Speelschema voetbal 13-08-2017
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
English Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 13:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Tottenham Hotspur | |||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | West Ham United | |||||||
England Championship Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 13:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Sunderland | |||||||
French Ligue 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 14:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Lille | |||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 3 | Monaco | |||||||
13 Aug 2017 20:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Paris Saint Germain | |||||||
Portugal Primera Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | Aves | |||||||
13 Aug 2017 18:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Portimonense | |||||||
13 Aug 2017 20:15 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Porto | |||||||
Eredivisie Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 11:30 | FT | 4 - 2 | 1 - 1 | Roda JC Kerkrade | |||||||
13 Aug 2017 13:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Twente Enschede | |||||||
13 Aug 2017 13:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | SBV Excelsior | |||||||
13 Aug 2017 15:45 | FT | 3 - 3 | 0 - 2 | SC Heerenveen | |||||||
International Friendly Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 16:30 | ? - ? | ? - ? | Lamia | ||||||||
13 Aug 2017 18:30 | FT | 4 - 1 | 4 - 0 | AS Roma | |||||||
13 Aug 2017 19:00 | ? - ? | ? - ? | Rayo Vallecano | ||||||||
13 Aug 2017 19:30 | ? - ? | ? - ? | Villarreal | ||||||||
13 Aug 2017 19:30 | ? - ? | ? - ? | Catanzaro | ||||||||
Spain Upercopa Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 21:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Real Madrid | |||||||
Belgium Jupiler League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 13:30 | FT | 3 - 5 | 1 - 4 | Genk | |||||||
13 Aug 2017 16:59 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Anderlecht | |||||||
13 Aug 2017 19:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Standard Liege | |||||||
Russia Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 09:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Rubin Kazan | |||||||
13 Aug 2017 15:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Ruan Tosno | |||||||
13 Aug 2017 18:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Amkar Perm | |||||||
13 Aug 2017 18:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Akhmat Grozny | |||||||
Brasil Serie A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Cruzeiro | |||||||
13 Aug 2017 20:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Palmeiras | |||||||
13 Aug 2017 20:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Flamengo | |||||||
13 Aug 2017 20:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ponte Preta | |||||||
13 Aug 2017 23:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Gremio | |||||||
13 Aug 2017 23:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 1 | Bahia | |||||||
Denmark SAS Ligaen Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 12:00 | FT | 4 - 3 | 3 - 0 | Nordsjaelland | |||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Brondby | |||||||
13 Aug 2017 16:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Odense BK | |||||||
Sweden Allsvenskan Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | AFC United | |||||||
13 Aug 2017 14:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Ostersunds FK | |||||||
13 Aug 2017 16:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Djurgardens | |||||||
13 Aug 2017 16:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Orebro | |||||||
USA MLS Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 00:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Chicago Fire | |||||||
13 Aug 2017 00:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Orlando City | |||||||
13 Aug 2017 01:10 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Vancouver Whitecaps FC | |||||||
13 Aug 2017 01:10 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Montreal Impact | |||||||
13 Aug 2017 01:10 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Colorado Rapids | |||||||
13 Aug 2017 02:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | San Jose Earthquakes | |||||||
13 Aug 2017 04:10 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | New York City Fc | |||||||
Norway Tippeligaen Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 16:59 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Viking | |||||||
13 Aug 2017 16:59 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Sarpsborg 08 FF | |||||||
13 Aug 2017 16:59 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Odd Grenland | |||||||
13 Aug 2017 16:59 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Stabaek | |||||||
13 Aug 2017 19:00 | FT | 3 - 1 | 3 - 1 | Lillestrom | |||||||
Republic Gambrinus Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | FK Baumit Jablonec | |||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Zlin | |||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Mlada Boleslav | |||||||
13 Aug 2017 16:59 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Sparta Praha | |||||||
Sweden Superettan Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Brommapojkarna | |||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Dalkurd Ff | |||||||
Finland Veikkausliga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Ps Kemi | |||||||
Turkey Super Lig Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 18:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Konyaspor | |||||||
13 Aug 2017 18:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Osmanlispor | |||||||
13 Aug 2017 19:45 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Antalyaspor | |||||||
England Divison 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 1 | Bury | |||||||
Mexico Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 01:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 1 | Chivas Guadalajara | |||||||
