Speelschema voetbal 12-11-2022
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
English Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 12:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Brentford | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 4 - 3 | 1 - 2 | Leeds United | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Everton | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Leicester City | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 3 - 1 | 3 - 1 | Southampton | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Crystal Palace | |||||||
12 Nov 2022 17:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Chelsea | |||||||
12 Nov 2022 19:45 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Arsenal | |||||||
England Championship Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Middlesbrough | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Watford | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Sheffield United | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Swansea City | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 2 - 4 | 2 - 2 | Millwall | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Rotherham United | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Blackpool | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Stoke City | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Reading | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Queens Park Rangers | |||||||
Italy Serie A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 14:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | Udinese | |||||||
12 Nov 2022 17:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Lecce | |||||||
12 Nov 2022 19:45 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | US Sassuolo Calcio | |||||||
Italy Serie B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 13:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Perugia | |||||||
12 Nov 2022 13:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Reggina | |||||||
12 Nov 2022 13:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Sudtirol | |||||||
12 Nov 2022 13:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Cittadella | |||||||
12 Nov 2022 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Pisa | |||||||
12 Nov 2022 13:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Benevento | |||||||
12 Nov 2022 13:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Palermo | |||||||
12 Nov 2022 15:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Brescia | |||||||
Germany Bundesliga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 14:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | VfB Stuttgart | |||||||
12 Nov 2022 14:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | RB Leipzig | |||||||
12 Nov 2022 14:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Koln | |||||||
12 Nov 2022 14:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Bochum | |||||||
12 Nov 2022 14:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Wolfsburg | |||||||
12 Nov 2022 17:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Bayern Munich | |||||||
Germany Bundesliga 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 12:00 | FT | 4 - 2 | 1 - 0 | SV Sandhausen | |||||||
12 Nov 2022 12:00 | FT | 5 - 4 | 3 - 2 | SSV Jahn Regensburg | |||||||
12 Nov 2022 12:00 | FT | 4 - 4 | 3 - 3 | St Pauli | |||||||
12 Nov 2022 19:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Hansa Rostock | |||||||
French Ligue 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 15:59 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Clermont Foot | |||||||
12 Nov 2022 20:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Toulouse | |||||||
French Ligue 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Rodez Aveyron | |||||||
12 Nov 2022 18:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Bastia | |||||||
12 Nov 2022 18:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 2 | Metz | |||||||
12 Nov 2022 18:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Le Havre | |||||||
12 Nov 2022 18:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Nimes | |||||||
12 Nov 2022 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Annecy | |||||||
12 Nov 2022 18:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Quevilly | |||||||
12 Nov 2022 18:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Valenciennes | |||||||
12 Nov 2022 18:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Pau FC | |||||||
12 Nov 2022 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Dijon | |||||||
Portugal Primera Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 18:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Rio Ave | |||||||
12 Nov 2022 20:30 | FT | 1 - 4 | 0 - 1 | Porto | |||||||
Eredivisie Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 15:30 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Utrecht | |||||||
12 Nov 2022 17:45 | FT | 3 - 3 | 1 - 3 | Ajax Amsterdam | |||||||
12 Nov 2022 20:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | AZ Alkmaar | |||||||
International Friendly Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 01:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Nữ Ecuador | |||||||
12 Nov 2022 03:45 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Nữ Thụy Điển | |||||||
12 Nov 2022 07:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | AmaZulu | |||||||
12 Nov 2022 10:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Orlando Pirates | |||||||
12 Nov 2022 10:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Kawasaki Frontale | |||||||
12 Nov 2022 12:00 | FT | 5 - 2 | 2 - 2 | Consadole Sapporo | |||||||
12 Nov 2022 14:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Kosovo Womens | |||||||
12 Nov 2022 17:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Iraq | |||||||
12 Nov 2022 17:30 | FT | 7 - 0 | 4 - 0 | Nữ Slovakia | |||||||
12 Nov 2022 18:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Nữ Phần Lan | |||||||
12 Nov 2022 22:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Nữ Philippines | |||||||
Belgium Jupiler League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 6 - 0 | 3 - 0 | Oostende | |||||||
12 Nov 2022 17:15 | FT | 5 - 5 | 2 - 3 | AS Eupen | |||||||
12 Nov 2022 17:15 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Cercle Brugge | |||||||
12 Nov 2022 19:45 | FT | 0 - 5 | 0 - 0 | KV Mechelen | |||||||
Russia Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 09:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Fakel Voronezh | |||||||
12 Nov 2022 11:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | FK Rostov | |||||||
12 Nov 2022 13:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Zenit St.Petersburg | |||||||
12 Nov 2022 16:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Spartak Moscow | |||||||
Scotland Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 12:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Glasgow Rangers | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Ross County | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Hibernian FC | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Motherwell FC | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Livingston | |||||||
12 Nov 2022 18:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Dundee United | |||||||
Brasil Serie A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 19:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Avai | |||||||
Denmark SAS Ligaen Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Lyngby | |||||||
Republic Gambrinus Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 14:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Slovan Liberec | |||||||
12 Nov 2022 14:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Bohemians 1905 | |||||||
12 Nov 2022 14:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Mlada Boleslav | |||||||
