Speelschema voetbal 19-05-2021
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
English Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 18:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Aston Villa | |||||||
19 May 2021 18:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Wolves | |||||||
19 May 2021 18:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Sheffield United | |||||||
19 May 2021 19:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Arsenal | |||||||
19 May 2021 20:15 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Liverpool | |||||||
19 May 2021 20:15 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | West Ham United | |||||||
Spain Segunda Division B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 18:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Sabadell | |||||||
19 May 2021 18:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Fuenlabrada | |||||||
19 May 2021 20:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Mallorca | |||||||
19 May 2021 20:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Leganes | |||||||
Portugal Primera Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 18:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Belenenses | |||||||
19 May 2021 20:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | SL Benfica | |||||||
19 May 2021 20:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Boavista | |||||||
19 May 2021 20:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | SC Farense | |||||||
19 May 2021 20:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Rio Ave | |||||||
19 May 2021 20:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Famalicao | |||||||
19 May 2021 20:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sporting Braga | |||||||
19 May 2021 21:45 | FT | 5 - 1 | 3 - 0 | Maritimo | |||||||
International Friendly Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 18:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Viktoria Koln | |||||||
19 May 2021 18:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Wegberg Beeck | |||||||
19 May 2021 18:45 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Sputnik Rechitsa | |||||||
19 May 2021 19:30 | FT | 5 - 1 | 2 - 1 | Wakefield | |||||||
Copa Sudamericana Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 01:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Bragantino | |||||||
19 May 2021 23:15 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Deportes Tolima | |||||||
19 May 2021 23:15 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Arsenal de Sarandi | |||||||
19 May 2021 23:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Libertad Asuncion | |||||||
Denmark SAS Ligaen Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 17:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Randers FC | |||||||
19 May 2021 17:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Vejle | |||||||
19 May 2021 19:00 | FT | 4 - 2 | 2 - 2 | Midtjylland | |||||||
Norway Tippeligaen Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 19:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Odd Grenland | |||||||
Sweden Superettan Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 17:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Norrby IF | |||||||
England Divison 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 18:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Sunderland | |||||||
Italy Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 20:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Juventus | |||||||
Liga de Honora Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 18:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Vilafranquense | |||||||
19 May 2021 18:00 | ? - ? | ? - ? | Vilafranquense | ||||||||
Australia League A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 10:05 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Melbourne Victory FC | |||||||
19 May 2021 12:20 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Adelaide United FC | |||||||
French Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 20:15 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Paris Saint Germain | |||||||
Copa Libertadores Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 01:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Racing Club | |||||||
19 May 2021 01:30 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Independiente Jose Teran | |||||||
19 May 2021 01:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Atletico Junior Barranquilla | |||||||
19 May 2021 23:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Ca Rentistas | |||||||
19 May 2021 23:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Union La Calera | |||||||
Korea League Classic Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 08:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Jeju United FC | |||||||
19 May 2021 08:30 | ? - ? | ? - ? | Gangwon FC | ||||||||
19 May 2021 11:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Daegu FC | |||||||
19 May 2021 11:00 | FT | 2 - 4 | 2 - 2 | Ulsan Hyundai Horang-i | |||||||
Japanese League Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 10:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Renofa Yamaguchi | |||||||
Japan League Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 11:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Sagan Tosu | |||||||
19 May 2021 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Kashima Antlers | |||||||
19 May 2021 11:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Vissel Kobe | |||||||
19 May 2021 11:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Oita Trinita | |||||||
19 May 2021 11:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Yokohama FC | |||||||
19 May 2021 11:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Kashiwa Reysol | |||||||
19 May 2021 11:00 | FT | 5 - 1 | 1 - 1 | Shimizu S-Pulse | |||||||
19 May 2021 11:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Sanfrecce Hiroshima | |||||||
Greece National A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 15:15 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Apollon Smirnis | |||||||
Israel Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 17:50 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Hapoel Hadera | |||||||
Romania - Division A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 16:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Scm Argesul Pitesti | |||||||
19 May 2021 16:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Chindia Targoviste | |||||||
19 May 2021 16:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Astra Ploiesti | |||||||
