Speelschema voetbal 18-07-2021
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
International Friendly Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 09:00 | FT | 6 - 1 | 1 - 0 | PAE Atromitos | |||||||
18 Jul 2021 10:00 | FT | 3 - 4 | 1 - 1 | Karlovy Vary Dvory | |||||||
18 Jul 2021 10:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | KV Mechelen | |||||||
18 Jul 2021 10:30 | ? - ? | ? - ? | Portimonense | ||||||||
18 Jul 2021 10:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Skra Czestochowa | |||||||
18 Jul 2021 12:30 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Kocaelispor | |||||||
18 Jul 2021 13:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Manchester United | |||||||
18 Jul 2021 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Kickers Emden | |||||||
18 Jul 2021 13:00 | ? - ? | ? - ? | Carshalton Athletic | ||||||||
18 Jul 2021 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Nantes | |||||||
18 Jul 2021 13:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | SV Waldhof Mannheim | |||||||
18 Jul 2021 14:00 | ? - ? | ? - ? | Newcastle United | ||||||||
18 Jul 2021 14:00 | ? - ? | ? - ? | Dynamo Moscow | ||||||||
18 Jul 2021 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Ural Yekaterinburg | |||||||
18 Jul 2021 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Antalyaspor | |||||||
18 Jul 2021 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Newcastle United | |||||||
18 Jul 2021 14:30 | ? - ? | ? - ? | Arminia Bielefeld | ||||||||
18 Jul 2021 15:00 | ? - ? | ? - ? | Sakaryaspor | ||||||||
18 Jul 2021 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Newcastle U21 | |||||||
18 Jul 2021 16:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Schaffhausen | |||||||
18 Jul 2021 16:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | VfB Lubeck | |||||||
18 Jul 2021 16:00 | ? - ? | ? - ? | Bochum | ||||||||
18 Jul 2021 16:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | CS Petange | |||||||
18 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Maccabi Bnei Raina | |||||||
18 Jul 2021 16:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Caen | |||||||
18 Jul 2021 16:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Renova Cepciste | |||||||
18 Jul 2021 17:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Lierse Kempenzonen | |||||||
18 Jul 2021 17:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Detonit Junior | |||||||
18 Jul 2021 17:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Zorya | |||||||
18 Jul 2021 17:00 | ? - ? | ? - ? | Budapest Honved | ||||||||
18 Jul 2021 17:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Maritimo | |||||||
18 Jul 2021 18:00 | FT | 5 - 1 | 3 - 0 | Spartak Moscow | |||||||
18 Jul 2021 18:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Os Turn Fotball | |||||||
18 Jul 2021 19:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Almeria | |||||||
18 Jul 2021 19:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Mallorca | |||||||
18 Jul 2021 20:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Ternana | |||||||
Argentina Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 00:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Racing Club | |||||||
18 Jul 2021 17:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Defensa Y Justicia | |||||||
18 Jul 2021 19:45 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | San Lorenzo | |||||||
18 Jul 2021 22:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Colon | |||||||
Brasil Serie A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 01:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Gremio | |||||||
18 Jul 2021 15:00 | FT | 2 - 3 | 2 - 2 | Cuiaba | |||||||
18 Jul 2021 20:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Palmeiras | |||||||
18 Jul 2021 22:15 | FT | 0 - 5 | 0 - 2 | Flamengo | |||||||
Denmark SAS Ligaen Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 13:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Viborg | |||||||
18 Jul 2021 13:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Randers FC | |||||||
18 Jul 2021 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Aalborg BK | |||||||
18 Jul 2021 18:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Brondby | |||||||
Sweden Allsvenskan Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Hammarby | |||||||
18 Jul 2021 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Hacken | |||||||
18 Jul 2021 16:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Kalmar FF | |||||||
18 Jul 2021 16:59 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Mjallby AIF | |||||||
Iceland Premier Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 16:59 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | HK Kopavog | |||||||
18 Jul 2021 20:15 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Fylkir | |||||||
18 Jul 2021 20:15 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Breidablik | |||||||
USA MLS Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 00:00 | ? - ? | ? - ? | Inter Miami | ||||||||
18 Jul 2021 00:35 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | New York City Fc | |||||||
18 Jul 2021 00:35 | FT | 5 - 4 | 2 - 3 | Cincinnati | |||||||
18 Jul 2021 00:35 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Orlando City | |||||||
18 Jul 2021 00:35 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Washington DC United | |||||||
18 Jul 2021 01:30 | FT | 5 - 1 | 4 - 0 | Chicago Fire | |||||||
18 Jul 2021 02:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | San Jose Earthquakes | |||||||
18 Jul 2021 03:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Los Angeles Galaxy | |||||||
18 Jul 2021 03:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Dallas | |||||||
18 Jul 2021 03:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Real Salt Lake | |||||||
18 Jul 2021 19:05 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Seattle Sounders | |||||||
Norway Tippeligaen Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 16:59 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Rosenborg | |||||||