12 Nov 2022 17:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Budejovice | |||||||
Copa Del Rey Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Andorra CF | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 1 | Osasuna | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Valladolid | |||||||
12 Nov 2022 15:59 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Deportivo La Coruna | |||||||
12 Nov 2022 15:59 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | UD Logrones | |||||||
12 Nov 2022 15:59 | FT | 0 - 4 | 0 - 4 | Levante | |||||||
12 Nov 2022 15:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | SD Amorebieta | |||||||
12 Nov 2022 17:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | CD Lugo | |||||||
12 Nov 2022 17:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | AD Ceuta | |||||||
12 Nov 2022 17:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Leganes | |||||||
12 Nov 2022 17:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | SD Ponferradina | |||||||
12 Nov 2022 17:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Albacete | |||||||
12 Nov 2022 17:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Racing de Ferrol | |||||||
12 Nov 2022 17:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Elche | |||||||
12 Nov 2022 17:30 | FT | 0 - 6 | 0 - 4 | Mallorca | |||||||
12 Nov 2022 19:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Cordoba C.F. | |||||||
12 Nov 2022 19:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Fuenlabrada | |||||||
12 Nov 2022 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ud Ibiza | |||||||
12 Nov 2022 20:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Espanyol | |||||||
12 Nov 2022 20:00 | FT | 0 - 9 | 0 - 3 | Villarreal | |||||||
Turkey Super Lig Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 11:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Umraniyespor | |||||||
12 Nov 2022 14:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Giresunspor | |||||||
12 Nov 2022 17:00 | FT | 0 - 7 | 0 - 3 | Galatasaray | |||||||
England Divison 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Derby County | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Sheffield Wed | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 3 - 3 | 2 - 2 | Charlton Athletic | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Bolton Wanderers | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Barnsley | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Fleetwood Town | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Wycombe Wanderers | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Cheltenham Town | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Port Vale | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Peterborough United | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Plymouth Argyle | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Portsmouth | |||||||
Gouden Gids Divisie Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 19:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Helmond Sport | |||||||
Argentina Primera B Nacional Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 23:10 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Instituto | |||||||
Switzerland National Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 17:00 | FT | 2 - 7 | 1 - 5 | St. Gallen | |||||||
12 Nov 2022 19:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Basel | |||||||
Liga de Honora Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 11:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | UD Oliveirense | |||||||
12 Nov 2022 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Feirense | |||||||
12 Nov 2022 18:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Penafiel | |||||||
12 Nov 2022 18:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Porto B | |||||||
Australia League A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 06:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Melbourne City | |||||||
12 Nov 2022 08:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Western Sydney | |||||||
Russian First Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Makhachkala | |||||||
12 Nov 2022 13:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Bashinformsvyaz-Dynamo Ufa | |||||||
Israel Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 13:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 3 | Maccabi Netanya | |||||||
12 Nov 2022 15:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sektzia Nes Tziona | |||||||
12 Nov 2022 17:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Hapoel Haifa | |||||||
Cyprus 1 Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Karmiotissa Pano Polemidion | |||||||
12 Nov 2022 17:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Akritas Chloraka | |||||||
Indonesia Super Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 11:15 | ? - ? | ? - ? | Persis Solo | ||||||||
Romania - Division A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 15:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Farul Constanta | |||||||
12 Nov 2022 18:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | CS Universitatea Craiova | |||||||
Austria Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 15:59 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | SV Ried | |||||||
12 Nov 2022 15:59 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Rheindorf Altach | |||||||
12 Nov 2022 15:59 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Rapid Wien | |||||||
Thailand Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 11:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Nakhon Ratchasima | |||||||
12 Nov 2022 11:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Muang Thong United | |||||||
12 Nov 2022 12:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Khonkaen United | |||||||
HongKong Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 07:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Sham Shui Po | |||||||
12 Nov 2022 10:00 | FT | 0 - 7 | 0 - 1 | Kitchee | |||||||
Hungary Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 13:15 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Debreceni VSC | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Ujpesti TE | |||||||
12 Nov 2022 17:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Kecskemeti TE | |||||||
Poland Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 11:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Widzew lodz | |||||||
12 Nov 2022 14:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Miedz Legnica | |||||||
12 Nov 2022 16:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Lech Poznan | |||||||
12 Nov 2022 19:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Rakow Czestochowa | |||||||
India Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 11:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Mohammedan SC IND | |||||||
Serbia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 14:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Kolubara | |||||||
12 Nov 2022 15:59 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Radnicki Nis | |||||||
12 Nov 2022 18:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Radnicki 1923 Kragujevac | |||||||
Croatia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 14:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Istra 1961 | |||||||
12 Nov 2022 16:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | Hajduk Split | |||||||
Bulgaria Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 10:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Botev Plovdiv | |||||||
12 Nov 2022 13:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | CSKA Sofia | |||||||
12 Nov 2022 15:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Slavia Sofia | |||||||
Slovakia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 14:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | MSK Zilina | |||||||