13 Aug 2017 01:06 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Tigres UANL | |||||||
13 Aug 2017 03:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Club Leon | |||||||
13 Aug 2017 18:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Lobos Buap | |||||||
Germany Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 14:30 | FT | 2 - 5 | 0 - 2 | Bochum | |||||||
13 Aug 2017 14:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Ingolstadt 04 | |||||||
13 Aug 2017 14:30 | FT | 2 - 6 | 1 - 1 | Hannover 96 | |||||||
13 Aug 2017 14:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | SV Sandhausen | |||||||
13 Aug 2017 14:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Hamburger | |||||||
13 Aug 2017 14:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Union Berlin | |||||||
13 Aug 2017 14:30 | FT | 0 - 5 | 0 - 1 | RB Leipzig | |||||||
13 Aug 2017 14:30 | FT | 0 - 5 | 0 - 2 | Greuther Furth | |||||||
13 Aug 2017 14:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Wolfsburg | |||||||
13 Aug 2017 17:30 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | VfB Stuttgart | |||||||
13 Aug 2017 17:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Augsburg | |||||||
13 Aug 2017 17:30 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Erzgebirge Aue | |||||||
Italy Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 16:59 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Cesena | |||||||
13 Aug 2017 19:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Avellino | |||||||
Liga de Honora Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 11:15 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Porto B | |||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | SC Covilha | |||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | CD Cova Piedade | |||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Varzim | |||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Real Sport | |||||||
13 Aug 2017 16:59 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | CD Nacional | |||||||
13 Aug 2017 16:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | UD Oliveirense | |||||||
13 Aug 2017 16:59 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Famalicao | |||||||
Korea League Classic Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 11:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Pohang Steelers | |||||||
13 Aug 2017 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Daegu FC | |||||||
13 Aug 2017 11:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Jeju United FC | |||||||
J-League Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 05:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Ventforet Kofu | |||||||
13 Aug 2017 10:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 1 | Kashiwa Reysol | |||||||
13 Aug 2017 10:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Jubilo Iwata | |||||||
13 Aug 2017 11:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Sagan Tosu | |||||||
13 Aug 2017 11:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Kashima Antlers | |||||||
13 Aug 2017 11:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Vissel Kobe | |||||||
13 Aug 2017 11:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Albirex Niigata Japan | |||||||
13 Aug 2017 11:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Sanfrecce Hiroshima | |||||||
Italy Super Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 19:45 | FT | 2 - 3 | 0 - 1 | Lazio | |||||||
Russian First Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 13:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 0 | Shinnik Yaroslavl | |||||||
13 Aug 2017 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | FK Tyumen | |||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 4 | Yenisey Krasnoyarsk | |||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Rotor Volgograd | |||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Spartak Moscow II | |||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Baltika | |||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Sochi | |||||||
13 Aug 2017 16:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Volgar-Gazprom Astrachan | |||||||
13 Aug 2017 18:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Gazovik Orenburg | |||||||
Indonesia Super Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 07:35 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Bhayangkara Surabaya United | |||||||
13 Aug 2017 09:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Pstni | |||||||
13 Aug 2017 12:30 | FT | 5 - 2 | 3 - 1 | Madura United | |||||||
Ukraine Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Karpaty Lviv | |||||||
13 Aug 2017 17:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Chernomorets Odessa | |||||||
Romania - Division A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 15:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Botosani | |||||||
13 Aug 2017 18:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Dinamo Bucuresti | |||||||
Austria Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 15:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Rapid Wien | |||||||
Poland Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 14:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Arka Gdynia | |||||||
13 Aug 2017 16:59 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Jagiellonia Bialystok | |||||||
Serbia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Backa Backa Palanka | |||||||
13 Aug 2017 16:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Cukaricki | |||||||
13 Aug 2017 18:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Partizan Belgrade | |||||||
13 Aug 2017 19:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Borac Cacak | |||||||
13 Aug 2017 19:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | FK Rad Beograd | |||||||
Croatia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 18:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Rudes | |||||||