19 May 2021 16:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | UTA Arad | |||||||
19 May 2021 16:30 | FT | 4 - 2 | 3 - 0 | Politehnica Iasi | |||||||
19 May 2021 19:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | CS Universitatea Craiova | |||||||
HongKong Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 08:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Kitchee | |||||||
Serbia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 15:00 | FT | 5 - 1 | 3 - 0 | FK Metalac Gornji Milanovac | |||||||
19 May 2021 17:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | FK Javor Ivanjica | |||||||
19 May 2021 17:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | FK Napredak Krusevac | |||||||
19 May 2021 17:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Vojvodina | |||||||
19 May 2021 17:30 | FT | 5 - 1 | 4 - 1 | Backa Backa Palanka | |||||||
19 May 2021 17:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | FK Rad Beograd | |||||||
Egypt Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 16:00 | ? - ? | ? - ? | Pyramids | ||||||||
19 May 2021 18:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | El Ismaily | |||||||
19 May 2021 20:00 | FT | 2 - 4 | 0 - 1 | Misr El Maqasah | |||||||
Bulgaria Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Cska 1948 Sofia | |||||||
Slovenia Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 14:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Domzale | |||||||
19 May 2021 16:15 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | NK Maribor | |||||||
19 May 2021 18:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | NK Publikum Celje | |||||||
19 May 2021 19:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Tabor Sezana | |||||||
Belarus Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 16:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Vitebsk | |||||||
19 May 2021 18:45 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Sputnik Rechitsa | |||||||
Kazakhstan Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 13:00 | FT | 3 - 0 | 3 - 0 | Shakhtyor Karagandy | |||||||
19 May 2021 13:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Zhetysu Taldykorgan | |||||||
19 May 2021 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ordabasy | |||||||
19 May 2021 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Kyzylzhar Petropavlovsk | |||||||
Morocco Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 16:59 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Maghreb Fez | |||||||
19 May 2021 19:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | HUSA Hassania Agadir | |||||||
19 May 2021 21:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Rcoz Oued Zem | |||||||
South Africa Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 14:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Ts Galaxy | |||||||
19 May 2021 14:00 | ? - ? | ? - ? | AmaZulu | ||||||||
19 May 2021 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Maritzburg United | |||||||
19 May 2021 16:00 | ? - ? | ? - ? | Supersport United | ||||||||
Estonia Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Viljandi Jk Tulevik | |||||||
19 May 2021 16:59 | FT | 1 - 7 | 0 - 5 | Nomme JK Kalju | |||||||
19 May 2021 17:00 | ? - ? | ? - ? | Tartu JK Tammeka | ||||||||
19 May 2021 18:00 | FT | 2 - 4 | 0 - 3 | Flora Tallinn | |||||||
Moldova Divizia Nationala Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 14:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Cs Petrocub | |||||||
19 May 2021 14:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Sheriff | |||||||
19 May 2021 16:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Dacia Buiucani | |||||||
Armenia Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 12:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Ararat Yerevan | |||||||
19 May 2021 12:30 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Alashkert | |||||||
19 May 2021 16:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Artsakh Noah | |||||||
Costa Rica Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 04:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Sporting San Jose | |||||||
Lithuania - 1. Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 16:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Hegelmann Litauen | |||||||
19 May 2021 16:59 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Dziugas Telsiai | |||||||
19 May 2021 18:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Dainava Alytus | |||||||
Latvia - 1. Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 16:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Daugava Daugavpils | |||||||
19 May 2021 17:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Liepajas Metalurgs | |||||||
Poland - 2. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 16:40 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Sandecja | |||||||
19 May 2021 16:40 | ? - ? | ? - ? | Sandecja | ||||||||
19 May 2021 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Chrobry Glogow | |||||||
19 May 2021 18:00 | ? - ? | ? - ? | Chrobry Glogow | ||||||||
19 May 2021 19:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Miedz Legnica | |||||||
Uzbekistan Professional Football League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 13:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Turon Nukus | |||||||
19 May 2021 13:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | OTMK Olmaliq | |||||||
19 May 2021 15:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Pakhtakor Tashkent | |||||||
Russia Div 2 Ural-Povolzhye Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 14:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Novosibirsk | |||||||
19 May 2021 15:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Dinamo Barnaul | |||||||
Croatia Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 19:00 | FT | 6 - 3 | 3 - 0 | Istra 1961 | |||||||
Republic of Azerbaijan Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 15:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Gilan Gabala | |||||||
19 May 2021 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Zira | |||||||
19 May 2021 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Standard Sumqayit | |||||||
19 May 2021 17:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Qarabag | |||||||
French Nationa League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 18:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Chamois Niortais | |||||||
Spanish Segunda Division B Grupo 4 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 14:45 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | AE Prat | |||||||