12 Nov 2022 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas | |||||||
12 Nov 2022 14:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 0 | DAC Dunajska Streda | |||||||
12 Nov 2022 14:00 | FT | 4 - 4 | 0 - 1 | Dukla Banska Bystrica | |||||||
Slovenia Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 12:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Nk Radomlje | |||||||
12 Nov 2022 16:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | NK Olimpija Ljubljana | |||||||
Belarus Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 11:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | BATE Borisov | |||||||
12 Nov 2022 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Slutsksakhar Slutsk | |||||||
12 Nov 2022 11:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Dinamo Minsk | |||||||
12 Nov 2022 11:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Gomel | |||||||
12 Nov 2022 11:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Torpedo Zhodino | |||||||
12 Nov 2022 11:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Vitebsk | |||||||
12 Nov 2022 11:00 | FT | 4 - 1 | 0 - 0 | Belshina Babruisk | |||||||
12 Nov 2022 11:00 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Dnepr Mogilev | |||||||
UAE League Professional Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 12:45 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Ittihad Kalba | |||||||
12 Nov 2022 12:45 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Al-Wasl | |||||||
12 Nov 2022 15:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Al Ain | |||||||
12 Nov 2022 15:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Al Bataeh | |||||||
Bosnia Premijer Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 12:00 | FT | 4 - 4 | 3 - 0 | NK Siroki Brijeg | |||||||
12 Nov 2022 16:00 | ? - ? | ? - ? | FK Zeljeznicar | ||||||||
China Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 09:30 | FT | 4 - 0 | 0 - 0 | Hebei Hx Xingfu | |||||||
12 Nov 2022 11:00 | FT | 2 - 3 | 2 - 1 | Tianjin Teda | |||||||
12 Nov 2022 11:30 | FT | 3 - 2 | 1 - 2 | ShenHua SVA FC | |||||||
12 Nov 2022 11:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Meizhou Hakka | |||||||
Estonia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 12:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Levadia Tallinn | |||||||
12 Nov 2022 12:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Kuressaare | |||||||
12 Nov 2022 12:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Paide Linnameeskond | |||||||
12 Nov 2022 12:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Nomme JK Kalju | |||||||
Denmark 1.Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 13:00 | ? - ? | ? - ? | Hobro I.K. | ||||||||
12 Nov 2022 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Naestved | |||||||
12 Nov 2022 15:59 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Vendsyssel | |||||||
Armenia Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Lernayin Artsakh | |||||||
Guatemala Liga Nacional Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 19:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 1 | Xelaju MC | |||||||
12 Nov 2022 21:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Csyd Mixco | |||||||
12 Nov 2022 21:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Guastatoya | |||||||
Latvia - 1. Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Fk Auda Riga | |||||||
12 Nov 2022 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Rigas Futbola Skola | |||||||
12 Nov 2022 11:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Super Nova | |||||||
12 Nov 2022 11:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Spartaks Jurmala | |||||||
12 Nov 2022 11:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Fk Valmiera | |||||||
Poland - 2. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 14:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | LKS Nieciecza | |||||||
12 Nov 2022 16:30 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Podbeskidzie | |||||||
12 Nov 2022 19:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Ruch Chorzow | |||||||
Austria Erste Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 13:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | First Vienna | |||||||
12 Nov 2022 13:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Kapfenberg Superfund | |||||||
Ukraine U21 Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 09:00 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Zorya U21 | |||||||
12 Nov 2022 10:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Veres Rivne U21 | |||||||
12 Nov 2022 11:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Kolos Kovalivka U21 | |||||||
12 Nov 2022 11:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Inhulets Petrove U21 | |||||||
12 Nov 2022 11:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Dnipro 1 U21 | |||||||
Scotland Championship Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Partick Thistle | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Cove Rangers | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Raith Rovers | |||||||
12 Nov 2022 17:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Inverness C.T. | |||||||
Scotland Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Peterhead | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | Clyde | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Edinburgh City | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 5 - 1 | 1 - 1 | Queen of South | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Montrose | |||||||
Georgia Pirveli Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 10:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Norchi Dinamoeli Tbilisi | |||||||
12 Nov 2022 10:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Spaeri | |||||||
Japan Football League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 04:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Gainare Tottori | |||||||
12 Nov 2022 06:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Azul Claro Numazu | |||||||
Belgium - 2e Klasse Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Kmsk Deinze | |||||||
12 Nov 2022 19:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Excelsior Virton | |||||||
Uzbekistan Professional Football League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 12:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Pakhtakor Tashkent | |||||||
12 Nov 2022 12:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Kuruvchi Kokand Qoqon | |||||||
12 Nov 2022 12:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Metallurg Bekobod | |||||||
12 Nov 2022 12:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | OTMK Olmaliq | |||||||
12 Nov 2022 12:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Termez Surkhon | |||||||
12 Nov 2022 12:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Nasaf Qarshi | |||||||
12 Nov 2022 12:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Sogdiana Jizak | |||||||
Colombia Copa Premier Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 01:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Atletico Huila | |||||||
Russia Div 2 Ural-Povolzhye Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 09:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Nosta Novotroitsk | |||||||
12 Nov 2022 09:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Chelyabinsk | |||||||
12 Nov 2022 10:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Ural 2 | |||||||
12 Nov 2022 11:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | FK Tyumen | |||||||
Georgia Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 13:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Lokomotiv Tbilisi | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Samgurali Tskh | |||||||
Republic of Azerbaijan Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 12:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Sabail | |||||||