Bulgaria Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 16:45 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Botev Plovdiv | |||||||
13 Aug 2017 19:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Dunav Ruse | |||||||
Slovakia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 17:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | DAC Dunajska Streda | |||||||
Slovenia Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 16:59 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Ankaran Hrvatini Mas Tech | |||||||
Belarus Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 12:45 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Torpedo Zhodino | |||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Gomel | |||||||
13 Aug 2017 16:59 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | FC Minsk | |||||||
Wales Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 17:15 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Aberystwyth Town | |||||||
Kazakhstan Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 12:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Kairat Almaty | |||||||
13 Aug 2017 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Irtysh Pavlodar | |||||||
13 Aug 2017 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Akzhayik Oral | |||||||
Bosnia Premijer Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 15:30 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Radnik Bijeljina | |||||||
13 Aug 2017 16:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | FK Sarajevo | |||||||
13 Aug 2017 16:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | NK Siroki Brijeg | |||||||
China Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 08:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Guangzhou R&F | |||||||
13 Aug 2017 09:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Yan Bian Changbaishan | |||||||
13 Aug 2017 12:35 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | HeNan | |||||||
13 Aug 2017 12:35 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Liaoning Whowin | |||||||
13 Aug 2017 12:35 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Chongqing Lifan | |||||||
Singapore Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 12:30 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Tampines Rovers FC | |||||||
13 Aug 2017 12:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Home United FC | |||||||
Denmark 1.Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 12:45 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Fremad Amager | |||||||
13 Aug 2017 12:45 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Vejle | |||||||
13 Aug 2017 12:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Vendsyssel | |||||||
13 Aug 2017 12:45 | FT | 4 - 2 | 2 - 2 | Viborg | |||||||
13 Aug 2017 12:45 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Skive IK | |||||||
13 Aug 2017 12:45 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Fredericia | |||||||
Moldova Divizia Nationala Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Dacia Chisinau | |||||||
13 Aug 2017 16:59 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Olimpia Balti | |||||||
Armenia Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 14:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Banants | |||||||
African Nations Championship Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 12:30 | ? - ? | ? - ? | Angola | ||||||||
13 Aug 2017 13:00 | ? - ? | ? - ? | Namibia | ||||||||
13 Aug 2017 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Sudan | |||||||
13 Aug 2017 18:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Ma rốc | |||||||
Costa Rica Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 02:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Guadalupe | |||||||
13 Aug 2017 18:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Herediano | |||||||
13 Aug 2017 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Santos De Guapiles | |||||||
13 Aug 2017 18:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | AD Carmelita | |||||||
13 Aug 2017 20:30 | FT | 3 - 1 | 3 - 1 | Deportivo Saprissa | |||||||
13 Aug 2017 22:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | AD grecia | |||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 20:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Real Potosi | |||||||
13 Aug 2017 21:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Jorge Wilstermann | |||||||
13 Aug 2017 22:15 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | The Strongest | |||||||
Guatemala Liga Nacional Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 03:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Guastatoya | |||||||
13 Aug 2017 18:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | CD Suchitepequez | |||||||
13 Aug 2017 18:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Xelaju MC | |||||||
13 Aug 2017 19:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Siquinala FC | |||||||
13 Aug 2017 21:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | CD Malacateco | |||||||
El Salvador Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 01:50 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Cd Chalatenango | |||||||
13 Aug 2017 02:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | CD Dragon | |||||||
13 Aug 2017 22:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | CD FAS | |||||||
13 Aug 2017 22:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Cd Pasaquina | |||||||
13 Aug 2017 22:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Luis Angel Firpo | |||||||
13 Aug 2017 22:15 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Santa Tecla | |||||||
Honduras Liga Nacional Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 21:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | CD Motagua | |||||||
13 Aug 2017 21:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Honduras Progreso | |||||||
13 Aug 2017 23:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | CD Vida | |||||||
Korea K League Challenge Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Busan I'Park | |||||||
13 Aug 2017 11:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Ansan Greeners | |||||||
