Speelschema voetbal 12-07-2021
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
International Friendly Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Jul 2021 10:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | FK Rostov | |||||||
12 Jul 2021 10:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Silkeborg IF | |||||||
12 Jul 2021 10:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Lokomotiv Moscow | |||||||
12 Jul 2021 13:00 | ? - ? | ? - ? | Falkenbergs FF | ||||||||
12 Jul 2021 13:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Dynamo Moscow | |||||||
12 Jul 2021 13:00 | ? - ? | ? - ? | Varda Se | ||||||||
12 Jul 2021 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Varzim | |||||||
12 Jul 2021 14:00 | ? - ? | ? - ? | Apollon Limassol FC | ||||||||
12 Jul 2021 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Slovan Liberec | |||||||
12 Jul 2021 15:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Kryvbas | |||||||
12 Jul 2021 15:00 | ? - ? | ? - ? | Bohemians 1905 | ||||||||
12 Jul 2021 16:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Viktoria Plzen | |||||||
12 Jul 2021 16:00 | ? - ? | ? - ? | Gornik Leczna | ||||||||
12 Jul 2021 16:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Bashinformsvyaz-Dynamo Ufa | |||||||
12 Jul 2021 16:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Hapoel Tel Aviv | |||||||
12 Jul 2021 17:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Nữ Thổ Nhĩ Kỳ | |||||||
12 Jul 2021 17:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | FK Rostov | |||||||
12 Jul 2021 17:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Bohemians 1905 | |||||||
12 Jul 2021 17:30 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Sporting Braga B | |||||||
12 Jul 2021 19:45 | FT | 5 - 1 | 2 - 0 | Redbridge | |||||||
12 Jul 2021 20:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Zrinjski Mostar | |||||||
Brasil Serie A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Jul 2021 00:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Corinthians Paulista | |||||||
Sweden Allsvenskan Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Jul 2021 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Djurgardens | |||||||
12 Jul 2021 18:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Hacken | |||||||
Iceland Premier Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Jul 2021 20:15 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | IA Akranes | |||||||
12 Jul 2021 20:15 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Keflavik | |||||||
Finland Veikkausliga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Jul 2021 16:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Lahti | |||||||
12 Jul 2021 16:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | IFK Mariehamn | |||||||
Brasil Serie B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Jul 2021 00:30 | FT | 2 - 3 | 0 - 2 | CSA Alagoas AL | |||||||
Argentina Primera B Nacional Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Jul 2021 18:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Instituto | |||||||
12 Jul 2021 19:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Deportivo Maipu | |||||||
12 Jul 2021 19:30 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Barracas Central | |||||||
Iraq Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Jul 2021 17:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Al Quwa Al Jawiya | |||||||
China Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Jul 2021 11:00 | ? - ? | ? - ? | Chongqing Lifan | ||||||||
12 Jul 2021 13:00 | ? - ? | ? - ? | Qingdao Yellow Sea Pharmaceutical | ||||||||
Concacaf Gold Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Jul 2021 02:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Haiti | |||||||
12 Jul 2021 04:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Guatemala | |||||||
12 Jul 2021 23:30 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Suriname | |||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Jul 2021 00:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Real Santa Cruz | |||||||
Korea K League Challenge Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Jul 2021 11:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Bucheon 1995 | |||||||
12 Jul 2021 11:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Gyeongnam FC | |||||||
Jordan Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Jul 2021 18:30 | FT | 3 - 2 | 0 - 1 | Maan | |||||||
Venezuela Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Jul 2021 01:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Zamora Barinas | |||||||
12 Jul 2021 22:00 | ? - ? | ? - ? | Yaracuyanos | ||||||||
12 Jul 2021 22:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Yaracuyanos | |||||||
Libya League Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Jul 2021 16:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Khaleej Sirte | |||||||
12 Jul 2021 16:59 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Al Sadaqa | |||||||
12 Jul 2021 16:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Al Mahalla | |||||||
Chinese Football League Divison 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Jul 2021 09:30 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Kun Shan | |||||||
12 Jul 2021 12:35 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Zhejiang Professional | |||||||
12 Jul 2021 12:35 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Shenyang Urban | |||||||
12 Jul 2021 13:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Nanjing Fengfan | |||||||
Norway Adeccoligaen Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Jul 2021 16:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Sogndal | |||||||
12 Jul 2021 16:59 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Aalesund FK | |||||||
12 Jul 2021 16:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Fredrikstad | |||||||
12 Jul 2021 16:59 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Stjordals Blink | |||||||