12 Nov 2022 14:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Gilan Gabala | |||||||
Russia Div 2 Center Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 10:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Salyut-Energia Belgorod | |||||||
12 Nov 2022 10:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Sokol | |||||||
Paraguayan Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 22:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Cerro Porteno | |||||||
12 Nov 2022 22:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Libertad Asuncion | |||||||
12 Nov 2022 22:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Nacional Asuncion | |||||||
Libya League Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 13:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Abu Salim | |||||||
Turkey 2 Ligi A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 10:30 | FT | 3 - 0 | 3 - 0 | Bodrumspor | |||||||
12 Nov 2022 13:00 | FT | 3 - 2 | 0 - 0 | Adanaspor | |||||||
12 Nov 2022 15:59 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Yeni Malatyaspor | |||||||
Chinese Football League Divison 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 06:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Heilongjiang heilongjiang Ice City | |||||||
12 Nov 2022 06:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Shijiazhuang Kungfu | |||||||
12 Nov 2022 06:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Xinjiang Tianshan Leopard | |||||||
12 Nov 2022 07:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Beijing Beikong | |||||||
Czech Republic 2. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 09:15 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Sparta Praha B | |||||||
12 Nov 2022 09:15 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Prostejov | |||||||
12 Nov 2022 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Opava | |||||||
Ukraine Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 10:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Yarud Mariupol | |||||||
12 Nov 2022 10:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Hirnyk Sport | |||||||
12 Nov 2022 11:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Chernihiv | |||||||
Algeria Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Mc Oran | |||||||
12 Nov 2022 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Us Biskra | |||||||
12 Nov 2022 17:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Js Saoura | |||||||
Tunisia Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 13:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Es Hamam Sousse | |||||||
12 Nov 2022 13:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Club Africain | |||||||
12 Nov 2022 13:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | U.s.monastir | |||||||
Turkiye 3. Lig B Yukselme Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 11:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Yeni Orduspor | |||||||
12 Nov 2022 11:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Yeni Amasya Spor | |||||||
12 Nov 2022 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Gumushanespor | |||||||
12 Nov 2022 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Bulvarspor | |||||||
12 Nov 2022 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Turk Metal Kirikkale | |||||||
12 Nov 2022 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Eynesil | |||||||
12 Nov 2022 11:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Bergama Belediyespor | |||||||
12 Nov 2022 11:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Fatsa Belediyespor | |||||||
Czech Republic U19 League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 09:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Dukla Praha U19 | |||||||
12 Nov 2022 09:30 | FT | 7 - 1 | 4 - 1 | Pribram U19 | |||||||
12 Nov 2022 10:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Mfk Karvina U19 | |||||||
12 Nov 2022 10:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 1 | Vysocina Jihlava U19 | |||||||
12 Nov 2022 10:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 3 | Pardubice U19 | |||||||
12 Nov 2022 10:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Hradec Kralove u19 | |||||||
12 Nov 2022 12:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Zlin U19 | |||||||
12 Nov 2022 12:45 | FT | 3 - 2 | 0 - 1 | Sparta Praha U19 | |||||||
Zimbabwe Premier Soccer League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Bulawayo City | |||||||
12 Nov 2022 11:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Herentals College | |||||||
12 Nov 2022 13:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Triangle Fc | |||||||
12 Nov 2022 13:00 | FT | 3 - 1 | 3 - 0 | Highlanders Fc | |||||||
12 Nov 2022 13:00 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Whawha | |||||||
12 Nov 2022 13:00 | FT | 3 - 0 | 3 - 0 | Cranborne Bullets | |||||||
Greece Super League 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 11:45 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Kalamata Ao | |||||||
12 Nov 2022 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Makedonikos | |||||||
12 Nov 2022 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ilioupoli | |||||||
Lithuania - 2. Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Trakai Ii | |||||||
12 Nov 2022 13:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Marijampole City | |||||||
12 Nov 2022 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Dainava Alytus | |||||||
12 Nov 2022 13:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Panevezys Ii | |||||||
12 Nov 2022 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Banga Gargzdai B | |||||||
12 Nov 2022 13:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Nevezis | |||||||
12 Nov 2022 13:00 | FT | 4 - 2 | 3 - 2 | Atmosfera Mazeikiai | |||||||
12 Nov 2022 13:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Bfa | |||||||
Serbia Prva Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 12:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Radnicki Sremska Mitrovica | |||||||
12 Nov 2022 12:00 | FT | 6 - 1 | 3 - 1 | FK Rad Beograd | |||||||
12 Nov 2022 12:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | FK Metalac Gornji Milanovac | |||||||
Slovenia 2. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 12:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Nk Roltek Dob | |||||||
12 Nov 2022 12:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | NK Krka | |||||||
12 Nov 2022 12:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Jadran Dekani | |||||||
12 Nov 2022 12:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | ND Ilirija 1911 | |||||||
San Marino Girone A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 14:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Folgore/falciano | |||||||
12 Nov 2022 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Fiorentino | |||||||
12 Nov 2022 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | San Giovanni | |||||||
Slovakia 2. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 12:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | KFC Komarno | |||||||
12 Nov 2022 12:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Humenne | |||||||
12 Nov 2022 12:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | MFK Kosice | |||||||
12 Nov 2022 12:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Slavoj Trebisov | |||||||
FYR Macedonia Prva liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 12:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Sileks | |||||||
12 Nov 2022 12:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Skopje | |||||||
12 Nov 2022 12:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Rabotnicki Skopje | |||||||
12 Nov 2022 12:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | FK Shkendija 79 | |||||||
