Speelschema voetbal 16-02-2019
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
England Championship Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 13:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Sheffield Wed | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | West Bromwich | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 3 | Norwich City | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Stoke City | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Nottingham Forest | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Reading | |||||||
Italy Serie A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 17:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Parma | |||||||
16 Feb 2019 19:30 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | AC Milan | |||||||
Italy Serie B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Perugia | |||||||
16 Feb 2019 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Foggia | |||||||
16 Feb 2019 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Cittadella | |||||||
16 Feb 2019 17:00 | FT | 2 - 4 | 1 - 3 | Salernitana | |||||||
Spanish La Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 12:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 2 | Levante | |||||||
16 Feb 2019 15:15 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Atletico Madrid | |||||||
16 Feb 2019 17:30 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Leganes | |||||||
16 Feb 2019 19:45 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Valladolid | |||||||
Spain Segunda Division B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Gimnastic Tarragona | |||||||
16 Feb 2019 17:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Extremadura | |||||||
16 Feb 2019 17:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Albacete | |||||||
16 Feb 2019 19:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Alcorcon | |||||||
16 Feb 2019 19:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Tenerife | |||||||
Germany Bundesliga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 14:30 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Hannover 96 | |||||||
16 Feb 2019 14:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Freiburg | |||||||
16 Feb 2019 14:30 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | RB Leipzig | |||||||
16 Feb 2019 14:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Mainz 05 | |||||||
16 Feb 2019 17:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Werder Bremen | |||||||
Germany Bundesliga 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 12:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Hamburger | |||||||
16 Feb 2019 12:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Bochum | |||||||
16 Feb 2019 12:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Erzgebirge Aue | |||||||
16 Feb 2019 12:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Union Berlin | |||||||
French Ligue 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 15:59 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Amiens | |||||||
16 Feb 2019 19:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Nice | |||||||
16 Feb 2019 19:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Nantes | |||||||
Portugal Primera Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 15:30 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Feirense | |||||||
16 Feb 2019 18:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Portimonense | |||||||
16 Feb 2019 20:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Vitoria Setubal | |||||||
Eredivisie Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 17:30 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | VVV Venlo | |||||||
16 Feb 2019 18:45 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | PSV Eindhoven | |||||||
16 Feb 2019 18:45 | FT | 6 - 0 | 1 - 0 | Fortuna Sittard | |||||||
16 Feb 2019 19:45 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Willem II | |||||||
International Friendly Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 01:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Nữ Kanagawa University | |||||||
16 Feb 2019 01:00 | FT | 5 - 0 | 4 - 0 | Hwacheon Kspo Womens | |||||||
16 Feb 2019 09:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Jiskra Usti Nad Orlici | |||||||
16 Feb 2019 09:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Dobrovice | |||||||
16 Feb 2019 10:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Fk Mas Taborsko | |||||||
16 Feb 2019 10:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | LKS Lodz | |||||||
16 Feb 2019 10:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Brno | |||||||
16 Feb 2019 10:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Domazlice | |||||||
16 Feb 2019 10:00 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Fk Graffin Vlasim | |||||||
16 Feb 2019 11:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Roskilde | |||||||
16 Feb 2019 11:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Siarka Tarnobrzeg | |||||||
16 Feb 2019 11:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Kjelsas IL | |||||||
16 Feb 2019 11:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Sc Gleisdorf | |||||||
16 Feb 2019 12:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Nykobing Falster | |||||||
16 Feb 2019 12:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Lyngby | |||||||
16 Feb 2019 12:30 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | JK Tallinna Kalev | |||||||
16 Feb 2019 13:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Floridsdorfer AC Wien | |||||||
16 Feb 2019 13:00 | FT | 3 - 3 | 0 - 2 | Mainz Am | |||||||
16 Feb 2019 13:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Budejovice | |||||||
16 Feb 2019 13:00 | FT | 5 - 0 | 0 - 0 | Memmingen | |||||||
16 Feb 2019 13:00 | FT | 1 - 5 | 1 - 3 | Wacker Innsbruck | |||||||
16 Feb 2019 13:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Sv Schalding Heining | |||||||
16 Feb 2019 13:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | SK Austria Klagenfurt | |||||||
16 Feb 2019 13:00 | FT | 3 - 3 | 3 - 1 | Progres Niedercorn | |||||||
16 Feb 2019 13:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Triglav Gorenjska | |||||||
16 Feb 2019 13:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Greuther Furth 2 | |||||||
16 Feb 2019 13:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | NK Rudar Velenje | |||||||
16 Feb 2019 13:00 | FT | 3 - 1 | 3 - 0 | Trelleborgs FF | |||||||
16 Feb 2019 13:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Admira Praha | |||||||
16 Feb 2019 13:00 | FT | 2 - 3 | 2 - 1 | Kristiansund BK | |||||||
16 Feb 2019 14:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Volyn | |||||||