18 Jul 2021 16:59 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Mjondalen | |||||||
18 Jul 2021 16:59 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Valerenga | |||||||
18 Jul 2021 16:59 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Molde | |||||||
18 Jul 2021 16:59 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Sandefjord | |||||||
18 Jul 2021 19:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Stabaek | |||||||
Ireland Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Sligo Rovers | |||||||
18 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Longford Town | |||||||
Sweden Superettan Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 12:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | GIF Sundsvall | |||||||
18 Jul 2021 14:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 3 | Helsingborg IF | |||||||
Brasil Serie B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 20:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Nautico PE | |||||||
Argentina Primera B Nacional Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 19:10 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Club Atletico Guemes | |||||||
18 Jul 2021 19:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Chacarita Juniors | |||||||
18 Jul 2021 19:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | CA Brown Adrogue | |||||||
18 Jul 2021 19:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Almagro | |||||||
18 Jul 2021 20:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Deportivo Riestra | |||||||
Japanese League Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 10:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Thespa Kusatsu Gunma | |||||||
18 Jul 2021 11:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Tokyo Verdy | |||||||
18 Jul 2021 11:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Ryukyu | |||||||
18 Jul 2021 11:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Sc Sagamihara | |||||||
Russian Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 15:00 | FT | 3 - 3 | 3 - 1 | Tuapse | |||||||
18 Jul 2021 15:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Essentuki | |||||||
18 Jul 2021 16:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | Makhachkala | |||||||
18 Jul 2021 16:00 | FT | 2 - 4 | 1 - 2 | Dynamo Stavropol | |||||||
18 Jul 2021 16:30 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Druzhba Maykop | |||||||
Romania - Division A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 16:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Farul Constanta | |||||||
18 Jul 2021 19:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Chindia Targoviste | |||||||
Serbia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 17:55 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Radnicki Nis | |||||||
18 Jul 2021 20:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Radnicki 1923 Kragujevac | |||||||
Croatia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 17:55 | FT | 3 - 1 | 3 - 0 | Hrvatski Dragovoljac | |||||||
Slovenia Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 19:15 | FT | 2 - 3 | 2 - 1 | NK Maribor | |||||||
Belarus Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 16:45 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Isloch Minsk | |||||||
18 Jul 2021 18:45 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Neman Grodno | |||||||
Iraq Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Baghdad | |||||||
18 Jul 2021 17:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Naft Alwasat | |||||||
Morocco Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 16:59 | FT | 2 - 4 | 0 - 2 | IRT Itihad de Tanger | |||||||
18 Jul 2021 19:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Rcoz Oued Zem | |||||||
18 Jul 2021 19:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Renaissance Sportive de Berkane | |||||||
18 Jul 2021 19:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | SCCM Chabab Mohamedia | |||||||
18 Jul 2021 19:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Renaissance Zmamra | |||||||
Bosnia Premijer Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 18:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Rudar Prijedor | |||||||
18 Jul 2021 20:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Zrinjski Mostar | |||||||
China Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 11:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Chongqing Lifan | |||||||
18 Jul 2021 11:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Qingdao Yellow Sea Pharmaceutical | |||||||
18 Jul 2021 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Guangzhou R&F | |||||||
18 Jul 2021 13:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Shijiazhuang Ever Bright | |||||||
Concacaf Gold Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 00:30 | FT | 0 - 4 | 0 - 3 | Qatar | |||||||
18 Jul 2021 03:00 | FT | 2 - 3 | 2 - 1 | Honduras | |||||||
18 Jul 2021 22:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Canada | |||||||
18 Jul 2021 22:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Haiti | |||||||
Austria Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 10:00 | FT | 3 - 5 | 0 - 2 | Kapfenberg Superfund | |||||||
Estonia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 13:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Nomme JK Kalju | |||||||
18 Jul 2021 16:59 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Tartu JK Tammeka | |||||||
Moldova Divizia Nationala Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 16:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Sfintul Gheorghe | |||||||
18 Jul 2021 18:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Milsami | |||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 20:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Club Guabira | |||||||
18 Jul 2021 22:15 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Always Ready | |||||||
18 Jul 2021 22:15 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Blooming | |||||||
