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Leiknir Reykjavik | |||||||
11 Jul 2019 20:15 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Thor Akureyri | |||||||
Sweden Div 2 Vastra Gotaland Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jul 2019 18:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Assyriska Bk | |||||||
Brazil National Football Tournament U20 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jul 2019 00:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Cruzeiro Youth | |||||||
11 Jul 2019 00:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Cruzeiro Youth | |||||||
Macao Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jul 2019 12:05 | FT | 1 - 3 | 0 - 3 | Cd Monte Carlo | |||||||
11 Jul 2019 14:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Cd Tim Iec | |||||||
United Soccer League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jul 2019 00:30 | FT | 3 - 4 | 1 - 1 | New York Red Bulls B | |||||||
Australia New South Wales Northern Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
11 Jul 2019 09:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Hamilton Olympic |
Totaal wedstrijden: 76
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
league (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...