16 Feb 2019 14:00 | FT | 12 - 1 | 0 - 0 | Vilemov | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Longford Town | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | NK Publikum Celje | |||||||
16 Feb 2019 15:30 | FT | 3 - 0 | 3 - 0 | Las Vegas Lights | |||||||
16 Feb 2019 15:59 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Dinamo Brest | |||||||
16 Feb 2019 19:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Sporting Kansas City ii | |||||||
16 Feb 2019 19:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | St Louis Lions | |||||||
16 Feb 2019 21:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Philadelphia Union | |||||||
16 Feb 2019 21:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Minnesota United | |||||||
16 Feb 2019 22:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Chicago Fire | |||||||
16 Feb 2019 22:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Colorado Rapids | |||||||
Argentina Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 00:10 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Belgrano | |||||||
16 Feb 2019 20:10 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Newells Old Boys | |||||||
16 Feb 2019 22:20 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Defensa Y Justicia | |||||||
16 Feb 2019 22:20 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Aldosivi | |||||||
Belgium Jupiler League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 17:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Sporting Charleroi | |||||||
16 Feb 2019 19:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | AS Eupen | |||||||
16 Feb 2019 19:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | St-Truidense VV | |||||||
16 Feb 2019 19:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Gent | |||||||
Scotland Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Dundee | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Hamilton FC | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | St Johnstone | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | St Mirren | |||||||
Denmark SAS Ligaen Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Hobro I.K. | |||||||
Republic Gambrinus Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | SK Sigma Olomouc | |||||||
16 Feb 2019 14:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Zlin | |||||||
16 Feb 2019 14:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Mfk Karvina | |||||||
16 Feb 2019 15:59 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Slovan Liberec | |||||||
Turkey Super Lig Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 10:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ankaragucu | |||||||
16 Feb 2019 13:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Rizespor | |||||||
16 Feb 2019 15:59 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Konyaspor | |||||||
England Divison 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 12:30 | FT | 3 - 3 | 1 - 3 | Portsmouth | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Wycombe Wanderers | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Plymouth Argyle | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Blackpool | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Walsall | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Luton Town | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Scunthorpe United | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Peterborough United | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Burton Albion FC | |||||||
Sweden Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 13:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Jonkopings Sodra IF | |||||||
16 Feb 2019 13:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Norrby IF | |||||||
16 Feb 2019 13:00 | FT | 6 - 1 | 4 - 0 | IK Brage | |||||||
16 Feb 2019 13:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Brommapojkarna | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Halmstads | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | IK Sirius FK | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | GAIS | |||||||
Mexico Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 01:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Monterrey | |||||||
16 Feb 2019 03:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Pachuca | |||||||
16 Feb 2019 03:05 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Veracruz | |||||||
16 Feb 2019 23:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Santos Laguna | |||||||
Argentina Primera B Nacional Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 01:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Villa Dalmine | |||||||
16 Feb 2019 20:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Temperley | |||||||
16 Feb 2019 20:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Instituto | |||||||
16 Feb 2019 20:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Agropecuario De Carlos Casares | |||||||
16 Feb 2019 20:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Santa Marina Tandil | |||||||
16 Feb 2019 22:05 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Atletico Mitre De Salta | |||||||
16 Feb 2019 22:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Arsenal de Sarandi | |||||||
Switzerland National Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 18:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Lugano | |||||||
16 Feb 2019 18:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Thun | |||||||
England FA Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 12:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Derby County | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Millwall | |||||||
16 Feb 2019 17:30 | FT | 1 - 4 | 0 - 0 | Manchester City | |||||||
Liga de Honora Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | SL Benfica B | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Penafiel | |||||||
16 Feb 2019 17:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Academico Viseu | |||||||
Australia League A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 08:50 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Western Sydney | |||||||
16 Feb 2019 11:00 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Brisbane Roar FC | |||||||
Greece National A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 17:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Asteras Tripolis | |||||||
16 Feb 2019 17:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | PAE Atromitos | |||||||
Israel Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Hapoel Tel Aviv | |||||||
16 Feb 2019 15:59 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Hapoel Bnei Sakhnin FC | |||||||
16 Feb 2019 16:15 | FT | 4 - 2 | 2 - 1 | Hapoel Haifa | |||||||
16 Feb 2019 18:30 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Hapoel Ironi Kiryat Shmona | |||||||
