Speelschema voetbal 18-02-2021
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
International Friendly Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Feb 2021 09:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Dinamo Briansk | |||||||
18 Feb 2021 12:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Rotor Volgograd | |||||||
18 Feb 2021 14:00 | FT | 10 - 3 | 2 - 1 | Kaspyi Aktau | |||||||
18 Feb 2021 14:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Nữ Slovakia | |||||||
18 Feb 2021 14:00 | ? - ? | ? - ? | FK Ventspils | ||||||||
18 Feb 2021 17:00 | ? - ? | ? - ? | Skeid Oslo | ||||||||
18 Feb 2021 18:30 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Vila Nova (GO) | |||||||
18 Feb 2021 19:00 | FT | 1 - 6 | 0 - 1 | Nữ Hà Lan | |||||||
18 Feb 2021 21:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Nữ Argentina | |||||||
18 Feb 2021 23:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Nữ Puerto Rico | |||||||
Europa League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Feb 2021 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Club Brugge | |||||||
18 Feb 2021 17:55 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | AS Roma | |||||||
18 Feb 2021 17:55 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Dinamo Zagreb | |||||||
18 Feb 2021 17:55 | FT | 4 - 2 | 3 - 2 | PSV Eindhoven | |||||||
18 Feb 2021 17:55 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Manchester United | |||||||
18 Feb 2021 17:55 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | AC Milan | |||||||
18 Feb 2021 17:55 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Leicester City | |||||||
18 Feb 2021 17:55 | FT | 1 - 4 | 0 - 3 | Tottenham Hotspur | |||||||
18 Feb 2021 17:55 | FT | 4 - 3 | 3 - 0 | Bayer Leverkusen | |||||||
18 Feb 2021 20:00 | FT | 3 - 4 | 2 - 1 | Glasgow Rangers | |||||||
18 Feb 2021 20:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Arsenal | |||||||
18 Feb 2021 20:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Villarreal | |||||||
18 Feb 2021 20:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Napoli | |||||||
18 Feb 2021 20:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Ajax Amsterdam | |||||||
18 Feb 2021 20:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Shakhtar Donetsk | |||||||
18 Feb 2021 20:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 3 | Hoffenheim | |||||||
Mexico Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Feb 2021 03:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | CDSyC Cruz Azul | |||||||
Liga de Honora Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Feb 2021 11:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | CD Mafra | |||||||
Greece National A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Feb 2021 15:15 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Lamia | |||||||
Israel Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Feb 2021 17:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Ashdod MS | |||||||
18 Feb 2021 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Beitar Jerusalem | |||||||
Thailand Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Feb 2021 11:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Nakhon Ratchasima | |||||||
18 Feb 2021 12:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Prachuap Khiri Khan | |||||||
India Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Feb 2021 08:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Mohammedan SC IND | |||||||
18 Feb 2021 10:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Minerva Punjab | |||||||
18 Feb 2021 13:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Churchill Brothers | |||||||
UAE League Professional Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Feb 2021 13:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Al Nasr Dubai | |||||||
18 Feb 2021 13:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Al-Sharjah | |||||||
18 Feb 2021 16:15 | FT | 3 - 3 | 2 - 1 | Banni Yas | |||||||
18 Feb 2021 16:15 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Al Ahli Dubai | |||||||
Denmark 1.Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Feb 2021 18:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Kolding IF | |||||||
Greee Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Feb 2021 13:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Panathinaikos | |||||||
El Salvador Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Feb 2021 00:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Alianza | |||||||
18 Feb 2021 01:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Once Municipal | |||||||
Honduras Liga Nacional Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Feb 2021 01:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | CD Olimpia | |||||||
Colombia Copa Mustang Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Feb 2021 01:20 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Deportivo Cali | |||||||
18 Feb 2021 21:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | La Equidad | |||||||
18 Feb 2021 23:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Deportivo Pasto | |||||||
Ukraine U21 Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Feb 2021 11:00 | ? - ? | ? - ? | Dnipro 1 U21 | ||||||||
Colombia Copa Premier Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Feb 2021 19:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Leones | |||||||
Libya League Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Feb 2021 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Al Akhdhar | |||||||