Ecuador Copa Pilsener A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 17:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Independiente Jose Teran | |||||||
13 Aug 2017 18:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Barcelona SC(ECU) | |||||||
13 Aug 2017 20:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Delfin SC | |||||||
Lithuania - 1. Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 13:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Atlantas Klaipeda | |||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Utenis Utena | |||||||
Latvia - 1. Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 14:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Spartaks Jurmala | |||||||
13 Aug 2017 16:59 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Metta/LU Riga | |||||||
Poland - 2. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | GKS Tychy | |||||||
13 Aug 2017 18:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Olimpia Grudziadz | |||||||
13 Aug 2017 18:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Gornik Leczna | |||||||
13 Aug 2017 19:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Pogon Siedlce | |||||||
Colombia Copa Mustang Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 00:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Envigado | |||||||
13 Aug 2017 01:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Millonarios | |||||||
13 Aug 2017 16:59 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Deportiva Once Caldas | |||||||
13 Aug 2017 19:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Tigres FC | |||||||
13 Aug 2017 21:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Atletico Nacional | |||||||
13 Aug 2017 23:15 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Alianza Petrolera | |||||||
13 Aug 2017 23:30 | FT | 3 - 2 | 0 - 1 | Patriotas | |||||||
Australia Queensland State League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 05:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Far North Queensland Bulls | |||||||
Belgium - 2e Klasse Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Beerschot AC | |||||||
Colombia Copa Premier Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 17:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Atletico Clube Purtugal | |||||||
13 Aug 2017 21:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Barranquilla | |||||||
13 Aug 2017 22:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Cucuta | |||||||
Sweden Div 2 Norra Svealand Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 12:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Gamla Upsala | |||||||
Georgia Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Dinamo Batumi | |||||||
13 Aug 2017 17:20 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Kolkheti Poti | |||||||
Venezuela Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Deportivo Tachira | |||||||
13 Aug 2017 21:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Zulia | |||||||
13 Aug 2017 21:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Atletico Socopo | |||||||
13 Aug 2017 21:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Mineros de Guayana | |||||||
13 Aug 2017 21:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Estudiantes Merida | |||||||
Republic of Azerbaijan Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Sabail | |||||||
13 Aug 2017 18:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Fk Kapaz Ganca | |||||||
Russia Div 2 South Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 14:45 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Torpedo Armavir | |||||||
Australia Victorian Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 06:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Port Melbourne Sharks | |||||||
13 Aug 2017 06:00 | FT | 4 - 0 | 4 - 0 | Kingston City | |||||||
13 Aug 2017 07:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Bentleigh Greens | |||||||
Paraguayan Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 20:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Deportivo Capiata | |||||||
13 Aug 2017 22:10 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Olimpia Asuncion | |||||||
Turkey 2 Ligi A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 17:30 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Giresunspor | |||||||
13 Aug 2017 17:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Gaziantep Buyuksehir Belediyesi | |||||||
13 Aug 2017 19:45 | FT | 2 - 2 | 2 - 2 | Adana Demirspor | |||||||
13 Aug 2017 19:45 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Umraniyespor | |||||||
Russia Youth Championship League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 08:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Amkar Perm Youth | |||||||
13 Aug 2017 10:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Akhmat Grozny Youth | |||||||
13 Aug 2017 13:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Fk Ural Youth | |||||||
Chinese Football League Divison 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 12:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Xinjiang Tianshan Leopard | |||||||
13 Aug 2017 12:35 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Baoding Rongda FC | |||||||
Czech Republic 2. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 14:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 2 | Fk Mas Taborsko | |||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Budejovice | |||||||
Sweden Div 2 Norrland Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Umea FC | |||||||
Norway Adeccoligaen Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 14:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Bodo Glimt | |||||||
13 Aug 2017 16:59 | FT | 6 - 1 | 3 - 1 | Jerv | |||||||
13 Aug 2017 16:59 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Floro | |||||||
13 Aug 2017 16:59 | FT | 3 - 4 | 1 - 2 | Ullensaker/Kisa IL | |||||||
13 Aug 2017 16:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Levanger | |||||||