Korea K League Challenge Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 11:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Daejeon Citizen | |||||||
Ecuador Copa Pilsener A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 02:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Cuenca | |||||||
18 Jul 2021 21:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Macara | |||||||
18 Jul 2021 21:30 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Club Sport Emelec | |||||||
Lithuania - 1. Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 15:00 | ? - ? | ? - ? | FK Zalgiris Vilnius | ||||||||
Latvia - 1. Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 14:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Noah Jurmala | |||||||
Colombia Copa Mustang Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 02:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Deportivo Cali | |||||||
18 Jul 2021 21:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | Atletico Nacional | |||||||
18 Jul 2021 23:40 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Atletico Bucaramanga | |||||||
Russia Div 2 West Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 11:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Volna Nizhegorodskaya | |||||||
18 Jul 2021 14:00 | FT | 3 - 3 | 3 - 2 | Zenit-2 St.Petersburg | |||||||
18 Jul 2021 15:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Yenisey 2 Krasnoyarsk | |||||||
18 Jul 2021 16:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Baltika Bfu Kaliningrad | |||||||
18 Jul 2021 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Dynamo St | |||||||
18 Jul 2021 16:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 2 | Kairat Moskva | |||||||
18 Jul 2021 16:00 | FT | 3 - 1 | 3 - 1 | Krasava Odintsovo | |||||||
18 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Shinnik Yaroslavl | |||||||
18 Jul 2021 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Murom | |||||||
18 Jul 2021 16:59 | FT | 1 - 4 | 1 - 1 | Znamya Truda | |||||||
Australia Queensland State League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 04:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Moreton Bay United | |||||||
18 Jul 2021 09:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Brisbane Roar Am | |||||||
18 Jul 2021 09:15 | FT | 4 - 2 | 3 - 1 | Redlands United FC | |||||||
Sweden Div 1 Sodra Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 12:00 | ? - ? | ? - ? | Tvaakers IF | ||||||||
Jordan Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 18:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Al Aqaba Sc | |||||||
Estonia Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 14:00 | FT | 5 - 4 | 1 - 0 | Kusti | |||||||
Finland Ykkonen Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 16:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | VPS Vaasa | |||||||
Russia Div 2 Ural-Povolzhye Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 14:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Chelyabinsk | |||||||
18 Jul 2021 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Spartak Tuymazy | |||||||
18 Jul 2021 14:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Torpedo Miass | |||||||
18 Jul 2021 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Ural 2 | |||||||
Argentina Prim B Metropolitana Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 19:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Deportivo Armenio | |||||||
Western Australia Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 08:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Gwelup Croatia Sc | |||||||
Venezuela Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 00:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Academia Puerto Cabello | |||||||
18 Jul 2021 21:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Carabobo | |||||||
Russia Div 2 Center Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 14:00 | FT | 5 - 1 | 4 - 0 | Peresvet Podolsk | |||||||
18 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Khimki Reserve | |||||||
18 Jul 2021 16:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Saturn | |||||||
18 Jul 2021 16:00 | FT | 0 - 6 | 0 - 2 | Dinamo Vladivostok | |||||||
18 Jul 2021 16:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | FK Zvezda Ryazan | |||||||
18 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Dinamo Briansk | |||||||
18 Jul 2021 16:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Strogino Moscow | |||||||
18 Jul 2021 16:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | FK Kaluga | |||||||
18 Jul 2021 16:59 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Metallurg Vidnoye | |||||||
18 Jul 2021 16:59 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Zenit Penza | |||||||
Paraguayan Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 00:30 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Sol De America | |||||||
18 Jul 2021 22:15 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Ca River Plate Asuncion | |||||||
Libya League Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 16:00 | FT | 2 - 7 | 1 - 3 | Al Akhdhar | |||||||
18 Jul 2021 16:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Al-hilal(lby) | |||||||
18 Jul 2021 16:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Al Sadaqa | |||||||
18 Jul 2021 16:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Ngom Egdabya | |||||||
18 Jul 2021 16:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Al Taawun | |||||||
18 Jul 2021 18:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Al-tahaddi | |||||||
Chinese Football League Divison 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 10:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Shenzhen Peng City | |||||||
18 Jul 2021 12:35 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Xinjiang Tianshan Leopard | |||||||
18 Jul 2021 13:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Shaanxi Chang an Athletic | |||||||
Brisbane Premier emier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 08:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | The Gap BPL | |||||||