Iran Pro League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 12:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Nassaji Mazandaran | |||||||
Cyprus 1 Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | AEK Larnaca | |||||||
16 Feb 2019 15:59 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | AEP Paphos | |||||||
16 Feb 2019 17:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Apollon Limassol FC | |||||||
Romania - Division A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 12:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | CS Universitatea Craiova | |||||||
16 Feb 2019 18:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Astra Ploiesti | |||||||
HongKong Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 06:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Kitchee | |||||||
16 Feb 2019 09:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Guangzhou Rf U19 | |||||||
Hungary Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 13:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Ferencvarosi TC | |||||||
16 Feb 2019 15:59 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Budapest Honved | |||||||
16 Feb 2019 15:59 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Mezokovesd-Zsory | |||||||
16 Feb 2019 15:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Paksi SE | |||||||
16 Feb 2019 15:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Ujpesti TE | |||||||
16 Feb 2019 18:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 3 | Fehervar Videoton | |||||||
Poland Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 14:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Wisla Plock | |||||||
16 Feb 2019 17:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 2 | Arka Gdynia | |||||||
16 Feb 2019 19:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Lechia Gdansk | |||||||
India Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 08:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Mohun Bagan | |||||||
16 Feb 2019 11:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | AIFF XI Arrows | |||||||
Serbia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 12:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Partizan Belgrade | |||||||
16 Feb 2019 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Radnik Surdulica | |||||||
16 Feb 2019 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Mladost Lucani | |||||||
16 Feb 2019 14:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Cukaricki | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Vojvodina | |||||||
Malaysia Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 13:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Felda United FC | |||||||
16 Feb 2019 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Pahang | |||||||
16 Feb 2019 13:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Misc Mifa Petaling | |||||||
Croatia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Hajduk Split | |||||||
16 Feb 2019 16:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Zapresic | |||||||
Egypt Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 14:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Nogoom El Mostakbal | |||||||
16 Feb 2019 17:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Al Ahly | |||||||
Bulgaria Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 10:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Vitosha Bistritsa | |||||||
16 Feb 2019 13:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | CSKA Sofia | |||||||
16 Feb 2019 15:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Slavia Sofia | |||||||
Slovakia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 13:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Skf Sered | |||||||
16 Feb 2019 13:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Sport Podbrezova | |||||||
16 Feb 2019 13:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Zlate Moravce | |||||||
16 Feb 2019 13:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | FK Senica | |||||||
16 Feb 2019 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Spartak Trnava | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Slovan Bratislava | |||||||
Wales Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 14:30 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Caernarfon | |||||||
16 Feb 2019 14:30 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Barry Town Afc | |||||||
16 Feb 2019 14:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Llandudno | |||||||
Iraq Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 11:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Naft Misan | |||||||
16 Feb 2019 11:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Baghdad | |||||||
16 Feb 2019 11:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Al Quwa Al Jawiya | |||||||
16 Feb 2019 11:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Naft Al Basra | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Al Minaa | |||||||
Qatar Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 13:45 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Al-Sailiya | |||||||
16 Feb 2019 16:10 | FT | 6 - 2 | 3 - 1 | Al Khor SC | |||||||
Morocco Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | IRT Itihad de Tanger | |||||||
16 Feb 2019 14:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Kawkab de Marrakech | |||||||
16 Feb 2019 15:59 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | OCK Olympique de Khouribga | |||||||
Austria Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 11:00 | FT | 6 - 0 | 4 - 0 | St.Polten | |||||||
Switzerland Challenge League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 15:59 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Rapperswil-jona | |||||||
16 Feb 2019 16:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Sc Kriens | |||||||
16 Feb 2019 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Wil 1900 | |||||||
Malaysia Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 09:15 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Sarawak | |||||||
16 Feb 2019 12:15 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Terengganu B DKTT-Team | |||||||
16 Feb 2019 13:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | PDRM | |||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 19:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Aurora | |||||||
16 Feb 2019 20:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Always Ready | |||||||
16 Feb 2019 21:15 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Club Guabira | |||||||
Guatemala Liga Nacional Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Xelaju MC | |||||||
16 Feb 2019 21:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Chiantla | |||||||
16 Feb 2019 22:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Siquinala FC | |||||||