13 Aug 2017 16:59 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Tromsdalen UIL | |||||||
13 Aug 2017 16:59 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Strommen | |||||||
13 Aug 2017 16:59 | FT | 3 - 3 | 3 - 0 | Asane Fotball | |||||||
Ukraine Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Fk Avanhard Kramatorsk | |||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Naftovik Ukrnafta | |||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Obolon Kiev | |||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Zhemchuzhyna Odessa | |||||||
13 Aug 2017 16:59 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Sumy | |||||||
13 Aug 2017 16:59 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Balkany Zorya | |||||||
Norway 2 Division A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 12:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Asker | |||||||
13 Aug 2017 14:30 | FT | 3 - 0 | 3 - 0 | Finnsnes | |||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | 6 - 2 | 2 - 1 | Brumunddal | |||||||
Norway 2 Division B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Vard Haugesund | |||||||
13 Aug 2017 16:59 | FT | 2 - 3 | 2 - 2 | Bryne | |||||||
Uzbekistan Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 13:00 | FT | 6 - 0 | 0 - 0 | Yozyovon | |||||||
13 Aug 2017 13:30 | FT | 4 - 4 | 0 - 0 | Nurafshon | |||||||
13 Aug 2017 13:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Naryn | |||||||
13 Aug 2017 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Aral Nukus | |||||||
13 Aug 2017 14:00 | FT | 5 - 2 | 0 - 0 | Xorazm Urganch | |||||||
13 Aug 2017 14:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Nasaf Qarshi Ii | |||||||
13 Aug 2017 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Termez Surkhon | |||||||
13 Aug 2017 14:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 0 | Istiklol Fergana | |||||||
13 Aug 2017 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Andijon | |||||||
Lithuania - 2. Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 11:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Pakruojis | |||||||
13 Aug 2017 13:00 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Fk Zalgiris Vilnius 2 | |||||||
Iceland Ladies Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 19:00 | ? - ? | ? - ? | Nữ Hafnarfjordur | ||||||||
Hungary NB 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | ETO Gyori FC | |||||||
13 Aug 2017 16:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Dorogi | |||||||
13 Aug 2017 16:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Soroksar | |||||||
13 Aug 2017 16:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Kazincbarcika | |||||||
13 Aug 2017 16:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Szegedi Ak | |||||||
13 Aug 2017 16:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Soproni Svse-gysev | |||||||
13 Aug 2017 16:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Zalaegerszegi TE | |||||||
13 Aug 2017 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | MTK Hungaria FC | |||||||
13 Aug 2017 18:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Mte Mosonmagyarovar | |||||||
13 Aug 2017 18:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Nyiregyhaza | |||||||
Slovenia 2. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 16:30 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Nk Radomlje | |||||||
13 Aug 2017 16:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Fuzinar | |||||||
Iceland Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 2 | Leiknir F | |||||||
Slovakia 2. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 09:30 | FT | 8 - 1 | 3 - 0 | KFC Komarno | |||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Slavoj Trebisov | |||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Sport Podbrezova B | |||||||
Luxembourg National Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Us Esch | |||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | F91 Dudelange | |||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Una Strassen | |||||||
13 Aug 2017 18:30 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Differdange 03 | |||||||
FYR Macedonia Prva liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Brera Strumica | |||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Pelister Bitola | |||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Skopje | |||||||
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sokol Brozany | |||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Litomerice | |||||||
Sweden Div 2 Sodra Svealand Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Huddinge If | |||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Assyriska If I Norrkoping | |||||||
Sweden Div 2 Vastra Gotaland Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Ullared | |||||||
Latvia - 2. Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Daugava Daugavpils | |||||||
Austrian Regionalliga Mitte Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 16:59 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Atsv Stadl Paura | |||||||
Chinese Football League Divison 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 09:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Guangdong Southern Tigers | |||||||
13 Aug 2017 09:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Suzhou Dongwu | |||||||
13 Aug 2017 09:00 | FT | 6 - 1 | 2 - 0 | Inner Mongolia Caoshangfei | |||||||
13 Aug 2017 12:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Hainan Boying Seamen | |||||||
Ireland - FAI Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 12:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Sheriff Yc | |||||||
13 Aug 2017 14:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 0 | Galway United | |||||||
13 Aug 2017 14:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Drogheda United | |||||||
13 Aug 2017 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | St Patrick's | |||||||
13 Aug 2017 18:30 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Derry City | |||||||
England Northern Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Matlock Town | |||||||
