Speelschema voetbal 16-07-2017
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
International Friendly Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Jul 2017 00:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Swansea City | |||||||
16 Jul 2017 00:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Cartagines Deportiva SA | |||||||
16 Jul 2017 01:10 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Herediano | |||||||
16 Jul 2017 01:40 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Atlas | |||||||
16 Jul 2017 03:00 | FT | 2 - 5 | 0 - 3 | Manchester United | |||||||
16 Jul 2017 04:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Pachuca | |||||||
16 Jul 2017 08:00 | FT | 3 - 3 | 3 - 2 | Nữ B Kyoto | |||||||
16 Jul 2017 10:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Stal Mielec | |||||||
16 Jul 2017 11:00 | ? - ? | ? - ? | Chrobry Glogow | ||||||||
16 Jul 2017 13:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Dukla Praha | |||||||
16 Jul 2017 13:00 | FT | 1 - 5 | 1 - 1 | Union Berlin | |||||||
16 Jul 2017 13:00 | ? - ? | ? - ? | Podbeskidzie | ||||||||
16 Jul 2017 13:00 | ? - ? | ? - ? | Poprad | ||||||||
16 Jul 2017 13:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Wil 1900 | |||||||
16 Jul 2017 14:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Werder Bremen | |||||||
16 Jul 2017 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Erzgebirge Aue | |||||||
16 Jul 2017 14:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Hertha Berlin | |||||||
16 Jul 2017 14:30 | FT | 0 - 6 | 0 - 4 | Bochum | |||||||
16 Jul 2017 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Zimbabwe | |||||||
16 Jul 2017 15:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Huddersfield Town | |||||||
16 Jul 2017 15:00 | FT | 0 - 6 | 0 - 5 | KV Mechelen | |||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Monaco | |||||||
16 Jul 2017 16:00 | ? - ? | ? - ? | Leeds United | ||||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | ETO Gyori FC | |||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Zob Ahan | |||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | PSV Eindhoven | |||||||
16 Jul 2017 16:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Lamia | |||||||
16 Jul 2017 16:59 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Portimonense | |||||||
16 Jul 2017 16:59 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Standard Liege | |||||||
16 Jul 2017 18:00 | FT | 4 - 1 | 0 - 1 | Nice | |||||||
16 Jul 2017 18:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Vitez | |||||||
16 Jul 2017 19:00 | FT | 4 - 1 | 3 - 1 | Belenenses | |||||||
Russia Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Jul 2017 09:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Zenit St.Petersburg | |||||||
16 Jul 2017 15:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Krasnodar FK | |||||||
16 Jul 2017 19:45 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Amkar Perm | |||||||
Brasil Serie A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Jul 2017 15:00 | FT | 4 - 2 | 2 - 1 | Vitoria Salvador BA | |||||||
16 Jul 2017 20:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Flamengo | |||||||
16 Jul 2017 20:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Sao Paulo | |||||||
16 Jul 2017 20:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Santos | |||||||
16 Jul 2017 20:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Ponte Preta | |||||||
16 Jul 2017 20:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Atletico Mineiro | |||||||
16 Jul 2017 23:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Avai | |||||||
16 Jul 2017 23:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Fluminense | |||||||
Denmark SAS Ligaen Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Jul 2017 13:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Silkeborg IF | |||||||
16 Jul 2017 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Elite 3000 Helsingor | |||||||
16 Jul 2017 16:59 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Midtjylland | |||||||
Sweden Allsvenskan Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Jul 2017 14:00 | FT | 4 - 2 | 4 - 0 | IFK Goteborg | |||||||
16 Jul 2017 16:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Djurgardens | |||||||
16 Jul 2017 16:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | IFK Norrkoping | |||||||
Iceland Premier Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Jul 2017 16:59 | FT | 6 - 3 | 3 - 2 | IBV Vestmannaeyjar | |||||||
16 Jul 2017 21:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Valur | |||||||
Norway Tippeligaen Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Jul 2017 16:59 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Viking | |||||||
16 Jul 2017 16:59 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Aalesund FK | |||||||
16 Jul 2017 16:59 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Tromso IL | |||||||
16 Jul 2017 16:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Stromsgodset | |||||||
16 Jul 2017 19:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Sarpsborg 08 FF | |||||||
Ireland Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Cork City | |||||||
Finland Veikkausliga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Jul 2017 16:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | HJK Helsinki | |||||||
16 Jul 2017 16:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | RoPS Rovaniemi | |||||||
16 Jul 2017 16:30 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Inter Turku | |||||||
16 Jul 2017 16:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | SJK Seinajoki | |||||||
Brasil Serie B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Jul 2017 01:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | ABC RN | |||||||
Argentina Primera B Nacional Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Jul 2017 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Central Cordoba Sde | |||||||
16 Jul 2017 17:15 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Almagro | |||||||
16 Jul 2017 19:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Independiente Rivadavia | |||||||
16 Jul 2017 19:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Gimnasia Jujuy | |||||||
16 Jul 2017 19:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Ferrol Carril Oeste | |||||||
16 Jul 2017 20:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Nueva Chicago | |||||||