16 Feb 2019 23:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Club Comunicaciones | |||||||
Honduras Liga Nacional Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 21:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | CD Motagua | |||||||
Ecuador Copa Pilsener A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 00:15 | FT | 1 - 3 | 1 - 3 | Sociedad Deportiva Aucas | |||||||
16 Feb 2019 20:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Sociedad Deportivo Quito | |||||||
16 Feb 2019 22:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Liga Dep. Universitaria Quito | |||||||
Colombia Copa Mustang Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 20:15 | FT | 3 - 2 | 3 - 1 | Atletico Huila | |||||||
16 Feb 2019 22:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Dep.Independiente Medellin | |||||||
16 Feb 2019 22:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Deportiva Once Caldas | |||||||
Scotland Championship Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ayr Utd | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Inverness C.T. | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Dundee United | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Partick Thistle | |||||||
Scotland Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Brechin City | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Forfar Athletic | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Arbroath | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Dumbarton | |||||||
Australia Queensland State League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 08:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Brisbane City SC | |||||||
16 Feb 2019 09:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Gold Coast United | |||||||
16 Feb 2019 09:10 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Moreton Bay United | |||||||
Belgium - 2e Klasse Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 15:59 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Westerlo | |||||||
16 Feb 2019 19:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Roeselare | |||||||
Jordan Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 14:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Al Hussein Irbid | |||||||
16 Feb 2019 16:30 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Al-Ahli | |||||||
Argentina Prim B Metropolitana Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 20:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | CA Fenix Pilar | |||||||
16 Feb 2019 20:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | All Boys | |||||||
Venezuela Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 19:30 | FT | 2 - 3 | 2 - 0 | Llaneros Guanare | |||||||
16 Feb 2019 20:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Portuguesa de Desportos | |||||||
16 Feb 2019 21:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Aragua | |||||||
Republic of Azerbaijan Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 11:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Standard Sumqayit | |||||||
16 Feb 2019 13:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Neftci Baku | |||||||
Australia Victorian Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 05:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Green Gully Cavaliers | |||||||
16 Feb 2019 07:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Kingston City | |||||||
16 Feb 2019 08:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 3 | Hume City | |||||||
Paraguayan Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 21:45 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Deportivo Santani | |||||||
16 Feb 2019 23:45 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Libertad Asuncion | |||||||
Turkey 2 Ligi A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 10:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Adana Demirspor | |||||||
16 Feb 2019 10:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Balikesirspor | |||||||
16 Feb 2019 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Boluspor | |||||||
Algeria Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 17:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Drb Tadjenant | |||||||
Greece Super League 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Kissamikos | |||||||
Bahrain Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 15:30 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Al-hala | |||||||
San Marino Girone A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 14:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | SC Faetano | |||||||
16 Feb 2019 14:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 0 | Tre Penne | |||||||
16 Feb 2019 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | AC Juvenes/Dogana | |||||||
England Divison 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 13:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Mansfield Town | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Tranmere Rovers | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Milton Keynes Dons | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Bury | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Yeovil Town | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Cheltenham Town | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Stevenage Borough | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Colchester United | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Crawley Town | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Crewe Alexandra | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Morecambe | |||||||
Australia Victorian Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 04:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Moreland Zebras | |||||||
16 Feb 2019 04:00 | FT | 0 - 6 | 0 - 2 | St Albans Saints | |||||||
16 Feb 2019 04:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 1 | Melbourne Heart Youth | |||||||
16 Feb 2019 06:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Brunswick City | |||||||
16 Feb 2019 06:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Northcote City | |||||||
16 Feb 2019 06:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Eastern Lions Sc | |||||||
16 Feb 2019 06:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Goulburn Valley Suns | |||||||
16 Feb 2019 06:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Geelong Sc | |||||||
Thailand Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 10:45 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Sisaket | |||||||
16 Feb 2019 11:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Army United | |||||||
16 Feb 2019 12:00 | FT | 6 - 0 | 2 - 0 | Khonkaen FC | |||||||
16 Feb 2019 13:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Navy | |||||||