18 Jul 2021 09:00 | FT | 1 - 5 | 1 - 2 | Western Spirit | |||||||
Norway Adeccoligaen Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 14:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Bryne | |||||||
Norway 2 Division B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 12:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Nardo | |||||||
18 Jul 2021 14:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Sotra Sk | |||||||
Algeria Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 17:45 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Js Kabylie | |||||||
18 Jul 2021 18:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Om Medea | |||||||
Latvia Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 16:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Jurnieks Riga | |||||||
18 Jul 2021 16:30 | FT | 6 - 0 | 3 - 0 | Cesis | |||||||
Korea Challengers League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 11:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Paju Citizen Fc | |||||||
Chinese Football League Divison 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 08:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Guangxi Baoyun | |||||||
18 Jul 2021 08:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Inner Mongolia Caoshangfei | |||||||
18 Jul 2021 08:30 | FT | 3 - 2 | 3 - 1 | Yunnan Kunglu | |||||||
18 Jul 2021 08:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Dongguan Guanlian | |||||||
18 Jul 2021 09:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Sichuan Minzu | |||||||
18 Jul 2021 09:00 | FT | 2 - 3 | 2 - 0 | Qingdao West Coast | |||||||
Nigeria Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 16:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Dakkada | |||||||
18 Jul 2021 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sunshine Stars | |||||||
18 Jul 2021 16:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Jigawa Golden Stars | |||||||
18 Jul 2021 16:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Enugu Rangers International | |||||||
18 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Lobi Stars | |||||||
18 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Mfm | |||||||
18 Jul 2021 16:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Ifeanyi Ubah | |||||||
18 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Akwa United | |||||||
18 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Kwara United | |||||||
18 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Abia Warriors | |||||||
Peru Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 16:59 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Melgar | |||||||
18 Jul 2021 19:15 | FT | 1 - 4 | 0 - 3 | Cienciano | |||||||
18 Jul 2021 21:30 | FT | 4 - 1 | 2 - 1 | Ayacucho Futbol Club | |||||||
Algeria Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 16:59 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Mcb Oued Sly | |||||||
18 Jul 2021 17:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Mcb Oued Sly | |||||||
Brazil National Football Tournament U20 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 19:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Fluminense Rj Youth | |||||||
18 Jul 2021 19:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Cruzeiro Youth | |||||||
18 Jul 2021 20:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Ceara Youth | |||||||
18 Jul 2021 21:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Chapecoense Youth | |||||||
Macao Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 12:00 | FT | 5 - 1 | 2 - 1 | Sporting Macau | |||||||
18 Jul 2021 14:10 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Lun Lok | |||||||
Angola Girabola League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Baixa De Kassange | |||||||
18 Jul 2021 16:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | Bravos Do Maquis | |||||||
Scotland League Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Dundee | |||||||
Ecuador Campeonato Serie B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 16:45 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Cumbaya | |||||||
18 Jul 2021 21:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Pottu via HO | |||||||
Japan Football League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 06:30 | ? - ? | ? - ? | Ban Di Tesi Iwaki | ||||||||
18 Jul 2021 07:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Kagura Shimane | |||||||
18 Jul 2021 07:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Yokogawa Musashino | |||||||
18 Jul 2021 07:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Mio Biwako Shiga | |||||||
18 Jul 2021 07:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Suzuka Unlimited | |||||||
18 Jul 2021 10:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Reinmeer Aomori | |||||||
United Soccer League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 00:00 | ? - ? | ? - ? | New York Red Bulls B | ||||||||
18 Jul 2021 00:05 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Memphis 901 | |||||||
18 Jul 2021 00:05 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Loudoun United | |||||||
18 Jul 2021 00:35 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Hartford Athletic | |||||||
18 Jul 2021 00:35 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Atlanta United Fc Ii | |||||||
18 Jul 2021 00:35 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Tampa Bay Rowdies | |||||||
18 Jul 2021 01:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Okc Energy Fc | |||||||
18 Jul 2021 01:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Rio Grande Valley Fc Toros | |||||||
18 Jul 2021 01:30 | ? - ? | ? - ? | Tacoma Defiance | ||||||||
18 Jul 2021 02:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Las Vegas Lights | |||||||
18 Jul 2021 03:30 | FT | 5 - 0 | 3 - 0 | Los Angeles Galaxy 2 | |||||||
18 Jul 2021 22:00 | ? - ? | ? - ? | Birmingham Legion | ||||||||
Paraguay Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Atyra | |||||||
