Speelschema voetbal 18-06-2017
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
Spain Segunda Division B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jun 2017 20:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Cadiz | |||||||
Argentina Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jun 2017 18:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Lanus | |||||||
18 Jun 2017 18:45 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Tigre | |||||||
18 Jun 2017 20:15 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Olimpo | |||||||
18 Jun 2017 21:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Atletico Tucuman | |||||||
18 Jun 2017 21:15 | FT | 2 - 3 | 0 - 1 | Racing Club | |||||||
Brasil Serie A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jun 2017 01:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ponte Preta | |||||||
18 Jun 2017 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Corinthians Paulista | |||||||
18 Jun 2017 20:00 | FT | 2 - 4 | 1 - 1 | Palmeiras | |||||||
18 Jun 2017 20:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Botafogo | |||||||
18 Jun 2017 20:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Flamengo | |||||||
18 Jun 2017 20:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Atletico Mineiro | |||||||
18 Jun 2017 23:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Vitoria Salvador BA | |||||||
Iceland Premier Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jun 2017 18:00 | FT | 3 - 1 | 3 - 0 | IBV Vestmannaeyjar | |||||||
18 Jun 2017 18:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Ka Akureyri | |||||||
USA MLS Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jun 2017 00:20 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Columbus Crew | |||||||
18 Jun 2017 00:30 | FT | 3 - 3 | 2 - 1 | Montreal Impact | |||||||
18 Jun 2017 00:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Chicago Fire | |||||||
18 Jun 2017 01:10 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Washington DC United | |||||||
18 Jun 2017 02:10 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sporting Kansas City | |||||||
18 Jun 2017 02:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Portland Timbers | |||||||
18 Jun 2017 03:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Minnesota United | |||||||
18 Jun 2017 03:15 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Dallas | |||||||
18 Jun 2017 04:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Houston Dynamo | |||||||
18 Jun 2017 22:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | New York Red Bulls | |||||||
Norway Tippeligaen Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jun 2017 16:59 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Sarpsborg 08 FF | |||||||
18 Jun 2017 16:59 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Tromso IL | |||||||
18 Jun 2017 16:59 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Rosenborg | |||||||
18 Jun 2017 16:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Odd Grenland | |||||||
18 Jun 2017 16:59 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Viking | |||||||
18 Jun 2017 19:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Stromsgodset | |||||||
U21 European Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jun 2017 16:59 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | CH Séc U21 | |||||||
18 Jun 2017 19:45 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Italy U21 | |||||||
Sweden Superettan Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jun 2017 14:00 | FT | 5 - 0 | 1 - 0 | Helsingborg IF | |||||||
18 Jun 2017 16:00 | FT | 5 - 1 | 3 - 0 | Orgryte | |||||||
Finland Veikkausliga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jun 2017 16:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | HJK Helsinki | |||||||
18 Jun 2017 16:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Jyvaskyla JK | |||||||
Brasil Serie B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jun 2017 01:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | America MG | |||||||
Argentina Primera B Nacional Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jun 2017 00:45 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Santa Marina Tandil | |||||||
18 Jun 2017 20:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Ferrol Carril Oeste | |||||||
Korea League Classic Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jun 2017 10:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Seoul | |||||||
18 Jun 2017 11:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Jeju United FC | |||||||
18 Jun 2017 11:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Sangju Sangmu Phoenix | |||||||
J-League Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jun 2017 10:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Yokohama F Marinos | |||||||
18 Jun 2017 10:30 | FT | 2 - 4 | 1 - 1 | Jubilo Iwata | |||||||
Japanese League Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jun 2017 11:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Matsumoto Yamaga FC | |||||||
Indonesia Super Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jun 2017 14:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Persib Bandung | |||||||
18 Jun 2017 14:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Pstni | |||||||
Thailand Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jun 2017 12:00 | FT | 5 - 4 | 2 - 0 | Thai Honda Fc | |||||||
18 Jun 2017 12:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Nakhon Ratchasima | |||||||
18 Jun 2017 13:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Chiangrai United | |||||||
18 Jun 2017 13:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Muang Thong United | |||||||
Egypt Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jun 2017 21:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Ittihad Alexandria | |||||||
18 Jun 2017 21:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Wadi Degla SC | |||||||
Iraq Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jun 2017 20:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Al Quwa Al Jawiya | |||||||
Kazakhstan Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jun 2017 12:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Akzhayik Oral | |||||||
18 Jun 2017 14:00 | FT | 2 - 4 | 2 - 1 | Astana | |||||||
18 Jun 2017 14:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Irtysh Pavlodar | |||||||
China Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jun 2017 12:35 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Shanghai East Asia FC | |||||||
18 Jun 2017 12:35 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Shandong Taishan | |||||||
18 Jun 2017 12:35 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Changchun YaTai | |||||||
18 Jun 2017 12:35 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Tianjin Teda | |||||||
FIFA Confederations Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jun 2017 16:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Mexico | |||||||
18 Jun 2017 19:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Chile | |||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jun 2017 20:00 | FT | 5 - 1 | 3 - 1 | Oriente Petrolero | |||||||