German 3. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 13:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Eintr. Braunschweig | |||||||
16 Feb 2019 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sportfreunde Lotte | |||||||
16 Feb 2019 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Kaiserslautern | |||||||
16 Feb 2019 13:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Energie Cottbus | |||||||
16 Feb 2019 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | VfL Osnabruck | |||||||
16 Feb 2019 13:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Uerdingen | |||||||
England Northern Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Stalybridge Celtic | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Marine | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Buxton FC | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Farsley Celtic | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Hyde United | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Scarborough | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Warrington Town AFC | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Bamber Bridge | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Grantham Town | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | North Ferriby United | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Basford Utd | |||||||
India Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 14:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 2 | Pune City | |||||||
HongKong 1st Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 12:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Shatin Sports | |||||||
England Southern Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Kings Langley | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Taunton Town | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Hartley Wintney | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 6 - 1 | 2 - 0 | Staines Town | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Harrow Borough | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Swindon Supermarine | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Hendon | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Salisbury City | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Frome Town | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Wimborne Town | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Weymouth | |||||||
Peru Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 01:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Sport Boys Association | |||||||
16 Feb 2019 18:15 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Utc Cajamarca | |||||||
16 Feb 2019 20:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Univ. Cesar Vallejo | |||||||
16 Feb 2019 22:45 | FT | 4 - 4 | 3 - 2 | Ayacucho Futbol Club | |||||||
England Conference Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Hartlepool United FC | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Maidstone United | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Gateshead | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Braintree Town | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Chesterfield | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Aldershot Town | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Ebbsfleet United | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 0 | Wrexham | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Maidenhead United | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Dover Athletic | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Barnet | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Barrow | |||||||
England Conference North Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Chorley | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Bradford Park Avenue | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Hereford | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Curzon Ashton | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Boston United | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Southport FC | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 2 | Guiseley | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | York City | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Blyth Spartans | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Spennymoor Town | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | AFC Telford United | |||||||
England Conference South Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Eastbourne Borough | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | East Thurrock United | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Hungerford Town | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Bath City | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 3 - 3 | 2 - 3 | Hemel Hempstead Town | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Gloucester City | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Dartford | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Oxford City | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | St Albans City | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Torquay United | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Weston Super Mare | |||||||
Jordan Divison 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 12:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Al Yarmouk | |||||||
Welsh Football League First Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 14:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Undy Athletic | |||||||
16 Feb 2019 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Llantwit Major | |||||||
16 Feb 2019 14:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Cwmbran Celtic | |||||||
16 Feb 2019 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Port Talbot | |||||||
16 Feb 2019 14:00 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Ammanford | |||||||
16 Feb 2019 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Taffs Well | |||||||
16 Feb 2019 14:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Goytre United | |||||||
Oman Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 13:45 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Al Rustaq | |||||||
Scotland Bells Challenge Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 19:25 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Edinburgh City | |||||||
Kuwait League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 13:50 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Al Kuwait SC | |||||||
16 Feb 2019 13:50 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Al Shabab Kuw | |||||||
Lebanon Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 12:15 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Shabab Al Ghazieh | |||||||