12 Jul 2021 16:59 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Sandnes Ulf | |||||||
12 Jul 2021 16:59 | FT | 3 - 3 | 2 - 1 | Ullensaker/Kisa IL | |||||||
12 Jul 2021 19:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Start Kristiansand | |||||||
Norway 2 Division A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Jul 2021 15:30 | FT | 5 - 1 | 3 - 0 | Senja | |||||||
Norway 2 Division B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Jul 2021 15:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Odd Grenland B | |||||||
Chile Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Jul 2021 01:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Palestino | |||||||
12 Jul 2021 20:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Cd Magallanes | |||||||
Iceland Ladies Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Jul 2021 20:15 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Nữ Breidablik | |||||||
12 Jul 2021 21:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Nữ Valur | |||||||
Sweden Folksam U21 Allsvenskan Sodra Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Jul 2021 14:00 | ? - ? | ? - ? | Mjallby AIF U21 | ||||||||
12 Jul 2021 14:00 | FT | 3 - 4 | 3 - 2 | IFK Varnamo U21 | |||||||
Kazakhstan Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Jul 2021 13:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Baykonur | |||||||
12 Jul 2021 13:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Akademiya Ontustik | |||||||
12 Jul 2021 13:00 | FT | 5 - 1 | 4 - 1 | Lashyn Karatau | |||||||
12 Jul 2021 13:30 | FT | 3 - 3 | 2 - 1 | Ekibastuzets | |||||||
12 Jul 2021 14:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Kyzylzhar Petropavlovsk Ii | |||||||
Chinese Football League Divison 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Jul 2021 08:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Yiteng FC | |||||||
12 Jul 2021 08:30 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Xian Daxing Chongde | |||||||
12 Jul 2021 08:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Xian Youkeduo | |||||||
12 Jul 2021 08:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Hebei Elite | |||||||
12 Jul 2021 09:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Quanzhou Yaxin | |||||||
12 Jul 2021 09:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Jiading Boji | |||||||
Korea Women's League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Jul 2021 10:00 | FT | 0 - 6 | 0 - 2 | Gyeongju Khnp Womens | |||||||
12 Jul 2021 10:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Hwacheon Kspo Womens | |||||||
12 Jul 2021 10:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Changnyeong Womens | |||||||
Algeria Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Jul 2021 16:59 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Hb Chelghoum Laid | |||||||
12 Jul 2021 17:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Hb Chelghoum Laid | |||||||
Iran League Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Jul 2021 15:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Esteghlal Khozestan | |||||||
12 Jul 2021 16:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Khouneh Be Khouneh | |||||||
12 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Qashqai Shiraz | |||||||
12 Jul 2021 16:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 2 | Arman Gohar Sirjan | |||||||
12 Jul 2021 16:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Shahin Bushehr | |||||||
12 Jul 2021 16:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | Kheybar Khorramabad | |||||||
12 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Havadar SC | |||||||
12 Jul 2021 16:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Malavan | |||||||
12 Jul 2021 16:25 | FT | 6 - 0 | 3 - 0 | Oxin Alborz | |||||||
Ecuador Campeonato Serie B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Jul 2021 00:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Cumbaya | |||||||
United Soccer League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Jul 2021 01:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Tacoma Defiance | |||||||
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Jul 2021 19:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Centro Espanol | |||||||
12 Jul 2021 19:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Yupanqui | |||||||
USA Women Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Jul 2021 00:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Kansas City Nwsl Womens | |||||||
Primera Division de Uruguay Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Jul 2021 00:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Cs Cerrito | |||||||
12 Jul 2021 19:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Liverpool P. | |||||||
Iceland 4 Deild Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Jul 2021 21:00 | ? - ? | ? - ? | Hamar Hveragerdi | ||||||||
Canadian Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Jul 2021 02:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Atletico Ottawa | |||||||
Sudan Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Jul 2021 15:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Alamal Atbara | |||||||
12 Jul 2021 15:15 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Hilal Al Sahel | |||||||
12 Jul 2021 18:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Ahli Shandi | |||||||
12 Jul 2021 18:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Khartoum Al Watani | |||||||
Lebanon Elite Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Jul 2021 15:30 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Al-Safa | |||||||
12 Jul 2021 15:40 | FT | 4 - 1 | 3 - 1 | Al Akhaahli Alay | |||||||
Jamaica Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Jul 2021 21:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Humble Lions |
Totaal wedstrijden: 108
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
league (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...