18 Jun 2017 20:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | San Jose | |||||||
18 Jun 2017 22:15 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Universitario de Sucre | |||||||
Korea K League Challenge Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jun 2017 11:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Gyeongnam FC | |||||||
Ecuador Copa Pilsener A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jun 2017 01:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Macara | |||||||
18 Jun 2017 18:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Fuerza Amarilla | |||||||
18 Jun 2017 22:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Independiente Jose Teran | |||||||
Latvia - 1. Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jun 2017 16:59 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | FK Ventspils | |||||||
Poland - 2. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jun 2017 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Bytovia Bytow | |||||||
Japan Football League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jun 2017 05:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Kataller Toyama | |||||||
18 Jun 2017 06:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Tokyo U23 | |||||||
18 Jun 2017 07:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Giravanz Kitakyushu | |||||||
18 Jun 2017 07:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Blaublitz Akita | |||||||
18 Jun 2017 07:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Fujieda Myfc | |||||||
18 Jun 2017 09:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Cerezo Osaka U23 | |||||||
18 Jun 2017 10:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Grulla Morioka | |||||||
Sweden Div 1 Sodra Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jun 2017 15:00 | FT | 1 - 5 | 0 - 2 | Mjallby AIF | |||||||
18 Jun 2017 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Skovde AIK | |||||||
Sweden Div 2 Norra Svealand Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jun 2017 15:00 | FT | 5 - 3 | 1 - 2 | BKV Norrtalje | |||||||
18 Jun 2017 15:30 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Sundbybergs | |||||||
Western Australia Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jun 2017 08:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Bayswater City | |||||||
Venezuela Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jun 2017 01:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Carabobo | |||||||
Australia Victorian Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jun 2017 06:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Oakleigh Cannons | |||||||
18 Jun 2017 07:00 | FT | 8 - 1 | 4 - 1 | St Albans Saints | |||||||
Paraguayan Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jun 2017 15:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Sol De America | |||||||
18 Jun 2017 21:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Libertad Asuncion | |||||||
18 Jun 2017 21:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Rubio Nu Asuncion | |||||||
Chinese Football League Divison 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jun 2017 08:30 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Lijiang FC | |||||||
18 Jun 2017 12:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Beijing Beikong | |||||||
18 Jun 2017 12:30 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Baoding Rongda FC | |||||||
18 Jun 2017 12:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Dalian Chaoyue | |||||||
18 Jun 2017 12:35 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Shanghai Shenxin | |||||||
Sweden Div 2 Norrland Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jun 2017 14:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Arameisk-syrianska If | |||||||
18 Jun 2017 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Tegs Thoren ff | |||||||
18 Jun 2017 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Vasalunds IF | |||||||
18 Jun 2017 16:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Sandvikens IF | |||||||
Norway Adeccoligaen Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jun 2017 16:59 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Ullensaker/Kisa IL | |||||||
18 Jun 2017 16:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Asane Fotball | |||||||
18 Jun 2017 16:59 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Tromsdalen UIL | |||||||
18 Jun 2017 16:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Start Kristiansand | |||||||
18 Jun 2017 16:59 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Mjondalen | |||||||
18 Jun 2017 16:59 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Sandnes Ulf | |||||||
Norway 2 Division A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jun 2017 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | KFUM Oslo | |||||||
Norway 2 Division B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jun 2017 14:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | IL Hodd | |||||||
18 Jun 2017 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Fana | |||||||
18 Jun 2017 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Nardo | |||||||
18 Jun 2017 16:59 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Bryne | |||||||
Zimbabwe Premier Soccer League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jun 2017 14:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Yadah | |||||||
18 Jun 2017 14:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Hwange Colliery | |||||||
18 Jun 2017 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Black Rhinos Fc | |||||||
18 Jun 2017 14:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Triangle Fc | |||||||
18 Jun 2017 14:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Bantu Rovers | |||||||
Faroe Islands Formuladeildin Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jun 2017 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | NSI Runavik | |||||||
18 Jun 2017 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Skala Itrottarfelag | |||||||
18 Jun 2017 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | EB Streymur | |||||||
18 Jun 2017 15:00 | FT | 1 - 5 | 0 - 3 | B36 Torshavn | |||||||
18 Jun 2017 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | 07 Vestur Sorvagur | |||||||
Iceland Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jun 2017 13:30 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Kv Vesturbaeja | |||||||
18 Jun 2017 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Hottur Egilsstadir | |||||||
18 Jun 2017 16:59 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Umf Afturelding | |||||||
18 Jun 2017 18:00 | FT | 5 - 0 | 5 - 0 | Fjardabyggd | |||||||
Iceland Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jun 2017 16:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Leiknir F | |||||||
Sweden Div 2 Norra Gotaland Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jun 2017 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Vanersborg | |||||||
Sweden Div 2 Sodra Svealand Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jun 2017 12:00 | FT | 4 - 2 | 2 - 0 | Haninge | |||||||
18 Jun 2017 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Fc Linkoping City | |||||||