Nigeria Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Wikki Tourist | |||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Bukola Babes Abs | |||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Mfm | |||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Kano Pillars | |||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Lobi Stars | |||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Niger Tornadoes | |||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Sunshine Stars | |||||||
13 Aug 2017 16:15 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Rivers United | |||||||
13 Aug 2017 16:15 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Shooting Stars Sc | |||||||
Moldova Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Codru Lozova | |||||||
Poland 3. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 2 | Belchatow | |||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Gwardia Koszalin | |||||||
Switzerland Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 12:00 | FT | 1 - 9 | 1 - 6 | Sion | |||||||
13 Aug 2017 13:30 | FT | 3 - 4 | 2 - 1 | Rapperswil-jona | |||||||
13 Aug 2017 13:30 | FT | 0 - 10 | 0 - 6 | Zurich | |||||||
13 Aug 2017 13:30 | FT | 5 - 1 | 1 - 1 | Sc Dudingen | |||||||
13 Aug 2017 13:45 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Basel | |||||||
13 Aug 2017 14:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 2 | Schaffhausen | |||||||
13 Aug 2017 14:00 | FT | 0 - 10 | 0 - 5 | Grasshoppers | |||||||
13 Aug 2017 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Kosova Zurich | |||||||
13 Aug 2017 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Yf Juventus Zurich | |||||||
13 Aug 2017 14:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Locarno | |||||||
13 Aug 2017 14:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Aarau | |||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | 3 - 8 | 1 - 4 | St. Gallen | |||||||
13 Aug 2017 15:30 | FT | 1 - 6 | 0 - 5 | Winterthur | |||||||
Peru Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 19:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Sporting Cristal | |||||||
13 Aug 2017 21:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Utc Cajamarca | |||||||
13 Aug 2017 21:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Alianza Lima | |||||||
13 Aug 2017 21:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | Cusco FC | |||||||
Belgian Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Rc Lebbeke | |||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Rfc Huy | |||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | 3 - 2 | 0 - 0 | Jeunesse Tamines | |||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Kvk Ieper | |||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Bambrugge | |||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Eendracht Termien | |||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Rapid Symphorinois | |||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Menen | |||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Zwarte Leeuw | |||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Oudenaarde | |||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | 1 - 6 | 0 - 0 | Berchem Sport | |||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Pepingen | |||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Ksv Temse | |||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Huvo Jeuk | |||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Ksc City Pirates | |||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Walhain | |||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Kvk Tienen | |||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | 4 - 0 | 0 - 0 | Kmr Biesen | |||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | 4 - 2 | 0 - 0 | Kv Zelzate | |||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Francs Borains | |||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Es De La Molignee | |||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Kskv Zwevezele | |||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Rrc Hamoir | |||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Kac Betekom | |||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Grimbergen | |||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 0 | Sparta Petegem | |||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Torhout | |||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | 6 - 2 | 0 - 0 | Pac Buzet | |||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | 4 - 2 | 0 - 0 | Royal Cappellen | |||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | 0 - 8 | 0 - 0 | Sporting Bruxelles | |||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Ronse | |||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Seraing United | |||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Roc Marchienne | |||||||
13 Aug 2017 15:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Vc Herentals | |||||||
Chile Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Universidad de Chile | |||||||
13 Aug 2017 19:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Csd Antofagasta | |||||||
13 Aug 2017 22:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Deportes Iquique | |||||||
Mexico Primera Divison A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 01:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Cf Indios De Ciudad Juarez | |||||||
13 Aug 2017 02:15 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Cimarrones De Sonora | |||||||
13 Aug 2017 03:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Leones Univ Guadalajara | |||||||
Bulgaria Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 16:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Ludogorets Razgrad Ii | |||||||
Canadian Premier Soccer League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 01:00 | FT | 4 - 1 | 0 - 0 | Sc Waterloo | |||||||
Ecuador Campeonato Serie B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 18:00 | ? - ? | ? - ? | Sociedad Deportiva Aucas | ||||||||