16 Feb 2019 12:15 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Al-Ahed | |||||||
16 Feb 2019 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Al-Nejmeh | |||||||
Algeria Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Nc Magra | |||||||
Italian Women Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 13:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Bari Womens | |||||||
16 Feb 2019 13:30 | FT | 2 - 3 | 0 - 1 | Gs Roma Womens | |||||||
Northern Ireland League Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 17:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Linfield FC | |||||||
Chile Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Curico Unido | |||||||
16 Feb 2019 21:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Cobresal | |||||||
Brasil Campeonato do Nordeste Primeira Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 19:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Ceara | |||||||
16 Feb 2019 19:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Botafogo PB | |||||||
Mexico Primera Divison A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 01:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Correcaminos Uat | |||||||
16 Feb 2019 02:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Cf Indios De Ciudad Juarez | |||||||
16 Feb 2019 23:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Zacatepec | |||||||
Brazil Pernambucano Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 19:00 | FT | 4 - 2 | 2 - 1 | Flamengo Arcoverde/pe | |||||||
Brazil Campeonato Gaucho Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 21:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Avenida Rs | |||||||
16 Feb 2019 22:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Sao Jose Poa Rs | |||||||
Brazil Campeonato Paulista Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 18:30 | FT | 4 - 4 | 1 - 4 | Bragantino | |||||||
16 Feb 2019 23:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ponte Preta | |||||||
Angola Girabola League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Desportivo Huila | |||||||
Scotland Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Stirling Albion | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Queens Park | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 2 - 4 | 2 - 1 | Annan Athletic | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Albion Rovers | |||||||
Chile Primera B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 21:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Nublense | |||||||
16 Feb 2019 21:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | San Luis Quillota | |||||||
16 Feb 2019 21:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Melipilla | |||||||
Malta Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 13:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Hibernians FC | |||||||
16 Feb 2019 13:00 | FT | 3 - 3 | 2 - 1 | Senglea Athletic | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Mosta | |||||||
16 Feb 2019 15:15 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Qormi | |||||||
Malta First Division League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 13:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Swieqi United | |||||||
16 Feb 2019 15:15 | FT | 6 - 1 | 2 - 1 | Marsa | |||||||
Kosovo Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 12:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Gjilani | |||||||
16 Feb 2019 12:30 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | KF Trepca 89 | |||||||
16 Feb 2019 12:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Kf Drenica Srbica | |||||||
Northern Ireland IFA Championship Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Carrick Rangers | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 0 - 6 | 0 - 3 | Portadown FC | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Dundela | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Police Service Of Northern Ireland | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Knockbreda | |||||||
16 Feb 2019 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Ballyclare Comrades | |||||||
South Africa League Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 13:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Marumo Gallants | |||||||
16 Feb 2019 13:15 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Lamontville Golden Arrows | |||||||
16 Feb 2019 18:15 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Richards Bay | |||||||
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 20:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Cdys Juventud Unida | |||||||
Primera Division de Uruguay Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 20:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Centro Atletico Fenix | |||||||
16 Feb 2019 20:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Nacional Montevideo | |||||||
16 Feb 2019 20:00 | FT | 3 - 4 | 1 - 3 | Ca Progreso | |||||||
16 Feb 2019 22:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Ca River Plate | |||||||
Finland Suomen Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 12:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Lahti | |||||||
16 Feb 2019 12:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | SJK Seinajoki | |||||||
16 Feb 2019 12:20 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | KTP Kotka | |||||||
16 Feb 2019 15:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Kpv | |||||||
16 Feb 2019 17:05 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | TPS Turku | |||||||
Indonesia Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 08:00 | FT | 9 - 0 | 7 - 0 | Perseru Serui | |||||||
16 Feb 2019 08:45 | FT | 8 - 0 | 3 - 0 | Persinga Ngawi | |||||||
Brazil Campeonato Catarinense Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Figueirense (SC) | |||||||
UAE Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 13:20 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Hatta | |||||||
16 Feb 2019 13:20 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Al Arabi | |||||||
Carolina Challenge Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 22:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Chicago Fire | |||||||
Sudan Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 17:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Hilal Obayed | |||||||
UAFA Club Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Feb 2019 13:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Al Ahli Jeddah | |||||||
16 Feb 2019 17:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Mc Alger | |||||||
16 Feb 2019 17:00 | FT | 3 - 0 | 3 - 0 | Ittihad Alexandria |
Totaal wedstrijden: 423
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
league (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...