England Divison 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Bradford AFC | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Stockport County | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Walsall | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Mansfield Town | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Leyton Orient | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | AFC Wimbledon | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Doncaster Rovers | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Hartlepool United FC | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Tranmere Rovers | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Northampton Town | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Barrow | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Colchester United | |||||||
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 09:15 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Kolin | |||||||
12 Nov 2022 09:15 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Unicov | |||||||
12 Nov 2022 09:15 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Zbuzany | |||||||
12 Nov 2022 09:15 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Povltava Fa | |||||||
12 Nov 2022 09:30 | FT | 2 - 3 | 2 - 2 | Hlucin | |||||||
12 Nov 2022 09:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Ceske Budejovice B | |||||||
12 Nov 2022 12:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Slovacko Ii | |||||||
12 Nov 2022 12:30 | FT | 5 - 1 | 3 - 0 | Banik Ostrava B | |||||||
12 Nov 2022 12:30 | FT | 3 - 2 | 3 - 1 | Frydek-mistek | |||||||
12 Nov 2022 12:30 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Uhersky Brod | |||||||
12 Nov 2022 13:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Benesov | |||||||
12 Nov 2022 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Sokol Zapy | |||||||
12 Nov 2022 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Admira Praha | |||||||
12 Nov 2022 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Fk Loko Vltavin | |||||||
Chinese Football League Divison 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 06:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Qingdao Red Lions | |||||||
12 Nov 2022 06:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Hunan Billows | |||||||
12 Nov 2022 06:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Hubei Chufeng Heli | |||||||
12 Nov 2022 06:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Qinao | |||||||
Montenegro Prva Crnogorska Lig Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 12:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Iskra Danilovgrad | |||||||
12 Nov 2022 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | FK Buducnost Podgorica | |||||||
12 Nov 2022 14:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Rudar Pljevlja | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Mornar | |||||||
12 Nov 2022 15:59 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Decic Tuzi | |||||||
Thailand Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 10:30 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Suphanburi FC | |||||||
12 Nov 2022 11:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Nakhon Si United | |||||||
12 Nov 2022 11:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Jl Chiangmai United | |||||||
12 Nov 2022 12:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Ayutthaya Fc | |||||||
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 12:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Voska Sport | |||||||
12 Nov 2022 12:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Fk Rinija Gostivar | |||||||
German 3. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Ingolstadt 04 | |||||||
12 Nov 2022 13:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Sc Freiburg Ii | |||||||
12 Nov 2022 13:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Saarbrucken | |||||||
12 Nov 2022 13:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | VfL Osnabruck | |||||||
12 Nov 2022 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Fsv Zwickau | |||||||
12 Nov 2022 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | SV Wehen Wiesbaden | |||||||
UEFA European Women's U17 Championship Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 12:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Nữ Đảo Faroe U17 | |||||||
England Northern Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Matlock Town | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Bamber Bridge | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Warrington Rylands | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Ashton United | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 5 - 0 | 0 - 0 | Liversedge | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Morpeth Town | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 4 - 2 | 2 - 1 | Guiseley | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Belper Town | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Stalybridge Celtic | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Marske United | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Lancaster City | |||||||
Malaysia Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 13:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Kuala Lumpur | |||||||
12 Nov 2022 13:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 2 | Selangor PB | |||||||
India Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 14:00 | FT | 2 - 6 | 2 - 2 | Mumbai City | |||||||
HongKong 1st Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 12:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Shatin Sports | |||||||
Wales Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 12:45 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Colwyn Bay | |||||||
12 Nov 2022 14:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Newtown | |||||||
12 Nov 2022 14:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Trefelin | |||||||
12 Nov 2022 14:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Flint Town United | |||||||
12 Nov 2022 14:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Prestatyn Town FC | |||||||
12 Nov 2022 14:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Penybont | |||||||
12 Nov 2022 14:00 | FT | 4 - 3 | 1 - 1 | Carmarthen | |||||||
12 Nov 2022 14:00 | FT | 3 - 4 | 3 - 1 | Llanelli | |||||||
12 Nov 2022 14:00 | FT | 6 - 3 | 3 - 1 | Goytre United | |||||||
12 Nov 2022 14:00 | FT | 1 - 5 | 0 - 3 | Holywell | |||||||
12 Nov 2022 14:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Briton Ferry Athletic | |||||||
12 Nov 2022 14:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Pill Afc | |||||||
12 Nov 2022 14:00 | FT | 3 - 4 | 1 - 2 | Pontypridd | |||||||
12 Nov 2022 14:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Gresford Athletic | |||||||
Poland 3. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 12:00 | FT | 4 - 0 | 0 - 0 | Gks Jastrzebie | |||||||
12 Nov 2022 12:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Lech Poznan B | |||||||
12 Nov 2022 12:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Wisla Pulawy | |||||||
12 Nov 2022 13:45 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Motor Lublin | |||||||
Switzerland Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 19:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Basel | |||||||
Poland Centralna Liga Juniorow Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 11:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Gornik Zabrze Youth | |||||||
12 Nov 2022 11:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Legia Warszawa Youth | |||||||