19 May 2021 19:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Lleida | |||||||
Russia Youth Championship League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 10:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Rubin Kazan Youth | |||||||
19 May 2021 11:00 | FT | 5 - 0 | 0 - 0 | Akademiya Konoplev Youth | |||||||
19 May 2021 11:00 | FT | 5 - 4 | 2 - 2 | Uor 5 Moskovskaya Oblast Youth | |||||||
19 May 2021 11:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Fk Ural Youth | |||||||
19 May 2021 11:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Rotor Volgograd Youth | |||||||
19 May 2021 11:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Ufa Youth | |||||||
19 May 2021 12:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Lokomotiv Moscow Youth | |||||||
19 May 2021 12:00 | FT | 4 - 2 | 2 - 2 | Strogino Moscow Youth | |||||||
19 May 2021 14:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Cska Moscow Youth | |||||||
19 May 2021 14:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Zenit St.petersburg Youth | |||||||
Chinese Football League Divison 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 09:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Shenzhen Peng City | |||||||
19 May 2021 11:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Meizhou Hakka | |||||||
Norway Adeccoligaen Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 16:59 | FT | 2 - 4 | 2 - 2 | Jerv | |||||||
19 May 2021 16:59 | FT | 4 - 2 | 2 - 2 | Aalesund FK | |||||||
19 May 2021 16:59 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Ham-Kam | |||||||
19 May 2021 16:59 | FT | 5 - 2 | 3 - 2 | Ranheim IL | |||||||
19 May 2021 16:59 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Sogndal | |||||||
Tunisia Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Club Africain | |||||||
19 May 2021 14:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 3 | Club Sportif Sfaxien | |||||||
19 May 2021 14:00 | FT | 4 - 4 | 2 - 0 | Olympique De Beja | |||||||
19 May 2021 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Etoile Metlaoui | |||||||
19 May 2021 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Us Tataouine | |||||||
19 May 2021 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | C. A. Bizertin | |||||||
19 May 2021 14:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | As Slimane | |||||||
Turkiye 3. Lig B Yukselme Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 14:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Aksarayspor | |||||||
19 May 2021 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Fethiyespor | |||||||
19 May 2021 18:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Ispartaspor | |||||||
Uzbekistan Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Olympic Fk Tashkent | |||||||
Greece Super League 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 13:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | PAE Levadiakos | |||||||
19 May 2021 13:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Ergotelis | |||||||
19 May 2021 13:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Diagoras Rodos | |||||||
Iceland Ladies Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 19:00 | FT | 2 - 4 | 1 - 2 | Nữ Valur | |||||||
19 May 2021 21:00 | FT | 3 - 4 | 2 - 2 | Nữ Umf Selfoss | |||||||
Georgia Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 13:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 1 | Dinamo Batumi | |||||||
19 May 2021 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Gareji Sagarejo | |||||||
19 May 2021 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Gagra | |||||||
19 May 2021 15:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Telavi | |||||||
Serbia Prva Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 12:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Radnicki Sremska Mitrovica | |||||||
19 May 2021 16:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Trajal Krusevac | |||||||
19 May 2021 16:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Loznica | |||||||
19 May 2021 16:00 | FT | 6 - 1 | 4 - 0 | Sloga Kraljevo | |||||||
19 May 2021 16:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Zeleznicar Pancevo | |||||||
19 May 2021 16:00 | FT | 4 - 2 | 0 - 2 | Jagodina | |||||||
19 May 2021 16:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Dubocica Leskovac | |||||||
19 May 2021 16:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Buducnost Dobanovci | |||||||
19 May 2021 16:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 2 | Kolubara | |||||||
Slovenia 2. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 16:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Nk Smartno | |||||||
19 May 2021 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Brda | |||||||
19 May 2021 16:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | NK Primorje | |||||||
19 May 2021 16:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Krsko Posavlje | |||||||
19 May 2021 16:00 | FT | 6 - 1 | 3 - 0 | Bilje | |||||||
19 May 2021 16:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | NK Rudar Velenje | |||||||
19 May 2021 16:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Nk Radomlje | |||||||
19 May 2021 18:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Triglav Gorenjska | |||||||
Luxembourg National Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 18:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Differdange 03 | |||||||
19 May 2021 18:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Etzella Ettelbruck | |||||||
Montenegro Prva Crnogorska Lig Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 19:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | FK Sutjeska Niksic | |||||||
19 May 2021 19:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Zeta | |||||||
19 May 2021 19:00 | FT | 3 - 2 | 3 - 2 | Jezero Plav | |||||||
19 May 2021 19:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Decic Tuzi | |||||||
19 May 2021 19:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Rudar Pljevlja | |||||||
FYR Macedonia Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sileks | |||||||
Slovakia Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 17:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | MSK Zilina | |||||||
Iran Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 14:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Teraktor-Sazi | |||||||
19 May 2021 15:45 | ? - ? | ? - ? | Foolad Natanz | ||||||||
19 May 2021 15:45 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Foolad Khozestan | |||||||