Korea League Classic Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Jul 2017 11:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Jeonbuk Hyundai Motors | |||||||
16 Jul 2017 11:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Gangwon FC | |||||||
16 Jul 2017 11:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Seoul | |||||||
Japanese League Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Jul 2017 10:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Oita Trinita | |||||||
16 Jul 2017 10:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Mito Hollyhock | |||||||
16 Jul 2017 10:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Yamagata Montedio | |||||||
16 Jul 2017 10:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Kyoto Purple Sanga | |||||||
16 Jul 2017 11:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Avispa Fukuoka | |||||||
16 Jul 2017 11:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Tokyo Verdy | |||||||
16 Jul 2017 11:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | JEF United Ichihara | |||||||
Russian First Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Sochi | |||||||
Indonesia Super Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Jul 2017 09:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Pusamania Borneo | |||||||
16 Jul 2017 12:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Persipura Jayapura | |||||||
Ukraine Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Jul 2017 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Zirka Kirovohrad | |||||||
16 Jul 2017 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Veres Rivne | |||||||
16 Jul 2017 17:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Olimpic Donetsk | |||||||
16 Jul 2017 17:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Stal Dniprodzherzhynsk | |||||||
Romania - Division A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Jul 2017 16:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Sepsi | |||||||
16 Jul 2017 19:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Voluntari | |||||||
Hungary Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Videoton Puskas Akademia | |||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Balmazujvaros | |||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Diosgyor | |||||||
Poland Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Jul 2017 14:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Slask Wroclaw | |||||||
16 Jul 2017 14:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Jagiellonia Bialystok | |||||||
16 Jul 2017 16:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sandecja | |||||||
Croatia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Jul 2017 18:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Hajduk Split | |||||||
16 Jul 2017 20:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Rudes | |||||||
Bulgaria Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Jul 2017 18:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Pirin Blagoevgrad | |||||||
Slovenia Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Jul 2017 16:59 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Domzale | |||||||
16 Jul 2017 16:59 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Gorica | |||||||
16 Jul 2017 19:20 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | NK Publikum Celje | |||||||
China Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Jul 2017 08:30 | FT | 3 - 2 | 0 - 1 | Guangzhou R&F | |||||||
16 Jul 2017 12:35 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | ShenHua SVA FC | |||||||
Concacaf Gold Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Jul 2017 00:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Nicaragua | |||||||
16 Jul 2017 23:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | El Salvador | |||||||
Austria Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Jul 2017 09:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Union St.florian | |||||||
16 Jul 2017 10:00 | FT | 1 - 5 | 1 - 3 | Rheindorf Altach | |||||||
16 Jul 2017 14:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Sturm Graz | |||||||
16 Jul 2017 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Rapid Wien | |||||||
16 Jul 2017 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Fcm Traiskirchen | |||||||
16 Jul 2017 15:00 | FT | 1 - 5 | 1 - 4 | Blau Weiss Linz | |||||||
16 Jul 2017 17:30 | FT | 0 - 5 | 0 - 2 | TSV Hartberg | |||||||
Moldova Divizia Nationala Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Jul 2017 16:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Sheriff | |||||||
16 Jul 2017 16:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Milsami | |||||||
African Nations Championship Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Jul 2017 12:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Mozambique | |||||||
16 Jul 2017 12:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Angola | |||||||
16 Jul 2017 14:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Zambia | |||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Benin | |||||||
16 Jul 2017 16:59 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Mauritania | |||||||
Korea K League Challenge Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Jul 2017 11:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Seongnam FC | |||||||
Ecuador Copa Pilsener A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Jul 2017 18:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Barcelona SC(ECU) | |||||||
16 Jul 2017 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Liga Dep. Universitaria Quito | |||||||
16 Jul 2017 22:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Delfin SC | |||||||
16 Jul 2017 22:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | CD El Nacional | |||||||
Latvia - 1. Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Jul 2017 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Rigas Futbola Skola | |||||||
16 Jul 2017 16:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Metta/LU Riga | |||||||
Colombia Copa Mustang Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Jul 2017 01:35 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Dep.Independiente Medellin | |||||||
16 Jul 2017 01:45 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Deportes Tolima | |||||||
16 Jul 2017 21:15 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Deportivo Cali | |||||||
16 Jul 2017 21:15 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Atletico Junior Barranquilla | |||||||