Turkiye 3. Lig B Yukselme Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Feb 2021 10:00 | ? - ? | ? - ? | Tokatspor | ||||||||
Egypt Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Feb 2021 12:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Olympic Al Qanal | |||||||
Bahrain Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Feb 2021 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Malkia | |||||||
Saudi Arabia Professional League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Feb 2021 12:50 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Dhamk | |||||||
18 Feb 2021 12:55 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Al Ittihad | |||||||
18 Feb 2021 15:10 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Al Nassr | |||||||
18 Feb 2021 17:20 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Al-Ettifaq | |||||||
India Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Feb 2021 14:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 2 | Northeast United | |||||||
Argentina Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Feb 2021 00:10 | FT | 3 - 1 | 3 - 1 | Atletico Camioneros | |||||||
Italy C1B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Feb 2021 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Modena | |||||||
18 Feb 2021 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Mantova | |||||||
Mexico Primera Divison A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Feb 2021 01:05 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Tepatitlan De Morelos | |||||||
18 Feb 2021 03:05 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Tlaxcala | |||||||
Malta First Division League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Feb 2021 19:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | St Georges | |||||||
Romania Liga 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Feb 2021 13:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Gloria Buzau | |||||||
18 Feb 2021 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Universitaea Cluj | |||||||
Primera Division de Uruguay Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Feb 2021 00:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Defensor SC | |||||||
18 Feb 2021 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Danubio FC | |||||||
18 Feb 2021 20:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Nacional Montevideo | |||||||
18 Feb 2021 22:15 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Deportivo Maldonado | |||||||
Turkiye Lig3 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Feb 2021 10:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Inegolspor | |||||||
18 Feb 2021 10:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 0 | Ankara Demirspor | |||||||
18 Feb 2021 10:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Amedspor | |||||||
18 Feb 2021 10:00 | ? - ? | ? - ? | Afjet Afyonspor | ||||||||
18 Feb 2021 10:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Nigde Belediyespor | |||||||
18 Feb 2021 10:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | 24 Erzincanspor | |||||||
18 Feb 2021 10:00 | FT | 2 - 3 | 2 - 0 | Ergene Velimese | |||||||
18 Feb 2021 10:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Kahramanmaras | |||||||
18 Feb 2021 10:00 | ? - ? | ? - ? | Sancaktepe Belediye Spor | ||||||||
18 Feb 2021 10:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Anadolu Selcukluspor | |||||||
18 Feb 2021 10:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Turgutluspor | |||||||
18 Feb 2021 10:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Tarsus Idman Yurdu | |||||||
18 Feb 2021 10:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 4 | Etimesgut Belediye Spor | |||||||
18 Feb 2021 10:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Kirklarelispor | |||||||
18 Feb 2021 10:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Eyupspor | |||||||
18 Feb 2021 10:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Kastamonuspor | |||||||
18 Feb 2021 10:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Belediye Vanspor | |||||||
18 Feb 2021 10:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Karabukspor | |||||||
18 Feb 2021 10:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Pazarspor | |||||||
Kenya Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Feb 2021 12:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 2 | Tusker | |||||||
18 Feb 2021 12:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Kariobangi Sharks | |||||||
Panama Liga Nacional de Ascenso Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Feb 2021 23:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | CA Independente | |||||||
Morocco Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Feb 2021 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Tas De Casablanca | |||||||
Qatar Crown Prince Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Feb 2021 13:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Al-Sadd | |||||||
18 Feb 2021 16:45 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Al-Garrafa | |||||||
Sudan Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Feb 2021 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Ahli Shandi | |||||||
18 Feb 2021 17:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Tuti Sc Khartoum | |||||||
18 Feb 2021 17:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Hilal Obayed | |||||||
Mexico Youth U20 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Feb 2021 15:59 | FT | 0 - 4 | 0 - 0 | Santos Laguna U20 |
Totaal wedstrijden: 100
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
league (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...