England Southern Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Bracknell Town | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Winchester City | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Poole Town | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Dorchester Town | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 2 | Weston Super Mare | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Truro City | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Beaconsfield Sycob | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Hayes&Yeading | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Chesham United | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Yate Town | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Hartley Wintney | |||||||
England Conference Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Maidenhead United | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Woking | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Halifax Town | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Notts County | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Barnet | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Maidstone United | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Dagenham and Redbridge | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 1 - 5 | 1 - 1 | Chesterfield | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Wrexham | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Gateshead | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Dorking | |||||||
12 Nov 2022 17:20 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | York City | |||||||
England Conference North Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Hereford | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Bradford Park Avenue | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Blyth Spartans | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Curzon Ashton | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Banbury United | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Leamington | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Kettering Town | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | AFC Fylde | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Scarborough | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Kidderminster | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Spennymoor Town | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Farsley Celtic | |||||||
England Conference South Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 15:00 | ? - ? | ? - ? | Worthing | ||||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Hampton & Richmond | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Welling United | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Chippenham Town | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | St Albans City | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Tonbridge Angels | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Dartford | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 5 - 1 | 3 - 1 | Dulwich Hamlet | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Slough Town | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Hemel Hempstead Town | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Cheshunt | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Braintree Town | |||||||
New Zealand Football Championships Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 00:30 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Auckland City | |||||||
12 Nov 2022 02:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Cashmere Technical | |||||||
12 Nov 2022 02:30 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Melville United | |||||||
12 Nov 2022 23:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Wellington Olympic | |||||||
Kuwait League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 14:25 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Kazma | |||||||
12 Nov 2022 16:45 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Al Salmiyah | |||||||
Lebanon Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 14:30 | ? - ? | ? - ? | Al-Ahed | ||||||||
Israel State League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 12:30 | FT | 3 - 1 | 3 - 1 | Maccabi Tamra | |||||||
Iran League Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 10:45 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Kheybar Khorramabad | |||||||
12 Nov 2022 11:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Baderan Tehran | |||||||
12 Nov 2022 11:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Fajr Sepasi | |||||||
12 Nov 2022 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Pars Jonoubi Jam | |||||||
12 Nov 2022 11:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Esteghlal Khozestan | |||||||
12 Nov 2022 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Mes Shahr E Babak | |||||||
12 Nov 2022 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Shahrdari Astara | |||||||
12 Nov 2022 11:25 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Van Pars Isfahan | |||||||
Italy C1A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 13:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Padova | |||||||
12 Nov 2022 13:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Renate Ac | |||||||
12 Nov 2022 16:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Calcio Lecco | |||||||
12 Nov 2022 16:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Pro Patria | |||||||
12 Nov 2022 16:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Pordenone | |||||||
12 Nov 2022 16:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Vicenza | |||||||
Northern Ireland Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Cliftonville | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 2 | Larne | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Glenavon Lurgan | |||||||
12 Nov 2022 17:30 | FT | 4 - 1 | 1 - 1 | Carrick Rangers | |||||||
Mexico Primera Divison A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 23:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | CF Atlante | |||||||
Angola Girabola League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 14:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Isaac De Benguela | |||||||
12 Nov 2022 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Academica Lobito | |||||||
12 Nov 2022 14:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Cuando Cubango | |||||||
12 Nov 2022 14:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Sagrada Esperanca | |||||||
12 Nov 2022 14:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Interclube Luanda | |||||||
12 Nov 2022 14:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Petro Atletico De Luanda | |||||||
12 Nov 2022 14:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Primeiro 1 De Agosto | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Dragao | |||||||
Scotland Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Albion Rovers | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Dumbarton | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Bonnyrigg Rose | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Annan Athletic | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Stenhousemuir | |||||||
Bulgaria Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 12:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Strumska Slava | |||||||
12 Nov 2022 12:30 | ? - ? | ? - ? | Minyor Pernik | ||||||||
Japan Football League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 04:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Osaka | |||||||
12 Nov 2022 04:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Kochi United | |||||||
Malta Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 13:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Gzira United | |||||||
12 Nov 2022 13:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Pieta Hotspurs | |||||||
12 Nov 2022 15:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Valletta FC | |||||||
12 Nov 2022 15:30 | ? - ? | ? - ? | Hamrun Spartans | ||||||||