United Soccer League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 00:05 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Orlando City B | |||||||
13 Aug 2017 00:05 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Pittsburgh Riverhounds | |||||||
13 Aug 2017 00:05 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | New York Red Bulls B | |||||||
13 Aug 2017 00:05 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Charlotte Independence | |||||||
13 Aug 2017 00:35 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Cincinnati | |||||||
13 Aug 2017 01:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Phoenix Rising Arizona U | |||||||
13 Aug 2017 01:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Orange County Fc | |||||||
13 Aug 2017 01:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Okc Energy Fc | |||||||
13 Aug 2017 02:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Colorado Springs Switchbacks | |||||||
13 Aug 2017 03:45 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | San Antonio | |||||||
13 Aug 2017 22:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Sacramento Republic Fc | |||||||
13 Aug 2017 22:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Toronto Fc II | |||||||
Paraguay Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Ca River Plate Asuncion | |||||||
13 Aug 2017 20:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Fulgencio Yegros | |||||||
13 Aug 2017 20:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Olimpia De Ita | |||||||
13 Aug 2017 20:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Guairena | |||||||
13 Aug 2017 20:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Resistencia Sc | |||||||
13 Aug 2017 20:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Caacupe Fbc | |||||||
Chile Primera B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 00:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Union La Calera | |||||||
13 Aug 2017 01:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Cd Magallanes | |||||||
13 Aug 2017 19:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Cobreloa | |||||||
13 Aug 2017 19:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Rangers Talca | |||||||
13 Aug 2017 19:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Csyd Barnechea | |||||||
13 Aug 2017 20:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Cobresal | |||||||
13 Aug 2017 21:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Coquimbo Unido | |||||||
Australia New South Wales Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 06:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Bonnyrigg White Eagles | |||||||
13 Aug 2017 06:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Manly United | |||||||
13 Aug 2017 06:00 | FT | 6 - 1 | 2 - 1 | Sydney FC U21 | |||||||
13 Aug 2017 06:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Sydney Olympic | |||||||
13 Aug 2017 06:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Blacktown City Demons | |||||||
13 Aug 2017 06:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Rockdale City Suns | |||||||
Australia Capital Gatorade Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 06:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Ffa Centre Of Excellence | |||||||
13 Aug 2017 06:00 | FT | 4 - 0 | 4 - 0 | Tuggeranong United | |||||||
USA Women Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 01:00 | FT | 2 - 3 | 2 - 2 | Portland Thorns Fc Womens | |||||||
13 Aug 2017 01:45 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Gotham Fc Womens | |||||||
TAS Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 05:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Hobart Zebras | |||||||
13 Aug 2017 05:30 | FT | 5 - 2 | 2 - 1 | Kingborough Lions | |||||||
Australian cloth Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 09:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Acacia Ridge | |||||||
Sweden Div 3 Mellersta Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 13:00 | FT | 5 - 3 | 3 - 0 | Anundsjo If | |||||||
Sweden Div 2 Ostra Gotaland Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 13:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Vimmerby IF | |||||||
13 Aug 2017 14:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Osterlen Ff | |||||||
13 Aug 2017 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Hassleholms If | |||||||
Montenegro Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 16:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Berane | |||||||
13 Aug 2017 16:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ofk Igalo | |||||||
13 Aug 2017 16:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Bokelj Kotor | |||||||
13 Aug 2017 16:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Jedinstvo Bijelo Polje | |||||||
13 Aug 2017 16:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Cetinje | |||||||
13 Aug 2017 16:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Mornar | |||||||
Israel Ligat Leumit Toto Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 18:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Hapoel Natzrat Illit | |||||||
13 Aug 2017 18:00 | FT | 4 - 2 | 2 - 1 | Hapoel Hadera | |||||||
13 Aug 2017 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ironi Ramat Hasharon | |||||||
13 Aug 2017 18:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Hapoel Bnei Lod | |||||||
13 Aug 2017 18:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Hapoel Petah Tikva | |||||||
13 Aug 2017 18:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Hapoel Katamon Jerusalem | |||||||
13 Aug 2017 18:00 | FT | 4 - 2 | 2 - 1 | Beitar Tel Aviv Ramla | |||||||
Israel Ligat Al Toto Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
13 Aug 2017 16:59 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Bnei Yehuda Tel Aviv | |||||||
13 Aug 2017 17:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Hapoel Haifa | |||||||
13 Aug 2017 19:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Hapoel Acco |
Totaal wedstrijden: 436
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
league (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...