16 Jul 2017 23:15 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Independiente Santa Fe | |||||||
16 Jul 2017 23:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Aguilas Doradas | |||||||
Japan Football League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Jul 2017 07:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Grulla Morioka | |||||||
16 Jul 2017 07:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 2 | Cerezo Osaka U23 | |||||||
16 Jul 2017 07:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Kagoshima United | |||||||
16 Jul 2017 09:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Fujieda Myfc | |||||||
Sweden Div 1 Sodra Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Jul 2017 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Qviding FIF | |||||||
16 Jul 2017 15:00 | FT | 1 - 5 | 1 - 2 | Karlskrona | |||||||
Estonia Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Jul 2017 14:00 | FT | 12 - 0 | 3 - 0 | Kadrina Sk Moe | |||||||
Colombia Copa Premier Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Jul 2017 17:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Fortaleza CEIF | |||||||
16 Jul 2017 20:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Barranquilla | |||||||
16 Jul 2017 21:15 | FT | 5 - 0 | 3 - 0 | Llaneros FC | |||||||
16 Jul 2017 21:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Deportes Quindio | |||||||
Venezuela Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | 3 - 1 | 3 - 1 | Zulia | |||||||
16 Jul 2017 20:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Deportivo La Guaira | |||||||
16 Jul 2017 21:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Atletico Venezuela | |||||||
16 Jul 2017 21:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Zamora Barinas | |||||||
16 Jul 2017 22:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Carabobo | |||||||
Russia Youth Championship League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Jul 2017 09:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Fk Krasnodar Youth | |||||||
Chinese Football League Divison 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Jul 2017 12:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Inner Mongolia Zhongyou | |||||||
16 Jul 2017 12:35 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Wuhan ZALL | |||||||
16 Jul 2017 12:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Shijiazhuang Ever Bright | |||||||
Brisbane Premier emier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Jul 2017 06:15 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Eastern Suburbs | |||||||
16 Jul 2017 09:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Grange Thistle Sc | |||||||
Sweden Div 2 Norrland Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Jul 2017 13:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Vasteras SK FK | |||||||
16 Jul 2017 13:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Tegs Thoren ff | |||||||
16 Jul 2017 15:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Sandvikens IF | |||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Carlstad United BK | |||||||
Ukraine Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Fk Poltava | |||||||
Norway 2 Division B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Jul 2017 16:59 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Honefoss | |||||||
Chile Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Jul 2017 01:45 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Palestino | |||||||
16 Jul 2017 16:59 | FT | 3 - 2 | 2 - 2 | Everton CD | |||||||
16 Jul 2017 20:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Universidad de Concepcion | |||||||
16 Jul 2017 20:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Universidad de Chile | |||||||
16 Jul 2017 21:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Csd Antofagasta | |||||||
16 Jul 2017 21:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | San Luis Quillota | |||||||
16 Jul 2017 21:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Deportes Iquique | |||||||
16 Jul 2017 23:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Union Espanola | |||||||
Iceland Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Jul 2017 15:00 | FT | 3 - 4 | 2 - 1 | Vidir Gardur | |||||||
Australia Victorian Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Jul 2017 06:00 | FT | 5 - 2 | 1 - 0 | Springvale White Eagles | |||||||
16 Jul 2017 06:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Dandenong City Sc | |||||||
Kazakhstan Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Jul 2017 13:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Kairat Academy | |||||||
16 Jul 2017 14:00 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Tarlan Shymkent | |||||||
Latvia - 2. Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Jul 2017 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Fk Smiltene Bjss | |||||||
16 Jul 2017 15:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Fk Auda Riga | |||||||
Chinese Football League Divison 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Jul 2017 09:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Jiangxi Beidamen | |||||||
16 Jul 2017 09:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 1 | Sichuan Longfor | |||||||
Thailand Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Jul 2017 13:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Ang Thong Fc | |||||||
Poland Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Jul 2017 10:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Gryf Wejherowo | |||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Puszcza Niepolomice | |||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | 2 - 6 | 2 - 3 | Belchatow | |||||||