Malta First Division League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 13:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Marsa | |||||||
12 Nov 2022 15:30 | ? - ? | ? - ? | Mqabba | ||||||||
12 Nov 2022 18:00 | ? - ? | ? - ? | Zejtun Corinthians | ||||||||
Belarus Pershaya Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 11:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Fc Molodechno | |||||||
12 Nov 2022 11:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Shakhtyor Petrikov | |||||||
12 Nov 2022 11:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Fc Baranovichi | |||||||
12 Nov 2022 11:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Kommunalnik Slonim | |||||||
12 Nov 2022 11:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Lokomotiv Gomel | |||||||
12 Nov 2022 11:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Volna Pinsk | |||||||
Romania Liga 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 09:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Metaloglobus | |||||||
12 Nov 2022 09:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Ripensia Timisoara | |||||||
12 Nov 2022 09:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Css Slatina | |||||||
12 Nov 2022 09:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Csikszereda Miercurea | |||||||
12 Nov 2022 09:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Gloria Buzau | |||||||
12 Nov 2022 09:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Unirea 2004 Slobozia | |||||||
12 Nov 2022 10:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Politehnica Iasi | |||||||
Kosovo Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 12:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Kf Drenica Srbica | |||||||
12 Nov 2022 12:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | KF Trepca 89 | |||||||
Myanmar National League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 09:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Hantharwady United | |||||||
Northern Ireland IFA Championship Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Ballyclare Comrades | |||||||
12 Nov 2022 14:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 3 | Institute | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Dundela | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Warrenpoint Town | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Knockbreda | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 2 - 5 | 1 - 0 | Ards | |||||||
Central Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 08:45 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Phnom penh | |||||||
12 Nov 2022 11:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Svay Rieng | |||||||
Germany Regionalliga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 12:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Rot-weiss Erfurt | |||||||
12 Nov 2022 12:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Zfc Meuselwitz | |||||||
12 Nov 2022 12:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Chemie Leipzig | |||||||
12 Nov 2022 13:00 | FT | 3 - 4 | 3 - 1 | SpVgg Unterhaching | |||||||
12 Nov 2022 13:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Schweinfurt | |||||||
12 Nov 2022 13:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Nurnberg Am | |||||||
12 Nov 2022 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Pipinsried | |||||||
12 Nov 2022 13:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Vfb Eichstatt | |||||||
12 Nov 2022 13:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Wattenscheid | |||||||
12 Nov 2022 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Wuppertaler Sv | |||||||
12 Nov 2022 13:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Sv Straelen | |||||||
12 Nov 2022 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | SC Wiedenbruck | |||||||
12 Nov 2022 13:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Bocholter Vv | |||||||
12 Nov 2022 13:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Stuttgart Amateure | |||||||
12 Nov 2022 13:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Astoria Walldorf | |||||||
12 Nov 2022 16:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Havelse | |||||||
Germany Oberliga NOFV Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 12:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Einheit Wernigerode | |||||||
12 Nov 2022 13:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Sv Oberachern | |||||||
12 Nov 2022 13:30 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Nottingen | |||||||
French Championnat Amateur Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 14:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | As Furiani Agliani | |||||||
12 Nov 2022 17:00 | ? - ? | ? - ? | Evreux | ||||||||
12 Nov 2022 17:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Chartres | |||||||
12 Nov 2022 17:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Chambly | |||||||
12 Nov 2022 17:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Chateaubriant | |||||||
12 Nov 2022 17:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | St Pryve St Hilaire | |||||||
12 Nov 2022 17:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Bobigny Ac | |||||||
12 Nov 2022 17:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | ES Wasquehal | |||||||
12 Nov 2022 17:00 | FT | 4 - 1 | 3 - 1 | Colmar | |||||||
12 Nov 2022 17:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Saint Quentin | |||||||
12 Nov 2022 17:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Romorantin | |||||||
12 Nov 2022 17:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Hyeres | |||||||
12 Nov 2022 17:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Aubagne | |||||||
12 Nov 2022 17:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Grace As | |||||||
12 Nov 2022 17:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Louhans-Cuiseaux | |||||||
12 Nov 2022 17:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Saint Priest | |||||||
12 Nov 2022 17:30 | FT | 4 - 2 | 0 - 0 | Trelissac | |||||||
12 Nov 2022 18:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Andrezieux | |||||||
Holland Ligue 3 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 13:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Koninklijke Hfc | |||||||
12 Nov 2022 13:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Kozakken Boys | |||||||
12 Nov 2022 13:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Quick Boys | |||||||
12 Nov 2022 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Volendam Am | |||||||
12 Nov 2022 14:00 | FT | 4 - 1 | 3 - 1 | Lisse | |||||||
12 Nov 2022 14:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Scheveningen | |||||||
12 Nov 2022 14:30 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Jong Sparta Rotterdam | |||||||
12 Nov 2022 14:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Spakenburg | |||||||
12 Nov 2022 17:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Noordwijk | |||||||
Belgian First Amateur Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Royal Fc Liege | |||||||
12 Nov 2022 18:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | La Louviere | |||||||
12 Nov 2022 18:30 | FT | 3 - 3 | 0 - 2 | Royal Olympic Club Charleroi | |||||||
12 Nov 2022 18:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | KSK Heist | |||||||
12 Nov 2022 19:00 | ? - ? | ? - ? | Kvk Tienen | ||||||||
12 Nov 2022 19:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Antwerp B | |||||||
12 Nov 2022 19:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Kvk Tienen | |||||||
Denmark - 2.Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 13:00 | ? - ? | ? - ? | HIK | ||||||||
12 Nov 2022 14:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Skive IK | |||||||
12 Nov 2022 14:00 | ? - ? | ? - ? | Aarhus Fremad | ||||||||
Denmark - 4.Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 11:00 | FT | 4 - 3 | 0 - 3 | Allerod | |||||||