Kazakhstan Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jun 2017 12:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Maktaaral | |||||||
18 Jun 2017 12:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Zhetysu Taldykorgan | |||||||
18 Jun 2017 13:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Kyzylzhar Petropavlovsk | |||||||
Latvia - 2. Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jun 2017 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Staiceles Bebri | |||||||
Chinese Football League Divison 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jun 2017 09:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Nanjing Qianbao | |||||||
Thailand Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jun 2017 12:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Ang Thong Fc | |||||||
18 Jun 2017 12:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Lampang Fc | |||||||
18 Jun 2017 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Nakhon Pathom FC | |||||||
18 Jun 2017 13:20 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Ptt Rayong | |||||||
Nigeria Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jun 2017 16:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Mfm | |||||||
18 Jun 2017 16:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Bukola Babes Abs | |||||||
18 Jun 2017 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Wikki Tourist | |||||||
18 Jun 2017 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Enugu Rangers International | |||||||
18 Jun 2017 16:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Katsina United | |||||||
18 Jun 2017 16:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Remo Stars | |||||||
18 Jun 2017 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Enyimba International | |||||||
18 Jun 2017 16:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Plateau United | |||||||
18 Jun 2017 16:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Gombe United | |||||||
Poland Centralna Liga Juniorow Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jun 2017 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Lech Poznan Youth | |||||||
Peru Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jun 2017 02:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Deportivo Municipal | |||||||
18 Jun 2017 16:59 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Melgar | |||||||
18 Jun 2017 19:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Juan Aurich | |||||||
Australia FFA Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jun 2017 03:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Canberra Olympic | |||||||
Macao Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jun 2017 11:30 | FT | 1 - 5 | 1 - 3 | Cd Monte Carlo | |||||||
18 Jun 2017 13:35 | FT | 3 - 3 | 2 - 2 | Windsor Arch Ka I | |||||||
Canadian Premier Soccer League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jun 2017 00:00 | FT | 1 - 6 | 0 - 0 | Serbian White Eagles | |||||||
Japan Football League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jun 2017 05:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Urayasu Sc | |||||||
18 Jun 2017 05:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Verspah Oita | |||||||
18 Jun 2017 05:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Reinmeer Aomori | |||||||
18 Jun 2017 05:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Nara Club | |||||||
18 Jun 2017 05:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Imabari FC | |||||||
United Soccer League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jun 2017 00:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Charleston Battery | |||||||
18 Jun 2017 00:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Tampa Bay Rowdies | |||||||
18 Jun 2017 00:15 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Penn Harrisburg Islanders | |||||||
18 Jun 2017 00:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Pittsburgh Riverhounds | |||||||
18 Jun 2017 01:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Los Angeles Galaxy 2 | |||||||
18 Jun 2017 01:40 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Tulsa Roughneck | |||||||
18 Jun 2017 04:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Vancouver Whitecaps B | |||||||
18 Jun 2017 22:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Phoenix Rising Arizona U | |||||||
Paraguay Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jun 2017 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Sportivo Iteno | |||||||
18 Jun 2017 19:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | 22 De Setiembre | |||||||
18 Jun 2017 20:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Caacupe Fbc | |||||||
Belarus Pershaya Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jun 2017 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Volna Pinsk | |||||||
18 Jun 2017 15:00 | FT | 3 - 3 | 0 - 2 | Luch Minsk | |||||||
18 Jun 2017 15:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Neman Agro | |||||||
18 Jun 2017 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Smorgon FC | |||||||
18 Jun 2017 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Fc Baranovichi | |||||||
18 Jun 2017 16:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Energetik Bgu Minsk | |||||||
Australia New South Wales Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jun 2017 06:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Blacktown City Demons | |||||||
18 Jun 2017 06:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Parramatta Eagles | |||||||
18 Jun 2017 08:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Hakoah Sydney | |||||||
USA Women Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jun 2017 00:35 | FT | 3 - 1 | 3 - 0 | Boston Breakers Womens | |||||||
18 Jun 2017 01:05 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Ol Reign Womens | |||||||
18 Jun 2017 01:30 | FT | 2 - 4 | 0 - 2 | Orlando Pride Womens | |||||||
18 Jun 2017 03:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Gotham Fc Womens | |||||||
TAS Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jun 2017 05:05 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Clarence United | |||||||
Primera Division de Uruguay Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jun 2017 19:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Plaza Colonia | |||||||
18 Jun 2017 19:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Boston River | |||||||
18 Jun 2017 19:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Wanderers FC | |||||||
18 Jun 2017 22:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | CA Penarol | |||||||
Sweden Div 3 Mellersta Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jun 2017 12:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Hudiksvalls Forenade FF | |||||||
18 Jun 2017 13:00 | FT | 2 - 5 | 0 - 1 | Pitea If | |||||||
Sweden Div 2 Ostra Gotaland Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jun 2017 13:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 1 | Kvarnby IK | |||||||
18 Jun 2017 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Ksf Prespa Birlik |
Totaal wedstrijden: 193
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
league (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...