Czech Republic Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Jul 2017 09:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Nove Sady | |||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Rymarov | |||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Blansko | |||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | HFK Olomouc | |||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Bzenec | |||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Brumov | |||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | 4 - 2 | 2 - 0 | Dolni Benesov | |||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 3 | Slovan Rosice | |||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Slavicin | |||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Sokol Zivanice | |||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | 5 - 2 | 3 - 1 | Kladno | |||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Tatran Rakovnik | |||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | 3 - 2 | 3 - 0 | Sokol Kratonohy | |||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 2 | Vysoke Myto | |||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Klatovy | |||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Tatran Sedlcany | |||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | 2 - 9 | 1 - 6 | Zbuzany | |||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Chomutov | |||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Zenit Caslav | |||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Admira Praha | |||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Kozlovice | |||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Spartak Chrastava | |||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | 0 - 6 | 0 - 3 | Stara Rise | |||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Tj Dvur Kralove | |||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Ostra | |||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | 4 - 1 | 0 - 1 | Motorlet Praha | |||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Malse Roudne | |||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Marianske Lazne | |||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Banik Sous | |||||||
Nigeria Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Enugu Rangers International | |||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Gombe United | |||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Rivers United | |||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Wikki Tourist | |||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Katsina United | |||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | 3 - 2 | 0 - 0 | Remo Stars | |||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Plateau United | |||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Abia Warriors | |||||||
16 Jul 2017 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Nasarawa United | |||||||
16 Jul 2017 16:10 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Enyimba International | |||||||
Peru Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Jul 2017 02:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Universitario de Deportes | |||||||
16 Jul 2017 16:59 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Utc Cajamarca | |||||||
16 Jul 2017 19:15 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Deportivo Union Comercio | |||||||
16 Jul 2017 21:30 | FT | 3 - 3 | 2 - 0 | Sport Huancayo | |||||||
Canadian Premier Soccer League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Jul 2017 00:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Royal Toronto | |||||||
Japan Football League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Jul 2017 05:00 | FT | 3 - 2 | 3 - 1 | Ryutsu Keizai University | |||||||
16 Jul 2017 05:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Osaka | |||||||
16 Jul 2017 06:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Nara Club | |||||||
16 Jul 2017 07:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Imabari FC | |||||||
United Soccer League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Jul 2017 00:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Richmond Kickers | |||||||
16 Jul 2017 00:30 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Cincinnati | |||||||
16 Jul 2017 01:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Charleston Battery | |||||||
16 Jul 2017 04:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Colorado Springs Switchbacks | |||||||
16 Jul 2017 22:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Sporting Kansas City ii | |||||||
16 Jul 2017 22:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Orange County Fc | |||||||
Paraguay Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Jul 2017 20:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ca River Plate Asuncion | |||||||
16 Jul 2017 20:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | General Caballero | |||||||
16 Jul 2017 20:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Club Fernando De La Mora | |||||||
16 Jul 2017 20:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Martin Ledesma | |||||||
16 Jul 2017 20:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Fulgencio Yegros | |||||||
16 Jul 2017 20:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Resistencia Sc | |||||||
Australia New South Wales Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Jul 2017 06:00 | FT | 4 - 0 | 0 - 0 | Sydney Olympic | |||||||
16 Jul 2017 06:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Manly United | |||||||
16 Jul 2017 07:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Sydney FC U21 | |||||||
16 Jul 2017 07:45 | FT | 6 - 0 | 6 - 0 | Parramatta Eagles | |||||||
Australia Capital Gatorade Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Jul 2017 06:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Monaro Panthers | |||||||
USA Women Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Jul 2017 00:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Chicago Red Stars Womens | |||||||
16 Jul 2017 00:30 | FT | 4 - 1 | 0 - 0 | Kansas City Womens | |||||||
16 Jul 2017 01:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Washington Spirit Womens | |||||||
16 Jul 2017 03:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Boston Breakers Womens | |||||||
TAS Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Jul 2017 05:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Clarence United | |||||||
Australian cloth Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Jul 2017 08:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Brisbane Knights | |||||||
Primera Division de Uruguay Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Jul 2017 20:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Nacional Montevideo | |||||||
AFF U16 Championship Voetbal Speelschema |
|||||||||||
16 Jul 2017 10:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Timor Leste U16 | |||||||
16 Jul 2017 10:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Viet Nam U16 | |||||||
16 Jul 2017 12:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Brunei Darussalam U16 |
Totaal wedstrijden: 254
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
league (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...