19 May 2021 16:05 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Zob Ahan | |||||||
Saudi Arabia Professional League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 17:10 | FT | 5 - 1 | 2 - 1 | Al Ain Ksa | |||||||
19 May 2021 17:20 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Al-Ettifaq | |||||||
19 May 2021 19:00 | FT | 5 - 1 | 3 - 0 | Al Ahli Jeddah | |||||||
Bulgaria Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 17:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | CSKA Sofia | |||||||
Poland 3. Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 14:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Znicz Pruszkow | |||||||
19 May 2021 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Lech Poznan B | |||||||
19 May 2021 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Olimpia Elblag | |||||||
19 May 2021 16:00 | FT | 2 - 3 | 2 - 2 | Olimpia Grudziadz | |||||||
19 May 2021 17:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Hutnik Krakow | |||||||
19 May 2021 17:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Gornik Polkowice | |||||||
19 May 2021 17:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | GKS Katowice | |||||||
19 May 2021 18:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Sokol Ostroda | |||||||
Poland Centralna Liga Juniorow Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 11:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 1 | Legia Warszawa Youth | |||||||
19 May 2021 11:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Korona Kielce Youth | |||||||
19 May 2021 11:00 | FT | 5 - 0 | 3 - 0 | Gornik Zabrze Youth | |||||||
19 May 2021 11:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Pogon Szczecin Youth | |||||||
19 May 2021 14:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Escola Varsovia Warszawa Youth | |||||||
England Conference Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 18:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Barnet | |||||||
Australia FFA Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 09:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Yoogali Sc | |||||||
19 May 2021 09:45 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | A.p.i.a. Leichhardt Tigers | |||||||
19 May 2021 10:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Wollongong Olympic | |||||||
19 May 2021 10:35 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | St George City | |||||||
19 May 2021 12:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 2 | Armadale | |||||||
Argentina Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 19:10 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Temperley | |||||||
Israel State League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 18:00 | ? - ? | ? - ? | Moadon Sport Tira | ||||||||
Iran League Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 14:15 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Chooka Talesh | |||||||
19 May 2021 15:40 | ? - ? | ? - ? | Esteghlal Mollasani | ||||||||
19 May 2021 16:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Arman Gohar Sirjan | |||||||
19 May 2021 16:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Khouneh Be Khouneh | |||||||
19 May 2021 16:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Khooshe Talaee Saveh | |||||||
19 May 2021 16:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Pars Jonoubi Jam | |||||||
Ecuador Campeonato Serie B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 21:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Sociedad Deportivo Quito | |||||||
19 May 2021 21:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Cumbaya | |||||||
United Soccer League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 00:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | New York Red Bulls B | |||||||
Chile Primera B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 01:30 | FT | 1 - 7 | 0 - 2 | Coquimbo Unido | |||||||
Italy Serie D Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 15:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Gsd Ambrosiana | |||||||
19 May 2021 15:00 | ? - ? | ? - ? | Siena | ||||||||
Spanish Bizkaia-Tercera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 18:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Cd Roda | |||||||
Denmark - 4.Liga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 18:00 | ? - ? | ? - ? | Kolding Bk | ||||||||
19 May 2021 18:00 | FT | 4 - 5 | 2 - 0 | Taastrup | |||||||
19 May 2021 18:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Vordingborg | |||||||
19 May 2021 18:00 | ? - ? | ? - ? | B 1908 | ||||||||
19 May 2021 18:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Gentofte Vangede If/gvi | |||||||
19 May 2021 18:00 | FT | 4 - 2 | 4 - 2 | Oks | |||||||
19 May 2021 18:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 2 | Varde IF | |||||||
Iceland 4 Deild Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 20:15 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Smari 2020 | |||||||
19 May 2021 21:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Km Reykjavik | |||||||
19 May 2021 21:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Stokkseyri | |||||||
19 May 2021 21:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Alftanes | |||||||
Croatia 2 HNL Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 16:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Dugopolje | |||||||
Kenya Super League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 13:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Kcb Sc | |||||||
Israel Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 19:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Beitar Tel Aviv Ramla | |||||||
Brazil Campeonato Catarinense Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 19:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Marcilio Dias Sc | |||||||
Brazil Campeonato Cearense Division 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 19:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Ceara | |||||||
Greece Football League 1 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Thesprotos | |||||||
Burundi League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
19 May 2021 12:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Les Elephants | |||||||
19 May 2021 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Bs Dynamic | |||||||
19 May 2021 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Muzinga | |||||||
19 May 2021 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Olympique Star |
Totaal wedstrijden: 252
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
league (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...