12 Nov 2022 12:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | B 1908 | |||||||
12 Nov 2022 12:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Herstedoster | |||||||
12 Nov 2022 12:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 1 | Frederikssund Ik | |||||||
12 Nov 2022 12:00 | FT | 4 - 2 | 0 - 0 | Asa Aarhus | |||||||
12 Nov 2022 12:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Norresundby | |||||||
12 Nov 2022 12:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 2 | Vb 1968 | |||||||
12 Nov 2022 12:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Tarup Paarup If | |||||||
12 Nov 2022 12:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Kjellerup IF | |||||||
12 Nov 2022 12:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Ringkobing | |||||||
12 Nov 2022 12:30 | FT | 2 - 5 | 1 - 1 | Viby | |||||||
12 Nov 2022 12:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Otterup | |||||||
12 Nov 2022 13:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Tarnby Ff | |||||||
12 Nov 2022 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | B 1909 Odense | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Slagelse Bi | |||||||
Austrian 3.Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 13:00 | FT | 3 - 1 | 3 - 1 | Wolfurt | |||||||
12 Nov 2022 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sc Rothis | |||||||
12 Nov 2022 13:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Sv Seekirchen | |||||||
12 Nov 2022 17:30 | FT | 5 - 1 | 3 - 1 | Bregenz | |||||||
Thai Division 2 League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 08:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Surin City | |||||||
12 Nov 2022 08:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Trang Fc | |||||||
12 Nov 2022 08:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Chainat United | |||||||
12 Nov 2022 08:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Bangkok Fc | |||||||
12 Nov 2022 08:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Hua Hin City | |||||||
12 Nov 2022 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Marines Eureka | |||||||
Switzerland - 2.Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 13:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Kosova Zurich | |||||||
12 Nov 2022 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Stade Nyonnais | |||||||
12 Nov 2022 14:00 | FT | 3 - 2 | 3 - 2 | USV Eschen Mauren | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Rapperswil-jona | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Echallens | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Sc Dornach | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Sr Delemont | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Wettswil Bonstetten | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 5 - 1 | 3 - 0 | Linth 04 | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 6 - 0 | 1 - 0 | Taverne | |||||||
12 Nov 2022 15:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Meyrin | |||||||
12 Nov 2022 16:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Chiasso | |||||||
12 Nov 2022 16:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Monthey | |||||||
12 Nov 2022 16:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Lugano U21 | |||||||
12 Nov 2022 16:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Naters | |||||||
12 Nov 2022 16:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Coffrane | |||||||
12 Nov 2022 17:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Munsingen | |||||||
Romania - Liga 3 Seria Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 12:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Acso Filiasi | |||||||
12 Nov 2022 12:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Viitorul Daesti | |||||||
12 Nov 2022 12:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Recolta Gheorghe Doja | |||||||
12 Nov 2022 12:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Odorheiu Secuiesc | |||||||
12 Nov 2022 12:00 | FT | 4 - 3 | 4 - 1 | Unirea Alba Iulia | |||||||
12 Nov 2022 12:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Cs Dante Botosani | |||||||
Croatia 2 HNL Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 12:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Cibalia | |||||||
12 Nov 2022 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Dugopolje | |||||||
12 Nov 2022 13:00 | FT | 4 - 3 | 0 - 3 | Jarun | |||||||
12 Nov 2022 13:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Dubrava Tim Kabel | |||||||
12 Nov 2022 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Bijelo Brdo | |||||||
Cyprus 2 Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 12:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Peyia 2014 | |||||||
12 Nov 2022 12:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | AE Zakakiou | |||||||
12 Nov 2022 12:30 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Agia Napa | |||||||
Montenegro Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 12:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Celik Niksic | |||||||
South Africa First League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 13:30 | FT | 4 - 2 | 1 - 0 | Baroka | |||||||
12 Nov 2022 13:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Cape Town All Stars | |||||||
12 Nov 2022 13:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Pretoria Callies | |||||||
12 Nov 2022 13:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Ajax Cape Town | |||||||
Kazakhstan Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 09:00 | FT | 4 - 4 | 2 - 1 | Ordabasy | |||||||
UAE Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 12:40 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Al Arabi | |||||||
12 Nov 2022 12:40 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Masafi | |||||||
12 Nov 2022 12:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Al Thaid | |||||||
Morocco Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Wydad Fes | |||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Chabab Ben Guerir | |||||||
12 Nov 2022 15:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Olympique Dcheira | |||||||
Saudi Arabia Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 11:55 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Wajj | |||||||
12 Nov 2022 12:05 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Al Rawdhah | |||||||
12 Nov 2022 12:10 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Al Nairyah | |||||||
12 Nov 2022 12:25 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Sajer | |||||||
12 Nov 2022 12:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Al Safa Ksa | |||||||
12 Nov 2022 12:35 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Al Najma Ksa | |||||||
12 Nov 2022 12:45 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Al Zlfe | |||||||
12 Nov 2022 16:10 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Al Washm | |||||||
Portugal U23 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 11:00 | FT | 4 - 2 | 1 - 2 | Benfica U23 | |||||||
Burundi League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 13:00 | ? - ? | ? - ? | Le Messager Ngozi | ||||||||
12 Nov 2022 13:00 | ? - ? | ? - ? | Top Junior | ||||||||
12 Nov 2022 13:00 | ? - ? | ? - ? | Tigre Noir | ||||||||
Ghana Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Asante Kotoko | |||||||
Tanzania Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 13:00 | FT | 3 - 4 | 0 - 3 | Azam | |||||||
12 Nov 2022 15:59 | ? - ? | ? - ? | Ihefu Sc | ||||||||
WAFF U23 Championship Voetbal Speelschema |
|||||||||||
12 Nov 2022 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Qatar U23 | |||||||
12 Nov 2022 18:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Oman U23 |
Totaal wedstrijden: 670
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
league (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...