18 Jul 2021 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | 3 De Febrero | |||||||
Belarus Pershaya Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 12:45 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Arsenal Dzyarzhynsk | |||||||
18 Jul 2021 14:45 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Kommunalnik Slonim | |||||||
18 Jul 2021 16:45 | FT | 4 - 1 | 1 - 1 | Dnepr Mogilev | |||||||
Bangladesh Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 11:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Abahani Chittagong | |||||||
18 Jul 2021 13:45 | FT | 2 - 4 | 1 - 2 | Muktijoddha Skc | |||||||
Australia New South Wales Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 05:30 | ? - ? | ? - ? | Sydney FC U21 | ||||||||
18 Jul 2021 06:00 | ? - ? | ? - ? | Marconi Stallions | ||||||||
18 Jul 2021 06:00 | ? - ? | ? - ? | Mt Druitt Town Rangers | ||||||||
18 Jul 2021 07:00 | ? - ? | ? - ? | Sutherland Sharks | ||||||||
Australia Capital Gatorade Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 06:00 | ? - ? | ? - ? | Canberra Olympic | ||||||||
18 Jul 2021 06:00 | FT | 1 - 5 | 0 - 1 | Gungahlin United | |||||||
Australia New South Wales Northern Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 05:30 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Maitland | |||||||
18 Jul 2021 05:30 | FT | 4 - 1 | 1 - 1 | Lake Macquarie | |||||||
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 19:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Puerto Nuevo | |||||||
18 Jul 2021 19:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Muniz | |||||||
Brazil Serie D Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 19:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Aimore Rs | |||||||
18 Jul 2021 19:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Uniclinic Atletico Cearense Ce | |||||||
18 Jul 2021 19:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Marcilio Dias Sc | |||||||
18 Jul 2021 20:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Bahia de Feira BA | |||||||
18 Jul 2021 20:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Retro/pe bo | |||||||
18 Jul 2021 20:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | 4 De Julho | |||||||
Brasileiro Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Floresta/ce | |||||||
18 Jul 2021 20:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Ypiranga Rs | |||||||
18 Jul 2021 22:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Manaus Fc Am | |||||||
USA Women Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 00:05 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Houston Dash Womens | |||||||
18 Jul 2021 22:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Gotham Fc Womens | |||||||
18 Jul 2021 23:07 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Ol Reign Womens | |||||||
USA National Premier Soccer League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 23:00 | FT | 2 - 4 | 1 - 2 | Toronto Fc II | |||||||
Germany Regionalliga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | TSV 1860 Rosenheim | |||||||
Australia New South Wales League 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 06:00 | ? - ? | ? - ? | Western Sydney Wanderers Am | ||||||||
QLD Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 07:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | North Star | |||||||
18 Jul 2021 09:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Western Pride | |||||||
Australian cloth Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 07:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Slack Creek | |||||||
18 Jul 2021 08:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Ac Carina | |||||||
Finland - Kakkonen Lohko Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 16:30 | FT | 8 - 1 | 2 - 0 | Jakobstads Bollklubb | |||||||
Iceland 4 Deild Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 21:00 | FT | 7 - 0 | 4 - 0 | Reynir Hellissandur | |||||||
Kazakhstan Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 14:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Ordabasy | |||||||
18 Jul 2021 16:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Zhetysu Taldykorgan | |||||||
Canadian Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 00:10 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Cavalry | |||||||
18 Jul 2021 03:10 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Forge | |||||||
Sudan Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 15:15 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Merreikh El Fasher | |||||||
18 Jul 2021 15:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Hay Al Arab | |||||||
18 Jul 2021 18:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Ahli Marawi | |||||||
18 Jul 2021 18:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Al Hilal Omdurman | |||||||
Ghana Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 16:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Karela United | |||||||
18 Jul 2021 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Elmina Sharks | |||||||
18 Jul 2021 16:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Bechem United | |||||||
18 Jul 2021 16:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 2 | Techiman Eleven Wonders | |||||||
18 Jul 2021 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | King Faisal Babes | |||||||
18 Jul 2021 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Berekum Chelsea | |||||||
Jamaica Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 19:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Vere United | |||||||
18 Jul 2021 21:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Mount Pleasant | |||||||
South Africa Confederations Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
18 Jul 2021 11:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Mozambique | |||||||
18 Jul 2021 14:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Nam Phi |
Totaal wedstrijden: 295
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
league (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...